„Ukochaj swoje Wewnętrzne Dziecko“ – dwudniowe warsztaty prowadzone przez jasnowidz Renatę Engel

W cenie warsztatów jest indywidualna sesja z jasnowidzem, w której każdy może zadawać osobiste pytania i uzyskać dla siebie konkretne porady i wskazówki życiowe.
banner2 

„Ukochaj swoje Wewnętrzne Dziecko“

Prowadzone przez jasnowidz Renatę Engel

 Celem tych warsztatów jest nauczenie uczestników, w jaki sposób praktycznie nawiązać kontakt ze swoim dzieckiem i jego niekochanymi częściami , zaprosić je do swojego serca i zintegrować. Powodem dla którego, w jakimś temacie nie wiedziemy życia tak jak byśmy chcieli, jest fakt, iż nie pokochaliśmy tej części siebie wystarczająco, by osiągnąć upragniony rezultat. Wiąże się to wieloma z czynnikami: naszymi doświadczeniami z dzieciństwa, programami, archetypami, przekonaniami, wyzwaniem, z jakim przyszła na ten świat nasza dusza i cala reszta czynników, jakie maja na nas wpływ.
Bazą, by wykreować oczekiwane życie, jest osiągniecie umiejętności kontaktu z naszym wewnętrznym dzieckiem i nauczenie go współpracy z jego ojcem, Wyższym Ja. W tych warsztatach kładę nacisk na zajęcia praktyczne, medytacje, wspierając się swoja umiejętnością jasnowidzenia i doświadczeniem, jakie zdobyłam do tej pory.
Na konkretne pytania będę odpowiadać w sesjach indywidualnych.
Ramowy plan warsztatów na dwa dni:
  1. Trochę o sobie i jak pojawił się pomysł na te warsztaty
  1. Wykład na temat podziału naszej osobowości: świadomość, podświadomość, wyższe Ja. Zakresy ich działań , zadania i rola.- Pytania uczestników
  1. Medytacja połączenia z naszym wewnętrznym dzieckiem – rozmowa tematyczna i pytania
  1. Medytacja integracji naszych niekochanych części – rozmowa i pytania
  1. Medytacja, jak prosić nasza podświadomość o informacje o jej niekochanych częściach – rozmowa i pytania
  1. Medytacja połączenia z naszym ojcem (Wyższym Ja) rozmowy, wyjaśnienia i pytania.
  1.  Sesje indywidualne z jasnowidzem – po pół godziny na osobę.
  1. Przerwa na obiad w trakcie zajęć

Miejsce i czas warsztatów:

2, 3 marca 2013r, Warszawa, ul. Szeroki Dunaj 8

godz.10.00  – do ok 18.00

UWAGA: W zależności od zainteresowania miejsce warsztatów może ulec zmianie. Dlatego chętnych prosimy o przesłanie niezbędnych danych kontaktowych, w celu prawidłowego informowania.
Nocleg we własnym zakresie

Cena warsztatów: 450 zł

– w ich cenie jest indywidualna sesja z jasnowidzem, w której każdy może zadawać osobiste pytania i uzyskać dla siebie konkretne porady i wskazówki życiowe.

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztatach jest bezzwrotna wpłata 100zł, która oczywiście będzie już częścią opłaty za całe warsztaty ( na miejscu dopłacamy 350 zł od osoby)

Pytania i rezerwacje: mikolajrozbicki@vp.pl  Tel. 506-299-370
 
Wpłaty rezerwacyjne na nr konta:

52 1090 1362 0000 0001 0081 4741 

(BZ WBK SA) z dopiskiem: Warsztaty z jasnowidzem
UWAGA: Renata Engel będzie dostępna w Warszawie także w poniedziałek, istnieje zatem możliwość zapisania się w ten dzień na sesję osobistą, poza warsztatem (1 godzina) – cena 200 zł

Wywiad z Renatą Engel: