Rozbój w biały dzień – za dychę! – czyli „Czas Przebudzenia Na żywo” w Poznaniu 13 czerwca 2015

„Czas Przebudzenia Na żywo” to Rozbicki w wielu wcieleniach:

Politolog, dziennikarz, publicysta, analityk geopolityczny, były pracownik „dochodzeniówki” oraz były rzecznik poznańskiej Policji: Mikołaj S. Rozbicki w występie na żywo w Poznaniu!

Historia prawdziwa Rozbickiego, czyli z Policji do świata teorii spiskowych i z powrotem – opowiedziana w formie wielowymiarowego wykładu i prezentacji:)
maxresdefaultdziennikarstwo2r,id,d14yMTQ7dV5odHRwOi8vZ2V0LTIud3BhcGkud3AucGwvJTNGYSUzRDY1NDk1NjkzJTI2ZiUzRDAwLzAwLzEzLzAwMDAxMzcwX29yaWdpbmFsXzEyN0U2NTYzQzUyM0Y5MzguanBnO3FeMC45O3ReanBnO3Nea3NpYXpraTtmdF4xa76awakening

Świat Rozbickiego to: badania nad największymi i najciekawszymi tzw. „TEORIAMI SPISKOWYMI” jakie powstały, oryginalna wizja rozwoju cywilizacji ludzkiej od jej prapoczątków do historii najnowszej, a także predykcje kierunków naszej ewolucji wiekach następnych, politologiczne/geopolityczne analizy i obserwacje dot. wydarzeń światowych, puls Nowych mediów Internetowych XXI wieku i cybernetyka, kosmos i badania fundamentalnych Praw Wszechświata regulujących naszą codzienną egzystencję na każdy poziomie.

„Czas Przebudzenia Na Żywo” z Mikołajem S. Rozbickim – zapraszamy na co najmniej 5 godzin terabajtów danych, które mogą wstrząsnąć Twoim dotychczasowym postrzeganiem świata:
13 czerwca 2015 r. (Sobota)
„Coś Innego” – Mostowa 30, Poznań
Godzina 17.00 – 22.00
Bilecik 10 zł
   *UWAGA: ze względu na ograniczoną ilość miejsc w klubie prosimy o rezerwacje miejsc na event pod numerem telefonu: 725 333 222

10aMikołaj S. Rozbicki: Ekscentryczny dziennikarz i kontrowersyjny komentator życia politycznego ujawnia kulisy wieloletnich badań i analiz na temat przemian społeczno-politycznych w Polsce opisując tzw. „ruchy alternatywne”, antysystemowe, anty establishmentowi – diagnozując przyczyny ich powstawania oraz rozwoju. Jego praca to pogłębiona analiza zjawiska tzw. „Teorii Spiskowych”, które szerzą się w przestrzeni publicznej głównie w mediach internetowych, ale także coraz mocniej kształtują one świadomość polityczną, publiczną coraz szerszych mas ludzkich także za pośrednictwem mediów korporacyjnych głównego nurtu.

Co jest spiskiem a co teorią? Co jest prawdą a co dezinformacją i jak to mamy rozpoznać? A więc Teoria Teorii Spiskowych przedstawiona przed publicznością na żywo.

Oto, czego jeszcze możecie spodziewać się na spotkaniu:

Life performance, występ na żywo to zawsze coś innego niż studio. Nie wszystko da się przewidzieć, zaplanować i przygotować dokładnie, dlatego tak ważny jest „spontan” i swoboda kreacji. Rozbicki w Czasie Przebudzenia na żywo to zawsze inna historia, występy przed żywą publiką nie mają bowiem być tylko powielaniem nagranych „kawałków”, ale smakowitym bonusem, dodatkową atrakcją spontanicznej scenicznej kreacji dla fanów gatunku.
Wykład naukowy, czyli teorie Rozbickiego małe i duże. Głównie opowiem o zmianach w świadomości ludzkości w kontekście rozwoju nowych mediów Internetowych – to one są objawem już zupełnie nowej struktury sieciowej, po której chodzi informacja. Politolog i dziennikarz Rozbicki musi także i tu rozwijać swoje talenty oratorskie i piśmienne. Mowa potrafi być srebrem, a i złotem potrafi obsypać. Ale mieć Złoty Róg a umieć zadąć w niego, to zupełnie inna historia. Trzeba wiedzieć co się mówi, sens zaś słowom zawsze nadaje praktyka wynikająca z Twoich teorii, to największa weryfikacja jest – czyli Życie. Co wynika z teorii Rozbickiego – dowiecie się na miejscu, krótką zajawkę rozważań znajdziecie pod linkiem TUTAJ
…a w mega skrócie:
INTERNET= STRUKTURA SIECIOWA W PEŁNI WOLNA NA CAŁYM GLOBIE= GLOBALNA ŚWIADOMOŚĆ= NOWA EPOKA CYWILIZACJI LUDZKIEJ

Szamańskie wizje, czyli świat od zupełnie innej strony. Szamanem się nazwać w XXI wieku to już samo w sobie musi budzić kontrowersje. Ale dobry Szaman zawsze budzi kontrowersje, to jedno z jego najstarszych i najlepiej sprawdzonych narzędzi, narzędzi w rozwoju świadomości! Szaman jak już wie, że jest tym szamanem, to nie potrzeba mu do tego aplauzu publiki, czy fanów jego pracy na FB. On tam robi swoje, no więc jeśli mowa o mnie, to lubię głębiej posmakować tej rzeczywistości. Nie jestem w stanie nakarmić się tak pobieżną formą życia i doświadczania jakie oferuje mi codziennie ten Matrix. Analizuję głębiej, czasem na wielkim poziomie symboliki i archetypicznych wzorców, by lepiej „poczuć” rzeczywistość, a z tego poczucia jednocześnie rodzi się także większe zrozumienie jej mechanizmów, mechanizmów życia, a zatem Praw Wszechświata. Och, znowu pojechałem daleko… No tak sobie właśnie żyję i czasem opisuję rzeczywistość podobnymi zabiegami słownymi. Na spotkaniu pojedziemy dalej!:)

Kosmiczne fantazje a jak!:) Bez kosmosu się tu nie obędzie! A ja lubię grać kosmitę, bo czasem z tej pespektywy po prostu widać lepiej! I tak we wcieleniu kosmity postaram się przekazać Państwu kilka idei, kilka być może nowych konceptów dotyczącej rzeczywistości w jakiej na co dzień na tej planecie żyjemy. Co to jest matrix planetarny? Co kosmici mogą myśleć o ziemskiej cywilizacji? Jak „oni” postrzegają nasze problemy, nasze emocje, nasze idee? Czy prawdziwy kosmita odnalazłby się w naszym świecie…? No to zobaczymy:)

Prócz tego opowiem: dlaczego Prezydentem został kandydat PIS a nie guru establishmentu Komorowski, i co to oznacza dla Polski, jaka przyszłość kreuje się przed Polską w związku z nieuchronnymi zmianami społeczno-politycznymi. Opowiem dlaczego system III RP musi ulec transformacji poprzez głębokie zmiany ustrojowe, dlaczego dokona się zmiana pokoleniowa i świadomościowa i dlaczego stare zaklęcia najczarniejszego PR-u już nie działają.

Poruszę także temat upadku USA, przeobrażeń geopolitycznych w Europie i na świecie wymagających redefinicji interesu narodowego Polski, zmiany paradygmatów ekonomicznych, a także nieco o nadchodzącej epoce renesansu i oświecenia w dobie nowych mediów Internetowych.

O tych wszystkich niezmiernie ciekawych wątkach opowiem sam osobiście w zaprzyjaźnionym lokalu w klubie „Coś Innego” na występie LIVE, także przybywajcie!

10zł – dychę wrzucacie do kapelusza Indiany Jonesa. Z czegoś musi żyć!:)

13 czerwca 2015 r. (Sobota)
„Coś Innego” – Mostowa 30, Poznań
Godzina 17.00 – 22.00
Bilecik 10 zł
   *UWAGA: ze względu na ograniczoną ilość miejsc w klubie prosimy o rezerwacje miejsc na event pod numerem telefonu: 725 333 222
Reklamy