Matactwa smoleńskie – prawda nieubłaganie wychodzi na jaw…

9.11
Pamiętam dokładnie, gdy postanowiłem wraz z chłopakami zorganizować pierwszą w Polsce manifestację na temat Smoleńska – wielu pukało się w czoło. Wówczas jeszcze znajdowaliśmy się w epicentrum medialnej propagandy wyśmiewającej i zastraszającej każdego, kto śmiał podważać oficjalną wersję wydarzeń. Nie było jeszcze twardych dowodów, nie wiedzieliśmy jeszcze o wielu faktach ukrywanych przez władze i media, ale czuliśmy całym sobą widząc tę grę socjotechniczną, że sprawa jest ewidentnie mataczona. Dziś po ponad dwóch latach widać już, że mieliśmy rację.
Pukano się w czoło także dlatego, że ośmieliłem się łączyć wątek zamachu w Smoleńsku z amerykańskimi zamachami pseudo terrorystycznymi z 11 września 2001 roku. „Jak to – jak można łączyć te sprawy! Przecież to zupełnie nie nasza sprawa!”. O tak – wielu właśnie popada w taką iluzję i idealnie wpasowuje się w grę systemu – dziel i rządź. Wczoraj Ameryka, dziś Polska, jutro ktoś inny. Zawsze starałem się uświadomić ludziom, że to cała ludzkość jest zniewolona i kontrolowana i że mamy wspólnego opresanta. Choć oczywiście cele tych wydarzeń i przebieg są różne to kłamstwa i medialne socjotechniki by ukryć prawdziwy przebieg wydarzeń są te same. To dlatego, że działają różne macki tej samej ośmiornicy, globalnej elity i NWO. To jest jak mafia z różnymi lokalnymi wodzami, jednak na wszystko musi być przyzwolenie gdzieś z góry. Oczywiście i w tej mafii istnieją podziały i na pewnym poziomie też rozgrywa się rywalizacja, jednak zawsze istnieje sojusz, by resztę nie wtajemniczonych owiec/bydła (jak nas postrzegają) trzymać w niewiedzy, kontrolować a w zasadzie.. posiadać.

Dziś patrząc na tę manifestację zatytułowaną „9/11 – 10.04.10 – Dwie tragedie – Jedno kłamstwo” i widząc jak wiele faktów wypływa potwierdzających nasze wątpliwości – jestem dumny z tych chłopaków którzy wówczas odważyli się wtedy stanąć tam na rynku w Poznaniu z otwartą przyłbicą sprzeciwić się Ministerstwu Prawdy oraz zmanipulowanemu stadu…  
Poniżej film o kolejnych niewygodnych smoleńskich faktach „Anatomia upadku” – ściągajcie, choć mam nadzieję, że nie usuną z powodu praw autorskich:

Ewentualnie tu: http://www.youtube.com/watch?v=HQRWr5pnZyI
I jeszcze jedno na koniec: Smoleńsk to tylko jedna z wielu spraw jakie wypłyną w Polsce, Europie i na świecie. Prawda wychodzi na jaw, mrok zostaje naświetlonym, nic się nie ukryje. To dopiero początek – wibracje prawdy, czyli nowe energie działające już teraz na nas wszystkich działając coraz mocniej i mocniej. Wszystko co upychaliśmy do podświadomości, o czym nie chcieliśmy wiedzieć jako ludzkość i na co nieraz biernie przyzwalaliśmy – pokaże się naszym oczom i będziemy się z tym musieli zmierzyć. Zobaczymy czym naprawdę była ludzkość, ujrzymy skalę korupcji, kłamstw i manipulacji, zasięg i bezwzględność kontroli, zetkniemy się z prawdą o nas samych, o Ziemi i kosmosie…Tak, tak – lawina zmian się rozpoczęła. Zapowiada się więc ciekawy rok 2013, oraz lata następne:).
 
Reklamy