Krzysztof Jackowski na czacie o przyszłości Polski i świata

 

Zapraszam do przeczytania zapisu czatu z Krzysztofem Jackowskim odnośnie przyszłości Polski i Świata, ale także i innych ciekawych zagadnień.
Czat z: jackowski_krzysztof  ( ~j_k ): Witam..
~nick102 : Czy ma Pan jakąś wizję najbliższych wydarzeń na świecie?
~j_k : Mam wrażenie, że czas Euro 2012 pojawią się wydarzenia, które przyćmią cały sens mistrzostw Europy.
~niccer  : Czy w związku z wyborem nowego prezydenta Francji podtrzymuje Pan swoją wizję niedalekich niepokojących wydarzeń związanych z tym krajem?
~j_k: Stanowczo – tak. Dodam, że po Euro 2012 lub w trakcie euro w Europie zacznie się gotować…
kolbi  : Czy Pańskie wizje są niezmienne, czy też (te odleglejsze) są nazwijmy to, aktualizowane, pojaiają się nowe szczegóły?
~j_k : Nie są niezmienne. Zwłaszcza jeżeli chodzi o wizję przyszłości. Może być tak, że jakikolwiek czynnik przypadkowy może zmieniać przyszłość. Bezbłędnie przewidziałem kryzys. Od 3 lat przewiduje wojnę i dalej to mówię, ale pewne czynniki oddaliły to w czasie.
~trojan : Czy ma Pan jakies przemyslenia zwiazane z nasza (cywilizacji) rola i miejscem w kosmosie?
~j_k : Uważam, że ludzkość jest w okresie bardzo niebezpiecznej przemiany. Rozważam to na dwa sposoby – albo wielcy tego świata wiedzą, że coś złego się wydarzy albo sami nam to zgotują. Żyjemy w bardzo ważnym czasie od którego wiele zależy. To nie musi być kataklizm, ale być może nowa era. Boję się, że to będzie nowoczesne niewolnictwo. Jest taka możliwość, żeby wykorzystać to jako sugestię w tworzeniu jakiegoś lęku.
andrzejDW  : a czy ta wizja (tego nowoczesnego niewolnictwa) nie jest przypadkiem spowodowana czytaniem różnych informacji na necie?
~j_k : Uważam, że niewolnictwo demokratyczne jest faktem. I chyba nie mamy już na to wpływu. Istotą jest to jak daleko to zabrnie. Boję się, że o wiele dalej niż jest obecnie.
~patryk : co się wydarzy w najbliższych miesiącach w Polsce i na świecie?
~j_k : Ostatnimi czasy skupiłem się głównie na zaginionych. Ale uważam, że żyjemy w maksymalnie złym okresie. Niestety może się bardzo dużo wydarzyć… Zwracajmy uwagę na rewolucję w Europie, jeśli taka się zacznie to będzie zle globalnie. Wspomniałem o Francji, choć niekoniecznie.
~Beniamin : Czy wyjdziemy w z grupy na mistrzostwach Euro?
~j_k: Uważam, że Polska zagra dobrze tylko dwa mecze. W moim odczuciu jeden mecz będzie świetny drugi fatalny. Niepewna będzie kondycja drużyny
~aramis  : a co z data 21 grudnia 2012,czy ma pan jakies odczucia co do tej daty?
~j_k : Do samej daty nie. Niepokoi mnie, że przepowiednia tego kalendarza współgra z niebezpieczną obecną sytuacją finansową świata. Nie możemy tego lekceważyć, ale raczej się do tego przygotować.
Spalony : Podobno przewidział Pan wojne USA z Iranem. Może Pan coś więcej o tym napisać?
~j_k : Ta wojna się odbędzie. W moim odczuciu USA ma pełny plan uderzenia na Iran.
~maja : Co Pan sądzi o tajemniczych dźwiękach słyszanych w wielu rejonach w kraju i na świecie?
~j_k : Słuchałem tego w Internecie, ale nie mam zdania na ten temat.
~Milla  : Co Pan myśli na temat nowej reformy emerytalnej. Czy naprawdę będziemy pracować do 67-ego roku życia i czy jest to konieczne?
~j_k : Wspominałem o globalnym niewolnictwie. To jeden z drobnych schodków tego niewolnictwa. Proszę zwrócić uwagę, że nie jesteśmy już w stanie masowo protestować, gdyż jesteśmy rozbici w jednostki
~tencza  : Zapewne słyszał Pan o przepowiedni Malachiasza, tzw. papieskiej, wg której po Benedykcie XVI będzie tylko jeden, ostatni papież i nastąpi swego rodzaju kres chrześcijaństwa. Miał Pan wizje dotyczące takiego scenariusza zdarzeń?
~j_k : Kościół robi duży błąd niereformując się. Przez co staje tylko tylko dogamtem. Jeżeli Kościół się niezrefromuje to dogmat uschnie.
~kasia : co Pan sadzi, o tajemniczym dzis zaginieciu samolotu?
~j_k : Nie mam pojęcia, ale z pewnością to jest śmierć tych ludzi.
BlueAngel333  : Kiedy będzie wydana Pana ksiażka?
~jackowski_krzysztof  : Pod koniec maja. Przedłużyła się trochę data wydania. Książka będzie wydana w dwóch tomach. Każdy po 300 stron. Każdy przypadek będzie w pełni udokumentowany potwierdzeniem prawnym. To będzie ewenement jako książka na temat parapsychologi. Mam nadzieję, że przeciętny czytelników zrozumie w niej PROSTOTĘ jak dojść do jasnowidzenia
AnnaMM  : Czy wizja wg Pana jest nałożeniem się “innej rzeczywistości” na dany obraz który Pan widzi w danej chwili , czy raczej nakłada się całkowicie na teraźniejszośc?
~j_k : Całkowicie nakłada się na terazniejszość.
esemi  : W jaki sposob odroznic wizje od wlasnych mysli??
~j_k : Myśl trwa i jest tworzona przez umysł jakąś chwilę. Wizja nas zaskakuje i trwa ułamek sekundy
~robertcb  : Czy możliwe jest, że w snach widzimy obrazy i zdarzenia ze światów równoległych odbierane świadomością naszych bliźniaków tam żyjących?
~j_k : Uważam, że niezawsze, ale często tak
Egoteryczka : Czy w swoich wizjach widzi Pan tylko co negatywne dla swiata?
~j_k: Na pewno tak. Jak znajduje zmarłych, a śmierć to bardzo silna emocja. To jest dowód, że jasnowidzenie jest lepsze, gdy ktoś przeżył silną emocję.
 Pentagram93 : Co sądzi pan na temat channelingów – kontaktowania się z przewodnikami, lub z wyższą jaźnią na poziomie telepatii?
~j_k : Uważam, że to jest bzdura i często dużo osób przyjmuje to za swoją logikę i wykorzystuje naiwność ludzką. *To nie jest droga do jasnowidzenia, tylko do obłędu
~Tawhy  : Czy uważa Pan ,że podczas wizji ma kontakt z informacją zapisaną w przestrzeni czy może jest to kontakt z duszą ludzką- świadomościa jakiegos człowieka , który znajduje się już w innym wymiarze?
~j_k  : Jest to na pewno kontakt z duszą ludzką.
~robertcb  : W jaki sposób dusza jest połączona z ciałem? czy są to zjawiska kwantowe w mózgu?
~j_k : Uważam, że mózg jest tylko jak procesor. A dusza jest jak pamięć, która jest w mózgu przechowywana, ale może w każdej chwili się z niej wyzwolić. Nasza pamięć, świadomość to jest nasza dusza. Każdego dnia jest jej więcej i jest lepsza już gorsza, mądrzejsza lub głupsza.
na_wierzcholkach_palcow : Co sądzi Pan o Prawie Przyciągania?
~j_k : Uważam, że to skutkuje, ale na jednej postawie. Wiara nie może być pusta. Uwierzyć jest jedną z najtrudniejszych rzeczy na świecie. Urealnić swoją wiarę, tylko tak może to zadziałać
~robertcb  : Czy istnieją wszechświaty równoległe?
~j_k : Jestem przekonany, że istnieją. We wszechświecie kipi od życia i różnych istnień.
~kitu0  : W ilu procentach sprawdzają sie Panskie wizje dot.wydarzeń przeszłosci?
~j_k : Przyszłość jest uwarunkowana od wielu czynników. Robiąc wizje w danym momencie można mieć racje, ale czynniki, które występują w trakcie mogą całkowicie ją zmienić. Dlatego nie można oczekiwać od jasnowidza bezbłędności.
~sokool  : Czy wierzy Pan w istnienie 12 planety w naszy układzie słonecznym,tej o której tak dużo wspominała starożytna cywilizacja Sumerów?
~j_k : Być może w bardzo dawnej historii istniała taka planeta. Dowodem na to może być pas planetoid, że istniała jakaś planeta między Marsem, a Jowiszem. Nie wierzę w to, że na tej Ziemi żyła tylko cywilizacja ludzka. Oczywiście nie wierzę w teorię Darwina. Jeżeli Darwin miałby rację, to szympans człekopodobny w ciągu tysięcy lat istnienia jako populacja na Ziemi powinien się też rozwijać chociaż tylko trochę intelektualnie, ale tego nie czyni. Uważam, że pozostałe cywilizacje zniszczone zostały przed jakiś kataklizm. Ludzie zachowują się bardzo grubiańsko z myśleniem, że jesteśmy sami we Wszechświecie i, że jesteśmy jedyną cywilizacją we Wszechświecie.
~nisiapr : Panie Krzysztofie czy majac takie zdolności jest Pan szczęśliwym człowiekiem???
~j_k : Nie jestem, nie jestem, nie jestem. Ciągły stres i niepokój, niepewność. Ciągle oświadczam ludziom o czyjejś śmierć. To straszne obciążenie psychiczne. Niestety to trudne doświadczenia.
~Mag : Czy talent który Pan ma , ma Pan od urodzenia, czy też się go Pan nauczył? ?
~j_k: Po latach uważam, że mam to od urodzenia. Lecz ujawniło się to we mnie w wieku 27 lat.
Jasnowidz_Teoretyk  : Czy zdarzenia odczytuje Pan tylko za pomocą wzroku wewnętrznego czy są to też inne kanały: słuch, węch, dotyk?
~j_k : Poczucie wewnętrzne. Ale węch jest również bardzo ważny.
~karolina : Rozwiązał Pan kilka może kilkanaście spraw.Gdy 2 lata temu głośno było o zaginięciu Iwony Wieczorek twierdził Pan ze jest w Rewalu,póżniej zmieniał pan zdanie.Jak to jest,skąd wizje tak różne i odbiegające od siebie?
~j_k : Wykonałem w swoim życiu ponad 700 spraw, których wynikiem było odnalezienie zwłok. W sprawie Iwony Wieczorek nie potrafiłem pomóc, chociaż brałem udział w czynnościach policyjnych kilka razy. Ostatnia taka czynność miała miejsce w Człuchowie. Opinia publiczna nie zna pewnych ustaleń, które przekazałem policji wówczas. Ostatecznie uważam, że Iwona Wieczorek została zamordowana.
Pentagram93 : Czy jako jasnowidz, widzi pan ludzką aurę i istoty duchowe?
~j_k : Natomiast czuje zmarłych, którzy dają mi realne informacje m.in. na temat pobytu ich zwłok. Natomiast nie widzę aury, ani samej postaci tych istot. Jest to kontakt telepatyczny, nie wizualny..
~victory : Jak dużo informacji o danej osobie potrzebuje Pan, żeby powiedzieć coś o jej sytuacji? Czy jeśli zapytałabym Pana ogólnie o pewną sprawę w moim życiu, która codziennie nie daje mi spokoju, potrafiłby Pan powiedzieć co dalej i czy ewentualnie powiedzie się?
~j_k  : Właściwie żadnych informacji. Ważne jest zdjęcie oraz zapach, który jest kluczem do jego psychiki, czyli połączeniem telepatycznym.
bartemaus  : Czy wizje które Pan ma są to zwykłe wizje? Czy to jest Remote Viewing? Czy zwykła prekognicja?
~j_k : Wizje, które ja wyłapuje są w czyichś głowach. To telepatia.
~gosia24  : czy uważa pan ze zwykly czlowiek nie jasnowidz powinnien kierowac sie intuicją czy sluchac wewnetrznego glosu jak ostrzega czy raczej nie brac wszystkiego tak na powaznie
~j_k : Jestem przekonany, że każdy z nas jest jasnowidzem. Nasz wewnętrzny głos jest bardzo ważnym drogowskazem, którego powinniśmy słuchać.
Jasnowidz_Teoretyk  : W jaki sposób rozwijać swoje zdolności jasnowidzenia, czy potrzebne jest tu głębokie skupienie, hipnoza ?
~j_k : Absolutnie nie. Poza tym – nie czytać poradników szamanów i innych osób, ale szukać tego w sobie na drobiazgach. A najważniejsze to wiara, która nie może być pusta, ale musi mieć uzasadnienie w logice.
~alison  : Czy uważa się Pan za kogoś ważnego, kogoś kto ma szczególną misję do wypełnienia?
~j_k : Nie. Ale uważam, że zbiór dokonań, który zrobiłem i który posiadam będzie ważnym dowodem na jasnowidzenie.
bartemaus : Czy ma Pan jakieś wskazówki dla młodych osób, które mają jakiś dar w sobie a nie potrafią z niego korzystać?
~j_k : Świat rzeczywisty jest wewnątrz nas. Zaglądajmy w swoje wnętrzne jak najczęściej. To jedyna wskazówka.
~Lulaa  : Panie Krzysztofie, czy Pan jest prywatnie człowiekiem szczęśliwym? spełnionymw rodzinie?
~j_k : W rodzinie jestem spełniony. Wewnętrzne jestem niespełniony – rozbity. A czasami nawet nie chce mi się żyć.
~gostek  : Czy zdarza się Panu, że ktoś z tamtej strony prosi o pomoc lub poradę?
~j_k : Miałem parę takich przypadków, ale to zbyt skomplikowane żeby mówić o tym na czacie.
kolbi  : czy zdarza się panu doświadczać deja vu?
~j_k : Czasami, ale to się zdarza każdemu.
nor_a  : Czy rozmawiajac tu z nami w danej chwili odczuwa pan jakies wizje?
~j_k : Nie. Ważne jest to, że jasnowidzenie musi być w głowie. Nie mam wizji żyjąc normalnie i nie skupiając się.
~ciekawa_43  : Czy może Pan pozbyć się tego daru czy jest on niezależny od Pana woli?
~j_k : Uważam, że jest on niezależny od mojej woli. Ma on związek z fazami księżyca. Najlepsze wizje mam w okresie między pierwszą kwadrą, a pełnią.
joasia29 : Dobry wieczór Panie Jacku.Korzystając z mozliwośći jakim jest czat,chciałabym zapytac, czy przeszkadza Panu od czasu do czasu swój”dar”..to znaczy czy miewa pan przeczucie,wizje o których by pan nie chciał w ogóle wiedzieć?
~j_k : Żadne wizje mnie nie przerażają. Widzę mordestwo, zwłoki ludzkie – nie przeraża mnie to, gdyż wiem, że ta dusza ludzka nadal istnieja.
ky2012 : czy z jasnowidzeniem jest jak z kroniką akaszy ? Czy jest to coś odwróconego do naszego świata a wizje trzeba interpretować stojąc na głowie żeby je zobaczyć w prawidłowym kształcie?
~j_k : Nie. To ścisła informacja telepatyczna od zdarzenia.
mirla : gdy odnajdzie Pan zwłoki i osoba zostanie pochowana przez rodzinę czy nadal odczuwa Pan obecnośc duszy denata?
~j_k: Bywało tak. Jest to nawet przyjemne. Bardzo przyjemnie wspominam siostrę zakonną z Olsztyna, którą znalazłem w ubiegłym roku. Czułem ją kilka miesięcy koło siebie. To następny przyjaciel, którego poznałem po jego śmierci.
esemi  : Poznamy w końcu prawdę o katastrofie smoleńskiej?
~j_k : Myślę, że nie. Prawdy tej na pewno w tej chwili nieznamy.
fenek21 : Czy był Pan kiedyś na kręgach zbożowych i czy doświadczył Pan w związku z tym jakiejś wizji?
~j_k : Byłem na kręgach w Wylatowie, ale nie doświadczyłem wizji. Byłem pod olbrzymim wrażeniem.
Serdecznie zapraszam każdego kto zechciałby zjawić się 18 maja na Uniwersytecie Łódzkim w katedrze kryminalistyki. Dziękuję za zaproszenie i pozdrawiam. –Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski przekazał również na czacie informacje, że zrezygnował sam z audycji radiowych na necie ze względu na czas. Było jeszcze dosłownie kilka pytań, na które odpowiedż brzmiała “Nie” więc ze względu na obszerność materiału nie są zamieszczone.
Czat był świetnie zorganizowany. Pytania konkretne i na poziomie a odpowiedzi profesjonalne. Dziękujemy.

Źródło http://nnka.wordpress.com/2012/05/09/czat-z-krzysztofem-jackowskim-9-05-2012-cz-1/

 

Reklamy

4 odpowiedzi na „Krzysztof Jackowski na czacie o przyszłości Polski i świata

 1. Anna pisze:

  Dar jasnowidzenia Pana Jacka wyczerpuje Go fizycznie i psychicznie. Skupia się na sednie sprawy. Ukierunkowany w swoich widzeniach jest na konkretny cel: szuka zwłok, ludzkiej powłoki z duszą czy bez niej. To z pewnością na poziomie 3 gęstości wymaga nakładu dużej energii, a później regeneracji. Uważam, że wykonuje kawał dobrej roboty i na pewno nie jest ignorantem, ponieważ ma bardzo frapujące zajęcie i zwyczajnie nie ma czasu na rozkminianie channelingu i innych spraw z 4 gęstości, zostawił to innym. On jest konkret, są namacalne wyniki Jego poczynań.

 2. Paranormal.PL pisze:

  Do „to co wazne…” ja nie mówię że nie ma Pan „Pan Jackowski” daru wierzę że ma bo widzę efekty pracy, proszę mnie nie atakować i nie pomawiać bo to nie ma sensu po co się kłócić?, mówię tylko że nie można z góry przesądzać że czegoś nie ma w 100% mówię o tu np. channelingach do puki samemu się tego nie doświadczy nie zobaczy a przyjdzie czas że dowiemy się o co chodzi i życzę sobie jak i Panu żeby to była jak najbardziej miła niespodzianka… Inne osoby widzą duchy, przewodników, channelują a Pan odszukuje zmarłych i chwała Panu za to widać taka KARMA, miłego dnia…

 3. to co wazne... pisze:

  Panie „Paranormanie PL”…a co jest do konca odkryte i zglebione w/g pana? Za duzo w panu PYCHY i BRAKU POKORY przed tym co dla nas smiertelnikow ukryte na zawsze.Czas zaczac cieszyc sie zyciem i robic rzeczy wazne,bo cwaniactwa i zawisci na tym swiecie WYSTARCZY!!! A moze Pan pochwali sie teraz jakims DAREM czy TALENTEM danym „odgornie”? Wie pan…znajomosc wiedzy pisanej to NIC WIELKIEGO :\ I wlasnie to TO -zalatuje ciemnota…iklapkami na oczkach…

 4. Paranormal.PL pisze:

  Szkoda Krzysztof, że nie opisałeś jak dostałeś ten dar bo to jest bardzo ciekawa historia ale wiem, że opowiadasz ją nielicznym i to twoja decyzja. Nie mogę natomiast zgodzić się do tego co mówisz o channelingach być może nie masz wglądu w całe spektrum fenomenu a tylko w sferę 4go wymiaru czyli duchów, zjaw i energii. Przyznasz, że nie można kategorycznie przyjąć, że czegoś nie ma jak się do końca tego nie zbadało bo to zalatuje ciemnotą i klapkami na oczy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s