Program Telewizji Nowego Świata:

W poniedziałki:

 *14:00  „W poszukiwaniu Prawdy” program Marka Ejtminowicza (USA). Relacje z wydarzeń prosto ze Stanów Zjednoczonych, analiza postępującego NWO u Wielkiego Brata, oprócz tego ciekawe i wciągające medytacje oraz wartościowe przemyślenia na temat życia i świata.
*21.00 – “5D” – Bartosz Kurzeja i Barbara Wojtkowska
Bartosz Kurzeja i Barbara Wojtkowska wprowadzą Was w świat niezwykłych tajemnic, które jeszcze nie tak dawno temu były tematem tabu, a dzisiaj obalają stare paradygmaty nauki.

We wtorki:

*18.00 –Magic Sounds” – Bartosz Inlight Jabłoński: Jest audycją muzyczną prowadzoną przez znanego w kraju i za granicą artystę grającego szeroką gamę muzyki Trance, oraz prowadzącego (głównie w trakcie trwania festiwali) Strefy Medytacji z wykładami. Audycja z mixsetami na żywo skierowana jest głównie w relaksację, medytację i wizualizację. Ponad to zapraszani są artyści z indywidualnymi przekazami muzycznymi, oraz z nimi wywiady. Sety bezpośrednio z wydarzeń muzycznych, oraz relacje. Informujemy o godnych uwagi imprezach. Emitujemy filmy. Audycja Wzbogacona jest o wykłady z różnych dziedzin życia codziennego. Rozwój duchowy i Osobisty, Szamanizm, Reiki, Litoterapia, Energetyka, OOBE i LD, Astronomia i Wszechświat. Spodziewać się można audycji specjalnych. Wtorkowe popołudnie to również odpowiedni moment do pozytywnego nastrojenia tygodnia. Pomożemy go optymalnie nastroić.
Więcej muzyki na http://www.mixcloud.com/bartoszkj/

 W środy

*19.00 – “Wieści z kosmosu” – Sandra Niemczyk i John. Audycja o najnowszych przekazach channelingowych i ich interpretacjach

W czwartki:

*20:00 – „Czas przebudzenia” – Mikołaj Rozbicki – wywiady, dyskusje oraz analiza wydarzeń na świecie. Czas Przebudzenia to program, w którym co tydzień autor analizuje światowe wydarzenia i informacje z każdej dziedziny życia, które zmieniają całkowicie nasze dotychczasowe postrzeganie świata i rzeczywistości, rewolucjonizują rozumienie naszego życia i całego wszechświata.

W soboty:

*19.00 – Nowa Ziemia” – Daniel Kowalczyk. Audycja o: Konstytucji Nowej Ziemi, wizji przyszłości, wizji zakładania samowystarczalnych ekologicznych siedlisk i samowystarczalnych ekologicznych osiedli.
*21.00 – „Jaskinia Szamana”- Maciej Dziubla, tematyka szamańska, natura rzeczywistości, świadomość i rozwój, umysł i transformacja. Inne spojrzenie na rzeczywistość, kontakt z naturą, inne stany świadomości, wyjście poza czas i materię.

W niedziele:

*20.00 – „EDEN_Mirko” (od 21.10.12): Przekaz REIKI na odległość w postaci medytacji, dla każdego uczestnika audycji, wibracje nadchodzącego tygodnia oraz całe kompendium wiedzy duchowej dostępne w audycji.

Zapraszamy do oglądania!

Reklamy

Jedna odpowiedź na „Program Telewizji Nowego Świata:

  1. nnka pisze:

    odnośnie audycji z 17.01. Kilka dni temu ukazał sie w polskiej sieci youtube filmik „Niemieccy naukowcy pozywają rząd w sprawie chemtrails [PL]” I tak niewiele potrzeba, aby tam zajrzeć i zobaczyć, że film został opublikowny w niemieckiej sieci… 5 lat temu!. Pozdrawiam. http://nnka.wordpress.com/2012/01/17/drobna-uwaga-w-sprawie-chemtrails-pl/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s