W Polsce planowany jest zamach „terrorystyczny” i stan wojenny – Alef Stern

W programie – Bez Cenzury – Alef Stern mówi o tym, jak doszło do zamachu w Norwegii, swoich przepowiedniach w tej sprawie i przyszłości Polski oraz terminach planowanych zamachów. Z pisarzem rozmawiają Fiatowiec i Bloger Sek.
Grupa Fiatowca: Rozmawialiśmy w piątek 22 lipca zaraz po zamachach w Oslo. Powiedziałeś wtedy, że narracja po zamachu będzie taka, że to Al-Kaida, lub masoneria zwerbowała białych ludzi, by nie wzbudzać podejrzeń. Twierdziłeś, że pojawi się wątek masonerii w sprawie, który będzie fałszywym tropem. Co więcej, podałeś też przybliżoną liczbę ofiar, kiedy nikt jeszcze nie wiedział, ile osób zginęło na wyspie. Od razu też powiedziałeś mi, że zamachowców było trzech. Skąd to wiedziałeś?
Alef Stern: Pewne rzeczy przychodzą do mnie jak piszę. Pewne mi się śnią. A reszta to analiza i łączenie faktów. Wiem, że to brzmi dziwnie, ale tak jest. Do tego archiwum, które kiedyś przypominało coś w rodzaju tego, co miał Mel Gibson w filmie „Teoria spisku”.
Twoje proroctwa rzeczywiście brzmią jak teorie spiskowe, ale się dzieją. I to na naszych oczach.
– Tak już jest, że sprawy mają się dziać na naszych oczach.
 Nie mogłeś nic zrobić by powiadomić odpowiednie służby o planowanych zamachach w Norwegi?
– Służby o zamachu w Norwegii wiedziały bardzo dobrze. Co więcej, przez ostatni tydzień prowadziły ćwiczeniowe ataki terrorystyczne. Podobnie było przed „zamachem” na WTC, wtedy też ćwiczono atak terrorystyczny. Podobnie było też 10 kwietnia, rosyjskie służby ćwiczyły odbijanie porwanych samolotów na kilkunastu lotniskach. To nie są przypadkowe działania. To kwestia planu i działania wedle napisanych scenariuszy. Czas wreszcie, by ludzie zauważyli, że media, politycy i służby celowo stwarzają wokół nich sztuczne poczucie zagrożenia podsycane jak najbardziej realnymi ofiarami, po to by zacisnąć im pętle na szyjach. Co więcej ludzie sami godzą się na zaciskanie tych pętli.
Czemu to ma służyć?
– Jak to czemu? Kontroli niewolników. Kontroli totalnej. Nadchodzą czasy totalitarnej kontroli – gorszej niż nazizm, czy niż komunizm. Przy tym, co jest szykowane te systemy to była igraszka. Orwell i Huxley opisywali to, co nas czeka, ale też nikt do końca nie brał tego na poważnie.
Czeka nas wprowadzenie stanu wojennego na całej planecie. Z totalną możliwością kontroli Internetu,  naszych elektronicznych, wirtualnych jednostek rozliczeniowych – czyli pseudo pieniądza oraz nas przez komórki, kamery na ulicach, GPS w samochodach, dowody z chipami, karty miejskie czyli bilety, które też zbierają o nas informacje. A docelowo poprzez chipy. Na razie przyzwyczaja się nas do tego poprzez chipowanie zwierzątek z argumentacją, że łatwiej będzie znaleźć kotka czy pieska jak się zgubi. Potem namówią ludzi do chipowania dzieci by było wiadomo jakie mają szczepienia, choroby, geny. Pretekst zawsze się znajdzie. A potem dla wygody. Wszystkie dane w jednym chipie.
Nie przesadzasz ze swoją wizją przyszłości?
– Nie. To nadchodzi i większość ludzi zgodzi się na to dobrowolnie uważając, że przeciwnicy chipowania są idiotami albo przestępcami i mają zapewne coś do ukrycia.
A to, że nie płacą podatków, a to że nielegalnie zarabiają, a to że są przeciwko naszemu społeczeństwu. Te jednostki przeciwne czipowaniu i zniewoleniu człowieka za przyzwoleniem oświeconego społeczeństwa tzw. wolnych ludzi, a do tego demokratycznie będzie się izolować w obozach.
O czym ty mówisz?
– Wiem jakie wizje do mnie przychodzą i jak to ma wyglądać. Tak było z zamachem w Oslo, tak było z zamachem na WTC, na Madryt, na Londyn. Szczerze Ci powiem, że życie z takim brzemieniem nie jest łatwe.
Męczy Cię to?
– Tak, nie jest łatwo.
A nie lepiej byłoby wszystko opowiedzieć?
– Wiesz, jak opowiadałem, to albo nikt mi nie wierzył, albo ludzie patrzyli się na mnie jak na wariata. Dlatego wybrałem pisanie książek. Ci, do których mają dotrzeć te informacje, jestem o nich spokojny, bo do nich trafią. Ci, co mają je odczytać, odczytają. A gadanie do reszty jest wołaniem na puszczy. Ja pewnych rzeczy nie jestem w stanie zatrzymać, mają się dziać i będą się dziać.
Dlaczego Ty jesteś tą osoba, która o tym wie?
– Nie jestem jedyny, takich osób jest więcej w Polsce i na całym świecie
Namawialiśmy Cię do tego wywiadu zaraz w piątek. Ale nie chciałeś tego komentować. Gdybyś się wtedy zgodził byłbyś pierwszym, który to wszystko podał co zostało ustalone.
– Ale czy o to chodzi by być pierwszym? Mnie wcale nie cieszy kiedy ludzie umierają i leje się krew. Wręcz mnie to bulwersuje, że ludzie ciągną do krwi jak muchy.
No na Twojej stronie internetowej znów jest ogromny ruch! Co jest tego powodem?
– I co z tego? Czy ja piszę dla ruchu na stronach internetowych? Piszę, by ludzie czytali i myśleli, a nie by się aktywizowali wtedy jak stanie się kolejne nieszczęście.
Na zdjęciu Alef Stern
Świat jest niepewny…
– Świat jest niepewny tylko z punktu widzenia materialnego, ale materia się przemienia i jest to naturalny proces i w tym sensie pewny, a my jesteśmy na ziemi dla swoistego treningu.
Jak to treningu?
– Normalnie, od nas tylko zależy jakimi będziemy ludźmi. I po której stronie będziemy się opowiadać. Życia czy śmierci…

Już czas – na zdjęciu Alef Stern
Co nas czeka w najbliższej przyszłości?
– Zamachy w Polsce.
Wiesz kiedy?
– Tak.
To powiedz kiedy? Podaj daty, może to pozwoli udaremnić plany złych ludzi.
– W październiku, choć obawiam się, że możemy tym samym je przyspieszyć. Albo przełożyć. Tylko przełożyć.
Możesz dokładnie określić miejsce i daty?
– Te zamachy już są zaplanowane, u nas też odbywają się ćwiczenia, a nawet serie fałszywych alarmów, by ludzi przyzwyczaić, że nic się nie stanie.

O czym Ty znowu mówisz?
– O fali alarmów bombowych w Polsce od 17 lipca do 22 lipca tego roku. Wrocław Sądy, Kraków Zakopiańska, Poznań Stary Browar, Gdańsk Galeria Bałtycka, Lublin Cuprum Arena, Opole Savia, Łódź CH Ptak, Zielona Góra Focus Mall, Warszawa siedziba SLD.
No nieźle. Kto zostanie oskarżony?
– Prawicowi katolicy najprawdopodobniej. Wcale mnie to nie zdziwi. Chodzi o to, by zniszczyć wszystko to, co ma w sobie pierwiastek narodowy, katolicki, polski, patriotyczny. I to nie jest tylko program dla Polski, ale dla całej Europy. Europy, gdzie partie prawicowe mają szanse wrócić do władzy.
No dobra, kiedy i gdzie planowane są te ataki terrorystyczne w Polsce?
– Pseudo terrorystyczne.
Niech Ci będzie. Kiedy?
– Wiesz, to co jest zapisane w książkach dzieje się raz jeszcze. Kiedyś, ktoś trafnie zauważył i powiedział mi, że cała historia „Poli Laski” dzieje się raz jeszcze, a moja rola w książce też dzieje się w życiu.
To samo zaczyna się dziać z „Ostatnim Lotem” wiem, że to trochę wariactwo. Sam tego do końca nie rozumiem, ale wiem, że to ten moment. Będą zamachy w Metrze i apeluje za pośrednictwem tego wywiadu do służb, by pilnowały Metra oraz Dworca Centralnego w Warszawie oraz linii średnicowej.
Wracając do Norwegii i zamachu w Oslo powiedz, o co chodzi i jak Ty to wszystko przewidziałeś?
– Śnią mi się rzeczy, albo jak piszę to się wyłączam całkiem i piszę to co widzę. Nie da się tego opisać, jak to opisuje. Po prostu tak mam i już.
Myślisz, że w Polsce też dojdzie do takich wydarzeń jak w Norwegii?
– Tak, przed wyborami.
Winę zwalą na „PISowców”?
– Tak, to bardzo prawdopodobne. Nie pamiętasz, że taka próba juz była przed wyborami 2005? Wtedy też były ładunki na przystankach i w metrze.
Ale nie wybuchły?
– Zostały usunięte.
Taki był wtedy plan? Czy coś nie wyszło?
– Cholera to wie.
To Ty tego nie wiesz?
– Ja wszystkiego nie wiem.
A teraz? Chyba nie będą się bawić w Putina?
– Przecież wszystkie służby tak działają – to chore – w Średniowieczu wystarczyło zatruwać studnie i rozprowadzać szczury z dżumą.
Jesteś pewny, że się do tego posuną?
– Tzw. Smoleńsk juz został zapomniany, więc czas umocnić swoją władzę, przygotowania do stanu wojennego zakończono, więc można uderzać.
Są już gotowi? Jak mieliby wprowadzić stan wojenny w państwie w samym środku Europy?
– Pamiętasz nasze wywiady? Oni są gotowi już od dawna.
Pamiętam, ale czy ludzie się zgodzą na wprowadzenie stanu wojennego czy wyjątkowego?
-A czy ich ktoś będzie pytał? Tak jak w „Stanach” zgodzili się na „Patriot Act” po ataku na WTC.

Dobra, ale „Patriot Act” to jeszcze nie stan wojenny, a Polska to nie „Stany” u nich jest inaczej musieliby zrobić coś dużego u nas, jak WTC?
– Wbrew pozorom USA bardzo przypomina ZSRR i nie trzeba u nich stanu wojennego wprowadzać, bo u nich trwa cały czas. Społeczeństwo jest tam ogłupione! Oceniam, że nasze ogłupienie jest na poziomie ichniego z lat 50 XX wieku. Przypomnij sobie Pearl Harbour – celowa prowokacja i zaniedbanie, by mieć pretekst przystąpienia do wojny – tak jak WTC – przecież Roosvelt wiedział.
W Polsce nie trudno będzie o zamieszki, ludzie są nabuzowani jedni nienawidzą drugich, po to był podział społeczeństwa potrzebny. Ta cała wojna Polsko-Polska.
 Zastanów się po co ten stan wojenny? Co on da?
– Można będzie zrobić porządek i dorżnąć watahy, wprowadzić kontrole i cenzurę, do tego spowodować, że cześć Polaków wyjedzie z kraju, wtedy tu się zrobi miejsce dla nowych ludzi. Takie są procesy globalne.
Myślisz, że to przejdzie? Że będzie światowe przyzwolenie?
– Nadchodzi czas żniw, a światowe przyzwolenie jest.
O żniwach pisałeś na swoim blogu. Myślisz, że przed wyborami będą chcieli go wprowadzić? Bo skoro wprowadzą stan wojenny, to co z wyborami? Równie dobrze mogliby zlikwidować cały PIS.
– Przypomnij sobie zamach w Hiszpanii 11 marca 2004 roku. Ja wtedy 10 marca opuściłem Madryt.

Ten w pociągu w Madrycie?
– Nie jednym.
To była głośna sprawa pamiętam.
– Mam na ten temat prawie złożoną książkę – zamachy były 3 dni przed wyborami.
Myślisz, że u nas ma być podobnie?
– Tak 3 dni przed wyborami – pamiętasz Tarasa? Jego chciano wrobić w rozruchy! Pamiętasz zamach w Łodzi? Taras też się chyba fotografował z bronią tak jak spec ABB z Norwegii. Przypomnij sobie też panów z takiej prawicowej organizacji co łażą z profesorem Pająkiem w mundurach nie pamiętam nazwisk i nazwy zgrupowania, taka paramilitarna organizacja prawicowa. Łatwo jest z tego zbudować odpowiednią narracje, znaleźć oszołoma i go do tego podpuścić.
Co z tymi datami?
– Mamy rocznicę 11 września i mamy 6 października. Wtedy są planowane zamachy w Polsce.
Skoro o tym wiesz, to czemu tego nie powstrzymasz?
– Możemy to powstrzymać, choć ze Smoleńskiem się nie udało. Zresztą taką wedę ma sporo osób na całym świecie. W Polsce znam przynajmniej dwie takie osoby, które mają przekazy, pewne rzeczy są nieuniknione, mają się dziać.
W jednej z naszych prywatnych rozmów powiedziałeś mi, że jednym ze starych wywiadów uratowaliśmy życie Kaczyńskiemu i Komorowskiemu?
– Tak, bo były plany by zdestabilizować sytuacje przez zabicie jednego z nich!
Brzmi to znów jak science fiction i spiskowa teoria dziejów, ale skoro Twoje książki science fiction, political fiction o tzw. spiskowych teoriach stają się rzeczywistością. To znaczy, że trzeba uważać i brać za dobrą monetę to co mówisz?
– Tak 6 październik 2011 roku metro. Dworzec Centralny w Warszawie i linia średnicowa.
Dziękujemy za rozmowę.
Wywiad jest odpowiedzią na poprzedni artykuł pt. Alef Stern przewidział zamach w Norwegii

Źródło: http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/21679,w-polsce-planowany-jest-zamach-terrorystyczny-i-stan-wojenny
Reklamy

24 odpowiedzi na „W Polsce planowany jest zamach „terrorystyczny” i stan wojenny – Alef Stern

 1. Nikt ważny. pisze:

  Fajny clickbait… Lubicie robić ludzi w chuja?

 2. Anonim pisze:

  Kurde a ja debil uwierzyłem w ataki na polskę😐

 3. Anonim pisze:

  no wieće co

 4. brainchaos.kr pisze:

  WOW just what I was searching for. Came here by searching
  for alternative music

 5. I visited multiple web pages however the audio quality for audio songs existing at thhis web site is truly excellent.

 6. Czytelniczka "płacy godziwej" pisze:

  To oczywiście jest wiadomość dla imć Sterna 🙂

 7. Czytelniczka "płacy godziwej" pisze:

  Z wieloma rzeczami można się zgodzić ale nie z wszystkim. A tak na przyszłość Panie Stern… trochę mniej narcyzmu, trochę więcej pokory i trochę mniej olewania kogoś i ignorancji, mniejszego zapatrzenia w swój czubek nosa… wszak ponoć reprezentuje Pan jakiś poziom kulturalny i intelektualny… nawet jeśli ktoś wzbudza nieciekawe reakcje.. Przeczytałam nawet pierwszą Pańską książkę… ale ten narcyzm i samouwielbienie w kontakcie( wie Pan jakim) poraził mnie i zniechęcił do Pańskiej osoby.

  Czytelniczka „płacy godziwej”

 8. Anonim pisze:

  to ja jestem

 9. adsas pisze:

  jakiś agent wami manipuluję…. wkleili fotke jakiegoś turysty nazwali postać fikcyjną jak jakiś lek w aptece a bydło chapie dzideeee

 10. sck pisze:

  Przestańcie ćpać, wyjdźcie na spacer, cieszcie się życiem zanim wam ucieknie przy rozkminianiu kolejnych spisków i zamachów których już miało być tak wiele że dawno powinniśmy nie istnieć. Ja wiem że to nie politycy rządzą tym światem, ale umówmy się nie mamy pojęcia i nie będziemy mieć co dla nas szykują. Euro przejdzie sobie gładko a miało być tak wybuchowo.

 11. Abramus pisze:

  Facet jest bajkopisarzem 🙂
  – no tak .
  Ale sporo ludzi ,u uwierzyło i dziś w metrze pusto jakoś …. 🙂
  – tym lepiej, bo wygodniej tym co nie wiedzieli lub nie uwierzyli .

 12. własnie kto to jest ten pan

 13. martucha pisze:

  jeżeli nawet przewidział to co się już zdarzyło i jeśli teraz przewiduje prawdę, to dlaczego nikt z tym nic nie robi… ale z drugiej strony jak ma ktoś z tym robić jeżeli nawet nie wie kto gdzie i kiedy. według mnie dobytek pieniężny powinni wyznaczyć na sposób obrony ale nie cały. Jak to okaże się błędną informacją to będzie nie dobrze. A tak wogóle nie wiem jak wam ale wydaje mi się to podejrzane, że on mówi i to się dzieje…

 14. gedeon pisze:

  Nie Wiem kto to jest Ale obawiam się że On ma rację ! posiadam wiedzę z innego źródła ale jako wierzący mam nadzieję że Bóg może do tego nie dopóścić zawsze jest wyjście! Alternatywa!

 15. Asia pisze:

  Takie książki iteorie też mają na celu straszenie ludzi. Paskudne zachowanie. Można coś przewidzieć i zapobiec temu, po co facet straszy, ze nie da się nic zrobić? Też czasami przewiduję niektóre rzeczy, ale wtedy modlę się, o to, żeby było dobrze i bezpiecznie i proszę kilka osób o taką modlitwę. Zdajcie się na miłość i Boga, a nic się nie stanie. Nic nie powstrzyma miłości. Dobre życzenia też się rozchodzą szybko. Czemu rozgłaszają złe przepowiednie? Przewidź może trochę dobrych rzeczy. Jeżeli znałbyś przyszłość to widziałbyś ile dobrych rzeczy czeka ludzkość. Nie można dać się omotać. Moż też lepiej tego 6 października nie jeździć tym metrem czy pociągiem, ale przede wszystkim trzeba zapobiec niebezpiecznym wydarzeniom. Chyba przede wszystkim modlitwą.

 16. irbis pisze:

  Wszystko to ma na celu wzbudzenie strachu i żądania społecznego bezpieczenstwa by wprowadzić totalitarne rządy i totalną kontrolę w imie rzekomego „bezpieczeństwa” … Tworzenie iluzji strachu i zagrozenia to najlepsze i najpotęzniejsze narzędzia manipulacji globalnej by wprowadzić rzady totalitarne !

 17. musztakar pisze:

  Nie mogl o tym szybciej powiedziec? Tylko dopiero po zamachu w Norwegii?

 18. Lawenda pisze:

  Zdjęcie zamieszczone w nagłówku wiadomości pochodzi z ćwiczeń na stacji metra Wilanowska.

 19. Karmel pisze:

  Napisał w jaki sposób to zrobili? Bomba, fałszywe sprowadzanie przez kontrolerów?

 20. Y pisze:

  Nie znam tego faceta ale wygląda że mówi prawdę i w sumie nie zdziwiłbym się gdyby taki zamach w Polsce. Oczywiście mnijmy nadzieje że nic takiego się nie stanie, jednak po tej akcji w Smoleńsku taki zamach nie będzie nowością.

 21. Hanna pisze:

  Ja usłyszałam ( przeczytałam :)) o nim pierwszy raz po Smoleńsku. Okazało się,że Alef napisał książkę ” Pola laska”, która w zaszyfrowany sposób opowiada bardzo dokładnie o katastrofie/ zamachu w Smolensku. A najciekawsze jest to,że Alef wydał tą książkę w 2009 roku!!!!! czyli na rok przed. Co oczywiście w dalszym ciągu nie daje odpowiedzi na pytanie : kim on jest. :))))

 22. Toshi00 pisze:

  Również dołączam się do pytania. Nigdy nie słyszałem nic o Panu „Alef Stern”.

 23. Karmel pisze:

  Kim jest ten facet?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s