Krzysztof Jackowski o roku 2012 – to będzie straszny rok!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski do optymistów nie należy. Tym razem jednak poszedł „krok dalej” i jego wizja dotycząca roku 2012 jest chyba najbardziej niepokojąca ze wszystkich, które przedstawiał na łamach mediów.
Zacznijmy od tego, co opublikował Superekspress.
A oto wizje dotyczące roku 2012 przedstawione na łamach SE:
Rok 2012 będzie straszny. Pogłębiający się kryzys, szaleńcze ceny paliwa i żywności. To będzie rok wielkich przełomów i niepokojów. Upadek Unii Europejskiej, kompletna przebudowa polskiej sceny politycznej. Taką wizję nadchodzącego roku ma Krzysztof Jackowski (46 l.), najsłynniejszy polski jasnowidz. Czy jego apokaliptyczne wizję się sprawdzą? Oby nie! Ale niestety ten człowiek rzadko się myli.
Jego ubiegłoroczna przepowiednia na 2011 rok, którą ujawnił „Super Express”, spełniła się prawie w stu procentach.
Jasnowidz przewidział wielkie trzęsienie ziemi w Japonii. Mówił o fatalnym roku dla gospodarki, również Polski, o tym, że cena benzyny przekroczy psychologiczną barierę 5 złotych i o drastycznych podwyżkach cen żywności. I to wszystko dzieje się na naszych oczach… A oto jego wstrząsająca wizja na nadchodzący rok.
Krach na giełdzie i bezrobocie na poziomie 23 procent
Styczeń w polskiej gospodarce będzie względnie spokojny. W lutym dojdzie do finansowego trzęsienia ziemi. Nastąpi wielki krach na giełdzie. W ciągu następnych dwóch miesięcy sytuacja się pogorszy i dojdzie do załamania gospodarczego. Ceny wzrosną o jedną trzecią, a bezrobocie sięgnie 23 procent.
Rozpad Unii Europejskiej i zamieszki we Francji
W pierwszej połowie roku z Unii Europejskiej wystąpi Wielka Brytania i Irlandia. W drugiej połowie Polska, Węgry i Grecja będą totalnymi bankrutami. Obronią się jedynie Włochy. To we Francji skumulują się negatywne nastroje związane z sytuacją w UE. Dojdzie do przewrotu. Pojawi się nawet groźba zbrojnej interwencji. To wydarzenie będzie początkiem podziału Unii. Powstanie Unia bis, w której znajdą się kraje spoza strefy euro.
Benzyna za 6,80 zł, diesel po 7,20 zł
Sytuacja na świecie spowoduje, że ceny paliw drastycznie wzrosną. W drugiej połowie roku cena paliwa do diesla sięgnie 7,20 zł, benzyny 6,80 zł. Podróżowanie samochodem będzie luksusem.
Tylko dolar będzie pewny
Pogłębiający się kryzys sprawi, że ceny walut będą się wahać. Najbezpieczniejszą walutą będzie dolar. To w niego najlepiej inwestować.
Jarosław Kaczyński zmieciony ze sceny politycznej
Mimo fatalnej sytuacji polityczno-gospodarczej polski rząd przetrwa ten rok. Nie uda się to natomiast PiS-owi. Jarosław Kaczyński nie będzie się liczył w polityce. Jego elektorat przejmie Solidarna Polska ze Zbigniewem Ziobrą na czele. Leszek Miller przegra partyjne wybory w SLD z Ryszardem Kaliszem.
Koniec Tadeusza Rydzyka
Ojciec dyrektor Tadeusz Rydzyk przestanie szefować Radiu Maryja i TV Trwam.
Na Euro 2012 Polska nawet nie wyjdzie z grupy
Podczas mistrzostw EURO 2012 polska reprezentacja nie wyjdzie nawet z grupy. Do półfinału awansuje drużyna Ukrainy. Mistrzem Europy zostanie Francja.
Mokre wakacje
Latem Polaków znów zaskoczą pogodowe anomalie. Lato będzie ulewne.
Wojna USA z Iranem
Stany Zjednoczone ucierpią w wyniku trzęsienia ziemi w skali dotychczas niespotykanej. USA uwikłają się także w kolejny konflikt zbrojny. Amerykańskie wojska wejdą do Iranu.
I jeszcze jeden tekst, czyli wywiad, jakiemu udzielił Krzysztof Jackowski dla Gazety Pomorskiej.
Jasnowidz z Człuchowa: nadciąga rok niepokojów!
2012 nie będzie dobrym rokiem, lepiej poczujemy się w 2013. Rozmowa z Krzysztofem Jackowskim, jasnowidzem z Człuchowa.
– Panie Krzysztofie, co nas czeka w przyszłym roku?
– Nic dobrego.
– Rząd się zmieni?
– Przypomnę, że powiedziałem już kiedyś w „Pomorskiej”, że w tym roku kryzys pokaże swoje prawdziwe oblicze. I tak też się stanie. Będzie to rok wielkiego oszustwa Unii Europejskiej, która dokona go w stosunku do niektórych państw członkowskich. Rząd zostanie oszukany przez UE, bo pożyczki, które mają wspomóc Unię, a na które Polska także się składa, zostaną zmarnotrawione. Kontra Wielkiej Brytanii będzie narastać i to stanie się kluczem do rozpadu. We Wspólnocie pozostanie kilka państw starej Unii. Nie twierdzę, że UE rozpadnie się w tym roku, ale to, co się stanie, nie pozostawi złudzeń, że tak właśnie będzie. Moja skromna rada, której i tak nikt nie posłucha, jest taka, by się wstrzymać przed wpłacaniem tych milionów euro do wspólnej kasy, bo i tak pójdą na marne.
– A rząd?
– Dopóki ten bankrut UE próbuje rządzić, dopóty rządy są pod kontrolą UE i nic im nie grozi.

– Jaki będzie ten nadchodzący rok?

– Dużo złego w nim będzie. Jakiś dramat na świecie. 2012 będzie rokiem kluczowym. 2013 będzie już inny, wolny. 2012 to wrzód, który ma pęknąć.

– Jaka pogoda?

– Ta zima to same anomalie i będzie raczej cieplej.

– A wiosna?

– Wiosna będzie zatruta. Coś się będzie działo z powietrzem. Może nie w Polsce, ale bardzo się będziemy bali powietrza. Będziemy się bali oddychać.

– A poza tym?

– Wiosna sucha, lato bardzo mokre, nie za bardzo ciepłe.

– A zima?

– Zima bardzo zła. Zła dla ludzi.

– Czego się możemy w tym roku spodziewać? Jakichś wstrząsów?

– To będzie rok dwóch wstrząsów. Pierwszy, wiosenny. I drugi, późnoletni.

– Ale pod jakim względem?

– Nie wiem. Pytała pani o wstrząsy. Wtedy będą się działy jakieś złe rzeczy.

– A Euro 2012?

– Będzie przez nas mniej przeżywane z powodu napiętej sytuacji i niepokojów. W jednym z krajów europejskich zacznie się totalna rewolucja.

– W Grecji?

– Nie, nie w Grecji. We Francji lub kraju ościennym, gdzieś obok Francji. To będzie jak zamach stanu. Od tego momentu w Europie zaczną się dziać naprawdę niedobre rzeczy. Kraje Europy będą chciały reagować jako Wspólnota, ale to będzie problematyczne. I powiem coś niepopularnego, ale dopóki Jaruzelski żyje, to ktoś mu musi powiedzieć, że mu w przyszłości będą stawiać pomniki.

– ?

– W końcówce tej zimy rząd będzie miał problemy w parlamencie. UE nie będzie w stanie zapanować w ciągu dwóch, trzech miesięcy nad sytuacją ekonomiczną w Europie i drobne załamania będą następować jedno po drugim. Państwa wschodzące będą coraz bardziej krzyczeć i robić ferment. Rząd będzie bardzo za Unią i straci w Sejmie poparcie ludzi, których udało mu się dla siebie pozyskać. Od wiosny nie będzie sobie radził z gospodarką. I będą poważne niepokoje na świecie. Ja cały czas boję się wojny.
I jeszcze na koniec informacja o „mieście na Śląsku, które się zamieni w gruzy”. Tę informację Jackowski podał w programie „Dzień Dobry TVN”.
http://dziendobry.tvn.pl/video/jasnowidz-wie-co-nas-czeka-w-2012-roku,1,newest,17075.html

(Źródło: http://nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2479)

114 odpowiedzi na „Krzysztof Jackowski o roku 2012 – to będzie straszny rok!

 1. ja pisze:

  no i lipa. Panie hochsztaplerze nic się panu nie sprawdziło. Ale to nic w tym dziwnego. Jasnowidze to tylko nędzni naciągacze. Więcej mają porażek (których się nie nagłaśnia) niż trafnych zgadywanek (te już w interesie hochsztaplera trzeba nagłosnić). Tak to byle debil potrafi , nawymyślać nawymyślać a potem 10% sie sprawdzi i juz mozna okrzyknąć wszem i wobec że nigdy się nie myli i że jest najlepszym jasnowidzem. Po prostu ciemnogród debili w tym kraju, jak i na całym świecie. Ludzie chyba lubią być ru***ni w pupe.

 2. Berenika pisze:

  No i co p.Krzysztofie.J. – dupa blada!

 3. BULDOG pisze:

  Co z tego wynika? Nie ma żadnych jasnowidzów, wszystko to ściema i pożywka dla frajerów. Zresztą jak to było powiedziane w pewnym programie dokumentalnym (nie pamiętam nazwy) – pewne nagłośnione medialnie sprawy, w których pomógł Jackowski to zaledwie maluteńki ułamek w stosunku do tysięcy spraw, w które się angażował, a w których bardziej zaszkodził niż pomógł. A te wszystkie podziękowania od policji może dostać każdy śmiertelnik, wystarczy tylko umieć napisać „ładną” prośbę. Ale pomysł na biznes trafiony, na pewno swoim „jasnowidzeniem” żniwa finansowe obficie zebrał. Pozdrawiam.

 4. Don Pedro pisze:

  Cos mi sie widzi, ze szanowny pan Krzysztof nie jest jasno, tylko czarno widzem.
  Panie Krzysztofie.
  Nie taki diabel straszny jak go maluja.
  I owszem zadyma jest jak na pare spraw z bliska popatrzec.
  Potem kurz opada i z dystansu okazuje sie byl to jedynie nazbyt nisko lecacy helikopter. (…)

 5. Lech pisze:

  No i co ..? Mamy drugą połowę grudnia 2012 i tylko z Euro się sprawdziło jeśli chodzi o naszą reprezentację.Ale i chwała Bogu ,że się nie sprawdziło.

 6. Anonim pisze:

  tyle to i ja umiem powiedziec

 7. Anonim pisze:

  A koniec świata ?^.^

 8. Kamila pisze:

  I chwala Bogu ze nie wyszlo !!!

 9. Henia pisze:

  Ale się naprzepowiadał. A życie sobie. Nie słucha Jackowskiego.
  Może i on potrafi odnaleźć niekiedy zwłoki. Może i ma kontakt z zaświatami. Ale przepowiadacz przyszłości jest z niego żaden. Pierdu, pierdu jak mawia jełop klasyk.

 10. ola pisze:

  ale piepszy, slabo sie to sprawdza hehhehe

 11. kk pisze:

  a co niby z tą pogodą się sprawdziło??? Było jedne z najsuchszych lat. Rzeki miały najniższe stany od wielu wielu lat. Anomalie??? Bywały gorsze.

 12. JAK CI NIE WSTYD PISAC TAKICH RZECZY !!!!ZAL MI TAKICH LUDZI JAK TY!!!!

 13. J0ker pisze:

  pewnie juz kupilem konserwy w Biedronce….

 14. KAROLKA pisze:

  czy nastąpi koniec świata?

 15. J0ker pisze:

  Tak tak Pershing`owi tez przepowiedzial dlugie zycie i smierc w lozku………i co……

 16. Mati pisze:

  No, pan Jackowski zaszalał z przepowiedniami na ten rok, ale nic albo prawie nic z tego nie wyszło…

 17. KALI pisze:

  Jackowski już spalony, skuteczność przepowiedni 20%. Nie było rewolucji w z jednym z krajów UE, Unia nadal jest cała, ceny podskoczyły ale krachu nie było ani beznyny po7zł. Rudzyk nadal przewodzi RM i Trwam, Kaczyński zyskuje na popularności dzieki zamachowi, USA maja sie dobrze jedynie wietrzyk powiał troche ostatnio.. a lato było dosyć gorące i suche.
  Wątpie aby to wszystko miało teraz nastapić w ciugu tych 2 miesiecy.
  Myśle że to co On przepowiedział sie sprawdzi ale w innym czasie. Ktos powiedział ze PRAWDZIWY JASNOWIDZ NIGDY NIE PODAJE KONKRETNYCH DAT.

 18. Geniu pisze:

  No cóż pan Jackowski trochę za duzo mówi ale nie klamie tak jak Donald Tusk

 19. przemyslajacy pisze:

  Ten człowiek ma naprawde jakiś dar. Popatrzcie na to z innej strony. Część przepowiedni spełniła się, chociażby anomalia pogodowe w wakacje, na początku roku krach na giełdach?? O mały włos i Grecja wyszła by ze strefy Euro a może i z UE. Nie można brać tego wszystkiego dosłownie…

 20. aga pisze:

  Dzięki Bogu nic sie nie spełniło:)

 21. MM pisze:

  Głupoty. Lepiej tego wogole nie czytać. nie mozna znac przyszlosci z przekazow od duchow – bo nie ma czegos takiego poza wyobraznia ludzka. Nikt nie ma zdolnosci paranormalnych – a kto twierdzi, ze je ma – to ma po prostu inny kontakt z wlasnym umyslem. to wszystko.

 22. papadur pisze:

  tak ogólnie i do niczego raczej

 23. rybciorak pisze:

  No i pudło, jak kulą w płot Panie Krzysztofie. Może następnym razem… A może pycha Pana tak nadymała, że stał się Pan zarozumiały, to prosta droga do głupoty. Z całym szacunkiem dla Pana i Pana zdolności paranormalne. Przed kolejnym wywiadem, proszę się dwa razy zastanowić, czy Pana wizje mają sens wypowiedzi. Szkoda, żeby Pana prestiż padł na 2013 roku. Uszy do góry, będzie dobrze. Pozdrawiam

 24. H&M pisze:

  jeśli czegoś nie rozumiesz to nie znaczy ze tego nie ma.

 25. H&M pisze:

  ale u mnie w Kołobrzegu cały lipiec lało … przecież on mówi ogólnie .

 26. Anka pisze:

  MAM NADZIEJE ŻE PAN TO CZYTA CO PISZĄ O PANU widziałam dziś tj
  18.10.2012 o tej zaginionej dziewczynie poczułam zimno myślę że nie żyje ,poczekam na kontakt
  co inne raczej wole nie opisywać

 27. JamJest pisze:

  kocham blade dupy
  Mocmilosci

 28. ERA pisze:

  tacy jak ten caly jackowski..oszolom..smiesza mnie..A NAJBARDZIEJSMIESZA MNIE..CI..GO POKAZUJA……HAHA

 29. Renata pisze:

  Pani Agnieszko, jestem jasnowidzem i przyznaje Pani calkowita racje :)))

 30. Mercurio pisze:

  Moim zdaniem Pan Jackowski jest jasnowidzem, który cały czas przeczuwa krach, kryzys, upadek. Gdyby zobaczył szczęśliwy los naszego kraju, to by mu nikt w to nie uwierzył.
  Ja myślę, że przyszłość zależy od ludzi, a ci są coraz gorsi.

 31. jo pisze:

  Nie mogę czytać jak ten człowiek bredzi…Chyba od tego ciągłego jarania fajek poprzepalało mu się trochę w główce.Piepszy takie bzdury że nawet 0,5% się nie sprawdziło i już nie sprawdzi.Jasnowidz-psia jego mać!…

 32. remek pisze:

  Okupant Jaruzelski do paki a nie na pomniki.

 33. Benek pisze:

  DUCHY PRZESTAŁY GADAC

 34. beta pisze:

  lato mokre????????????????? w Małopolsce i na Podkarpaciu wody w studni brakuj

 35. KRZYSIEK pisze:

  Panie Krzysku, coś kiepsko z tymi Pana przepowiedniami. I DOBRZE!!!!!

 36. Tworzoca pisze:

  Jest 2 września, póki co nic się nie sprawdziło. Właściwie to tylko jedna sprawa – polska nie wyszła z grupy, jednak o tym przekonanych było w polsce 50 % ludzi (pesymistów) i nieco mniej przekonanych (40%) optymistów. Pozostałe 10% to niepoprawni optymiści 🙂

 37. Łukasz pisze:

  Czy jeśli jest takie zagrożenie nie lepiej przyjąć postawę Matki Teresy z Kakluty?

 38. Łukasz pisze:

  Panie Krzysztofie jak można zapobiec tym kryzysą?

 39. Marcin pisze:

  Panie Krzysztofie,czy faktycznie jest mozliwy kontakt z tymi którzy już odeszli?

 40. Alex pisze:

  Marto najwazniejsze ze probujesz. To juz jest piekne w tobie, wiec szanuj i kochaj sie za TO
  Z czasem wejdzie to na stale do twojego zycia
  i …….nie jestes kompletnym zerem :-))

 41. soy_yo pisze:

  A on jest takim jasnowidzem jak z kozi dupy trąbka

 42. Leaena pisze:

  Przyszłość jest w ciągłym ruchu. A podświadomie chyba większość z Nas czuje, że nadchodzi burzliwy okres dla Europy i świata.
  P.S. To ciągłe czarnowidztwo Jackowskiego jest podejrzane. Nawet Nostradamus przepowiedział, że przyszłość- a wsystko zależy od ludzi- będzie albo pełna rewolucji i wojen albo pokojowa i wolna. Nie należy ciągle trzymać się schematów, które wpojono nam i wpaja się nadal.

 43. BHMZ pisze:

  Pan Jackowski raczej nie pomylił się co do dramatycznych wydarzeń związanych z ogólnoświatowym wydarzeniem sportowym, ale może pomylił olimpiade z euro2012… punktem zwrotnym może być 12 sierpnia 2012, ważna data pojawiająca się co rusz w proroctwach, a przy okazji data zakończenia olimpiady…

 44. Sylwester pisze:

  Mistrzostwa z przepowiedni? a może Olimpiada? Zejdzie na drugi plan z powodu Syrii (broń chemiczna i biologiczna, powietrze?)

 45. Rybciorak pisze:

  Ale obciach. Masakry nie będzie na szczęście. Na szczęście Pan Krzysztof się pomylił i oby tak dalej w tym temacie. Dość już mamy czarnych wizji – scenariuszy. Chcemy światła i nadzieji.

 46. Eleonora pisze:

  W 2015 roku będzie straszna wojna

 47. Ryba pisze:

  ej nie wszystkie przepowiednie sie sprawdzaja. Tak samo Nostrodamusa czy wszystkie sie sprawdzily tez nie ale poczesci tak. Czy on tez był nienormalny :(. Żal mi ludzi ktorzy wypisuja bzdury na jackowskiego zanim przemysla. Ile rozwiazal spraw zaginiec morderstw ludzi tego juz nikt nie pamieta Hu** z tym euro 2012 ale jeszcze sie okaze ze faktycznie UE sie rozpadnie

 48. Oleg pisze:

  dodajmy: unia sie nie rozpadła, krachu na giełdach nie było, Anglia i Irlandia juz mialy wyjsc z UNii. Moze to sie stanie ale jeszcze nie teraz.
  Powiem tak: PRAWDZIWY JASNOWIDZ PRZEWIDUJE WYDARZENIA ALE NIE PODAJE KONKRETNEGO CZASU poniewaz czas nie istnieje. Zrozum to Panie Jackowski! instein powiedział „czas jest tylko złudzeniem nie wiem jak nieprawdopodobnym do udowowdnienia”

 49. Piotr pisze:

  Te przepowiednie z pełnym szacunkiem dla Pana Krzysztofa Jackowskiego w większości nie sprawdziły się.Ukraina w półfinale? nawet nie wyszła z grupy!!! Francja mistrzem europy? swoją grę skończyli na ćwierćfinale!!! W trakcie trwania Euro miało dojść do niepokojów,coś w rodzaju rewolucji we Francji lub innym kraju ościennym ,ba nawet Pan Krzysztof pisał o totalnej rewolucji!!!
  Myślę że dalej nie ma sensu przytaczać kolejnych rewelacji Pana Krzysztofa,chyba czas zająć się czymś innym a nie spekulować publicznie.
  Faktem jest,że niektóre „przepowiednie” Pana Krzysztofa sprawdziły się,ale powiedzmy sobie szczerze,żeby przewidzieć te sytuacje nie trzeba być jasnowidzem.

 50. roro pisze:

  Nie wiem jak interpretowac te przepowiednie , poniewaz przepowiednie maja to do siebie ze nie mozna ich umiejscowic w konkretnym czasie. Niektore z nich juz sie nie sprawdzily (np. te o EURO 2012 , to zeby wiedziec ze Polska nie wyjdzie z grupy to nie potrzeba jasnowidza) . Wiekszosc tych sytuacji moze miec miejsce , moze sie jeszcze wydazyc. Wszyscy pamietamy sprawe Madzi z Sosnowca , wktorej to pan Jackowski dosc trafnie okreslil co takiego wydazylo sie z tym dzieckiem.. Ale oczywiscie jasnowidz tez moze sie mylic.

 51. Leo pisze:

  Nie ma przedstawić przyszłości, bo jej nie ma… ona się zdarza. Jest tylko teraźniejszość…. Co do przyszłości można tylko spekulować i to robi średnioudalnie pan Jackowski.

 52. Letitt pisze:

  Ja mialam w AU auto 20 letnie Jak przyjechalam do Polski to bylam zdumiona ze ludzie tutaj maja takie wykwintne samochody. Wystrojone domy na TIP TOP . No ale nie jezdza po swiecie Nie jest to dobre i swiadczy o materializmie i,zamyka Polakow na Multiculture
  Ja juz wspominalam gdzies na web ze wizjonerstwo jest ale wlasnie w tym momencie Pan Jackowski widzi taka TIME LINE dla danego zagadnienia . Nasze consciousnesses sie zmienia i nawet jak czytamy to czrnowidztwo jak to piszecie to juz zmieniamy . Jezeli iluminati Posluguja sie Time LINe Tak Jak pan Jackowski ale w oparciu o looking glass czy inna technologie to beda probowali zmienic ta rzeczywistosc . Tak czy owak Pan Krzysztof robi dobra robote bo leczy spoleczenstwo A kontrlujace sily i tak maja swoich wizionerow.
  Chcialam jeszcze dodac spojrzcie na pana Krzysztofa jaki on jest atakawony przez nich po przez Astral ,w jego energii to mozna zobaczyc . Latwo jest podejsc do komputera i krytykowac . Dlaczego nie cwiczycie swojej energii do odkrywania prawdy .Oni nie lubia takich ludzi jak Jackowski . Miejcie szacunek dla tego czlowieka on w pewnym sensie za te pare groszy nadstawia swoj soul . On jest caly czas atakowany i jego szeszynka tez . Taka jest prawda . I marze o tym zeby kazdy czytal swoj MIND wtedy to swiat sie zmieni poniewaz nie bedzie lgarstwa

 53. Marta pisze:

  A wszystko mogłoby być takie proste,takie piękne.Wystarczyłoby kochać,szanować i przestrzegać prawa Bożego.Czuje się zerem kompletnym bo za każdym razem jak sobie obiiecuję poprawe….dupa blada.Cholera jakie to jest trudne…

 54. Marta pisze:

  Jeżeli my sie nie zmienimy to będzie źle i to bardzo….Gonitwa za pieniędzmi…zero czasu dla Boga….zazdrość….znieczulica….i jak ma być dobrze???no jak???

 55. Marta pisze:

  Święta prawda Wiktorze!!!Wyjołeś mi te słowa z ust!!!!

 56. Piotr pisze:

  Weryfikacja przepowiedni pana jaśniewidzącego 28 o6 2012
  Polska z grupy nie wyszła Brawo !!! tyle że nie trzeba było być jasnowidzem żeby to przewidzieć
  Ukraina miała zagrać w półfinale a nie wyszła z grupy przykro mi panie Jackowski nie zgadł pan
  Francja miała zostać mistrzem Europy a niestety przegrała z Hiszpanią 0 : 2 w ćwierćfinale znowu pan nie zgadł
  ” Zima bardzo zła. Zła dla ludzi ” powiedział pan Jackowski zima ZŁA przepowiednia wręcz imponująca

 57. Magda lena M.Naja pisze:

  by pisac o Krzysztofi ze on jest nie normalny! Trzeba go najpierw znac a potem wyciagac wnioski,,bo zapewne glupio ci bedzie jak t sie sprawdzi lub po czesci! to adresowane do osoby ktora napisala ze jest nie normalny!

 58. ona1990 pisze:

  Hm…. „…Do półfinału awansuje drużyna Ukrainy. Mistrzem Europy zostanie Francja…” 😉

 59. Poznaniak pisze:

  Ten człowiek nie jest normalny. Gdzieś pogubił się w tym wszystkim.Takich bredni nie czytałem dawno…Same bzdury z którymi nawet grając nie trafił…
  Dziwi i dyskryminuje samego siebie tymi wizjami które się nie sprawdzają, ośmiesza własną osobę, tylko po co? …skoro zasługi w znajdowaniu zwłok niewątpliwie miał i ma bezpczecznie bardzo duże….Szkoda, ale gdzieś się chłop pogubił z tym wszystkim, sam już nie wie co jest jego wizją a co interpretacją

 60. Paweł pisze:

  Jak udowodnią, że wybory prezydenckie i parlamentarne były sfałszowane i Smoleńsk to zamach warszawski sługusów szatańskiej finansjery to ciekawe co wtedy powiesz o p.Jackowskim on wie więcej ale mówi mało i w zasadzie odpowiada krótko na pytania.

 61. as pisze:

  Dzien Dobry ja mysle,ze nie zgadza sie z tymi co nie wiedza na jakim swiecie ZYJA …………….jestem normala osoba ale wiem co widzialam i przezylam …………………..

 62. piotrus pisze:

  dobre 🙂 pamiętacie film ,, kariera nikodema dyzmy ,, dziennikarze napedzaja gwiazde jackowskiego , niech ten pan lepije sie zajmnie zgodnie z wykształaceniem – tokarz 😉

 63. Agnieszka Kowalska pisze:

  Myślę, że cały problem z Panem Jackowskim i innymi „jasnowidzami” polega na tym, że nie rozumieją oni zasad, które rządzą pozyskiwaniem informacji na temat przyszłych wydarzeń. Pan Jackowski mówi, co mu ślina na język przyniesie, im więcej, tym lepiej. Ale to tak nie działa. Nawet najbardziej uzdolniona medialnie osoba nie jest w stanie odtworzyć w swojej wizji przyszłości całego (!) świata ani całego (!) kraju. Ani nawet całej przyszłości jednego jedynego człowieka. Na życie skladają się mliliardy aspektów. Potrafimy badać jedynie niewielkie wycinki rzeczywistości. Możemy stawiać sobie proste, konkretne pytania i poszukiwać na nie odpowiedzi. Próby ogranięcia swoją wizją WSZYSTKIEGO są z góry skazane na niepowodzenie i zamieniają wypowiadaną przepowiednię w stek bzdur.

 64. kris pisze:

  jakoś wizje wizjonera dalekie są od reali ,zresztą nie pierwszy raz . Już wielokrotnie mister Jackowski mijał się z prawdą lub zwyczajnie ją wyolbrzymiał .Jego przepowiednie są niczym innym jak zbiorem przypuszczeń i oceną sytuacji geo-politycznej . Nie trzeba być jasnowidzem żeby wiedzieć o wojnie z Iranem badź ewentualnie kolejnej trzeciej .
  Jackowski zbyt wiele czasu spędza w mediach i to widać zaćmiewa jasność umysłu

 65. hhh pisze:

  Bóg nas ukarze za bardzo wierzymy w siebie. Będzie buuum .

 66. Japon pisze:

  hehe jeszcze niedawno przepowiadał, że Polska pewnie wygra z Grecją i z Czechami a z kacapami „bedzie ciężko”, a teraz, że Polska nawet nie wyjdzie z grupy…

 67. max pisze:

  Pan Jackowski ma niewątpliwy dar jasnowidzenia.Problem polega na tym że wizje i ich interpretacja wtedy jest najlepsza gdy jasnowidz jak najmniej wie z innych źródeł na temat wizji a w dobie dzisiejszej informatyzacji to niemożliwe.Drugą sprawą jest to iż nie można robić dobrej wizji dla mediów lub z chęci za wszelką cenę udowodnienia swych zdolności lub z pobudek finansowych. Najlepsza wizja przychodzi sama gdy jest bezinteresowna .Przychodzi Wtedy w najmniej oczekiwanym momencie.Najlepiej panu Jackowskiemu wychodzi wizja gdy ma tzw.świadka w postaci zdjęcia ubrania lub rzeczy osobistej osoby poszukiwanej.Tak jak na taśmie lub płycie nagrane są dane np film tak na tych rzeczach zapisane są sceny z życia a nawet śmierci osoby. Umiejętność ich odczytu to dar. Pan Jackowski bardzo chce udowodnić że jasnowidzenie istnieje i emocjonalnie angażuje się w to a to bardziej przeszkadza niż pomaga.Wizja to jedno a jej interpretacja to drugie. Pragnę bardzo wyraźnie podkreślić iż nie jest to krytyka lecz chęć usprawiedliwienia.

 68. Robert pisze:

  Pan Jackowski ostatnio aby być wiarygodnym robi 2 przepowiednie jedną pozytywną i negatywną wtedy się nie myli bo jedna zawsze się sprawdza tak samo z EURO polska miała dać plamę a potem wyjść z grupy. Zawsze 1 opcja działa . Ta Przepowiednia to Żart , Jego celność to raptem może 25- 30 % reszta to bajki dla naiwnych. Pozdrawiam. Ps co innego gadać z istotami po śmierci fizycznej co innego widzieć tak złożony proces jakim jest przyszłość.

 69. Kassa pisze:

  Rotmistrz Pilecki doświadczył, a potem powiedział, że Aushwitz w porównaniu z czerwoną zarazą to była drobnostka.
  A aniołowie zbierali krew męczenników do kryształowych konewek i polewali nimi dusze zmarłych, żeby nie poszły na zatracenie.
  Jesteśmy w oku cyklonu, a mimo wszystko od nas zależy w dużej mierze los świata.
  Różaniec więc weź w dłoń człeku i się módl za siebie, bliskich, kraj i świat. Również za tych, którzy pędzą w zatracenie.

 70. robert pisze:

  nic się temu człowiekowi nie sprawdziło:) Wszystko na odwrót jest……….

 71. Jolanta pisze:

  Hallo Anna (komentarz z 20 Maj 2012 o 19:01),
  z pewnoscia zechcesz temat rozwinac i usasadnic swoje negatywne nastawienie do mojego komentarza?
  Bardzo o to prosze!

 72. berek pisze:

  co do przepowiedni „…mieście na Śląsku, które się zamieni w gruzy…” to marnie przewidział. chodzi o jezioro goczałkowickie i tamę, która spłynie swobodnie 😉 więc już się ubezpieczajcie kupicie wędki, kajaki, kamizelki i koła ratunkowe… no i dobre kamery aby nagrać te wydarzenia na taśmę;)

 73. nokto pisze:

  Kiedyś chciałem zachować neutralność wobec Jackowskiego czarnowidza. Lecz powoli nabieram antyciał na tą truciznę typu „strachem trzeba się delektować”, itd.. Po 150 którejś powtórce można powoli zacząć tracić wiarę w ludzkość, a czarnowidzów zacząć uważać za sługi złego. Nie tego złego co zmienia i rzekomo wzmacnia, ale tego złego co świadome jest powtórek czasu i sprowadza pewne zdarzenia w swojej mocy do najbardziej pesymistycznego scenariusza. Gdyby nie była to świadoma pomoc zdarzeniom w staniu się coraz gorszymi można by to nazwać selekcją bytów według ich siły po ich śladach w zdarzeniach w kolejnych powtórkach. Nie wiem jak wy, widzę wyraźną wrogość wobec ludzkości ze strony tej siły, a takich czarnowidzów co lawirują między zdarzeniami eklektycznie wybieranymi z różnych cykli czasu widzę jako jej usłużnych pomagierów, choć pewnie początkowo niechętnych. I po co to?- ktoś się zapyta. Tak się motać w tej maszynie, która i tak przeminie z entropią na wierzchu albo pod spodem? Jaki bóg się o to z jakim diabłem założył? A może czas rozejrzeć się za inną grą. Tym bardziej, że silikonowa koncepcja cycek w ogóle mi nie podchodzi. Itd.. No ale zaczęliśmy się tu rozklejać a co powtórkowy rytuał wzywa. Mianowicie, panowie, nie można lekceważyć tych czarnowidzów! Pamiętam powtórki, gdy zatoka meksykańska była czysta, a w Fukushimie wybuchł mały pożar w dyżurce. Porównajmy to z obecnym stanem, gdzie Zatoka Meksykańska jest zatruta ropą, a cała Japonia jest skażona. I wyprowadźmy wnioski: czarni są konsekwentni w swoich planach mimo, że zajmuje im to czasem wiele powtórek. Mimo mojego sprzeciwu wobec eskalacji zdarzeń w Fukushimie, które niestety w tej powtórce się nie zachowały, plan czarnych został obwieszczony (vide J.K.), wprowadzony i przejawiony w tym cyklu. Co gorsza perfidia diabelska nie kończy się na negatywnych skutkach materialnych dla świata, ani nawet na potrzebie zużycia konkretnych środków duchowych na zażegnanie tego kryzysu. Idzie dalej. Mianowicie „wasi” z psiej budy „jasnowidzowie” rosyjskiego autoramentu próbują powiązać owe wydarzenia ze mną i na mnie zrzucić winę – właśnie dlatego, iż planowi temu się opierałem przez tyle cykli. Ci jasnowidze jak wypalone żarówki w końcu stają się czarnowidzami, ale to nie oni żyją w skażonym środowisku dzisiejszej Japonii. Proszę państwa, to jest wojna. Wojna nie tylko we wnętrzu ludzkości, nie tylko materialna i duchowa, temporalna i międzygatunkowa. To wojna, gdzie umysł jest małym dzieckiem ścigającym się z gigancimi tworami czasu, gdzie czas wypala znamię, lecz ostatkiem sił czarnowidz broni się jeszcze przed otchłanią i nie chce „przewidzieć” ostatecznej wojny, która przebija nadmuchaną bańkę tego pięknego świata, po którym będziecie tak płakać. I po co tyle pisać – ktoś zapyta. Bo to od was, Kowalski, zależy, czy ten czarnowidz będzie się dalej tak męczył, ułamek od było nie było waszej zagłady! To wy możecie przeciąć tę wizję. Ale potrzeba do tego zdecydowania, wręcz brutalności, wynikającej z odpowiedzialności. Nie mogą tu mieć miejsca żadne babskie resentymenty. Trzeba czarnowidza odciąć od źródła złej wizji. A jeśli za późno to odciąć demony od pożywienia, czyli odciąć czarnowidza od publiki przez dyskredytację i inne środki doraźne. W innym razie sprowadzacie na siebie nieszczęścia i grozę. Jak dla mnie Fukushima wystarczy za dowód złej intencji czarnowidza Jackowskiego. Wykonanie pozostawiam dla was.

 74. A ja uważam, że powinniśmy się zastanowić co ludzie mogą dać naszej planecie, a nie odwrotnie.
  Wszystkie przepowiednie są wyłącznie możliwościami, które mogą się zdarzyć, ale ludzie mogą to zmienić, jeżeli zareagują odpowiedni szybko

 75. Oxonidus pisze:

  Wygląda na to, że nie mieliśmy żadnego wielkiego krachu finansowego w lutym 2012 r. Nic też nie działo się z powietrzem w styczniu 2012 r.

 76. anna pisze:

  przestrzegam: ten powyzszy komentarz nie naklania do dobrego. Zaglebcie sie najpierw w temacie.

 77. m.b. pisze:

  Drogi Januszu! . . . . polskim patriotą to był m.in. Witold Pilecki!!! . . . . gdy skazywano go na śmierć, to Jaruzelski był „wschodzącą gwiazdą” po stronie zbrodniarzy. To tyle.

 78. Catharsis pisze:

  Zmiana władzy w Polsce będzie dopiero w przyszłym roku 2013.

 79. W pisze:

  Ja teeeez.

 80. W pisze:

  Zrobcie cos sami a nie zaslaniajcie sie chrystusem ,kradnac,pijac itd.

 81. W pisze:

  Zapomniales o obozach koncentracyjnych?ALELUJA.

 82. gyt pisze:

  sami jestescie sobie winni! Jestescie zachlanni! Po co wam nowe auta na kredyty skoro za rok nie bedze was stac na paliwo do nich… to koniec 2034

 83. Jaca pisze:

  Wiem, że coś ważnego z pewnością się wydarzy. Czuję to. Musi się dokonać jakiś absolutny przełom na całym świecie, kompletne przewartościowanie, gdyż ludzie, od których, wg ich mniemania, zależy oblicze tego świata, posuneli się do granic absurdu, poczuli się w swych działaniach kompletnie bezkarni. Jako człowiek wierzący, przeświadczony jestem, że kto inny jest Władcą Świata i to od niego zależą nasze losy. Jest On cierpliwy i łagodny, jednak z pewnością nie pozwoli nikomu przekroczyć granicy w wyrządzaniu krzywd. Jeśli sobie z tym nie poradzimy bądź decydenci będący na usługach szatana nie opamiętają się i nie przywrócą do łask odwiecznych prawdziwych wartości, On zacznie ciskać gromy. Koniec Apokalipsy św. Jana wyraża pragnienie: „Przyjdź, Panie Jezu.”

 84. mimi pisze:

  moze nie tyle zastraszyc,co ostrzec.Uchronoc.Pan Jackowski-zdaje sie byc ukierunkowany wlasnie na OSTRZEZENIE ludzi.Byc moze wie wiecej niz mowi,byc moze przeczuwa wiecej ale nie ma serca nas przestraszac.Jakos dziwnie MU WIERZE.w jego dziwne,tajemne predyspozycje.

 85. maniek pisze:

  a czy podanie że Francja zostanie mistrzem europy w piłce nożnej jest nieprecyzyjne? nie wiem co byś chciał usłyszeć w odniesieniu do całego roku żeby było precyzyjnie?

 86. wiktor pisze:

  Jak widzę to co wyprawiaja ludzie na świecie, to jest mi po prostu wstyd, ze jestem czlowiekiem.
  Jedyne co spowoduje ,że ludzie zaczną być ludźmi to totalny kataklizm.Nic nie dociera do nikogo ,że nie żyją sami na tej planecie i nie są jej właścićielami.Zazdrość, pieniądz i chęć posiadania wszystkiego jest tym co zgubi ludzkość.NIe trzeba być jasnowidzem żeby to zauważyć.
  Światem rządzą idioci, którzy nie nie chcą dobrze dla innych tylko dla siebie.Idioci nie myśli o konsekwencjach swoich czynów, co będzie.Skoro idioci rządzą światem to co dobrego może z tego wyniknąć?

 87. bezul pisze:

  Pan Jackowski ma wielki dar,wydaje mi się że wie o wiele więcej.To co się dzieje to jeszcze nic, z tym co nadejdzie za 8lat.Chyba że się mylę.

 88. TERESA pisze:

  WSPANIAŁY BARDZO TRAFNY KOMENTARZ. BRAWO!!!

 89. Jerry pisze:

  Coraz bardziej bredzi od rzeczy. Przypomnę, że rok temu zapowiadał, że Kubica po 2-3 miesiącach wróci do wyścigów – kto nie wierzy, niech poszuka w necie 🙂
  Kaczyńskiemu w ubiegłym roku przepowiadał wygraną w wyborach, teraz wróży mu polityczny niebyt. Choć Kaczyński jest jedynie w opozycji, także co takiego niby miałoby mu zaszkodzić? 😀
  Może i potrafi wskazywać miejsca zwłok, ale przewidywanie przyszłości marnie mu wychodzi.

 90. azikenazy pisze:

  A kiedy ludzie (spoleczenstwo)beda uciskac pseudo wladze.Kiedy pytam sie..

 91. Bart pisze:

  „Jaki będzie ten nadchodzący rok?
  – Dużo złego w nim będzie. Jakiś dramat na świecie…”
  …hyhyy…powalająca precyzja :)))

 92. Robert pisze:

  ludzie będą żyć spokojnie jak nastanie nowe moja droga koleżanko.Przyjście Chrystusa i zbawienie świata.Zniszczenie egoizmu i niesprawiedliwego świata.

 93. Jolanta pisze:

  Tylko spoköj moze nas uratowac! 🙂
  Nie dajmy sie zastraszyc, bo jak wiemy strach paralizuje !

  Na odprezenie polecam medytacje, przynajmniej 1 x dziennie np. przed snem.
  W internecie pelno jest odpowiednich instrukji jak to sie robi.
  Skutek po niedlugim czasie gwarantowany! Naukowo sprawdzone na mnichach buddyjskich!

 94. Magdalena pisze:

  panie Jackowski,mam takie pytanie:czy swiat bedzie na drodze pokoju i spokoju,czy ludzie po roku 2012-2013-beda zyc spokojnie?

 95. Przepowiednie Jackowskiego na 2012 rok.

 96. poziomka pisze:

  Jak ocet na półkach będzie to nic gorszego Nas nie czeka,a co Nas nie zabije to Nas wzmocni.

 97. kaz pisze:

  Czuję, że idzie WIELKA WOJNA.

 98. janusz pisze:

  Chcieliśmy do raju za komuny luksusów nie było do pracy zmuszali nierobów niebieskie ptaki gonili.Wszyscy zachłystywaliśmy sie USA ale czy to cos wielkiego.Myśle że całe zło przyszło z zachodu.Oszustko zakłamanie przekręty inwiligacja.To żydzi w Polsce ukryci pod Polskimi nazwiskami pomogli swoim z zachodu przejąć nasze fabryki i zamknęli konkurencję.Bankierzy nas zadłuzyli zlikwidowali nam stocznie i nie tylko.Ogólnie jest żle załatwili nas na amen.Może okazać sie żeJaruzel chciał nas obronic przed tym co nas czeka jeszcze .Nie jest to człowiek z mojej bajki ale może okazać se że był to patiota o tym przekonamy sie za jakiś czas.

 99. Gami pisze:

  A ja przeciwnie,od początku roku 2011 pozbyłam się strachu…po prostu strach dla mnie przestał istnieć 🙂

 100. INOX pisze:

  To jak funkcjonuje obecnie UE przypomina socjalizm, nie kapitalizm. Kryzys powodują politycy, którzy chcą żyć jak królowie, zatrudniają znajomków i zadłużają kraj. Kto za to zapłaci? Wyborcy. Politycy mają służyć społeczeństwu, obniżać podatki, ułatwiać życie a nie bezczelnie nas okłamywać i okradać. Jestem bardzo ciekawy, który naród w Europie ośmieli się ukrócić złodziejstwo polityków. To co Jackowski mówi o rządzie Tuska przekonuje mnie 100%. Tusk woli lizać tyłki naszym sąsiadom, niż dbać o Polskę, dlaczego? Bo liczy, że dostanie posadkę w Brukseli i będzie się „napinać” jak Buzek. To będzie trudny rok, bo biurokraci i politycy uciskają ludzi. Jak długo można znosić taki stan rzeczy?!?!

 101. Koco pisze:

  boje sie

 102. sitelola pisze:

  A ja tam chcę niewiele. Proszę o 6 cyfr do totka. Potem uwierzę w każde banialuki. Panu Krzysztofowi nie można natomiast zarzucić braku wyobraźni wzbogaconej o szczegółową analizę doniesień prasowych a jakiekolwiek spełnienie jego przepowiedni jest oparta na statystyce. Wystarczy, że cokolwiek z tego się zdarzy a będzie głoszone jako potwierdzenie zdolności jasnowidza. Mnie to nie przeszkadza, każdy ma prawo wyrażania swoich poglądów ( na szczęście)
  Pozdrawiam.

 103. deemokrata pisze:

  Jestem ciekaw co przepowiada Pan Krzysztof polskiej demokracji bezpośredniej? Np. tej organizacji: http://www.demokracjabezposrednia.pl/

 104. ARMOR_CAGE pisze:

  Logiczne myslenie i analiza faktow przynosi wizje . – właśnie o to chodzi że Jackowski sam stara się jak może przestrzegać ludzi że jasnowidzenie nie ma i nie może mieć związku z logiczną analizą, i ja go rozumiem bo to w tedy nie wizja tylko wymysł. Czy miałbyś wizje miejsca zbrodni jakiego na oczy nie widziałeś myśląc logicznie i analizując fakt że ofiara nazywa się antoś jakistam 🙂 i doprowadzisz w to opisane miejsce policję i znajdziesz ciało ? Raczej nie 🙂 Logiczne myslenie i analiza faktow – to rzeczy którymi posługują się wszyscy, więc po co zwracają się do jasnowidza ?
  Co do przyszłości sam Jackowski przypomina że to ciężka sprawa, każdy z nas to rozumie że życie opiera sie na pewnych schematach i twoja przyszłość to też nie jakaś 100% niewiadoma i można to jakoś mniej więcej przewidzieć bez wizji i Jackowski sam mówi że zmarłych może zweryfikować przy odnajdowaniu a tu jest gorzej bo trzeba poczekać, mówiąc o przyszłości można ją też zmienić co też może zostać odebrane jako błąd.

 105. a możesz o tym opowiedzieć w programie naszym w TV WOLNA LUDZKOŚĆ?

 106. filmyprawdy pisze:

  W POLSCE RUSZYŁA AKCJA FILMY PRAWDY ( NA STRONIE NOWE INFORMACJE ):

  http://filmyprawdy.wordpress.com/

  POZDRAWIAMY REDAKCJA FILMY PRAWDY

 107. Niestety ja mam podobne wizje na podstawie odczytu horoskopów na ten rok !

 108. Pilus pisze:

  EFEKTY UPADKU KAPITALIZMU. Będą cyrki na najwyższym poziomie.

 109. czytelnik pisze:

  Logiczne myslenie i analiza faktow przynosi wizje .
  Zdolnosci te posiada kazdy madry czlowiek ale nie kazdy czyni z tego uzytek .
  Warto wiec zapytac kazdego wizjonera jaki ma z tego pozytek/korzysci – czy za to mu placa redakcje telewizyjne,radiowe ,prasowe ???
  A moze inni sponsorzy „utrzymuja” proroka/prorokow ?

 110. Gosia samosia pisze:

  Ohh jeżu kolczasty aż strach się bać, może się schować do jakiejś mysiej norki i tam przeczekać. Mam nadzieję że te przewidywania się jednak nie spełnią.

 111. Ehh pisze:

  Niech to wszystko pieprznie, bo z dnia na dzień czuję się w obecnej formie tego świata coraz gorzej…

 112. POSEJDONJA pisze:

  Pan JACKOWSKI nie z tych co szukają poklasku nie mam żadnych wątpliwości co do jego przewidywań,ale nie wystarczy rozstrzygać wyłącznie na podstawie tak sensacyjnych doniesień jak się zbyt wielu wydaje tu potrzeba czegoś więcej tym trzeba żyć mając to pod skórą.A jeśli nawet coś się nie sprawdzi ludzie na litość BOSKĄ dziwić się jest domeną głupków.Was nie dziwią wasze postawy nie mające wiele wspólnego z człowieczeństwem a dziwi was 1 lub 15% nietrafionych przepowiedni JACKOWSKIEGO przecież to chore!!!Panie Krzysztofie poznałem Pana osobiście w1998 nie był Pan wtedy taki popularny zaufałem i nigdy nie żałowałem mimo że orzekł pan dla mnie wyrok śmierci dzięki temu wziąłem się za siebie.Podziwiam Pana nie tyle za jasnowidzenie z tym tematem jestem oswojony przez Czesia Klimuszkę,ale za odwagę wobec zdziczałego i zarozumiałego niepokornego świata mediów oraz reszty niesprawiedliwego świata ludzi.Życzę Panu i rodzinie mimo trudności dotyczących wielu Ziemian biorących udział w niechlubnym egzaminie z życia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM 2012roku.Abyśmy w tych ciężkich chwilach ograniczyli się co najwyżej do roli widzów z PRZYZWOLENIEM BOŻYM.

 113. Tristen pisze:

  Ciekawe, ze ja mam czesto bardzo podobne przeczucia o tym, co mowi pan Jackowski i czasem zdumiewa mnie to, ze przeciez ja zadnym jasnowidzem nie jestem a mysle i ,,widze” podobnie. Mnie natomiast ciekawi, czy jest to rzeczywiscie jakas wyzsza, niezanieczyszczona wizja plynaca od kogos/czegos jako forma ostrzezenia czy jakas forma projekcji astralnej, majacej zastraszyc ludzi. Tylko ze ponoc formy manipulacji zadko kiedy maja pokrycie w rzeczywistosci, a wizje pana Jackowskiego sprawdzaja sie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s