„U progu Nowego Świata” – konferencja w Poznaniu 2.12.2012

Stary świat się kończy, a Nowy właśnie się rodzi. Czy nadal potrzebujesz na to dowodów, nadal nie widzisz i nie czujesz zmian na każdym poziomie? Obecne zmiany to dopiero początek wielkiego przyspieszenia, jakie nastąpi w następnych tygodniach i miesiącach. Warto wiedzieć z czym się mierzymy i jakie możliwości ze sobą to niesie. Na konferencji kilka ujęć obecnych wydarzeń:

                                  

Janusz Zagórski, Mikołaj Rozbicki, Marcin Mizera – sprawy polityki globalnej, NWO, ekonomii, ale i zmian świadomości i energii, transformacja świata – holistyczne podejście do procesu zmian.

Sandra Niemczyk – transformacja i zmiany globalne na podstawie przekazów od obcych cywilizacji oraz innych istot z innych wymiarów.
Krzysztof Rogala – ciemne aspekty władzy nad naszą planetą: MILAB, porwania i ofiary eksperymentów tzw. „czarnych projektów”.

Norbert Marszałek – nowy kalendarz na nowe czasy, by przywrócić nam zaburzoną równowagę i pozwolić odnaleźć radość i szczęście w życiu codziennym.

Mirosław Chlebowski – omówienie wibracji na 2013 roku, filozofia „Tu i Teraz” czyli „Wew. Obserwator” jako szczególnie ważny przyjaciel po 21.12.2012r.

Katarzyna Barczyńska – rola kryształów i informacyjna budowa wszechświata oraz sieci organiczne Ziemi podczas okresu transformacji planety i ludzkości.
SZCZEGÓŁOWY PROGRAM KONFERENCJI TUTAJ!

PROGRAM KONFERENCJI TUTAJ!

U progu

Nowego Świata

Szanse i zagrożenia, prognozy i wizje oraz propozycje
i rozwiązania na drodze ludzkości podczas obecnych przemian globalnych
Najbardziej konkretna konferencja o transformacji ludzkości!
Świat stoi na krawędzi globalnej zmiany: bankrutujący z każdym dniem system finansowy, masowe protesty antyrządowe i antyglobalistyczne na całym świecie, próby cenzury Internetu, medialne manipulacje i dezinformacja, polityczna korupcja i nieformalne mechanizmy władzy ukrywane przed obywatelami, upadek moralny społeczeństw, , coraz mocniejsze dążenie do ustanowienia globalnego rządu światowego…
Pytanie brzmi:
Dokąd zmierzamy jako ludzkość?
Jaki będzie finał tych napięć i nierozwiązywanych realnie problemów naszej cywilizacji?
Zapraszamy na poznańską konferencję „U progu Nowego Świata”,
na której postaramy się udzielić odpowiedzi na te fundamentalne pytania.
Na konferencji dowiecie się o:
– obecnym na planecie systemie władzy (NWO), genezie i procesie tworzenia się nieformalnej, tajnej władzy światowej, prawdziwych przyczynach ekonomicznego krachu i jego projektantach, ekonomicznych i politycznych mechanizmach za kurtyną światowych wydarzeń, kulisach działań koncernów medialnych, cenzurze i manipulacji masami, zbrodniczej działalności karteli farmaceutycznych, oszustwach wielkiej finansjery, pieniądzu odsetkowym i pułapce zadłużeniowej wbudowanej w dzisiejszą ekonomię, obcych cywilizacjach i ich roli w tych wydarzeniach, znaczeniu majańskiej daty grudnia 2012 roku…
 oraz
usłyszycie konkretne propozycje pozytywne – co robić, jak działać
 i jakie rozwiązania są w obecnym czasie optymalne

Prelegentami konferencji m.in. będą:

 Janusz Zagórski, Mikołaj Rozbicki, Marcin Mizera, Sandra Niemczyk, Krzysztof Rogala, Norbert Marszałek, Mirosław Chlebowski, Katarzyna Barczyńska

Każdy z mówców przedstawi swoją wizję i postrzeganie zmian światowych, postara się odpowiedzieć dokąd zmierzamy jako ludzkość i dokąd powinniśmy zmierzać.
Będą to czasem różne punkty widzenia: jedne bardziej społeczno-ekonomiczno-polityczne, inne bardziej duchowo metafizyczne, niemniej postaramy się wskazać jak wiele z tych dwóch ścieżek ma wiele ze sobą wspólnego.
SZCZEGÓŁOWY PROGRAM KONFERENCJI

Podczas konferencji odbędzie się też oficjalne debiut nowego portalu społecznościowego dla ludzi świadomych: sercenowegoswiata.pl

– SNŚ to nowoczesny i funkcjonalny portal dla wszystkich ludzi Nowego Świata pragnących dzielić się swoimi doświadczeniami, wiedzą i informacjami ze swoimi braćmi z całego kraju i świata oraz czerpać z siebie wzajemnie.

Jest to o tyle ważna inicjatywa, że wreszcie tworzymy w pełni niezależne narzędzie komunikacji i współpracy dla ludzi świadomych, a nie musimy już korzystać z korporacyjnych wytworów!!!
UWAGA: Noclegu i wyżywienia nie zapewniamy! Jednocześnie proszę pamiętać, że sala konferencyjna znajduje się w Hotelu i można tam sobie nocleg zarezerwować. Na miejscy jest też restauracja Estella dla chętnych.
Serdecznie zapraszamy!

                          

2 grudnia 2012
Centrum Kongresowe Hotel IOR
Poznań, ul. Władysława Węgorka 20
godz. 10.00 – 18.00
Bilet: 50 zł

Informacje i rezerwacje pod numerem telefonu 506 – 299 370,

lub mailowo: mikolajrozbicki@vp.pl

Możliwość rezerwacji po wpłacie za bilet na podane niżej konto:

52 1090 1362 0000 0001 0081 4741

 
i

3 odpowiedzi na „„U progu Nowego Świata” – konferencja w Poznaniu 2.12.2012

  1. windu pisze:

    witam, czy bedzie mozna zobaczyc nagrania prelekcji na yt ?

  2. windu pisze:

    witam, czy bedzie mozna zobaczyc nagrania prelekcji na yt?

  3. ktosław pisze:

    Sama obecność Pana Zagórskiego świadczy, że nie jest to konferencja dla ludzi głupich. Selekcja informacji jest wskazana.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s