Czy ujawnienie obcych w końcu nastąpi? Kolejny ciekawy channeling

Czy obcy w końcu się nam ukażą, czy słynna Galaktyczna Federacja w końcu ujawni się oficjalnie i zobaczymy naszych kosmicznych na własne oczy zamiast tylko wciąż czytać channelingi? Jakkolwiek było już wiele terminów, obietnic i oczekiwań – mimo całego tego zamieszania i dezinformacji sam osobiście głęboko wierzę, że ten moment nastąpi w jakiejś formie i to już całkiem niebawem (pomijam oczywiście oszukańczą inwazję obcych ala NWO). Też jestem ostrożny i sceptyczny wobec wielu channelingów i też nie podniecam się nazbyt bałwochwalczym oczekiwaniem na zbawienie z kosmosu, niemniej jestem przekonany, że kontakt z innymi cywilizacjami jest nieunikniony. Poniżej kolejny channeling w temacie:

Technologia w Złotym Wieku

Pozdrowienia od Federacji:Wróciliśmy, aby przedyskutować z wami inny aspekt wyłaniającego się procesu Ujawnienia.  Jesteście zanurzeni w zmianach, które się dokonują teraz dookoła waszej planety.  Duże przesunięcia  na polach ekonomicznym i biznesowym są w toku, co z kolei wytwarza zmianę nie do zatrzymania, która przybliży nas do Ujawnienia i spróbowania nauczenia was tego, co wiemy o procesie Wzniesienia w ciągu tej odrobiny czasu jaka nam jeszcze została.
Wasz świat zmieni się drastycznie po Ujawnieniu.  Zmieni się gwałtownie, bo nawet najmniejsi z was będą mieli dostęp do energii za darmo i innych cudów technologicznych, o których możecie teraz tylko pomarzyć, ale które istnieją w waszym świecie już teraz.  Są to urządzenia do teleportacji, maszyny, które pozwolą na oglądanie wydarzeń z przeszłości w formacie holograficznym, urządzenia komunikacyjne, które pozwolą wam dotrzeć do każdego, wszędzie i o każdym czasie.  Kraje trzeciego świata, najmocniej uderzone przez chciwość Iluminatów i ich grą o władzę, staną się równorzędne ze wszystkimi innymi narodami.  Wyobraźcie sobie niewykorzystany dobrobyt wiedzy, innowacji i talentu, który się otworzy dla całej ludzkości, gdy te kraje staną na równi z innymi krajami i ich ludzie będą mogli zostać usłyszeni.  Edukacja przestanie być lokalnym luksusem i stanie się na skalę światową i opartą na interakcji.  Oprócz zastosowania technik holograficznych do oglądania rozwoju historii na żywo całe klasy będą mogły dzięki teleportacji przenosić się na  historyczne tereny, aby zobaczyć i doświadczyć tej historii osobiście.  Będziecie nauczani waszej prawdziwej historii i nie będzie tematu, który się przed wami będzie ukrywało.  Wszystkie dziedziny eksploracji i eksperymentowania zostaną przed wami otwarte z założeniem, że wszystkie odkrycia są dla ulepszenia życia całej ludzkości, nie tylko kilku ludzi.
Wiele z tych scenariuszów wyda się wam gruszkami na wierzbie i nic ponad bycie pięknym snem.  Jednakże jest to bardzo dalekie od prawdy.  Wyobraźcie sobie całkowitą wolność ludzkiego ducha dzięki tym urządzeniom.   Wtedy zrozumiecie dlaczego ta technologia, wiedza, historia były trzymane od was z daleka przez tak długo.  Nikt nie będzie w stanie się wywyższać ponad drugą osobę, kiedy zdacie sobie sprawę, że wszyscy jesteście jednością.
Te rzeczy i znacznie więcej przychodzą do was.  Wielki ruch, który doprowadzi do redystrybucji waszych systemów dobrobytu, waszych systemów prawnych i sposobu, w jaki operujecie w biznesie jest już w drodze.  Są ustanawiane niezbędne protokoły dla wydarzenia Ujawnienia.  Jesteśmy coraz bliżej tego, co jest nieuniknione i pozostajemy niezwykle podekscytowani, że wreszcie będziemy mogli się połączyć podczas otwartego, pełnego miłości kontaktu.
Podczas gdy sprawy postępują w funkcji wykładniczej, będziecie przytłoczeni szybkością, z jaką ten proces się rozwija.  My jesteśmy, na każdym zakręcie, tu po to, aby być pewnym, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem.   Miejcie Światło w sercu podczas tych dni, co mają nastąpić i będziemy się cieszyć wszyscy razem podczas naszego spotkania.
Niebiański Wędrowiec  – 5 wrzesień, 2011
Przetłumaczyli Sławek i Viola
http://galacticchannelings.com/english/wanderer05-09-11.html
Ten wpis został opublikowany w kategorii Channelingi, UFO. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Czy ujawnienie obcych w końcu nastąpi? Kolejny ciekawy channeling

 1. olcia pisze:

  kiedy sie wreszcie oni ujawnia…?

 2. nirvana pisze:

  nie ma niezbitego dowodu na istnienie kosmitow, wszyscy jako dowod podaja, ze widzielch, slyszeli czy przysnilo im sie.
  Zdjecia, flimy moga byc sfalszowane, a relacje wyssane z palca.Dlaczego nie bylo nigdy masowej obserwacji ufo, zawsze gdzies na odludziu nie udokumentowane.

 3. Planista pisze:

  Weź pod uwagę, że jeżeli jest jakakolwiek cywilizacja zdolna do podróżowania na dystansach lat świetlnych to raczej jest na takim poziomie rozwoju i intelektualnym, że nam ciężko to pojąć. Moim zdaniem za takim rozwojem powinien raczej iść również rozwój duchowy, który wyklucza w przyszłości jakiekolwiek wojny. Gdyby były wojny to nie byłoby takiego rozwoju po ich stronie. Ergo, jeśli przylecą to nie po to, żeby nas podbijać.

 4. RH+ pisze:

  A moje serce mówi: „Obiecanki cacanki…”. Ile to już czekamy na „Niebawem Ujawnienie”? To jak z tym wyjściem z kryzysu. Gdyby mieli się ujawnić, ujawniliby się. A tak – dla mnie są to tylko mydliny na oczy, by ludzie nie chcieli wziąć w swoje ręce swoich spraw i czekali na zbawienie z zewnątrz. A tym czasem…. oboziki, żołnierzyki, wojenki, FEMKI i duuużo energii dla tych, co się nią żywią. Serca słuchajcie, nie pragnień niskiego JA.

 5. RafaelSaures pisze:

  Ja osobiście wierzę i czekam. Od prawie dziesięciu lat mam sny z kosmitami i wiem, że to nastąpi.
  Co do tego channelingu to, też podchodzę z dystansem, ponieważ widzimy co się dzieje z naszym światem i trzeba będzie ogarnąć podstawowe rzeczy, jak np. uprawa ziemi.

 6. Tak, w tym przekazie brak konkretów, ale inne źródła mówią sporo. Zresztą wystarczy zobaczyć jak ziemia, słońce i inne zjawiska wyglądają… coś jednak się dzieje

 7. Tomasz Śmiałowski pisze:

  tak się czasem zastanawiam czy…
  tworzenie filmów typu archiwum x i innych nie miało na celu skierowanie aktywnej części nowego pokolenia w kierunku ufologicznych mniemań. gdyby jeszcze tylko na tym się kończyło… efektem jest odseparownie od reszty społeczeństwa..
  Czy więcej byśmy nie zdziałali rozmawiając z ludźmi w języku ludzkim, zamiast swą działalność zamykać pośród kilkunastu fanatyków ? Czy w chwili obecnej nie lepiej by było …..

 8. Planista pisze:

  Ten przekaz jakoś do mnie nie przemawia. Po przeczytaniu go mam nieodparte wrażenie, że napisał go człowiek. Jeżeli ktoś chce przeczytać naprawdę ciekawy przekaz, tzw. channeling to polecam to: http://www.youtube.com/watch?v=DJ7SEKNVQng&feature=feedlik

 9. Sabrina pisze:

  Ciekawy artykuł. W sumie nie wnosi nic nowego dla „wtajemniczonych” ;-), ale warto go przeczytać.
  http://www.bochenia.pl/swiadomoc-duchowa/2011/marzec/zostalimy-oszukani-wywiad-z-marcelem-messingiem.html

 10. m3 pisze:

  Jezeli 2012 jest prawdziwy to zostało 15 miesięcy, niewiele jeżeli chodzi o ewentualny kontakt. Jak narazie, o ile pamięć mnie nie myli jesteśmy karmieni informacyjną papką i obietnicami bez pokrycia. Ile to już było podobnie brzmiących przekazów o nadchodzącym kontakcie i ani jeden się nie sprawdził.
  Z mojego punktu widzenia jeżeli w przekazie (dotyczącym rzekomego kontaktu) nie ma żadnych konkretów w postaci daty tegoż kontaktu (ujawnienia) to podchodzę do takiej informacji z naprawde duzym dystansem.

 11. Karmel pisze:

  Oni chyba sobie robią kpiny jeśli mówią o najbliższej przyszłości. To o czym tu piszą to model życia na za 100 i więcej lat. Nie znam historii, ale obiło mi się o uszy, że rdzennych amerykanów przekupywano tandetnymi koralikami aby oddawali ziemię i ten channeling bardzo mi się z tym skojarzył. Przylecą, poświecą zabaweczkami i zakręca w głowie, a ludzie jak to ludzie… Musi być naprawdę niesamowita rewolucja, zakrawająca o wojnę, aby jakikolwiek kosmita czy obca technologia mogłaby się pojawić na ulicy w codziennym życiu. Chętnie bym zawiązał ścisły sojusz z takimi świetlistymi braćmi, nie mówię nie, ale niech każdy zapaleniec dobrze wyostrzy intuicję na takie gadki.

 12. qudłacz pisze:

  Kiedy czytam różne channelingi zastanawiają mnie takie fragmenty: „Wiele z tych scenariuszów wyda się wam gruszkami na wierzbie i nic ponad bycie pięknym snem.” Czy galaktyczna federacja rzeczywiście użyłaby sformułowania gruszkami na wierzbie? Nie wiem może jest to kwestia tłumaczenia?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s