Charakterystyka postaci:

Mikołaj Sebastian Rozbicki i Czas Przebudzenia

10a

Mikołaj S. Rozbicki: politolog, dziennikarz, publicysta, filozof, wizjoner, samozwańczy socjolog kultury, „szkieł”na ochotnika, aktor, artysta estradowy, komik, szaman i kosmita.

M.S.R w tagach to:

Prasa, media, kultura, kinematografia, społeczeństwo, geopolityka, rozwój cywilizacji ludzkiej na przestrzeni wieków oraz futurologia, obce cywilizacje, UFO, teorie i fakty spiskowe, teorie budowy Wszechświata i natury rzeczywistości, prócz tego show biznes i entertainment.

Co tu o Sobie napisać jeszcze…?

Jestem po prosty zwyczajnym kosmicznym wojownikiem, nieustraszonym poszukiwaczem prawdy, a jednocześnie obrazoburcą i prowokatorem. Kocham spontan, kreatywność oraz radość, bardzo cenię sobie szczerość, mierzi mnie banał i schemat.

To tak serio, serio, ale tak naprawdę to jestem zwyczajnym chłopakiem wykazującym niezwykłe zdolności medialne, posiadającym niezwykłą inteligencję, zmysł i intelekt. Oczywiście wykazuję się też ogromną skromnością i wielkim poczuciem humoru. Poza tymi drobnostkami jestem całkiem taki jak Wy, Polacy próbujący jakoś przetrwać w tym kraju, tyle że być może (choć wcale nie koniecznie), mam nieco bogatszy zbiór pasji i zainteresowań niż przeciętny Kowalski.

Aha, i jeszcze jestem za pokojem na świecie!:)

Czas Przebudzenia to idee i koncepcje oparte na unikalnym paradygmacie podejścia do zagadnień szeroko pojętej Rzeczywistości, zarówno tej przejawionej jak i nie przejawionej. Czas Przebudzenia także zbiór zasad i wartości realizowanych w praktyce pracy dziennikarskiej i publicystycznej. Poza tym Czas Przebudzenia to produkt marketingowy, jako blog przygodowy jednej z najciekawszych postaci showbiznesu medialnego ostatniej dekady w Polsce (Jejkuś, jaka skromność, mogłem napisać, że nr 1 na świecie spokojnie, ale po kolei, po kolei…)

No i najważniejsze: Czas Przebudzenia to Ja!

Sebastian Mikołaj Rozbicki

  • poniżej wizytówki osobowości w formie audio:

ja6