Prawda o naszym świecie: ukrywane fakty – sympozjum w Warszawie 20 marca!

Prawda o naszym świecie:

ukrywane fakty

Sympozjum

20 marca 2011 (niedziela)

10:00-19:00

Warszawa – Hotel LORD, Al. Krakowska 218

Zapraszamy na niesamowite sympozjum ujawniające skrywane dotąd przed szeroką opinią publiczną fakty, które mogłyby zmienić oblicze naszej rzeczywistości. Wyruszymy w fascynującą podróż śladami tajemniczych organizacji, które dążą do ustanowienia niepodzielnej władzy – wszechwładnego Rządu Światowego. Poznamy prawdę o masonerii, Iluminatach i innych tajnych agendach.
Nasz świat jest pełen problemów, konfliktów, wojen i biedy. Każdego roku coraz mocniej dosięga nas kryzys ekonomiczny, kurczą się zasoby ropy naftowej, a środowisko naturalne ulega ciągłej destrukcji z powodu działalności człowieka i jego niszczycielskiej technologii. Medycyna konwencjonalna wraz ze skorumpowanym systemem koncernów farmaceutycznych nie rozwiązuje problemów zdrowotnych ludzi, a raczej stale je pogłębia lecząc jedynie objawy, a nie skutki chorób. Politycy straszą rzekomym światowym terroryzmem, na walkę z którym przeznaczają coraz to większe sumy z naszych podatków.  Do tego zbliżamy się do złowieszczo brzmiącej daty 2012. W formie skrajnej dla jednych to czas nieodwołalnego kataklizmu, który prawie całkowicie zniszczy życie na ziemi. Dla innych to początek nowej rzeczywistości, czas odrodzenia się naszej cywilizacji. Jak jest naprawdę ?
Kluczem do narodzin Nowego Świata opartego na harmonii, miłości i współpracy jest globalna zmiana świadomości. Tą świadomość może zmienić jedynie rzetelna wiedza o rzeczywistych przyczynach obecnych problemów naszego świata oraz o potencjalnych możliwościach i alternatywach tego systemu. Na sympozjum przedstawimy Państwu ukrywane fakty o naszym świecie z każdej dziedziny: ekonomii, medycyny, polityki, świata mediów oraz najnowszych osiągnięć technologii.  Postaramy się odpowiedzieć na pytania, gdzie leży prawdziwe źródło problemów obecnego świata oraz wskażemy rozwiązania będące podstawą budowy Nowej Cywilizacji.
Sympozjum będzie składać się z dwóch części. Pierwsza będzie opisem obrazu współczesnego świata…
Globalna elita i mechanizm zniewolenia ludzkości, Nowy Porządek Świata, Tajne Stowarzyszenia,  Manipulacja podprogowa, Ekonomia niedostatku
…druga część będzie wizją nowej rzeczywistości
Medycyna cudów,  Nowa Nauka,  Alternatywne technologie w Nowej Cywilizacji,
Czas Transformacji 2012
Prelekcje:
Andrzej Bazgier: Jak sobie radzić ze zmianą czyli jak się nie bać tego, co nadchodzi?
Nasze poczucie bezpieczeństwa nie lubi zmian i oczekuje stabilności. Czas w którym żyjemy jest czasem transformacji i jedyne, co w nim jest stabilne, to pewność zmiany. Jak się jej nie bać? Co można zmienić w swoim stosunku do tsunami zdarzeń, które nas porywa, by surfować na fali i nie dać się zatopić? Jak wykorzystać siłę rozpędu fali, by wpłynąć na wody Nowego Świata? Odpowiedzią na te pytania będzie krótki przewodnik radzenia sobie ze zmianą – albowiem KAŻDA ZMIANA MOŻE BYĆ TYLKO ZMIANĄ NA LEPSZE.
Krzysztof Słupianek: Medycyna Cudów  – ukryte fakty
Dzisiejsza medycyna stoi na rozdrożu pomiędzy wyborem leczenia skutków chorób w pełni uzależniając się od koncernów farmaceutycznych, a leczeniem prawdziwych ich przyczyn i zainwestowaniem w rozwój nauki oraz naturalnych możliwości uzdrawiania. Staje przed nami zatem fundamentalne pytanie o dalszy rozwój medycyny: służba mamonie czy zdrowiu? To także Twoje zadanie, by odkryć fakty o prawdziwych mechanizmach powstawania chorób i sposobach leczenia.
Filip Blicharczyk: Czary w mediach XXI wieku – techniki manipulacji podprogowej
„Nasz produkt jest najlepszy. Kup już dziś. Wybierz jakość”. Psychologiczna manipulacja w dzisiejszych czasach nie zawsze jest tak oczywista i nie ogranicza się tylko do reklam. W świecie, w którym media walczą o duże pieniądze, duże pieniądze inwestuje się w manipulację masami. Słowa nie są już tylko słowami, a w TV każde jest na wagę złota…
Dariusz Brzozowiec: Ekonomia niedostatku – „martwy koń” współczesnej gospodarki światowej.
Jeśli zastanowić się nad otaczającą Cię ekonomiczną  rzeczywistością i wierzyć medialnym przekazom- nigdy nie było lepiej! Więcej zarabiamy , więcej wydajemy, korzystamy z życia na całego i nie ma się co martwić bo Polska jest „zieloną wyspą” na  mapie kryzysu! Jeśli wierzysz w te wszystkie rzeczy będzie Ci ciężko uwierzyć ,że może być inaczej. Są ludzie którzy pytają z przekorą : „Jeśli jest tak dobrze to czemu jest tak źle?” Dlaczego rosną podatki ? Dlaczego boisz się o swoją emeryturę? Dlaczego ciągle brakuje nam pieniędzy? …i najważniejsze:  Jak sobie z tym wszystkim poradzić ?
Janusz Zagórski: Nowa nauka i alternatywne technologie w Nowej Cywilizacji
Główne elementy wystąpienia Janusza Zagórskiego na Sympozjum:
– Na czym polega nowy paradygmat wiedzy i co to znaczy „nowa nauka” ?
– Święta Geometria: jej prawa i zasady jako uniwersalny język i narzędzia do integracji
wszystkich dziedzin nauki i paranauk.
– Pojecie energii jako uniwersalny klucz do analizy wszystkich aspektów rzeczywistości.
– „Złoty podział” jako podstawowe narzędzie oceny wszelkich przepływów energii, oceny topografii przestrzeni i narzędzie do kreowania harmonijnych obszarów rzeczywistości.
– Czy odkrycie innych wymiarów rzeczywistości i potwierdzenie istnienia prędkości ponad świetlnych unieważni fizykę kwantową ?
– Odkrycia i wynalazki Lucjana Łągiewki – jako droga do nowej mechaniki i napędów.
– Filozoficzne znaczenie eksperymentów udowadniających możliwość wykonania ruchu obiektu bez zewnętrznego punktu oparcia.
Mikołaj Rozbicki: Globalna elita i mechanizm zniewolenia ludzkości

 

Przeciętny obywatel myśli, że żyje w świecie prawdziwej demokracji i wolności. Nie zdaje sobie sprawy z tego w jak wielkim stopniu jego życie kreują codziennie tajne organizacje oraz zakulisowe rozgrywki na poziomie globalnym. Światowe wydarzenia, które media głównego nurtu przedstawiają jako przypadkowe okazują się bowiem starannie zaplanowanymi i rozgrywanymi spektaklami, prowadzącymi do realizacji odwiecznego planu globalnej elitywszechwładnego Rządu Światowego.
Na Sympozjum odbędzie się premiera książki Mikołaja Rozbickiego „NOWY PORZĄDEK ŚWIATA: WSZYSTKO ROZGRYWA SIĘ W NASZYCH UMYSŁACH”

Opis książki:
Książka ta opisuje czym tak naprawdę jest tajemniczy plan globalnej elity – Nowy Porządek Świata, który realizuje się na naszych oczach. Odpowiada na pytanie w jaki sposób można powstrzymać tę złowrogą agendę.
Zdaniem Mikołaja Rozbickiego manipulacja i kontrola ludzkości trwa od wielu setek tysięcy lat, gdy naszą cywilizacją zawładnęła nieznana siła spoza tego świata.
W książce znajdziemy opisy sposobów i technik manipulacji ludzkością oraz przykłady błędnych programów ludzkiego myślenia celowo nam implementowanych, bądź wzmacnianych w celu władzy i kontroli. To właśnie te programy powodują, że całe masy ludzkości żyją obecnie w swoistym więzieniu dla umysłu i dlatego są tak łatwo rządzone z ukrycia przez globalną elitę.
Autor daje jednak bardzo prostą i niezwykle pozytywną receptę na obecną sytuację na Ziemi – wystarczy, że ludzie wezmą wreszcie odpowiedzialność za swoje życie oraz los planety i zaczną świadomie kreować własną rzeczywistość. Wówczas cały system kontroli runie niczym domek z kart. Tym bardziej, że zdaniem autora żyjemy w niezwykłych czasach globalnej zmiany świadomości, która przyspiesza każdego dnia.
To właśnie wiąże się z symboliczną datą wyznaczoną przez Majów, którzy doskonale wiedzieli, że w tym okresie właśnie następuje czas zmiany – 2012 rok oznacza bowiem początek podróży w kierunku Nowego Świata
Program:
10:00 – Otwarcie Sympozjum
10:10 – Ekonomia niedostatku – „martwy koń” współczesnej gospodarki światowej: Dariusz Brzozowiec
11:10 – Globalna elita i mechanizm zniewolenia ludzkości: Mikołaj Rozbicki
12:10 – Czary w mediach XXI wieku – techniki manipulacji podprogowej:  Filip Blicharczyk
12:40 – przerwa
13:00 – Medycyna Cudów  – ukryte fakty: Krzysztof Słupianek
14:00 – Nowa nauka i alternatywne technologie w Nowej Cywilizacji: Janusz Zagórski
15:00 – przerwa obiadowa
16:00 Jak sobie radzić ze zmianą czyli jak się nie bać tego, co nadchodzi?Andrzej Bazgier
17:00 – „Nowy Porządek Świata – Wszystko rozgrywa się w naszych umysłach” – prelekcja i premiera książki: Mikołaj Rozbicki
18:20 – Panel dyskusyjny: wymiana poglądów między prelegentami oraz pytania z sali
19:00 – Zakończenie Sympozjum
Cena biletu: 59zł
Aby kupić bilet na Sympozjum prosimy przelać na poniższe konto bankowe kwotę 59 zł.

Dane do przelewu:
ING BANK ŚLĄSKI
Nr konta:
19 1050 1764 1000 0090 7793 7549
Nazwa odbiorcy: CZAS NOWEJ ERY Grzegorz Popławski

W dniu Sympozjum od godziny 09:00 należy udać się wraz z dowodem wpłaty po odbiór biletów w kasie.
Informacja i rezerwacja:
Grzegorz Popławski, tel. 508 071 872, e-mail: kontakt@czasnowejery.pl
Mikołaj Rozbicki, tel. 506 299 370, e-mail: mikolajrozbicki@vp.pl
Lokalizacja Sympozjum:
Warszawa – Hotel LORD, Al. Krakowska 218  (bezpośrednie sąsiedztwo LOTNISKA CHOPINA)
Linie tramwajowe: 7,9,35
Linie autobusowe: 106, 154, 182, 301
Reklamy

3 odpowiedzi na „Prawda o naszym świecie: ukrywane fakty – sympozjum w Warszawie 20 marca!

 1. Anetta pisze:

  Naprawdę fantastyczne spotkanie!
  Ogrom różnorodnych, bardzo ciekawych informacji!
  Wiele wątków tematycznych..
  Mikołaj Rozbicki jest wspaniałym i wszechstronnym młodym człowiekiem – dedykacja równie miła! 🙂
  Nie wspomnę oczywiście o innych prelegentach..

  Z niecierpliwością czekamy na kolejne sympozjum, które mam nadzieję będzie obfitowało w nowy zakres informacji, wiedzy oraz doświadczeń!

  Pozdrowienia słoneczne dla wszystkich..

 2. markra pisze:

  świetnie, że organizowane są tego typu seminaria, jednak uważam, że powinno byc dla szerszego grona ludzi, niz takie spotkanie…np. ulotki do pewnych ludzi jak lekarze, sklepy spozywcze, itd. Poza tym Polacy wogole nie dbaja o jakość dzwieku, wiec choc o napisy prosimy z tego spotkania.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s