Ogień Olimpijski zgasł. Czy to zły znak przed Olipmiadą w Londynie? Niepokojące filmy, tajemnicze przepowiednie.

W sieci na temat londyńskiej olimpiady aż kipi od materiałów: chodzi o dziwną symbolikę, jaką ta impreza jest naszpikowana oraz wiele przepowiedni dotyczących niezbyt przyjemnych wydarzeń mających tam ponoć nastąpić. To wszystko oczywiście powiązane ściśle z NWO. Czy nastąpi jakiś atak False Flag, czy inscenizacja inwazji UFO z projektem Blue Beam, a może nic się nie wydarzy…?
Poniżej znajdziecie fragment artykuły znaleziony na jednym z forów odnośnie zgaśnięcia ognia olimpijskiego, co ma być złym znakiem… Będzie też film o olimpiadzie, niezwykle niepokojący, bo faktycznie tych przypadków jest nieco za dużo. Na końcu „rysunek-przepowiednia”, o którym jest mowa w artykule.
Cóż, wygląda to dziwnie i oby skończyło się niczym. Szok, przerażenie i zamieszanie to tylko woda na młyn NWO. Ale lepiej nagłaśniać te informacje, bo albo można to w ten sposób powstrzymać, albo po zdarzeniu przynajmniej część ludzi będzie wiedzieć kto za tym stoi. Ja na pewno nie chcę siać paniki, ale dziwne okoliczności tej olimpiady nie sposób nie zauważyć.

http://libertadparalahumanidad.wordpress.com/2012/02/10/benjamin-solari-parravicini-profecia-de-los-juegos-olimpicos-de-londres-2012/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s