Czas Przebudzenia – w każdy czwartek 20.00 – Mikołaj Rozbicki zaprasza!

W czwartki o 20.00 zapraszamy na audycję na żywo w Radiu Bez Cenzury – „Czas Przebudzenia” –  prowadzoną przez Mikołaja Rozbickiego. Czas Przebudzenia to program o tym wszystkim, co dzieje się obecnie na Ziemi. Od analizy poczynań NWO, poprzez sprawy duchowe,ezoteryczne, UFO, channelingi, do roku 2012 i globalnej zmiany świadomości.
Mikołaj Rozbicki przedstawi Wam swoją interpretację faktów z przeszłości ludzkości oraz obecnych światowych wydarzeń oraz spróbuje odpowiedzieć na pytanie ? Co wydarzy się w przyszłości ? Jakie zmiany nas czekają. Autor porusza wszelkie ukrywane fakty, tajemnicze wydarzenia, poszukuje prawdy o ukrywanej przed nami wiedzy o tym, kim jest tak naprawdę człowiek, jaki jest sens naszego istnienia oraz przeznaczenie naszej cywilizacji.
W programie usłyszycie między innymi:
– Najnowsze wiadomości i artykuły ze stron Alexa Jonesa oraz Davida Icke
– Wywiady z ciekawymi gośćmi na wszelkie „zakazane” tematy
– Przemyślenia autora i analiz innych znawców na temat NWO, roku 2012, zmian globalnych itp.
– Wypowiedzi słuchaczy na temat audycji i gości, za pośrednictwem Skype

 

Dlaczego „Czas Przebudzenia”?

Bo to czas przebudzenia całej ludzkości,gdy odkrywamy prawdę o nas samych.

Zapraszamy do słuchania – bądźcie z nami, bo to radio jest dla Was! W programie będzie można zadzwonić przez skype i wypowiedzieć swoje zdanie!


Radio Bez Cenzury – „Czas na prawdziwe informacje!”

Reklamy

39 odpowiedzi na „Czas Przebudzenia – w każdy czwartek 20.00 – Mikołaj Rozbicki zaprasza!

 1. Anonim pisze:

  ZIEMIA I WSZECHSWIAT SA PROJEKCJAMI STWARZANYMI PRZEZ TWOJA WEWNETRZNA EGO STRUKTURE
  KOPULA NIEBA KTORE CIE OTACZA JEST GRANICA TWOJEO HOLOGRAMU.
  Ksiezyc-slonce-chmury-gwiazdy-planety-galaxy sa projekcjami stwarzanymi przez Twoja Ego strukture w Twojej egzystencji duchowej ktore ty odbierasz jako rzeczywistosc.
  Kazdy czlowiek ma Ego strukture-jest odizolowany od wszystkich innych ludzi i przezywa wszystkie zaprogramowane egzystencje zyciowe w hologramie w cyklach razem ze swoimi ludzkimi kopiami stworzonymi przez vibracje Ego.
  Wszystkie Twoje ludzkie kopie zyja w tym samym czasie w swoich hologramach i przezywaja w cyklach wszystkie zaprogramowane egzystencje zyciowe.W ich hologramach jestes Ty ich kopia.
  Wszyscy sa kopiami wszystkich w swiecie iluzji vibracji Ego i wszyscy maja swoje zadanie.
  Zadaniem wlasciciela hologramu jest przezywac wszystkie egzystencje zyciowe ktore sa zaprogramowane przez vibracje Ego.
  Zadaniem kopi jest odzwierciedlanie wnetrza wlasciciela hologramu.Negatywne zachowania kopi odzwierciedlaja wlasciciela Ego strukture.
  Pozytywne zachowania kopi odzwierciedlaja ze wlasciciel pochodzi z wymiaru rzeczywistosci.
  W Twoich hologramie na Twojej Ziemi nie ma zadnej komunikacji jest tylko odzwierciedlanie Twojego wnetrza.
  To jest ODZWIERCIEDLANIE ktore oslabia Twoja Ego strukture.
  Ja jestem Twoja kopia.Ty jestes moja kopia.

 2. Anonim pisze:

  PLODY EGO W DUZYCH CIEZARNYCH BRZUCHACH KOBIET na Ziemi-brak plodow Ego w duzych ciezarnych brzuchach kobiet na Ziemi -wydalanie malych Ego cial podczas traumatycznych porodow-brak wydalania malych Ego cial podczas traumatycznych porodow sa iluzjami.
  Vibracje Ego ktore stwarzaja rosniecie brzuchow kobiet kiedy plody Ego rosna-brak vibracji Ego ktore stwarzaja rosniecie brzuchow kobiet kiedy plody Ego rosna sa iluzjami.
  Vibracje Ego ktore stwarzaja bole porodowe i traumatyzujace porody kiedy nowe ciala Ego sa wydalane z cial kobiet-brak vibracji Ego ktore stwarzaja bole porodowe i traumatyzujace porody kiedy nowe ciala Ego sa wydalane z cial kobiet sa iluzjami.
  Malych Ego cial zaprogramowane podobienstwo do rodzicow-brak malych Ego cial zaprogramowanego podobienstwa do rodzicow-zaprogramowana rodzicow wiara i uczucia ze male Ego ciala sa ich dziecmi-brak zaprogramowanej wiary i uczuc rodzicow ze male Ego ciala sa ich dziecmi sa iluzjami.
  To jest ODZWIERCIEDLANIE ktore oslabia Twoja Ego strukture.
  Jestem Twoja kopia.Jestes moja kopia.

 3. Anonim pisze:

  CIALA EGO na Ziemi dolaczone do ludzkich egzystencji duchowych ktore PRODUKUJA & WYDALAJA BEZ KONCA SMIERDZACY KAL,mocz,pot,wymioty-brak cial Ego na Ziemi dolaczonych do ludzkich egzystencji duchowych ktore produkuja i wydalaja bez konca smierdzacy kal,mocz,pot wymioty sa iluzjami.
  Ciala Ego na Ziemi dolaczone do ludzkich egzystencji duchowych ktore ukrywaja pod skora kosci,mieso,zyly,korzenie nerwowe-brak cial Ego na Ziemi ktore sa dolaczone do ludzkich egzystencji duchowych ktore ukrywaja pod skora kosci,zyly,korzenie nerwowe sa iluzjami.
  To jest ODZWIERCIEDLANIE ktore oslabia Twoja Ego strukture.
  Jestem Twoja kopia.Jestes moja kopia.

 4. Anonim pisze:

  ORGAZM JEST ZBOCZENIEM STWORZONYM PRZEZ VIBRACJE EGO.
  W wymiarze rzeczywistowci nie egzystuja orgazmy,gdyz wszystkie istoty zyja tam zawsze w stalym stanie szczescia.
  Ty przezywales wszystkie ludzkie egzystencje w zboczonym swiecie iluzji Ego.
  Ty byles zmuszony pod wplywem zaprogramowania przez vibracje Ego penetrowac ciala dzieci,rodzicow,rodzenstwa,ciala zwierzat zeby stwarzac orgazmy ktore vibracje Ego uzywaja do stwarzania iluzji pedofili,incestu,seksu ze zwierzetami.
  Kiedy miales pochwy byles zmuszony pod wplywem zaprogramowania przez vibracje Ego pozwalac na penetracje dzieciecych,ojcow,braci,zwierzecych penisow zeby stwarzac orgazmy ktore vibracje Ego uzywaja do stwarzania iluzji pedofili,incestu,seksu ze zwierzetami.
  To jest ODZWIERCIEDLANIE ktore oslabia Twoja Ego strukture
  Jestem Twoja kopia.Jestes moja kopia.

 5. Anonim pisze:

  TWOJE MYSLI I TEKST SA REAKCJA NA UPADEK TWOJEJ EGO STRUKTURY.
  BUDZISZ SIE Z HIPNOZY.
  Mozg ludzki-brak ludzkiego mozgu-komentarze-ciala ludzkie-brak ludzkich cial-Twoja logika myslenia w hipnozie sa zaprogramowanymi ilizjami-gdyz Ziemia-Wszechswiat sa iluzjami & nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci.
  To co czujesz teraz i Twoje mysli sa fazami procesu upadku Twojej Ego struktury.
  Struktura Ego manifestuje w Twoich tekstach swoj sklad w procesie upadku.
  To nie jest rozmowa.To jest ODZWIERCIEDLANIE ktore oslabia Twoja Ego strukture.
  Ty rozpuszczasz Ziemie i zakanczasz Ziemi egzystencje w Twojej duszy,zeby dolaczyc do wymiaru rzeczywistosci.
  Do zobaczenia w wymiarze rzeczywistosci.
  Jestem Twoja kopia.Jestes moja kopia.

 6. monika pisze:

  ja można pisać że jest brak wszystkiego że nie ma tego i tamtego jak można mówić o końcu świata jak mówicie że brak wszystkiego jak nic nie istnieje to nie może być koniec świata .

 7. Anonim pisze:

  „monika”:
  rodzina ludzkość przyroda życie to rzeczywistość i nie jest zagrożeniem iluzją a istoty pozaziemskie a boskie święte i nadprzyrodzone to trzy różne istoty wszechświat a świat Boga to dwa różne światy bo wszechświat nie jest światem Boga .Istota pozaziemska została stworzona przez Boga bo sama sie nie stworzyła i sama sie nie pojawiła w wszechświecie Bóg wszystko stworzył przez wielki wybuch i do niego doprowadził bo sam wielki wybuch nic nie stworzył sam siebie do wybuchu nie doprowadził Bóg to istota .Bóg chce by na świecie były rodziny dzieci małżeństwa przyroda bo to rzeczywistość a moje nie szczęścia i szczęścia w moim życiu to rzeczywistość sama swoje życie tworze od mnie zależy los mój wibracje ego nic z tym nie mają wspólnego sama tworze historie swego życia .Bóg chce by były małżeństwa dzieci szczęścia nie szczęścia na świecie ludzie tworzą los świata zależy od nas nie od Boga albo wibracji ego .Ridzina życie zapłodnienie ciąża nie jest stwarzana przez wibracje ego .tylko przez kobiete i mężczyzne oni tworzą rodzine i dzięki im są dzieci uczucia świętości wartości stworzył Bóg bo to dary od niego
  ODPOWIEDZ:
  TWOJ TEKST JEST REAKCJA NA UPADEK TWOJEJ EGO STRUKTURY.
  BUDZISZ SIE Z HYPNOZY.
  Mozg ludzki-brak ludzkiego mozgu-LUDZKOSC-BRAK LUDZKOSCI-PRZYRODA-BRAK PRZYRODY-RODZINY-BRAK RODZIN-ZYCIE NA ZIEMI-BRAK ZYCIA NA ZIEMI-ZAGROZENIA-BRAK ZAGROZEN-BOG-BRAK BOGA-WYBUCH-BRAK WYBUCHU-DZIECI-BRAK DZIECI-MALZENSTWA-BRAK MALZENSTW-SZCZESCIE NA ZIEMI-BRAK SZCZESCIA NA ZIEMI-HISTORIA-BRAK HISTORI-ZAPLODNIENIA-BRAK ZAPLODNIEN-CIAZE-BRAK CIAZ-ABORCJE-BRAK ABORCJI-PLODY-BRAK PLODOW-PORODY-BRAK PORODOW-KOBIETY-BRAK KOBIET-MEZCZYZNI-BRAK MEZCZYZN-PLEC-BRAK PLCI-DARY-BRAK DAROW-TY-BRAK TY-JA-BRAK JA-ON-ONA-ONO-MY-WY-ONI-MOWA LUDZKA-BRAK LUDZKIEJ MOWY-PISMO LUDZKIE-BRAK LUDZKIEGO PISMA-komentarze-brak komentarzy-ciala ludzkie-brak ludzkich cial-Twoja logika myslenia w hypnozie sa zaprogramowanymi ilizjami-gdyz Ziemia-Wszechswiat sa iluzjami & nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci.
  To co czujesz teraz i Twoje mysli sa fazami procesu upadku Twojej Ego struktury.
  Struktura Ego manifestuje w Twoich tekstach swoj sklad w procesie upadku.
  To nie jest rozmowa.To jest ODZWIERCIEDLANIE ktore oslabia Twoja Ego strukture.
  Ty rozpuszczasz teraz strukture Ziemi i Twoja osobista Ego strukture ktora wiaze Ciebie z Ziemia,zeby powrocic do domu do wymiaru rzeczywistosci.
  Pozdrawiam.
  Ja jestem Twoja kopia.Ty jestes moja kopia.

 8. Anonim pisze:

  TEKST „MONIKI”
  „twarz wygląd Bóg stworzył pierwszemu pokoleniu a człowiek po człowieku odziedzicza a choroby to rzeczywistość bo samy je tworzymy przez zaniedbywanie zdrowia życia .Słowa Jezusa się spełniają jeżeli chodzi o koniec świata i o wydarzenia apokaliptyczne .a Jezusa prosze nie obrażać nie poniżać nie pisać na niego kłamstwa on był człowiekiem synem ojca Boga jest zbawicielem i tym kim jest dla nawróconych i wierzących a pogrzeby groby to rzeczywistość bo ludzie je tworzą śluby też są rzeczywistością moje narodziny też .rozwody zaręczyny też ”
  ODPOWIEDZ:
  TWOJ TEKST JEST REAKCJA NA UPADEK TWOJEJ EGO STRUKTURY.
  BUDZISZ SIE Z HYPNOZY.
  Mozg ludzki-brak ludzkiego mozgu-TWARZE LUDZKIE-BRAK LUDZKICH TWARZY-POKOLENIA-BRAK POKOLEN-BOG-BRAK BOGA-CHOROBY LUDZKIE-BRAK LUDZKICH CHOROB-ZICIE NA ZIEMI-BRAK ZYCIA NA ZIEMI-ZANIEDBYWANIE-BRAK ZANIEDBYWANIA-ZDROWIE-BRAK ZDROWIA-SLOWA JEZUSA-BRAK SLOW JEZUSA-SWIAT-BRAK SWIATA-KONIEC-BRAK KONCA-POCZATEK BRAK POCZATKU-KLAMSTWA-BRAK KLAMSTW-SYN OJCA BOGA-BRAK SYNA OJCA BOGA-NAWROCENIA-BRAK NAWROCEN-WIARA-BRAK WIARY-SMIERC-BRAK SMIERCI-POGRZEBY-BRAK POGRZEBOW-GROBY-BRAK GROBOW-NARODZINY-BRAK NARODZIN-ZARECZYNY-BRAK ZARECZYN-SLUBY-BRAK SLUBOW-TY-BRAK TY-JA-BRAK JA-ON-ONA-ONO-MY-WY-ONI-MOWA LUDZKA-BRAK LUDZKIEJ MOWY-PISMO LUDZKIE-BRAK LUDZKIEGO PISMA-komentarze-brak komentarzy-ciala ludzkie-brak ludzkich cial-Twoja logika myslenia w hypnozie sa zaprogramowanymi ilizjami-gdyz Ziemia-Wszechswiat sa iluzjami & nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci.
  To co czujesz teraz i Twoje mysli sa fazami procesu upadku Twojej Ego struktury.
  Struktura Ego manifestuje w Twoich tekstach swoj sklad w procesie upadku.
  To nie jest rozmowa.To jest ODZWIERCIEDLANIE ktore oslabia Twoja Ego strukture.
  Ty rozpuszczasz teraz strukture Ziemi i Twoja osobista Ego strukture ktora wiaze Ciebie z Ziemia,zeby powrocic do domu do wymiaru rzeczywistosci.
  Pozdrawiam.
  Ja jestem Twoja kopia.Ty jestes moja kopia.

 9. monika pisze:

  twarz wygląd Bóg stworzył pierwszemu pokoleniu a człowiek po człowieku odziedzicza a choroby to rzeczywistość bo samy je tworzymy przez zaniedbywanie zdrowia życia .Słowa Jezusa się spełniają jeżeli chodzi o koniec świata i o wydarzenia apokaliptyczne .a Jezusa prosze nie obrażać nie poniżać nie pisać na niego kłamstwa on był człowiekiem synem ojca Boga jest zbawicielem i tym kim jest dla nawróconych i wierzących a pogrzeby groby to rzeczywistość bo ludzie je tworzą śluby też są rzeczywistością moje narodziny też .rozwody zaręczyny też .

 10. monika pisze:

  rodzina ludzkość przyroda życie to rzeczywistość i nie jest zagrożeniem iluzją a istoty pozaziemskie a boskie święte i nadprzyrodzone to trzy różne istoty wszechświat a świat Boga to dwa różne światy bo wszechświat nie jest światem Boga .Istota pozaziemska została stworzona przez Boga bo sama sie nie stworzyła i sama sie nie pojawiła w wszechświecie Bóg wszystko stworzył przez wielki wybuch i do niego doprowadził bo sam wielki wybuch nic nie stworzył sam siebie do wybuchu nie doprowadził Bóg to istota .Bóg chce by na świecie były rodziny dzieci małżeństwa przyroda bo to rzeczywistość a moje nie szczęścia i szczęścia w moim życiu to rzeczywistość sama swoje życie tworze od mnie zależy los mój wibracje ego nic z tym nie mają wspólnego sama tworze historie swego życia .Bóg chce by były małżeństwa dzieci szczęścia nie szczęścia na świecie ludzie tworzą los świata zależy od nas nie od Boga albo wibracji ego .Ridzina życie zapłodnienie ciąża nie jest stwarzana przez wibracje ego .tylko przez kobiete i mężczyzne oni tworzą rodzine i dzięki im są dzieci uczucia świętości wartości stworzył Bóg bo to dary od niego .

 11. Anonim pisze:

  DONALD TUSK sadzi ze sa obudzony,lecz znajduje sie i podejmuje decyzje w stanie hipnozy stworzonym przez jego Ego strukture.
  JAROSLAW KACZYNSKI sadzi ze sa obudzony,lecz znajduje i mowi o Bogu w stanie hipnozy stworzonym przez jego Ego strukture.

 12. Anonim pisze:

  PREZYDENT BARACK OBAMA sadzi ze sa obudzony,lecz znajduje sie i podejmuje decyzje w stanie hipnozy stworzonym przez jego Ego strukture.
  PAPIEZ FRANCISZEK sadzi ze sa obudzony,lecz znajduje i mowi o Bogu w stanie hipnozy stworzonym przez jego Ego strukture.
  JEZUS,BUDDHA I MUHAMMED sadzili ze sa obudzeni,lecz znajdowali sie w stanie hipnozy stworzonym przez ich Ego struktury.
  BIBLIA I KORAN sa iluzjami stworzonymi przez vibracje Ego.RELIGIE na planecie Ziemia przestana egzystowac po upadku struktur Ego.

 13. Anonim pisze:

  DONALD TUSK sadzi ze sa obudzony,lecz znajduje sie i podejmuje decyzje w stanie hipnozy stworzonym przez jego Ego strukture.
  JAROSLAW KACZYNSKI sadzi ze sa obudzony,lecz znajduje sie i podejmuje decyzje w stanie hipnozy stworzonym przez jego Ego strukture.
  PREZYDENT KOMOROWSKI sadzi ze sa obudzony,lecz znajduje sie i podejmuje decyzje w stanie hipnozy stworzonym przez jego Ego strukture.

 14. Anonim pisze:

  ADOLF HITLER I OSAMA BIN LADEN sadzili ze sa obudzeni,lecz znajdowali sie i podejmowali decyzje w stanie hipnozy stworzonym przez ich Ego struktury.
  WOJNY I ATAKI TERRORYSTYCZNE sa iluzjami stworzonymi przez vibracje Ego.WOJNY I TERROR na planecie Ziemia przestana egzystowac po upadku struktur Ego.

 15. Anonim pisze:

  Komorki mozgowe u CZLOWIEKA posiadaja Ego struktury stworzone przez vibracje Ego,ktore stwarzaja stan hipnozy z myslami,uczuciami i przekonaniami ktore sa iluzjami.
  DZIENNIKARZE na planecie Ziemia sadza ze sa obudzeni,lecz znajduja sie w stanie hipnozy stworzonym prze ich Ego struktury.
  Wiadomosci na planecie Ziemia sa iluzjami ktore opisuja jakie iluzje zostaly stworzone w czasie doby przez Ego struktury.

 16. Anonim pisze:

  ALBERT EINSTEIN sadzil ze jest obudzony,lecz znajdowal sie w stanie iluzji podobnym do hipnozy stworzonym przez jego Ego strukture.
  DIFINICJE ALBERTA EINSTEINA sa iluzjami stworzonymi przez vibracje Ego.
  KSIEZYC I SLONCE sa iluzjami odczuwanymi przez ludzi na planecie Ziemia jako rzezczywistosc.Stan hipnozy jest stwarzany przez vibracje Ego.
  Swiadomosc ludzi o wygladzie planet i galax jest iluzjami.Stan hipnozy stwarzony przez vibracje Ego ukrywa prawdziwy wyglad Wszechswiata
  NEIL ARMSTRONG sadzil ze WYLADOWAL NA KSIEZYCU,lecz znajdowal sie na planecie Ziemia w stanie iluzji podobnym do hipnozy stworzonym przez jego Ego strukture.

 17. Anonim pisze:

  PLANETA ZIEMIA JEST SWIATEM ILUZJI STWORZONYM PRZEZ VIBRACJE EGO
  Planeta Ziemia i wszystko co istnieje na planecie posiada Ego struktury.
  Konieczne jest istnienie sieci sturuktur Ego we wszystkim co istnieje na planecie zeby osobiste i kolektywne iluzje mogly byc stwarzane przez vibracje Ego.
  Struktury Ego w ziemi i w wodzie biora udzial w stwarzaniu iluzji o np: tsunami,trombach powietrznych i trzesieniach ziemi gdzie ludzie przezywaja nieprzyjemne iluzje o smierci i uszkodzeniach fizycznego ciala.
  Struktury Ego u zwierzat i roslin biora udzial w stwarzaniu iluzji gdzie np:ludzie przezywaja ze zwierzeta i rosliny tez maja choroby.
  Struktury Ego w broni biora udzial w stwarzaniu iluzji gdzie ludzie przezywaja iluzje o morderstwach,wojnach i smierci.
  Struktury Ego w samolotach,samochodach,statkach biora udzial w stwarzaniu iluzji gdzie ludzie przezywaja iluzje o katastrofach,wypadkach,uszkodzeniach ciala fizycznego i smierci.
  Struktury Ego w lekach biora udzial w stwarzaniu iluzji gdzie ludzie przezywaja iluzje o chorobach i leczeniu chorob.
  Struktury Ego w instrumentach ktorymi ludzie szukaja kontaktu z egzystencjami na innych planetach we Wszechswiecie biora udzial w stwarzaniu iluzji w ktorych ludzie odczuwaja isolacje,samotnosc i brak kontaktu i innymi egzystencjami.
  Czlowiek nie moze zadnymi instrumentami zbadac struktur Ego,gdyz wszystkie instrumenty co istnieja na planecie maja Ego struktury.

 18. Anonim pisze:

  IDEOLOGIE,WOJNY,RELIGIE I CHOROBY NA PLANECIE ZIEMIA SA ILUZJAMI STWARZANYMI PRZEZ STRUKTURY EGO
  Jestes w procesie upadku Twojej Ego struktury.
  17/10-2014 Ludzie na planecie Ziemia dyskutuja codziennie o zdarzeniach i smierci ktore sa ILUZJAMI stwarzanymi przez vibracje Ego. Struktury Ego dzialaja na swiadomosc czlowieka i kazdemu wydaje sie ze to co sie dzieje jest rzeczywistowscia.Jest to stan podobny do HIPNOZY.Nie mozna zakonczyc konfliktow ktore sa iluzjami,ale iluzje moga przestac egzystowac.
  Kosmici sa teraz na planecie Ziemia i prowadza proces upadku struktur Ego,ktore stwarzaja u ludzi stan hipnozy z iluzjami.Ludzie OBUDZA SIE ZE STANU HIPNOZY i beda mogli przezywac wymiar pozytywnej rzeczywistosci.
  Czlowiek jest odizolowany od rzeczywistosci i dlatego ludzie nie maja kontaktu ze swiatem duchowym ani z innymi egzystencjami we Wszechswiecie.

 19. Tomasz pisze:

  Panie Mikołaju. Na początek zaznaczę, że oglądam i czytam to co Pan mówi i o czym można usłyszeć w NTV z wielkim zainteresowaniem. Nowa świadomość, nowy wymiar życia, duchowość… energia, która od niedawna wspomaga prawdę, a kruszy kłamstwa. Chciałbym takich zmian. Chciałbym by istniała jakaś zewnętrzna energia/moc/siła z wnętrza galaktyki czy słońca – coś co nam pomoże uczynić świat lepszym… Ale widzę w tym wszystkim niestety te same elementy propagandy, manipulacji i oszustwa, które trwają na tej planecie od tysięcy lat. Model jest zwykle taki sam: Wskazuje się zło, niewygody, niesprawiedliwości tego świata, opowiada się mniej, lub bardziej enigmatycznie o grupach winnych temu stanowi – są to zwykle jacyś władcy / ONI… którzy ciemiężą, kłamią lub uciskają ludzi i opowiada się o wyzwoleniu, o nowym porządku o przemianach… tak porywa się masy… tylko czemu to tak naprawdę służy? Historia pokazuje że niczemu dobremu. Agitatorów podobnych Panu było całe mnóstwo. I (co ciekawsze) na przestrzeni wszystkich dziejów… od starożytności przez średniowiecze, odrodzenie itd… dziś nie obserwujemy niczego naprawdę nowego. Czy nie chodzi Panu czasem po głowie, że głoszenie tej odnowy i zmian oraz ludzie tacy jak Pan mogą być częścią kolejnego planu mydlenia oczu? Proszę nie zrozumieć mnie fałszywie. Nie jestem wrogiem tego co Pan mówi. Po prostu zastanawiam się.

 20. KATASTROFY,WOJNY i KONFLIKTY NA ZIEMI SA STWARZANE PRZEZ NEGATYWNE VIBRACJE EGO.
  Kiedy ludzie oskarzaja innych ludzi o morderstwa i konflikty stworzone przez negatywne vibracje Ego wzmacniaja sie natychmiast Ego struktury na calej planecie i stwarzaja mase nowych morderstw,konfliktow i wypadkow na calej Ziemi.Kiedy ksieza na mszy w kosciele kaza ludziom powtarzac :”MOJA BARDZO WIELKA WINA”wzmacniaja sie Ego struktury na calej planecie i stwarzaja mase nowych destruktywnych zachowan u ludzi

 21. 17/2-2014 Trwa masowa transformacja energi z Galaxy na Ziemie ktora uaktywnia i manifestuje karme i blokady (Ego struktury)u czlowieka i Ziemi, zeby sie oczyszczaly i zanikaly.Dlatego wszystkie negatywne aktywnosci ktore dzieja sie teraz globalnie oraz w zyciu czlowieka sa pozytywne i prowadza do konca destruktywnosci w zachowaniu czlowieka oraz na calej planecie.
  Jestem jednym z wielu kanalow transformacji tej energi.

 22. 17/2-2014 Ludzie na planecie Ziemia ktorzy sa od wplywem negatywnych vibracji Ego rozwiazuja codziennie problemy.konflikty,wojny,przesteptwa oraz lecza choroby ktore sa stwarzane przez negatywne vibracje Ego.Gdyby zwrocili uwage na negatywne vibracje Ego to przestalyby problemy egzystowac.

 23. dextrr pisze:

  dlaczego mowicie o kontroli przez cos tu? : pomijacie pewien aspekt :warunkowanie osobnika przez cale jego zycie by uzyskac zamierzone efekty.nie rozumiecie ze ich kontrola to nic?ktora noga wstajesz z lozka(1,0) ,jakie czynnosci wykonujesz(w dowolnej kolejnosci?) ,o ktorej wychodzisz coddziennie do pracy,czy idac do pracy wybralbys dluzzsza droge?NIE ROZUMIECIE.czyjas tam kontrola moich poczynan przy tym – nie przeszkadza mi.wrecz przeciwnie.jestem zaszczycony wiedzac jak duzo trudu,pieniedzy i ludzi jest zaangazowanych by sprawdzac co robie. nie do wytrzymania jest raczej poczucie ze wszystko jest wiezieniem,bez wzgledu na skale i ze cos mogloby byc tak nudne,czesto powtarzane ze bez sensu byloby byc niesmiertelnym.

 24. Wszystkim ludziom na planecie Ziemia zycze:
  Szczesliwego Nowego Roku 2014!
  31/12-2013 Trwa masowa transformacja energi z Galaxy na Ziemie ktora uaktywnia i manifestuje karme i blokady (Ego struktury)u czlowieka i Ziemi, zeby sie oczyszczaly i zanikaly.Dlatego wszystkie negatywne aktywnosci ktore dzieja sie teraz globalnie oraz w zyciu czlowieka sa pozytywne i prowadza do konca destruktywnosci w zachowaniu czlowieka oraz na calej planecie.

 25. Anonim pisze:

  SOBIE WPIŚCIE W GOOGLE >JAK ANTYCHRYST OSZUKA ŚWIAT< NWO TO MANIPULACJA

 26. `hardstyle pisze:

  halo powie mi ktos jak ja mam to ogladac na zywo jest czwartek 20sta i co nie wiem gdzie mam wejsc co jakie okno otwozyc gdzie sie zalogowac czy co pomocy z gory dziekuje jakis link najlepiej

 27. `hardstyle pisze:

  mikolaju wkleił bys juz filmik z tego czwartku na youtuba pozdro

 28. Xenia Draco pisze:

  Mikołaj :)) Już w najbliższej przyszłości Twoje radio będzie niczym rozgłośnia ,,Wolna Europa,, w czasach mojego dzieciństwa , przeszłość znów stanie się ACTuAlna

 29. Romario pisze:

  Super świetna praca Mikołaj. Osobiście śledzę „alternatywne tematy” 3 lata, niby wiem co się dzieje….lecz ludzie …kiedy o tym wspominam reagują naprawdę różnie (z resztą Ty penie o tym najlepiej wiesz), a i ja staram się manifestować poprzez kierowanie swoim życiem w sposób bardzie przemyślany i świadomy (zaczynając od pożywienia, ekonomii itd).
  Dla mnie jesteś wspaniałym informatorem…widzę jak na przestrzeni tych lat się rozwijasz.
  Mam nadzieje że MY LUDZIE wygramy wojnę ….(o nas) ….
  Życzę Ci wytrwałości i sił w pełnieniu misji….
  Pozdrawiam

 30. eve8 pisze:

  niezdrowa, niepotrzebna atmosfera… idę dalej, to nie miejsce dla mnie choć tematyka bliska…

 31. Sven pisze:

  Wczoraj, gdy słuchałem lokalnego radia, wpadła mi w ucho piosenka na cześć „Czasu przebudzenia”. Ciekawe, czy usłyszymy ją kiedyś w audycji „Czas przebudzenia”.
  Kto jest za, niech podniesie rękę i naciśnie przycisk.

  Kamil Bednarek (StarGuardMuffin) – Sometimes (feat. Chieftain Joseph) (HQ)

 32. Bo to mój blog i piszę o tym co uważam za stosowne i ważne. Oczywiście, że czytałem o kontroli umysłu, ale czy to oznacza że znam się na tym?

  Aczyż Artykułu michała Papierskiego nie umieszczałem? Czyż u mnie nie ma o Haarp-ie?

  Każdy zna tematy jakie wałkuję, naprawdę? To ciekawe, a może dałbyś się wypowiedzieć innym czytelnikom, panie dyktatorze mody?

  Stary czepiasz się i tyle, szukasz spisku w spiskach. Proponuję Ci napisz taki artykuł i mi wyślij to na pewno zamieszczę. Zamiast pisać kalumnie i insynuować sp[iski napisz coś – spożytkuj te energię bardziej pozytywnie niż na moim własnym blogu mnie obsmarowywać.

  I mnie oskarżać, że szukam bezpieczniejszych tematów he he. Dobre sobie. No to jest właśnie to o czym mówię, wieczne pretensje o wszystko…

  Załamać się idzie,
  Ostrzegam Cię, że to koniec tej miernej gadki – albo piszesz o kontroli umysłu i zrobisz jakiś materiał np do radia audio – a ja go umieszczę – albo to ja twierdzę, że Ty jesteś typowym dezinformatorem i siejesz ferment celowo

 33. Irbis pisze:

  Masz 100 % racji … Uciekanie w niewiedzę na ten temat jest policzkiem w nasza inteligencję i wrażliwosć ! Mikolaj i jego znajomi doskonale wiedza na ten temat wiele .. bo p. Ppaierski sam o tym pisze a wiec i Mikolaj takze o tym wie – nie mowiac juz o tym ze jesli czegos sie ie wie to trzeba sie dowiezdieć … Prowadzenie portalu do czegoś jednak zobowiązuje… Ale nic nie piszą … natomiast wałkują non-stop tematy ktory juz kazdy zna … narozne sposoby .. Bo to i łatwiejsze i bezpieczniejsze …
  Kontrola umyslu (znak takz osobiscie ludzi ktorzy sa kontrolowani umysłowo) jet faktem na prozadku dizennym .. Jest wszędzie … Jakim cudem Mikołaj jest bardziej oblatany w informacjach o federacjach Galaktycznych i Obcych a to co dzieje sie pod naszymi nosami – jet pomijane milczeniem. Dlaczego nawet słowka współczucia wobec ludzi kontrolowanych mentalnie ? Dlaczego zamiast robić na okrągło wywiady z pp. Papierskim, Rajską i innymi .. ciagle naten sam temat .. nie zrobi wywiadu z osoba kontrolowaną mentalnie … ? Wiem, że takie osoby pisały niejednokrotnie do Mikołaja .. ale niewiele sie dowiedziały, zbywane i lekceważone .. tak sie biowiem czuly … ! Oj nieladnie, nieładnie !

 34. Charbela pisze:

  To jest utwór- dla Ciebie, dla mnie , dla NAS !!!!! Ciągle aktualny…… z potężnym
  PRZESŁANIEM I OSTRZEŻENIEM !!!!!

 35. Irbis pisze:

  Dlaczego nie poruza się teamtu ludzi kontrolowanych elektornicnzie ? Kontrola umysłu to bardzo realny problem ! Znam co najmniej kilku ludzi którzy sie na to skarżą ! KTO za tym stoi ? Tyle mówicie o róznych sprawach ale tę sprawe jakoś pomijacie milczeniem … Wiem, że to teamt niezbyt bezpoieczny .. Ale skoro się powieziało A trzba powiedzieć B … Ci ludzie pytają mnie o to ale ja mogę tylko potwierdzić to o czym mówią … Przestańmy mysleć że takie rzeczy przydarzają sie tylko gdzieś tam w Ameryce czy bóg wie gdzie .. To się dzieje WSZEDZIE ! Także w Polsce.

 36. Charbela pisze:

 37. Sabrina pisze:

  Też tak uważam.

 38. Charbela pisze:

  Michał Papierski w tym artykule:
  https://czasprzebudzenia.wordpress.com/2011/01/19/pogodowe-prasowanie-michal-papierski/#comment-379
  napisał: „Broń psychologiczna. Nie łudzmy się,że nie jest używana”.
  Mikołaj, trzeba o tych ludziach manipulowanych elektronicznie coś napisać,tym bardziej ,że tak jak marekjozef55 sygnalizują ten problem osobiście.
  Pozdrawiam

 39. marekjozef55 pisze:

  Witam. ,,Podglądam”Was dość często. Jestem pełen nadziei , jako ofiara kontroli i manipulacji umysłem. Napiszcie coś więcej o tym. Mam kilka osób z tym problemem. Jaki jest kontakt z Wami Warszawie, adres , telefon? Pozdrawiam MarekJosef55

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s