S.M. Rozbicki w Londynie za pomocą telemostu na rocznicę NTNS 23 maja!

SNOWDENTYMINSKI

Disclosure, ujawnienie, dokumenty, teczki i nagrania – czyli: Rozbicki powie całą prawdę o sobie i o tym co wie. Ponad 4 lata oficjalnych działań wykładowych i dziennikarskich oraz kilka miesięcy działań pod przykrywką dały konkretny efekt. Dziennikarstwo śledcze w stylu Colombo rzuciło nowe światło na tajemnice i zagadki ruchu alter-ezoterycznego oraz  powiązań jego przedstawicieli z oficjalnymi i nieoficjalnymi agendami państwa… Brzmi ciekawie…? Więcej w Czasie Przebudzenia w czwartek 5 czerwca 2014 o 20.00. Bądź świadkiem historii…

banner zapowiedź

 

W MAJU PONIŻSZE PISMO ZOSTAŁO SKIEROWANE DO NAJWAŻNIEJSZYCH MEDIÓW, ORGANIZACJI I ORGANÓW SPRAWIEDLIWOŚCI W POLSCE:

Witam serdecznie

Niniejszym na mocy prawa obowiązującego w Polsce przekazuję niniejszy materiał video w oficjalnej formie zgłoszenia o możliwości popełnienia przestępstwa przez niezidentyfikowane bliżej instytucje/grupy interesów na mojej osobie, związane z nielegalnymi podsłuchami, które są karane w Polsce oraz z nielegalnym wywiadem gospodarczym skierowanym w celu uzyskania cennych informacji odnośnie mojej działalności gospodarczej (media/telewizja/prasa).
 
Nininiejszym materiał zostanie także przekazany do innych najwyższych urzędów i instytucji w Polsce i na Świecie, które będą powołane do zajęcia się moim przypadkiem.
 
Zaznaczam także, że sprawa odbije się szerokim echem nie tylko medialnym, dlatego każdy funkcjonariusz publiczny, który w nieodpowiedni sposób zbada mój przypadek będzie musiał mierzyć się zapewne z wewnątrznymi śledztwami kontrolnymi co do prawidłowości procedowania w tym przypadku.
 
Namiary na mnie są poniżej. Proszę o pilną informację zwrotną w terminach procesowych jakie są postepy w sprawie, pod jaką sygnaturą będzie prowadzona, czy zostaną wszczęte i kiedy czynności sprawdzające, jaka prokuratura się nią zajmie oraz o wszelkie inne informacje pozwalające mi komunikować z innymi organami wymiaru sprawiedliwości, które również będą badać ten przypadek.
 
W ten sposób zamierzam użyć wszystkich środków prawnych, by ujawnić mediom i społeczeństwu polskiemu wszelkich informacji o legalnych bądź nielegalnych działaniach operacyjnych Policji i innych funkcjonariuszy Państwa związanych z moją osobą i działalnością
 
Z poważaniem

Mikołaj Rozbicki

Telewizja Nowego Świata

Nagranie z:

10a

23 maja 2014r. Mikołaj S. Rozbicki weźmie udział w jubileuszowej audycji Najmniejszej Telewizji Na Świecie (NTNS) i dzięki telemostowi Skype połączy się na żywo nie tylko z Internautami z całego świata, ale przede wszystkim z Polakami mieszkającymi w Londynie (Hotel Henry VIII). Przy tej okazji Rozbicki wystosuje specjalny list do Polonii brytyjskiej, ale i także do wszystkich swoich rodaków mieszkających za granicą naszego kraju.

Podczas rocznicowej audycji NTNS 23 maja 2014 Rozbicki (ok. godz. 21.00) zmierzy się z najtrudniejszymi pytaniami i kwestiami dotyczącymi jego działalności medialnej i politycznej. Obejmie to następujące kwestie:
 – kontrowersje wokół planów medialnych Telewizji Nowego Świata i powiązanych portali
 – kontrowersje jego planu kampanii prezydenckiej jako kampanii medialnej i informacyjnej
 – kontrowersje wszelakie dot. kontrowersyjności jego osoby i poglądów;)

Będzie okazja zadać trudne pytania Rozbickiemu, także zapraszamy do udziału w audycji i skorzystania z tej okazji!

Więcej info na stronach NTNS

– tutaj: http://ntns.info/pierwsze-urodziny-ntns-23052014

oraz:

Link do Telewizji Nowego Świata tutaj:

http://www.livestream.com/telewizjanowegoswiata

Strona na Facebooku: https://www.facebook.com/telewizjanowegoswiata

Kanał You Tube: https://www.youtube.com/user/NowegoSwiataTV

Lubisz nas! – kliknij!

tnś FB

1.

 

2.

Reklamy