Twoje zdrowie

Szczepieniom powiedz nie!!!

GRYPA NIE JEST NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM TYLKO SZCZEPIONKI –David Icke

 

Są to wyzywające czasy i musimy pozostać spokojni i spokojnie to przemyśleć a nie tylko panikować i reagować. Strach i emocjonalne reakcje wpakowały nas w ten bałagan i z całą pewnością nie wyciągną nas z tego.
Musimy również zdać sobie sprawę – tutaj i teraz, – że już dawno przekroczyliśmy linię w pełni rozwiniętej faszystowskiej dyktatury. Do tej pory ukrywała się przed ludźmi ale teraz zamierza podnieść zasłonę.
Nie jest już dłużej opcją brak działania lub pasywne posłuszeństwo organom władzy wynikające ze strachu bądź apatii. A przynajmniej nie jest to już opcją, jeśli choć trochę zależy nam na wolności naszej i co ważniejsze na wolności naszych dzieci i wnuków które w przeciwnym razie będą musiały spędzić większość swojego życia pod uciskiem podkutego globalnego buciora czystego, szczerego zła.
Słowo „zło” jest mocno nadużywane i nie rzucam go na wiatr ale mamy tu do czynienia ze złem w tym sensie, że jest ono odwrotnością życia (live – evil). Ci stojący za tą konspiracją chcą zmniejszyć ludzką populację i zmienić resztę w niewiele więcej niż pozbawione życia terminale komputerowe. Nie mają szacunku dla życia ani empatii dla tych którzy cierpią konsekwencje ich działań nieważne jak są odrażające.
Ostrzegałem o tym co nadchodzi od blisko 20 lat i to już nie „nadchodzi” – już tu jest. I proszę, żadnych więcej wymówek od czegokolwiek. Musimy nakreślić linię na piasku i powiedzieć mamy już dość.
Nigdy nie było to bardziej ważne niż teraz z konspiracją wymuszającą na globalnej populacji szczepienia przeciwko świńskiej grypie. Wirus świńskiej grypy został stworzony w laboratorium by stworzyć masową panikę z określoną intencją aby zmusić wszystkich do przyjęcia szczepionek. Problem-Reakcja-Rozwiązanie. Ten ”naturalny” wirus świńskiej grypy zawiera geny ludzi, ptaków i świń z kilku kontynentów.
Jeśli stworzysz i wypuścisz wirusa i wtedy implementujesz wyraźnie od dawna planowany program masowych szczepień, wtedy może istnieć tylko jeden sensowny wniosek: to nie grypa jest tu największym zagrożeniem – to szczepionki.
Skala i pęd planowanego programu szczepień jest szalona biorąc pod uwagę, że przeważająca większość tych którzy złapali wirusa ma bardzo umiarkowane symptomy. Dr Peter Holden z kontrolowanego przez Rothschildów Brytyjskiego Towarzystwa Medycznego stwierdził, że chociaż świńska grypa nie powoduje poważnych schorzeń to pragną rozpocząć masową kampanię szczepień rozpoczynając od „grup priorytetowych”. Hę?? Tutaj nie chodzi i nigdy nie chodziło o publiczne zdrowie.
Ci którzy podają szczepionki nie maja pojęcia co się w nich znajduje i jaki jest ich potencjalny efekt. To tylko „powtarzacze” myślący tak jak im powiedziano i robiący to co im powiedziano. Tylko ci w samym rdzeniu konspiracji i ci którzy zadadzą sobie trud zbadania tego wiedzą o jaką stawkę jest ta gra. Austriacka dziennikarka Jane Bürgermeister przedstawiła wraz z FBI kryminalne zarzuty przeciwko Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Narodom Zjednoczonym (ONZ), Barackowi Obamie, Rockefellerom, Rothschildom i innym dotyczące spisku który wykryła, by zmniejszyć populację przy pomocy śmiercionośnych szczepionek przeciwko świńskiej grypie.
Stwierdziła, że ptasia i świńska grypa zostały opracowane w laboratoriach i wypuszczone na populację w celu dokonania masowego morderstwa poprzez szczepienia. Jej szczegółowy dokument nosi tytuł Dowody Bioterroryzmu (Bioterrorism Evidence). Pisze tutaj o Stanach Zjednoczonych ale to co mówi dotyczy wszystkich:
„Są dowody na to, że korporacyjny kryminalny syndykat z powiązaniami w rządzie na poziomie federalnym i stanowym zamierza przeprowadzić masowe ludobójstwo przeciwko obywatelom Stanów Zjednoczonych poprzez użycie sztucznego (genetycznie) wirusa pandemii grypy i przymusowego programu szczepień by spowodować masową śmierć i urazy i dokonać depopulacji Ameryki w celu przekazania kontroli nad Stanami Zjednoczonymi Narodom Zjednoczonym i podległym im siłom bezpieczeństwa (oddziałom ONZ z krajów takich jak Chiny, Kanada, Wielka Brytania i Meksyk).
Istnieją dowody na to, że organizacje takie jak – Światowa Organizacja Zdrowia, ONZ jak również farmaceuci produkujący szczepionki tacy jak Baxter i Novartis – są częścią jednego systemu pozostającego pod kontrolą kryminalnej grupy która posiada strategiczne przywództwo jak również sfinansowała rozwój, produkcje i wypuszczenie sztucznych wirusów w celu usprawiedliwienia masowych szczepień bronią biologiczną w celu wyeliminowania obywateli USA i zyskania kontroli nad majątkiem i zasobami Ameryki Północnej.
Motywacją dla tej zbrodni jest klasyczny rabunek chociaż jego skala i metoda są nowe w historii. Rdzeń tej grupy ustala swoje strategiczne cele w tajemnicy używając komisji takich jak Komisja Trójstronna i podczas osobistych kontaktów na dorocznych spotkaniach Grupy Bilderberg.”
Jane Bürgermeister jest rzadkim przypadkiem prawdziwej dziennikarki do tego stopnia, że została zwolniona ze stanowiska europejskiego korespondenta strony WWW Świata Odnawialnej Energii (Renewable Energy World) po tym jak złożyła pozew i przekazała sprawę FBI. Energia „Odnawialna” – to ich kręgosłup moralny i poczucie przyzwoitości potrzebuje odnowienia, ale pokazuje to jak wszystko jest kontrolowane.
To co Bürgermeister opisuje w swoim zeznaniu dla FBI jest podsumowaniem tego co próbowałem ujawnić w moich książkach i wykładach od blisko dwóch dekad. Kabała krzyżujących się wzajemnie rodzin chce wprowadzić globalną faszystowską dyktaturę całkowitej ludzkiej kontroli.
Ich narzędziem jest sieć tajnych stowarzyszeń ustawionych jak ponadnarodowa korporacja. Kwatery operacyjne są w Europie w miejscach takich jak Rzym, Londyn, Paryż, Bruksela i Berlin. Odnoszę się do tego jako do „Pająka” który dyryguje globalną siecią.

W każdym kraju istnieją sieci wykonawcze tajnych stowarzyszeń które odpowiadają przed „Pająkiem”. Ich zadaniem jest kontrolowanie polityki, bankowości, biznesu, wojska, mediów, medycyny etc… w wybranym kraju który chcą wprowadzić do swojej strefy wpływów „Globalnego Planu” dyktowanego przez „Pająka”. Ci na wewnętrznych poziomach tej struktury są kolektywne znani jako „Iluminaci”.
W ten sposób koordynują działania pomiędzy widocznie niepowiązanymi rządami, korporacjami, grupami medialnymi etc.. Dynastie Rothschildów i Rockefellerów (ten sam ród) jak od dawna to zresztą ujawniam, są w to fundamentalnie zamieszane i zdominowali medycynę farmaceutyczną i „zdrowotną” rządów na całym świecie.
Sieć kontroluje rządy, przemysł farmaceutyczny albo inaczej „Wielką Farmę”, Światową Organizację Zdrowia i agencje „ochrony” zdrowia publicznego takie jak Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób Zakaźnych (CDC) w Stanach Zjednoczonych. W skrócie kontrolują oni cały system medyczny.
Kabała Iluminatów założyła globalne ciała takie jak Światowa Organizacja Zdrowia, Bank Światowy i Światową Organizację Handlu by przekierować władzę z rąk wielu ludzi do paru. Ich celem jest światowy rząd, światowy bank centralny, światowa waluta i światowa armia. Jeśli chcesz scentralizować władzę by wywrzeć globalną dyktaturę różnorodność jest twoim najgorszym koszmarem. Z tego samego powodu sieć Iluminatów stoi za „globalizacją” i stworzeniem super państwowych dyktatur takich jak Unia Europejska. Biorąc pod uwagę to zasadnicze tło nie była dla mnie zaskoczeniem lista nazwisk i organizacji w zeznaniu złożonym dla FBI przez Jane Bürgermeister:
„Przedstawia dokładne dowody na to, że oskarżonymi są: Barack Obama, Prezydent Stanów Zjednoczonych, David Nabarro – Koordynator ONZ ds. Grypy, Margaret Chan – Dyrektor Generalny Światowej Organizacji Zdrowia, Kathleen Sibelius – Sekretarz Departamentu Zdrowia i Usług dla Ludności (HHS), Sekretarz Janet Napolitano z Departamentu Bezpieczeństwa Narodowego, David de Rothschild – bankier, David Rockefeller – bankier, George Soros – bankier i między innymi Alois Stöger – austriacki minister zdrowia są częścią tego międzynarodowego korporacyjnego syndykatu zbrodni który maszeruje jedną falangą i by przeprowadzić swój plan ludobójstwa opracowali, wyprodukowali, składują i używają broni biologicznej by wyeliminować populację Stanów Zjednoczonych dla finansowych i politycznych korzyści.”
Bürgermeister mówi, że dowody wyraźnie wskazują na to, że spółki farmaceutyczne i międzynarodowe agencje rządowe aktywnie uczestniczą w produkcji, rozwijaniu, produkcji i dystrybucji czynników biologicznych sklasyfikowanych jako najbardziej zabójcza broń biologiczna na Ziemi. Mówi ona, że wirus świńskiej grypy został stworzony i wypuszczony za pomocą kontrolowanej przez Rothschildów i Rockefellerów – Światowej Organizacji Zdrowia – dokładnie tej samej grupy która następnie stwierdziła, że rozprzestrzenia się on tak szybko, że trzeba zadeklarować pandemię.

Obecnie symptomy „świńskiej grypy” są właściwie takie same jak zwykłej grypy i by zwiększyć oficjalne liczby łatwo jest nazywać wszystko „świńską grypą”. Brytyjski rząd ogłosił, że ludzie nie powinni już dłużej widywać się z lekarzem jeśli mają objawy grypy i zamiast tego wprowadzono system „diagnozy” przez telefon bez laboratoryjnego potwierdzenia. Jakie to wygodne dla ustawienia liczb:
– „Cześć, mam grypę doktorku…”
– „Myślę, że to świńska grypa więc cię zaszczepię.”
Jane Bürgermeister złożyła oskarżenia o bioterroryzm przeciwko gigantom farmaceutycznym takim jak Novartis, International AG umiejscowionym w Bazylei w Szwajcarii i jej spółce rodzicielskiej Baxter International w Deerfield w stanie Illinois. I zgadnijcie kto zapewnił większość szczepionek dla masowych szczepień – Baxter International i Novartis. Jest to ten sam Baxter International który wcześniej w tym roku „przez pomyłkę” wysłał do europejskich laboratoriów wirus ptasiej grypy i został on zmieszany z wirusem sezonowej grypy by stworzyć znacznie bardziej niebezpieczny szczep.
W zeszłym roku co najmniej 81 osób zostało zabitych przez wyprodukowany przez Baxter International produkt rozrzedzający krew – heparynę który został wyprodukowany w Chinach z między innymi świńskich wnętrzności. Czyż świat medycyny farmaceutycznej nie jest cudowny? Skażona heparyna również poważnie zaszkodziła setkom ludzi i ujawniono, że fabryka chińskiego dostawcy Baxtera nigdy nie została sprawdzona przez amerykańskie lub chińskie agencje „ochrony” publicznej.
Ponad 50 dializowanych pacjentów zmarło w 2001 z powodu wad sprzętu Baxter International i Baxter Healthcare Corporation, spółka pomocnicza Baxter International musiała wypłacić pozasądowe zadośćuczynienie w wysokości dwóch milionów dolarów dla stanu Kentucky. Baxter został przyłapany na podwyższaniu kosztów leków dożylnych sprzedawanych Kentucky Medicaid o nawet 1300 procent.

Rzeczywiście jest to spółka której można zaufać i jest teraz głównym źródłem dla szczepionek na świńską grypę która rządy na całym świecie chcą wywrzeć na całych populacjach z najbardziej minimalnymi testami bezpieczeństwa. Szczepionki przechodzą szybką drogę przez system regulacji z testami bezpieczeństwa trwającymi mniej niż tydzień. Jak zgłosił „The London Times”:
„Regulatorzy w Europejskiej Agencji Medycyny powiedzieli, że w szybkobieżnych procedurach biorą udział kliniczne próby „podrobionych” szczepionek podobnych do tych które będą użyte w największym programie szczepień od pokoleń. Zostaną one wprowadzone do ogółu populacji podczas gdy regulatorzy będą kontynuować jednoczesne kliniczne próby.”
Moje podkreślenie.
Wcale nie ma potrzeby dla „testów” z wyjątkiem tych na potrzeby opinii publicznej. Oni już wiedzą jakie jest ich działanie. Kompanie farmaceutyczne dostały nawet immunitet przed oskarżeniem o spowodowanie przez szczepionki śmierci lub urazów w dokumencie podpisanym przez Sekretarza Zdrowia i Ludzkich Interesów Obamy, panią Kathleen Sebelius.
Baxter International powiedziało, że do końca czerwca będzie rozwozić szczepionki na świńską grypę na całym świecie i że potencjalne zyski są fantastyczne ale nie chodzi tu głównie o pieniądzę. Chodzi tutaj o od dawna planowane masowe zmniejszenie liczby populacji.
Powiedziano nam, że spółki farmaceutyczne i Światowa Organizacja „Zdrowia” pracują w gorączce by opracować szczepionkę przeciwko ‘nowemu’ szczepowi świńskiej grypy znanemu jako H1N1, ale… czekajcie no tylko … Baxter International wypełniło patent na szczepionkę przeciwko H1N1 28 Sierpnia 2008.
Patent został opublikowany w Marcu 2009, na miesiąc przed tym jak wirus został wypuszczony w Meksyku w Kwietniu ale został on wypełniony przed tym zanim oficjalnie podano to do wiadomości. Jest to najbardziej oczywiste ustawienie sprawy jakie kiedykolwiek widzieliście.
Patent nie wyklucza następujących składników i ostrzeżenia przed toksycznością:
„Dogodne składniki mogą zostać wyselekcjonowane z mineralnych żeli, wodorotlenku aluminium, substancji powierzchniowo czynnych, lizolecytyny, pluronic polyols, polyanions lub emulsji olejowych takich jak woda lub ich kombinacji. Oczywiście wybór składników zależy od zamierzonego użytku. Np. toksyczność może zależeć od wybranego organizmu i może się wahać od zerowej do bardzo wysokiej toksyczności.”
Ładnie…
Kolejną zamieszaną w to korporacją Wielkiej Farmy jest Novartis ze Szwajcarii. Jej kierownik wykonawczy Daniel Vasella jest regularnym uczestnikiem tajnych spotkań Bilderbergów których od dawna ujawniałem w moich książkach. Grupa Bilderberg Group nazwana w zeznaniu Jane Bürgermeister dla FBI jest tworem dynastii Rothschildów i od dziesięcioleci była administrowana przez ludzi takich jak David Rockefeller i Henry Kissinger.
Odpowiada ona przed tajnym stowarzyszeniem Rothschildów w Brytanii zwanym Okrągłym Stołem. Na początku przewodził mu agent Rothschildów Cecil Rhodes który w imieniu tej rodziny złupił Południowa Afrykę. Vasella uczestniczył w spotkaniu Bilderbergów ostatniego Maja właśnie wtedy kiedy został zaaranżowany strach przed świńską grypą i bingo, jego spółka przychodzi ze swoja szczepionką.
Nie mówię, że duża liczba ludzi umrze natychmiastowo. Jest to z całą pewnością możliwe ale raczej nie skłoniłoby to innych do kontynuowania szczepień. U niektórych efekt może być natychmiastowy, /.prawdopodobnie średni lub długoterminowy u większości by ukryć prawdziwe źródło ich problemów. Wiemy jednak, że widzimy długo planowany plan dla masowych szczepień opracowany przez ludzi których nic nie mogłoby obchodzić mniej niż zdrowie populacji. To mówi wszystko o ich prawdziwej motywacji ale tylko ci w cieniu wiedzą jaki będzie zaprojektowany efekt.
Z całą pewnością będzie to wycelowane w ludzki układ odpornościowy. Kiedy zostanie on wyłączony to koniec i widzimy to z niszczycielem odporności który nazywamy AIDS. Ludzie nie umierają z powodu AIDS, umierają z powodu chorób z którymi system odpornościowy normalnie by sobie poradził.
Wspaniała praca takich ludzi jak badacz i autor Patrick Jordan ujawnia rozwijający się plan by zabić wielką liczbę ludzi poprzez opracowane wirusy i szczepionki. Mówi, że od dawna udoskonalali szczepionki które wyłączają ludzki system odpornościowy i oddziały USA często były używane jako świnki doświadczalne.
Badania Patricka Jordana odkrywają trójstopniowy system szczepionek które opracowali Iluminaci. Pierwszy zastrzyk wyłącza białe krwinki (system odpornościowy), drugi wprowadza wirusy i trzeci znów włącza system odpornościowy.
W okresie pośrednim wirusy rozprzestrzeniają się po ciele ale osoba nie czuje się chora ponieważ system odpornościowy ich nie zwalcza. Kiedy system odpornościowy znów startuje przypuszcza on taki szturm na koktajl wirusów, że zabija to ciało.
Jest to znane jako „burza cytokinowa” kiedy system odpornościowy jest tak okrążony, że wysyła zbyt dużo antyciał w tym samym czasie do dotkniętych obszarów ciała, tak że ciało zabija się samo.
Chodzi również o to, że Światowa Organizacja Zdrowia poprosiła o to by w szczepionkach były żywe wirusy świńskiej grypy i jest całkiem możliwe, że poszerzą i być może zwiększą siłę wirusa poprzez szczepionkę. Strona WHO mówi:
„W obliczu ograniczonej osiągalności szczepionek na poziomie globalnym i potencjalnej potrzeby ochrony przed „dryfującymi” szczepami wirusów SAGE rekomenduje jako ważne promowanie i używanie szczepionek takich jak te które są formułowane z dodatkami olejów w wodzie i chemiczna żywotność szczepionek jest ważna.”

Dowody Jane Bürgermeister zostały poparte przez Wayne’a Madsena, byłego oficera wywiadu marynarki, obecnie dziennikarza dochodzeniowego. Powiedział, że na samym szczycie naukowcy ONZ wywnioskowali, że wirus świńskiej grypy ma pewne ‘wektory’ transmisji które sugerują, że nowy szczep grypy został genetycznie sfabrykowany jako broń biologiczna. Eksperci ONZ wierzą, że Ebola, HIV/AIDS i obecny wirus świńskiej grypy A-H1N1, że wszystkie one są czynnikami wojny biologicznej. Madsen pisze:
„Przeszłe wybuchy grypy rozprzestrzeniały się ze świń na ludzi którzy potem przekazywali ją innym ludziom. Jednakże wraz z A-H1N1 nie odnotowano infekcji wśród świń. W rzeczywistości, według Centrum ds. Chorób Zakaźnych i Zapobiegania nie zgłoszono żadnych zachorowań świń (świńska grypa, końska grypa, psia grypa – to brzmi groźnie , kiedyś zwano to świńskim lub kurzym pomorem i tyle, ludzie, w tym mój dziadek jedli to mięso i nigdy nie było żadnych przypadków zachorowań wśród ludzi – przypis tłumacza). W rzeczywistości według Centrum d. Chorób Zakaźnych i Zapobiegania (CDC), A-H1N1 posiada segmenty genów z północnoamerykańskich świń, szczepów ludzkiej i kurzej grypy i segmenty z euroazjatyckiej świńskiej grypy (czyli niewystępującą w naturze kombinację rozmyślnie stworzoną i wypuszczoną z laboratorium genetycznego – przypis tłumacza).”
Wayne Madsen mówi również, że jego źródła potwierdzają, że Centrum ds. Chorób Zakaźnych i Zapobiegania i armia USA odzyskały ciało kobiety Inuitów która zmarła w 1918 w Brevig Mission na Alasce w wyniku wybuchu epidemii grypy Hiszpanki która w ciągu 18 miesięcy zabiła na całym świecie 100 milionów ludzi.
Madsenowi powiedziano, że materiał genetyczny z ciała zapewnił podstawy dla rozwoju szczepu ‘ptasiej grypy’ H5N1 w laboratorium Instytutu Medycznego Chorób Zakaźnych Armii USA w Fort Detrick w stanie Maryland (To prawdziwa cholerna mała fabryczka zarazy – przypis tłumacza). Te laboratoria były źródłem pochodzenia ataków wąglikiem na Kongres USA (i wielu pomniejszych ataków pocztowych Al Kaidy – CIA – przypis tłumacza)) i celem mediów krótko po 11 Września 2001-go.
Dla tych którzy są nowi dla tego rodzaju informacji wszystko to brzmi jak coś z serialu Strefa Mroku – Twilight Zone lecz muszą oni zrozumieć, że owe rodziny Iluminatów są kompletnie szalone. Nie myślą tak jak większość ludzi więc nie osądzajcie proszę tego co mogą zrobić na podstawie tego co wy byście zrobili. To nie jest to samo ponieważ oni nie są tacy sami.
Plany Iluminatów dla świata nie wyłączają masowego zmniejszenia populacji i wszczepienia mikrochipów każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku. Microchipy pozwoliłyby na śledzenie każdego przez 24/7 ale sięga to wiele dalej.
Technologia komputerowa komunikująca się z chipami ma potencjał by manipulować ludźmi umysłowo, emocjonalnie i fizycznie. Można to robić na skalę masową lub pojedynczo poprzez unikalny sygnał nadajnika-odbiornika. Zabicie kogoś na odległość byłoby igraszką.
Wspominam o tym ponieważ, jak wiedzą o tym czytelnicy moich książek w 1997 naukowiec CIA powiedział mi, że mikrochipy opracowywane w tajnych rządowych wojskowych projektach badawczych były nawet wtedy wystarczająco małe by można je było wstrzyknąć igłami hipodermicznymi w programach szczepień. Z taką nanotechnologią nikt by o tym nie wiedział.

Oszukańcza panika świńskiej grypy z 1976-go była testem polowym dla tego co dzieje się teraz. Te rzeczy są planowane daleko naprzód i ci chorzy ludzie są ekstremalnie drobiazgowi w swoich przygotowaniach.
Panika zaczęła się wraz ze śmiercią rekruta w Fort Dix w New Jersey o której rząd powiedział, że została spowodowana przez ‘świńską grypę’. Rekrut był jedynym zmarłym z powodu wirusa w 1976 ale rząd naciskał na program szczepień dla wszystkich amerykanów wspierany przez kampanię oburzającej propagandy opartej jak zawsze zresztą na straszeniu ludzi. Kliknij tutaj dla przykładu.
Rezultat był taki, że co najmniej 25 osób zostało zabitych przez szczepionkę a setki doznało poważnych urazów podczas gdy rekrut z Fortu Dix był jedynym zmarłym z powodu świńskiej grypy – a i to tylko w przypadku jeśli rząd powiedział prawdę o diagnozie. Zmierzamy teraz do powtórki tylko na znacznie większą skalę.
Rządy Brytanii i Ameryki przygotowały wystarczającą ilość szczepionek na świńską grypę dla całych populacji swoich krajów i inne kraje podążają za ich krajem. Oczywiście, że tak robią; „Pająk” tego żąda.
Jest jasne, że zamierzają uczynić szczepienia przymusowymi i zagrozić rodzicom odebraniem im dzieci jeśli odmówią poddania się temu faszyzmowi. Nawet przed tym nacisk na rodziców by poddali się dyktatowi państwa zwiększy się w znaczącym stopniu.Zdominowane przez Rockefellerów Centrum ds. Chorób Zakaźnych (CDC) w Stanach Zjednoczonych powiedziało, że dzieci które nigdy nie miały ‘szczepień’ przeciwko grypie mogą potrzebować czterech szczepień na jesieni – dwóch dla grypy sezonowej i dwóch na świńską grypę. Wynagrodzimy im stracony czas co? Inne dzieci otrzymają trzy zastrzyki, zauważcie, że są to trzy zastrzyki według informacji Patricka Jordana.
Lider Rothschildów-Rockfellerów, Barack Obama zażądał by jego ustawa o „reformie zdrowotnej” została prawnie zatwierdzona do kwietnia tuż przed masowymi szczepieniami. Ustawa została zatwierdzona w tym tygodniu przez Senat Zdrowia, Edukacji, Pracy i Komitet Emerytalny i nie wyklucza to wzięcia na cel rodziców którzy nie zaszczepili swoich dzieci. Autoryzuje to Orwellowski ‘demonstracyjny program usprawnionej immunizacji’. Ustawa mówi:
„Pod tym programem CDC zapewni stanom fundusze by usprawnić proces immunizacji pokrywający dzieci, młodzież i dorosłych poprzez użycie opartych na dowodach interwencji. Stany mogą użyć funduszy by wdrożyć interwencje które są rekomendowane przez Obywatelskie Służby Prewencyjne takie jak przypomnienia lub przywołania dla pacjentów lub zaopatrzeniowców lub dla wizyt domowych.”
„Interwencje”? „Wizyty domowe”? Stąd tylko jeden krok od immunizacji twoich dzieci siłą lub aresztowania cię za odmowę posłuszeństwa. „Rekomendacje” Światowej Organizacji Zdrowia wiążą blisko 200 krajów członkowskich kiedy alarm pandemiczny zostanie zadeklarowany pod Międzynarodowym Aktem Regulacji Zdrowia z 2005 i planu pandemicznego WHO z kwietnia tego roku.
Margaret Chan, Dyrektor Generalny WHO zadeklarowała pandemię świńskiej grypy kiedy jej nie było i te przeciwawaryjne władze mogą zostać aktywowane i ten sługus kabały Rothschildów-Rockefellerów zamierzaj rekomendować przymusowe szczepienia. Właściwie już to zrobiła. Rada doradcza WHO w sprawach polityki szczepień składa się również po części z kierowników z … Baxter, Novartis, GSK i Sanofi Pasteur.

W zeszłym tygodniu Margaret „Bójcie się” Chan -ostrzegała przed globalną pandemią odpornej na leki gruźlicy która może być nieuchronnie bliska i nieść ze sobą potencjalnie ‘katastrofalne konsekwencje’. Następnie bełkocze dalej…
„Już teraz sytuacja jest alarmująca i bardzo szybko może stać się o wiele gorsza. Jest to sytuacja która może wyrwać się spod kontroli. Możecie to nazwać bombą czasową lub beczką prochu. W jakikolwiek sposób na to nie spojrzysz jest to potencjalnie wybuchowa sytuacja.”
Rany, zejdź na ziemię kobieto. Kiedy gruźlica „eksploduje”? Myślę, że wtedy kiedy sami rozprowadzą ją w wystarczającym stopniu.
To co dzieje się teraz było planowane od bardzo długiego czasu. Budowlańcy pracowali od miesięcy w wysoce potajemnej operacji w budynku rady zwanym Westridge leżącym na wprost od mojego domu na Wyspie Wight. Sami budowlańcy stali się bardzo podejrzliwi kiedy jedna grupa dostawała dla jednej części pracy i wtedy całkowicie nowa grupa została sprowadzana dla następnej i tak dalej. Ani jedna grupa nie widziała pełnego obrazu sytuacji i teraz by dokończyć robotę pojawiają się ludzie w nieoznakowanych białych vanach. Patrzyłem przez okno niedaleko wyjścia pożarowego kiedy wszyscy już odeszli i wyraźnie jest to jakiegoś rodzaju centrum anty awaryjne. Budowlańcom powiedziano, że muszą skończyć swoją robotę do połowy Czerwca bez opóźnień i najwyraźniej coś podobnego dzieje się w całym kraju.
Jeśli posłuchasz uważnie Ciemne Garnitury już ci mówią co ma się stać. Jak powiedziałem w ostatnim artykule wciąż słyszę od różnych agencji i krajów mantrę o zagrożeniach ze strony masowego zwiększenia się świńskiej grypy na jesieni i teraz ich celem jest naprawdę ruszyć do przodu z masowymi szczepieniami.
Teraz słyszę, że w tym samym okresie wirus może stać się bardziej śmiercionośny i równie dobrze może być tak, że planują zwiększyć liczbę tych którzy umrą na świńską grypę by wygenerować wśród ludzi więcej paniki i żądań dla tego by być zaszczepionym. Nie powinniśmy jednakże zapominać, że ‘normalna grypa’ zabija rocznie setki tysięcy ludzi na całym świecie. Nie miejcie wątpliwości co do tego, że ci ludzie zostaną teraz oficjalnie wciągnięci na listę ludzi zmarłych w wyniku świńskiej grypy niezależnie od tego czy tak było czy nie.
Zawsze będzie to do tego zmierzać i świadomi ludzie muszą być silni i trzymać się razem w zbiorowym braku współpracy. Ci szaleńcy chcą dostępu do naszych ciał i ciał naszych dzieci z powodów które nie mają nic wspólnego ze zdrowiem.
Większość ludzi ustawi się w szeregu ze swoimi dziećmi jak dobre, posłuszne małe owce. Zaakceptują oni oczywiste kłamstwa i władze użyją tych ludzi by wycelować ich w ludzi którzy odmówią. Usłyszycie nonsensy takie jak „Narażasz przez to moje dziecko”.
W rzeczywistości to zaprogramowani ludzie którzy trzymają się szeregu narażają wszystkie dzieci na niebezpieczeństwo. Władze będą twierdzić, że ci którzy się nie zgodzą zapobiegają „odporności stada” podczas gdy wszystkim co zrobili było wycofanie się z mentalności stada.
Jest to czas dla ludzi o podobnych umysłach by zebrali się razem we wzajemnym wsparciu i przygotowali swoją strategię dla pokojowego braku współpracy. O wiele większa siła leży w liczbie niż w robieniu tego samotnie.
Nie możemy się poddać przymusowym szczepieniom ani naciskowi tych którym brak własnego umysłu i woli. Jeśli nie wykorzystamy naszej wolności by powstrzymać państwo przed wymuszeniem na nas i na naszych dzieciach to jaka jeszcze wolność nam do cholery pozostanie?
*********************************************************************************************

STOP – GMO

Dowiedz się dlaczego nie chcemy z żywności genetycznie modyfikowanej

Fundacja Polska Akcja Obywatelska postawiła sobie za jeden z głównych celów swojego działania informowanie i aktywizowanie obywateli w sprawach szczególnie ważnych dla zdrowia i bezpieczeństwa publicznego. Nasuwa się więc pytanie: dlaczego kwestia dopuszczenia roślin GMO do otwartej uprawy w Polsce stała się sprawą tak wielkiej wagi w naszym mniemaniu? Odpowiedź jest stosunkowo prosta- albowiem w dużej mierze jesteśmy tym, co jemy a w toczącej się w mediach i na łamach różnych czasopism debacie zwolennicy technologii GMO nie zdołali nas przekonać do swojej jednoznacznie optymistycznej wizji wykorzystania tej biotechnologii. Zwłaszcza że, za wprowadzeniem i propagowaniem GMO stoją potężne grupy korporacyjnych interesów zupełnie nie liczące się z uwarunkowaniami ekonomicznymi i społecznymi naszego kraju. Polska ma szansę stać się liderem w produkcji zdrowej żywności tak cenionej i pożądanej na europejskim i światowym rynku. Struktura polskiego rolnictwa posiada wszystkie atuty dla prowadzenia małych, rodzinnych gospodarstw ekologicznych a polscy rolnicy nie muszą podzielić losu producentów przemysłowej żywności, której uprawa niszczy jakąkolwiek bioróżnorodność. Powołując się na wypowiedź biologa Arpada Pusztaja – naukowca prowadzącego badania nad wpływem żywności GMO na zdrowie szczurów: “Nie widzę powodów aby obywatele mieli stać się królikami doświadczalnymi”, PAO także nie widzi powodów aby dopuszczać do upraw, produkcji i obrotu żywność zmodyfikowaną genetycznie , która wywołuje aż tak ogromne kontrowersje w środowisku naukowym. I nawet jeśli nie zawsze jesteśmy kompetentni do oceniania tej debaty w kategoriach czysto naukowych to jako Polska Akcja Obywatelska stoimy na stanowisku, iż nie istnieją żadne wiarygodne badania, przeprowadzone przez niezależne jednostki badawcze, które jasno dowodziłyby neutralnego bądź jednoznacznie pozytywnego wpływu upraw i żywności GMO na zdrowie człowieka oraz jego biologiczne otoczenie. Naszym zdaniem na ten moment technologia GMO powinna pozostać na etapie badań laboratoryjnych a jakiekolwiek jej uwolnienie do środowiska powinno być poprzedzone rzetelnymi a przede wszystkim długofalowymi i niezależnymi badaniami.
Tylko rzetelna debata medialna z udziałem niezależnych publicystów i naukowców może być podstawą do podejmowania decyzji politycznych czy ekonomicznych w tak istotnej dla naszego zdrowia kwestii. Jak twierdzą przeciwnicy uwalniania tej technologii do środowiska: raz rozpoczętego procesu nie będzie można ani zatrzymać ani cofnąć! I już ta sama wątpliwość każe nam na dzień dzisiejszy powiedzieć zdecydowanie: STOP GMO!
Polska Akcja Obywatelska
F u n d a c j a
Podpisz petycję: http://www.greenpeace.org/poland/dzialaj-teraz/1-milion-glosow
Do Przewodniczącego Komisji Europejskiej José Manuel Barroso: Wzywamy do nałożenia moratorium na uprawy genetycznie modyfikowanych roślin na terenie Europy oraz do stworzenia niezależnego zespołu naukowców w celu zbadania wpływu roślin modyfikowanych genetycznie na ludzkie zdrowie i środowisko naturalne i ustanowienie odpowiednich regulacji w kwestii GMO.
Wyślij list do premiera: http://www.gmo-free-regions.org/stop-the-crop-action/pl.html
Szanowny Panie Premierze
Po raz pierwszy od dwunastu lat Unia Europejska zezwoliła na uprawę na swoim terytorium nowej zmodyfikowanej genetycznie rośliny – ziemniaka Amflora firmy BASF, który zawiera gen odporności na antybiotyki. Stało się tak za sprawą decyzji Przewodniczącego Komisji Europejskiej José Manuel Barroso i Komisarza Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności John Dalli. Ich decyzja wystawiła na niebezpieczeństwo nasze zdrowie i środowisko naturalne. Zwracam się więc do Pana z apelem o podjęcie działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa spożywanej także przeze mnie żywności.
Niestety Komisja Europejska zdecydowała się zignorować obawy Europejczyków, w tym obywateli Polski, związane z zagrożeniem zdrowia i ich wolę, żeby nasz kontynent stał się wolny od GMO. Ostatnie posuniecie KE pokazuje, że stawia ona zysk koncernów przemysłowych ponad swój najważniejszy obowiązek – ochronę zdrowia obywateli Europy.
Obecny system oceny i kontroli GMO nie jest skuteczny. W grudniu 2008 roku przedstawiciele rządów krajów członkowskich Unii Europejskiej wydali oświadczenie, w którym wyrazili niezadowolenie z faktu, że KE nie przestrzega przepisów prawnych, regulujących kwestię GMO i wezwali ją do naprawy tej sytuacji. Brak właściwej implementacji rzeczonych zapisów sprawia, że KE nie powinna wydawać zezwoleń na obrót kolejnymi produktami przemysłu biotechnologicznego oraz ich uprawę. Apeluję do Pana o aktywne wsparcie inicjatyw na rzecz wprowadzenia na terenie Wspólnoty moratorium na GMO oraz każdorazowy sprzeciw wobec propozycji Komisji Europejskiej wprowadzenia autoryzacji roślin GMO.
Liczne badania potwierdzają, że GMO niesie ze sobą ryzyko dla zdrowia ludzi i zwierząt, a także dla środowiska naturalnego. Długofalowe skutki negatywnego oddziaływania GMO na gospodarkę i sferę społeczną są wciąż ignorowane. Apeluję do Pana o działanie na rzecz przyszłości wolnej od GMO i rolnictwa, którego model opiera się na różnorodności biologicznej, a zatem zapewnia zdrową żywność dla nas wszystkich. Apeluję o działanie, które ochroni konsumentów, rolników i przyrodę przed negatywnymi efektami upraw roślin zmodyfikowanych genetycznie i zagwarantuje, że nasze prawo do żywności i rolnictwa wolnego od GMO jest respektowane przez Komisję Europejską.

********************************************************************************

Codex Alimentarius:
przerażający plan podtruwania ludzkości!


Komisja Codex Alimentarius jest międzyrządowym organem zrzeszającym ponad 170 państw członkowskich. Została ona ustanowiona w 1963 roku, w ramach Wspólnego Programu dla Norm dotyczących Żywności, powołanego przez Organizacje NZ ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO) oraz Światową Organizację Zdrowia (World Health Organisation – WHO). Jej głównym (oficjalnym) celem jest rzekomo ,,ochrona zdrowia konsumentów” i zapewnienie uczciwych praktyk w międzynarodowym handlu żywnością, „ Jednakże w rzeczywistości plany są następujące:

1. Zredukować wymogi upraw ekologicznych zgodnie z preferencjami dużych producentów żywności,

2. Zatwierdzić użycie dodatków chemicznych i innych „pomocy przetwarzania” żywności ekologicznej,

5. Zaakceptować pozostałości 3275 różnych pestycydów, włącznie z tymi, które są podejrzane o silne działanie rakotwórcze i zaburzające system hormonalny, Np. 2,4-D,atryzynę,bromek metylu,

7. Ustanowić bardzo niskie maksymalne dawki suplementów w oparciu o naukowo niedoskonałą metodę „oceny ryzyka”,

9. Ustalić nowe zbyt niskie wartości referencyjne składników żywnościowych utrzymane dalece poniżej zapotrzebowania niezbędnego dla utrzymania optymalnego zdrowia,

12. Poprzeć przemysł żywności genetycznej postulujący, że nie można wyżywić populacji świata bez globalnego wdrożenia żywności genetycznej,

14. Zatwierdzić nasiona z zastosowaniem tzw. „techniki terminatora” w handlu Międzynarodowym, Zielone światło dla roślin i zwierząt modyfikowanych genetycznie.

Codex Alimentarius to zbiór zasad, które powinny nas chronić, a w rzeczywistości będą nas ograniczać i to wszystko jest planowane od 2010:- cała żywność może być napromieniowana bez powiadomienia konsumenta (zob. zezwolenie FDA w USA na napromieniowanie) i może zawierać dodatki chemiczne oraz pestycydy, będąc nadal nazywana „żywnością ekologiczną”(zob. Zielona Księga w UE) – wszystkie zwierzęta przeznaczone na mięso możliwe, że będą musiały zażywać antybiotyki i hormony wzrostu, łącznie z hodowanymi ekologicznie – możliwe z czasem przydomowa uprawa własnych owoców i warzyw nie będzie możliwa bez zezwolenia (zobacz ustawa w USA nr HR 875)
-sprzedaż naturalnych witamin, suplementów mineralnych i ziół może być Nielegalna, podobnie jak terapie naturalne stosujące te składniki (Np. ustawa C-6 i C-51; UE dyrektywy dot. suplementów). Jeśli ludzie pozwolą rządowi zadecydować, jaką mogą jeść żywność i jakie zażywać leki, to wkrótce ich ciała będą cierpieć tak, jak ich dusze żyjące w tyranii

10 najważniejszych powodów dla których zorganizowany przemysł medyczny popiera CODEX

(Autor: Mike Adams, the Health Ranger)

1. Eliminuje dostęp do najważniejszych składników odżywczych, które zapobiegają chorobom, a tym samym tworzy populację chorych, niedożywionych klientów, którzy nieuchronnie przyczynią się do powiększenia wysokich zysków z leków na receptę.


2. Skupia uwagę ludzi na debacie o bezpieczeństwie suplementów żywnościowych, odwracając uwagę od debaty nad bezpieczeństwem leków na receptę i powszechnie dostępnych farmaceutyków bez recepty.

3. Sprawia, że suplementy żywnościowe są droższe, czyniąc je niedostępne dla większości konsumentów.

4. Z powodu zmniejszonej sprzedaży witamin, wiele detalistów produktów naturalnych dla zdrowia będzie zmuszonych zrezygnować z działalności, co jest oczywiście dobre dla zorganizowanie Im mniej istnieje sklepów naturalnego zdrowia (zielarskich), tym mniej konkurencji dla leków na receptę.

5 Ustanawia on prawną kontrolę nad nie tylko suplementami, ale żywnością. To toruje drogę na przyszłość do zakazu żywności odżywczej, które zapobiegają chorobom, takich jak jagody, brokuły i czosnek.

6. Pozwala on na aresztowania i oskarżenia kluczowych przedstawicieli medycyny naturalnej (producentów witamin, detalistów i konsumentów), usuwając ich z publicznej sceny w taki sposób, że nie mają już głosu.

7 Dyskredytuje całą branżę suplementów odżywczych, kreując lęk, niepewność i zwątpienie w umysłach konsumentów, którzy nie są świadomi rzeczywistych motywacji ich działań.

8. Tworzy ogromne przeszkody na wprowadzenie nowych suplementów na rynek zmuszając producentów do wydania milionów dolarów, aby spełnić warunki zgodności, nawet dla substancji, które były bezpiecznie spożywane przez ludzi jako leki przez tysiące lat.

9. Określa podstawę prawną pod inne składniki odżywcze, które mogą być zakazane. Każdego roku można zaobserwować zaostrzenie przepisów jak i rosnącą listę suplementów zakazanych.

10.Umożliwia krytykom medycyny naturalnej atakowanie branży przez przewrotną logikę. Oni będą mówili:, „Jeśli te witaminy byłyby bezpieczne, to nie byłyby zakazane, czyż nie?”

Czujecie ten klimat? Totalny atak na cokolwiek co pozostało jeszcze w tym świecie naturalne i zdrowe…Niestety to nie przypadek, ale celowe działanie, abyśmy jedli, pili i chorowali, a także byśmy całkowicie stracili zdrowy rozum – bo żywienie wpływa także na nasze zdolności umysłowe…A głupim zawsze łatwiej manipulować, czyż nie..?

Tak, więc co tu jeszcze dodawać? Rok 2010 zbliża się wielkimi krokami. Mamy mało czasu na to, aby uświadomić jak największą liczbę osób, co tak naprawdę szykuje człowiek człowiekowi. Jak możemy uratować to, co jeszcze nie jest stracone? Nie stracić tego.

********************************************************************************

Uwaga na Glutaminian sodu (E621)!

Quantcast

Przemysł stosuje się różne glutaminiany (glutaminian sodu, glutaminian potasu, glutaminian wapnia i kwas glutaminowy) a ich działanie jest prawie że identyczne. Pozostańmy więc przy ogólnej nazwie glutaminian.
Patrząc neurologicznie, glutaminian jest narkotykiem. Jest to związek aminokwasowy wywołujący uzależnienie, który przechodząc poprzez komórki śluzowe do krwi a dzięki temu bezpośrednio do mózgu, szkodzi i zakłóca prace mózgu. Dzieje się tak, ponieważ molekuły glutaminianu ze względu na swoją wielkość bez oporu przekraczają barierę krew-mózg (blood-brain barrier)
Glutaminian jako narkotyk
W odróżnieniu od innych narkotyków nie powoduje on żadnych halucynacji czy stanów „high”, tylko wywołuje „tylko” sztuczny apetyt, zakłócając funkcjonowanie rdzenia mózgowego, który (układ limbiczny) reguluje podstawowe funkcje naszego ciała a także odczucia a zatem i poczucie głodu. Poprzez wpływanie na układ limbiczny glutaminian powoduje nadmierne pocenie się, reakcje stresowe jak bóle żołądka, podwyższone ciśnienie krwi, kołatanie serca oraz migreny. Percepcja zmysłowa oraz zdolność uczenia się i koncentracji po konsumpcji glutaminianu jest wyraźnie ograniczona przez kilka godzin. U alergików glutaminian może wywołać atak epileptyczny a nawet paraliż układu oddechowego.
Doświadczenia ze zwierzętami pokazują trwałe uszkodzenia mózgu
Polepszacz smaku glutaminian podano w ramach doświadczeń szczurom serwując im zupy w proszku czy chipsy ziemniaczane. Trwałe uszkodzenia mózgu ujawniły się u wszystkich zwierząt a u ciężarnych szczurów embriony nie były w stanie wytworzyć sprawnie funkcjonującego systemu nerwowego. Takie noworodki nie byłyby w stanie przeżyć w przyrodzie na wolności. Przy poważnych uszkodzeniach mózgu np.: udarze mózgu do uszkodzenia dochodzi nie tylko poprzez brak tlenu ale przede wszystkim poprzez wydzielający się ze zniszczonych komórek glutaminian.
Glutaminian szkodliwy także dla oczu
Jeśli ktoś przez dłuższy czas stosuje pożywienie zawierające polepszać smaku glutaminian sodu ryzykuje swój wzrok. Ten fakt potwierdzili naukowcy z Uniwersytetu Hirosaki w Japonii (Prof. Dr. Hiroshi Ohguro) według gazety New Scientist. W doświadczeniach na szczurach udowodniono, że żywność o wysokiej zawartości Glutaminianu trwale uszkadza siatkówkę i może doprowadzić do utraty wzroku.
Polepszacze smaku mogą się kumulować
Prof. Dr. Hiroshi Ohguro potwierdził że w ramach jego badań stosował duże ilości Glutaminianu. Nie chciał jednak określać minimalnej granicy, ponieważ glutaminian potrafi latami się odkładać a jego szkodliwość objawia się z opóźnieniem. Według Prof. Dr. Hiroshi Ohguro może to być wyjaśnieniem fenomenu dlaczego tak wiele pacjentów we wschodniej Azji choruje na specjalną formę jaskry (Glaukomia) bez typowego podwyższonego ciśnienia w oku.
Badania Dr. Russella Blaylock’a dowiodły, że komórki nowotworowe, do których dostarczane jest MSG (także Aspartam), wykazują wzmożoną aktywność do rozprzestrzeniania się w organizmie i tworzenia przerzutów.
Włoscy naukowcy przeprowadzili szereg badań na (biednych) szczurach. Przez całe życie, podawano szczurom MSG, aż do ich „naturalnej” śmierci. Stwierdzono liczne zachorowania na białaczkę i nowotwory węzłów chłonnych.
Dr Blaylock odkrył występowanie receptorów glutaminowych poza mózgiem, we wszystkich organach i tkankach. Odpowiadają one za wychwytywanie naturalnego kwasu glutaminowego, potrzebnego w organizmie. Kiedy jednak zjesz posiłek, zawierający glutaminian sodu, jego stężenie we krwi wzrasta 20-krotnie w porównaniu do stężenia kwasu glutaminowego po naturalnym posiłku. Nawet jednokrotne spożycie bogatego w MSG posiłku może spowodować biegunkę ( Czy na pewno nigdy nie miałeś/aś rozwolnienia po wizycie w McDonalds? ). Długotrwałe spożywanie pożywienia zawierającego MSG może wywołać Zespół Jelita Drazliwego (Irritable Bowel Syndrome, IBS), paskudną przypadłość. Braki magnezu w organizmie powodują hiperaktywność receptorów glutaminowych. Dr Blaylock powiązuje również znaczne zwiększenie liczby zgonów spowodowanych nagłą śmiercią sercową (sudden cardiac death ), ze zwiększonym spożyciem Glutaminianu sodu. Jeśli masz problemy z sercem – szczególnie przed wysiłkiem fizycznym – nie pij „dietetycznych” i „energetycznych” napojów i zwracaj uwagę na przyjmowane wcześniej pożywienie !
Udowodniono również kluczowy wpływ MSG na „epidemię” otyłości wśród dzieci i młodzieży w USA (obecnie także w Europie). Smażone przekąski, takie jak Chipsy ziemniaczane czy Chrupki Kukurydziane, zawierają wielonasycone kwasy tłuszczowe oraz tzw. Tłuszcze Trans – których wpływ na występowanie otyłości został udowodniony już kilkadziesiąt lat temu. Jeśli zawierają także dodatki przyprawowe (a przecież wszystkie chipsy maja jakiś „smak”), receptę na opasły brzuszek mamy gotową – zamknięta w kolorowym, szeleszczącym opakowaniu.
MSG, tak jak Aspartam i kilka innych substancji, jest Ekscytotoksną – wg. Wikipedii ekscytotoksycznośc jest to „patologiczny proces, w którym neurony są uszkadzane i zabijane przez glutaminian i podobne związki chemiczne.”. Swego czasu w USA wybuchł skandal, którego powodem było dodawanie przez producentów żywności MSG, do produktów dla NOWORODKÓW i małych dzieci ! Ekscytotoksyny to silnie toksyczne substancje, które są w stanie „otworzyć” barierę oddzielająca mózg od krwi (bbb), co w znacznym stopniu zwiększa ryzyko zachorowania na poważne schorzenia neurologiczne (skleroza, Choroba Alzheimera) i wiele innych chorób.
Czytajcie etykiety na produktach!


Reklamy

Jedna odpowiedź na „Twoje zdrowie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s