Początek Nowego Świata rodzący się w naszej duszy – Aleksander Deyev

https://czasprzebudzenia.files.wordpress.com/2012/12/a_new_dawn_by_burning_liquid.jpg?w=300zdjecie

I tutaj bardziej widzę rolę dla takich ludzi jak Ty: którzy mogą obudzić nową ideę w umysłach ludzi. To jest idea stworzenia Serca Nowego Świata na nowej płaszczyźnie – 4 gęstości.  To właśnie jest wyjście ewakuacyjne dla ludzkości, sposób na stworzenie Nowej Ziemi. Ostateczny plan ewakuacji ludzkości przygotowany z góry i realizowany podczas przechodzenia fali…”. W poprzednim moim wywiadzie z Aleksandrem Deyevem takimi słowami zakończyliśmy naszą rozmowę. Teraz czas rozbudować ten wątek. Poniżej artykuł o Aleksandra Deyev’a o prawdziwym źródle, kierunku i celu transformacji przez jaką przechodzimy:
Rozmawialiśmy o zmianach przez jakie przechodzimy my jako ludzkość, teraz powiem nieco więcej o zmianach przez jakie przechodzi nasz Układ Słoneczny. Tak naprawdę moglibyśmy tez rozmawiać o zmianach w naszej galaktyce, albo i nawet przez jakie przechodzi część naszego wszechświata, na które wpływa cały czas jeszcze Fala, o której tyle piszemy. Zmiany dotyczą więc nie tlyko naszej cywilizacji, a co najmniej 6 milionów cywilizacji żyjących w naszym rejonie wszechświata.
Na czym będą polegały zmiany w naszym Układzie Słonecznym?
Prawdziwe zmiany powstają w naszej duszy, tak samo zmiany w Układzie Słonecznym wynikają ze zmian, które powstają w duszach planet, księżyców i oczywiście Słońca. Wszystkie te ciała niebieskie przechodzą z 3 gęstości na 4 gęstość, natomiast Słońce przechodzi z 4 gęstości do piątej. Mam nadzieję, że nikt nie zaprzeczy, że Ziemia i Słońce oraz inne planety posiadają własne dusze. Dusza Ziemi ma ogromny wpływ na duszę człowieka i odwrotnie – jest to symbioza życia.
Dla mnie przykładowo 21.12. 2012 roku nie był końcem świata, a początkiem odliczania końca Tego starego świata. W tym momencie zaczął się proces przechodzenia księżyca na 4 gęstość, co potrwa około 70 lat. Księżyc będzie ostatnim ciałem niebieskim jakie ostatecznie przejdzie transformacje, co wyznacza dla nas określony czas na zmiany.
W czasie tych zmian jako cywilizacja jesteśmy całkowicie bezpieczni, co nie znaczy że nie będzie w ogóle kataklizmów, powodzi, huraganów, wybuchów słonecznych itp., itd. Oczywiście będą się one wydarzać, a nawet nasilać, ale nie będą to wydarzenia globalne. Przykładowo w marcu 2013 roku możemy się spodziewać właśnie tego typu wydarzeń, jednak one mają swój konkretny cel: mają nam przypominać o konieczności i nieuchronności tych zmian.
Chciałbym tutaj podkreślić jedną bardzo ważną rzecz – powinniśmy być głęboko wdzięczni tym wszystkim istotom, które na co dzień dbają o bezpieczeństwo naszego świata. Widzimy to na co dzień w różnych informacjach docierających do nas, gdy statki kosmiczne wlatują do kraterów wybuchających wulkanów, gdy UFO obserwowane jest w okolicach baz wojskowych, szczególnie instalacji atomowych rakiet, gdzie dezaktywowane są te bronie;  obserwujemy to w okolicach napięć militarnych, widzieliśmy to także w Fukushimie, gdzie łagodzą efekty naszych destrukcyjnych działań. Te istoty nie pozwolą na globalne kataklizmy, ani na III Wojnę Światową, ani na pandemie, ani niszczący wybuch Słońca – to jest ich wielka praca, za którą powinniśmy być wdzięczni każdego dnia, gdyż to umożliwia nam ewolucję. Jest to pomoc humanitarna istot z 8 różnych zaawansowanych cywilizacji. Nie prawdą jest, że nie będziemy mieć z nimi kontaktu, ale i nie prawdą jest też, że wylądują w Białym Domu i spotkają się z obecną władzą świata. Każdy z nas spotka się z nimi, każdy z nas będzie miał możliwość i zdolność spotkania ich, rozmowy i spędzania z nimi czasu – tak będzie wyglądać nasza codzienna rzeczywistość. Jednak to trzeba tu podkreślić bardzo ważną rzecz: te kontakty będą miały miejsce na jednej z warstw 4 gęstości, do której zyskamy dostęp właśnie dzięki zmianom jakie przechodzimy obecnie. 
W najbliższym czasie oczywistość zmian będzie już widoczna na przykładzie wydarzeń powiązanych z zacieraniem się granic pomiędzy 3 a 4 gęstością. Zacieranie się tych granic oznacza bowiem zwiększenie ilości kontaktów z istotami przebywającymi w dolnych warstwach 4 gęstości (niższy astral), co już obecnie zwiększa i zwiększać będzie ilość opętań na całym świecie. Oprócz tego będą nasilać się także kontakty z istotami żyjącymi na pograniczu tych światów, które nazywamy duchami przyrody, duchami drzew, lasów, gór, Ziemi, wody itp. Te światy cały czas żyły obok nas – były światami równoległymi, gdzie życie odbywa się na nieco innej częstotliwości, ale mieliśmy z nim do tej pory ograniczony kontakt. I to właśnie się zmienia – granice się zacierają, te światy nakładają się na siebie, bo granice naszej percepcji rzeczywistości będą się poszerzać.
Kluczem do świadomości tych zmian jest przytomność w przechodzeniu przez nie, zrozumienie źródła, kierunku i celu zmian i o tym chcę teraz więcej powiedzieć.
Początkiem zrozumienia tego procesu jest zrozumienie, gdzie te zmiany naprawdę powstają. One powstają wyłącznie w naszych duszach. Warunkiem rozpoczętych zmian jest osiągnięcie odpowiedniej częstotliwości wibracji duszy, którą można zmierzyć u każdego człowieka. Te zmiany dotyczą wszystkich istot na świecie: i żebraków i prezydentów, bo wszyscy przez to przechodzimy. Kiedy osiągamy określoną wibrację dostaniemy konkretne oprogramowanie dopasowane odpowiednio do naszej duszy, które pomoże rozwinąć nam zdolność przenoszenia naszej świadomości na 4 i w wyjątkowych przypadkach na 5 gęstość. Oprogramowanie rozpakowuje się i działa poprawnie jedynie wówczas, gdy jesteśmy świadomi, obecni i przytomni  w czasie przechodzenia tego procesu w nas. Tylko wtedy możemy go zrealizować i w pełni wykorzystać jego potencjał. Pięknym przykładem takiej zmiany wewnętrznej będzie za kilka tygodni Barrack Obama, który jest gotów na zmiany i będzie je przechodził w najbliższym czasie.
Aby zrealizować zmiany, trzeba mieć praktyczne wskazówki, które mogą nas doprowadzić do otrzymania tego oprogramowania. W tym celu powstała właśnie strona Szkolaaniolów.pl. I tutaj chciałbym podziękować współzałożycielce tej szkoły – Joannie Malinowskiej, oraz wszystkim autorom artykułów z tej strony, gdyż jest to wspólne nasze dzieło. Praca tam włożona pomaga bowiem uzyskać konkretną pomoc, namacalne rady w jaki sposób możesz zmienić swoje życie, a tym samym zwiększyć wibrację swej duszy i rozpakować oprogramowanie.
Druga rzecz to kierunek zmian. Tym kierunkiem jest zrozumienie, że zmiana świata dokonuje się w naszym wnętrzu: zmieniając jakość naszej duszy zmieniamy świat w jakim żyjemy.
Cel zmian także istotny. Jest nim stworzenie Nowego Świata, Nowej Ziemi na nowej płaszczyźnie 4 gęstości. Ten cel realizuje cały Układ Słoneczny i wszystkie planety oraz Słońce razem z nami. Istoty które rozpakują i zrealizują to oprogramowanie (proces ten potrwa od 6 do 10 lat, przy aktywnej współpracy) oraz nauczą się z niego korzystać, w następnym żywocie urodzą się w 4 gęstości, już na Nowej Ziemi. Proces ten będzie możliwy jedynie wtedy, gdy cały Układ Słoneczny będzie gotowy na przeskok na 4 gęstość. Do tego czasu te osoby, które zakotwiczyły swą świadomość na 4 gęstości, a które na 3 g zrealizowały swój plan będą przebywały na płaszczyźnie 5 gęstości w specjalnie przygotowanym do tego „rezerwacie”.
Ta przyszłość czeka około 50% ludzkości, jednakże ostateczna ilość istot z biletem do Nowego Świata zależy także od nas i naszych działań. Nic nam nie spadnie z nieba, jest to praca nas wszystkich indywidualnie, praca, która da wypracowane przez nas samych plony.
I teraz najważniejsze zdanie z całego artykułu. Prawdziwym biletem wstępu do Nowego Świata jest odnalezienie prawdziwego połączenia z Bogiem poprzez własną duszę. Jeśli bowiem szukasz Boga gdzieś na zewnątrz, niczego nie osiągniesz. To jest iluzja i największe kłamstwo wszechczasów, że Bóg jest gdzieś poza nami.
Odnajdź Boga w sobie i odbierz bilet do Nowego Życia w Nowym Świecie!
W następnym moim artykule poruszę szerzej kwestię budowy i funkcji naszej duszy oraz roli w zbieraniu określonych informacji, które są zawsze budulcem do tworzenia Nowego wszechświata.
Więcej znajdziecie na stronach:

http://szkolaaniolow.pl/   oraz  http://aleksanderdeyev.pl/

Reklamy

Jedna odpowiedź na „Początek Nowego Świata rodzący się w naszej duszy – Aleksander Deyev

  1. Pingback: Na czym będą polegały zmiany w naszym Układzie Słonecznym? | Mistyka Życia

Możliwość komentowania jest wyłączona.