Wychowanka Illuminati opisuje organizację


Kobieta wychowana wśród Illuminati opisuje potężną, sekretną organizacje na którą składa się około 1 procent populacji USA, organizacje która zinfiltrowała wszystkie ważne instytucje i przygotowuje się do zbrojnego przejęcia kraju. Jej opowieść rzuca prawdziwe światło na takie wyrażenia jak „wojna z terrorem”.
Przyjęła ona pseudonim Svali i jest 45-letnią kobietą, byłym specjalistą od programowania umysłów dla kultu, aż do roku 1996. Była jednym z ważniejszych, czołowych „trenerów” w San Diego i przełożoną trzydziestu innych rekruterów. Ryzykowała swoim życiem by powiadomić innych o zagrożeniu jakie szykują nam Illuminati.
Opisuje również jej życie w sadystycznej sekcie satanistów, rządzonej przez najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie. W dużej liczbie skupia ona homoseksualistów, pedofilów, praktykuje rytualne składanie ofiar ze zwierząt i ludzi. Można ją nazwać „dłonią w rękawiczce” którą jest CIA i Masoneria. Ci ludzie wierzą w supremacje aryjską, ale chętnie przyjmują w swoje szeregi ludzi pochodzenia żydowskiego. Kontrolują światowy handel narkotykami, bronią, światową prostytucje i pornografie, kryją się za ogromną liczbą politycznych zabójstw, za zamachami terrorystycznymi takimi jak 9/11, snajperem z Maryland czy bombami na Bali.
Zinfiltrowali oni rząd oraz władze na poziomie lokalnym. Zinfiltrowali nasz system edukacji i finansjery, nasze religie i media. Ulokowani w swojej bazie w Europie planują zaprowadzenie Nowego Światowego Ładu, systemu przy którym nazizm czy komunizm wyglądają jak piknik. Co bardzo ważne: ci ludzie na pewno nie są ludźmi szczęśliwymi.
Svali wyjaśniła mi dlaczego nasze dzieci nie są już uczone moralnych wartości, dlaczego przyzwyczaja się je do homoseksualizmu i przemocy i dlaczego nasza „kultura” stacza się w kierunku nihilizmu i seksualnej deprawacji. Daje do zrozumienia że Bush i jego administracja należą do Illuminati tak samo zresztą jak przytłaczająca częśc światowej klasy politycznej.
W marcu roku 2000, Svali zaczęła pisać w comiesięcznej kolumnie dla ludzi którzy przeżyli rytualne deprawacje Illuminati na Suite101.com. W grudniu tego samego roku, H.J. Springer, naczelny CentrExNews.com skontaktował się z nią i przeprowadził 18-nasto częściowy wywiad przez emaile.
„Jestem przekonany że mówi prawdę”, to słowa które Springer napisał do mnie. ” Osobiście sprawdziłem dużą ilość emaili adresowanych do niej i przysłanych przez ludzi poddanych kiedyś praniu mózgu, zgwałconych, seksualnie molestowanych itd. Wielu z nich potwierdziło mi jej wersje historii. Nie mam więc powodów by wątpić iż Svali była częścią Illuminati od momentu urodzenia.”
Ja również wierze Svali ponieważ jej opowieść potwierdza moje dotychczasowe badania i zebraną wiedzę. Wszystko tutaj do siebie pasuje: od źródła spisku które tłumi prawdę dla ludzkości po oddanie sekretnej technologii Chińczykom przez Clintona czy raporty o przygotowywanych obozach koncentracyjnych. Wyjaśnia dlaczego ludzie których znam działają w takiej konspiracji. Dziękuje Svali za tą przerażającą ale bardzo przydatną wiedzę która pozwala nam zrozumieć świat w którym żyjemy.
Mój przyjaciel nalegał bym wystrzegał się oszustwa i zaproponował by potwierdzić wersje Svali. Zgodziłem się. Zapraszam czytelników do zapoznania się z jej świadectwem i wyrobienia na ten temat własnego zdania. Za ich pozwoleniem, zamieszczam cześć korespondencji ze Svali z CentrExnews.com H.J. Springera. Zamieściłem tu również materiał z jej artykułu „Are the Illuminati Taking Over the World?”
Ciągła obecnośc
Svali: Illuminati znajdują się w każdym większym mieście w USA. Wierzą że mogą kontrolować nimi poprzez banki i instytucje finansowe (zgadnij ile z nich siedzi w zarządach banków? Mógłbyś się zdziwić), lokalne władze. Jeśli chodzi o kontrole prawa, dzieci z rodzin tej organizacji są zachęcane by studiować prawo, medycynę lub dziennikarstwo. Członkowie sekty finansują również lokalne gazety.
Wierzenia
Svali: Grupy Illuminati praktykują coś co my znamy jako Oświecenie. Inaczej Lucyferianizm. Uczą swoich członków że korzenie tych praktyk sięgają do tajemnych praktyk magicznych Babilonu(Kabała -przyp. tłum), Egiptu i celtyckich Druidów. Wzięli oni wszystkiego po trochu, wszystko co uznali z tego za najlepsze i stworzyli z tego własną drogę okultyzmu. Wielu z nich na poziomach lokalnych czci rózne antyczne demony, takie jak El, Baal czy Astarte, oraz Izys, Ozyrysa, Seta… Wiem że ci ludzie zwyczajnie uczą i praktykują zło.
Weishaupt
Svali: Weishaupt nie stworzył Illuminati, był wybrany przez nich na figuranta i mówili o czym ma pisać. To finansjera, którą możemy datować do czasów Templariuszy finansujących wczesnych europejskich królów , stworzyła Illuminati. Weishaupt był tylko ich pionkiem.
Militarny przewrót
Svali: Każdy region w USA posiada bazy i kwatery główne dla agentów Illuminati. Stany Zjednoczone podzielono na siedem takich regionów. Każdy z nich posiada lokacje zawierające sprzęt wojskowy oraz mniejsze bazy i ośrodki, w specjalnie wyizolowanych częściach kraju.
W bazach tych cały czas trenują się agentów Illuminati w obsługiwaniu sprzętu i broni, walce wręcz, kontroli tłumu i w innych aspektach prowadzenia wojny. Dlaczego? Ponieważ Illuminati wierzą iż nasz rząd, a także większośc rządów na całym świecie upadnie. Będą to kontrolowane upadki i jest już ustalony plan jak to wszystko będzie przebiegać:
Na początek zaplanowano finansowy kryzys, taki przy którym wielka recesja przed wojną będzie wyglądać jak piknik. Stanie się tak dzięki manipulacjom w bankach i instytucjach finansowych. Większość ludzi będzie miała długi wobec państwa, bo one przejmą je od banków itd. Wtedy, rząd wezwie wszystkich dłużników do spłaty długu ale ludzie będą niewypłacalni i zbankrutują. Spowoduje to ogromna panikę na całym świecie gdyż kryzys będzie przebiegał jednocześnie na całym świecie.
Nie brzmi to zbyt dobrze, prawda? Nie znam dokładnej daty dla tych wydarzeń i nie chce nawet zgadywać. Dobra wiadomość jest taka że że jeśli nie posiadamy żadnych długów ani kredytów i możemy sobie pozwolić na samowystarczalność to poradzimy sobie lepiej niż inni. Inwestowałabym w złoto nie w papiery. Złoto znów będzie światowym standardem a dolary będą bezużyteczne (pamiętacie Wojnę Secesyjną? Nasze pieniądze będą warte tyle co pieniądze konfederatów).
Następnie przejmą wszystkie regiony zbrojnie a rząd ogłosi stan wojenny (martial law). Wybuchnie panika i anarchia w wielu miejscach, co rząd wykorzysta i ogłosi że właśnie dlatego muszą zrobić wszystko by uspokoić i kontrolować ludzi. Liderzy przeszkoleni przez Illuminati oraz żołnierze pod ich rozkazami użyją broni i technik społecznych aby przejąć kontrole nad społeczeństwem. Zostaną postawione bazy wojskowe i obozy więzienne (właściwie to już istnieją, tylko są ukrywane). W ciągu następnych kilku lat będziemy słyszeć o nich coraz więcej. Hierarchia w strukturach dowódców tych baz będzie podobna do tej występującej w kulcie obecnie.
Jakieś pięć lat temu gdy opuszczałam Illuminati, około 1% populacji USA było albo częścią agendy Illuminati albo ofiarą kontroli umysłu. Może się wydawać że jest to niewiele, ale wyobraźcie sobie 1% społeczeństwa świetnie wyszkolonych w technikach społecznych i psychologicznych, kontroli tłumu, uzbrojonych i związanych z grupami paramilitarnymi.
Dowództwo
Svali: Tajny rząd składa się z wpływowych rodzin bankierów takich jak: Rockefellerowie, Melanowie, Carnegie, Rothschildowie itd. Nie powinnam wymieniać nazwisk ale i tak to zrobię.
Światowy Tajny Rząd został już ustanowiony jako prototyp ostatecznego rządu który obejmie władze z nastaniem NWO. Spotykają się co pewien czas by dyskutować nad kierunkiem działań i problemami z którymi trzeba sobie poradzić. Powtarzam, liderzy w tych strukturach to te same osoby które rządzą światowymi finansami. Rothschildowie z Anglii i Francji są tam najważniejsi, wysoko mamy tam również potomków Habsburgów, potomków rodzin królewskich Anglii i Francji, Rockefellerów z USA.
To jest jeden z powodów dla których Illuminati byli nietykalni przez te wszystkie lata. Ich przywódcy są bardzo, bardzo, bardzo zamożni i potężni. Mam nadzieje że te informacje się przydadzą. Skąd to wiem? Byłam na spotkaniu lokalnych władz (jako główny instruktor), choć rozmawiałam tylko z tymi z regionów. Dodatkowo każde dziecko z rodzin podległych Illuminati uczy się kto jest ich liderem.
Arystokracja
Svali: Przywódcy Illuminati uważają że wywodzą się z rodów arystokratycznych i związanych z praktykami okultystycznymi. Widzisz, są tutaj dwa znaczenia słowa „arystokracja”. Pierwsze znaczenie jest identyczne jak te które znamy, natomiast drugie odnosi się do „ukrytej arystokracji” i rodów z długimi tradycjami w stosowaniu potężnej czarnej magii. Czasami, jak w wypadku Księcia Walii, są to rody spełniające wymogi obu znaczeń.
Nigdy nie zastanawiałam się który z tych rodów jest najpotężniejszy, ponieważ byłam zajęta swoją własną pracą. Ale z tego co zrozumiałam są to potomkowie Habsburgów, rządzących w Niemczech poprzez stowarzyszenie Bruderheist. Są uznawani za jeden z najsilniejszych rodów okultystów. Brytyjska rodzina królewska jest przez nich kontrolowana, tak samo jak cała Wielka Brytania, przez nich i Rothschildów.
We Francji potomkowie rodzin królewskich również są u władzy na polu okultystycznym, ale wszyscy oni podlegli są tam francuskim Rothschildom.
Pozycja USA
Svali: USA postrzegane jest jako młodszy i słabszy kuzyn „regionów” z Europy. Niemcy, Francja i UK formują tam triumwirat który kontroluje resztę kultu w Europie. Rosja jest postrzegana jako bardzo ważny region, a także najsilniejszy militarnie. Rosji obiecano czwartą co do znaczenia pozycje w nadciągającym Nowym Światowym Porządku, mają pierwszeństwo przed USA gdyż byli bardziej pomocni dla światowego spisku w ciągu tych wszystkich lat.
Potomkowie rodzin królewskich są również u władzy w organizacjach okultystów. W kulcie nie ma marksistów. Chiny mają mieć miejsce po Rosji, a przed USA. Wielu liderów z USA ma jednak domy w Europie i będą tam gdy rozpocznie się kryzys, zmienią również swoje obywatelstwo. Niewiele więcej pamiętam, powinnam być bardziej uważna gdy mnie tego uczono, zresztą byłam zbyt zajęta walką o przeżycie.
Rosja będzie głównym centrum militarnym sekty, biorąc pod uwagę że ich dowódców wojskowych (należących do Illuminati) uznaje się za najlepszych i najbardziej zdyscyplinowanych na świecie. Chiny ze względu na to że są ojczyzną orientalnego mistycyzmu oraz ze względu na swoją populacje mają również być ważniejsze w NWO niż USA. Ale centrum władzy jest i będzie w Europie, przynajmniej mnie tak zawsze uczono.
ONZ
Svali: ONZ powstało na początku tego wieku aby pomóc w pokonaniu największej przeszkody stojącej na drodze utworzenia jednego światowego rządu. Tą przeszkodą jest nacjonalizm i patriotyzm. Dlatego te określenia stały się teraz tak niepopularne, zajęło im lata aby poprzez nagonkę w mediach, nie do końca subtelną, zniszczyć znaczenie tych słów w każdym możliwym aspekcie.
Narody Zjednoczone są tylko testem, nie mają realnej władzy w świecie i staną się niepotrzebne kiedy uda im się wprowadzić NWO. Ujawni się wtedy prawdziwa władza. Obecnie jednak organizacja ta jest kamieniem węgielnym w ich pracy nad wprowadzeniem Światowego Ładu, poprzez wyuczenie ludzi do wspierania idei globalnej wioski, globalnej społeczności i jedności itd.
Izrael
Svali: Konflikt na Bliskim Wschodzie jest tylko na rękę Illuminati. Oni nienawidzą Izraela i mają nadzieje zobaczyć go kiedyś zniszczonym. Jedną z akcji które podejmie ONZ kiedy przejmą władze będzie deklaracja zapobiegnięcia wojnie w tym regionie, co ucieszy wielu ludzi na świecie.
Jednak w tym samym czasie będą potajemnie zaopatrywać w broń obie strony aby podtrzymywać konflikt. To są dwulicowi ludzie. Szmuglowali już broń ze Związku Radzieckiego do Palestyny w imię promowania przyjaźni między ZSRR a Arabami. Natomiast USA robi to samo z Izraelem dla dokładnie tych samych powodów.
Ludzie ci uwielbiają patrzeć na świat jak na szachownice, widzieć walkę między narodami a następnie zaprowadzać tam ich własny porządek. Rosja w ich planach ma być kiedyś silniejsza niż dziś, wszyscy szkoleniowcy militarni Illuminati wizytowali w Rosji by uczyć się od tamtejszych wojskowych. W NWO będą silniejsi od nas (USA).
Czy Illuminati to żydowski spisek?
Svali: Absolutnie nie. W rzeczywistości Hitler i jego ludzie (głównie Himmler i Goebbels) byli Illuminatami wysokiego szczebla. Illuminati jest ekstremalnie rasistowską organizacją a ja jako dziecko zmuszana byłam do „zabawy w obozy koncentracyjne” na naszej farmie w Virginii oraz w odizolowanych obozach w Niemczech.
W dawnych czasach Żydzi walczyli z okultyzmem, zobacz Stary Testament który opisuje jak Bóg poprzez Żydów próbował oczyścić ziemie z grup kultystów i pogan, wyznających np. Baala, Astarte i innych kananejskich i babilońskich bożków. (tyczy się to „prawdziwych” Żydów, ale nie potomków Chazarów których jest na świecie więcej -tłum.)
(Z emaila do Henry Makowa) Tak, są w tej grupie bardzo potężni Żydzi. Dla przykładu znana jako żydowska rodzina Rothschild kontroluje finansowe imperia w Europie (i pośrednio w Stanach). Znałam też osobiście ludzi których rodzice byli żydowskimi handlarzami diamentów, bardzo wysoko w organizacji. Ale aby zdobyć władze wśród Illuminati taki Żyd może być obudzony w nocy i zmuszony do wyrzeczenia się swojej wiary oraz do oddania cześć Lucyferowi. Wierzą że w ten sposób otrzymają bogactwo i władze, co w pewnym sensie się spełnia ale za zbyt wysoką cenę (utratę swej nieśmiertelnej duszy).
Mimo wszystko idea obozów koncentracyjnych jest bardzo silna w ich umysłach, Hitler, Himmler, Goebbels i inni byli wysoko w Illuminati (Himmler był nawet wyżej niż dwóch pierwszych), a Mengel był ich płatną marionetką pracującą później jako wysokiej klasy szkoleniowiec amerykańskich Illuminati, w czasie gdy ukrywał się w Ameryce Południowej. Wszyscy oni wierzą że pracują na rzecz swoich bogów by zniszczyć rasę żydowską a mi jest bardzo, bardzo przykro że zrobili tyle zła dla świata (i bardzo, bardzo się ciesze że ich opuściłam).
Mam nadzieje że pomogłam. Zawsze zastanawiałam się jednak dlaczego tylu wysokich rangą Illuminati i rodzin bankierów (baron Rothschild z Francji jest jednym z trzynastu europejskich lordów, możesz ich nazwać też królami, którzy rządzą Europą i zasiadają w ukrytym Światowym Rządzie) jest Żydami. Wydaje się jednak że nienawidzą własnej rasy.
Czy są rasistami?
Svali: Wielu Illuminatów jest zaprogramowanych ideami Czwartej Rzeszy. Są rasistami i wielu posiada Aryjską prezencję. Wierzą w wyższość swej rasy, rządy czystych krwi i inteligentnych, a w czasie ich ceremonii czasem poświęcają na ofiary przedstawicieli innych ras.
Starają się stworzyć genetycznie rasę nad-ludzi która sprawowałaby rządy, razem z ich dziećmi, potomkami. Są również pod wpływem Republiki Platona i wierzą że to oni stworzą Utopie którą ma być NWO. W ich Utopii inteligencja będzie rządzić a stada owiec czyli masy będą służyć ich panom (to jest ich pogląd na świat; okultyści są oświeceni i mądrzy, a zwykli ludzie są owcami które trzeba zwodzić za nos).
Wolna Masoneria
Svali: Masoneria i Illuminati to jak rękawiczka na dłoni. Nie obchodzi mnie czy kogoś to zaboli, to są fakty. Masońska świątynia w Alexandrii, Virginia (miasto zostało tak nazwane na cześć egipskiej Aleksandrii, i jest jednym z centrów Illuminati), świątynia w Waszyngtonie DC gdzie naucza się członków Illuminati. Byłam tam zabierana na egzaminy, aby zyskać wyższy stopień, aby uczestniczyć w ceremoniach. Liderzy tej loży masońskiej również są Illuminatami.
Tak było w każdym większym mieście w którym żyłam. Najwyżsi rangą masoni są również wysokimi rangą Illuminatami. Moi dziadkowie byli oboje wysokimi rangą masonami w Pittsburghu (przywódca Wschodniej Gwiazdy i mason 33 stopnia) oraz przedstawicielami Illuminati w tym regionie.
Czy wszyscy masoni są Illuminati? Nie, zwłaszcza gdy mówimy o tych z niskiego szczebla i nowicjuszach, myślę że oni nie wiedzą nic o rytuałach które odprawiane są w środku nocy w głównych świątyniach. Wielu z nich jest zręcznymi biznesmenami i Chrześcijanami. Ale z drugiej strony nigdy nie słyszałam by ktoś o stopniu wtajemniczenia 32 i wyżej nie był Illuminati, którzy to stworzyli masonerie jako fasadę dla swojej działalności.
CIA, FBI są zinfiltrowane. Tak samo np. Mormoni.
Svali: Wielu dyrektorów i dowódców w FBI należy do Illuminati. CIA pomagało sprowadzić do kraju niemieckich naukowców po wojnie. I znowu, wielu z nich było potężnymi Illuminatami w swoim kraju, zostali więc powitani z otwartymi ramionami przez swoich odpowiedników w Stanach. Przekazali im całą swoją wiedzę.
Mormoni uczestniczyli lata temu na spotkaniu z przywództwem Illuminati w 1950-tym. To samo tyczy się Świadków Jehowy.
Zimna wojna
Svali: Rosja nigdy nie była dla nas zagrożeniem. Marksizm był stworzony przez Illuminati i przedstawiony jako przeciwwaga dla kapitalizmu. Sekta głęboko wierzy w sens ciągłego balansowania i kontrolowania obu stron. Traktują historie jako grę w szachy, finansują obie strony konfliktu a na końcu i tak osiągają swoje cele… dla nich jest to zabawne, to że są ponad wszystkie partie polityczne. Wpływowy zachodni finansista może spotkać się potajemnie ze swoim rosyjskim „przeciwnikiem” i obaj będą się śmiać z ludzi których traktują jak ślepe owce. Dziele się z tobą tym czego mnie nauczano i co sama zaobserwowałam.
To prawdziwie międzynarodowa organizacja i nie ma tam miejsca dla żadnej formy patriotyzmu. Istnieje w niej wymiana zasobów ludzkich, rosyjski specjalista czy trener może przybyć na chwile do USA, wykonać swoją robotę i wrócić do ojczyzny.
Trening zabójców
Svali: Robi to się w ten sposób (tak samo trenowano mnie):
– Kiedy dziecko kończy 2 lata, umieszcza się je w metalowej klatce i podpina do elektrod. Potem razi się je kilka razy prądem.
– Wyciąga się je z klatki i daje małego kociaka do rąk. Mówisz mu żeby skręciło mu kark. Dziecko rozpłacze się i odmówi.
– Wsadzają je z powrotem do klatki i poddają wstrząsom tak długo aż straci siły na krzyk.
– Wyciąga się je z powrotem i wydaje kolejny rozkaz zabicia kotka. Tym razem dzieciak będzie się trząsł, płakał ale zazwyczaj zrobi to bo boi się dalszych tortur. Może pójść po wszystkim w kąt i wymiotować, ale trener pochwali je za „dobrze wykonaną robotę.”
To jest pierwszy krok. Zwierzewa z czasem będą coraz większe, adekwatnie do wieku dziecka. W pewnym momencie rozkazuje się zabić ludzkie niemowlę, nie zawsze jest to w świecie rzeczywistym, może być w środowisku VR lub pod hipnozą. W wieku 9 lat dzieci umieją już złożyć pistolet, celować i strzelać do celu na komendę. Ćwiczy się na realistycznie wyglądających manekinach, później na zwierzętach. Potem na ludziach „niepotrzebnych” lub w środowisku wirtualnym. Trenowani są chwaleni za postępy i wykonywanie rozkazów, a torturowani za porażki.
Im starsze jest dziecko, czy też już nastolatek, tym bardziej zaawansowany trening. Do czasu ukończenia 15 lat większość z nich zmuszana jest do walki wręcz na oczach ludzi, jak na ringu. Walki te raczej nie są śmiertelne, zazwyczaj do momentu gdy jeden z uczestników nie będzie mógł już wstać z ziemi. Używa się przeróżnego oręża i mówi się uczestnikom by traktowali to jak walkę na śmierć i życie. Jeśli dzieciak przegra będzie surowo ukarany przez swego trenera który stracił z jego powodu twarz. A jeśli wygra zasypuje się go pochwałami. W wieku lat 21 są już dobrze wyszkolonymi w walce maszynami do zabijania, które będą co pewien czas sprawdzane czy są dalej posłuszne. W taki sposób na pewno szkoli się dzieci Illuminati w Niemczech, ja również przez to przeszłam.
Zaufanie w rodzinie
Svali: W czasie gdy torturują swoje dzieci mówią do nich w tonie „robię to wszystko bo cię kocham”. Dla nich wyznacznikiem miłości jest to by wyrosły na silnych i groźnych, przygotować je do przewodzenia innym i osiągania coraz wyższych pozycji.
Jeśli jakiś przywódca kultu zauważył dziecko i chciałby je np. jako swoją młodocianą prostytutkę, kochający rodzice oddadzą je, szczęśliwi że ich pociecha będzie wychowywać się u kogoś potężnego. Dodatkowo uznają zdradę za jedną z większych cnót. Ciągle przypominają dzieciom by nigdy nikomu otwarcie nie ufały.
Pamiętam setki godzin bólu i oszukiwania mnie, i słyszenia gdy byłam ranna lub zwodzona że „taka jest natura człowieka”. Robili to pomimo że chcieli mnie uczyć jakichś większych wartości. I z powodu drapieżnej i politycznej natury grupy, w pewnym sensie mieli racje; naiwni będą zmiażdżeni. Znałam takich rodziców którzy próbowali oszczędzić swym dzieciom tej „miłości” ale byli oni zdominowani przez innych członków rodziny, którzy traktowali to jako przejaw ich słabości i niedostosowania.
Morale
Svali: Większość z nich to cierpiące ofiary, które nie zdają sobie sprawy że jest możliwość opuszczenia grupy. Jest wśród nich wiele niezadowolenia i mógłby nastąpić exodus ich członków gdyby wierzyli w to że mogą z tego wyjść i dalej żyć. Wielu trenerów których znam (tak, wiem, sadystyczni pedofile) nie są zadowoleni z tego co robią. Mogą szeptać i pokazywać że nie są zadowoleni z działań których się od nich wymaga.
Wiesz co jest najważniejszym powodem dla którego ktoś chce awansować wewnątrz grupy? To że nie musisz już krzywdzić tych ludzi w czasie szkolenia i nie będziesz też krzywdzony (to prawda, tylko ci wyżej od ciebie mogą ci rozkazywać oraz obrażać, krzywdzić). Oczywiście możesz też wtedy rządzić tymi pod tobą, jest to motywujące.
Illuminati jest pełne ludzi którzy wbijają sobie nawzajem nóż w plecy, każdy chce awansować. To nie są mili ludzie i wykorzystują innych aby zdobyć władze i pieniądze.
Nigdy otwarcie nie przyznają się do swej przynależności albo do działań kultu. Są postrzegani jako przykładni obywatele, „chrześcijańscy” biznesmeni i przywódcy społeczności. Wizerunek jest w tej grupie bardzo ważny, przykładają dużą wagę do tego by utrzymać fałszywy obraz normalnego życia i gardzą tymi którzy się zdemaskowali.
Żaden z Illuminatów których poznałam nie posiadał nieprzyjemnego lub złego wizerunku, może co po niektórzy byli lekko dysfunkcyjni, zdarzali się alkoholicy. Zaprzeczanie jest ich wielką siłą, duża ich cześć nie zdaje sobie nawet sprawy w jak wielkie zło są wmieszani.
TV
Pamiętacie te badania które stwierdzały że przemoc w TV nie wpływa na zachowanie dzieci? Zgadnijcie kto finansował badaczy? To stek bzdur. To co każdy człowiek ogląda, wpływa na niego i jest to bardzo dobrze znany fakt w organizacji. Wykorzystują TV jako narzędzie do urabiania mas, nie mogą w ten sposób totalnie zmienić czyjejś osobowości ale wpływają na akceptacje przemocy, pornografii, okultyzmu od najmłodszych lat.
Muzyka
Britney Spears, Eminem i inni są wykorzystywani przez nich do śpiewania tego co chcą. Wielu z artystów na topie wywodzi się z „Klubu Myszki Miki” (tak, stare dobre imperium Illuminati Walta) i oferuje im się sławę w zamian za współprace lub kontrole umysłu.
Jak wiele z tekstów usprawiedliwia samobójstwa, przemoc, nihilizm czy New Age w dzisiejszej muzyce rozrywkowej? Sami poczytajcie (ale pamiętajcie że niektóre mogą odpalać pewne zachowania u ludzi poddanych wcześniej procesowi prania mózgu).
Słabe strony Illuminati
Svali:
1. Arogancja. Myślą że są nietykalni i to może ich wystawić na atak.
2. Gdyby jakimś cudem wystarczająco wiele osób wzięło to wszystko na poważnie i zaczęło się organizować przeciwko Illuminati, z Bożą pomocą i modlitwą, być może udało by się powstrzymać ten spisek. Chciałabym tego z całego serca.
3. Zwalczenie pornografii, prostytucji nieletnich, przemytu narkotyków i broni mogłoby zabrać im olbrzymie profity. Może to by ich trochę zwolniło. Ale szczerze mówiąc dokonanie tego może być równie trudne jak zatrzymanie całej organizacji.
Mechanizm zaprzeczania
Svali: Dowody leżą na ulicy ale wg. mej opinii zwykły człowiek NIE CHE wiedzieć co się dzieje i nawet gdyby skonfrontować go z faktami, odwróci głowę w drugą stronę.
Jak było z MK Ultra? (tortury i pranie mózgów przez CIA) Nawet gdy odtajniono dokumenty, udowodniono ze to nie teoria spiskowa, ludzie to zignorowali.
Myślę że media które ignorują sprawy rytualnego wykorzystywania ludzi, wspomagają tylko potrzeby ludzi aby nie znać prawdy o naszej rzeczywistości. W rzeczy samej, jak szary człowiek może przyjąć do wiadomości istnienie ogromnego zła wyrządzanego ludzkości, jeśli sam nie posiada dużej wiary w Boga lub nie stanie przed przytłaczającą ilością dowodów. My chcemy wierzyć we wszystko co nasza rasa ma do zaoferowania najlepszego, nie najgorszego.
Tak więc nie sądzę by ludzie zrobili cokolwiek przeciw Illuminati nawet gdy będą już o nich wiedzieć. Przepraszam za cynizm ale opieram go na życiowym doświadczeniu.
Illuminati nie zwracają uwagi na to kto drukuje takie wywiady czy na to że są ujawniani, bo liczą na większość ludzi która nie uwierzy w te rewelacje, wspomagana przez kampanie medialne (widzieliście ostatnio te nowe artykuły śmiejące się z teorii spiskowych? Chyba zgadujecie kto posiada Time i Warnera na własność?)
Słyszałam jak śmieją się z tego stanu rzeczy na spotkaniach przywódców, jakieś 5 lat temu, i wątpię czy ich podejście zmieniło się od tego czasu. Gdyby ludzie jednak uwierzyli i podjęli działania, byłabym zaskoczona i szczęśliwa.
Źródło: http://newworldorder.com.pl/artykul,2391,Wywiad-ze-Svali  BluePaladyn

332 odpowiedzi na „Wychowanka Illuminati opisuje organizację

 1. Patryk pisze:

  Iluminaci to gówno i chłam. Żałuję że to poznałem i ocenię ich po śmierci.

 2. fallonbeckham pisze:

  ARE YOU A POLITICIAN,ENGI NEER,DOCTOR, ENTERTAINER,MOD EL,GRADUATE/STUDENT,OR YOU HAVE IT IN MIND TO EXPAND YOUR BUSINESS To BECOME GREAT MINDS. It is pertinent to also know that For becoming a member, and earn the sum of $100,000,000.00 as the illuminati membership salary monthly. contact us on what’s App +1(607)286-3717 OR +1(917)6634370

 3. Willaim Cobb pisze:

  Cześć, zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź
  uznany w swojej firmie, rasie politycznej, awansuj na szczyt w tym, co robisz
  chronione duchowo i fizycznie! Wszystkie te osiągniesz w
  mgnienie oka.

  Zdobądź 500 000 $ miesięcznie

    Czy zgadzasz się być członkiem nowego porządku światowego Illuminati?

  Call & WhatsApp +1 (470) 485-4938
  📩 MoneyHousefinance @ protonmail

 4. Alfonso Alonzo pisze:

  Cześć, zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź
  uznany w swojej firmie, rasie politycznej, awansuj na szczyt, niezależnie od tego, co robisz
  chronione duchowo i fizycznie! Wszystkie te osiągniesz w
  mgnienie oka.

  Zdobądź 500 000 $ miesięcznie

    Czy zgadzasz się być członkiem nowego porządku światowego Illuminati?

  Call & WhatsApp +1 (470) 485-4938
  📩 MoneyHousefinance@protonmail

 5. Alfonso Alonzo pisze:

  Cześć, zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź
  uznany w swojej firmie, rasie politycznej, awansuj na szczyt, niezależnie od tego, co robisz
  chronione duchowo i fizycznie! Wszystkie te osiągniesz w
  mgnienie oka.

  Zdobądź 500 000 $ miesięcznie

    Czy zgadzasz się być członkiem nowego porządku światowego Illuminati?

  Call & WhatsApp +1 (470) 485-4938
  📩 MoneyHousefinance @ protonmail

 6. Anonim pisze:

  Iluminaci to już bio-roboty, jaszczóry nimi rządzą, jeśli kto wie, o czym mówię – Reptylianie lub szaraki. Nie dajcie się sprzedać im za pare dolców. Wykorzystają wasze umysły wasze energie do szerzenia zła. Wkrótce to poczujecie, a kiedy już im nie będziecie potrzebni, na końcu zdecniecie, jak Judasz na suchej gałęzi, bo zwariujecie, sfiksujecie lub co innego złego wam się przydarzy.

 7. izabela kwiatkowska pisze:

  ja rowniez zglaszam moja chec bycia jednym z was…

 8. Iwona pisze:

  To otwarte zaproszenie dla wszystkich, którzy chcą zostać częścią największej organizacji na świecie i osiągnąć szczyt swojej kariery. Gdy rozpoczynamy tegoroczny program rekrutacyjny, a nasze coroczne święto zbiorów jest już blisko. Wielki mistrz dał nam mandat, by zawsze docierać do ludzi takich jak wy wszyscy, więc skorzystaj z tej okazji i dołącz do wielkiej organizacji Illuminati, dołącz do naszej globalnej jedności. Przynosząc biednych, potrzebujących i utalentowanych
    światło sławy i bogactwa. Zdobądź 500 000 PLN miesięcznie

  Zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź
    uznany w swojej firmie, rasie politycznej, awansuj na szczyt, niezależnie od tego, co robisz
    chronione duchowo i fizycznie! Wszystkie te osiągniesz w
    mgnienie oka.

  Czy zgadzasz się być członkiem nowego porządku światowego Illuminati?

    Call & WhatsApp +19735567426
    📩 carlosmacdonald234@gmail.com

 9. Larua Ellie pisze:

  Hej wszystkim chcę szybko korzystać z tego medium, aby podzielić się świadectwem o tym, jak byłem skierowany do członka Freemason Zgromadzenia legit i że przekształcił moje życie trawy łaski, od biednych do bogatej kobiety, która może teraz pochwalić zdrowego stylu życia. Bogate życie bez stresu i problemów finansowych. Po tak wielu miesiącach stara się być członkiem zespołu masonem i coraz oszukany na sumę 1 700 euro I stał się tak zdesperowany jako członek online, który nie dodaje nic do mojego bólu, więc postanowiłem skontaktować się z przyjacielem członka, omówiliśmy problem i nasz wniosek, powiedziała mi o człowieku imieniem David, który jest numerem 2 religia wielkiego mistrza wszystkich europejskich. Więc poprosiłem, aby stać się członkiem zespołu masonem łatwo bez stresu i wszystkie niezbędne przygotowania, aby stać się członkiem w ciągu dwóch dni i był pełny zarejestrowany, stałem się członkiem i suma 50 000 000 euro został transfer do mnie, a ja również otrzymać 800000 euro jako wynagrodzenie co miesiąc. Aby doradzić każdemu, kto chce dołączyć należy skontaktować się z Via WhatsApp +31687718900 lub E-mail: unitednationalmasons@protonmail.ch nie wiem, robię to modlę się, że Pan nadal błogosławieństwo wszystkich braci i sióstr w tym Zakonu na dobre rzeczy, które osiągnąłem w życiu.  

 10. Anna P pisze:

  Nie wiem czy pójdzie link ale na EzoDresTV jest o MK Ultra, i podobne tematy https://www.youtube.com/watch?v=al3oVueM4bQ

 11. Betty pisze:

  Doświadczyłam tego gówna na sobie, to jest straszne co robia z ludzmi

 12. brak slow pisze:

  ja pierdole ludzie co wy bierzecie…. iluminacji, masoni, żydzi, Jezus pranie mózgów, spiski….co jeszcze? coś Nie tak z glowkami chyba macie.

 13. Izyda pisze:

  Nie znasz(widzisz) nie mow ,slyszysz nie powtazaj…jak mozna dyskutowac na temat na ktory 98%osob tu nie ma pojecia…

 14. Josh Weller pisze:

  Chcę dołączyć do iluminatów, aby stać się bogatym i sławnym i spłacić dług. Witaj, Czy próbowałeś wcześniej dołączyć do iluminatów i zostałeś oszukany? Czy nadal szukasz prawdziwych iluminatów? Tutaj nie ma opłaty członkowskiej, przyłącz się do nowego świata, aby być niezależnym człowiekiem, na którym kiedykolwiek chciałeś się tu znaleźć, dostaniesz wszystkie te korzyści:
  1. Nagroda pieniężna o wartości 500 000 USD
  2. Nowy Sleek Dream Dream o wartości 300 000 USD
  3. Dom marzeń kupiony w wybranym kraju
  4. Miesiąc wakacji (w pełni opłacony) do wymarzonego turysty
  przeznaczenie.
  5. Jeden rok pakietu golfowego
  6. Leczenie V.I.P we wszystkich portach lotniczych na świecie
  7. Całkowita zmiana stylu życia
  8. Dostęp do Czeskiego Zagajnika
  9. Miesięczna wpłata w wysokości 1 000 000 $ na Twoje konto bankowe
  co miesiąc jako członek
  10. Jeden miesiąc zarezerwowany Spotkanie z czołowymi 5 światowymi liderami
  i 5 najlepszych gwiazd na świecie
  Skontaktuj się z nami w naszym jedynym oficjalnym e-mailem teraz lordlucifer126@gmail.com lub WhatsApp jest w Kalifornii, USA +14702842338 teraz za darmo członkostwo
  komentarze

 15. James pisze:

  WITAMY W WIELKIM ŚWIECIE ILLUMINATI! DOŁĄCZ DO ILUMINATI
  BROTHERHOOD DO BOGA I FAME, WIELKA ŚWIĄTYNIA
  ILLUMINATI WORLD WIDE. Czy jesteś politykiem, mężczyzną / kobietą w biznesie,
  artysta muzyczny, student, piłkarz, czy jakakolwiek okupacja robisz, i ty
  chcesz być bogaty, silny i sławny w życiu.
  Illuminati da ci całe twoje pożądanie serca. Będą wspierać Iluminati
  zarówno finansowo, jak i materialnie, aby zapewnić Ci wygodne życie.
  Każdy zainteresowany dołączeniem do Iluminatów kontaktuje się z Panem Jakubem via
  WhatsApp i oddział telefoniczny w Nigerii +2348055497524
  lub skontaktuj się z naszym oddziałem head quarter w USA + 15186221624
  (seedofwealthhood@yahoo.com
  po więcej informacji:

 16. Andrzej_B pisze:

  Jezus Chrystus zmartwychwstał i tylko ta doktryna, czy tez ta filozofia, może nauka warta jest by to zgłębić. Wszystko inne może być gówno warte wobec nieskończoności czy tez śmiertelności

 17. >Illuminati chcą zniszczyć Izrael?
  Jesteś głupcem. Przynależność narodowa jest największym ich wrogiem. Nie masz być Niemcem, Polakiem, Rosjaninem, czy Żydem. Masz być z ich klanu.

  Reszta krytycznych komentarzy napisana przez warzywa, jest warta funta kłaków tak jak Twój. Macie do tego stopnia sformatowane mózgi, że nawet jak się Wam prawdę podsunie pod nos, powiecie; Aaa… w Wyborczej napisali, że to nieprawda. Nadajecie się jedynie na chód i wcześniejszą lub późniejszą rzeź.

 18. bojek11 pisze:

  Sporo prawdy i ….. sporo bzdur . Faktem jednak jest że to najbogatsi multimilarderzy nie cofają się przed żadną podłością dla zysku , to oni finansują doświadczenia na ludziach , wszystkie wojny ,leków i szczepionek / często bardziej szkodzących niż pomagających ,/ najbardziej podziwiam ich ”majstersztyk ”jaki zrobili by zażegnać kryzys finansowy . Nadrukowali biliony kasy bez żadnego pokrycia w niczym i …….. pożyczyli to rządom ….. na procent . Fałszowanie historii i ”ogłupianie społeczeństw to też ich robota

 19. Małgorzata Konstańczak pisze:

  wyższe organizacje nie wychowują adeptów od przedszkola. Takimi kategoriami myślą cofnięci w rozwoju umysłowym.

 20. Anglia pisze:

  Iluminaci istnieją

 21. Lucifer pisze:

  Artykuł wart rubryki w „Naszym Dzienniku”. Ciemny lud to kupi. Zawsze intrygują mnie skąd autorzy czerpią swoje insynuacje na temat, o którym piszą? Czyżby też z książek na temat teorii spiskowych? Dlaczego nie powstał na takich stronach o ciemnych kartach historii Watykanu i chrześcijaństwa jako takiego? Historia Kościoła rzymskokatolickiego to niemal świetny kryminał. Może warto napisać coś o swoich panach zacny autorze, a nie uprawiać czarny katolicki PR, którego nie powstydziłby się Jarosław K.

 22. Gość pisze:

  Tak faktycznie Piotr jest ILLUMINATI

 23. Antygwiazda pisze:

  Piotr Szmukała jest ILLUMINATI

 24. Jacek Zarazek pisze:

  Ciekawe. Niektóre rzeczy są oczywiste jak np to, że nasze dzieci nie sa już uczone moralnych wartości, przyzwyczaja się je do homoseksualizmu i przemocy i „kultura” stacza się w kierunku nihilizmu i seksualnej deprawacji

 25. Szprotka pisze:

  w artykule jest napisane ,że tylko Bog ,wiara w Boga nas ocali .Bzdury , bzdury ,poziom artykułu i wiedzy o świecie , faktach żaden .

 26. Tomasz pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=6OjWUjSSXg0 Spichlerz Tajemnic polecam wszystkim fanom sekretów to nie spam.

 27. Natt pisze:

  Wy katole to straszne pajace jesteście XD Katofaszyści.

 28. Przemko pisze:

  Tak Jezus jest prorokiem opisywanym w testamencie, ale również i w koranie na równi z Mahometem oraz innymi prorokami. Czy to znaczy że jesteśmy wyznawcami islamu , czy religia Chrześcijańska wywodzi się z islamu? Tak, na to wygląda iż Chżeścijaństwo jest odłamem Islamu w którym wyznawcy zbuntowali sie tak jak teraz, i odchodzą od kościoła.

 29. Doris pisze:

  Jeżu ufam Tobie .

 30. mar1o pisze:

  Lucyfer czy ogolnie „Szatan” bardziej sie kojarzy z Prometeuszem,ktory wykradl ogien nieludzkim bogom,by go przekazać człowiekowi, niż że „złem absolutnym”. Bez wzgl na to czy rzeczywiście istnieje,czy nie,jest „dobrym narzędziem” stworzonym w określonym celu. Warto zwrócić uwagę że każda religia prędzej czy później staje się rzadna władzy,przez chęć zgromadzenia pod sobą większości. Człowiek z natury też pragnie władzy,co jest przyczyną wszystkich konfliktów. Bez wzgl na to kto rządzi,zawsze są pokrzywdzeni i opozycja,bo każda władza myśli w pierwszej kolejności o swoich elitach. Dla ludzi najlepszym rozwiązaniem był by dobrze napisany program rządzący i sztuczna inteligencja. Czyli swego rodzaju „niewolnictwo”. I oczywiście wszystko w skali globalnej. Jeżeli owa „inteligencja” była by jak najbardziej zbliżona do praw „natury”,do mądrości absolutu,mogły by zniknąć podziały wynikające z „nierówności” i dogmatów. Przykładem mogą być społeczeństwa mrówek,pszczół czy termitow. Pomimo hierarhii nie ma konfliktów wewnątrz jednego kopca czy ula. Zdarzają się wojny między poszczególnymi koloniami więc wniosek jest taki,że wojny też są „naturalne”,gdy są prowadzone o przetrwanie. W ten sposób ludzkość mogłaby się zjednoczyć w Wielkiej Ziemi,pod przywództwem inteligencji,by nie walczyć o przetrwanie między sobą,a raczej w skali kosmicznej.

 31. Przemko pisze:

  Tylko czy Lucyfer jest złem, to on jest ulubieńcem boga który w imię boga zaniósł światło zagubionym w mroku, aby odnalezli drogę do światła. jeśli wieżycie w dobro to też i w zło, nie ma jednego bez drugiego. Każdy z nas sam wybiera jaka drogą pójdzie .Myśle ze te wszystkie objawienia we wszystkich testamentach na całym świecie, ci prorocy, służą do tego abyśmy śie zjednoczyli, gdyż teraz jak w wieży babel podziały i walki. Gdzieś śie w tym wszyscy zagubiliśmy i każda religia żądna władzy ciągnie w swoją stronę. Niestety cel uświęca środki i te wszystkie wojny w chęci zjednoczenia wszystkich ludzi będą w dalszym ciągu wywoływane, niestety gdzieś tam znowu pojawi sie chęć włądzy. Wiem że wojny to zło, ale jak nakłonić tylu ludzi aby śię zjednoczyli, najlepiej strachem przed wspólnym wrogiem, jakim jest armagedon?

 32. mar1o pisze:

  W gruncie rzeczy nowy porządek mógł by być lepszy niż stary porządek. Koniec zabobonow,ciemnoty i dogmatów zniewalajacych człowieka. Człowiek z natury rodzi się rozumny i powinien używać tego naturalnego talentu;szukać,badać,analizować,kierować się logiką i intuicją,a nie podążać ślepo jak baranek,za swoim pastuchem. Nie ma nieba i nie ma piekła,a każdy z nas jest bogiem,bo ma w sobie jego cząstkę,przez którą komunikujemy się z Absolutem. Jest to intuicja,rozum i doswiadczenie. Każdy z nas to ma i każdy powinien szukać Boga w swoim sercu,a nie w kościołach i meczetach. Wszechświat to kombinacja ładu i chaosu,to doskonałość. Wszystko to odbija się w nas i warto z tego czerpać. Nie wolno dac się zastraszyć piekłem ani niebem. To narzędzia do zniewolenia,by nie korzystać z własnego doświadczenia i intuicji,ale podążać tak jak inni tego chcą. Hierarchia jest naturalną rzeczą występującą w świecie na każdym etapie,począwszy od np owadów (mrowki:robotnice,żołnierze,królowa) a skończywszy na układzie słonecznym (Słońce,planety,księżyce). Nowy porządek to też będzie hierarchia i tego się nie uniknie,ale nie będzie fanatyzmu,narodów i podziałów że wzgl na religie,a zatem nie będzie więcej wojen. Choćby dlatego warto odrzucić stary porządek i zaakceptować zmiany.

 33. Anonim pisze:

  nie wazne czy co prawda wazne jest to ze w polsce jest co raz gorzej imigraci we francji i niemczech zabijajom i gwalcom a ci idioci nie wiedzom ze chanbiom taki zachowaniem swojego boga [ alacha] i inne religie [ czlowiek podzielil boga i stacil moc ] sila w jednosc słabość w podzialach a imigranci przekupieni i sterowani przez rządy swiata np usa to wszystko plan immigraci nie majom zniszczyc europy tylko jom oslabic pozniej zatakuje jakis kraj sami domyscie polska staje im tak naprawde na drodze do planów / jak w 2 wojnie swiatowej polska nie miala duzo broni i technologi i jeszcze rosja nam noz w plecy wbila tak to moze bysmy mieji szanse z niemcami do czego zmiezam teraz 120 tys kampania wrzesniowa 1939 kolo 700 tys teraz jak za czasów wojny terz dużo broni nie mamy a polityczy kradną i specialnie niszczą polske zdrada z niszczyla polske husaria ostatnia wazniejsza bitwa zginelo tylko husarzy 28 tylko a mieji prawie 100 pr szans na zwycietwo ale przekupij dowodce i zdadil i kazal sie wycowac a pare lat pozniej rozwiazaji hussarie a pozniej wiadomo rozbiory 1 i 2 wojna komunizm niszczy calom polske tak naprawde do teraz /puki będom w rządze zdrajcy to polska nie powstanie i upadnie a jak będom bohaterowie jak np [ak] to polska nigdy nie upadnie imigraci to tylko zaslona dymna prawdziwy wrog caji sie za nią co robic trzeba walczyc innego wyjcia nie ma takie zycie pomyscie : serce walecznosc wiedza potega duch zwycierza

 34. dzięki !! niestety strona illuminati.pl znikła z internetu …

 35. (Nie!) Poważny pisze:

  Zakładając że cały zakon istnieje przynajmniej od 200 lat,udoskonala sie, zbiera i dokladnie precyzuje wiedzę i przekazuje z pokolenia na pokolenie należy zastanowić się jaką przewage maja zwykli ludzie (masy) .. oglupiani komputerami grami filmami roznymi imprezami, od zawsze gdy chodziles do szkoły tam ladowali do glowy gotowe odpowiedzi typu: ziemia jest kulą, a ty przyjales je bez kwestionowania. Nie chca zebys wiedzial ze ziemia jest plaska i ma granice (firmament) bo wtedy moglbys wyciagnac wniosek ze ktos te granice musial stworzyc. Nie wierzysz? Bzdura tak jak symbole ukryte w codziennym życiu np. 666 (coca cola monster) trojkatow (leroy merlin, cat, baumit) to nie sa przypadki, smieja sie z nas bo nawet po przetarciu oczu dalej nic nie zauważasz… a co dopiero mozesz z tym zrobic.. zostalo to zaplanowane przed narodzinami naszych pradziadkow. Po latach zrozumiałem ironiczne powiedzenie F.Kiepskiego „są takie rzeczy na świecie ktore się fizjologom nie snily” choc ciezko w to uwierzyc to jednak są, na wielka skale i umkna uwadze spoleczenstwa. .

 36. JerryInhig pisze:

  emergency medicine oral boards buy ritalin bitcoin marshall school of medicine

 37. :-( pisze:

  To co pisze ta kobieta to prawda… jak myslisz? Dlaczego gdy chcesz sie pomodlic, zamykasz oczy i wtedy w głowie swojej jakies mysli cie zbijaja ze szczerej modlitwy? Dlaczego gdy spróbujesz pomyslec o Bogu to za chwilę zauważasz ze juz myslisz o czym innym albo ze mysli nie daja ci sie skupić To zlo cie rozprasza!!!!!! Nie wiezysz? Spróbuj choc raz zapomniec o wszystkim i szczeze na chwile miec w glowie tylko Boga…

 38. Mr Donald pisze:

  PROCEDURA WSPÓŁPRACY WIELKIEJ ILUSTRACJI ILLUMINATI PIENIĄDZKIEJ I ZASILANIA, PRZYSTĄPIENIE DO ILLUMINATI CALL + (234) 8156017377lub mail lub (donaldsecreethood@gmail.com) Czy jesteś biznesowym mężczyzną lub kobietą, politycznym, muzycznym, studentem, czy chcesz być bogaty, sławny , Potężny w życiu, dołączyć do kultu bractwa Illuminati dziś i uzyskać natychmiastową bogatą sumę 1 milion dolarów w ciągu tygodnia i wolny dom. Gdziekolwiek chcesz zamieszkać na tym świecie, a także zarobić 350 000 dolarów miesięcznie jako wynagrodzenie …
  KORZYŚCI DLA NOWYCH CZŁONKÓW, KTÓRYCH PRZYJMUJE ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 50 000 USD
  2. Nowy samochód o wyrafinowanym wyglądzie wyniósł 100 000 USD
  3. Dream House kupił w kraju własnym wyborem
  4. Urlop miesiąca (w pełni opłacony) do miejsca przeznaczenia.
  5.Ogólny pakiet dla uczestników golfa
  6.W traktowaniu V.I.P we wszystkich portach lotniczych na świecie
  7. Całkowita zmiana stylu życia
  8.Access to Grove Czeskie
  9.Miesięczna płatność w wysokości 40 000 USD na konto bankowe każdego miesiąca jako członka
  10.One miesiąca zarezerwowane spotkanie z 5 największych światowych liderów i 5 największych gwiazd na świecie.Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń do agenta (+234) 8156017377.OR.whatspaj go na + (234) 8156017377 lub możesz wysłać e-maila z nami To (donaldsecreethood@gmail.com) w celu natychmiastowej inicjacji online

 39. Mr Donald pisze:

  PROCEDURA WSPÓŁPRACY WIELKIEJ ILUSTRACJI ILLUMINATI PIENIĄDZKIEJ I ZASILANIA, PRZYSTĄPIENIE DO ILLUMINATI CALL + (234) 8156017377lub mail lub (donaldsecreethood@gmail.com) Czy jesteś mężczyzną lub kobietą biznesu, politycznym, muzycznym, studentem, czy chcesz być bogaty, sławny , Potężny w życiu, dołączyć do kultu bractwa Illuminati dziś i uzyskać natychmiastową bogatą sumę 1 milion dolarów w ciągu tygodnia i wolny dom. Gdziekolwiek chcesz zamieszkać na tym świecie, a także zarobić 350 000 dolarów miesięcznie jako wynagrodzenie …
  KORZYŚCI DLA NOWYCH CZŁONKÓW, KTÓRYCH PRZYJMUJE ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 50 000 USD
  2. Nowy samochód o wyrafinowanym wyglądzie wyniósł 100 000 USD
  3. Dream House kupił w kraju własnym wyborem
  4. Urlop miesiąca (w pełni opłacony) do miejsca przeznaczenia.
  5.Ogólny pakiet dla uczestników golfa
  6.W traktowaniu V.I.P we wszystkich portach lotniczych na świecie
  7. Całkowita zmiana stylu życia
  8.Access to Grove Czeskie
  9.Miesięczna płatność w wysokości 40 000 USD na konto bankowe każdego miesiąca jako członka
  10.One miesiąca zarezerwowane spotkanie z 5 największych światowych liderów i 5 największych gwiazd na świecie.Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń do agenta (+234) 8156017377.OR.whatspaj go na + (234) 8156017377 lub możesz wysłać e-maila z nami To (donaldsecreethood@gmail.com) w celu natychmiastowej inicjacji online

 40. Anonim pisze:

  Pięć podmuchów zachodniego wiatru ,, ogień, woda,powietrze, ziemia.Piaty jest tajemnicą.To Swiatło .Światło oświecenia to wszystko prawda.

 41. Lucky pisze:

  Good to find an expert who knows what he’s tainlkg about!

 42. Ola pisze:

  Matko BOSKA FATIMSKA BŁAGAM CIĘ W IMIENIU LUDZKOŚCI O WSTAWIENNICTWO ŁASKĘ WYBACZENIA I NAWRÓCENIA CAŁEJ PLANETY.
  DAJ MI SIŁĘ DO WALKI ZE ZŁEM I POMÓŻ WYTRWAĆ W WALCE ZE ZŁEM !
  KOCHAM CIE.

 43. A_A_a pisze:

  Dla Jego bolesnej męki miej miłosierdzie dla nas i całego świata.

 44. Dagmara pisze:

  Czas zeby ludzie nie pozwolili tym demonom rzadzic i panoszyc.Oni nigdy n8e beda ponad Bogiem moga pomarzyc.Zobacza jak Jezus ich zniszczy podczas apokalipsy.Te mordercy niszcza nasze dzieci i chca nas zniszczyc.Ale zapomnieli o kims-O Bogu ktory posle ich tam gdzie ich miejsce do otchlani gdzie beda dreczeni jezeli nie nawroca sie.Ja od mojego Boga nigdy nie odejde bo on mnie stworzyl i jest moim Bogiem-dobrym Bogiem,ktory nie robi krzywdy.Ci ludzie nie widza ze sa owladnieci przez zlo i daja soba manopulowac.Czas zeby odeszli od zlego i przyszli do Pana naszego Jezusa Chrystusa,ktory chce nas wszystkich zbawic.Modlmy sie wszyscy szczerze i prosmy aby nawrocil tych ludzi i uchronil nas od zla.Jedynie w Panu nadzieja:-)

 45. Wake up pisze:

  Ludzie obudźcie się proszę was nie widzicie tego ja to widzę zrobili ze mnie debilkę bo się nie podporządkowałam cały czas zastanawiałam się czy to moja winna bo mnie wszyscy ludzkość nie tolerowała a teraz widzę świat innaczej to nie moja wina lecz wszystko przez to że się nie podporządkowałam bo jestem kreatywna są dowody widać to ! proszę złączmy się i powiedzmy nie módlcie się do Boga o pomoc ja teraz to widzę jesteście ich robotami nie widzicie tego wszyscy pracują za marne grosze jak myślicie czemu są rozwody ich nie obchodzicie oni z was roboty robią jak szczur doświadczalny zamkniety w klatce my tak skończymy czas się obudzić !!!Oni chcą władzy błaagam was obudźcie się przejrzyjcie na oczy oni nas nie obchodza chcą tylko żebyście tyrali jak roboty !!!! Illuminati to zło OBUDZCIE SIĘ ! PORA WYJŚĆ NA MIASTO I POWEDZIEĆ DOŚĆ NIE CHCEMY ICH WŁADZY NIE DAMY IM PRZEJĄĆ WŁADZY PROSZE OBUDŹCIE SIE jak ja niech bóg nam pomoże .

 46. D. pisze:

  Analfabetyzm wsteczny – plaga.
  1.
  ‚Hitlerowska’ RASA ARYJSKA – skąd wywodzi się rasa ARYJSKA?

  Cyt.’Termin Aryjczycy pochodzi z sanskrytu od słowa arya i oznacza szlachetny. W XIX wieku miana Aryjczyków używano jako synonimu wszystkich Indoeuropejczyków, a w sensie lingwistycznym posługiwano się nim do opisania grupy ludów posługujących się językami indoirańskimi.’

  HISTORIA – ARIOWIE.
  2.
  Lucyfer – tłum.’niosący swiatlość’ – taki paradoks.
  Powodzenia w czasie III & IV WW

 47. ms pisze:

  To głupie

 48. czarus pisze:

  Rodzinka wszystko wie co i jak… Brawo dla Was ♡

 49. Kiko pisze:

  Alala

 50. Non Illuminati pisze:

  Ludzie przyznacie jej racje i oby kazdy z Was dozyl tych czasow zeby sie przekonac samemu… chociarz 90% ludzi jest tak zaslepione przez tvn’y, tvp i inne pseudo afery ze i tak niebedziecie chcieli przyjac prawdy bo to dla Was niemozliwe, niewyobrazalne i zmyslone. Ufaj faktom nie historyjkom

 51. Starczu pisze:

  Wszyscy pieprzycie głupoty sami powiedzcie ze przytululili byscie z 20 tys na reke przykladowo. Najwiekszym argumentem jest Kasa u tyle . nie jakies filary ktore tak naprawde nic nie znaczą . biblia nic z tego oni sie tym nie kierują. Handel handel i jeszcze raz handel pozdrawiam

 52. za dużo filmów ludzie, wyjdzcie na dwór pisze:

  Ale czubek z tej baby haha 😉

 53. za dużo filmów ludzie ;) pisze:

  Ale czubek z tej baby haha

 54. Sterniuk Tomasz pisze:

  A każdy kto źle pisze o ILLUMINATI niech pamięta że ONI napewno to przeczytają
  I was niewierne śmieci ukaraja.
  /\
  / \
  / \
  / $ \
  /____________\

 55. Sterniuk Tomasz pisze:

  ILLUMINATI
  ILLUMINATI
  ILLUMINATI
  ILLUMINATI I LOVE US
  I WONT BE WITH ILLUMINATI
  Zdradziła ILLUMINATI
  Kara niech spotka wszystkich takich jak ona i podobnych. Kto nie z ILLUMINATI ten przeciwko

 56. Sterniuk Tomasz pisze:

  ILLUMINATI
  ILLUMINATI
  ILLUMINATI
  ILLUMINATI I LOVE US
  I WONT BE WITH ILLUMINATI

 57. CzasSieObudzic pisze:

  Szkoda marnowac czas na debili ktorzy myślą ze illuminati to organizacja dobra, albo co gorsza że Iluminati nie istnieje. Myślę ze nie ma szans juz na uratowanie tej planety…Pozostala tylko nadzieja.

 58. ill pisze:

  Stek bzdur zeby oczernic illuminati ktorzy walcza z tym co ona opisala, odwracanie kota ogonem, wlasnie tak sie manipuluje ludzmi zeby mysleli ze illuminati to zlo, wszystko widzace oko to znak boga od wszech czasow, bog jest jeden i nie ma nazwy, to ludzie pod swoje zachcianki nazywaja go imionami, czerpiac z tego korzysci i manipulujac wami, illuminati to organizacja ktora walczy z tymzlem tumany oslepione mediami, wiara nadziej milosc to trzy filary z ktorych zbudowa y jest trojkat a w nim oko, jesli to wam nic nie mowi szkoda czasu …

 59. Anonim pisze:

  Thiaooubianie proszę pomóżcie nam ułożyć nasz system religijno-społeczny. Wiem, że przyszłość, ale wierzę że dużo potencjału mamy aby już teraz się rozwinąć

 60. Fea pisze:

  Wierzę w Iluminati, wierzę w Masonów, wierzę w Szatana i głęboko wierzę w to, że to wszystko jest złe. Jednak ta kobieta myli się w jednym. Świadkowie Jehowy nie należą ani do masonerii ani do Iluminati. Każdy kto choć trochę poznał tą religię i zasady jakimi się kierują ludzie w nich będący i to jak są prześladowani za swoje wierzenia zgodzi się ze mną. Pani Svali twierdzi, że Hitler był Iluminatem wysokiego szczebla a przecież chciał za wszelką cenę pozbyć się Świadków Jehowy za to, że zachowywali neutralność i podporządkowanie Bogu. Sam Hitler na stadionie w Norymberdze powiedział, że ten pomiot (Świadkowie Jehowy) wypleni z tego świata. Gdyby Świadkowie Jehowy byli Iluminatami to Hitler starałby się za wszelką cenę ich zabić? Torturowałby ich w obozach koncentracyjnych?

 61. Gość pisze:

  Pierdolnij sie w łeb kiko.
  A do autorki, skoro taka mądra jesteś to czemu czekasz, aż ktoś się nimi zajmie a sama nic nie robisz. Co może zwykły obywatel przeciwko ludziom u władzy nawet jeśli o wszystkim wie…
  Potrzebny przewodnik, ktoś kto wie jak się do tego zabrać.
  Pozdrawiam

 62. kiko pisze:

  Zamknij się

 63. Przeciętny pisze:

  Szanowna autorko…Co ty tam palisz? Lepiej pisz powieści fantasy… Ale jedno jest pewne: Nowy porządek świata nadchodzi, będziemy mieli bochenek chleba dziennie i będziemy wdzięczni że go mamy. W uproszczeniu, biznesmeni w obecnej Europie są niezadowoleni ze swych dochodów, zarabiamy za dużo, korzystamy z urlopów i innych wygód, nadużywane w ich mniemaniu luxusy powodują nasze powszechne rozpasanie. Iluminaci, masoni, naziści… wszystko jeden diabeł. Ważna jest kasa i władza. A ty jeden z drugim Kowalskim, Schmidtem, Pawłowem, niedługo zaznasz takiej biedy że głowa mała. A po co? A po to żebyś zapierdalał na bogatych nierobów, którzy od pokoleń nic nie robią a świat mają za swoją własność. A jak nic nie masz to kromka chleba i kubek wody cię zadowoli, nie obronisz się a jak spróbujesz to i kubek ci zabiorą. A jak ktoś nie wierzy? Amerykańskie wojska już jadą do Polski po świeżo przebudowanych niemieckich autostradach… Sprawdź… Czytaj między wierszami…

 64. kiko pisze:

  Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ddddddddddddddd ddddddddddddddd

 65. Illu pisze:

  Smiejcie sie kurw…..a debile. To wszystko prawda…. pkt.1 pornografia jeest karana a w tv puszczaja.. w bajkach dla dzieci padaja wulgaryzmy. W tv jedna wielka przemoc a tv służy do tego aby oni przeslali taki przekaz jaki chca i nas tym karmia. Nikt nawet nie wie co sie dzieje hitler byl w tej sekcie tylko za szybko chcial zrobic porzadek.. illuminTi pochodza z niemiec ja wiem jedno ze dozyje takiego dnia jak wszystko wyjdzie na jaw i swiatem beda rzadic wlasnie oni bo większość ludzi jest na tyle glupia ze nawet nie wie co sie dzieje na swiecie wtc i inne zamachy to robota illuminatow zeby zamydlic oczy kazdy szuka pomocy przed islamem a oni sie bawia nami..

 66. kiko pisze:

  zabije cię spokojny

 67. kiko pisze:

  co mnie to obchodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 68. Romek pisze:

  To wszystko wyjaśnia. Zawsze intrygowala mnie sprawa jak to możliwe, że wysoko postawieni Zydzi nic nie zrobili aby podczas 2 wojny światowej im pomóc. teraz to jasne.

 69. kiko pisze:

  niech no tylko dadzą znak to ja ich
  w dupe kopniaka zazace że się rozbeczą
  jak małe dziciusie

 70. Spokojny pisze:

  Niech no tylko iluminati zadrą z Antonim Macierwiczem to on im taką brzozę w dupę wsadzi az im okiem w piramidzie wyjdzie

 71. Anonim pisze:

  ILUMINACI zyja smieja sie z nas – staram sie nic nie robic tak jak kazdy czlowiek robi,musi,nalezy,itp bo to ich system.

 72. kiko pisze:

  teraz naprawdę

 73. Anonim pisze:

  nie rozumiem

 74. Anonim pisze:

  Czysto przypadkiem tu trafiłem szukając pewnych informacji i śmiem twierdzić, że większość osób tutaj się wypowiadających w komentarzach ma problem z rozwojem lub po prostu jest idiotami… jak to w Polsce 🙂 ale nie chcę się rozwijać bo nie to było moim celem… Nawiasem… też jestem z Polski ale takiego upośledzenia nie mam.

 75. kiko pisze:

  a ty anomim czy jakoś tam zastanawiam
  sie czy piszesz z psychiatryka

 76. Anonim pisze:

  Ja tam bym się zastanowiła, czy ona nie pomyliła siedziby Illuminati z psychiatrykiem.

 77. kiko pisze:

  ja jestem iluminatem

 78. kiko pisze:

  bzdury

 79. kiko pisze:

  jestem tu nawa

 80. kiko pisze:

  co to jest iluminati

 81. Douglas Henry pisze:

  Jeśli wiesz, że mają dołączyć przed i nie otrzymują jeszcze korzyści lub chcesz dołączyć i stać się bogaty, sławny i i potężny, skontaktuj się z nami poprzez: Email: DOUGLASHENRY008@YAHOO.COM~~HEAD=pobj …

 82. Greiß pisze:

  Jaka tempa idiotka 😀 przyślijcie ją na loda to ją wyleczę 😀

 83. jasiu pisze:

  Jebana propaganda pojebanych katolików. Największej i najbardziej krwawej mafii w historii świata !!!

 84. Anonim pisze:

  Gimbus do ilóminatuf!

  Wy, iluminaty, diabły amerykańskie, przeklętego diabła bracia i towarzysze, samego Lucyfera sekretarze. Jacy z was do diabła wojownicy, jeśli nie umiecie gołą dupą kota zabić. Wasza organizacja zjada czarcie gówno. Nie będziecie wy, sukin wy syny, synów chrześcijańskiej ziemi pod sobą mieć, walczyć będziemy z wami ziemią i wodą, kurwa wasza mać. Kucharze wy kalifornijskie, kołodzieje nowojorskie, piwowary teksańskie, garbarze luizjańakie, świńskie pastuchy Północnej i Południowej Dakoty, świnie arizońskie, alaskańskie złodziejaszki, kołczany nowomeksykańskie, katy hamerykańskie i błazny dla wszystkiego, co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomkowie. Świńskie wy ryje, kobyle zady, psy rzeźników i łby niechrzczone.

 85. Anonim pisze:

  Ajajaj szatany rządzą nami ajajaj tempymi katolami XDXDXDXD

 86. Anonim pisze:

  Njeh sobje pszejmujo tom wuadze nat śfjatem nie dadzo rady XXXDDD

 87. Anonim pisze:

  Równie dobrze można wziąć Sosnowiec, kazać im zabić parę kotków i iść na podbój Europy.

 88. Anonim pisze:

  „Wierzą w supremację aryjską”.
  Przyjmują żydów do organizacji. No ok.

 89. Anonim pisze:

  Eee Putin ich zje XD

 90. Anonim pisze:

  Boicie się jakichś czarodziejów amatorów, którzy wymyślili sobie że podbiją świat, bo im wolno. Bójcie się islamistów, to oni są prawdziwym zagrożeniem dla chrześcijan.

 91. Anonim pisze:

  Organizacja zrzeszająca pedofili walczy z pornografią prostytucją nieletnich.
  #tak

 92. jurek pisze:

  Ten co ma coś do ukrycia – To pewnie je howa . Lecz my, nie mający nic do ukrycia , strasznych braci , nie będziemy pytać co zrobić .

 93. Posthemes pisze:

  Ja na przykład nie jestem rasistą i mam orzeczenie o niepełnosprawności, czarne włosy (nie blond, nie mam niebieskich oczu), czy powinienem się bać? Co za wyssane z koziego tyłka głupoty? Słyszałem już w otchłaniach internetu że Avril Lavigne to iluminati, rogata dłoń co oznacza: http://www.logo24.pl/Logo24/1,125390,5640489,Gesty__na_ktore_nalezy_uwazac.html
  Co za głupoty, jej by nie przyjęli do grupy, ponieważ udzielała się charytatywnie dla niepełnosprawnej młodzieży, jak by była rasistką to by takich ludzi potępiała.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Avril_Lavigne zobaczcie Filantropia
  Te znaki są tylko po to na teledyskach, by płyty lepiej się sprzedawały, zresztą przyznam ulubiona moja piosenkarka, też lubię rock, metal, każdą muzykę.
  Zresztą Rihanna-Jednak działania tej organizacji skupiają się w pierwszym rzędzie na pomocy dzieciom dotkniętym chorobami nowotworymi takimi jak białaczka, szczególnie potrzebującym transplantacji szpiku kostnego. Cytat z wikipedii.
  RobertBrzoza.pl przeczytajcie tam o iluminatach, też on uważa że Rihanna to Iluminati, co jest bzdurą? Chyba że jest w grupie iluminati, a nie wyznaje teorii rasy Aryjskiej, czyli nie potępia ludzi chorych. Ja przeciwko Satanizmowi, Lucyferianizmowi nie mam żadnej hejtu. Może przeciwna do mojej wiary Chrześcijańskiej, ale żeby było dobro to musi być niestety zło.
  Ale wierzących w teorie Hitlera nienawidzę, zresztą mój dziadek jest starszym sierżantem sztabowym, stawał w obronie narodu Polskiego, rasistom i wrogom ludzi z niepełnosprawnością normalni mówią nie! Prawdopodobnie jakbym znalazł się w tej grupie i przyznał do orzeczenia i tego że nie jestem „Aryjczykiem”, by mnie zabili że jestem niby „Podczłowiekiem”. Naprawdę się ludziska ogarnijcie, bo będzie trzecia Wojna Światowa, co równa się zagładzie.
  Albert Einstein „Nie wiem ja­ka broń będzie użyta w trze­ciej woj­nie świato­wej, ale czwar­ta będzie na ki­je i kamienie.” Więc upadek rządów nie poprowadzi do globalizacji tylko do prehistorii lub całkowitej zagłady ludzkości, anarchii, no myśleć trzeba logicznie. Ale nie powiem historia z tymi zabójcami napędziła mi stracha, ale czy to prawda? Nie wiadomo, ponieważ Internet nie płacze wszystko przyjmie, nawet jakby ktoś napisał że tarantula chodzi na uszach, zresztą tarantula nie ma uszu. Dlaczego atakujecie modelki, gwiazdy takie jak Rihanna? One wcale nie wyglądają mi uosobienie zła. Może niektórzy robią tak, bo zazdroszczą fejmu i wyglądu takie dzieci otyłe, biedne, siedzące przed komputerami. Ten artykuł tylko jest po to by przestraszyć, dużo w nim jest głupot, ale też jest dużo prawdy.

 94. Lol xd pisze:

  Illuminati ludzie no prosze was nie róbcie z siebie większych debili niż sami jesteście i nie kompromitujcie sie.Jak można być tak głupim żeby w to wierzyć nie macie nawet żadnych prawdziwych dowodów na ich istnienie a opowiadacie takie bzdury które sami sobie wymyśliliście w waszej chorej głowie lepiej udajcie sie jak najszybciej do psychologa a nie wypisujecie takie głupoty

 95. Nie wierzę ! Wręcz szkoda słów. Ten blog na myśli ma pseudo iluminatów. Czyli milionerów którzy się wszystkim bawią. Według mnie wypowiedź Svali jest jednym wielkim kłamstwem. Rytuały? Sataniści ? Upadliście na głowę? Iluminaci * oświeceni* – czyli ludzie mądrzy. A już napewno nie sataniści. oczywiście mogli się trafiać ci co w boga nie wierzą lecz nie wszyscy tylko 1/5 z nich wszystkich/ To byli mądrzy ludzie! Słyszeliście o ścieżce oświecenia? Tylko ci genialni byli w stanie ją odnaleźć. Wiem że większość się przyczepi iż mówię o iluminatach sprzed 400 lat jednakże ta organizacja istnieję do dziś. Ale mówię o tej prawdziwej, A nie o jakiś pseudo Gównach za przeproszeniem. Najbardziej z tego wszystkiego bawi mnie to że wy myślicie że iluminaci * ci prawdziwi* są źli. Bum właśnie że nie . To kościół robił wszystko na swoją korzyść. I prawdę mówiąc dalej robi. Ja wierzę w Boga i w naukę. Lecz w kościół nie wierzę. I w te biblie też nie. Pseudo Biblie. Prawdziwe są w Watykanie. Jak myślicie czemu tyle ludzi przestaje wierzyć ? Ja kiedyś wierzyłam nawet w kościół jak byłam młodsza. Ale teraz widzę wszystko z innej perspektywy. Sataniści? Haha, mówiłam coś na ten temat. Szkoda że nikt nie wspomniał że księża na całym świecie zabijają, gwałcą młode dziewczyny. Nie będę jak większość ludzi czepiać się o fajki czy alkohol bo to też są ludzie 🙂 Ale ten Blog jest wręcz zabawny i jest jednym wielkim kłamstwem. Nie jestem ani po stronie iluminatów ani Boga. A tym bardziej kościoła. Ja bardziej podchodzę do życia realnie i naukowo. Czyli zderzenie materii i antymaterii bum i coś się tworzyło. A jak już wielokrotnie wspomniałam ten blog jest żałosny. Gdyby nie to że Google mi go podsunęło nawet bym nie weszła w to COŚ.!

 96. Anonim pisze:

  szkoda slow

 97. Kot gadżet pisze:

  Przez takich ludzi biedzie trzecia wojna światowa
  Co za zjeby tak robią

 98. Kot gadżet pisze:

  Przez takich ludzi biedzie trzecia wojna światowa
  Ogarnijdzie się pojebane dałny

 99. adot pisze:

  a ja wam powiem tak i napisze to odniechcenia z blendami bez znakow interpunkcyjnych i polskich pierdolcie to wszystko zastanawiacie się nad huj wie czym czy to prawda czy nie to mało ważne zawsze jest jakas wladza opozycja itp każdy z osobna musi radzic sobie sam i to jest prawda a to w co wierza Ci czy tamci ok niech wierza podstawa wiary jest nie wiedza gdy pojawia się wiedza i dowody można to nazwac faktem i doświadczeniem ale już nie wiara bo mamy fizyczny dowod

 100. Jebaka pisze:

  Ożesz kurwa, coraz więcej psycholi w necie…

 101. Dexter pisze:

  Buahaha ! Dobra beka z tych , co w to wierzą . Co to za bzdury ?

 102. Al Anon pisze:

  Hamster12. Powtórz proszę ile ważą te precyzyjnie wycięte budowle na pustyni??? Od razu widać,że się tym interesujesz 🙂 Domyślam się po wadze,że musi chodzić ci o piramidy! :):)

 103. yjjjr pisze:

  to ja jestem illluimianti

 104. Anonim pisze:

  ale wy wszyscy jesteście popierdoleni jak to całe wyssane z chuja iluminaci jebani

 105. Anonim pisze:

  Jan Paweł II

  „Będziemy się musieli wkrótce przygotować na wielkie doświadczenia, które
  mogą nawet domagać się narażenia naszego życia oraz poświęcenia się bez
  reszty Chrystusowi i dla Chrystusa. Może to być złagodzone dzięki naszej
  modlitwie, ale nie może być już odwrócone, ponieważ tylko w ten sposób może
  nastąpić prawdziwe odnowienie Kościoła. Jakże często Kościół odnawiał się
  przez krew. Nie inaczej dokona się to także i tym razem. Obyśmy byli silni,
  przygotowani i pełni ufności pokładanej w Chrystusie i w Jego świętej Matce.
  Odmawiajmy wiele razy i często Różaniec”.

  „Stoimy w obliczu największej w dziejach konfrontacji, przez jaką przeszła
  ludzkość. Nie sądzę, by szerokie kręgi społeczeństwa czy szerokie kręgi
  wspólnoty chrześcijańskiej zdawały sobie z tego w pełni sprawę. Stajemy w
  obliczu ostatecznej konfrontacji między Kościołem a anty-Kościołem,
  Ewangelią i anty-Ewangelią.”

 106. Rafal pisze:

  MAM TEGO DOSYC Zabierzcie mnie stąd proszę przecież ja teraz jestem skazany na śmierć za to co powiem w każdej chwili moze ktos przyjść albo służby i pod byle pretekstem zabić mnie albo zamknąć i męczyć. To jest obrzydliwe dla mnie i chore ale to prawda wszystko zaczęło się od tego kiedy dotarło do mnie , że moja żona śpi z moim ojcem. Strasznie się wtedy załamałem , bardzo kochałem moją żonę. To jest prawda , że zażywałem wtedy przez pare dni wcześniej środek z internetu o nazwie 3mmc. Środek ten ma bardzo krótkie i słabe działanie. Nie moglem sie odnalezc topilem smutki w alkoholu albo bardzo zadko w srodku o nazwie 3mmc. Skonczyl mi sie dzien lub dwa przed tym zanim zdobylem sie na odwage i poszedłem wtedy poznym wieczorem do domu ojca wykrzyczec mu wszystko. Matka podala mi cos do jedzenia i nie moglem tamtej nocy zasnac bilem sie z myslami. Nad ranem kiedy wstali zeby jechac na targowisko wstalem i ja zebralem sie w sobie i placzac wykrzyczalem im , ze wiem , ze to prawda i ze to jest obrzydliwe chore i ze sie ich boje. Moja matka odpowiedziała mi tylko , że jeśli nie odpowiada mi taki układ to żebym stąd wypierdalał. Bardzo mocno płakałem wtedy nie mogłem się opanować i uspokoić. Jeszcze żyła babcia wtedy przyjechała do mnie i namówiła mnie żebym pojechał do szpitala to podadzą mi coś na uspokojenie , zaufałem jej wtedy i nie wiedziałem co mnie czeka. Przyszła doktor z oddziału psychiatrycznego i zaczeła mi wmawiać , że mam uszkodzony mózg bo zażywałem 3mmc ja chciałem z tamtąd natychmiast wyjść ale ona powiedziała , że jestem zatrzymany przymusowo , ze mam urojenia , że stwarzam zagrożenie dla rodziny , że przyjdzie sąd i zdecyduje ja wtedy nawet sam niczego nie powiedzialem pani doktor na temat mojej zony. Załamałem się jeszcze gorzej. Kiedy przyszedł sąd nawet nie chciał mnie słuchać powiedziano mi tylko , że jestem chory i albo zgadzam się na dobrowolne leczenie albo i tak zostanę zmuszony żeby tam zostać i zrobie sobie tylko tym gorzej. Zgodzilem sie bo balem sie ze moga mi robic problemy. Chcialem to przetrwac nie odzywajac sie za wiele udawalem , ze wszystko jest ok ale wcale nie bylo myslalem tylko o tym jak sie z tamtad wydostac. Wyszedlem i wrocilem do pracy jako kierowca. Bylem wtedy w trasie przez 59 dni bo nie chcialem wracac do domu chociaz bardzo tesknilem za dziecmi. Kiedy bylem w trasie zauwazylem zainteresowanie moja osoba , zauwazylem ze jestem obserwowany przez jakies osoby i dosc czesto przelatywal nade mna helikopter jeszcze wtedy niczego nie rozumialem ale nie balem sie bo wiedzialem , ze nie mam niczego na sumieniu. Wrocilem do domu i znowu zaczela sie moja gehenna , zona zaczela grac na moich uczuciach , stosowac takie zagrywki zeby mnie bolalo i celowo wyprowadzala z rownowagi nie wiedzialem wtedy , ze wszystko to robi specjalnie tu juz zaczela uzywac tez moich dzieci do swoich celow , ktore zaczely byc dla mnie bardzo niemile i jak i ona robily mi usilnie na zlosc. To nie ich wina to tylko dzieci. Nie mialem sie gdzie podziac a nie stac mnie bylo na wynajecie czegokolwiek przeganiali mnie z jednego domu do drugiego. Zaczelem uciekac w alkohol. Znowu trafilem do oddzialu psychiatrycznego i znowu to samo , chociaz tym razem powiedzialem na wejsciu , ze przyszedlem bo chce przestac pic , odpoczac psychicznie , dojsc do siebie. Znowu proba wmawiania mi urojen , znowu przymusowe zatrzymanie , znowu straszenie sadem tylko teraz juz robienie ze mnie oprawcy mojej zony i zagrozenia. Wtedy dotarlo do mnie wszystko , ze rodzina robi to celowo aby mnie zdyskredytowac w oczach wszystkich , zniszczyc wykorzystujac miedzy innymi moje topienie rozpaczy w alkoholu wiedzialem , ze nie jestem uzalezniony tylko nie potrafilem dac sobie z tym wszystkim rady zdecydowalem sie na nie sieganie wiecej po alkohol. Odebralem im ulubione narzedzie robienia ze mnie uzaleznionego , chorego i niebezpiecznego i chodz to bardzo ciezkie przestalem tak bardzo brac do siebie ich manipulowanie mna za posrednictwem moich uczuc , milosci , ambicji , strachu. Pierwszy raz w zyciu zaczelem sie dosc mocno zastanawiac nad tym wszystkim bo nie mogłem pojac co jest grane i nagle wszystko poukladalo sie w calosc. W domu rodzice ignorowali mnie i moje zdanie od samego poczatku , zawsze liczyl sie tylko ojciec i matka zawsze byla za nim ja nigdy nie bylem dla niej wazniejszy. Bylem tylko nic nieznaczaca zabawka i ich zaslonka. Ojciec nigdy nie zagral ze mna w pilke. Nigdy nie dal mi poprowadzic samochodu z soba obok kiedy dorastalem chociaz bardzo go o to prosilem. Nigdy nie napil sie ze mna piwa. Niczego mnie nie nauczyl a ja go bardzo kochalem , potrzebowalem go i ufalem mu. Pamietam , ze moja matka zawsze smiala sie i opowiadala mi , ze urodzilem sie trzymajac sie lewa reka za glowe , ze lekarz powiedzial , ze albo bede taki madry albo bede mial takie wielkie problemy. Niczego prawdziwego nie wiedzialem o swoich rodzicach , wszystko bylo tylko dla moich oczu. Nie wiem jak moglem przezyc cale zycie i wczesniej nie zdawac sobie sprawy to nieprawdopodobne ale to wszystko prawda. Teraz to wyglada dla mnie tak jakby oni mnie nigdy nie kochali , nie wychowywali mnie tylko hodowali aby w odpowiednim czasie sie mna posluzyc. Teraz tez wiem , ze otaczali mnie falszywi koledzy ktorzy zwodzili mnie na kazdym kroku jednym z nich ktory udawal mojego przyjaciela byl Karol Zera nie wiem do tej pory kim on jest do konca ale wiem , ze posiada pozwolenia na bron krotka jak i maszynowa. Jestem przekonany na 100% ze probowal pomoc wrobic mnie w cos i wzbogadzic sie dzieki temu , moje dziecko spotyka sie z jego dzieckiem do tej pory. Wiem jedno , ze dosc czesto postronnie przy mnie pojawialy sie rozmowy na temat kokainy kiedy jeszcze pracowalem jako kierowca w firmie ATS w Papowie Torunskim , miedzy innymi na terenie Francji autostopowicz ktorego zabralem zaczal cos do mnie mowic na ten temat i wiele roznych postronnych osob rozmawialo gdzies tam obok mnie na ten temat. Rozmawiano tez przy mnie wiele razy na temat potracenia kogos. Mysle , ze w takie rzeczy probowano mnie wrobic. Nie mam na nic dowodów czuję się bardzo osamotniony i bardzo zagrożony. Jedno o czym mogę powiedzieć to , że myślę , że moja rodzina to jakaś ukryta kokainowa mafia , że w domu moich rodziców zawsze były jakieś rzeczy ktore nawiazywaly do Egiptu , że zawsze były jakieś okultystyczne rzeczy jak dwa lustra w sypialni jakieś różne kamienie dopiero teraz zdaję sobie z tego sprawę , że poprostu zasłaniali się mną tak jak teraz zasłaniają się moimi dziećmi a rejestracja auta moich rodziców to 33 FC. Kocham swoje dzieci. Proszę ratujcie nas. Mam dosyć tego piekła na ziemii. Oni mnie za to napewno zabiją , upozorują jakiś wypadek albo że nagle na coś zachorowałem albo że sam odebrałem sobie życie albo coś zrobiłem za co można mnie trzymać w zamknięciu i torturować. Nie mam niczego na sumieniu. Błagam o pomoc i bezpieczeństwo w to moze byc zamieszanych bardzo wiele osob na stanowiskach. Błagam pomozcie mi.

 107. Anonim pisze:

  ignorancja to najwiekszy grzech ludzi ……illuminati maja cos w sobie z kiepskich

 108. lucyferek pisze:

  tutaj macie całą prawdę o illuminatach:
  https://gloria.tv/?media=591970

 109. Rafał pisze:

  co za bzdury nikt normalny nie uwierzy w takie bajki …

 110. Mat pisze:

  a waszym zdaniem niedowiarki co to jest : https://www.youtube.com/watch?v=Tzm_cXnrmRA

 111. anonim pisze:

  To Co czytacie o illuminati to zwykła propaganda ;
  macie tu link zagadka iluminatów rozwiązana
  Tytuł: Lucyfer to Jezus A RA to Raziel – Jedna i ta sama osoba
  http://davidicke.pl/forum/lucyfer-to-jezus-a-ra-to-raziel-jedna-i-ta-sama-osoba-t15432.html

 112. inwalida pisze:

  Jestem emerytem i od wielu lat czytam o illuminati , masonerji etc i polapac w tym wszystkim sie nie moge ,wiem tylko ze szefem jest LUCEK, fajny gosciu bo lubi Koziolka Matolka z Pacanowa i Komedje !

 113. Mam 13 lat. i interesuje się tym tematem . pisze:

  Kościół (prawdopodobnie) ukrywa też inne biblię niż te które teraz możemy nabyć w 1 lepszym sklepie. Może w nich pisze coś więcej. Może Jezus był tak naprawdę normalnym człowiekiem. A mmoże ob właśnie był tym szatanem którego bóg wyrzucił z nieba na ziemię?? Ciekawi mnie też ten „nowy początek świata” i czy informacje zawarte tutaj są prawdziwe.Nw. Pozostaje tylko czekać na jakiś większy ruch illuminati. Może w tedy coś się wyjaśni.

 114. Anonim pisze:

  Glupoty

 115. paula pisze:

  Witam ja będę się modlić o to aby nie każdy człowiek poszedł w ich ślady, nie mogę sobie wyobrazić jak takie maszyny do zabijania mogą zachowywać się przykładnie jak np.normalna rodzina,kochający Ojciec czy matka szok!!!!

 116. Rudzielec pisze:

  Wykorzystuja jedno kosztem drugiego…Nalezy wglebic sie rowniez w religie „Lewiatan” jako szatan jest synem klamstwa wiec sami sie zastanowcie czy mowiac ze nie sa satanistami to naprawde nimi nie sa. Kazde ich dzialanie bedzie poprzez gloszenie tak zwanego pokoju oraz jacy to oni w Boga nie sa wiezacy sprowadzalo nas do jednego do tak zwanej „Nowej Ery…Ery Oswiecenia” wedlug mnie zniewolenia ludzi. Bog dal nam wolna wole i sami decydujemy o swoim zyciu u nich jest ono nam nakazane z gory… Bog nas naucza i dzieki tym naukom daje nam wskazowki i mozliwosc ksztaltowania sie przy czym pokazuje nam to szczere dobro ktore naprawde mamy w sobie. Przyznam ze zaczelam sie o tym uczyc od niedawna bo historia ktora ostatnio przezylam w jakis sposob otworzyla mi oczy. Zobaczylam ze wiekszosc mojego srodowiska to okuttysci. Manipuluja ludzmi i wzbudzaja w nich pragnienie zemsty, wzbogacania sie oraz ksztaltuja u czlowieka podzial na tak zwane grupy tj.”z blekitna krwia” (ich czysta rasa) oraz my czyli „parobkowie” ( niewolnicy) jest to przerazajace ale jest to rzeczywistosc. Spojrzcie na diabla w ruskim paszporcie, na pieniadzach widnieja jakby duszy ofiar oraz wiele innych symboli. Nie wolno nakazywac wiary a oni staraja sie nam ja w jakis sposob nakazac tak jak swiadkowie Jehowi… Ludzie aby walczyc z okultyzmem nalezy wierzyc…wiara w Boga nas wyzwoli, odnalezienie w sobie uczuc , sumienia i woli nam naprawde pomoze…smieszne ?? Ale tak jak oni od wielu tysiecy lat realizuja swoj plan tak my nie zabijajmy w sobie nadzieji ze nie damy rady…Bog pokazuje co dobre a co zle ale nie kaze nam wybrac tego czy tego w taki sposob dal nam wolnosc bo to od czlowieka zalezy czy podda sie stronie zlej czy dobrej…

 117. rabin pedofil pisze:

  Skoro jest wśród nich tylu pedofilów to dlaczego pedofilia jest jeszcze zakazana? Fajnie byłoby przyżynać małych chłopców i jeszcze brać za to wielką kapuchę!😜

 118. Agnieszka W. pisze:

  Swiadkowie Jehowy nie mieszaja sie do polityki, glosza, ze na ziemie przyjdzie Krolestwo Boze i to Rzad Bozy rozwiaze wszystkie problemy. Jezus kazal sie tak modlic „Ojcze nasz, ktory jestes w niebiosach swiec sie imie twoje (Jehowa) przyjdz krolestwo twoje jak w niebie tak i na ziemi….) TO WLASNIE KROLESTWO BOZE uwolni ludzkosc od ludzkosc od tyranni rzadow ludzkich. Kaznodziei 8:9 „Czlowiek panuje nad czlowiekiem ku jego szkodzie”. Prawo do godnego zycia ma kazdy i o to zadba sprawiedliwy Krol Jezus Chrystus Syn Bozy (syn Jehowy) Objawienie „I otrze z ich oczu wszelka lze i smierci juz nie bedzie ani zalosci ani krzyku ani bolu juz nie bedzie. To co poprzednie przeminelo”. Na calej ziemi zapanuje raj a potulni beda zyli wiecznie. Ta DORA NOWINE JEZUS GLOSIL – co usilnie zakrywaja potezne religie tego swiata wlaczyly za to mnostwo niebiblijnych doktryn wywodzacych sie z Babilonu: trojca, matka boska, jezus bogiem, pieklo, dusza niesmiertelna, niebibline swieta, pobieranie pieniedzy za wszystko – juz wkrotce za wszystko to Bog ich rozliczy. A w wojnie Bozej ARMAGEDONIE oczysci ziemie z niegodziwych.

 119. Redenland pisze:

  Ale dlaczego ta kobieta wspomniała o Świadkach Jehowy?

 120. Lewiatan pisze:

  Jak tak przegladalem wybiórczo te komentarze własnie tych ludzi pojednanych z bogiem, moglem zauważyc pewną zależność – mianowicie ci pojednani nie potrafią posługiwać sie własnym jezykiem, rażące błedy ortograficzne i ignorancja na jaką kolwiek wiedze jest świetnym potwierdzeniem tego iż to grupa inteligentnych osob powinna wami sterowac. Przykra i smutna to prawda, ze wiekszosc ludzi musi byc trzymana za ryj bo nie poradziła by sobie z własną egzystencja. Czytałem jakis komentarz mówiący, ze z nieróbstwa im sie poprzewracalo a ta osoba bedąc teraz bezrobotną wariuje, wniosek? Wniosek jest bardzo prosty, ta osoba jako persona mniej inteligentna nie wie co ma zrobic ze swoim wolnym czasem i po prostu musi pracowac dla kogos; dla wlasnego spełnienia – osoby stojące wyzej w hierarchii intelektualnej szukają własnie wiedzy, rozwoju umyslu tudzież można powiedzieć nawet iż ducha czyli okultyzmu jeśli mamy trzymać się definicji tego słowa. Co do istnienia samej organizacji, osobiście jestem przekonany o działaniach tej elitarnej grupy, jeśli ktos odrzuca taką myśl nawet nie zastanawiając sie jest po prostu durniem i świetną marionetka.
  Są dwa rodzaje prawdy, prawda rzeczywista i prawda w jaką macie uwierzyć. Pamiętajcie, że historie piszą zwycięzcy. \../

 121. Agness 240 pisze:

  jedno jest pewne wśród ludzi szczególnie tych bogatych było zawsze pełno oszołomstwa i nic się w tej materii nie zmieniło po prostu z nieróbstwa ludziom odpier…:) (wiem o sobie bo akurat nie pracuję chwilowo :P, a co dopiero jak ktoś nie pracuje od pokoleń i ma niewyobrażalne bogactwa w stosunku do reszty ludzkości) i zaczynają wierzyć w pradawne rytuały oraz to że jakieś bóstwo da im władzę nad światem. Prawda jest taka, że mają władzę co najwyżej nad smrodem w swoich gaciach i to pod warunkiem, że się kapuchy nie najedzą…:). Przyglądam się temu ostatnio i z przerażeniem zauważam że to szaleństwo się szerzy i to już nie tylko w muzyce ale i w reklamach na potęgę, bo ile do dody tarzającej się po pustyni i zjadającej węża to już przywykłam o tyle z usług m banku planuję zrezygnować i oficjalnego @ im wysłać w temacie po tym jak puścili reklamę ,,możesz być jak gwiazda rocka… i to dwa tygodnie po Bożym narodzeniu w kraju bądź co bądź chrześcijańskim” , Nescafe ostatnio wariuje pokazując ,,rączkę” i to dwa razy, play lansuje się z tą swoją Margaret która zaciekle mruga oczkiem i pokazuje różki z palców, nawet niepełnosprawne dziecko z reklamy fundacji polsatu pokazuje trzy szóstki i nie wiem czy ma mnie tym zachęcić do wsparcia? Nawet okrasa się nie uchował. Patrzę na to wszystko i się zastanawiam czy to ja zwariowałam czy oni? Nie zapominajmy że każdy z nas jest wolną istotą stworzoną na obraz i podobieństwo Boga i to my tworzymy swój świat. Nikt nie ma nad nami władzy o ile mu tej władzy świadomie nie oddamy. Nie zapominajmy o tym ale też nie spoczywajmy na laurach aby uświadamiać innych. Co do takich przekazów to nie sądzę aby je olewali moim zdaniem celowo rozprowadzają aby siać strach przed nimi tak więc czytajmy ale nie wkręcajmy się za bardzo bo dzięki temu faktycznie mogą zdobyć większą władzę energia strachu jest potężna raczej proponuję ich olewać i wyśmiewać ewentualnie można się za nich modlić myślę naporu emocji ludzi oddających ich chrystusowej miłości nie wytrzymają 🙂

 122. klama pisze:

  tu macie polską modelkę monike ‚jac’ jagaciak,która też jest marionetką illuminati:

  Happy New Year !!! Thank You for all the support in 2015 ❤️ #bestisyettocome #zdrowie

  A photo posted by Jac Monika Jagaciak (@jacmonika) on

 123. jorgen pisze:

  tutaj anja rubik i wszystkowidzące oko:

  In Saint Laurent at the Vogue China 10 year anniversary Gala in Shanghai . #saintlaurent

  A photo posted by Anja Rubik (@anja_rubik) on

 124. jorgen pisze:

  tutaj rogi diabła

  #nofilter by @paolakudacki

  A photo posted by Anja Rubik (@anja_rubik) on

 125. jorgen pisze:

  Polska modelka Anja Rubik jest w loży masońskiej i jest illuminatką tu macie dowody z rytualnych spotkań. Widać ludzi przebranych za diabły i krew nieznanego pochodzenia.

  #aboutlastnight

  A photo posted by Anja Rubik (@anja_rubik) on

 126. Alex pisze:

  Ludziska Illuminati to wszystkie religie i kościoły…kto ma największą władzę nad waszymi umysłami, kto was inwigilacji poprzez spowiedź, komu dobrowolnie oddajcie pieniądze, komu musicie zapłacić nawet za ostatnią drogę, kto wam mówi jak macie żyć i na kogo głosować, kto posiada największy majątek ziemski, kto ma najwystawniejsze pałace…VATICAN i kościoły wszystkich religii tego świata…Szukajcie a znajdziecie 🙂

 127. Emilia pisze:

  A skąd wiemy co tak naprawdę jest Dobre „Bóg” , a złe „Szatan”?
  Może tak naprawdę jest zupełnie odwrotnie. A NWO to byłby geniusz tego świata, przetrwali by wówczas najsilniejsi i świat nie byłby w takim burdelu jakim się znajduje. Jeżeli taka organizacja istnieje, popieram ją w 100% , że teraz wprowadzany jest przez nich chaos ma to swój cel, najpierw trzeba coś poświęcić żeby coś osiągnąć !

 128. Anonim pisze:

  Nie jestem idiotą koledzy:)

 129. KarP pisze:

  Duzo prawdy w tym ale skad wiecie czy ona nie miala za zadanie opowiedziec nam o tym w taki sposob? Teraz na wszystko trzeba uwazac.
  Killuminati!

 130. Lim pisze:

  tak się rzeczy mają jesteśmy od zarania dziejów kontrolowani. dojdzie do jednego światowego rządu pojawienia się na arenie antychrysta. Duch Świety i modlitwa moze nam pomóc. Przykladem w moim przekonaniu ze tak jest jest to ze wg „Time” promowaną 5 najbogadszą osobą na świecie jest przywódca panstwa ISIS. Jesli ISIS jest takie złe to „Time” powinien nie pisać o nim wogóle.

 131. L.H.L. pisze:

  Tak więc czy Illuminati stworzyli pizzę? Kawałek pizzy ma kształt trójkąta. Pizza jest popularnym fastfoodem, który jest znany na całym świecie. Czyżby Illuminati chcieli również podbić rynek spożywczy, uzależnić nas od pizzy a potem używać jej jako przynęty, aby następnie używać nas jako swoich marionetek? Jeśli tak, ile czasu nam pozostało? Albo jak należałoby uratować się przed tym zamachem na krajowy rynek gastronomiczny? Najpierw należałoby zapytać, czy ta wielka machina już ruszyła, aby za kilka lat osiągnąć swój cel? Coraz więcej pytań, a coraz mniej odpowiedzi…

 132. Gatunek żywych pisze:

  Ludzie krótko wzroczni nie dostrzegają tej prawdy że tak się rzeczy mają jesteśmy od zarania dziejów kontrolowani manipulowani co chcą to oglądamy co chcą to jemy co chcą to sypią na nasze mądre głowy truciznę w postaci metali ciężkich i do tego pasuje im taka opinia nie których ludzi że to bzdury i kłamstwo dla tego tak już zostanie aż dojdzie do jednego światowego rządu pojawienia się na arenie antychrysta którego Pan Jezus zmiażdży blaskiem przyjścia swego ale puki co moc tajemna działa i ludzie wierzący też działają wspierani Duchem Św

 133. Mason pisze:

  Bajki 🙂

 134. tmzj pisze:

  Jedyny komentarz – „Trwoga panie wielka trwoga/trzeba nam pokazać wroga/ bo jak nie to panie, pany/sami się powyrzynamy…” (J. Wołek)

 135. Małgorzata pisze:

  współczesnemu człowiekowi do życia potrzebny jest stan zagrożenia. Jeśli nie potrafi go znaleźć blisko, szuka dalej i wyżej. Na kogoś chce zwalić winę za brak postępów w rozwoju swojego życia. Oświeconych umysłów na ziemi za wiele nie ma, to fakt. Nie sądzę, aby oświeceni dreptali za ciemniakami i urządzali im pranie mózgu. Po co? Tylko ciemnym umysłom roją się jakieś demony krwiożercze i tym napychają swoje mózgownice zamiast zastanowić się nad stanem faktycznym swojego umysłu.

 136. Anonim pisze:

  wierze tej kobiecie znajcie wkłady veitha a oczy wam się otworzą .Bóg dał nam rozum i wolny wybór .uznaje zasadę ,sprawdzam ,analizuje ,porównuje i wyciągam wnioski,tym którzy obrażają musimy wybaczyć bo nie wiedzą co czynią .

 137. ania pisze:

  Zainteresowal mnie temat iluminatow niedawno, ale wierzę, że oni istnieja i działają by osiągnąć swe cele. Jeśli ktoś nie wierzy lub uwierzyć nie chce to niech poczyta o chemtrails czyli smugach chemicznych, nowym porządku świata, przemyśle muzycznym i symbolach iluminatów a zrozumie wiele. Mają wiele założeń, które sukcesywnie realizują. I patrząc przez pryzmat wydarzeń, które dzieją się w ostatnich latach na świecie ich obecność jest niezaprzeczalna. Nie możemy być ślepymi lemingami, tanczacymi jak nam zagrają.

 138. Mądrość w głupocie ;-) pisze:

  W kazdej bajce tkwi prawda jakaaaaas tam …ale ludzie ogarnijcie sie to nie wiadomo z tym calym illuminati coo i jak wedlug mnie to brzmi jak masowa paranoja a raczej masowa wkreta byscie lapali paranoje na punkcie czegos , co nawet nic o tym nie wiecie,to wymysl owszem tych ktorym odjebalo od mamony i dobrobytu by cos wzbudzic w tym sensacje zeby ludzie a raczej te owce slepe baranialy na punkt tego a tym nadzianym cwelom sie nudzi od tej beztroskii lub jakies znaki trojkaty hahahaha…. znaki ze sraki…. a niby nie moga zdradzac sie i utrzymywac tozszamosc szpiega niczym xxxx. do potegi entej ale pol swiata o nich wie i kolejne sranie w banie , po chuja te znaki w tych teledyskach albo wykonujace znaki artysci kolejny dowod ze juz sie sami z dupy w ten spoaob wala hehe to smieszne i nie racjonalne juz na tym punkcie nie wierze ani w rzadne religie ani w lucka ani w jahve jestem ateista pierdolnijcie sie w leb i ludzie robcie swoje nie co wam karza tymbardziej nie ryzykujcie a pozdro z rosji 😉 zart jestem polllllllaaaaaakiem i sie w chuja nie dam robic pa pa 🙂 zycze idiota milych koszmarow o 3.00 😀 hahaha dobranoc

 139. charles pisze:

  do mojego przedmówcy- „Było kiedyś przeprowadzone badanie i zamknięto 12 hetero mężczyzn w jednym pokoju na tydzień i 80% okazało się być gejem.” Ciekawe badanie. Sam byłem przez 4 lata w męskiej zamkniętej wspólnocie i jakoś nie spotkalem się z żadnym zachowaniem czy aktem gejowskim… Apropos Twoich wątpliwości, dane wszytstkich miliarderów których nazwiska są wymienione w artykule są dostępne w wikipedii– przeczytaj, dowiedz się trochę, a potem komentuj.

 140. wadwicz pisze:

  Większej bzdury nie czytałem

 141. Cyniczny Krytyk pisze:

  A ja osobiście odnoszę wrażaenie iż Ameryka wraca z Makartyzmem. Jest to beznsensowne wprowadzanie starchu.
  Ludzie teraz nie są tolerancyjni bo jakaś tajemna organizacja bogaczy im to przekazała w telewizji (rzekłabym, że polska telewizja propaganduje homofobie), ale dlatego iż pokolenie idzie do przodu i chce aby każdy czuł się dobrze w swojej skórze. Na tym polega równouprawnienie czyż nie? Homoseksualizm nie jest objawą degeneracji seksualnej, jest niczym innym jak kochaniem osoby tej samej płci. Było kiedyś przeprowadzone badanie i zamknięto 12 hetero mężczyzn w jednym pokoju na tydzień i 80% okazało się być gejem.
  A wracając do artykułu to uważam iż może jest jedna kropla prawdy w tym oceanie kłamstw, aczkolwiek szczersze wątpie.
  Odwołam się jeszcze do manipulacji przez telewizję. Jeśli ma się swój rozum i poglądy to się ich nie zmienia od tak na te narzucone. Np: czy jeśli bardzo usilnie popierałeś Andrzeja Dudę i nagle obejrzałeś ” Tomasz Lis Na Żywo” to czy zmieniłeś zdanie i głosowałeś na Komorowskiego? Raczej nie.
  Tak samo jest z gwiazdami podpisującymi „pakt z szatanem”, żeby zrobić karierę. I co potem szatan wykupuje ich płyty i przychodzi na koncerty we własnej osobie? Nie, są to fani, którzy są zainteresowani brzmieniem ich muzyki. Żadna czarna magia nie wciska im płyt i biografii. Po prostu mają ciekawy głos/sposób bycia/wypowiedzi.
  Mogę w tym wszystkim brzmieć cynicznie, ale własnie taka jest moja opinia (((( nie zmanipulowana przez telewizje i złe siły demonów/iluminatti *ironia*<— zaznaczam aby było jasne, nawet dla osób nie wczuwających ironii))).
  Jeśli ktoś kto czyta ten komentarz w to wierzy. Niech wierzy i nazywa mnie ślepym cynikiem. Ale czy gdyby Illuminati (( może powinnam pisać Organizacja Której Nazwy Nie Można Wymawiać, że by nie ściągnąć złych demonów)))) było prawdziwe pozwalałoby sobie a tego typu artykuły demaskujące? Raczej nie. Prawda jest taka iż promowani są z każdej strony. W telewizji, literaturze, internecie i radio. Ludzie próbują nam wpoić, że coś takiego istnieję. aby naród się bał, a służby państwowe było naszymi " WYbawcami z opresji ". Jeśli masz czas i ochotę przeczytaj artykuł o makkartyźmie ( ang: McCartyism). W 1950-54 w USA również siano atmosfere strachu i niepewności.
  Zjawisko z Iluminatti można porównać do Polowania na Czarownice. Tyle, że wtedy trafili na bardziej podatny grunt. Po tylu latach i tysiącach śmierci niewinnych kobiet wyjaśniono, że nie ma czegoś takiego jak Czarownica. One nie istniały. Objawy często wiązane z byciem nimi były objawami chorób tj: pląsawica Huntingtona.
  Och i jeszcze jedno pytanie czy pani, która ujawniła "" Tajne Spiski"", aby "otworzyć nam oczy" została zamordowana/żyje czy może umarła śmiercią naturalną? Ciekawi mnie to skoro tak bardzo poświęciła swoje życie…
  Dziękuje za czytanie,
  Cyniczny Krtytyk.

 142. czasnadchodzi pisze:

  Wszyscy jesteśmy kukiełkami illuminatów i będziemy dopóki jesteśmy podatni na wpływy telewizji i naszego rządu. Zauważcie że w wiadomościach mówią tylko o rzeczach tym które im pasują. Iluminaci są byli będą rządzić nami dopóki nie otworzymy oczu. A jak myślicie kto sponsorował projekt Blue Beam ?? Dlaczego amerykańscy dziennikarze giną coraz częściej w „wypadkach”?? Ruszcie trochę głową bo to co się dzieje na swiecie o czym wiemy to zaledwie 10% wszystkiego. Nadejdzie dzień kiedy dowiemy się wszystkiego i kto za tym stoi ale wtedy bedzie już za późno. Widziałem pare wpisów w których ludzie mówią że illuminaci nie dostali się tylko do internetu to bujda w ch*j , przecież internet to teraz największe skupisko ludzi. Oni wszytko kontrolują i czekają aż sami się wyniszczymy

 143. imgur.com pisze:

  Do you have any video of that? I’d like to find out some additional information.

 144. Anonim pisze:

  Ona mogła być przekupiona żeby ludzie żyli w lęku

 145. Anonim pisze:

  Kto wierzy w boga i go miłuje Nie musi się bać sęk w tym że to może i prawda Ale ja w to nie wierze

 146. Kamil 31 pisze:

  To Oczy szeroko zamknięte (Eyes Wide Shut) Kubricka.

 147. Ja. pisze:

  Wiecie może jak się nazywał film z którego jest to pierwsze zdjęcie ? To na którym stoją w kręgu. Wiem, że kiedyś przez moment widziałam taki film, ale kompletnie nie mam punktu zaczepienia jak mam go odnaleźć..

 148. członek Illuminati pisze:

  Illuminati Was zeżrą! 🙂

 149. Kuba Sadowski pisze:

  Ma ona na celu uświadomić Ludzi o tym co szykują nam Masoni.

 150. Hamster12 pisze:

  Faktem jest że coś się szykuje. Jeśli wybuchnie wojna będziemy totalnie nie przygotowani. Zagrożenie nadchodzi z wielu stron. Światem mogą rządzić illuminati. Może być też tak, że rząd przyzna się do kontaktów z kosmitami, ale to raczej niemożliwe bo wtedy wybuchła by panika. Są ludzie co piszą, że ściema, bajeczka dla naiwnych. Ja należę do osób interesujących się takimi rzeczami. Na przykład budowle starożytnych cywilizacji. Kilkuset tonowe budowle na środku pustyni wycięte w skałach z niesamowitą dokładnością. Mnie najbardziej interesuje w tej chwili sprawa piramid z Bośni. Parę lat temu ogłoszono ich odkrycie. Niedługo potem media wyśmiały odkrywców i uznały to za okrutny żart. Przez parę lat było o nich cicho i w tym roku wchodzę na neta grzebię sobie i co i reklama wycieczki do bośnickich piramid. Kosmici i sekty byli w starożytności są teraz i nasza przyszłość jest nie pewna. Jeśli ktoś ma odwagę wyjść przed szereg ma potem problem. W średniowieczu oskarżali o satanizm i torturowali, a teraz utajniają i robią z ludzi wariatów. Na szczęście kościół i inne organy władzy powoli tracą kontrolę. To wychodzi na jaw. Nad internetem nie ma władzy. W przyszłym roku jadę to tych piramid w bośni z rodzicami na wakacje. W końcu będę miała okazje obejrzeć na własne oczy budowle wyższej cywilizacji. Najbardziej chciałabym żeby ludzie posiadający władzę przestali się ośmieszać głupimi wymówkami.
  Ludzie widzą co się dzieje tylko na razie nie jesteśmy na to przygotowani.

 151. Anonim pisze:

  adamu=adapa=ataba=reptil-adamu=reptilianie, is-ra-[el]- is=sight, ra=heil; is-ra-el=sight heil=sekhet-aru=kristos=kartusz=en-miszpat=mezopotamia. Żydzi służą Reptilianom. Obejrzyjcie wykłady; Threlebov-youtube. I zacznijcie myśleć!!!!!!

 152. Anonim pisze:

  Poznajcie iiluminati w Polsce Warszawa ul. Radzymińskiej 150 i 140- ciekaw obraz namalowany na budynku- przeanalizujcie sztukę którą tworzą ci artyści i przeczytajcie opis Pani Svali w tytule ” czy są rasistami”

 153. bastet pisze:

  Ozyrys to nie demon!!!! Seth jest uważany za demona ale nim nie jest!!! jezus to zło!!!

 154. Since the admin of this website is working, no doubt very shortly it will be famous, due to its feature contents.

 155. Prowokacja? pisze:

  Możliwe, że w wieku piętnastu lat nie powinnam interesować się takimi tematami, ale uważam, że nawet jeśli ten artykuł jest prawdziwy oraz że takowy wywiad się odbył to musiał być on prowokacją. Zarząd Illuminatów mógł po prostu wystawić jedną ze swoich członkiń aby przedstawiła światu wymyśloną przez nich bajeczkę. W ten sposób mogą obserwować naszą reakcje i szukać swoich zwolenników.
  Na temat ich istnienia mogę powiedzieć tylko tyle, że wierzę w to iż są i żyją wśród nas jak normalni ludzie.
  Ale równie dobrze mogła to być jakaś historia wymyślona przez nudzące się dziecko które nie spodziewało się takiego rozwinięcia,

 156. widz pisze:

  Wątpię, żeby napisała to ta kobieta, która jest podana jako autorka tych słów. Raczej ktoś znający temat, dobry obserwator w szlachetnym celu.
  Pewne nieścisłości zauważyłem: Hitler był poczęści żydem tak jak Goebbels i chyba ten trzeci z wymienionych wyżej nazistów. Po drugie – kobiecina sobie była iluminatem, ale jej się znudziło i uciekła sobie tak po prostu się wypisała… no proszę może mi to ktoś przeczyta jeszcze raz.
  Nie ma wątpliwości, że są bardzo potężne rody i chcą rządzić światem jak jakąś grą z żywymi pionkami. Ale ilu jest tych ludzi i jakie dokładnie mają plany? Jak się nazywają czy iluminati, bildenberg czy inna bestia? Tego się chyba nie dowiemy.
  Obawiam się, że ponura rzeczywistość nam się szykuje.

 157. ja wiem pisze:

  TO WSZYSTKO prawda co napisała , to jest banda pedofilek i pedofilów morderców słudzy 666 .
  ma ktoś wątpliwości to czemu wiedza co sie stanie jutro zapytaj julka z nmr czyli mnie to sie zdziwisz co wiem marionetko . ps i tak nie powiem bo mam was wszystkich gdzies sam ich ukarze

 158. ja pisze:

  Szukajcie a znajdziecie … Illuminati w przemyśle muzycznym choćby nawet .. Ja już nie słucham tej muzyki Jestem przerażona !!!

 159. Anonim pisze:

  Gdy wpiszecie illuminati od tyłu w Google przekieruje was na amerykańską stronę rządową.

 160. Illi pisze:

  I wy będziecie wydani

 161. rys pisze:

  Będzie się działo !!!
  Naiwni będą zmiazdzeni! !

 162. Kevin pisze:

  Preczytajcie ten komentarz kolegi :

  Przez wiekszosc komentarzy nizej typu „nie wierze, to niemozliwe, nie ma zadnych faktow” ONI wlasnie sa tacy „silni” Widac ze nie przeczyytaliscie calego artykulu… „Illuminati nie zwracają uwagi na to kto drukuje takie wywiady czy na to że są ujawniani, bo liczą na większość ludzi która nie uwierzy w te rewelacje, wspomagana przez kampanie medialne (widzieliście ostatnio te nowe artykuły śmiejące się z teorii spiskowych? Chyba zgadujecie kto posiada Time i Warnera na własność?)” Własnie przez taki brak „wiary” zwyklych szarakow ONI MOGA WSZYSTKO. Kiedys sie obudzicie „szaraki” ale bedzie za pozno

 163. Anonim pisze:

  Wszyscy piszą ze pierdoły a co z Cykadą 3301

 164. wuj pisze:

  Niema to jak fanatyczka religijna widząca wszędzie okultyzm i starająca się całe zło świata nazywać okultyzmem 😀

 165. so pisze:

  kosmici atakują magiczną kukurydzą a czujniki mamy już w du****pie 😀

 166. lolek pisze:

  Ale pieprzenie.

 167. Anonim pisze:

  sranie w banie xD

 168. LOLZ pisze:

  Ludzie, po chuj wy komentujecie te artykuły ? Zawsze mnie to ciekawiło, ale bałem się zapytać. Bardzo mnie to frapuje.

 169. cerebrumpalm pisze:

  niezla fantazja. niech pani pozmienia nazwy sekt bo te sa juz nieco przebrzmiale i anachroniczne i mozna smialo wydawac ksiazke sensacyjna. tylko podczas opisu rytualow trzeba dorzucic troche golizny i cyckow. nie ma za co.

 170. Kamil 30 pisze:

  Co to za pierdololo ?

 171. Anonim pisze:

  I do tego frytki jeszcze !!

 172. mateusz pisze:

  Jakby popatrzec na to obiektywnie:
  -na ukrainie za chwilę zacznie się dozbrajanie z 2 stron
  -Pokolenia 21 wieku są demoralizowane, przywzyczajane do obojętności wobec zła i oglupiane min. Przez oswiate która wypruwa z nich kreatywność a uczy szablonowosci
  -Polska jest akurat wyjątkowa pod tym względem przez jej historię ale na całym swiecie przestają istnieć odrębne narody i powstaje jedna wielka społeczność
  -dług publiczny to coś czego nie muszę komentować
  -Spójrzcie na obecnych 10latków w ameryce. Jak za 10/15 lat ma funkcjonować społeczeństwo złożone z takich ludzi?!
  Gdyby w to wszystko wplątac iluminati…to wszystko się zgadza. Im głupsze i mniej moralne społeczeństwo tym łatwiej je kontrolować. Nie mówię że jest Illuminati . Nie ważne. Gdy spojrzy się w przyszłość obserwując sytuacje na świecie nietrudno domyślić się ze wybuchnie światowy kryzys finansowy, III wojna światowa o społeczeństwo zapadnie się samo w sobie. Tu nie chodzi o zniszczenie Illuminati a oto, że trzeba ku*wa naprawić całe społeczeństwo! A już naprawdę nwm co trudniejsze. Mam nadzieje że przeczyta to jakiś gimbus i zamiast spędzać cały dzień w internecie zrobi coś pożytecznego

 173. Modern-day home windows are an easy way to increase the look of the house and save money
  on the power costs as well. Replacement windows are available
  in such a wide array that most older window styles can easily be matched.
  Stock Mohr makes sure its customers receive the best possible
  care and under a friendly budget that has given a ray of hope for its past customers and will for future
  generations.

 174. Phillipp pisze:

  Aw, this was an extremely good post. Spending some time and actual effort to produce
  a very good article… but what can I say… I put things off a lot and never manage to get
  nearly anything done.

 175. czarny brody pisze:

  ta pani mówiła również na yt o reptilianach, w co prędzej uwierze, bo ten wywiad to totalna bzdura, gdyż wygląda na to że ci illuminaci chcą stworzyć w usa … Koree Północna hahaha Nwo już istnieje, w korei pln, tam rządzi wojsko i elity a przywódca jest bogiem, po drugie super ja się ciesze Amerykanie zaczną emigrowac do Europy jak u nich bedzie Korea i chętnie zatrudnie paru na polu, po trzecie wszelkie podrygi wojsk illuminatow zostaną stlumione przez armię chińską lub nawet europejską jeśli wyjdą poza usa, po czwarte na tych szkoleniach uczą walki wręcz to czy oni idą na wojnę z indianami bo nawet amerykanskie gangi mają broń maszynowa, a przyszłością jest broń bezzalogowa, zdalnie sterowana

 176. Philomena pisze:

  No hallo laa forma de daros las gracias por este increible post Me encanta este ppost Seguid de esta
  manera

 177. Trendi Ondi pisze:

  Jest w tym duża część prawdy, jednak jest też wiele wymysłów i mącenia. Fakty są takie że światowy kryzys to nic innego jak wojna bogatych z biednymi. Cel jest jeden – powrót do niewolnictwa. Na 99% są rodziny bardzo majętne mające w swym posiadaniu ogromne korporacje handlowe i banki . W tym celu trwają obecnie rozmowy między EU i USA na temat TTIP. Jeżeli ta umowa zostanie podpisana, prawo oraz interesy korporacji będą ważniejsze niż prawo państwa w którym dana korporacja prowadzi swoje interesy. Jeżeli Rząd np. Polski wprowadzi jakąś ustawę zagrażającą interesom korporacji, wtedy takie państwo będzie płacić gigantyczne odszkodowanie tej korporacji. Oczywiście wypłata odszkodowania nie następuje w pieniądzach ani przelewem ale poprzez przejmowanie składników majątku narodowego np. lasy, wodociągi, drogi, linie kolejowy, strategiczne zakłady, szkoły, szpitale. Dlatego Rząd polski pod pretekstem „ochrony” majątku narodowego dąży do prywatyzacji. Uciekanie do prywatyzacji jest bardzo głupim pomysłem, bo wystarczy uspołecznić całą gospodarkę. Spółka Skarbu Państwa wypuszcza tyle akcji ilu jest obywateli kraju i każdy dostaje po jednej akcji i od tego dostaje dywidendy , ale nie o to chodzi rządzącym. Uspołecznienie doprowadziłoby do powszechnego dobrobytu oraz wewnętrznego umocnienia kraju, a Ci ludzie dążą do władzy poprzez wprowadzenie niewolnictwa. W tym celu korumpują premierów, ministrów i prezydentów państw w celu wprowadzania takich zmian i takich ustaw które prowadzą do jeszcze większego ubożenia ludności. Jednym z mechanizmów jest oddziaływanie na psychikę, W tym celu w centralnym punkcie Warszawy postawiono bilbord gdzie wyświetla się zadłużenie całego kraju oraz kwota zadłużenia przypadająca na jednego obywatela. Jest to oczywiście dług wirtualny bo faktycznie nic takiego nie istnieje.

 178. Woah! I’m really enjoying the template/theme of this site.
  It’s simple, yet effective. A lot of times it’s tough to get that „perfect balance” between superb usability and visual appeal.

  I must say you’ve done a very good job with this. Also, the blog
  loads super quick for me on Internet explorer. Superb Blog!

 179. Lilithu♥ pisze:

  Właściwie weszłam tu ciekawa, czym jest Illuminati. Moje koleżanki ostatnio wciąż pokazywały symbol trójkąta, z okiem na środku i powtarzyły nazwę tej ‚organizacji’. Teraz widzę, że nie miały pojęcia co uznają za zabawę.
  Co myślę o Illuminati? Jestem pewna, że na świecie istnieje grupa, która wszystko kontroluje i może właśnie jest to Illuminati, ale wątpię by ten wywiad był prawdziwy…

 180. Mr Bug pisze:

  Budda to nie bóg, nie mylić pojęć. To nazwa osoby która zrealizowała niedualny stan, i ten stan nazywa się stanem Buddy. Tak że nic to nie ma wspólnego z jakimkolwiek bogiem 🙂 w porównaniu do reszty. A te sekty demoniczne to to jest właśnie problem, produkują zgniłe mózgi.

 181. Murzyn pisze:

  Jak zwykle – zero konkretnych informacji. Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że wymyślacie te bajeczki tylko po to, aby zarobić. Szczerze mówiąc mam w dupie, to czy Illuminati istnieją, czy też nie. Dopóki nikt nie poda mi żadnych niepodważalnych dowodów, to nie uwierzę w istnienie tej organizacji. Dlaczego ludzie się tym nie interesują? Bo dorośli ludzie nie mają czasu na takie ciekawostki, lepiej zrobić cokolwiek pożytecznego, zamiast marnować czas na coś na co i tak nie ma się wpływu.

 182. ja pisze:

  Filmik zawiera wywiad z znanym rezyserem ktory przyjaznil sie z jednym z Rockefellerow , ciekawa animacje w jaki sposob rodzina Rothschildow zdobyla wiekszosc udzialow w bankach swiatowych mocarst , takze jak firma ktora wyprodokowala bron chemiczna ktora pozwolila zwyciezyc w Witnamie zdobyla 70 procent swiatowego zysku z GMO i dlaczego rak stal sie pierwsza przyczyna smiertelnosci ludzi na swiecie

 183. ja pisze:

  Polecam obejrzenie tego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=EZvk5UE-BLY. Wyjasni wam wiecej jak ten wywiad.

 184. Sorry, ale jak dla mnie brzmi to jak scenariusz kolejnego filmu Christophera Nolana.

 185. Anonim pisze:

  Bzdury bez sensu spiski,zabójcy i debile wierzący w te brednie strefa 51 itd… sklejone w całość Szkoda, że nie ma w tym żałosnym artykule jeszcze info, że to Tusk jest wszystkiemu winny i to on przejmie kontrole nad światem. Patrzcie został prezydentem Eu potem zostanie prezydentem USA a w końcu świata ! ahhahahah. Jebnijcie się w głowę młotkiem świry !

 186. Gwiazda pisze:

  Przez wiekszosc komentarzy nizej typu „nie wierze, to niemozliwe, nie ma zadnych faktow” ONI wlasnie sa tacy „silni” Widac ze nie przeczyytaliscie calego artykulu… „Illuminati nie zwracają uwagi na to kto drukuje takie wywiady czy na to że są ujawniani, bo liczą na większość ludzi która nie uwierzy w te rewelacje, wspomagana przez kampanie medialne (widzieliście ostatnio te nowe artykuły śmiejące się z teorii spiskowych? Chyba zgadujecie kto posiada Time i Warnera na własność?)” Własnie przez taki brak „wiary” zwyklych szarakow ONI MOGA WSZYSTKO. Kiedys sie obudzicie „szaraki” ale bedzie za pozno 🙂

 187. Bsz pisze:

  Część prawda, część nie. Faktycznie, w dalszym ciągu istnieją masoni, członkowie zakonu wschodnich templariuszy ( Ordo Templi Orientis), Różokrzyżowcy, kabaliści i illuminaci, tyle że ich niezbyt obchodzi „rząd światowy” i tym podobne bzdury. Tym bardziej organizacje te (choć praktykują rytuały okultystyczne) nie mają nic wspólnego z satanizmem ani (szczególnie masoni) z homoseksualizmem. Zresztą te grupy wcale nie wykluczają Boga chrześcijańskiego, np. masoni nazywają Boga Wielkim Budowniczym/Architektem żeby chrześcijanie i islamiści nie kłócili się, czy nazywa się Bóg, Jahwe, czy też może Allah lub Budda. Masoni jako warunek przyjęcia do loży wymagają „nieskazitelnej reputacji” – niemożliwe więc, aby masonem czy tym bardziej illuminatem (tylko nieliczni z masonów lub templariuszy zostają illuminatami) został handlarz bronią czy narkotykami. Swoją drogą zostało tu już zadane to pytanie – Gdyby to wszystko była prawda, illuminaci mają władzę i już praktycznie rządzą światem, a ta babka wydaje ich metody i tajemnicy – nie przeżyła by chyba 5 minut od reportażu (mogliby chociaż upozorować zawał serca, czy jakąś śmiertelną chorobę, żeby nie było to zbyt widoczne, bo potwierdziłoby tę teorię i zdemaskowało ich)? A ona żyje i ma się dobrze. Nie wierzę w to pier*olenie i tyle.

 188. uszaty bozek pisze:

  Jakies dowody? Konkrety? Jak zawsze nigdy. Nie dowiedzialem sie niczego nowego.

 189. Illuminati pisze:

  Illuminati nie wygra

 190. Anonim pisze:

  Oj jakoś w te całe Iluminati w nie wierze!

 191. Maria pisze:

  To straszna seksta. Homoseksualizm, pedofilia, ingerencje w niezawisłe rządy wielu krajów, arogancja wobec innych religii, zmuszanie ludzi do celibatu, poniżanie kobiet, niezmierzony majątek, pranie mózgów, wypieranie prawdy, unikanie sprawiedliwości. Ciekawi mnie tylko dlaczego nie napisali prawdy o udziale kościoła w tej grupie. Gołym okiem widać, kto jest największym Iluminatorem i gdzie jest ich Rząd. To musi być ustawiony artykuł.

 192. ONI pisze:

  :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 193. brak pisze:

  ”Nie zucaj perel miedzy wieprze” teraz rozumiem znaczenie tych slow. Kto czytal Biblie wie ze to zostalo wczesniej przepowiedziane ale tez powinien wiedziec ze to zostanie powstrzymane. Wiara czyni cuda…

 194. Anonim pisze:

  Tak się zastanawiam… Skoro Illuminati są aż tak okrutni i wyspecjalizowani w praniu mózgów i zastraszaniu, to co się stało, że owa kobieta zdecydowała się to wszystko wyznać? Bo jakoś nie wierzę, że jest jedną z tych, co to chcą poświęcić swoje życie dla świata. Poza tym, jeśli to byłaby prawda, to wątpię, żeby dożyła do momentu obwieszczenia tego światu.

 195. Karl pisze:

  Polecam zastanawić się nad Soba wszystkim wątpiącymi… Polecam obejrzeć 10 razy film Matrix ..20 razy wezwanie do przebudzenia popatrzeć w Niebo, na talerz i zastanowic się czy zawsze prawdę mówi TV..

 196. przerazona... pisze:

  ….przerazona waszym brakiem inteligencji oczywiscie.
  Walnijcie glowa w mur, bo przyda wam sie przebudzenie z takiego poziomu idiotyzmu. Jestescie tak bardzo zalosni, ze bardziej po prostu sie nie da…ale wstyd

 197. Anonim pisze:

  Dlaczego na tapecie jest zdjęcie Tuska i wraku ze Smoleńska? Jak dla mnie przegięcie….

 198. Pretty section of content. I just stumbled upon your website and in accession capital to assert that I get in fact enjoyed account your blog posts.
  Anyway I will be subscribing to your feeds and even I achievement you access consistently fast.

 199. I am regular visitor, how are you everybody? This post posted at this web page is in fact pleasant.

 200. Hello everyone, it’s my first go to see at this web site,
  and post is in fact fruitful designed for me, keep up posting these
  articles or reviews.

 201. Anonim pisze:

  hahahhahaa. ale gówno

 202. Zbuj pisze:

  Iluminaci lubia byc po obu stronach ten art. to prolog do Jedej z nich.

 203. Anonim pisze:

  Iluminaci lubia byc po obu stronach ten art. to prolog do Jedej z nich.

 204. S3T4 pisze:

  Illuminati to dla czego zginął Kennedy , a prawda jest niewiarygodna jak istnienie Yeti

 205. Anonim pisze:

  Osobiście wątpię w niektóre z tych rzeczy myślę że takie żeczy jak szkolenie dzieci na skręcaniu karków kotom nie jest zbyt wiarygodne lecz wiele z tych rzeczy może być prawdą ale ja mam tylko 15 lat zdaję sobie sprawe że całym żądem i tym całym gównem musi żądzić coś więcej lecz radzę nie wierzyć we wszystko co tutaj pisze.

 206. AntyGW pisze:

  DO „Artystyczny” – piszesz bzdury..moja 24 miesięczna córeczka nie dość, że zrobi praktycznie wszystko o co się ją poprosi to odblokowanie telefonu dotykowego i włączenie piosenki nie stanowi dla niej większego problemu. Więc nie pisz, że takie dziecko nic nie rozumie gdyż jest to nieprawda.

 207. Anonim pisze:

  Ja myślę, że jest w tym dużo prawdy… od dawna interesowałam się Iluminatami… wierzę w to, że jest taka organizacja i że mają dużą kontrolę. Telewizja przez nich opanowana, te wszystkie zmiany właśnie w wychowywaniu dzieci… w elementarzu mowa o rodzinie tęczowej? Na szczęście nie mam dzieci ale jak będę mieć i jak coś takiego znajdę w jego książce to nie będę puszczać dziecka do szkoły. To pranie mózgu jakie robią ludziom poprzez tv i internet i jak widzę niektóre komentarze to niestety udaje im się to w 100%. Niektórzy mają już tak wyprane mózgi, że niestety ale obawiam się. że może być już za późno na ratunek

 208. Artystyczny pisze:

  Dwuletnie dziecko nie jest w stanie samodzielnie zdjąć pampersa a żadko podać coś lub przynieść na rozkaz, a co dopiero ukręcić głowę kotu! Nie pomogą w tym żadne tortury, choćbyś się zesrał. Co za bzdura!

 209. Dandy pisze:

  To takie wiarygodne,że na tą organizację składają się ludzie ze skłonnościami pedofilskimi i homoseksualnymi,uwielbiający ”cystą rasę” aryjską,ale przyjmującą w swoje szeregi głównie żydów,kontrolujących światową sprzedaż broni i narkotyków.Nieee to w ogóle nie śmierdzi tandetną propagandą.

 210. Anonim pisze:

  jest kilka możliwości. pierwsza to taka że to podpucha illuminati. druga to taka że to ktoś kto chce zaistnieć. a trzecia to taka że to jest niestety prawda, nie mam pewności ale trochę w to wierze

 211. Anonim pisze:

  Iluminati to organizacja żydów którzy chcą od dawna przejąć kontrolę nad światem albo jest to po po prostu jakaś przykrywka lub forma zastraszenia kogoś 😛

 212. Anonim pisze:

  Heh, ten cały temat jest nie do ogarnięcia dla przeciętnego człowieka ;p Zawsze też wśród ludzi znajdą się Ci co wierzą i Ci co nie wierzą. Ja raczej wierzę chociaż jak pewnie większość – nie mam pewności. Trzeba mieć elastyczny umysł i przyjmować też do wiadomości informacje całkiem sprzeczne z naszymi poglądami ;p A dla tych co uważają że to bujda mam taką informację: To że nie wierzycie w to jest całkiem normalne i nie mam pretensji i nikt nie powinien mieć, bo też wg mnie nie powinien. Ale co wam szkodzi wziąć pod uwagę taką ewentualność? Kiedy okaże się że mieliście racje, będziecie mogli dalej żyć jak żyliście i wyśmiewać tych co wierzyli w te wszystkie spiski. No ale jeśli to prawda i przyjdzie co do czego to lepiej być przygotowanym. O ile to coś da 🙂 …

 213. niki pisze:

  a co zbożnych wg. Ciebie?

 214. chwiladladebila pisze:

  Pitu pitu dyrdymały. Dopisz wzmiankę o cudownych i czystych jak łza rycerzach zakonnych których powoła zastępca boga na ziemi „papiesz” do świętych krucjat przeciw bezbożnym illuminatom.

 215. niki pisze:

  do niunie
  trafiłaś w sedno!!!!

 216. niki pisze:

  do lady:
  Dokładnie. Wychowujemy dzieci na siłę w „kulturze” gender czy tego chcąc czy nie. Ja nie życzę sobie widzieć obleśnych facetów obściskujących się ze sobą i piszczących jak zdeptane myszy ale nie mam na to wpływu bo media zalewają nas obecnością homo.. Tym bardziej nie mam ochoty patrzeć jak dzieci wychowują się w rodzinie homo – co to w ogóle jest… Wystarczy, ze przywołamy ostatnią Eurowizję i od razu można się połapać, ze coś nie jest tak. Ewidentnie jesteśmy zalewani takimi scenkami po to, żeby się z tym oswoić a wokół same niedowiarki. I do czego to doprowadzi?

 217. niki pisze:

  do szynkosław:
  oczywiście bo religia chrześcijańska jest kontra dla tego czegoś co już postępuje i większość z nas nie chce lub nie zdaje sobie z tego sprawy..i będzie zagłada.

 218. szynkosław pisze:

  Hmm… ciekawi mnie to, że oświecenie jest potraktowane tutaj jako coś „złego”, a wszystko odnosi się do tego, aby wierzyć w Boga chrześcijańskiego :).

 219. Anonim pisze:

  Welcome Poyebańce ;d

 220. lady pisze:

  „dlaczego nasze dzieci nie są już uczone moralnych wartości, dlaczego przyzwyczaja się je do homoseksualizmu i przemocy i dlaczego nasza „kultura” stacza się w kierunku nihilizmu i seksualnej deprawacji.” Heh, jeden debil o innych debilach. Homoseksualizm deprawacją seksualną? W jakim świecie ja żyję :’)

 221. Anonim pisze:

  Poszukajcie sobie w internecie amerykanskie obozy koncentracyjne na otwarcie oczu.

 222. killuminati pisze:

  K I LL U M I N A T I

 223. Anonim pisze:

  Odnosząc się jeszcze do wypowiedzi Roots’a. Hitlerowi się to nie udało gdyż używał do tego złych środków – naturalnie nie popieram tego w żaden sposób. Jednak odnosząc się do kwestii mniejszości społecznej to właśnie im może się to udać. Naturalną koleją rzeczy jest iż tam gdzie mniej ludzi tam większe prawdopodobieństwo na wprowadzenie zmian np. ustrojowych, gdyż w mniejszości społecznej mniej ludzi o tym decyduje a wykorzystując do tego przymus są jeszcze większe szanse na osiągnięcie skutecznego celu. Hitler próbował odrazu dokonać tego na całej społeczności światowej zaś społeczność reprezentująca illuminati eksperymentuje tylko i wyłącznie na swoim własnym środowisku – 1% jak to ująłeś. Więc naturalne jest iż mają bardzo wysokie szanse na osiągnięcie tego ale tylko i wyłącznie w swoim środowisku.

 224. Anonim pisze:

  Wiele ludzi stwierdza iż nie wierzy w to co zostało przedstawione w tym artykule, jednak jest to tylko i wyłącznie sposób wyznawania bądź też „bycia”. Mamy XXI wiek jakiś dziwnych wyznawców makaronu itp. Wiadomo iż wszystko jest dla ludzi ale bez przesady, nie wszystko zgadza się tutaj z prawdą jednak pewne jest iż przedstawiciele illuminati dokonują morderstw oraz innych wielu czynów. Z pewnością nie każdy w rządzie przykładowo Pan Obama zaraz wyznaje jakieś idiotyzmy co nie znaczy iż nie boryka się z tym problemem w swoim kraju. Polacy są narodem cały czas przystającym do bloku wschodniego, więc może i na szczęście wielu rzeczy nie doświadczamy na co dzień. Może to i dobrze może to i źle, jednak to podlega już tylko i wyłącznie własnej opinii danego przedstawiciela narodu.

 225. Roots pisze:

  dobra przeczytałem prawie wszystko (przepraszam za błędy ale spać mi się chce) Tam jest podane odnośnie tych tortur na dzieciach i wychowywanie ich na wojowników. Kojarzy się mi to z tym jak było w starorzytnej Sparcie. Hitler chciał zrobić to samo i mu nie wyszło za dobrze… HITLER jemu się to nie udało to co dopiero 1% spoleczeństwa (nawet mniej). Wydaje się mi, że Illuminati może być wymysłem który ma coś ukrywać… Wiecie taka zmyślona historia by zamydlić oczy i odciągnąć od rzeczywistości… Z drugiej strony ta sprawa jest zbyt absurdalna aby ją wymyśleć do tych celów. Oczekuje wyjaśnienia ich sprawy przez żąd lub jakąś inną instytujce… Właśnie wpadsłem na genialny pomysł!

 226. Roots pisze:

  Zero satanistów tyle powiem. Satanizm się objawia w sposób ateistyczny (Anton Szandor La’Vey itd) po przeczytaniu pierwszego rozdziału uważam, że to na 90% Bzdura. Możliwe jednak, że to prawda ale za dużo tu rzeczy które są głupotami jednak gdyby usunąć te pare elementów z tego opisu illuminatów to wydają się bardzo prawdopodobni

 227. Jaś pisze:

  Skasowało mi Beam. Wpiszcie Projekt Blue Beam. Pozdrawiam.

 228. Jaś pisze:

  Ludzie po co wy macie internet ?. Zamiast siedzieć przed TV i dać się manipulować poszperajcie trochę w internecie,póki jeszcze można. Naprawdę życie to nie tylko piwko, grill, TV. i głupawe plotki ze świata celebrytów. Wy na pewno o chemtrails też nie wiecie ! Ani o truciżnie w pastach do zębów, ani że szczepienia zabijają ale wkrótce będą obowiązkowe, ani że poziom chemii w pokarmach zostaje co chwilę podwyższany, ani o chipach itd itp. Jakie gamonie ! „Nóż mi sie w kieszeni otwiera” gdy słyszę komentarze naiwnych, nic nie wiedzących, nic nie chcących wiedzieć i widzieć Polaków…. Przecież to wszystko naprawdę ma miejsce. wpiszcie w wyszukiwarce choćby film pt. Czym spryskiwany jest świat albo Projekt Blue. Jakie gamonie. Normalnie słów brakuje. Nawet nie owce tylko barany. Dziwić się, że Elita to wykorzystuje. Oni pieniedzy mają już dość. Oni chcą władzy nad ludżmi.

 229. ANDE pisze:

  Ci ktorzy twierdza ze to co jest napisane to bzdury to znaczy tylko ze nie mysla
  Bo nie maja czym/
  Za nichj mysli kto inny.
  Z kolei ja nie musze czytac takich artykulow by wiedziec co sie dzieje na swiecie.

 230. Anonim pisze:

  TO WSZYSTKO PRAWDA, LUDZIE KTÓRZY NIE CHCĄ WIERZYĆ SĄ GŁUPCAMI

 231. Malwinka pisze:

  Ja raczej w to nie wierzę, jakies dziwne mi się to wydaje. Tzn. wiem, że na świecie jet wiele zła, wiem, że są ludzie bogaci, wiem, że ludzie knuja intrygi żeby zarobić jak najwięcej kasy etc. ale nie dorabiam do tego żadnej ideologii, wiadomo, że sa chciwi chcą mieć mnóstwo kasy etc., a ja i tak nic z tym nie mogę zrobić, że jedni kradna, mają znajomości we władzach, nikt ich nie wsadzi do więzienia, a inni harują i mało zarabiają. Takie jest zycie. Zawsze tak było…Wiadomo, że to wszystko się ze sobą łączy, że wszystkie organizacje ze sobą współpracuja, ale wg. mnie te wszystkie ohydne zbronie i ta nieprawość po prostu jest dla pieniędzy, a w te światy piekło i niebo nie za bardzo wierzę. Że tamci niby tacy chcętni by służyli diabłu, a wiadomo, że raczej służenie złu nie jest fajne, bo wiąże się z bólem i smutkiem. Każdy chce radości, piękna, miłości – czyli tego co nazywami Bogiem. Generalnie jeśli ci Illuminanti istnieją to sa po prostu spaczonymi psychicznie, wariatami, którzy unikają leczenia psychiatrycznego, bo każdy może sobie jakis debilizm wymyslić i go realizować. Hitler był chory psychicznie, Illuminanci jesli istnieją i miliony innych…można to nazywać opętaniem, albo choroba psychiczną…jak kto uważa, wiadomo, że świat jest pełen spisków, ale trudno wnikać co i jak, ja sie gubię w tym naprawdę, za małe mam zaplecze historyczne, z reszta skąd wiadomo czy taka była histora, jak powstaje mnóswto debilnych książek zawierających domysły, o Templariuszach i Illuminanti, to głupie i tyle, trzeba się zająć swoim zyciem, bo trudno pojąć to co sie na świecie dzieje. Generalnie chodzi o władze i kase i tyle. Ja nie mam ani jednaego ani drugiego, więc mam to w tyłku. Pozdrawiam

 232. Anonim pisze:

  hehe

 233. TOMEK pisze:

  Jaaaakieeee pieeerdoooołyyy

 234. Marta be. pisze:

  Ci którzy piszą, że to nie prawda najwyraźniej jeszcze mało wiedzą. To jest tak jak z Hitlerem wszyscy mówili, że to nie możliwe żeby zrobić coś tak okropnego jak on(obozy itp.) i dlatego nikt nic z tym nie zrobił. Fakt samemu nie da się nic zrobić ale jest masa ludzi, którzy już o tym mówią i niedługo to wszystko wyjdzie na jaw jak zbrodnia Katyńska. pozdrawiam niedowiarków ;]

 235. Avarati pisze:

  Mam na to tylko jedno słowo: LOL!

 236. 777 pisze:

  lolnawetniebedetegoczytal pisze:
  13 Marzec 2014 o 23:59
  po kilku akapitach moge stwierdzic z calą pewnością co następuje:
  kobieto powinnas sie leczyc i to na nogi bo na glowe juz zapuzno. jesli jest ktos kto naprawde wierzy w takie bzdury to szczerze i z glebi serca polecam i namawiam do skonsultowania sie z psychiatrą :))))))))))))))))))))) .. te ”barany” ktore sie zwodzi za nos , wlasnie ty jestes jednym z tych baranow pozdrawiam ciebie i twoje stado 😉

 237. czlonekChrystusowy pisze:

  Bliskie jest królestwo Boze nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię …blogoslawie +

 238. Anonim pisze:

  ccc\

 239. lolnawetniebedetegoczytal pisze:

  po kilku akapitach moge stwierdzic z calą pewnością co następuje:
  kobieto powinnas sie leczyc i to na nogi bo na glowe juz zapuzno. jesli jest ktos kto naprawde wierzy w takie bzdury to szczerze i z glebi serca polecam i namawiam do skonsultowania sie z psychiatrą :)))))))))))))))))))))

 240. Pozdrawiam pisze:

  I tak za nie długo będzie koniec świata… Więc cieszmy się nim póki możemy.
  Koniec świata sporządzony wyłącznie z winy ludzi. Wojny, eksperymenty na naszej kochanej planecie, oraz pozwalanie żyć takim ludziom jak „Illuminati” na tym świecie.

 241. Pozdrawiam pisze:

  Pierdolenie kotka za pomocą młotka.
  I proszę. Oto dowód, że nawet wy, „nieświadomi”, po przeczytaniu tego zaczęliście w to wierzyć. Właśnie tak się pierze mózg. Mimo to wcale nie sądzę, że tacy pojebani ludzi funkcjonują na tym świecie… do tego są w rządzie lub nim władają… owszem, istnieją tacy ludzie…niestety… urodzili się na tej planecie. Przyszło nam żyć w takim zjebanym świecie, ale to nie znaczy, że nie możemy być szczęśliwi. Bądźmy szczęśliwi i zniszczmy takich ludzi. Ja osobiście leje na to i mam to za przeproszeniem w dupie, bo co ja, zwykły szary obywatel mogę zdziałać z takim zakonem, z morderstwami, z brakiem tolerancji, z torturowaniem, z niesprawiedliwością… nic.Najwyżej pierdnąć na światowy rząd mogę.
  „Świat jest piękny, tylko ludzie to kurwy”
  Zgadzacie się z tym? 🙂

 242. Anonim pisze:

  Nowy rodzaj prostytucji w ramach nwo. Wybierane są dziewczyny o konkretnych cechach po czym takie dziewczyny faszerowane są środkami antykoncepcyjnymi , używa się hipnozy aby wyczyścić pamięć , gwałciciele przychodzą w nocy, osoby takie jak politycy, PIŁKARZE, BIZNESMENI, znam jeden taki przypadek z Polski. Dziewczyna była gwałcona i prostytuowana przez wiele lat w głowę eksperymentalnie wsadzili jej chipa.Sprzedawano ją jak mięso, odprawiano satanistyczne rytuały. Po jakimś czasie takiego procederu z dziewczyną zaczęło się dziać coś niedobrego. Okazało się że banda sku…. która ją gwałciła zaczęła niszczyć jej psychikę bo dziewczyna zaczęła orientować się co się dzieje. Rodzice zabierali dokumenty tożsamości, ginęły rzeczy osobistego użytku. Dziewczyna przeżyła całe to piekło, chipa raczej się nie pozbędzie, ze skutkami tego procederu walczy do dziś i z tego co mi wiadomo będzie się mściła.

 243. anonymous pisze:

  Jak by nie patrzeć kto ma kase ten rządzi!
  A że kasę mają głownie ci najbogatsi to możliwe są wszystkie układy
  http://www.alestrona.net/67/anonymous_illuminati_song.html

 244. nonie pisze:

  Dezinformacja? być może, ale zaplanowana. Inteligentna osoba wyciągnie wnioski. Jednak w takim razie w tym wszystkim chodzi o „baranów”, a tacy nic z tego nie zrozumieją. Władza i pieniądze w rekach 13 rodzin na świecie!!! Zniewolenie ludzi w prosty sposób-zadłuż się i nie myśl tylko pracuj za grosze, żeby oddać długi a resztę wydaj na konsumpcję i miej wrażenie że jesteś wolny i szczęsliwy…. Od myślenia i rządzenia będziemy my…Przerażające.
  Bóg nas jednak nie opuści!

 245. zbkuchta pisze:

  ” Ktoś nie wierzy, niech zapyta swojego kapłana. On wam udzieli informacji. ”
  A to ci autorytet 🙂

 246. vanadius pisze:

  A mi żal tych, którzy twierdzą, że nie może być to wszystko prawdą. Jak ktoś już tu wspomniał, wystarczy znajomość pewnych faktów z historii, świadomość tego kto jest z kim powiązany i jakie ma pochodzenie, a także pojęcie właśnie o ekonomii (którą wykorzystano jako główne oręże), aby dojść do wniosku, że to wszystko jest jednak prawdą. Niestety z pewnych przesłanek wynika, że wasz „Kościół” jest w to zaangażowany nie mniej, niż ci bogacze.
  Ogólnie rzecz biorąc – trzeba być nieźle zmanipulowanym, płaskim i dennym oraz nie mieć kompletnie pojęcia o życiu, żeby wierzyć w „świętą telewizję”.

 247. Kordian pisze:

  @KOLEJNA MITOLOGIA … dali Ci sklepy markowe, X-boxa, iPhona, Ferrarri, Levisy… pokazali Ci Drony, wysoko zaawansowaną technologicznie bron… dali Ci się nią pobawić w grach komputerowych albo zobaczyć w filmach… i napchali Cię taką pychą, że patrząc dzisiaj w niebo mówisz, że Boga nie ma, a sam nie wiesz nawet dokąd ono sięga gdzie się kończy…. A CO GORSZE ROŚCISZ SOBIE PRAWO DO DEMASKOWANIA KŁAMSTWA… nie stojąc nawet milion miliardów mil od prawdy… jesteś nikim… ja też ale przynajmniej jestem świadomy a ty kolego obawiam się że nie….

 248. KOLEJNA MITOLOGIA pisze:

  KOLEJNA MITOLOGIA DLA GŁUPICH NAIWNIAKÓW. PARĘ LAT TEMU WYMYŚLILI PODOBNĄ HISTORIE, KTÓRA ZLASOWAŁA MÓZGI STARUCHOM I GIMBUSOM, NAZYWA SIĘ ONA WIARA KATOLICKA. POZDRO.

 249. wirtualna rzeczywistość pisze:

  Witam.Przez 20 lat mojego życia oszukiwano mnie co dopiero do mnie doszło..i co najlepsze jest to,że tyle faktów jest obok nas-w wirtualnej rzeczywistości zaprogramowanej przez ELITE-ILUMINATÓW-BOGACZY wywodzą się z rodów,które tak naprawdę pragną kasy i władzy bo po wg ich teorii nie wszystko uda ci się kupić za pieniądze,..czasami jest tak,że mają nas za darmo a media podają nam G Ó W N O na złotym talerzu,które jest nic nie warte.Kontrolują nas wszystkich bo nie wiesz ile prawdy jest w wypowiedzi tej kobiety,i nie wiesz ile prawdy jest w necie..ale prawda jest taka,że to istenieje..i sam na swój rozum musisz to ogarnąć..wychowali nas na roboty..jesteśmy zwierzyną..PODLUDZMI..mowi wam to coś? tak to Hitler,ale on też w tym siedział.I tak poza tym skoro to nie jest spisek żydów..to dlaczego zabijali swoich? skoro super-rasa ma być aryjska to wzorami są oni..tylko ameryka się wysypała zauważyliście?Mało mowy jest o europie..polecam youtube!.

 250. Anonim pisze:

  Ubolewam ze tak puźno pisze ten komentarz. Ludzie to takie istoty (zwykli ludzie), które zatroskane ciężarem i trudnościami codziennego życia nie maja czasu na rozmyślanie co jest źle, co dobre, to co podają media, łykają jak młody pelikan. Jeśli przez miesiąc, dzień w dzień będziesz oglądać wiadomości i będą w nich powtarzać ze ktoś jest zły bo zrobił cos złego (ofiara mistyfikacji) to po tym miesiącu sam w to uwierzysz. Będą o tym mówić wszędzie, i tak długo abyś uwierzył ze to prawda, no bo wszyscy tak mówią, hyhy tak właśnie zatruwaja wam czyste mózgi chorymi informacjami. Tak działają Iluminaci. Juz w latach 30 ubiegłego wieku sponsorowali II wojnę światową. Wszczynali inne konflikty, tylko po to, aby zarobić pieniądze. Są właścicielami wielkich imperiów finansowych, przemysłowych (zbrojeniowa) itp. Robią to tylko po to aby czerpać zyski i osłabiać inne państwa. Proponuje w wolnej chwili obejrzeć:
  http://m.youtube.com/watch?v=0wlYQ5wDM8M

  Pozdrawiam.

 251. Anonim pisze:

  Svali…wychowanka illuminati… Nie zdążyłaby pierdnąć po „wyjściu za bramy”, gdyby to, co opisuje było prawdą. Organizacje na takim szczeblu umiejętnie radzą sobie z ludźmi, którzy mają za długie języki. Z drugiej strony…faktem jest, że media wykorzystują przekaz podprogowy, więc dlaczego rządy państw miałyby tego nie robić? Informacja tak jak i świadomość bywa zabójcza.

 252. Robrok pisze:

  On I to jest to Obojetnosc!!!
  Dzisiaj kazdy ma tak sprany beret ze sam niewie co jest co.
  tak to mozna opisac , ile jest prawdy w swiatowym handlem dziecmi, mlodymi dziewczynami jako nazedzia do zarabiania sianka poprzez prostytucje. Ile jest prawdy w
  promowaniu homo, tranzystorow, pornografi I innych wynalazkow w tv I innych formach masowego pzekazu wmawiajac ze to jest normalne.jak jest stworzony system monetarny, finansowy I jak zostal zainicjonowany, zaprojektowany.
  dzaprojektowany.dzisaj wiekszosc swiata jest zadluzona ale gdzie komu sa winne pieniadze I skad zostaly wziete aby mogly byc porzyczone. Tylko slepiec patrzy I nie widzi , tylko gluchy slucha I nie slyszy.
  gdzie sie podzialy wartosci ludzkej godnosci?
  Szukajcie a znajdziecie , proscie a bedzie wam dane!!!
  Tak jak zlo ma swoja armie tak I dobro
  A jesli Bóg jest z nami kto moze byc przeciwko nam.!!!

 253. wiem, że to PRAWDA!!! pisze:

  Bardzo mi szkoda ludzi, którzy czytają taki tekst i nadal twierdzą że nic takiego nie ma. Nie czytają historii i nie analizują co się dzieje na świecie…wystarczy mieć elementarną wiedzę o finansach żeby się zorientować że coś jest BARDZO nie tak!!!!!

 254. Anonim pisze:

  Autorka tekstu była bardzo odważna wypisując nazwiska i demaskując niektóre miejsca spotkań Illuminatow. Sądzę, że jeśli nie zaszyła się gdzieś baaaaardzo daleko, to może być z nią źle… Oby nie…

 255. Tarcza pisze:

  Wedlug mnie jesli by istnieli i mieli taką władze dawno by zrealizowali swoj”plan” w erze bomb atomowych wybili by 80% ludzkosci w dwa tygodnie moze mniej. Wiec pytam czemu jeszcze zyjemy??dobra jesli ktos powie ze nie uzyja atomowek bo zniszcza swiat to spoko maja przeciez armie:d i tyle kasy ze by kupic ilu im sie podoba haha iluminaci moze i sa ale nie maja wladzy takiej jak sie mowi mysle ze jest jeszcze jedna grupa ktora nie pozwala im zrealizowac planow i jest rownie potezna otworzcie umysly a nie wierzycie we wszystko co wam podadza na tacy! odwracaja wasza uwage zeby robic co chca i nie jacys pedofile (chociaz pewnie tez) ale inteligentni ludzie ktorzy maja NAS w dupie i kaza zapierdalac na wyplate ktora starczy na miesiac!!fuzcK THIS SYSTEM

 256. Anonim pisze:

  to ja iluminata wlasnie wam wypralem muzg

 257. Anonim pisze:

  Jak na mój gust , cały te artykuł wydaje się być jedną wielką prowokacją , jeżeli oni na prawdę istnieją to ten artykuł jest napisany celowo by ludzie mieli o nich jakiekolwiek pojęcie , bo myślę że gdyby oni byli tak potężni jak tutaj przeczytałem to gdyby chcieli to nie dopuścili by do wypuszczenia ich ”tajnych” planów w świat, jeżeli to wszystko jest prawdą to zrobili to celowo by odwrócić naszą uwagę, pytanie tylko po co?

 258. To stowarzyszenie jest na prawdę. Iluminaci budowali kościoły, w niektórych zostały ich znaki. Wystarczy pooglądać parę teledysków tam też są zawarte znaki. Stowarzyszenie istnieje by przejąć władze nad światem i wprowadzić chaos. Dlaczego np. były wielkie inkwizycje i rozpad kościoła.? To przez to że Iluminaci pragneli chaosu co nie zgadza się z chrześcijaństwem. Ktoś nie wierzy, niech zapyta swojego kapłana. On wam udzieli informacji. Ale trzeba iluminatom stawić czoło.

 259. Żałosne T-T pisze:

  Przeczytałem cały ten „artykuł”..
  To się w pale nie mieści….
  Jak zwykle powodem do wojen, powodem przemocy, powodem zakładania takich zjebanych organizacji, jak zawsze jest religia i pieniądz. Te dwie rzeczy….Jebał ich pies :). Nie wiem czy Illuminati istnieje na prawdę, czy to kolejna bajka. Szczerze powiedziawszy gówno mnie to obchodzi 🙂 (Tak, tak,wiem.Ja, zły, ignorancki nastolatek, jeszcze mnie ukarzą 😦 ) Ale i tak ludzie uwierzą, we wszystko co się im poda na tacy. Lecz wierzenie też nie jest złe. Może nas przed czymś ochronić.
  Baj de łej. O co wam chodzi ludzie? Nie wierzycie, że Illuminati naprawdę chcą zniszczyć Izrael, że są pedofilami, są brutalni i psychiczni. Chcą powybijać ludzi jak ja, za dzieciństwa, mrówki w mrowisku. To jest coś nowego, niewyobrażalnego? Zapanowanie nad światem i człowiekiem?
  Ludzie, otrząśnijcie się. Przecież już nie tacy pojebani ludzie żyli na tym świecie. Całe szczęście zostali straceni. A te całe Illuminati jest tylko dobrym przykładem, że tacy chorzy ludzie nadal funkcjonują.
  Pozdrawiam. Jak zwykle wredny ja.
  O! Bym zapomniał! „Jebać Illuminati!” … Mhmm, wredny ja.

 260. Janusz pisze:

  Przeciez nawet male dziecko wie, ze kropka w znaku PKO to moneta wpadajaca do skarbonki. Niezle masz w bani. Swoja dorga ciekawe, ze ktos z taka wyboraznia (mala), jest w stanie wierzyc w ogolnoswiatowy spisek.
  A uczenie o gejach i brak wpajania dzieciom moralnosci to zwyczajnie lewacki trend, tu nie ma ukrytych organizacji.

 261. adramel pisze:

  Proszę przyjrzeć się bliżej logom i znakom w nazwach banków i korporacji, a zobaczycie Państwo, że w większości widnieją okultystyczne znaki, dlaczego? Po co? W jakim celu? Przykład: czerwonakropka -tak cczęsto widniejąca w znakach korporacji, to znak kultu boga słońca. PKO i kropka nad „P”, niby po co? Przecież nie ma w tym żadnej logiki? A jednak…

 262. Anonim pisze:

  świat upadnie wraz z upadkiem zasad i wartości człowieka. już o nich zapominamy, zapominamy o nich bo biegniemy za pieniędzmi ,które są nam potrzebne na spłatę długów wywołanych przez właśnie rząd. a ludzi złych nie brakuje, ich liczba rośnie , zapomnieli o wartościach prawdziwych i noszą w sobie tylko chęć władzy i zniszczenia ludzi nie potrzebnych. To co dzieje się teraz na świecie jest tylko początkiem zniszczenia świata przez człowieka. „nigdy nie było złego pokoju ani dobrej wojny”. Benjamin Franklin

 263. latwo krytykować nawet wulgarnie centralny Bank Europejski powstaje Amerykanski i azjatycki tez jak się polacza to dużo be4da mogli a inne przyczyny doprowadza wcześniej niż iluminaci się spodziewają i przypomni się rewolucja Francuska i Paydyieernikjowa____

 264. Anonim pisze:

  Swiadkowie Jehowy iluminatami hahahahahahha

 265. ktb pisze:

  Co za bzdury nt sekty satanistycznej.
  Biblia satanistyczna mówi jasno że diabeł nie istnieje a satanista NIE ZŁOŻY w ofierze ani człowieka ani zwierzęcia.

 266. natas pisze:

  Ta Svali to chyba zapomniała wykupić sobie swoje leki…

 267. Rodan725 pisze:

  @-trzeźwy. Szukasz dowodów? Popatrz na niebo w bezchmurne popołudnie,później wieczorem o zachodzie słońca. Następnie sam poddaj analizie próbki powietrza(zebrane np. na mokre gąbki w rurkach filtrujących),policz ile dziennie takich samolotów zobaczyłeś. Teraz pomyśl kto to finansuje i z czyich pieniędzy? Jest to tylko jeden z dziesiątek przykładów. Nie chcę Cię urazić, jednak otwórz oczy.

 268. Teresa pisze:

  słyszałam i czytałam kilka lat temu o masonerii ale pierwszy raz słysze o tej organizacji. która jest bardziej szkodliwa? Ja boję się szatana …a masoner chyba nim jest. wiem że obronic może nas tylko głeboka wiara w Boga i Jego Miłosierdzie, ale jestem słaba modlę się słowami czytanymi, myślami pobożnymi i wiem że to wszystko za mało. Zawsze podziwiałam Jezusa jak oparł się trzykrotnie szatanowi.Jestem tak słabym człowiekiem że uleglabym. Boże daj nam siłe oprzeć sie kuszeniu szatana. Bo te sekty to właśnie sa upadłymi ludzmi nie wierzącymi w ogień piekielny.

 269. ten który szyka odpowiedzi w Bogu pisze:

  ludzie przejzyjcie wkoncu na oczy

 270. trzeźwy pisze:

  I jeszcze uwaga maleńka. W tekście jest mnóstwo błędów interpunkcyjnych. Chyba nigdzie przed „że” nie ma przecinka. Czy to wroga robota iluminati?

 271. trzeżwy pisze:

  Słabe to i zapewne wymyślone. Związek o charakterze religijnym czy masońskim, sekciarskim. Nie mówię, że tego nie ma. Są pewnie też ludzie, którzy w to wierzą i obnoszą się z przynależnością. Wszystko to oczywiście z czystego snobizmu i chęci bycia kimś wyjątkowym i oryginalnym. W ten sposób można napisać wszystko o wszystkich i wszystkim. W całym tekście nie ma ani jednego dowodu na istnienie takiej organizacji. Jest jakiś? Wskażcie mi go. Ludzie bez wyrobionego światopoglądu, czy ci, którym się gorzej wiedzie w życiu, będą się zaczytywali tym bełkotem, wierząc, że źle im z powodu tego spisku, a nie z własnej ofermowatości. Założę się, że wyznawcy PiS tłumnie ufają, że katastrofa smoleńska to też robota iluminati. Tusk zapewne ma rogi, podobnie Rostowski.

 272. . pisze:

  Dubium est verum

 273. Diablos pisze:

  Bohemia crew szatany to oni stoją za prawem szariatu przecież to prawo islamskie powstalo tysiąc lat temu lub troche więcej i wkreca tym pół mózgom że ziemia powstala 6 tys lat temu a Mohammed to ich tatuś który im pomaga podczas walk kiedy wykrzykują allah akbar i walczą w imie GŁUPOTY. Głupie kozy.

 274. Anonim pisze:

  KKK ma dosc sporo powiazan z masonami a masoni z kim?? Proste poczytaj kolego albo wiecej czasu poswiec na you tube „Tajemnica tajnych stowazyszen” polecam fajne wyklady gosc prowadzi

 275. introligator pisze:

  Dzięki „Bogu” jest internet, bo inaczej skąd byśmy o tym wszystkim wiedzieli?!

 276. ukochany Pana Boga pisze:

  oni lacznie z tym swoim lucyferkiem,to co najwyzej moga sobie kielbaski polskie piec!mam nadzieje,ze kiedys takiego pajaca spotkam…zrobic prostytutke z tuska..HEHE

 277. em pisze:

  jeżeli poczytacie o tym więcej to może do waszych mózgów coś dotrze ! to wszystko prawda !

 278. Iluminat pisze:

  Około 1 % w tajnej organizacji to wskazuje na Ku Klux Klan, który nie ma nic wspólnego z Iluminatami. Jak się nie wie jak coś się nazywa i się bełkocze nie na tego co ma jeden procent czyli ponad trzy miliony ludzi, to się jest pomyloną umysłowo pizdencją, a nie autorką tekstu. I tyle.

 279. Anonim pisze:

  Tylko dziwne, że udostępniają to tak do powszechnego użytku… Czytając to brzmi jak jakieś tajne rzeczy które ta kobieta wyniosła z Illuminati, ciekawe jakie będą tego konsekwencje

 280. Anonim pisze:

  ijoijoijoijoijoijoij

 281. Anonim pisze:

  TRZEBA ROZPOWSZECHNIAĆ KOATOLICYZM I WLACZYĆ Z PUGASTWE NA KAŻDEJ LINI FRONTU

 282. Bestia pisze:

  już wiem 18 podzielić na trzy wychodzi 6. zbieg okoliczności nie sądzę bo nigdy mi się od tak nie rozłączał internet

 283. Bestia pisze:

  gdy pisałem komentarz poprzedni to rozłączyło mnie z siecią 18 razy dla czego ?

 284. Bestia pisze:

  To wszystko prawda jest tyle dowodów na istnienie iluminati że szok poczytajcie więcej info zagłebcie się w to. Mój dowód na istnienie iluminati. Możemy normalnie czegoś się o nich dowiedzieć bo gdyby chcieli to by to wszystko blokowali żadnych czatów by nie było. Pozwalają nam na to z jednego względu ponieważ gdyby to było nie dostępne to ludzie chcieli by dowiedzieć się prawdy a nasze społeczeństwo już takie jest że gdy coś jest tajne to chcą o tym wiedzieć i prędzej czy później wyjdzie na światło dzienne. nie którzy mogą nie wierzyć a gdy stanie się nowy porządek świata wtedy dopiero uwierzą ale będzie za poźno. to moje zdanie na ten temat.

 285. Joanna Roman pisze:

  Podsumowując powyższe komentarze można by sobie zacytować fragment z tego artykułu, że ludzie i tak w to nie uwierzą i sprawy dalej będą się toczyły wedle planu. Ja rozumiem, że chcemy sobie wykreować obraz idealnej rzeczywistości, ale do cholery nie bądźmy ślepi. Iluminaci istnieją i są na to dowody. No ale cóż…. ludzie to takie stado bawołów przyklaskujące telewizji, przed którą siedzi 24/7. Tyle na ten temat.

 286. ak pisze:

  Witam,

  Trafilam na ta strone przypadkiem, ale temat jest mi bliski wiec jako ze mi sie akurat nudzilo zaczelam czytac. Zwykle nie dodaje komentarzy do artykulow ale po tym mi szczena opadla I strasznie sie ubawilam 🙂 zastanawiam sie jakim cudem komus chcialo sie ten caly tekst tlumaczyc I po Co? Internet jest pelen absurdow ale to jest absolutny hit, nie wiem czy ktos Tak na powaznie czy dla jaj ale obydwa warianty sa rownie smieszne :). Wesolo, wesolo… przed tym artykulem ogladalam ten paradokument o syrenkach z animal planet – „Mermaids – the body found”, ponoc Kim Kardashian po nim uwierzyla w syrenki. Polecam, tez dobry absurd :). Pozdrawiam 🙂

 287. tymek pisze:

  w zyciu nie czytalem wiekszych bzdur. gratulacje!

 288. ghostowy pisze:

  Mathijas 33

  Chyba nie wiesz, że illuminati posiadają dystrybucje pieniędzy o której była mowa w latach jak sobie teraz przypomne, chociaż ręki nie utnę 1940+ Zatrzymywali dystrybucje i banki były zmuszone do ciągnięcia ludzi do spłaty za kredyty. Dlatego banki z brakiem dystrybucji pożyczały coraz więcej pieniędzy jak możecie się domyślić, na coraz to większy procent. Tak więc hajsem wszystko obraca a ludzie są za mało tolerancyjni i może po prostu głupi by o tym wiedzieć. Głupio myślicie, że era weszła w życie taka i taka i, że nie mogą nic nam zrobić? Mylicie się. Kto im nie pasuje to po prostu ich usuwają. w roku rónym 1930-1940+ były trzy zamachy na wpływowego człowieka. Dopiero za trzecim razem im się udało, bo głosił przeciw nimi. Nie wiem czy dalej mają pakt z szatanem i tak dalej i szczerze to oni ustalają jak żyjemy, jak oddychamy. Taka prawda. Polska możę sobie pokiwać palcem w nosie tylko w tych sprawach. Najbardziej są w to wplątane gwiazdy muzyczne i nie tylko. Polecam obejrzeć film na youtube, wezwanie do przebudzenie i setki innych w ojczystym języku.

 289. Mathijas 33 pisze:

  I tak im się już nie uda.Mogą sobie próbować,owszem ale już za późno.Mieli swoje przysłowiowe 5 minut a nawet 15 i na tym koniec.Faza ewolucji w którą weszła ludzkość już im nie pozwoli na to co by chcieli.Siła Wyższa 🙂 nic się nie da zrobić,do wesela zdąży się zagoić 😉 ps.Skupcie się na tym co pozytywne a im po prostu wybaczcie gdyż ich czyny idą za nimi i nie zdołają schować się przed karmą,która jest prawem ustanowionym przez Stwórcę Wszechrzeczy czyli Boga,ponieważ On sam nikogo nie karze 🙂 Sami to robimy! ps2.A poza tym kościół katolicki też jest zamieszany w kwestię nwo i nie jest taki „święty” jakby się mogło wydawać 😉 Zaczął się już czas, w którym ludzkość coraz bardziej sobie uświadomi jaka jest prawdziwa natura i istota naszego Stwórcy Wszechrzeczy,oraz przeznaczenia jej dalszego rozwoju.Bez wątpienia cały wszechświat podąża w odpowiednim kierunku 🙂 ps3.I jeszcze jedna dobra wiadomość.Piekła nie ma.Bynajmniej nie w takim sensie jak nauczał kk.Człowiek,który czyni krzywdę jakiemukolwiek boskiemu stworzeniu,nie tylko drugiemu człowiekowi,sam stwarza sobie piekło w którym będzie musiał odpokutować zło jakiego się dopuścił.Czas i stan tego piekła jest wprost proporcjonalny do uczynionej krzywdy.Nie jest ono wieczne!Po prostu opłaca się być dobrym,zwłaszcza szczerze, gdyż intencje są tak samo ważne jak czyn.
  Kochani!
  Jezus pozostawił nam proste a zarazem jakże wymowne przykazanie,tak zwany złoty środek. Czyń drugiemu tak jakbyś sam chciał aby i tobie czyniono.
  Nie czyń bliźniemu tego co tobie niemiłe.
  Czy to tak wiele i takie trudne?! …
  W Miłości i Świetle pozdrawiam Was

 290. ed pisze:

  Witam serdecznie,

  Piszę pracę magisterską na temat Iluminatów w przemyśle muzyczny.
  Bardzo proszę o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety.
  http://www.ebadania.pl/a5a59ceeec46fec7

 291. 124 IQ pisze:

  Uwaga ! Co zrobić aby twoja organizacja nie została przyłapana. Proponują notorycznie robić debilne rzeczy tak by wyglądała nie groźnie. Ponadto swoje plany opowiedzieć tak aby nikt się nimi nie przejmował! to po prostu organizacja z ludźmi chciwymi , ważnymi biznesowo ale też naprawdę inteligentnymi ,dlatego wiedzą kiedy obrócić sytuację na swoją korzyść . Jednak wydaje mi się ,że dojdzie w końcu do samozniszczenia.

 292. dfdfd pisze:

  iluminacie chca was zabic – broncie sie przed nimi – debile z was i tyle

 293. Tammy pisze:

  Takie bzdury to tylko dla niezbyt inteligentnych, mających problem z logicznym myśleniem ludzi. Ilość absurdów w tym wywiadzie jest ogromna. Nie trzeba mieć chyba nawet specjalnej wiedzy z zakresu tego, co się dzieje (działo) na świecie, żeby mózg odrzucił to jako kompletnie nielogiczne. Poza tym… Kobieta sobie coś tam powiedziała, ale nijak to podpiera czymś, co by czyniło to choć trochę wiarygodne. Reszta tekstów to stare już i dobrze znane teorie spiskowe. Nic nowego! Aha, i dzięki za „zdradzoną tajemnicę”, że światem rządzą Rotschildowie, Rockefellerowie, etc…
  Bardziej żenujące od tego wywiadu jest tylko to, że ktoś jest w stanie w to uwierzyć.
  BTW i żeby nie było, nie wypowiadam się odnośnie istnienia/nieistnienia illuminati, tylko odnośnie tych konkretnych bzdur.

 294. Robert pisze:

  Ważną rolę odgrywają tu jezuici. Dlaczego walczą ze sobą? Ponieważ są uczniami Hegla. Teza przeciw antytezie, by z góry zaplanowanego konfliktu (ilość ofiar nie odgrywa tu żadnej roli) wyłoniła się zaplanowana synteza. Polecam Prof. Waltera Veitha „Tajemnice tajemnych stowarzyszeń”, Aarona Russo „Od wolności do faszyzmu” i dr Ratha „Kartel farmaceutyczny”. Te 3 filmy idealnie obnażają mechanizmy zarządzania światem. Proponuję zgrać filmy z youtuba, bo już kilka razy zdejmowali. Poza tym jak wejdzie ACTA, będzie pozamiatane.

 295. B pisze:

  przepraszama za u 🙂

 296. B pisze:

  I KOMU TEN ARTYKÓŁ POMÓGŁ?
  Dobrze jest stworzyć wyimaginowanego wroga aby osiągać swoje cele.

 297. B pisze:

  i komu ten artykół pomógł?

 298. dfgh pisze:

  xcvbgjhkll

 299. Ania pisze:

  To potwierdza autentyczność objawień Marii Bożego Miłosierdzia, w których sam Bóg przestrzega nas przed tą grupą. O Nowym Porządku Świata pierwszy raz przeczytałam w tych objawieniach. Polecam stronę:http://ostrzezenie.wordpress.com/

 300. Cris pisze:

  obejrzyjcie sobie „imperium zła” to może więcej zrozumiecie.

 301. dominikd1d4 pisze:

  jakie bzdury szok, w to nie da sie wierzyć

 302. thunderdome pisze:

  jesli w ameryce tez byli i sa iluminaci to dlaczego wystapili przeciw niemcom w II wojnie ?

 303. Cryptologicon pisze:

  Pieprzenie. Czystej wody konfabulacja. Po pierwsze psychiki tak się „hartować” nie da. Tak się ludzi zmiękcza. Ponadto już któryś raz czytam, że walczą do upadłego, na śmierć i życie, a buźki mają jak z żurnala. No czy nikt nie myśli ? Nikogo to nie dziwi ?

 304. mateo pisze:

  No tak nie ma ? Jednak ja myślę ze wlasnie ma. Musza istniec ludzie ktorzy z zimna krwia potrafia zabijac. Moze sie to odbywac w taki sposob ale tez metody szkolenia moga byc jeszcze inne.
  I widac golym okiem ze sa ludzie ktorzy potrafia z zimna krwia zabic drugiego czlowieka i to niejednego. Np. w obozach koncentracyjnych?

 305. kurczak pindol pisze:

  kurwa kill ilumintis madafakis ja chce zarobic na cialo chrystusa wiec zapierdalam do roboty,,,,piss jol jerks

 306. ewa pisze:

  „Illuminati nie zwracają uwagi na to kto drukuje takie wywiady czy na to że są ujawniani, bo liczą na większość ludzi która nie uwierzy w te rewelacje, wspomagana przez kampanie medialne (widzieliście ostatnio te nowe artykuły śmiejące się z teorii spiskowych? Chyba zgadujecie kto posiada Time i Warnera na własność?)

 307. leo pisze:

  ILLUMINATI

  Witam moi drodzy przyjaciele jestem tu jako członka Iluminatów, aby powiedzieć, że illuminati jest tutaj w języku polskim, to może pomóc w tak myśli rzecz jak ochrona benisons ‚sprawi, że najlepszych ludzi na słowa.
  Jestem tu jako tajny agent z USA do wszczęcia osób, które zechce być członkiem illuminati kierować do księcia i królowej.
  Wysłano mnie do polski niech wie, że są prawdziwe, i zapewniam ci jedną rzecz, że gdy należysz do naszego braterstwa będzie rozwijać się w co robisz i będzie promowany, miejsce było ludzi jakościowych, I życzę powodzenia, aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze mną na tej illuminatileo@gmail.com poczty lub +2348078123217
  Dziękuję moim królem i królową przez wielką mocą we mnie I używamy go dla Ciebie

  666,

 308. Uważny pisze:

  cóż za stek bzdur i sprzeczności. pisze się najpierw, że iluminaci to wrogowie nacjonalizmu i patriotyzmu (!) [te dwie rzeczy są tak różne od siebie, że zestawianie ich ze sobą to spore nadużycie], później pisze się że czołowi naziści byli iluminatami. trochę znajomości tematu jak już się pisze głupoty – nazizm nie jest niczym innym jak nacjonalizmem niemieckim, tak jak faszyzm jest nacjonalizmem włoskim czy syjonizm żydowskim.
  głupota głupotę pogania

 309. Goldmund pisze:

  Zatem utworzone sa dwa obozy,ktore ciagle walcza miedzy soba,Iluminati i reszta swiata
  przyczym reszte swiata mozna by podzielic znow na walczacych miedzy soba komunistow i kapitalistow i religijnych walczacych miedzy soba i na koniec mamy niezainteresowanych,braniem udzialu w tym calym prymitywnym przedszkolu.Odnosze wrazenie ze grupa ktora skupia sie wokolo tego artykulu,to przeciwnicy iluminati i nowego porzadku swiata,czyli osoby nalezace do ktorejs z grup reszty swiata.Ktorzy za swoj cel obrali niedpopuszczanie do NWO i wladzy Iluminatow nad swiatem.
  A teraz kiedy do tej waszej wojny,dolozycie sobie rozumu i rozwoju,i zostalbyscie Bogiem
  wolelibyscie,by wasze umilowane narody byly oswiecone ,madre, zyly w milosci i pokoju
  czy, zeby biegaly z kamieniami i dzidami szukajac pozywienia?
  Ale jak osiagnac ten cel by ludzkosc sie rozwijala i madrzala,tworzyla na swiecie nowe technologie
  by czlowiek zyl nie rabujac matki Ziemii,nie zatruwal, itd.Jak czlowiek moze tak sie zmienic,zeby nie byly potrzebne zamki w drzwiach,policji,wojska i politykow,dzieki ktorym „niepotrzebni”sa za malo
  i za slabo resocjalizowani,jak uczynic,zeby czlowiek nie wywozil smieci do lasu?Jak uczynic ,zeby sam wiedzial co mu szkodzi i powduje choroby i nie bral tego do ust?
  Jak spowodowac,ze czlowiek sam i dobrowolnie sie rozwiajal,dzis nie robi tego nawet 10 procent ludzkosci(dobrowolnie) Ilu rozwija sie dzieki tym wlasnie Iluminatom,bogaczom,systemowi wykorzystywania glupszych przez madrzejszych?
  Czy nie jestes swiadomy,ze zeby nastapil wieczny pokoj na Ziemii, ludzie musza byc madrzy,a madrosc moze nastac wtedy kiedy ,bedziemy sie rozwijac.Gdybysmy byli juz na tym poziomie
  ze kazdy robi to dobrowolnie byloby ok,ale miliardy ludzi nawet nie kapuja,ze ich dzisiejsze wybory
  decyduja o jutrze,miliardzy ludzi chodzi dookola wlasnej nedzy,bo nie wiedza ,ze tylko dzieki madrosci wyzwola sie z tej nedzy.I co robia zamiast sie przygladac chocby innym,ktorzy nie zyja juz w nedzy? Pluja na nich.Kto chce dla siebie lepszego swiata?Iluminatii,czy bezdomny nedzarz ktory
  woli zalac pale kazdego dnia zebrzac,zamiast ruszyc tylek do rozwoju wlasnego i otoczenia?
  Kto was wszystkich uczy rozumu,cholota ktora nie nawidzi obowiazkow,rozwoju,madrzejszych od siebie,czy Iluminatii?Komu zawdzieczasz dzis to,ze mozesz to czytac?”Niepotrzebnym”,czy Iluminatom,komu zawdzieczasz mozliwosc latania samolotami,zwiedzania,komu zawdzieczasz
  wiele ze swoich radosci zycia i mozliwosci rozwoju? Dlaczego chcesz wiec zwalczac tych, ktorzy
  chca Cie czegos nauczyc?Skierowac na droge rozwoju.By kiedys nie musialo byc koniecznosci
  utrzymywania armii wojska,policji,urzednikow i mimo to nikt by nie kradl,nie wozil smieci do lasu
  i umial skorzystac z toalety publicznej,czy chocby zaparkowal auto poprawnie miedzy dwoma bialymi liniami (kiedys moze nawet tych linii nie bedzie potrzeba,a kazdy bedzie umial tak zaparkowac,zeby jego blizni tez mial miejsce).Zeby to nastapilo,jedyna droga jest rozwoj,ROZWOJ
  Rozwoj,A ten odbywa sie na trzech poziomach,wrogim ,smiesznym i radosnym.
  Poziam wrogi to nienawisc do policji,za mandat za zajecie dwuch miejsc parkingowych,wrogosc na tych co zdrzyli wczesniej zajac dwa miejsca parkingowe,na etapie smiania sie sie to wysmiewanie
  glupoty innych,a na koniec radosc z wlasnego rozwoju i smianie sie z tych kolo ktorych policja wypisuje mandat za zajecie dwuch miejsc parkingowych.Prawdziwi oswieceni,nie potrzebuja na swiecie policji i wojska,ale musza je miec bo cholota czyni za duzo zla i pierwszych kogo morduje to madrzejszych od siebie bo kocha smrod i syf wokol siebie.Jedynie czego nie chcemy to by nami rzadzila cholota,w przebrani za iluminatow.

 310. maciej pisze:

  jakieś 40 lat temu 3 historyków zafascynowanych templariuszami napisało ksiązkę Święty graal, święta krew. Fascynacja zakonem doprowadziła ich do odkrycia tajemnicy, mianowicie iż Jezus miał żonę -Marię Magdalenę z którą miał dziecko, wsadził ich na statek płynący do francji w której do dziś ( oraz w angli) mieszkają jego potomkowie m.in. Rotschildowie. W książce pojawiała się nazwa zakonu pier de sion (chyba tak się pisze), i iluminatów. Autorzy już wówczas twierdzili ,że mają dowody na to iż celem zakonu jest posadzić potomka jezusa na tronie jako pana i papieża zarazem. Pamietam , ze sam kiedys doszedłem do wniosku (herezja w najczystrzym wydaniu :)), że to jezus jest w gruncie rzeczy antychrystem , i zrobił nas wszystkich w konia……ale to już moja prywatna sprawa:)

 311. SERGI pisze:

  ja w nich wierze choć ciężko było do czasu oglądania teledysków i ciuchów w new yorker.
  Mało kto mi w to wierzy gdy o tym mówię ludzie kpią i śmieją się a ja czekam na organizacje o jakiś typ zjednoczenia ludzi, którzy nie są ślepi.

 312. Hot pisze:

  Gdyby ludzie wreszcie zaczęli używać swojego mózgu łącząc to co słyszą, i widzą z realistycznym podejściem – tym logicznym, może wreszcie zaczęli by WIDZIEĆ.. ? Może, największym jednak problemem jest to o czym napisano w wywiadzie- że ludzie się śmieją gdy o tym słyszą. I to jest problem. Nie NWO – tylko śmiech, i nie dowierzanie że to jednak jest. Gdyby społeczeństwo usłyszało w tv, czy na portalach internetowych, że to jednak jest i działa, może zaczęli by się tym tematem interesować. Mam przy tym nie wielką propozycje, lub pytanie. Może facebook ? Może warto chociaż spróbować ? Skopiowanie linku do tej strony to nie wiele. A może coś sami zaczniemy działać ? Nie czekając, aż SAMO SIĘ ZROBI – bo się nie zrobi.
  Pozdrawiam
  Robert

 313. Sabrina pisze:

  Karmel, Izrael to dobry sojusznik, ale do czasu. U nich nie ma sojuszników, są tylko pionki w grze. Oni działają na podobnej zasadzie jak mafia – najpierw wykorzystują, a potem niszczą (zabijają). Iluminaci to sataniści!!!!

 314. Ania pisze:

  Czyli ze jest jeszcze ktoś nad nimi, kto ciągle żąda więcej cierpienia.

 315. Tak, zdjęcie Arizony, ale to nie ta osoba w wywiadzie

 316. Hanna pisze:

  Na zdjęciu znajduje się Arizona Wilder, z którą wywiad przeprowadzał David Icke. Ale nie wiem, czy Svali i Arizona Wilder to ta sama osoba? W każdym razie Arizona opowiadała głównie o rodach królewskich, szczególnie brytyjskim i reptylianach.

 317. slawek777 pisze:

  Panie chodzi tutaj o to – tworzymy Izrael i skupiamy tam Żydów wierzących w Jehowę. Potem ich dozbrajamy i dajemy kasę. Następnie tworzymy front między nimi i arabami – wyznawcami Allacha. Następna faza to napuszczenie jednych na drugich. Jeśli się zniszczą to przy okazji rozwalą dwie wielkie religie monoteistyczne czczące tego „gorszego” boga. Zapewne na końcu na białym koniu wpadnie tam niosący pokój przedstawiciel „Jaśniejącego”. Zaprowadzi on porządek w chaosie ale za cenę powszechnej czci dla nowego Boga dotychczas czczonego tylko przez Oświeconych.

 318. Solar pisze:

  Myślę, że ONI, tzn. Illuminaci, Globalna Elita planują wojnę Izrael, syjonizm przeciwko krajom muzułmańskim. Po to te „rewolucje” w krajach arabskich. W odpowiednim momencie jak naciągną już wszystkie struny to powołają w tamtym regionie „nowego Hitlera” i się dopiero zacznie. Oni uwielbiają tzw. dialektykę heglowską (problem – reakcja – rozwiązanie) Zarówno islam jak i syjonizm zostaną zniszczone. Myślę, że będzie mniej więcej tak jak to opisywał Albert Pike.

 319. Karmel pisze:

  Zgadzam się acz to nie wyjaśnia czemu mieliby niszczyć Izrael. Taki fajny sojusznik, wrogów mogą sobie w każdej chwili zrobić tak jak to teraz robią w Libii i próbują z Iranem. Zdawało mi się, że Izrael to ich dobry kumpel do mieszania na świecie.

 320. Faktycznie nie rozumiesz

  Chodzi o zasadę ordo ab chao – porządek z chaosu – oraz teza, antyteza+ synteza – wg tego działają

  Patrz na II Wojnę Św. Tworzą Nazizm, Komunizm – i napuszczają jedno na drugie, by trzecie miało miejsce – dominacja USA i globalnych bankierów..

  To proste. Dla nich niszczenie jest źródłem bogacenia się. Przeciez oni nie giną na tych wojnach, ich domy nie są niszczone. A na nich zarabiają, do tego dochodzi produkcja niskiej energii – walka, dziel i rządź, nienawiść, Na tym ten system się opiera

 321. Karmel pisze:

  Ale to bez sensu. Po co coś ciągle niszczyć? Mają już chyba wszystko na czym im tak zależy. Pozostało im powolne ograniczanie swobód obywatelskich przemycane ograniczeń w jakiś malutkich ustawach i dobicie islamu. Bez sensu jest dla mnie takie niszczenie chociaż może za mało siedzę w tym temacie żeby zrozumieć ich psychikę. Ten tekst trochę mi przypomina opis złej organizacji w grze fabularnej D&D niż rzeczywistość. 😛 Jak czytałem ten tekst na innej stronie to było coś o tym, że u nich zdrada to cnota. Jakim cudem dotrwali tak długo owijając sobie wokół palca cały świat gdyby na okrągło się zdradzali? Intuicyjnie mi ten tekst nie pasuje.

 322. Oni tworzą coś jedno, by to zniszczyć – to element planu. Tak jak stworzyli potęge USA, wykorzystali te państwo do swojej polityki śmierci, podboju i zniszczenia, tak i ich zniszczą jak zrobią swoje. To oto tutaj chodzi według mnie

 323. Bohun pisze:

  Słaba ta dezinformacja. Illuminati chcą zniszczyć Izrael? A jak do diabła doszło do powstania Izraela? Przecież to Wielka Brytania przy aprobacie ONZ oddała Palestynę Żydom; tzn. wyszli z propozycją zrobienia na tamtejszych terenach państwa dla Żydów. Przecież to Rothschildowie finansowali zbrojne powstania żydowskie, a teraz (wtedy w sumie też) wspólnie z FED-em rzucają kasę rządowi Izraela. Po drugie: wierzą w białą supremację? Och tak, a zalewanie Europy i USA czarnymi i arabskimi emigrantami, przy jednoczesnym pieprzeniu mediów o „tolerancji” to najlepszy tego przykład. Śmieszy i wkurza mnie też takie pierd… mówienie typu: „Nie powinnam mówić ich nazwisk, ale poświęcę się dla Was, narażę własne życie i oświecę Was… ROCKEFELLER i ROTHSCHILD!” Nie no, naprawdę? -.- Thanks, Cpt. Obvious! Tak samo fragment o słabych stronach illuminati… ech.

  Mimo wszystko, ciekawy jest fragment mówiący o szkoleniu zabójców – nie ma on jednak żadnej merytorycznej wartości, a jest jedynie ciekawostką, której i tak nie musimy w pełni ufać.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s