Twarze Illuminati ujawnione – koniec konspiracji!

Jest to chyba najważniejszy artykuł jaki zamieściłem na tym blogu, może nawet pierwszy w tym temacie jaki ukazał się po polsku. Nie sądzę, by ktoś już o tym po polsku cokolwiek napisał… Otóż wczoraj wieczorem otrzymałem link od autora blogu Zenobiusz. Napisał lakonicznie: „zobacz to, 10 części podobno szok”. Jeszcze nie obejrzałem do końca, ale to co zobaczyłem już mi wystarczy w sformułowaniu naprawdę wniosków, które obróciły wszystko do góry nogami. 
Nie ma żadnej wątpliwości, że wszyscy, cały świat, jesteśmy ofiarami jednej wielkiej manipulacji medialnej. Określając media nazwą „kryminalne” byłem zbyt łagodny – to co się dzieje może być określone tylko jednym słowem: ludobójstwo za pomocą mediów. Analiza dotyczy telewizji amerykańskiej, ale po tym co zobaczymy, można być przekonanym, że to samo dzieje się w wielu innych krajach. Autor, Ed Chiarini rozpoczyna film tymi słowami: „Ten film wideo nie jest przeznaczony dla każdego. Jeśli jesteś zadowolony z ze swojej wizji świata nie oglądaj go, ponieważ jeśli to zrobisz to wsadzisz siebie na emocjonalną kolejkę roller-coaster, jaką jeszcze nigdy nie nie jechałeś”. To nie jest to przesada. Większość z nas będzie musiała mocno zweryfikować obraz świata jaki nam wpisano, a nie będzie to łatwe. Dzisiaj tylko rozpoczynam temat – jest tak ważny, że będę go kontynuował przez dłuższy czas, przeplatając newsami, choć naprawdę już nie wiem gdzie szukać prawdy. Po tym co zobaczyłem, zaczynam wątpić we wszystko. Ale może to nagranie prawdy, na które w końcu wpadliśmy skieruje nas na właściwą drogę?
Strong, czy raczej A.E.?
Spróbuję podsumować krótko. Otóż wszystkie znaczące tragedie jakie się nam przedstawiało w telewizji, są teatrem obsadzonym niewielką grupą aktorów. Jak dowodzi autor filmu, są to ludzie z rozrośniętego klanu rodzinnego, którą do tej pory nazywaliśmy Illuminati, mafią Rotszyldów itp. Podaje nazwiska, ich powiązania rodzinne – tak, to jest ta grupa co do której mieliśmy podejrzenia. Tylko, że tym razem mamy czarno na białym – twarze tych oszustów, porównanie charakterystycznych cech i role jakie wykonują. Wielu ulokowało się w Kanadzie, gdzie znajduje się prawdopodobnie kwatera główna zbrodniarzy. W aferę zaangażowana jest cała rodzina Maurice Stronga – rzekomego agenta Rotszyldów, choć teraz to już nie wiadomo kto jest czyim agentem… Strong  obecnie operuje w Chinach i Szwajcarii, podobno musiał uciekać z Kanady. Dlaczego? – o tym później. Kim jest Strong? To będzie dopiero sensacja! Kim jest Chiarini? Ed Chiarini raczej nie działa w pojedynkę. Nie udałoby mu się wsadzić tych materiałów na YouTube i przeżyć kolejny dzień. Co więcej, nie są one usuwane, tak więc musi mieć mocne poparcie w służbach, najprawdopodobniej w FBI. Przedstawiony obszerny materiał porównawczy wskazuje pracę całego zespołu, który analizował nagrania telewizyjne za pomocą odpowiednich programów i komputerów o sporej mocy obliczeniowej, porównujących twarze i wyłapujących podobieństwo. Podobnie jeśli chodzi o analizę głosu. Jest mała szansa, że zrobił to jeden człowiek, choć niczego nie można wykluczać. Sądzę jednak, że zrobili to ludzie, którzy mają dostęp do tego typu sprzętu, tak więc ujawnienie tego materiału nastąpiło w jakimś określonym celu. Być może przed ludzkością pojawiło się małe światełko, być może wreszcie zaczniemy my na nich polować, a nie oni na nas. Poznali ich po uszachAnalizowano unikalne dla każdego człowieka części ciała. W przypadku nagrań wideo, nie można  sprawdzać odcisków palców, jednak tym wyznacznikiem mogą być uszy – szczególnie ich wewnętrzny
Twarz można zamaskować. Uszy trudniej.
układ. I w wielu przypadkach właśnie po uszach rozpoznano oszustów. Innym wyróżnikiem jest układ twarzy, który w wielu przypadkach zmieniony został zmieniony przez maskowanie, postarzenie i ściąganie skóry. Do tego dochodzi oświetlenie, fryzura, okulary, make-up – wszystko to może zmienić wygląd twarzy. W przypadku zdjęć wystarczą odpowiedni retusz na Photoshopie – pewnie dlatego całkowicie znikł z rynku program Anty-Photoshop, który ujawnia retusz. Podane poniżej przykłady to tylko wierzchołek góry lodowej, ale każdy z nich nadaje się na czołówkę największych gazet. Oczywiście, w tym momencie nikt tego jeszcze nie zamieści, ale miejmy nadzieję, że zmiany nastąpią już niedługo – są zbyt oczywiste, by patriotyczne służby to zignorowały. Każdy uczciwy sąd musi uznać zasadność tych dowodów i skazać tych konspiratorów za ludobójstwo. Kim są ci ludzi i kogo udają?Krótko wspomnę o przykładach, które Chiarini podaje na początku filmu.
postarzona latexem Rachel Zoe
Oszustami są między nimi znane postaci amerykańskiego show-biznesu, jak Rachel Zoe– występowała ona w postaci zmienionej m.in. w programach „reality show” i sensacyjnych relacjach newsowych ze „strzelaniny” w Phoenix, gdzie rzekomy szalony ojciec strzelał do swojej żony i ich dziecka. Oczywiście chodzi o sztuczną eskalację rzekomego zagrożenia ze strony posiadaczy broni. Jest to socjalna manipulacja i sama w sobie jest przestępstwem. Ale to jeszcze jest niczym w porównaniu z kolejnymi oszustwami, które Chiarini demaskuje.
Laurie Blum Mittman w różnych rolach
Przejdźmy do tzw. masakry w Virginia Tech, gdzie Seung-Hui Cho w pojedynkę  zabił 32 osoby, a 25 ranił. Ta rzekoma masakra była albo dziełem służb podległych Illuminatom, albo była jedynie wydarzeniem wirtualnym. Okazuje się bowiem, że jej świadkowie to aktorzy, których zdjęcia były na Facebooku jako znajomi Dave Weissa. Jedna z nich to Laurie Blum Mittman, która w masakrze występowała jako Sara Stevens, kiedy indziej jako ofiara pobita przez ochronę na lotnisku, a kilka lat później jako Robin Kassner w jednym z reality show. Totalna ściema. Inni „świadkowie” masakry, współlokatorzy rzekomego zabójcy,  to także aktorzy z listy Dave Weissa – znani jako Matt Stone i Trey Parker z kreskówki South Park, promowani m.in. przez Michaela Moore’aw „Bowling for Columbine”.
To też byli aktorzy (frag. fot. Getty Im.)
Razem z nimi w wielu różnych epizodach oszustw medialnych występowali też wszyscy „żołnierze” desantu Seal Team Six, tego którzy rzekomo zabili Bin Ladena, a później sami zginęli w katastrofie helikoptera. Wiem, że to co teraz piszę jest niewiarygodną sensacją, ale w filmie macie konkretne dowody, że tak właśnie jest. Wszyscy ci „żołnierze” są na usuniętej już liście przyjaciół Dave Weissa na Facebooku. Na tej liście są też osoby biorące udział w aferze z „postrzeleniem” Gabriele Giffords czy „zaginionymi” osobami na terenie całego kraju. Dave Weiss zagroził Chiariniemu założeniem sprawy sądowej, lecz pewne osoby z „zabitego” komanda Seal Team Six już sypią i Chiarini ma ich zeznania. To zresztą potwierdza, że za Chiarinim stoją pewne służby. W następnym odcinku pójdziemy dalej -naprawdę zrobi się naprawdę gorąco, gdyż jak się okaże, niektórzy znani politycy i działacze są również aktorami – wszyscy z „rodzinki” Illuminati. Będzie też o UFO i „demaskatorach” NWO. Najlepsze będzie jednak to co udało mi się odkryć na podstawie materiału Chiariniego. Mocno się zdziwicie… Podaję link tylko do pierwszego odcinka serii Truth Exposed, na jego końcu znajdziecie link do następnych części:
Wszystkich znających język angielski proszę o dokładne obejrzenie tego filmu – konieczne będzie jego przetłumaczenie na język polski. Nie wydaje mi się, żeby znały go polskie służby, politycy i dziennikarze – chyba, że uczestniczą w tej międzynarodowej konspiracji. Nie mam wątpliwości, że takie osoby w Polsce są, i to na wysokich stołkach. Jestem pewien, że po tym co się dzieje w USA, one też zostaną ujawnione. Film przetłumaczony na polski będzie też mógł posłużyć do zdemaskowania tych samych praktyk w naszych mediach.
=========================================================================
zdj. Texas Liberty Campaign
Kilka słów o autorze serii Truth Exposed,Ed Chiarini:
– Urodzony w Millington, Tennessee, w młodości mieszkał w Pensylwanii.
– Szkoły: University of the Arts – Philadelphia, Chichester HS, The Christian Academy, CLEP U.S. Air Force
Już w wieku 15 lat został zatrudniony jako ilustrator bestsellera High Treason, na podstawie której powstał później film Olivera Stone JFK.
Później był ilustratorem kilku znanych książek, też o JFK.
W wieku 20 lat przeniósł się do Teksasu, gdzie mieszka i pracuje do dzisiaj.
Współuczestniczył m.in. w tworzeniu portalu Broadcast.com Marka Cubana, który został następnie przejęty przez Yahoo. Było to pierwszy portal ze stałą transmisją wideo w internecie.
Potem pracował na wysokich pozycjach dla wielkich korporacji takich jak Halliburton, LGC, Exxon Mobile, Savage Design, ESXengineering.com i Ashford.com. Chcąc poznać życie żołnierza zapisał się do Lotnictwa USA, gdzie był technikiem dla samolotów F-15 i F-22. Po wyjściu z wojska zajął się edukacją rodziców na temat zagrożeń jakie przynosi internet. Na podstawie tego doświadczenia stworzył WellAwareNet. Obecnie zajmuje się badaniami na temat alternatywnych źródeł energii, szczególnie z wodoru i tlenu uzyskiwanego z elektrolizy. Opatentował swoją własną metodę o nazwie „Holy Grail”. Jak widać z treści filmu, interesuje się też operacjami fałszywej flagi i wszelkimi oszustwami medialnymi. Jego publikacje znalazły się m.in. na InfoWars.com Alexa Jonesa.
Obecnie mieszka w Dallas.
Z uwagi na jego kontakty wojskowe, można przypuszczać, że zainteresował tematem oszustw medialnych odpowiednie patriotyczne służby amerykańskie.
*****************************************************************************

Twarze Illuminati ujawnione – koniec konspiracji cz. 2

Ed Chiarini, autor serii filmów Truth Exposed (Ujawniona Prawda), rozpoczyna drugą część swojego filmu od operacji fałszywej flagi zwanej „Zamachem na WTC”. Jak się okazuje, była to przygotowana z premedytacją akcja medialnego oszustwa, w której poświęcono życie niemal 3 tysięcy ludzi. 
Aktorka zatrudniona do odgrywania roli świadka w 2001 roku i aktywistki w 2011
Chiarini zdemaskował osoby, które zostały zatrudnione jako aktorzy. Ta młoda wyglądająca na Latynoskę dziewczyna, Monica Benarez, rzekomo widziała samolot, który uderzył w pierwszą z wież. 10 lat później można ją było jednak zidentyfikować podczas protestów studenckich, a także tzw. „okupacji ” w Dallas jako aktywistkę MoveOn.org.
Alyssa Greenberg – Blumberg
Drugi świadek, kobieta która widziała samolot wbijający się w Pentagon, to Alyssa Greenberg, która chyba z całej rodziny Greenbergów najrzadziej się udziela, gdyż nie jest zbyt dobrą aktorką.
Chiarini wraca do zamachu na WTC jeszcze w trzeciej i czwartej części filmu, pokazując kolejnego świadka – tego, który wszystkim badaczom wydaje się najbardziej podejrzany, który nie dość że widział samoloty, to wiedział, że wieże się zawaliły na skutek „uszkodzenia konstrukcji”. Było to powiedziane sztucznie i w sposób wyraźnie wyuczony. Nie wiadomo było jednak kim jest ta osoba. Chiarini go zdemaskował – po akcencie poznał, że jest Kanadyjczykiem. Część scen pokazanych przez Fox News i inne telewizje tego dnia była wyraźnie zaaranżowana. Reporter Fox News wspomniał o częściach samolotu, które ekipa widział po drodze – czyż nie jest dziwne, że nie utrwalono ich kamerą?
ten nos nie miał prawa się wychylić
Obecność aktorów daje wiele do myślenia, chodziło o przekonanie opinii publicznej do tego, że w wieże i Pentagon faktycznie uderzyły samoloty. Materiał prezentowany przez telewizję jest jednak bardzo wątpliwy. Krótko wspomnę o tym, że oszustwo z samolotami zostało udowodnione w filmie „September Clues” z 2008 roku, gdzie autor wykazał, że obrazy samolotów zostały nałożone w sposób sztuczny na materiały prezentowane na żywo. Nie wszystko jednak wyszło perfekcyjnie i np. na emitowanym materiale pokazal się nos samolotu, który musiałby przebić całą konstrukcję budynku. Obraz został na moment wyciemniony, ale jednak do emisji przedostało się kilka klatek. Oczywiście w kryminalnych mediach na ten temat nie było ani słowa.
To tylko niektóre role Tony’ego Greenberga
Chiarini wiele czasu poświęca rodzinie Greenbergów. Szczególnie uzdolniony jest Tony Greenberg, któremu  Chiarini poświęcił osobny film. Tu tylko należy wspomnieć, że grał role m.in. terrorystów Al Quaedy, prezentera irańskiej Press TV, komentatora dla Russia Today, młodego członka rodziny Rotszyldów, Davida, a niedawno szaleńca który oddał strzały w kierunku Białego Domu.
Podobnie Kenny Blumberg, który się wżenił w rodzinę Greenbergów – nie dość, że gra wiele ról, to jeszcze jest prezesem niezależnego związku filmowców w Arizonie.
Kenny w akcji
To on właśnie był autorem wielu filmów z „okupacji Wall Street” w Nowym Jorku i nie tylko. Można być pewnym, że celem ich powstania było tylko i wyłącznie dobro rodzin Illuminati. Świadczy to też o tym, że zdjęcia były przygotowane.
znak do rozpoczęcia bicia
Chiarini przedstawia zmanipulowane nagrania  prezentowane m.in. w Russia Today – gdzie „ominięto” początek nagrania,  a tam wyraźnie było widać jak jeden z „okupujących” daje znak do rozpoczęcia akcji.
znak do gazowania
Zarówno policjanci jak i protestujący są aktorami. Dokładna analiza pokazuje, że bicie demonstrujących było udawane. W słynnym przypadku nowojorskiego „gazowania” jedna z uczestniczek daje znak policji do rozpoczęcia szprejowania. Okazuje się, że w demonstracjach zarówno w Nowym Jorku jak i w Toronto podczas G20 uczestniczą i brutalnie są „aresztowane”  oczywiście te same osoby z   kręgu Illuminati, jak Jennifer Sexton, siostra Kenny’ego,
raz jako policjant, raz jako pobity
a także ludzie z Moveon.org, którzy są znani także z innych „imprez” jak strzelanina w Virginia Tech. Niektóre z tych osób grają też role … policjantów. Z kolei „niezależne” media jak Russia Today wykorzystują jako komentatorów właśnie ludzi z tego kręgu, co świadczy o tym, że są całkowicie kontrolowane przez Illuminati.
Chiarini zidentyfikował większość tych iluminackich aktorów – porównując materiały z telewizji i YouTube ze zdjęciami rodzinnymi.
Skąd tyle zdjęć tej rodziny Illuminati znalazło się w rękach Chiariniego? Twierdzi, że 5 tysięcy zdjęć było na rodzinnej stronie oraz na personalnych kontach na Facebooku, gdzie były bezceremonialnie umieszczone przez tych ludzi, którzy są tak przekonani o swojej wyższości, że po prostu nie przypuszczali, że ktoś może je wykorzystać w śledztwie przeciwko nim. Na podstawie tych zdjęć autor filmu stworzył drzewo rodziny Greenbergów wraz z powiązaniami z mediami. Senior rodziny Maurice Greenberg był m.in. szefem słynnej firmy ubezpieczeniowej AIG, American International Group, która nie zbankrutowała tylko dlatego, że dostała „pomoc” z Rezerwy Federalnej w wysokości 85 miliardów dolarów. Można przypuścić, że spora część tej sumy poszła na potrzeby rodzinki…
Rodzina Greenbergów jest powiązana ze Strongami, której senior Maurice, odgrywa jeszcze ważniejszą rolę w świecie niż Greenberg. To te właśnie rodziny prawdopodobnie stanowią w części rząd cieni, któremu podlega Prezydent USA, Kongres, a nawet Rezerwa Federalna.
Najciekawsze jednak nadal przed nami. Dowiemy się m.in. kim naprawdę są Maurice Strong i Maurice Greenberg –  Chiarini na podstawie analizy uszu, nosów i rysów twarzy udowodni, że są nazistowskimi zbrodniarzami Adolfem Eichmannem i słynnym „lekarzem” Josephem Mengele!
(Źródło: http://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/18/twarze-illuminati-ujawnione-koniec-konspiracji-cz-1/)
Reklamy

31 odpowiedzi na „Twarze Illuminati ujawnione – koniec konspiracji!

 1. jakub pisze:

  Phi brednie przeciesz swiatem nie morze rzondzic latajoncy trujkat z jednym okiem no wescie

 2. Thanks for a marvelous posting! I definitely enjoyed reading
  it, you could be a great author. I will
  always bookmark your blog and may come back down the road.
  I want to encourage continue your great posts, have a nice day!

 3. as pisze:

  Ale bełkot. Może warto ten bełkot uspokoić i przełożyć na normalny rzeczowy język, co?

 4. hello there and thank you for your info – I’ve certainly picked up anything new from right here. I did however expertise a few technical points using this site, as I experienced to reload the site lots of times previous to I could get it to load properly. I had been wondering if your web host is OK? Not that I am complaining, but sluggish loading instances times will sometimes affect your placement in google and could damage your high quality score if ads and marketing with Adwords. Anyway I’m adding this RSS to my email and could look out for
  much more of your respective exciting content. Make sure you update this
  again very soon.

 5. I like the valuable info you provide in your articles.
  I will bookmark your weblog and check again here regularly.

  I’m quite sure I will learn many new stuff right here! Best of luck for the next!

 6. icecap.us pisze:

  Welding is actually a great occupation that plays the role as
  part of many forms of construction and also fix operate.

  though equipment employed for traditional welding processes is flexible it might not be best
  for every one of the welding jobs. this might be obviously big information for the construction relevant industry.

 7. fire911.net pisze:

  Great goods from you, man. I’ve understand your stuff previous to and you’re just too excellent.
  I actually like what you’ve acquired here, really like what you’re saying and the way in which you say it.
  You make it entertaining and you still take care of to keep it smart.
  I cant wait to read much more from you. This is really
  a tremendous web site.

 8. Raquel pisze:

  When someone writes an article he/she keeps the image of a user in his/her
  brain that how a user can be aware of it. Thus that’s why this post is great. Thanks!

 9. Johnny pisze:

  Typical symptoms of a poorly functioning intestinal offer
  bloating, heartburn, gas, haemorrhoids, constipation, diarrhea and also discomfort.
  That means that your tend to be more vulnerable if you find
  yourself feeling ill, or whenever you are taking medication.
  It is definitely advisable in order to go up to a doctor because Candida treatment besides fungi might trigger vaginitis.
  As part of this particular article I will explain the basis of the Candida treatment and how to initiate killing off the Candida
  and also healing your body today.Common infections, as part of americans, which are resulted in by Staphylococcus aureus are, epidermis infections, pneumonia, deep tissue problems, and also toxic shock syndrome.

 10. restor lens pisze:

  whereas the drinking water windows inside the position should really avoid overfilling, we need to admit which one sleepy morning I was not paying interest and also ignored which
  I got already outfitted it with drinking water the night prior
  to. I would feel very amazed provided you could get a hold of this particular West fold Easy – Drip 10-cup coffee maker for deal
  anywhere, however you are able to find a any internet based,
  perhaps through craigslist, e – Bay, or perhaps Bid – Cactus.

 11. F. do ka pisze:

  Na początku też mi się wydawało to trochę naciągane, podobieństwo nie było aż tak ewidentne. Ale po obejrzeniu całości trochę inaczej się na to wszystko patrzy. Obejrzałam całość i zaczęłam się zastanawiać jak to jest możliwe, że ludzie tego nie widzą. Nie zdajemy sobie sprawy jak można manipulować swoim wyglądem. A oni to robią na najwyższym poziomie, jak w hollywoodzkich produkcjach. Mogą sobie na to pozwolić mając nieograniczony budżet.

 12. Artur pisze:

  troche stary ten news, na DI czytalem juz 2 miesiace temu i raczej mało rzetelne te śledztwo.

 13. dyskusb pisze:

  OK. Sory Mikolaju bardzo cie przepraszam. LINK JEST……

 14. a na końcu nie ma linka łośku?:)

 15. Herr pisze:

  Alex Jones może być oszustem akurat. I nie zdziwię się jeśli by do nich należał. On działa bardzo inteligentnie i większośc z tego co mówi to prawda, ale byłbym ostrożny wobec jego wywodów.

 16. Herr pisze:

  niestety ale film tego faceta wydaje się być mało przekonujący. Niestety. Tzn. ja wierzę w to, że to podstawiani aktorzy, to całkiem możliwe. Ale w filmie on nie udowadnia tego za bardzo, skacze po wątkach i tematach bardzo chaotycznie tak, że ktoś niewtajemniczony powie, że wziął dwa przyapdkowe nagrania i wmówił widzom, ze to make up i inna fryzura ale to ta sama osoba. Niestety słaby ten film, choć nie obejrzałem całości tylko pierwsze 20 minut… Dalej nie miałem ochoty bo niestety wątpię, aby ten film w jakikolwiek sposób przekonał sceptyków. No, chyba że z zebranych materialów zrobi lepszy, bardziej wiarygodnie ukazujący podobieństwa

 17. szaks pisze:

  Według niego David Icke i Richard Branson to te same osoby. Szczerze mówiąc nie wygląda to zbyt wiarygodnie. 😛

 18. Kamphora pisze:

  Tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu ze Obama to Osama…

 19. jakzawsze pisze:

  Mikolaj ? z kad zes zerznol tego newsa ? z monotorpolski bloga Marka Podleckiego ?

  …. wypadalo by podac chociaz linka prawda ?
  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/18/twarze-illuminati-ujawnione-koniec-konspiracji-cz-1/

  ….. XEROKOPIARKO

 20. Sabrina pisze:

  A co z tym D. Ice? Bo chyba nie za bardzo zrozumiałam… On też jest „ciemny”…?

 21. Z pisze:

  Czy ktoś pobrał ten film i może go udostępnić do ściągnięcia/oglądnięcia?

 22. Przemek pisze:

  Drugi link działa cały czas

 23. Sabrina pisze:

  Film jest już niedostępny ;-(

 24. twardy pisze:

  ahhahahahaha
  już na yt filmiku nie ma 😉

 25. rafradek pisze:

  no jak widać, jego konto na YouTube zostało zbanowane. SOPA działa.

 26. Przemek pisze:

  Mam nadzieję, że Alex Jones nie należy do grupy tych oszustów

 27. Patriota pisze:

  Dlaczego ten film i konto zoztało usunięte do kturego podałeś link.

 28. dunczyk pisze:

  link do filmu juz jest zbanowany

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s