Program konferencji „U progu Nowego Świata”:

*10.00 – Marcin Mizera:
„Rewolucje – 2012”
Dziennikarz i publicysta od wielu lat poruszający m.in. tematykę zjawisk z pogranicza nauki. Autor szeregu programów tv i audycji radiowych. Od 2005 roku prowadzi Projekt NPN – największą w Polsce organizację zajmującą się badaniem i dokumentowaniem zdarzeń wymykających się racjonalnemu wyjaśnieniu. Redaktor Naczelny serwisu: www.npn.org.pl. Wystąpienie dotyczyć będzie m.in. bieżącej sytuacji na świecie i w Polsce, zmian, jakie nas czekają oraz wszystkiego, co jest związane z „datą – symbolem”, czyli 21 grudnia 2012…
Co wydarzy się tego dnia? Czy jesteśmy w przededniu zagłady naszej cywilizacji i planety, a może wręcz przeciwnie, to początek Nowej Świetlanej Ery? Chcemy wierzyć, że już wkrótce obudzimy się w Nowym Lepszym Świecie. Niestety, większość z nas nie zdaje sobie sprawy, że ten stary „system” nigdy sam nie odejdzie, nigdy nie podda się bez walki. Oczywiście, można wszystko zmienić, ale do tego niezbędne są prawdziwe rewolucje! Sama wiara w „Nową Erę” i „duchowość” nie wystarczy… Słowa to tylko początek.
Poznaj prawdziwe znaczenie symbolicznego roku 2012!Poruszona zostanie także sprawa występujących w różnych częściach świata (także w Polsce) dziwnych dźwięków. Wiele wskazuje na to, iż mają one związek z przepowiedniami dot. grudnia 2012…
*10.45 – Janusz Zagórski:
 „Wolni Ludzie w procesie transformacji siebie i świata”
Dziennikarz, politolog, wieloletni badacz tematów alternatywnych, prowadzący telewizję internetową NTV, organizator Harmonii Kosmosu i wielu innych inicjatyw szerzących wiedzę i świadomość – podzieli się z Państwem swoją wizją przemian, jakie obecnie następują na świecie. Jest on osobą, która od wielu lat próbuje zintegrować środowisko alternatywne będąc świadomym wyzwań, przed jakimi stoimy jako jednostki, społeczeństwo i cała cywilizacja.
*11.45 – Sandra Niemczyk:
„Droga transformacji: Miejsce i rola człowieka w kosmicznym Planie Dziejów”
Sandra Niemczyk od lat tłumaczy i publikuje przekazy od naszych braci z kosmosu. Channelingi to sprawa niejednoznaczna – nie są wolne od manipulacji i dezinformacji, jednak nie można ich też nie doceniać, jako jedno z wartościowych źródeł informacji. Warto zapoznać się jaki obraz świata i jego transformacji ukazują te przekazy. Kilka słów od Sandry: „Od wielu lat czułam głód wiedzy i odpowiedzi na pytania na które nikt nie był mi w stanie odpowiedzieć. Szukałam, czytałam, pytałam, drążyłam i załamywałam ręce. Wiedziałam, że chodzi o coś więcej. Z otwartym umysłem, chciałam zajrzeć za każde drzwi. Teraz wiem, że Wszechświat mówi do mnie, poprzez lekcje, doświadczenia, niebywałe „zbiegi okoliczności” i znaki na drodze codziennego życia. Zrozumiałam swoją rolę, zrozumiałam przyczynę i dokonałam wyboru. Kim jesteśmy? Co tu robimy i dlaczego teraz? Jakie jest nasze miejsce we Wszechświecie i nasza rola w tym czego jesteśmy świadkami? To tylko wierzchołek góry pytań, jednakże okazuje się, że odpowiedzi są bliżej niż może nam się wydawać.”
*12.45 – 5 minutowa przerwa
12.50 – Katarzyna Barczyńska:
„Naturalne Technologie Kryształowe – świadoma transformacja w energii Ziemi i Człowieka”
Kryształowa – informacyjna budowa wszechświata i sieci organiczne Ziemi.  Wzajemne zależności w energii i budowie dla Ziemi i Człowieka – poszukiwanie centrum energetycznego. Kryształy w strukturach człowieka – w ciele fizycznym i jego polu informacyjnym. Medytacja z wizualizacją struktur kryształowych. Aktywacja pola kryształowego – transformacje na poziomie matrycy pierwotnej – prezentacja. Zastosowanie kryształów w budowlach prywatnych, publicznych i przestrzeniach miejskich – różne sposoby emanacji.
*13.30 – przerwa obiadowa
*14.30 – Krzysztof Rogala:
„Okultystyczna manipulacja ludzkością w aspektach MILAB oraz konsekwencje dla obecnej sytuacji naszej cywilizacji”
Wieloletni badacz tematów zakazanych: starożytnych podań i alternatywnej archeologii, spisków, okultyzmu i natury rzeczywistości przedstawi Wam informacje, na które ludzkość często nie chce patrzeć i zamiata je pod dywan. Military Abductees – uprowadzeni wykorzystywani przez wojsko, to temat rzeka, ale ma ogromne znaczenie dla tego, co działo się i dzieje obecnie na świecie.
*15.00 – Mikołaj Rozbicki:
„U progu Nowego Świata: Wielkie wyzwanie dla ludzkości w latach 2013 – 2015”
Już niewiele czasu pozostało do słynnej daty 21 grudnia 2012 roku – wyznaczonej przez Majów jako koniec jednej epoki, a początek drugiej. Czy to znaczy, że 22 grudnia obudzimy się w innym świecie? I tak i nie. Tak – bo energetycznie zupełnie inne siły od tej pory będą dominowały na naszej planecie, co pociągnie za sobą lawinę kolejnych fundamentalnych zmian. Nie – gdyż nic nie stanie się na pstryk palca, nie znajdziemy się od razu u bram raju… Ten raj trzeba wspólnymi siłami zbudować i ten potencjał zrealizować. Zmiana bowiem głownie objawia się właśnie przez nas – ludzi… Więcej na konferencji w Poznaniu!
*16.00 – Mirosław Chlebowski:
„Wibracje 2013 i refleksje Mirko „
W wystąpieniu Mirko: mini relaks ruchowy dla uczestników konferencji, medytacja dot. wibracji na 2013 rok – medytacja podnosząca nasze wibracje z uwzględnieniem czakramu, który będzie nr 1 przy wibracji głównej w 2013 roku, a także omówienie wibracji na 2013 roku, filozofia „Tu i Teraz” czyli „Wew. Obserwator” jako szczególnie ważny przyjaciel po 21.12.2012r., oraz przekaz ReiKi dla każdego uczestnika konferencji w intencji NOWEGO ŚWIATA.
*16.45 – Norbert Marszałek:
Nowy Świat, nowa energia, nowy kalendarz – według jakiego rytmu powinni żyć ludzie w Nowej Cywilizacji?
Norbert Marszałek to pasjonat nowych rozwiązań. Przez szereg lat gromadził wiedzę na temat kosmosu i jego wpływu na rozwój człowieka. W sposób naukowy odkrył i udowodnił, że wszystko w kosmosie jest uporządkowane i zapisane w liczbach, które powiązane są z ciałem człowieka i są zapisane w dacie urodzenia. Dzięki tej wiedzy opracował harmonijny kalendarz życiowego mistrzostwa zawierający 13 miesięcy, każdy po 28 dni. Na konferencji dowiemy się, że pracując z kalendarzem możemy odnaleźć swój rytm i rytm wszechświata, który przywróci nam zaburzoną równowagę i pozwoli odnaleźć radość i szczęście w życiu codziennym. Dlatego tak ważną kwestią dla nowej cywilizacji jest określenie nowego kalendarza, zgodnego z nową energią.
*17.15 – Dyskusja panelowa: pytania z sali do prelegentów, pytania i odpowiedzi
Reklamy

4 odpowiedzi na „Program konferencji „U progu Nowego Świata”:

 1. Rasti pisze:

  Czy będzie możliwość obejrzenia wszystkich wystąpień na YouTube?

 2. Anonim pisze:

  Co to z glupi cluster liter na gorze 🙂
  Po konferencji byla fantastic
  Thank you

 3. knopersx pisze:

  Witam, mam pytanię, czy są jeszcze wolne miejsca i w razie czego jak kupic bilet, czy na miejscu się płaci ? Pytam sie bo niemam pojęcia, jeszcze niewiem czy się zjawie ale lepiej mieś informacje 🙂

  Pozdrawiam

 4. dfghjk pisze:

  Banda popierdolonych pojebów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s