Webinarium Nowa Ekonomia w czasach kryzysu i przełomu – 8, 15 i 22 maja

Nie daj się zwieść temu wszystkiemu, co Ci się kojarzy ze słowem EKONOMIA. Temat, którym chcę Cię zainteresować nazywamy NOWĄ EKONOMIĄ i ma on się tak do STAREJ EKONOMII jak rolnictwo ekologiczne do konwencjonalnego rolnictwa chemicznego – niby obydwa podejścia rolne zajmują się produkcji żywności, ale jakże innej…. Chcę przez to powiedzieć, że obie ekonomie dotyczą podstawowej dla wielu ludzi kwestii radzenia sobie z materią i warunkami fizycznego przetrwania, ale SPOSOBY proponowane przez obie ekonomie są zasadniczo inne i są one podporządkowane diametralnie różnym systemom wartości.
Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w seminarium internetowym on-line prezentującym zjawisko NOWEJ EKONOMII na tle naszych dotychczasowych kontrowersyjnych osiągnięć cywilizacyjnych. Przy czym ważne jest, że NOWA EKONOMIA to realne, dostępne i sprawdzone narzędzie do zarządzania ekonomiką rodziny, lokalnej społeczności, Twojego miasta, Twojego kraju i Naszej Planety.
NOWA EKONOMIA rozstaje się z pieniądzem, jaki znamy dotychczas: kreowanym „z powietrza” przez prywatne banki, które to banki pożyczają te pieniądze rządom swoich krajów na procent (lichwa), które to rządy następnie przeznaczają lwią część przychodów swojego społeczeństwa na spłatę tychże lichwiarskich odsetek.
NOWA EKONOMIA rozstaje się z systemem bankowym jaki znamy dotychczas: gdzie prywatne banki emisyjne zarządzają globalnie pieniądzem tak, by zabezpieczyć sobie jak największe zyski i są kompletnie poza kontrolą kogokolwiek, poza swoimi prywatnymi właścicielami.
NOWA EKONOMIA rozstaje się wizją Nowego Porządku Świata (NWO), która rozpada się na naszych oczach:
> globalizacji i monopolizacji przeciwstawia odbudowę społeczności lokalnych i zmianę relacji międzyludzkich – z modelu zachłannej rywalizacji na model wspierania, kooperacji i wzajemnego dopełniania swoich możliwości;
> korporacyjnie zarządzanemu pieniądzu przeciwstawia koncept walut lokalnych i rozwiązań barterowych;
> ekonomicznemu niewolnictwu przeciwstawia ekonomię dostatku.
Świadomość wagi tematu rozwiązań nowoekonomicznych dla Nowego Świata, który nadchodzi, staje się w ostatnich miesiącach udziałem coraz większej rzeszy budzących się z letargu ludzi – zarówno w Polsce, jak i na świecie. Paradoksalnie pierwszymi środowiskami, które wagę tego tematu dostrzegły są środowiska alternatywne, a nie naukowe czy ekonomiczne. Ale też tych właśnie alternatywnych środowiskach rodzi się jądro myślenia o Nowym Świecie.
Doceń i Ty znaczenie NOWEJ EKONOMII – będzie ona już za chwilę tak samo ważna dla nas, jak dzisiejsza troska o to, czym zapłacić rachunki za prąd, wodę i życie codzienne.
 
Zapraszamy Cię – odwiedź stronę Webinarium NOWA EKONOMIA w czasach kryzysu i przełomu i rozważ, czy nie warto dowiedzieć się na ten temat czegoś więcej. Dołącz do przyczółka Nowego Świata – powstaje na Twoich oczach.

strona webinarium TUTAJ:


 

Webinarium odbędzie się we trzy kolejne wtorki maja – 8, 15 i 22 maja w godz. 20 – 23

Zapraszamy:)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s