Nasza działalność

Poniżej chronologiczny zapis naszej działalności. Zaczęło się od stycznia 2010 roku, gdy pomyślałem, że czas w końcu na działanie, a nie tylko oglądanie filmów w internecie i pisanie na forum. Tak narodziła się w mojej głowie myśl o zorganizowaniu spotkania o tematyce NWO i nie tylko. Bo muszę podkreślić, że na naszych spotkaniach nie mówimy tylko o NWO – ten temat jest zwyczajnie dobrym pretekstem do rozmowy o naszym  obecnym świecie i naszym życiu.
Mikołaj Rozbicki

********************************************************************************

*7 stycznia 2010 roku zorganizowaliśmy nasze pierwsze spotkanie i chyba pierwsze tego typu w Polsce! Spotkanie pt “Kto rządzi światem – tajne stowarzyszenia; teoria spiskowa czy bolesna prawda?”, na którym wyświetlony został film pt. “Wezwanie do przebudzenia”, a po filmie Mikołaj Rozbicki poprowadził wykład. Na spotkanie w jednej z poznańskich szkół przyszło ponad 50 osób.

* „STOP dla NWO” – 22.01.2010 Poznań, to było nasze drugie spotkanie zorganizowane w naszym mieście. Tym razem jednak bez wyświetlania filmów, a raczej o chodziło o zorganizowanie się i wymianę zdań, jak działać i co robić w sprawie NWO i poszerzania ludzkiej świadomości. Na spotkanie przyszło myślę koło 50 osób więc myślę, że jak na lekko ponad tydzień od ogłoszenia tego jedynie na kilku stronach internetowych to całkiem niezły wynik!!! Sala była pełna i trzeba było donieść sporo krzeseł…Gościem naszego spotkania był Przemysław Ilukowicz, który mówił o działalności firmy Monsanto i GMO.

*20 lutego 2010 roku zostaliśmy zaproszeni do Radia Kraków na audycje o naszej działalności – Mikołaj Rozbicki i Michał Święszek. To dopiero była przygoda! Zostaliśmy zaproszeni do krakowskiego radia, ponieważ Michał zainspirowany naszą działalnością postanowił zorganizować podobne spotkanie w Krakowie, w którym mieliśmy mu nieco pomagać. Zaciekawiony tym radiowiec postanowił wpuścić nas na antenę, abyśmy opowiedzieli co i jak z tymi spotkaniami o dziwnej tematyce:). dodam tylko, że audycja była na 7.00 rano, więc z Poznania musieliśmy jechać całą noc by zdążyć.

*15 marca 2010 roku zorganizowaliśmy „NWO przy piwie” i jak sama nazwa wskazuje – odbyło się ono w jednym z poznańskich pubów. Niestety z pewnych względów straciliśmy poprzednie miejsce w szkole i dlatego szukaliśmy innych możliwości. Myślę, że tak czy siak – wielu ludzi z przyjemnością wypiło sobie piwka i posłuchało o ważnych sprawach. Kolejne doświadczenie dla mnie, dla Bartka Kmieciaka debiut, no i pełen pub – czyli nieźle!

*23 kwietnia 2010 roku rozpoczął się nowy okres dla nas – czas podróży po Polsce. Jakoś w Poznaniu opcje się pokończyły a nowe możliwości pojawiły się w innych częściach kraju. Tak więc 23 kwietnia odwiedziliśmy Olsztyn, gdzie na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim współorganizowaliśmy wraz z Radosławem Budkiewiczem spotkanie:„Czy żyjemy w matrixie?”.
*28 kwietnia 2010 roku premiera utworu Bartka Kmieciaka „Kmieciu NWO” – utwór tak energetyczny, że od razu spodobał się wszystkim i stał się naszym nieoficjalnym hymnem.

*8 maja 2010 roku zawitaliśmy do stolicy. W  Warszawie współorganizowaliśmy spotkanie pod tytułem: „Wyzwanie dla ludzkości: NWO lub prawdziwa wolność”. Sala w lokalu była niestety bardzo mała a tłok niesamowity. Myślę, że  zainteresowanych było z na pewno 50 osób, ale z powodu braku miejsca nie wszyscy mogli wejść:(  Pomimo tych słabych warunków lokalowych myślę, że było warto tam pojechać – poznać nowych ludzi no i oczywiście mam nadzieję przekazać kilka niezłych myśli,  spostrzeżeń i informacji.

*19 czerwca 2010 roku Mikołaj Rozbicki ma swój czas na FFK  w Katowicach. Pierwszy dzień II Festiwalu Filmów Kontrowersyjnych – „Koniec Manipulacji – Świadomy Wybór, który odbył się  w Rondzie Sztuki są to zarejestrowane wykłady, które miały miejsce po prelekcjach filmowych, w ramach uzupełnienia tematyki festiwalowej. Pierwszy dzień dotyczył zakończenia manipulacji, która się ujawnia w MEDIACH, NAUCE, ZDROWIU, POLITYCE oraz ŚWIADOMOŚCI. Myślę, że prelekcja była niezła!
Oto wywiady z uczestnikami FFK:

*3 lipiec 2010 roku Mikołaj Rozbicki bierze udział FFK „Zdrowie” w Bydgoszczy. Ten Festiwal Filmów Kontrowersyjnych poświęcony był zdrowiu, więc prelegent starał się pokazać, jak frontalny atak na nasze zdrowie i umysł łączy się z Nowym Porządkiem Świata.

*9 lipca 2010 ruszamy na miasto z megafonami w akcji „Wszystko jest OK”. Nigdy tego nie robiliśmy, ale myślę, że jak na pierwszy raz to się udało – ale przecież my się dopiero rozgrzewamy!:)

*3- 5 września 2010 uczestniczyliśmy w „Harmonii Kosmosu” – corocznym zlocie wolnych ludzi w Zalewie Sulistrowice przy górze Ślęża – organizowanej przez Janusza Zagórskiego. Ech, nic nie odda tego klimatu. całe alternatywne środowisko ma tam swój czas, spotykamy się i wymieniamy opiniami i poznajemy. Dodatkowo tradycją już jest, że ten czas staje się także zlotem forumowiczów z David Icke.pl.

Mieliśmy na harmonii także swoje wykłady:
*11 września 2010 zorganizowaliśmy naszą największą akcję – manifestację pod tytułem: „11.09.2001 – 10.04.2010 – Dwie tragedie – jedno kłamstwo”. Chcieliśmy pokazać, że zarówno 9/11 jak i Smoleńsk to dwa przykłady działań NWO, chcieliśmy pokazać swój sprzeciw wobec medialno politycznych kłamstw i odważnie głosić swoje poglądy. Organizacyjnie – było świetnie, bo świetnie byliśmy przygotowani, niemniej szkoda, że większa ilość ludzi z naszego środowiska nas nie wsparła, gdyż wówczas TVN 24 poświęciło by nam więcej miejsca i efekt byłby znacznie większy. Ale tak czy siak – jak na pierwszy raz uważam zrobiliśmy kawał niezłej roboty.

Fragment z TVN 24 o naszej manifestacji:

*20 listopada 2010 roku udaliśmy się do Gdańska na zaproszenie naszego nowo poznanego kolegi Kuby, by zorganizować spotkanie na temat NWO i nie tylko – zatytułowane: „Dokąd zmierza świat – niewygodne fakty”.
Musze powiedzieć, że jak na nasze skromne środki osiągnęliśmy sukces – spotkanie na Politechnice Gdańskiej dzięki tylko i wyłącznie internetowej reklamie przyciągnęło ok 50/60 osób – sala była pełna. Warto także odnotować dwie rzeczy: po pierwsze uczestnicy reprezentowali różnorodne grupy wiekowe oraz płcie, a po drugie i najważniejsze – mieliśmy jakże znakomitego gościa – na nasze spotkanie przybył sam Andrzej Gwiazda z żoną – były działacz Solidarności. Wiadomo, że od bieżącej polityki stronimy, ale ta osoba zapisała się pozytywnie w kartach naszej historii, no i jest tez świadkiem jak mniemamy – „przekierowania” przez elity światowe i krajowe jakże pozytywnego ruchu Solidarnościowego na kompletnie inne tory. Efekty zaś widzimy dzisiaj w kraju.
Tak więc cieszy, że coraz więcej osób interesuje się tematyką i zaczyna układać te puzzle związane z NWO i polityką w Polsce.
* 6 stycznia 2011 ruszyliśmy z naszym nowy projektem – Radiem Bez Cenzury (radiobc.pl). Długa była nasza droga do uruchomienia tego radia. Sam pomysł, że fajnie by było mieć taka fajną rozgłośnię mówiącą o naszych tematach narodził się pod koniec lutego, po naszej wizycie w Radiu Kraków, gdzie mówiliśmy o „teoriach spiskowych”. Potem nastąpił jednak czas wyjazdów i spotkań w tematyce NWO organizowanych w całej Polsce. Dopiero w połowie sierpnia pomyślałem, że może być spróbować założyć własne radio. Cóż, był tylko pomysł i żadnej wiedzy jak to zrobić. Wówczas spotkałem pewnego człowieka – byłego radiowca znającego nieco nasze klimaty, który zachęcił mnie do rozkręcenia tego projektu. Znalazłem inwestora, zaczęła się praca nad stroną oraz całym ekwipunkiem potrzebnym do nadawania. Niestety tuż przed końcem tych prac dostaliśmy cios poniżej pasa. Z pewnych względów musieliśmy zacząć cały niemalże projekt od nowa. Ale nie odpuściliśmy chcieliśmy mieć pierwsze takie radio na poziomie, które mówi bez cenzury o tym, co się wokół nas dzieje. Sporym wysiłkiem i determinacją doprowadziliśmy projekt do końca, a raczej do jego początku.
I tu należą się szczególne podziękowania dla Leviego, czyli Łukasza Adamkiewicza, którego wiedza i ogromne zaangażowanie uratowało projekt. Bez niego nie dalibyśmy rady – wielkie dzięki Levi!

*27 lutego 2011 roku zorganizowaliśmy w Poznaniu wraz z Januszem Zagórskim sympozjum „Dokąd zmierzamy”. Dziękuje wszystkim za uczestnictwo i pomoc w jego organizacji!
Poznańskie sympozjum trzeba uznać za pełen sukces. Wspaniała atmosfera, ciekawi i kompetentni prelegenci oraz co najważniejsze – pełna sala przebudzonych ludzi – 200 osób.W świat poszła bardzo pozytywna energia. Jestem z tego (Mikołaj R:) ) niezmiernie zadowolony, że projekt udał się tak jak sobie wymarzyłem. Ale najlepiej będzie zrelacjonować Wam sympozjum słowami jednego z niezwykłych prelegentów – Michała Papierskiego z Fioletowego Płomienia:
Spotkanie w Poznaniu okazało się niezwykłe. Nie tylko z powodu ciekawych tematów i kompetentnych wykładowców. Niezwykłość polegała na tym, że omawianą podczas spotkania wiedzę udało się w procesie medytacyjnym zintegrować. Jeżeli w świadomą medytację wchodzi jednocześnie ponad stu pięćdziesięciu uczestników sympozjum, doświadczenie jest naprawdę niesamowite. Duch uwalnia się z ograniczeń ciała i łączy się z Duchem wszystkich istot we wspólnocie światła. Przekaz jaki wówczas płynie jest nadzwyczaj potężny.

(więcej filmów tutaj)

* 10 czerwca 2011 – premiera „Czasu Przebudzenia”. Nareszcie – pod długim czasie oczekiwania ukazał się nowy kawałek z naszej ręki – tym razem wspólnym wysiłkiem Kmiecia (czyli bartka Kmieciaka) i Mikołaja Rozbickiego. Oboje zarówno są autorami tekstu, jak i podzielili się zwrotkami do rapowania:)
* 12 czerwca 2011 – kolejna inicjatywa pod szyldem Stop NWO Poznań z ręki Sławka Mejzińskiego i Filipa Blicharczyka o tematyce długu publicznego. Zapytaliśmy Polaków, czy wiedzą na ile są zadłużeni jako państwo i komu wiszą tę kasę.
* 29.09.2011r – Po moim rozstaniu z Radiem BC stworzyliśmy nową inicjatywę pod nazwą “Wolna ludzkość” – portal, forum plus TV (livestream).
Intencją jej jest zjednoczenie wszystkich stron, portali i ruchów alternatywnych na jednym portalu, gdzie będą wszystkie bannery stron podpisujących się pod deklarację niżej. Wszystkie portale wspierające to zjednoczenie docelowo będą miały swoje newsy i miejsce na artykuły oraz możliwość nadawania w naszej telewizji, jeśli jest taka wola. Zjednoczenie ma dotyczyć ogólnych, wspólnych kwestii – jakie opisuje deklaracja. Chodzi tu o wspólne działanie, informowanie się oraz koordynację i planowanie działań – wówczas będzie łatwiej nam wszystkim osiągnąć nasze cele.
Program Czas Przebudzenia zatem od tego momentu nadaję na tym portalu, tj. http://www.livestream.com/wolnaludzkosc

Ciąg Dalszy Nastąpi!!! 🙂


Reklamy

13 odpowiedzi na „Nasza działalność

 1. Maya pisze:

  Generalnie fajnie … ale…
  Niespójność goni niespójność … czytam was, słucham i oglądam i zamiast rozumieć więcej, odbieram informacyjny szum i chaos.

  Z jednych waszych publikacji wynika, że kontrolują nas Orianie, którzy to trzymają rękę na wszystkich naszych wierzeniach, polityce, gospodarce i nauce oraz genetyce od tysięcy lat. Ostatecznie pobocznie sterują też NWO. Z drugiej strony znajduję artykuły o iluminatach, czyli „złych agentach szatana” którzy to mając w garści cały świat i będąc twórcami NWO walczą z dobrym, świętym, chrześcijańskim kościołem i zabierając ludziom ich słuszną wiarę otępiają ich umysły…
  To otępianie umysłów religią nie jest jednak dziełem Orian ? Czy też wszyscy otępiają w stylu „Incepcji” serwując nam wszystkim kłamstwo wewnątrz kłamstwa ?

  Mam rozumieć, że jakaś wyższa cywilizacja kieruje naszym światem, ale żeby nie było jej zbyt łatwo dodatkowo walczy też sama ze sobą ? A my mamy się od niej uwolnić poprzez interpretację zapisów ze świętych ksiąg religii stworzonych właśnie przez tą cywilizację ?

  To chyba faktycznie potrzebny mi do zrozumienia tego wyższy stan świadomości, bo nijak mi się to kupy nie trzyma…

 2. sowa pisze:

  wszystko pięknie i ładnie ale rajska straszenie turlakami , baranie majtasy 😀 bany na czacie na tzw Wolnej Ludzkości za słowa krytyki lub wyrażanie opinii innej odnośnie rzeczywistych celów działań tej pani to chyba trochę przesada Mikołaj nie sądzisz? a może już zreflektowałeś bo śledzę Tw działalność jakieś 2 lata i chyba zryła ci mózg ta pani czy może już się otrząsnąłeś(sądząc po banerze chyba nie…ale jest nadzieja)czy może też po prostu jak ona uważasz że na roku 2012 chanelingach sesjach o turlakach i wykładach można nieźle zarobić? jak dla mnie to straciłeś na wiarygodności tym…czyżbyś popadł w swoistą nwową megalomanie? pozdro

 3. agent pisze:

  Pytanie do Mikołaja – czy pracowałeś kiedyś dla służb?

 4. `hardstyle pisze:

  Kiedy usłyszałem od znajomego że cały nasz rząd się rozbił w smoleńsku pierwsza moją myślą było że pewnie Rosjanie wyjebali w nich rakietą bo co se głupie polaczki tam latać będą na jakąś śmieszną rocznice mordu katyńskiego Rosja to przecież potęga militarna i to była dobra pora na to by przy pomnieć światu o swej dominacji a zarazem zlikwidowanie ludzi nie posłusznych. Ha a tu faktycznie tak było wszystkie dowody na to wskazują pewnie nie tylko ja tak pomyślałem. Pozdrawiam wszystkich świadomych

 5. Jaco777 pisze:

  To władze, ot tak sobie, pozwalają na oficjalne organizowanie spotkań?

 6. Paulina pisze:

  Piękna inicjatywa. W waszych wykładach pojawiło się sporo nowych dla mnie informacji, a nawet zmieniło moje poglądy i rozwiało pewne wątpliwości. Bardzo szlachetny czyn. Najważniejsze są ‚korzenie’, a ludzie zapomnieli już, jak żyć i jakie wartości są dla nas najważniejsze. Dziękuję za poświęcenie swojego cennego czasu.

 7. zygfryd pisze:

  rozbicki przeczytaj sobie słynne zdanie prodona na temat władzy jej moralności sprawiedliwości itd. jeśli NWO będzie rządzić to zmieni się na gorzej niż jest jeśli nie uda im się będzie nadal do dupy jak jest, liberalizm choć o niebo lepszy niż socjalizm i tak oddziaływuje na jednostke a funkcjonujący w ramach demokracji przechodzi w socjalizm-obecnie w USA sie to dzieje powiedziałbym nawet że niedaleko im do totalitaryzmu obecnie bo…korporacje bankierów wyrosły na liberaliżmie póżniej zdobyły wpływy i władze stąd socjalizm nie mówiąc już o karygodnym systemie banków centralnych wyrosłym w angielskim city zaaplikowanym USA przez tych bankierów właśnie no i w dodatku benek16sty jest teraz marionetką illuminatów nasz polak Jan Paweł był niewygodny to posłali mu kulke kenedy też kulke dostał od tych samych ludzi nie wiem jak było z juszczenkom tutaj myśle ruscy podziałali tak czy siak ciekawa ta wasza oddolna inicjatywa tylko powiedz jak chcesz uświadomić ludziom że żródłem całego zła na ziemi jest w tej chwili jest religia chrześcjańska?bo tak jest, jak chcesz im powiedzieć że to w co wierzą to bzdury to jeden wielki mit na podłożu którego kwitną inne mity głęboko zakorzenione w świadomości tych ludzi, w obecnej chwili niewystarczy bierny opór czy wyjść na ulice radze kup se broń wszystkim to radze bo jest już za póżno na informacje na wychodzenie na ulice no chyba że wyjdą dziesiątki milionów na całej ziemi i wykopią rządzących z ich parlamentów czy siedzib powstanie nowa sprzedajna elita to ciągle zataczać będzie koło bo żeby z tym skończyć trzeba wymordować poprostu kilka tysięcy ludzi na samej górze którzy już w tej chwili trzęsą światem w posagach pogłębiają kryzys podejmują najważniejsze decyzje i wierz mi lub nie ale to sie nigdy nie stanie bo od kilku tysięcy lat sie to nie stało a co do dziwnych dżwięków na całej ziemi – poczytaj sobie apokalipse św. Jana połącz z kalendarzem majów i wyjdzie ci co sie stanie pod koniec 2012 te dżwięki naprawde bardzo przypominają trąbke radze posłuchać muzyki klasycznej jakiejś jeśli chcesz sie przekonać.

 8. StepsHard pisze:

  ej 😛 a ja mialem zawsze film od tego rycia sobie czachy ze rozkmina rzadzi i ttrzeba przewidywac wroga w sumie jak tenm sys ktory rzadzi ;p i zawsze myslalem ze malo jest tych co po prostru „wiedza” potrafia czytac moment przyszlosci na podstawie przyezytych przezyc duzej wyobrazni i konkretnego laczenia faktow patrzac przez obiektywne nastawienie do wszystkiego :> rownowaga to podstawa raczej ???;] czujecie tez ta miejszosc takich ludzi??:> co mysli do przodu ??:> i zdobywa kkolejne lvl?;] i badzmy strzezy przewaznie to sa ludzie ktorzy wlasnie ucierpieli i umieli wyciagnac konkretne wnioski po czesci przez zalamanie nerwowe pewnie przy pomocy umilaczy :> ale w sumie specyfiki otwieraja glowe a kto je nam daje zli lludzie wedlug kryteriow naszego systemu wiec dopalacze nie byly zle .. zmieniajac zwiazki w waszym org.. robia cos jak druga osobowosc ta przytlumiona wychodzi w tedy i jest zla..;] na fUcSA starczy ;] tak ogolnie takich rozjebanych nasionek nad ktorymi nie da sie panowac wymuszajac zamierzone reakcje lekkowe ;] bo strach u kogos takiego zamienia sie w zlosc czyli uspiona pod swiadomosc … wychodzi i zaczyna ja wqr ze ciagle ktos ja pruboje zmieniac .. nie wiem po prostu jest cos sensu w tym co pisze??:> bo naprawde oprocz dziewczyny slysze ze pale glowe i gadam smieci ale duzo z tych wydarzen sam przewidzialem pare lat temu a stary tak bardzo nie jestem :> pamietam juz gimnazjum;] hm a duzo z tego co mowi sie w tym filmiku juz mowilem wiele razy a przewaznie slysze teraz od tych samych luidzi jakby pierwszy raz im cos takiego do glowy przyszlo mimo wczesniejszych moich prob wytlumaczenia co jest nie tak z tym zyciem i ze wqr mnie sys i bym go zmienil jakbym tylko dostac sie troche wyzej …:> ;] zawsze zostaja mi jeszcze ludzie na ktorychg bardzo wplynelem i wchodza coraz wyzej w ta hierarhie ;] ale z moim nastawieniem ;] wiec po prostu nie bede przestawal tego robic co robilem ;] musialem se po pisac ;] bo wylewny sie zrobilem 😀 oczy szeroko otwarte:) ale zasady cos warte:)

 9. Salamandra pisze:

  Hmmmm….. ciekawe co z tym końcem świata? 🙂

 10. W końcu! pisze:

  Miło jest widzieć, że i w Polsce ludzie się w końcu budzą! Dobra robota, chłopaki! 🙂

 11. do Irbis pisze:

  takie rewolucje jak w Egipcie nie sąspontaniczne ,to sa perfekcyjnie przygotowane akcje w których wykorzystując biedny tłum korporacje załatwiaja swoje interesy. Te które mają większą moc wypychają z rynku słabszych ciemiężycieli.Na pewno celem przewrotu nie jest pomoc najbiedniejszym warstwom.Dla biednych będzie tylko gorzej

 12. Szczera pisze:

  Ja również doszłam do takich wniosków zapoznawszy się z faktami.

 13. Salamandra pisze:

  Jeśli kiedyś przyjedziecie do Szczecina to na pewno znajdzie się sporo osób, które podzielają Wasze zdanie. Ja osobiście od kilku lat obserwuję co się dzieje na świecie i w naszym kraju… nie podoba mi się to jak nami manipulują i nie mówią o wszystkim. Jedno jest pewne z czasem ich wpływ będzie się nasilał a ja nie jestem osobą, która zamierza im się poddać. Na pewno rząd i media nie zamydlą mi oczu, jest się czego bać ale przecież o to im właśnie chodzi. Pozdrawiam 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s