Przesłanie Serca Nowego Świata

Witamy w Twoim Sercu Nowego Świata!

Zapraszamy Cię do uczestniczenia w społeczności ludzi świadomych!

Twoje SNŚ to nowoczesny i funkcjonalny portal społeczności owy dla wszystkich ludzi Nowego Świata pragnących dzielić się swoimi doświadczeniami, wiedzą i informacjami ze swoimi braćmi z całego kraju i świata oraz czerpać z siebie wzajemnie.
Oddajemy Wam Kochani w Wasze ręce wspaniałe narzędzie do komunikacji i współpracy międzyludzkiej, która – o czym jesteśmy głęboko przekonani – i na którą zasłużyliście. Dotychczas to zabawki matrixa musieliśmy dostosowywać do naszych treści, teraz to my wszyscy będziemy nadawać ton i interpretacje wydarzeniom światowym,  teraz to my sami będziemy realnie tworzyć Nowy Świat według naszych planów i marzeń!
Jak ważna jest komunikacja międzyludzka oraz koordynacja współpracy zdążyliśmy się już przekonać nie raz. W obecnym świecie jeszcze wciąż kontrolowanym przez korporacyjne media społeczeństwo organizowane jest według destrukcyjnej zasady „dziel i rządź” oraz trzymane w izolacji od prawdy o prawdziwych wydarzeniach, mających dla nas ogromne znaczenie. Ludzie są wystraszeni, zagubieni i nie znający własnej mocy – mocy organizacji, współpracy i przede wszystkim mocy tworzenia! To moc kreacji świata, którą my ludzie mamy, a o której zapomnieliśmy.
Zapomnieliśmy, że to rządy i urzędnicy powinni służyć nam, a nie odwrotnie.
Zapomnieliśmy, że to ekonomia powinna służyć społeczeństwu, a nie społeczeństwo ekonomii.
Zapomnieliśmy, że to nie zysk jest najważniejszy, ale drugi człowiek.
Czas sobie przypomnieć jaką moc mamy i że to my tworzymy ten system. Możemy zatem go zmienić i zaprojektować nowy. Mamy wszystkie możliwe puzzelki: mamy technologiczne rozwiązania, wiedzę o nowej fizyce i biologii, nowoczesne podejście do wszechświata i kosmosu, wiedzę o przeszłości gatunku ludzkiego o niebo dokładniejszą od oficjalnej, mamy wiedzę o prawach życia i doświadczania, o systemie energetycznym człowieka i planety, a nasza świadomość wciąż niesamowicie szybko się rozwija – każdy z Was ma kawałek rozwiązania!
Brakuje jeszcze tylko zjednoczenia naszych potencjałów, połączenia sieci ludzkich serc w jeden organizm, gdzie każdy pełni swoją naturalną dla siebie rolę wyznaczaną przez indywidualne zdolności, talent, wiedzę i doświadczenie.  synergii
NIECH ZABIJE RÓWNIEŻ TWOJE SERCE NOWEGO ŚWIATA!

sercenowegoswiata.pl

Idea portalu SNŚ:

Portal SNŚ jest wielofunkcyjnym narzędziem komunikacji ułatwiającym zawiązanie trwałych więzi i relacji międzyludzkich oraz realizację naszych wspólnych projektów i przedsięwzięć inicjowanych dla dobra zarówno jednostek, jak i ogółu.

SNŚ – jest Waszą przestrzenią! Oddajemy ją Wam, abyśmy mogli razem wszyscy wspólnie zaprojektować nową rzeczywistość. Bo tak naprawdę każdy z Was wie co robić i ma własny element tej układanki, niezbędny by ułożyć obraz harmonijnej całości.
SNŚ jest w pełni społecznościowym portalem, zestawem narzędzi jaki wspólnie wykorzystamy do budowy Nowego Świata. Mądrość jest w Was, my wszyscy zjednoczeni posiadamy moc kreacji i niesamowity potencjał przez długi czas skutecznie tłumiony.
Czas już na uruchomienie naszej mocy!
Bardzo ważnym aspektem i jedną z najważniejszych wartości wspieranych przez ten projekt jest także szacunek dla planety i współpraca z nią. To ona daje nam życie i możliwość rozwoju. Świadomość planetarna ma być jednym z najważniejszych spoiw łączących ludzi i regulujących ich działania w nowej cywilizacji.
Fundamentem naszego działania jest realne i konsekwentne przejawianie wartości Nowego Świata w każdym możliwym aspekcie rzeczywistości.
Mamy głęboką świadomość tego, że słowa bez stosowania treści które za nimi stoją w praktyce, pozostają tylko słowami. Naszym celem jest w pierwszej kolejności budowanie potencjału każdej istoty tak, żebyśmy mieli szansę wybudować potem prawdziwie nowe społeczeństwo.
Jednocześnie całym sercem wspieramy współdziałanie w poszukiwaniach i stosowaniu wielorakich alternatywnych rozwiązań systemowych, organizacyjnych oraz strukturalnych. Mamy jednak głęboką świadomość, że bez wypracowania nowej jakości w relacjach międzyludzkich najpiękniejsze nawet ideały i projekty mogą się nie udać.
Wspieramy indywidualność każdej jednostki i organizacji oraz zachęcamy do wypracowywania skutecznego modelu współpracy opartego na wspólnych działaniach tychże indywidualności.
Mamy także świadomość, że taki model nigdzie na planecie jeszcze w skali masowej się nie zamanifestował – dlatego zapraszamy wszystkich do wspólnej pracy nad nim.
Nasza działalność polega na angażowaniu się, pomocy i współpracy ze wszystkimi świadomymi istotami oraz wspólnego poszukiwania dróg efektywnej komunikacji między nami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko współpraca niezależnych ludzi i organizacji jest w stanie zrealizować potencjał Nowego Świat – to dlatego motyw współpracy z innymi ludźmi, podmiotami i organizacjami jest dla nas tak istotny. 
Każdy z Was może dołożyć swoją cegiełkę do tego epokowego wydarzenia – transformacji obecnego systemu życia w całkowicie inną formę, gwarantującą nam wszystkim bezpieczeństwo, rozwój i spełnienie życiowe.
Każdy z Was może coś zrobić!
Bo każdy ma jakąś umiejętność, specjalizację, znajomości lub pewnego typu zasoby. Niektórzy pracują tłumacząc ważne przekazy i artykuły na różne języki, inni zajmują się z racji swej wiedzy sferą informatyczną, jeszcze inni wyszukują ważne dla nas wszystkich informacje lub podsuwają ciekawe pomysły. Są w końcu ludzie, którzy po prostu wspierają finansowo konkretne przedsięwzięcia zmierzające do zmiany obecnej niezdrowej sytuacji.
Jak zatem możemy sobie nawzajem pomóc?
Pracując w realizacji naszych ideałów pracujesz dla siebie i swego otoczenia. Chcemy by każdy – również i Ty – stał się elementem tej misji, żeby każdy był wolnym człowiekiem, należącym do wolnej ludzkości.
Wspieramy wolnomyślicielstwo, poszukiwanie prawdy i nie zamykanie się na żadne, nawet najbardziej odważne teorie dotyczące świata i rzeczywistości. Chcemy stwarzać przestrzeń do realnej i merytorycznej wymiany poglądów ucząc się zdolności poszanowania integralności każdej istoty.  Różne poglądy są jak najbardziej cenne, jednak sposób myślenia, wyrażania swych racji i dyskusji  wymaga odpowiedniego poziomu – i to jest dla nas wyznacznikiem.
Zatem swobodna dyskusja merytoryczna ma zastąpić  dogmatyczne spory.
Pragniemy współpracować z ludźmi o otwartym umyśle. Otwarty umysł nie oznacza, że we wszystko wierzymy i wszystko akceptujemy, ale to, że każdą informację analizujemy, badamy obiektywnie i rzetelnie, jakkolwiek niewiarygodnie by brzmiała. Otwarty umysł nie odrzuca informacji tylko dlatego, że mu nie pasuje, że jej nie lubi, bądź brzmi śmiesznie. Informacje są dzielone na te, które wydają nam się prawdopodobne, możliwe oraz te, które na dziś uznajemy za niepasujące puzzelki – i tyle.
Argumenty, które o tym przesądzają są merytoryczne, choć czasem nie ze świata li tylko umysłu i logiki, ale i intuicji i odczuć. Szukamy jednak wciąż, nie zamykamy się w pudełkach poglądów i nadal zadajemy pytania i weryfikujemy to co do tej pory udało nam się ułożyć w jeden obraz świata.
 
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s