Renata Engel – jasnowidz

Renata engelNa podjecie pracy jako jasnowidz, zdecydowałam się 3 lata temu, po wypadku samochodowym. Jest to dla mnie niesamowita przygoda, w której pomagam innym odnaleźć siebie i swoja drogę, ale tez wzbogacam siebie sama i wciąż się rozwijam. Obserwując moje umiejętności, zauważyłam główny rdzeń mojej działalności. Objawiło mi się to jako informacje z płaszczyzny przyczynowej. Oczywiście pojawiają mi się odpowiedzi na pytania konkretne, czysto materialne, ale większy nacisk kładę na poszerzenie świadomości i perspektywy danego tematu u klienta, jego talenty, drogę życia, punkty do realizacji.
Moje umiejętności są przydatne zarówno w sprawach świata materialnego ( decyzje w pracy, dobór rodzaju pracy, decyzje z tym związane, rodzina, partnerstwo, relacje międzyludzkie, zdrowie ), ale tez spojrzenie okiem jasnowidza na te wszystkie tematy z planu duchowego.
W dobie zmian na Ziemi, gdzie Energia wspiera każdego w  nauce kreowania swojego świata, przyjęłam role doradcy, który z racji daru jaki posiada, może czasami zobaczyć coś inaczej i delikatnie podpowiedzieć.
Kontakt – mail: engel.renatka@gmail.com , Skype: rena6601, strona: http://www.engelrenata.com
Nieco o pracy Renaty Engel:

Reklamy