Polecane filmy

UWAGA: FILMY Z YOU TUBE SĄ CZĘSTO USUWANE, JEDNAK WPISUJĄC ICH TYTUŁY W WYSZUKIWARKĘ MOŻNA JE ODNALEŹĆ NA INNYCH KONTACH! SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE!
*Czy wiesz jak działają banki? Czy wiesz jak jest tworzony pieniądz? Czy wiesz co to FED (Bank Rezerw Federalnych w USA)? Skąd się wzięły podatki? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedz w tym 30 minutowym filmie animowanym. W sposób bardzo przystępny pokazuje jak działa oparty na oszustwie system monetarny w Ameryce i na całym świecie.

*”Money as debt – pieniądze jako dług”  – Bardzo ciekawy film opisujący dokładnie manipulacje pieniądzem i całym systemem finansowym przez banki we współpracy z państwem. dokument ten pokazuje jak oszukańczy i złodziejski jest ten system wiecznego zadłużania się społeczeństwa kosztem kliki bogaczy. Wielki mit wspaniałości obecnego kartelizmu korporacyjnego upada – jeśli ktoś jeszcze w niego wierzył….
*Polecam serię „Tajemnice Korporacji”, by uświadomić sobie jak działa od kuchni obecny chory system korporacyjny, któremu zresztą wiernie służą państwa i ich rządy, uległe wobec wielkich wpływów i potężnych pieniędzy. W tym wybranym odcinku mowa o medycynie (polecam całą serię!). Aby sprzedać lek, musisz sprzedać chorobę. Firmy farmaceutyczne modyfikują dane dotyczące zwykłych chorób, by wywołać niepokój konsumentów i zwiększyć sprzedaż swoich produktów. Promuje się nieistniejące choroby, ukazuje zwykłe przeziębienie w tragicznym świetle. Takie praktyki sprowadzają niebezpieczeństwo na zdrowe osoby, które zaczynają stosować kuracje farmaceutyczne niepotrzebnie.
* „Cud terapii Gersona” to film o terapii, którą nazwać można Świętym Graalem leczenia nowotworów. Ale nie tylko. Terapia ta, z powodzeniem leczy 57 innych schorzeń, z których wiele uznano za „nieuleczalne”. Rak, choroby serca, nadciśnienie, cukrzyca, migreny, reumatyczne zapalenie stawów, stwardnienie rozsiane, depresje, uzależnienie od narkotyków, gruźlica, zespół przewlekłego zmęczenia, czy osteoporoza to tylko niektóre z nich. Oglądając film, niechybnie dochodzimy do wniosku, iż standardowa medycyna i stojące za nią potężne multimiliardowe koncerny farmaceutyczne nie są zainteresowane terapiami, które faktycznie działają, a co gorsza zaangażowane są czynnie w ich zwalczanie. Liczą się bowiem zyski, a na te przy terapii Gersona trudno liczyć, gdyż każdy w zaciszu domowym może leczyć się sam używając powszechnie dostępnych warzyw, owoców i kawy.
Dr Gerson do lat 50′ XX wieku wyleczył wiele tysięcy osób, a wyniki swoich badań przedstawił przed rządową komisją Stanów Zjednoczonych. Sprawę wyciszono. Dr Gerson zdążył opublikować wyniki swoich badań przed śmiercią. Jak łatwo się domyślić, został zamordowany.
* „Historia III RP (Przemilczane Fakty o Procesie „Obalania” Komuny w Polsce – 80′-89′)” – podstawowa wiedza, której brakuje dziś (jak się okazuje nieprzypadkowo) we współczesnych podręcznikach do historii w przekazie polityczno-mass-medialnym, a w konsekwencji w ogólnej świadomości społecznej Polaków. Kto nie zna swej historii skazany jest na porażkę, gdyż nie wysuwa właściwych wniosków na przyszłość, dlatego polecam ten dokument każdemu Polakowi i nie tylko:
*”Wezwanie do Przebudzenia” – naprawdę dobry film o obecnej sytuacji globalnej: od elit finansowych, systemie pieniądza odsetkowego obarczonego długiem, po grupę Bilderberg, NWO, prawdę zamachach z 11 września, programowanie umysłów mas, media, itp, itd., oraz o globalnym przebudzeniu. Idealne kompendium wiedzy dla kogoś wchodzącego w temat. Plusem też jest to, że film jest z lektorem.

*Nieco ciemniejsza tematyka – dobry dokument o planach wprowadzenia Nowego Porządku Świata, spiskach elit i manipulacjach na całej ludzkości. Mocny, ale warty poznania, gdyż trzeba wiedzieć do czego jest zdolna globalna elita.
*Każdy kto chce wiedzieć, czym tak naprawdę jest NWO i jak działa globalna elita, musi zapoznać się z historią Khazarów. Poniżej świetny dokument opisujący genezę i schemat działania światowego Syjonizmu pod egidą tajemniczych Khazarów, o których oficjalna historia wymownie milczy…:
*Pomimo faktu, że o smugach chemicznych informacji w sieci jest takie mnóstwo oraz, że skala ich natężenia na naszym niebie zwiększa się cały czas w niespotykanym tempie – wciąż mamy wielu sceptyków zaprzeczających oczywistym faktom. I tym wszystkim delikwentom dedykowałbym i polecał ten właśnie dokument autorstwa Edward G. Griffina, Michaela Murphy’ego oraz Paul Wittenbergerga. Bardzo wiele naukowych i niezaprzeczalnych faktów oraz analiz, wypowiedzi ekspertów oraz obraz politycznej mowy zmilczenia nad tematem chemtrails. Czas naprawdę otworzyć oczy i zacząć zadawać ciężkie pytania naszym władzom.
*David Icke – Was he right? (Czy miał rację?)” – dokument jaki ukazał się w jednej z angielskich telewizji na temat życia, działalności i wiedzy, jaką prezentuje ludziom David Icke. Analiza tego, co Icke przewidział, co się sprawdziło odnośnie sytuacji światowej oraz tego co ma nastąpić w przyszłości. A więc świat globalnej elity i utajonych struktur władzy na planecie plus wizja przyszłych rewolucyjnych zmian w całej ludzkości.
*David Icke o globalnym przebudzeniu ludzkości. 5 odcinków opisujących świat wg. Davida.
*Przepiękny film Grega Bradena – „Nauka Cudów”. Nakręcony w bardzo prosty sposób, bez zbędnych fajerwerków jak film „Sekret” ale przesłanie filmu Bradena jest o wiele potężniejsze. Dzięki niemu większość z Was spojrzy zupełnie inaczej na modlitwę, swoje myśli, uczucia i życie w każdej chwili. Film opowiada o naukowych podstawach funkcjonowania naszej holograficznej rzeczywistości, naszym połączeniu z Polem (torsyjnym) i jego efektami, potwierdzonymi naukowymi eksperymentami.
*„What The Bleep Do We Know” – Niesamowity film w którym nauka skłania się do potwierdzenia istoty Boga… Film w którym materia przestaje być materia a rzeczywistość przestaje być rzeczywistością. Film w którym naukowcy mówią to samo co wielcy mistrzowie duchowi. Moim zdanie treść jest prawda- lecz nie pełna- zwróćcie tez uwagę na sposób przekazu i symbolikę- ale proszę nie odrzucajcie od razu samej wiedzy.
UWAGA: „Earthlings” (Ziemianie) to bardzo mocny i wstrząsający dokument o tym, jak w naszej obecnej rzeczywistości ludzkość traktuje naszych mniejszych braci – zwierzęta. Niestety takie są fakty a zamykanie przed nimi oczu jest tylko uciszaniem swego sumienia. Każdy kochający mięso powinien zobaczyć ten dokument i zastanowić się, czy aby na pewno chce być sponsorem takiego przemysłu śmierci i cierpienia oraz czy chce wchłaniać do swego organizmu jego wytwory przesiąknięte strachem, bólem i smutkiem jego ofiar…
*Zazwyczaj o roku 2012 i mającej nastąpić globalnej transformacji mówi się językiem duchowości i ezoteryki. Przekazy starożytnych cywilizacji oraz wszelakie przekazy channelingowe jakkolwiek ciekawe, są dość enigmatyczne i niejednoznaczne do końca. Ale jest facet, który odnośnie naszej transformacji w 2012 mówi całkiem konkretnym językiem nauki. To David Wilcock. Jak dla mnie jest to coś wyjątkowego odnośnie roku 2012. Wilcock między innymi udowadnia, że “sygnał” do zmiany – przeprogramowania rzeczywistości na wielu poziomach (także DNA) – wypływa z centrum Galaktyki i poprzez nasze Słońce wpływa na nasz cały układ planetarny. To dlatego wszystkie planety także mają swoje “globalne ocieplenie” oraz obserwowany jest wzrost ich jasności i magnetyzmu. Bada też jak te nowe częstotliwości otaczającego nas pola (zaznaczam, że opisuję to swoimi słowami:) ) wpływają i modyfikują nasze DNA uaktywniając wiele jego elementów. Kulminacja zmian ma właśnie nastąpić w roku 2012, ale Wilcock nie widzi w tym żadnej destrukcji i katastrofy, ale “awans” naszych ciał i świadomości do zupełnie nowej postaci.Więcej dowiecie się oglądając poniższy wykład – zachęcam!
*O tym, że istnieje cała masa obcych cywilizacji podróżujących wokół Ziemi, ingerujących w naszą historię dawniej oraz nieustannie obserwujących nas teraz nigdy nie trzeba było mnie przekonywać. Dowodów ku temu jest cała masa. A jednak  filmy Jose Escamili poraziły mnie. Skala kłamstwa ze strony władz światowych jest porażająca.
Jak mało trzeba mieć wyobraźni, by mierzyć wszystko naszą miarą oraz by wyśmiewać istnienie innych cywilizacji w tak wielkim wszechświecie? Bardzo mało. Jakże to zaburza spójny światopogląd katolików, chrześcijan i innych religii, jakże to niszczy nasz materialistyczny, egoistyczny i ograniczający sposób myślenia – to dlatego dla wielu lepiej by było, by istniała tylko Ziemia i człowiek, by nie zajmować się kosmosem. Bo to zagraża ich znanemu, stabilnemu systemowi wierzeń jaki tłoczono im do głów od lat i w jakim się czują bezpiecznie… To zaskakujące, szokujące wręcz że wciąż istnieją ludzi według których człowiek stanowi centrum i cel wszechświata a obce cywilizacje nie mają prawa istnieć, bo to głupota… Wystarczy uprzytomnić sobie jakim pyłkiem jesteśmy jako Ziemia w kosmosie oraz jak przeogromny jest nasz wszechświat, by zrozumieć jaki to idiotyzm myśleć w ten sposób… Antropocentryzm – swego rodzaju choroba ludzkości, która od setek lat utrzymywała nas w ignorancji i ciemnocie nadal ma swoich „wyznawców”. W znaczeniu teoriopoznawczym termin ten oznacza styl filozofowania polegający na przyjmowaniu ludzkiej perspektywy – tzn. analizowaniu wszystkich zjawisk z punktu widzenia odbioru ich przez człowieka i odrzucaniu rozumowań wychodzących poza ludzką percepcję jako poznawczo nieuprawnionych lub pozbawionych praktycznego znaczenia.
Dwa filmy Escamilli – UFO – the greatest story ever denied oraz Moon Rising są często niestety kasowane z You Tuba. To klasyka i obowiązkowa pozycja, by zrozumieć jak daleko konspiracja sięga. Symbolika ukrywana wszędzie, zeznania świadków, retuszowanie zdjęć, ukrywanie prawdziwych dokumentów i materiałów, uciszanie mówiących prawdę. Skala tego nawet i mnie poraziła. Te filmy powinien obejrzeć każdy sceptyk UFO, chociaż niektórym nic nie pomoże. Nawet jak go wezmą na statek i odstawią do domu, powie potem, że miał dziwny sen, albo zwidy. Tak będzie bezpieczniej.:). W sieci jest jeszcze poniższy materiał – ściągajcie na dysk jak możecie! :
Miłego oglądania:

43 odpowiedzi na „Polecane filmy

 1. Kudos. Keep it up! good post, thanks a lot.

 2. Thanks, this website is really helpful.|

 3. Roy Fauteux pisze:

  Thanks , I’ve just been looking for information about this subject for a long time and yours is the best I have came upon till now. However, what about the bottom line? Are you positive concerning the source?

 4. kkjkjlk pisze:

 5. Adam T pisze:

  Pytanko mam, siema!. About NWO i tych 3 rdzennych unii. Jezeli chca stworzyc obok UE, Unie Polnocnoamerykanska i Azjatycka. Co w takim razie z tak wielkim kontynentem jak afryka albo Australia?

 6. A. pisze:

  chetnie zbuduje anty nwo

 7. Syneloi pisze:

  Kończąc 2013 rok czyńmy i życzmy sobie przyjemnego życia przez najbliższe tysiąc lat… przyjemne i długie ono będzie jeśli życzliwi dla siebie będziemy bo to zapewni wszystkim mieszkańcom Układu Słonecznego to co potrzebne każdej osobie do życia.

 8. raptor10111 pisze:

  SPISEK – cały film 2012

 9. super emocje, naprawdę materiał ten jest w stanie zaspokoić wymagania zainteresowanych tematem, szkoda, że większość osób nie zdaje sobie z tego wszystkiego sprawy

 10. rafalkozlowski pisze:

  ok. poraz kolejny link jest przekierowywany na inny film.
  polecam wejsc w google: rafal kozlowski haarp blue beam. wywiad z 23.07 tego roku. zapraszam.

 11. rafalkozlowski pisze:

  a ja chce pokazac wam moj wywiad. jak do tej pory bardzo malo ludzi to obejrzalo i nie zanosi sie na wiecej. ewidentnie ktos sprawia zeby ogladalnosc byla jaknajmniejsza. pozdrawiam i zapraszam. rafal kozlowski. i mam nadzieje ze wkrotce bedzie kolejny wywiad, tym razem juz cos co zazwyczaj znika z sieci, w stylu „uzytkownik usunal… ” i takie tam. tj np. 2 filmy scalone razem wyzej pod koniec wszystkich propozycji, o tym jak ukrywa sie wszystko o naszym prawdziwym zyciu i pochodzeniu i o tym kto zyje na innych planetach i dlaczego ich tutaj nie ma. o tym chce powiedziec w nastepnym wywiadzie.

 12. Jotra pisze:

  Hallo Kochani,
  dla tych wszystkich, ktörzy möwia po niemiecku,

  bardzo wazne i bardzo aktualne Filmy z bardzo waznej strony internetowej z seminarjöw zaangazowanej grupy profesjonalistöw (polityka, media, gospodarka, finanse) obudzonych na niemieckojezycznych obszarach.i!!!
  „nakryte klamstwa w mediach, polityce, gospodarce”

  Tu: z dzialalnosci „manufaktury wiedzy” na
  http://www.wissensmanufaktur.net/vortraege

  „Aufgedeckte Lügen in Medien, Politik und Wissenschaft – Prof. Dr. Michael Vogt ” – po polsku:
  nakryte klamstwa w mediach, polityce (niewidzialnej reki), gospodarce.
  m.in 11.09.2011, cenzura mediöw, Irak, Lybien i mordowanie narodu za przyzwoleniem zachodu.

  Gotowe sa takze daleko idace rozwiazania systemowe: t.zw. „Plan B” – czyli rozwiazania alternatywne.
  Sorry, dla wszystkich innych, ale nie ma tlumaczen!
  Notujcie jednakze, ze takze u siasiadöw : wazne sie dzieje! Na seminaria przychodza setki ludzi!

  Serdecznie pozdrawiam i trzymajcie sie!

  Jako ze film dziwnie sie zatrzymuje, podaje na Youtube:

 13. Gregor pisze:

  Bardzo Interesujacy Filmik warto zobaczyc jak Elity i Kartele niszcza Ziemie i manipuluja Ludzmi…

 14. Pingback: CZAS PRZEBUDZENIA « Transformacja umysłu

 15. pxy2p pisze:

  Pozdrawiam:) trzymamy sie razem choc sie nie znamy z uscisku dłoni

 16. pxy2p pisze:

  Stanil był częścia starego porzadku złowiony przez iluminatów w mysl doktryny webunkowej.

 17. pxy2p pisze:

  Zaczne od ” manipuluje informacjami” jest bardzo nie adekwatne:) dlaczego ??hymmm a czym sa fakty:)!
  Pozdrawiam:)

 18. wr pisze:

  Ja bym jeszcze dodał ten film, który dla mnie był jednym z najważniejszych:

 19. wojted pisze:

  Ten typ za przeproszeniem pieprzy głupoty i manipuluje informacjami. Przeczytajcie sami tę encyklikę i dopiero na tej podstawie ją oceńcie.

 20. olkomp pisze:


  „Film ten dedykuję wszystkim ludziom noszącym w sobie czyste i bezinteresowne DOBRO…”

 21. olkomp pisze:

  Benedykt nawołujący do powstania Rządu Światowego

 22. olkomp pisze:

  O kłamcy Tusku w Unijnym Parlamencie

  Więcej na YT

 23. olkomp pisze:

  Rozmowa przebiega szybko lecz obrazuje zadłużenia krajów i np. w czyich rękach jest gospodarka USA

 24. GNM pisze:

  Próba wyjaśnienia dlaczego nas tak totalnie trują – „From Chemtrails to Pseudo-Life: The Dark Agenda of Synthetic Biology”

 25. Daniel pisze:

  „Zabawna opowieść o przebudzeniu, na które tak wielu czeka! Ta historia tak naprawdę przedstawia nas samych i nasze podświadome dążenie do harmonii z naturą.
  Ta historia daje również mądrość i wiedzę, którą możemy z powodzeniem wykorzystać w śnie zwanym życiem”.
  Polecam i pozdrawiam „przebudzonych” i „budzących się” 🙂

 26. GNM pisze:

  „5 Praw Natury” – film przybliżający odkrycie niemieckiego lekarza dr Ryke Geerda Hamera dotyczące mechanizmu powstawania chorób. Teoria mówiąca o tym, że wszystkie choroby (z wyjątkiem zatruć, przypadków skrajnego niedożywienia oraz urazów) mają podłoże w emocjonalnych stresach (nazywanych przez Hamera konfliktami biologicznymi).

  Z polskimi napisami.

 27. trebor pisze:

  Witaj Mikołaj.
  Film warty uwagi:
  Marcel Messing-Worden Wij Wakker(Czy sie przebudzimy) PL

  calosc:http://www.youtube.com/watch?v=QWnWkBcYve4&list=PL706513EF71225E6E

 28. heh pisze:

  zyczmy nam wszystkim wytrwałości i wiary w przebudzenie i jedność…A propos przychodzi mi do głowy antyNWO pod nazwą OWO (Stary Porządek Świata).
  Powrót do plemienej rzeczywistości i Wielkiego Ducha przyniesie Wolność i Prawde o nas samych… gołą prawde, brak tajemnic przed drugim człowiekiem, istnienie we wspólnocie i bezpośredni kontakt z energią Wszechświata.
  Chcemy tego czy nie cywilizacje upadały a ludzkość przetrwała w odstępach dżungli, nie tej medialnej 🙂
  Katastrofy naturalne i te spowodowane działalnością człowieka doprowadzą nas do punktu wyjcia: ograniczenia ciekawości i poznania smaku owocu wiadomości dobrego i złego.
  Nie lękajmy się 🙂

 29. sylvers pisze:

  Jestem ciekawy jak te KHAZAR’S PRZEMYCALI SIĘ PRZEZ HISTORIĘ bardzo się zagłębiałem w różne mapy historyczne i artykuły ciągle nie można wiele znalezć.

 30. oj jesli myślisz, że4 to rozwiązałoby problem, to uważam że tkwisz w błędzie…

 31. Sabrina pisze:

  Nie fiksujesz u nas też tak jest. Na szczęście nie jesteś bezsilna. Kiedy to widzisz to módl się do Boga (może też być anioł) o ochronę i oczyszczenie powietrza zanim te chemikalia trafią do Twych płuc. Możesz też sobie wyobrażać, że jesteś w bańce, w której jest tylko czyste powietrze:-) Spróbuj, przecież nie zaszkodzi:-)

 32. ola pisze:

  ad chemstarils to powiem tak ,na Mazurach mam tak zmasowane rozpylanie i tak wielką czuję bezradność że ręce mi opadają. W zeszłym roku próbowałam manifestować ,dzwoniłam do sanepidu -tatalna ignorancja i zero zainteresowani bo nikt tego nie widzi oprócz mnie,dzwoniłam do ochrony środowiska ,tam inspektor oswiadczył że oni badaja trucie z ziemi a nie z nieba , dzwoniłam do czasopism wojskowych tam zdziwienie i oswiaczenie że byc może to smugi kondensacyjne bo samoloty wosjskowe przygotowuja sie do pokazów na Litwie . Takie jest zainteresowanie tym tematem. Czy to jest normalne ,a moze to ja fiksuję?

 33. Sabrina pisze:

  Agnieszko, podobno jest taka organizacja, ale niestety nie podam Ci szczegółów, bo natrafiłam niegdyś na nią przypadkowo w necie.

 34. Agnieszka pisze:

  Niesamowita dawka emocji,spotkałam się wcześniej z tematem NWO ale po obejrzeniu tych filmów czuję sie dopiero ,,nasycona,,
  Zmagam się z tym systemem od kilku lat,i tak mnie cieszy ,że nie jestem sama, choć wokół siebie mam samych nieświadomych rzeczywistości ludzi Szkoda, że nie ma jakiejś organizacji u nas antyNWO, bo z chęcią bym do niej przystapiła
  Pozdrawiam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s