6.Kosmiczni najeźdźcy

Reptilianie – kosmiczni najeźdźcy

(inna nazwa – Reptoidy, znane też jako Jaszczury z Oriona)


Wiele, wiele milionów lat temu w dalekiej galaktyce żyła (i nadal żyje) grupa istot wyglądających dokładnie jak gady, inaczej zwane jaszczurkami. To nie są zwyczajne jaszczurki, jak Ziemianie wyobrażają sobie ruchliwe stworzonka biegające tu i tam, ale prawdziwe, wyglądające jak aligatory, 6 do 8 stóp wysokości (180-210 cm), chodzące w pozycji wyprostowanej istoty z twarzą humanoidalną, przebiegłe i inteligentne.
Na tyle inteligentne, aby stworzyć i użytkować bardzo zaawansowane statki Kosmiczne, które podróżują po wszystkich galaktykach. Poziom zaawansowania Reptoidow pozwala na tworzenie innych istot, wyraźnie w celu służenia im (Reptoidom). Wiec te wytworzone istoty maja swój statek kosmiczny, zbudowany  również przez Reptoidow. Te wytworzone istoty, zwane są „greys” (szaraki). Wyjaśnijmy relacje miedzy ludźmi i reptoidami w tym szczególnym czasie (Milenium):
Jest siedem poziomów „gęstości” dla wszystkich. Najwyższym poziomem jest 7., gdzie duch czy tez dusza jest jednością ze Stwórcą. Ziemianie w dzisiejszych czasach istnieją na poziomie 3. razem z niższymi istotami, jak kamienie na poziomie 1. i zwierzęta na poziomie 2. Na 5., 6., i 7. poziomie istnieją tylko duchy, czy też dusze bez ciała fizycznego. Ludzie (Ziemianie) są teraz w sytuacji zbliżającego się milenium, będą się przenosić na 4 poziom. Reptoidy istnieją na 4 poziomie, który również jest poziomem fizycznym. Jednakże dokąd, dopóki ludzie są na poziomie 3., istoty z poziomu 4. pozostają dla nich niewidzialne. Jaszczury okazjonalnie pojawiają się na poziomie 3., ale nie mogą na nim pozostać na długo. Istoty (te, które posiadają Dusze czy tez Ducha), takie jak ludzie, czy reptoidy, klasyfikowanie są również według ich przekonań, na STS (służba dla siebie – są zainteresowani tylko sobą) lub STO (służba dla innych). Ludzie, kiedy przenoszą się na 4. poziom, maja możliwość wyboru (STS, czy STO). Reptoidy są wyłącznie STS, tak jak wszystkie istoty przez nich stworzone, maja oni zamiar rządzić Ludźmi na 4. poziomie. Ponieważ Reptoidy wybrały zamkniecie się na 4. poziomie, muszą bez przerwy pobierać duże ilości energii od istot z 2. i 3. poziomu. Ponieważ pozostają na tym poziomie i są tam uwięzione (dosł. „obwarowane”) i ponieważ umierają, desperacko próbują pobrać jak najwięcej energii od Ludzi. Ich planem jest :
1. Zachować swoja rasę jako dominującą.
2. Zwiększyć swoją liczebność.
3. Zwiększyć swoją moc.
4. Rozplenić się po całym 4. poziomie.
Ich błędem jest to, że widzą tylko to, co chcą widzieć, doświadczając największej możliwej realizacji czegoś, co można nazwać „myśleniem życzeniowym”. Organizacja Reptoidów jest bardzo rozległa i nosi nazwę ‚Orion Union’ (Związek Oriona) składająca się z Reptoidów i ich ludzkiej braci, zwanej ‚Consortium’ (Konsorcjum), która tworzą Ziemianie im poddani. Intencją Reptoidow jest stworzenie nowej rasy w celu sprawowania nad nią kontroli, jak również nad reszta ludzkości. Istnieją informacje, iż są ludzie w pełni kontrolowani przez Reptoidów żyjących i nigdy nie wychodzących spod powierzchni ziemi. Pracują oni nad nowymi ciałami dla siebie, na czas przejścia na 4. poziom, ponieważ ich własne już ich nie satysfakcjonują. Klonują, a także wykradają ludzkie embriony, aby określić, jaki jest dla nich najlepszy „pojemnik na dusze” („soul receptacle”). Ich planem jest zamiana fizycznej rzeczywistości. Reptoidy stworzyły „zbiorniki”, w których grupują składniki, które będą używane do stworzenia nowej rasy. Wykorzystują do tego zaginione osoby, a szczególnie zaginione dzieci.
Każdego roku zabierają 10% więcej dzieci, których ciała są poddawane eksperymentom mającym określić konieczne zmiany w DNA. Reptoidy „żywią się” tylko negatywna energią. Istoty STS na 3. poziomie pobierają energie z tych na 1. i 2. poziomie. Dlatego właśnie ludzie stwarzają tyle cierpienia mieszkańcom królestwa zwierząt na 2. poziomie, jak również sobie nawzajem. Pewne obce istoty porywają Ludzi i poddają ich torturom i cierpieniu aż do śmierci (ciała fizycznego), aby wytworzyć jak największy „transfer energetyczny”. Ekstremalny strach i złość zwiększają pole energetyczne strachu/złości, które ma negatywną naturę, ono właśnie jest paliwem dla tych istot i pozwala im dalej działać. Tak wygląda eteryczna metoda żywienia. Jest to realizowane przez zaawansowaną technicznie ekstrakcję energii przez czakrę podstawy lub czakrę seksualna i często jest opisywane jako zabiegi ginekologiczne lub ekstrakcja spermy.

Szaraki są sondami Reptoidów. Naśladują funkcje pożywiania się i istnieją poprzez interakcje z duszami Reptoidow. Realizowane jest to za pomocą technologii dużo bardziej zaawansowanej, niż cokolwiek, co ludzie mogliby dziś zrozumieć. Szaraki są nie tylko sztucznie skonstruowanymi istotami, ale także funkcjonują jako fizyczna i mentalna projekcja Reptoidów. Mają wiele możliwości, takich samych jak Reptoidy, natomiast różnią się kompletnie wyglądem. Te istoty nie maja duszy, są tylko rozszerzeniem Reptoidów i jako takie są sterowane za pomocą woli na dowolny dystans. „Krew” tych istot nie jest prawdziwą krwią, jak np. ludzka, jest substancją dającą się łatwo przechowywać, nie infekuje się, jest bardzo wydajna i ma zielony kolor. Są obcy członkowie Konsorcjum, którzy operują na 3-cim poziomie, ale ta praca jest wykonywana głównie przez Ludzi, z którymi nawiązano kontakt i którzy wybrali ścieżkę STS. Wielu uprowadzonych, twierdzących, że miało pozytywne doświadczenia, miało je, ponieważ obrazowe odczyty aury wykonywane przez istoty STS na 4-tym poziomie umożliwiły zidentyfikowanie ich jako potencjalnych agentów. Istoty STO nie uprowadzają nikogo, pojawiają się na niebie i nawiązują kontakt telepatyczny. Nadchodzący w szybkim tempie Przełom (Milenium) będzie poprzedzony zdarzeniem, które w ziemskim systemie słonecznym ma miejsce mniej więcej co 3600 lat; chodzi o przybycie grupy komet. Klasa rządząca na Ziemi wie, że „obiekt” jest już w drodze. Jest to gromada wielu różnego rozmiaru komet (asteroidów), która zbliża się do Ziemi i Słońca jak w spirografie, tj, ze wszystkich stron. Ta gromada komet przyniosła już wiele zmian na Ziemi i w całym systemie. Czternaście części tej gromady zderzyło się z Ziemia 27 milionów lat temu i spowodowało śmierć wielu gatunków dużych zwierząt. Gromada komet wleciała w system słoneczny w czasach „upadku”. Upadek to historia przejęcia rodzaju ludzkiego przez Reptoidy. W tym czasie cala Ziemia była Edenem. Prawdziwą tożsamością „węża” w Edenie było nadejście reptoidow. Stało się to 309 882 lat temu, czasu ziemskiego. Reptoidy poprzez wojny i inne okoliczności studiowały rasę ludzka i manipulowały nią przez jakieś 74 000 lat!
Zjedzenie owocu z „Drzewa Poznania Dobra i Zła” było symbolem „wkodowania” ograniczeń genetycznych. W tym momencie zaszło kilka zmian fizycznych, włączając wykształcenie „gadziego mózgu”. Zazdrość została wkodowana i jest to przedstawione w historii o Kainie i Ablu. Reptoidy genetycznie zmieniły ludzi dla własnych potrzeb żywieniowych. Innym znaczącym zdarzeniem, jakie miało miejsce w przeszłości, była destrukcja planety Kantek, która istniała tam, gdzie teraz jest pas asteroidów. Wiele istot z tej planety zostało przeniesionych na Ziemię w ramach eksperymentu genetycznego przeprowadzonego przez Reptoidy ok. 8 000 lat temu. Blond-włosi, niebieskoocy ludzie są ich potomkami. Takie jest pochodzenie rasy Aryjskiej i Celtyckiej, okrutnych i wytrzymałych ludzi. Planeta Wenus weszła w skład układu słonecznego w wyniku grawitacyjnego ciągu gromady asteroid wspomnianych wcześniej. Wenus była „starożytnym wędrowcem” z okolic Arktura. Trzecie wydarzenie było związane z planetą Martek, znaną obecnie jako Mars. Planeta była zamieszkała przez istoty znane jako ‘Sasquatch’ lub Wielka Stopa, zostały one zasymilowane na Ziemi do pracy na rzecz Reptoidów. Reptoidy sprowadziły na Ziemię również inne istoty, znane jako Nephilim. Te istoty są egzekutorami „porządku”, ich zachowanie jest podobne do znienawidzonego gestapo podczas ziemskiej II wojny światowej. Wpływ Reptoidów na Hitlera był praktycznym posunięciem w przygotowaniach do czasów obecnych. Kamienne głowy na Wyspach Wielkanocnych reprezentują Nephilimów. Reptoidy próbowały stworzyć „Rasę Panów” przez łączenie ziemskich kobiet z Nephilimami, lecz te gigantyczne istoty nie mogły przetrwać z uwagi na silne przyciąganie ziemskie. Jednakże Nephilimy powracają.
Bazy STS są w Nowym Meksyku, Kolorado, Kalifornii, na wybrzeżach Florydy i w Apallachach. Dudniące podwodne glosy są wynikiem powiększania podwodnych baz przy pomocy dezintegracji materii. Te bazy są tam już od dłuższego czasu. Dzisiaj rząd próbuje dowiedzieć się czegoś o „dużym NOLu” (o średnicy ok. 20 km!), który został zauważony przy zanurzaniu się w wody Pacyfiku. Ten pojazd nie jest pod wodą, lecz pod powierzchnią dna oceanu, zajmuje się powiększaniem bazy przy użyciu zaawansowanych narzędzi do dezintegracji materii, co jest zapowiedzią przybycia trzech kolejnych statków z ok. 12 milionami Nephilimów. Na Ziemi już obecnych jest ok. 36 milionów Reptoidów, jednak pozostają niezauważone przez ludzi, gdyż ci nie są jeszcze na 4. poziomie. Nic do tej pory nie zostało wykryte, jednak podczas prób kilka nowoczesnych pojazdów podwodnych zostało straconych.

********************************************************************************

Poniższy artykuł możecie Państwo przeczytać dzięki uprzejmości twórców strony The Linked – http://thelinked.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=26 – na której owy artykuł się znajduje. Serdecznie dziękujemy!

Reptilianie – opis rasy


„Kim są te istoty, które przybyły i oderwały się od pierwotnych planów (dotyczących) Ziemi? Kim są te kosmiczne istoty, które określamy czasem jako “Ciemne Koszulki”? Bądźcie uprzejmi, kiedy mówicie o siłach ciemności. Nie mówcie, jakoby były one złe. Zrozumcie po prostu, że są one nie poinformowane, i tworzą systemy, które są również nie poinformowane, ponieważ wierzą, że tak właśnie muszą postępować. Kiedyś walczyli i sami odseparowali się od wiedzy, tak więc teraz rozpaczliwie trzymają się tej wiedzy jaką posiadają i takiego życia, jakie powołali do istnienia. Jest to życie oparte na strachu, życie które nie honoruje innego życia, życie które korzysta z innego życia. Kim są te istoty? Są to gady.[…]

Niektórzy bogowie stwórcy stworzyli życie tylko po to, aby się nimi opiekowało, lub spełniało ich potrzeby. Żywią się oni waszymi emocjami. Jedną z wielkich tajemnic, które ukrywa się przed wami jako gatunkiem, jest bogactwo i obfitość, jakie towarzyszą emocji. Trzyma się was z dala od badania emocji, ponieważ poprzez emocje możecie odkryć (istotę rzeczy). Wasze emocje łączą was z ciałem duchowym. Ciało duchowe, rzecz jasna, nie jest fizyczne, ponieważ egzystuje w sferze wielowymiarowej.
[…]
W miarę jak na planecie zacznie zmniejszać się częstotliwość strachu, rozpowszechni się wiele rodzajów działalności w celu wywołania wzrostu strachu, ponieważ ci, którzy żywią się częstotliwością strachu będą tracić swoje pożywienie, swój pokarm. Będą czynić wysiłki w celu przywrócenia tej częstotliwości, zanim zmienią swoje pożywienie na nową częstotliwość miłości, “Jaszczurki” wyposażyły Ziemię w “urządzenia”, które mogą wysyłać i wzmacniać na tej planecie niepokój emocjonalny. Niepokój ten jest im przesyłany, i podtrzymuje ich w pewien sposób.
[…]
Bogowie stwórcy czasów starożytnych są obecnie przyciągani tu z powrotem z powodu Boskiego Planu. Muszą oni brać w nim udział i zrozumieć, że ich częstotliwości muszą ulec zmianie. Opierają się temu, tak jak opiera się wielu ludzi. Pomimo to tworzą swoje własne rzeczywistości. Ci bogowie stwórcy ostatnich 300 tysięcy lat zapomnieli, kto ich stworzy / ! Zapomnieli o swoich bogach.
[…]
Bogowie stwórcy powracają, aby najechać was znowu, ponieważ nie chcą głodować. Zdają sobie sprawę, dzięki wam system ulega rozsadzaniu, tak więc przybędą spowodować większe zniszczenie i strach, aby walczyć raz jeszcze o to terytorium. Ich źródło pożywienia jest dla nich ważne. Tracą kontrolę nad planetą, wracają więc do swojego najważniejszego portalu na Bliskim Wschodzie, gdzie pod ziemią mieści się ich gniazdo, aby siać strach i chaos.
[…]
Kiedy obudzicie się na waszą historię, zaczniecie otwierać swoje starożytne oczy. Są to oczy Horusa, które widzą nie przez oczy istoty ludzkiej, ale z punktu widzenia boga. Widzą one łączność i celowość wszystkich rzeczy, ponieważ starożytne oczy są w stanie mieć wgląd w wiele rzeczywistości i w całokształt obrazu, całą historię. Kiedy otworzycie starożytne wewnętrzne oczy, nie tylko będziecie mogli połączyć się z historią planety, historią galaktyki i historią wszechświata. Wtedy naprawdę odkryjecie, kim są wasi bogowie.”
Zwiastuni Świtu rozdział III
Reptilianie
Zwani również Gadami, bądź Jaszczurami. Są rasą istot funkcjonującą obecnie na poziomie 4. gęstości (ludzkość jest w 3.) w polaryzacji Służenia Sobie. Poprzez swoją aktualną pozycję w drabinie ewolucji, nie są widoczni dla ludzkiego oka. Mogą pojawiać się między ludźmi, jednak na bardzo krótki czas, jak robili to w starożytności jako bogowie. Dłuższy pobyt w 3. gęstości prowadzi u nich do wystąpienia wielu chorób i niedogodności. Jest to powód, dla którego używają oni specyficznego rodzaju sond, dzięki którym mogą oddziaływać w innych wymiarach i gęstościach.
Jako istoty gęstości wyższej niż nasza, do życia potrzebują mniejszej ilości materialnego pożywienia, natomiast większej ilości energii. Jako że są istotami STS żywią się energią negatywną jak strach, gniew i nienawiść, prowokowaną u innych istot gęstości swojej i niższych, celem wyżywienia się. Ważne do zaznaczenia w tym momencie jest, abyś czytelniku zrozumiał że jest to naturalny proces ewolucyjny. Tak jak rośliny żywią się minerałami, zwierzęta roślinami a ludzie zwierzętami, tak istoty 4. gęstości żywią się istotami 3. gęstości. Problem w przypadku istot STS polega na tym iż prowokują one celowe wytwarzanie potrzebnych do życia składników, zamiast pobierać energię naturalnie (idealna analogią Gadów tylko w gęstości niżesz jest rasa Ludzi, którzy budują fermy, traktując zwierzęta przedmiotowo, jedynie jako źródło pożywienia, a nie żywe istoty).
Jednak Reptilianie jako istoty wyższej gęstości niż nasza (różnica między nami a nimi jest taka sama jak między nami a zwierzętami) dostrzegają więcej aspektów niż tylko pożywienie. Jako istoty, które zmodyfikowały nasz kod genetyczny i zniewoliły, szczerze uważają że jest to jedyna droga prowadząca do naszego dobra. Jest to charakterystyczna cecha istot STS:
Z RA:
RA: Ta negatywna istota będzie dążyć do tego, by oferować innym jaźniom to rozumienie, najczęściej poprzez proces formowania elity, uczniów oraz nauczania potrzeby i prawości zniewolenia innych jaźni dla ich własnego dobra. (K2 130)(Przewodnik str. 205)

Wygląd

Nazwa Gady czy Jaszczury wzięła się od wyglądu tego gatunku. Najlepszym do opisu będzie fragment sesji Kasjopean.
Z Kasjopei:
P: (L) A moglibyście powiedzieć jak Gady wyglądają ?
O: Wyprostowane aligatory z pewnymi ludzkimi elementami na twarzy.
[…]
P: (L) Czy Gady mają więcej niż jedno serce ?
O: Nie.
P: (L) Czy mają więcej niż jeden mózg ?
O: Nie.
[…]
P: (L) Mają ogony ?
O: Tak.
P: (L) Jak są wysocy ?
O: 6 do 8 stóp.
P: (L) Zakładają ubrania ?
O: Tak.
P: (L) Wiem, że to głupie pytanie, ale czy w swoim ubraniu mają otwór na ogon ?
O: Tak.
P: (L) Czy oni oddają kał lub mocz ?
O: Nie. Oni są na 4. poziomie.
P: (L) Więc, jak ktoś jest na 4. poziomie to nie je i nie wydala odchodów w ten sposób ?
O: Właśnie.
P: (L) Czy gady mają zdolności do zmieniania swego kształtu lub wyglądu ?
O: Tymczasowo.
(sesja 941104 , 941106 )
Wiele legend Sumerów, Azteków i Majów informuje nas również o tym że Gady często przyjmowały postać brodatych starców. Zapewne funkcją było wywołanie psychologicznego efektu „mądrości” owych istot, który w połączeniu z faktycznie przekazywaną wiedzą, działał piorunująco na zyjące ówcześnie ludy.
Historia
Reptilianie pierwszy raz najechali Ziemię mniej więcej 300 tys. lat temu. Jako pierwotni członkowie „zrzeszenia” istot które kreowały życia na naszej planecie, wyłamali się z czasem i jako „Ciemne Koszulki” jak ich nazywają Plejadianie, czyli istoty STS, postanowiły przejąć Ziemie dla swoich celów. Pierwotni projektanci naszej planety nie chcieli do tego dopuścić:
Ze Zwiastunów świtu:
„Ziemia została odizolowana, ponieważ istoty, które współdziałały ze światłem przegrały bitwę. Światło nie zawsze wygrywa, nie zawsze jest zwycięzcą takim jak myślicie, ponieważ światło musi się jednoczyć ze wszystkimi swymi cząstkami.” (Zwiastuni Świtu roz. XVII)
Z Kasjopei:
P: (L) Więc jak Jaszczury użyły światło z rzeczywistości Służenia Innym….
O: Użyli zawansowanej technologii, aby przerwać częstotliwość fali świetlnej.
P: (L)  Z tego wnioskuję, że…. Była bitwa którą wy przegraliście ?
O: Tak.
(sesja 941126 )
Zdarzenie to jest bardzo często przedstawiane jako upadek Edenu. Rajem była cała planeta, na której żyła ludzkość w swoim pierwotnym stanie jako cywilizacja Służenia Innym. Jednak pokonanie sił Światła nie było jedyna przeszkodą. Nasza galaktyka jest strefą wolnej woli. Jaszczury nie mogły jej złamać, najeżdżając brutalnie planety. Użyli więc podstępu czego symboliką jest biblijna Legenda o Ewie zrywającej jabłko z Drzewa Wiadomości Złego i Dobrego. Adam i Ewa symbolizują ludzkość, drzewo zaś źródło nieograniczonej wiedzy w jednym miejscu. Czego symbolem jest wąż nie trudno się domyślić…
Wiara w to że jedno źródło może ofiarować wiedzę absolutną, zawsze jest pułapką.
Wg Plajadian i Kasjopean, kiedy Reptilianie uzyskali przyzwolenie na swą obecność od samych ludzi, nie łamiąc ich wolnej woli, do spełnienia swojego celu pozostało im jedynie ograniczenie ludzkich zdolności, tak aby nie byli zagrożeniem dla samych Reptilian. Zmodyfikowali oni pierwotny kod genetyczny usuwając z oryginalnych 12 helis (nici) DNA aż 10. Człowiekowi pozostały tylko 2 nici DNA odpowiadające ze podstawowe funkcje odżywcze i rozrodcze, konieczne do przetrwania gatunku. Wszystkie inne funkcje naszego organizmu zostały dezaktywowane. O manipulacji genetycznej dyskretnie informują nas starożytne malowidła i rzeźby.
O tym samym zdarzeniu mówią również afrykańskie legendy:
Fragment wywiadu z Cred Mutwą (afrykańskim szamanem plemienia Zulusów):
„To jedna z najdziwniejszych historii, jakie można znaleźć w Afryce w tajnych stowarzyszeniach szamanów i innych środowiskach, w których ostały się jeszcze resztki naszej starożytnej wiedzy i mądrości.
Rzecz w tym, że początkowo Ziemia była pokryta grubym całunem mgieł i oparów, tak że ludzie nie widzieli Słońca na niebie, a jedynie świetlną plamę.
Z kolei nocą widzieli Księżyc w postaci delikatnego świetlnego pazura, ponieważ wszędzie zalegała gęsta mgła. Ciągle też padał deszcz. Nie było jednak grzmotów ani burz.
Świat był gęsto pokryty lasami, wielkimi dżunglami i ludzie żyli w tym
czasie na Ziemi w pokoju. Ludzie byli szczęśliwi, ale nie potrafili mówić.
Wydawaliśmy jedynie śmieszne dźwięki jak wesołe małpy i pawiany.
Nie znaliśmy mowy, takiej jaką mamy dzisiaj. W tamtych czasach ludzie rozmawiali ze sobą za pośrednictwem umysłów.
Mężczyzna mógł wezwać swoją żonę, pomyślawszy o niej, wyobraziwszy sobie jej twarz, zapach ciała i odczucie dotyku jej włosów. Myśliwy szedł do lasu i wołał zwierzęta, by przyszły, i zwierzęta wybierały wśród siebie jedno stare i zmęczone, i to zwierzę ofiarowywało się myśliwemu tak, że mógł je szybko zabić i zabrać jako mięso do swojej jaskini.
W tamtych czasach nie było przemocy w stosunku do zwierząt, nie było pogwałceń Natury przez ludzi. Człowiek zwykł prosić Naturę o jadło. Przychodził pod drzewo i myślał o owocach i drzewo sprawiało, że część jego owoców spadała na ziemię, po czym człowiek zabierał je.
Jest powiedziane, że kiedy Chitauli przybyli na Ziemię, zrobili to w przerażających pojazdach lecących w powietrzu, podobnych do ogromnych naczyń i emitujących straszny huk i ogień. Chitauli powiedzieli ludziom, których zebrali razem, grożąc im porażeniem błyskawicami, że są wielkimi bogami z niebios i że ludzie otrzymają teraz od nich wiele darów. Ci tak zwani bogowie byli podobni do ludzi, z tą jednak różnicą, żc byli bardzo wysocy oraz mieli długie ogony i przerażające płonące oczy.
Niektórzy z nich mieli dwoje żółtych jasnych oczu, a inni troje czerwonych i to trzecie wielkie i okrągłe znajdowało się pośrodku czoła. Te stworzenia odebrały ludziom wielkie moce, jakie posiadali: moc przemawiania poprzez umysł, moc przemieszczania obiektów siłą myśli, moc postrzegania przyszłości i przeszłości oraz moc przenoszenia się duchowo do innych światów.
Odebrawszy ludziom te wszystkie moce, Chitauli dali ludziom nową umiejętność, zdolność mowy. Ku swemu przerażeniu ludzie odkryli, że umiejętność mowy podzieliła ich, zamiast zjednoczyć, ponieważ Chitauli utworzyli wiele różnych języków, które stały się przyczyną wielkiej kłótni między ludźmi. Chitauli zrobili coś jeszcze, czego nigdy dotąd nie robiono – dali ludziom innych ludzi, którzy mieli nimi rządzić, i powiedzieli: „Oto wasi królowie, oto wasi wodzowie. Oni maj ą w sobie waszą krew. Oni są naszymi dziećmi i musicie ich słuchać, bo będą mówić w naszym imieniu. Jeśli nie będziecie ich słuchać, ukarzemy was bardzo surowo”.
Przed przybyciem Chitauli, przed przybyciem stworzeń Imbulu, ludzie stanowili duchową jedność, ale kiedy pojawili się Chitauli, ludzie podzielili się duchowo i językowo.”
Jeśli pokusić się o przyjęcia tych zdarzeń jako możliwych, moglibyśmy znaleźć szczątkowe wyjaśnienie tajemnicy nad którą od dawna główkuje nasza nauka – dlaczego tak wiele możliwość naszego mózgu jest marnowane. Faktem jest że najwybitniejsze jednostki, zwane przez nas geniuszami, wykorzystują możliwości mózgu z zaledwie 15%, a przeciętny człowiek w 3%! Po co w takim razie gatunkowi ludzkiemu tak wielki mózg? Czyżby pomyłka ewolucji? Jakie były by zdolności gatunku gdybyśmy potrafili użytkować swoje ciała, tak jak zostały do tego stworzone? Drugą zastanawiającą rzeczą rzucającą się w oczy, jest odkrycie ludzi zajmujących się genetyką. Otóż okazuje się że w ludzkim DNA jest wiele dziwnych, nie pasujących do niczego fragmentów kodu genetycznego. Naukowcy zawali to „odpadkami” czy „śmieciami”. Tylko jak w tak perfekcyjnym tworze jak łańcuch DNA mogły znaleźć się jakieś „odpadki”? Są to fakty dające dużo do myślenia, ponieważ aktualnie gatunek ludzki przypomina najsilniejszy istniejący komputer świata, który jest wykorzystywany do…słuchania muzyki.
Ze Zwiastunów świtu:
„Przed najazdem mieliście potężne możliwości. Pierwotny egzemplarz biogenetyczny człowieka posiadał niewiarygodną ilość informacji, był międzywymiarowy i wiele umiał. Kiedy świat najechali bogowie stwórcy, odkryli że miejscowe gatunki wiedzą zbyt dużo. Lokalne gatunki miały zdolności, które były zbyt podobne do tych którzy podawali się za Boga.
Dokonano manipulacji genetycznych i dużego zniszczenia. Powstały eksperymentalne wersje gatunku sprowadzone na planetę, w których oryginalna baza danych została rozproszona, ale nie zniszczona. Kiedyś wasz DNA był nienaruszony. Był jak wspaniała biblioteka gdzie cała informacja jest skatalogowana i opisana, i możecie natychmiast znaleźć wszystko co chcecie. Kiedy dokonano zmiany biogenetycznej w celu odłączenia danych, to było jakby ktoś pochował system katalogów, ściągnął wszystkie książki z półek i zrzucił na stos na podłodze, aby nie było w nich żadnego porządku. Tak właśnie dawno temu wasz DNA został rozproszony i rozrzucony przez najeźdźców.” (Zwiastuni Świtu roz. III)
W starożytności możemy znaleźć wiele śladów jawnej działalności Reptilian. W starożytnym Sumerze jako Annunaki, uznawani byli za Bogów, którzy poprzez modyfikację DNA naczelnych stworzyli człowieka. Mianowali się naszymi panami oraz stwórcami.
Annunaki
W Egipcie również odcisnęli swoje piętno. W hieroglificznej historii tej krainy znaleźć możemy wiele informacji o bogach, którzy walczyli między sobą o władzę i wpływy. Warto także zwrócić uwagę na wielkie cywilizacje Ameryki Południowej. Intrygującym faktem są historie opowiadające o tym jak tamtejsze ludy z natury dobre i pokojowe, przechodzą pod władanie raz to jednego, raz drugiego boga. Ostatecznie do akcji wkraczają bóstwa żądające ofiar z ludzi. Najbardziej znane to:
 • Quetzalcoatla
 • Kukulcan
Kiedy na Ziemie postanawia przyjść wysłannik Konfederacji istot STO – Jezus – który poprzez pokojowe wyjście chce znieść niewolę nad ludźmi, ucząc ich i pokazując prawdę o wszechświecie, siły STS postanawiają przekręcić ową informację dla celów stworzenia nowej religii , która umożliwi w przyszłości wywołanie wielu niepokojów na Ziemi oraz sprowadzenie wielu ludzi poszukujących prawdy na manowce. Wykorzystują do tego także dużo wydarzeń przeszłych takich jak ofiarowanie 10 przykazań. Oto co na ten temat mówią channelingi:
Z RA:
RA: Pochodzenie 10 przykazań jest następstwem prawa istot negatywnych, wpajających informację w pozytywnie zorientowane kompleksy umysł/ciało/duch. Ta informacja usiłowała kopiować, czy małpować informację pozytywną, podczas gdy zachowywała negatywne parametry. To zostało zrobione przez grupę Oriona. (K1, 152)
PYTANIE: Jaki był ich cel w robieniu tego?
RA: Ich celem jest podbój i zniewolenie. Jest to czynione przez ustanawianie elity i zmuszanie innych do służenia elicie, poprzez różne fortele, takie jak prawa, o których wspomniałeś.(K1, 152)
RA: Oni stworzyli elitę nazywaną Synami Leviego. (K3, 67)
PYTANIE: Czy odbiorca przykazań (Mojżesz) był pozytywnie, czy też negatywnie zorientowany?
RA: Odbiorca był jedynym o skrajnej pozytywności. (K1, 152)
RA: On (Mojżesz) dał waszej planetarnej ludności możliwość ścieżki (prowadzącej) do Jedynego Nieskończonego Stwórcy, która jest całkowicie pozytywna. (K3, 67)
PYTANIE: Byłoby całkowicie nieprawdopodobne dla istoty w pełni świadomej wiedzy Prawa Jedynego powiedzieć kiedykolwiek: „Ty nie możesz”. Czy tak?
RA: Tak.  (Przewodnik str. 217)
Z Kasjopei:
P: (L) Kim był Bóg, z którym Mojżesz rozmawiał na górze ?
O: Słyszalna projekcja Jaszczurów
[…]
P: (L) Gdzie Mojżesz uzyskał wiedzę ?
O: Przez nas.
P: (L) OK, ale mówiliście, że on widział lub rozmawiał z projekcją holograficzną stworzoną przez gadzie istoty ? Czy to było na Górze Synaj ?
O: Tak.
P: (L) Dobra, ale jeśli otrzymał wiedzę od was, to czy mógł on działać z Gadami ?
O: Tak. Został wprowadzony w błąd obrazowo. Zamącili jemu obraz tak jak Josephowi Smithowi.
P: (L) Mówicie o Josephie Smithie, twórcy tekstów Mormonów, czy on był również pod wpływem Jaszczurów ?
O: Tak. Oni dużo tego stworzyli.
(sesja 941016 )
Większość biblijnych historii jest opisem działania historii gadzich. Najlepiej mówią o tym słowa Plejadian:
Ze Zwiastunów świtu:
”My rzadko używamy pojęcia Bóg przez duże B. Gdybyśmy mieli użyć tego określenia, odnieślibyśmy je do istoty, którą znamy jako Najwyższego Stwórcę. Najwyższy Stwórca w swojej osobistej implozji przez miłość obdarzył wszystko co istnieje świadomością. Wszystko co istnieje jest Najwyższym Stwórcą w Jego drodze.
[…]
Bogowie wtargnęli do tej rzeczywistości. Zupełnie jak zespołowi najeźdźcy w waszych czasach przybywają i przejmują interes, ponieważ być może są tam obfite fundusze emerytalne; tak więc fundusze na tej planecie były w wielkiej obfitości w czasach kiedy pojawili się ci bogowie – najeźdźcy. Abyście wierzyli, że są Bogami przez duże B, przekształcili was genetycznie. To wtedy Świetlana Rodzina została wygnana z planety, a przybyła ciemna drużyna, która powodowała się ignorancją. Wasze ciała niosą w sobie strach i pamięć walki o wiedzę, którą ci bogowie reprezentowali i zabrali wam. Bogowie którzy to zrobili są potężnymi kosmicznymi istotami. Znają wiele sposobów manipulacji i przekształcają rzeczywistości na wiele różnych sposobów. Ludzie, w swojej ignorancji, zaczęli nazywać te kosmiczne istoty Bogiem przez duże B.
Bóg przez duże B nigdy nie odwiedził tej planety jako jednostka. Bóg przez duże B jest we wszystkich rzeczach. Wy macie do czynienia tylko z bogami przez małe b, którzy chcą (i chcieli) być wielbieni i chcieli was zastraszyć; którzy myśleli o Ziemi jako o księstwie, o miejscu na skraju galaktyki tego wszechświata wolnej woli, które jest w ich posiadaniu.” (Zwiastuni Świtu roz. III)
Szarzy
Z powodu trudności w przebywaniu w 3. gęstości, Reptilianie zmuszeni byli do skonstruowania zaawansowanego rodzaju sondy, który swobodnie mógłby przeskakiwać między gęstościami oraz wymiarami, i wykonywać konieczne operacje.  Owymi istotami są tak zwane „Szaraki”. Wiem że w tym momencie wielu „fanów” tej „rasy” oburzy się i zacznie zastanawiać jak można tak bezdusznie nazywać te istoty. Jako osoba kierująca się miłością do całego stworzenia, reagowałem tak samo kiedyś, jednak szczegółowa analiza sprawozdań z wzięć, oraz studiowanie przekazów doprowadziły do zmiany nastawienia. Owa zmiana nie jest uzasadniona jakimś „widzi mi się”, ale rzetelnym sprawdzeniem tematu i wszystkich możliwych do porównania ze sobą źródeł, opisów itd…
Zacznijmy może na początek od analizy channelingów:
Z RA:
XX. CZY JAKIEŚ ISTOTY Z ORIONA ŻYJĄ TERAZ NA ZIEMI?
RA: Nie. Jednakże, krzyżowcy z Oriona używają dwóch typów istot, by wykonywały ich rozkazy. Pierwszym jest forma myślowa, drugim – rodzaj robota. (K1, 126)(Przewodnik str. 203)


Z Kasjopei:
P: (L) Czy te szare istoty są…
O: Cybergentyczne.
P: (L) Czy są stworzeni przez jaszczurów ?
O: Tak.
P: (L) Czy mają dusze ?
O: Są bezduszni.
[…]
O: Oba rodzaje, które były opisane jako Gadzie istoty, jak i jako Szaracy. To jest konieczne dla, ich przetrwania w każdym przypadku. Nawet twardzi Szaracy, którzy nie są naturalną częścią krótkiego cyklu falowego, a raczej sztucznym stworzeniem Jaszczurów, mimo wszystko naśladują pokarmowe funkcje.
P : (L) Mówicie, że oni są sztucznie tworzenie przez istoty Jaszczurze, czy to oznacza, że oni nie mają duszy ?
O: To prawda.
P : (L) Jak oni funkcjonują ? Czy są jak roboty ?
O: Oni funkcjonują poprzez współdziałanie z duszami Jaszczurów. Jest to technologia dalece zaawansowana do tego, co jest wam znane. Jednak Szaracy nie są jedynie sztucznie zaprojektowani i zbudowani, ale funkcjonują jako projekcje mentalne i fizyczne Gadzich istot. Są jak czwartowymiarowe próbówki.
P : (L) Jako czwartowymiarowe próbówki, więc jaka jest ich pojemność czy możliwości ?
O: Ich pojemność i możliwości są takie same jak istot Gadzich, za wyjątkiem tego, że ich wygląd jest  całkowicie odmienny, nie mają duszy, i wewnętrzna struktura biologiczna jest zupełnie inna. Ale ich funkcjonowanie jest takie same i pozostają jako projektory Jaszczurów i służą do absorbowania pokarmu, jak to Gady robią normalnie[…]
(sesja 940930 , 941022 )
Wniosek jest oczywisty. Tłumaczy to również znaną wśród badaczy UFO „chłodność” tej rasy, oraz obojętność na emocje. Ciężko wymagać od istoty będącej sondą okazywania uczuć…
Kolejnym źródłem zdającym się potwierdzać tą tezę jest szaman Credo Mutwa, który absolutnie nie znając przekazów kasjopeańskich, informuje nas dokładnie o tym samym:

Fragmenty wywiadu z Credo Mutwą:
„Wierzymy, proszę pana, że Mantindane („dręczyciele”), Szaraki, są w rzeczywistości sługami Chitaul (Gadów)
„Jest za to zimna, wyrachowana, zimnokrwista determinacja i tego, co z nami wyprawiają, nie robią dla siebie. Robią to dla potężniejszych stworzeń niż one same.”

Porwania
Wydaje się że są dwa zasadnicze cele, dla których istoty Gadzie dokonują porwań za pomocą Szarych. Pierwszym jest implantowanie w celu utrzymania gatunku w pełnej kontroli, oraz drugi mający na celu wywołanie maksymalnego transferu strachu oraz negatywnych emocji, jakie są dla nich bardzo cenne. Wiele porwanych osób uważa że Szarzy robią to dla poznania rasy ludzkiej przez eksperymentowanie. Przekazy całkowicie rozwiewają to stwierdzenie:
Z RA:
RA: Grupa Oriona używa badań ciała jako środka do zastraszania jednostek, sprawiając, że odczuwają one uczucia zaawansowanej istoty 2. gęstości, takiej jak zwierzę laboratoryjne. Doświadczenia seksualne są podtypem tego doświadczenia.
ZAMIAREM JEST ZADEMONSTROWANIE KONTROLI ISTOT ORIONA NAD MIESZKAŃCAMI ZIEMI. (K3, 21)(Przewodnik str. 203)
Fragmenty wywiadu z Credo Mutwą:
„…w przeciwieństwie do tego, co sądzą biali ludzie… biali ludzie, wielu z nich, mylą się, sądząc, proszę pana, że Mantindane eksperymentują na nas.
Oni nie robią tego. Powtarzam, nie robią tego.
Każdy, kto przeszedł piekło tych istot, powie, że nie ma żadnych eksperymentów w tym, co robią.
Jest za to zimna, wyrachowana, zimnokrwista determinacja i tego, co z nami wyprawiają, nie robią dla siebie. Robią to dla potężniejszych stworzeń niż one same.”
Podsumowanie
Obecnie istoty Gadzie starają się odciągnąć jak największą liczbę ludzi od poszukiwania prawdy i rozwoju duchowego. Doskonałą symboliką obecnego stanu ludzkości jest film „matrix” (wg Kasjopean, inspirowany przez istoty STO, chcące przebudzić ludzi). Rok 2012 jest momentem, w którym do Ziemi dotrze fala mająca spowodować przeskoczenie naszej planety do 4. gęstości. Reptilianom jest to bardzo nie na rękę ponieważ ludzkość wyewoluuje przez to zdarzenie, stając się równymi samym Gadom. Oznaczać to będzie koniec możliwości czerpania korzyści z tej populacji, dlatego właśnie wszelkimi środkami istoty Gadzie starają się odciągnąć jak największą liczbę ludzi, od przygotowania się na to zdarzenie, które już wieki temu przewidzieli Majowie w swoim kalendarzu. Rok 2012 nie jest końcem Świata, a jedynie jego wejściem w następny wymiar. Kolejnym etapem naturalnej ewolucji.

Z Kasjopei:
P : (L) Skoro ich jest tak dużo tutaj, to dlaczego nie przyjdą tutaj i nie zabiorą wszystkich.
O: Taka jest ich intencja. Taka była ich intencja przez długi czas. Oni podróżowali w tę i z powrotem przez czas, tak długi jak go znacie, aby ustawić sobie to tak, aby móc absorbować wielkie porcje negatywnej energii, w związku z przejściem tej planety z trzeciego do czwartego poziomu gęstości, co ma nastąpić. Mają nadzieję, że przejmą was w czwartej gęstości i zamierzają do tego zastosować odpowiednie działania:
1: Utrzymać waszą rasę jako smaczne przyprawy;
2: Zwiększyć swoją liczbę;
3: Zwiększyć swoją władzę;
4: Rozszerzyć swoją rasę na rzeczywistość czwartego wymiaru.
Aby wprowadzić to wszystko, wpływali na zdarzenia przez co w waszym rozumieniu czasu wynosi około 74 tys. lat. I robili to przez ten czas podróżując w tę i z powrotem. Tak często i tak, długo, że na pewno ten cały plan legnie w gruzach.
(sesja 941022 )
I na sam koniec sprawa najistotniejsza – niezmiernie ważnym jest zrozumieć że Reptilianie, poprzez swoje działania wcale nie są istotami niepotrzebnymi, okropnymi i złymi. Są to typowe istoty, które wybrały ścieżkę STS, czyli Służenia sobie. Są tak samo potrzebne we Wszechświecie jak istoty Służące światłu. Tak samo jak one. Służą Logosowi do wprowadzania wielu ważnych założeń w życie, oraz są największym katalizatorem naszego rozwoju. Dzięki pojawieniu się Ciemności, ludzkość dostrzegła jak cennym jest Światło.
Powyższy opis służy jedynie zaprezentowaniu tej, związanej z nami od zarania dziejów rasy, wśród której tak samo jak wszędzie, są istoty Służące sobie i Służące innym . W żadnym nawet najmniejszym stopniu naszym założeniem nie było wywołanie negatywnych odczuć skierowanych w stroną tych istot, choć zdajemy sobie sprawę iż jest to bardzo ciężkie. Najlepszym wyjściem jest Miłość połączona ze zdrowym rozsądkiem, oraz spojrzenie na cywilizację Jaszczurzą, tak jak na cywilizację ludzką – my również zbłądziliśmy traktując bestialsko innych mieszkańców tej planety, i będąc święcie przekonanym iż czynimy w „wyższym celu”. Na sam koniec cytat z RA, który idealnie podsumuje całość tego artykułu:
”CI, KTÓRZY SZUKAJĄ SŁUŻBY SOBIE, SĄ WIDZIANI PRZEZ PRAWO JEDYNEGO JAKO DOKŁADNIE TACY SAMI, JAK CI, KTÓRZY POSZUKUJĄ SŁUŻBY INNYM, BO CZYŻ WSZYSCY NIE SĄ JEDNYM? SŁUŻYĆ SOBIE I SŁUŻYĆ INNYM JEST DWOISTĄ METODĄ MÓWIENIA TEGO SAMEGO – JEŚLI POTRAFISZ ZROZUMIEĆ ESENCJĘ PRAWA JEDYNEGO.” (K1, 101)(Przewodnik str. 199)

74 odpowiedzi na „6.Kosmiczni najeźdźcy

 1. Ewa pisze:

  To jest prawda!!

 2. Ewa pisze:

  To wszystko prawda,,mam problemy odjad się urodziłam,, namierzyli mnie…

 3. Anonim pisze:

  Jednak to wszystko to prawda,,,namierzyli mnie kiedy się urodziłam,,,od ponad 42lat mam nieludzkie problemy,,,uwierzcie oni powoli przy pomocy manipulacji religijnej i politycznej doprowadzają do naszej zagłady!!!!to prawda!!!

 4. Mira pisze:

  STS jako istoty duchowe służące Złu, mające skrzydła, żywiące się negatywnymi emocjami ludzi, stymulujący ich do ich przeżywania to nic innego jak istoty duchowe w naszej kulturze nazywane diabłami a STO – istoty służące Dobru i stymulujące ludzi do jego czynienia nazywane są przezwolenia nas Aniołami.

 5. bytheway pisze:

  Każdemu z Was polecę zajrzyjcie pod mikroskopem na kawałek swojego ciała, jakiegoś organu, cokolwiek. Jest tam tyle chemii, fizyki i matematyki, że ludzki umysł nie jest w stanie tego początkowo zaakceptować, tego, że to nie jesteście Wy. Zresztą pierwsze pokażą się mysli które wybijają z uwierzenia, że prawdziwe ja to nie ciało, to nie dusza, …., że prawdziwe ja to to ‚coś’ co jest świadome istnienia wszystkiego co doznajecie za pomocą zmysłów które temu ‚czemuś’ są znane i które będą ‚mu’ znane, prawdziwe ja to to ‚coś’ dla którego czas nie upływa, to ‚coś’ w czym przestrzeń zdefiniowana jako ciało się przemieszcza, a skoro ciało to i zdarzenia, a skoro zdarzenia to i wszystko co jest jego składowym a zatem nawet walka dobrego ze złem, gadów z milusińskimi i cokolwiek byście nie wymyślili już dzieje się właśnie w tym czymś czym jesteście. A notabene jak wymyśliłem ten tekst? Nie wymyśliłem, jak każdemu z Was napłynął do głowy. A zatem kto zarządza Naszymi ciałami, myślami, ciałami gadów, myślami gadów, aniołków? Kto zarządza ruchem galaktyk który udało się zdefiniować naukowcom? Kto podsuwa muzykom i artystom nuty? Kto podsuwa naukowcom pomysły na E=mc2? Kto podsuwa pomysły na morderstwa? Kto tworzy całą grę? …… Tworzycie to Wy! To Wy jesteście tym ‚coś’. Każdy zrozumie to pewnego razu, że jest tak bezczelny a zarazem twórczy, że jest przyczyną wszystkiego 🙂 To Wy jesteście matematykami, chemikami, fizykami, kochankami, mordercami, aniołami itd…. i na własne życzenie zapomnieliście wszystkiego aby grac rolę jaką teraz gracie. Wybieracie w swoim istnieniu coraz to nowsze role 🙂

  Przejdziecie STSy i STIy, będziecie zatapiać się w stworzeniu i na przemian z niego wychylać aby zagrać, dla własnej przyjemności, tak jak w tych życiach odwiedzacie kino 🙂

 6. SŁOWIANIN pisze:

  WYDAJE MI SIĘ ŻE TE RZECZY ŻE ZIEMIĄ RZĄDZĄ REPTILIANIE TO JEST BAJKA WYMYŚLONA PRZEZ MASONERIE I NEW WORLD ORDER ŻEBY UKRYĆ PRAWDZIWĄ DOKTRYNĘ JAKĄ POSŁUGUJĄ SIĘ TE BESTIE. WIADOMO ŻE MASONERIA SKUPIAŁA LUDZI NAUKI LUDZI POSTĘPOWYCH I ZA SWÓJ GŁÓWNY CEL MIAŁA M.IN OSŁABIENIE DOKTRYNY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ I ROZWODNIENIE RZECZYWISTOŚCI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ. WRACAŁA DO KORZENI POGAŃSTWA. WSKRZESZYŁA RÓWNIEŻ DOKTRYNY GNOSTYCKIE M.IN DOKTRYNĘ OFITÓW. JEŻELI CHODZI O DZIWNE OCZY JAKIE MAJĄ NIEKTÓRZY POLITYCY TO TO JEST PO PROSTU ENERGIA AKTYWNOŚĆ PRZESUNIĘTA PRZEZ OPERATYWNEGO MAGA MASONA. MASONERIA POSŁUGIJĘ SIĘ ANALOGICZNYMI POJĘCIAMI JAK WSCHODNIE CZAKRY , KANAŁY ENERGETYCZNE. TO JEST ANALOGICZNA DOKTRYNA DO INDYJSKIEJ ŚWIATOWEJ TANTRY. MASONERIA I NEW WORLD ORDER ZALEŻY ŻEBY JAK NAJBARDZIEJ ZDYSKREDYTOWAĆ WIZJONERÓW I PRZEDE WSZYSTKI UKRYĆ SWOJĄ PRADZIWĄ DOKTRYNĘ I METODY PRACY ZE ŚWIADOMOŚCIĄ. W PRZYPADKU REPTILIAN UPIEKLI DWIE PIECZENIE NA JEDNYM OGNIU, UKRYLI SWOJĄ PRAWDZIWĄ DOKTRYNĘ I METODY PRACY ZE ŚWIADOMOŚCIA, I DYSKRYDYTUJĄ IDEĘ ISTNIENIA INTELIGENTNEGO I PRZYCHYLNEGO NASZEJ CYWILIZACJI ŻYCIA POZA NASZYM UKŁADEM SŁONECZNYM. MASONERI I NEW WORLDO ORDER ZALEŻY NA TYM ŻEBY LUDZIE SIĘ ICH BALI WTEDY ŁATWO NIMI KIEROWAĆ , ZMUSZAĆ DO RÓŻNYCH RZECZY CAŁE SPOŁECZEŃSTWA KIEROWAĆ CAŁĄ LUDZKOŚCIĄ W REZULTACIE TEGO. $108  

 7. świadomościowypiotr pisze:

  Zgodnie z teorią kwantową atomowego pola gdzie świadomościowe tło nadaje przestrzeń energii i gdzie czarne dziury łączą się ze sobą pod wpływem ciśnienia i temperatury zwiększając tym samym parametry czasoprzestrzenne w czasoprzestrzeni której to najcięższa czarna dziura decyduje o ruchu energii eliminując konkurujące czarne dziury które zakłucją ruch polaryzacyjny energii poprzez wysłanie kodu genetycznego którego konkurencyjna czarna dziura przejmuje co doprowadza do jej parowania a tym samym destrukcji to biologiczne życie na ziemi pomijając cały łańcuch ewolucyjny i skupiając się na narodzinach powstaje z jednej komórki w której jądro to czarna dziura ze świadomościowego tła która ma największe parametry czasoprzestrzenne i w miare rozrostu tworzą się nowe komórki które przejmują polaryzacje genetyczną prekursorowej czarnej dziury o największej czasoprzestrzeni, gdy parametry czasoprzestrzenne komórki w rozrastającym sie ciele przerosną prekursorową czarną dziure dochodzi do uszkodzenia mechanizmu i destrukcji polaryzacyjnego kodu genetycznego

 8. danthanar pisze:

  Tylko Szatan może nam pomóc w wyzwoleniu się od tego ciemiężyciela oraz rozwaleniu go. Ojciec Szatan wraz z prawdziwymi 72 Bogami reprezentuje siłę człowieka Kundalini, która prowadzi do ubóstwienia jego Magnum Opus.
  Sława Szatan !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. Anonim pisze:

  2016 r fali nie było…grypa u reptilian, pochorowali się. Inwazja kiedy indziej.

 10. maka pisze:

  Bzdurrrraaaaa

 11. Anonim pisze:

  WSzystko to jest prawda ,no ale jezeli jest sie albo bylo sie od malego na kazdym kroku oklamywanym trudno w to uwiezyc ,po prostu zostalismy skierowani na inny tor ,i teraz pomalu ludzie sie budzom i prubuja te odczepione wagony poloczyc i wjechac na ten prawdziwy tor 🙂

 12. Anonim pisze:

  mason start pyramid vulcan

 13. zięciunio pisze:

  MOJA TEŚCIOWA TO PASKUDNY GAD NIE Z TEJ PLANETY.REPTALIANY PRZY NIEJ SĄ JAK PRZEDSZKOLAKI PODCZAS LEŻAKOWANIA.

 14. jasio pisze:

  Kto na to wszytstko pracuje na tych pasozytow, reptilianow gadow i kosmicznych zlodzieji? Kto buduje planety slonca zaludnia je. Wyglada to tak jakby hodowano nizsze gatunki na sluzbe wyzszym gatunkom i na pozywienie dla nich. Do tego jeszcze wszystko jest tak samo postrzegane i ci co sluza sobie i ci co sluza innym. Cos tu mi nie pasuje i watpie aby Bog to akceptowal moze po prostu nie ma wyjscia i jest rowniez osaczony przez zle sily tego wszechswiata. Moze i on potrzebuje pomocy. Zlo jest fajne i fajnie jest okradac, zabijac , gwalcic nie ponosic za to zadnej odpowiedzialnosci. Ciezko i nie przyjemnie jest pracowac w pocie czola na swoj byt. Moze wiec wiekszosc istot boskich sie skurwila i wybrali ciemna strone a wiec Bog moze stracil swoja armie i jest w defenzywie. Poza tym wszyscy wybiora lekkie zycie a nie ciezkie wiec o co chodzi sami to sobie robimy i sami sie okradamy , mordujemy , oklamujemy. Co myslicie ze jakbyscie mieli mozliwosc stac sie jakims wladca i nic nie robic miec sluzbe do pracy i do tego ze sto naloznic do lozka to powiedzielibyscie „Nie” ja tak nie bede zyl ja chce do pracy zapierdalac w fabryce od 7-4 bo to po Bozemu. wszyscy byscie sie skurwili tylko jedni maja taka mozliwosc a inni nie dlatego sa oprawcy i dreczeni. Dreczeni natomiast zamienili by sie szybko w oprawcow jesli by im dano szanse. Szaraczki, i gadoidy daja niektorym ludziom szanse na bogactwo i latwe zycie i ci to wybieraja. Tak wiec przechodzimy wszyscy test sami sie zjadamy ,okradamy i mordujemy i musimy to zobaczyc doswiadczyc i zrozumiec ze dzis jestsmy na 3 poziomie i mordujemy zwierzeta aby sie najesc a jutro nas okradna i zjedza. Wiekszosc jednak takich mysli nie dopuszcza do siebie a pojscie do kosciola w niedziele calkowicie wystarcza zapewnic sobie raj. Cynizm i glupota ludzka to wlasnie wyewulowala i stworzyla te gadoidy a one nas wykozystuja i zra. Dotad nas beda zrec dopoki bedziemy dobra karma dla nich. Te gadoidy to my a wiec na koniec tego wszystkiego bysmy musieli sami siebie zabic jesli miala by nastapic jakas sprawiedliwosc. Sa wyjatki wsrod ludzi ktorzy postepuja wedlug prawa Boskiego ale wiekszosc to tchorze ,cynicy, glupcy, pyszni durnie ktore jak im tylko dac mozliwosci to zamieniaja sie z biednych w nowobogackich na kredytach cwaniaczkow zupelnie sie zmieniajac tak ja te gadoidy. Juz nie znaja innych maja dom , samochod na kredyt i stali sie juz inni inna klasa ludzi a jeszcze przed chwila byli pastuchami i bezrobotnymi biedakami. Najgorsi sa ci co kolegom zony uwaodza i smieja sie za plecami. Obrzydli sa tacy co sie sadza pomiedzy soba w rodzinie o majatek po rodzicach, okrutni sa tacy ktorzy wybieraja jedno dziecko nad drugie i nie sa sprawiedliwi nawet w stosunku do swoich dzieci. Perfidni sa tacy co podpierdalaja w pracy. tchorze i cynicy to tacy co nie chca nawet o tym rozmawiac tylko sie wysmiewaja albo udaja ze to fantastyka . Glupcy to tacy co chca zyc dobrze i dostatnio wiedzac ze to zycie pochodzi z ucisku i nieszczescia innych. Slepcy to tacy co tylko swoje wlasne dzieci widza jako najlepsze a inne to juz nie. Bezduszni to tacy co nowy samochod kupuja a obok sasiad nie ma co do garnka wlozyc a oni udaja ze nie wiedza o tym. Takich wlasnie ludzi gadoidy naucza szybko juz rozumu. Nie powinni sie ukrywac ale oficjalnie polowac na ludzi i ich jesc publicznie jako przysmaki na stole potraw z ludzi. Czy myslicie ze inni ludzie by sie tym przejmowali ze gadoidy zjadly kogos, aby oni przezyli dzis bo moze gadoidy sie najedza a ich w spokoju zostawia. Tempaki tchorze cynicy. Te gadoidy to dobry bat na was i niech was dobrze smiga po tych waszych pysznych przemadrzalych lbach. Mam nadzieje ze zanim swiat i ludzi przejda na wyzszy poziom gadoidy pokaza nam jacy jestesmy falszywi, tchorzliwi, glupi, cyniczni, bezduszni, sprzedajni. Zycze gadoidom dobrego polowania na ludzi i nauczenia ich rozumu i wzajemnego poszanowania sie.

 15. sens pisze:

  Czy jest jakiś pozytywny byt w innych wymiarach dla nas ludzi? Czy tylko same pasożyty tam istnieją? Czy jesteśmy skazani tylko na nasz rozwój duchowy i czy ten rozwój i korzystanie z osób, które wyczyszczą naszą duszę z zaczepów, czipów itd…wystarczą?

 16. pawel pisze:

  @alla ludzie,o ktorych mowisz sa niestety wiekszoscia… smutny fakt… niemniej jednak jesli myslisz ,ze to ich wpisy to jestes w bledzie… ludzie,o ktorych mowisz nie zagladaja na tego typu stronu, chyba,ze przez przypadek…. Ci ,ktorzy sie tu wypowiadaja sceptycznie , w tym ja sam , maja moze po prostu troszke wiecej dystansu do wszelkiej masci rewelacji niz Ty… Nie kazdy musi wierzyc we wszystko co Ty.. nie wszystko zloto co sie swieci chcialoby sie powiedziec… na moj gust to niektorzy spedzaja za duzo czasu przed kompem i mysla,ze sa wszechwiedzacy… zapychaja sobie glowe pierdolami o zabazc i drecza tym innych…:) to tak pol zartem pol serio… a tak powaznie to uwazalbym z wiara we wszystko co internetowi medrcy wypisuja…. ot co.. pozdrawiam…

 17. Pingback: A było to tak , dawno, dawno temu … | Magiczne Miejsce

 18. gmo zabija pisze:

  reptylianie 13000 lat temu przylecieli ksiezycem cumujac go do ziemi, z lapanek i eksperymentow na bialych zrobili azjatow tzw rase wybrana (sory zydzi), reptylianie biblijni bogowie truja bialych na potege, dajac swoim skosom coraz wiecej ziemi i bogactw, lecz na tyle zeby mogli ich kontrolowac bo w gruncie rzeczy maja ich gdzies i uzywaja tylko do swoich zachcianek, to sie wyjasnila tajemnica dlaczego porywaja tylko bialych…, ostatnio zrobili skosa z niebieskimi oczasmi ktory widzi kolory w ciemnosci, dla mnie skosy sa wstretne te oczy i zolta skora brak owlosienia cycow i bioder brrr… no ale nic dziwnego zostali zrobieni tylko do roboty
  wiecej tu
  hellenandchaos.blogspot.com

 19. Gość pisze:

  Ostatnie zdanie pisane dużymi literami mówi wszystko: ”CI, KTÓRZY SZUKAJĄ SŁUŻBY SOBIE, SĄ WIDZIANI PRZEZ PRAWO JEDYNEGO JAKO DOKŁADNIE TACY SAMI, JAK CI, KTÓRZY POSZUKUJĄ SŁUŻBY INNYM, BO CZYŻ WSZYSCY NIE SĄ JEDNYM? SŁUŻYĆ SOBIE I SŁUŻYĆ INNYM JEST DWOISTĄ METODĄ MÓWIENIA TEGO SAMEGO – JEŚLI POTRAFISZ ZROZUMIEĆ ESENCJĘ PRAWA JEDYNEGO.” (K1, 101)(Przewodnik str. 199). Wynika z tego, że złodziej, czy morderca jest tym samym co np. biskup. Zakonnica równa jest „córom Koryntu”. Itd. itp. [widziani są jako dokładnie tacy sami]. Dlatego po cóż spowiedzi, żal za grzechy, cierpienie, pokuta, itd.[widziani są jako dokładnie tacy sami]. Widzę, że większość już się pogubiła. wiele czytam, teorii jest mnóstwo. JEDNO POZOSTAJE NIEZMIENNE – WSZYSCY PISZĄ O JEDYNYM STWÓRCY (BOGU). I to jest jedyna prawda. Poza tym, pierdoły wypisują o tym, ludzie zgodzili się na obecność „gadów”. To tak jakby zapytać analfabety, czy zostanie cedentem w cesji. Jeżeli człowiek byłby wybraną istotą, to BÓG nie dopuściłby do takich eksperymentów. Prędzej uwierzę, że te całe gady wykorzystały swoją przewagę w brutalny sposób. Wszechświat to nie Boski EDEN, to teren brutalnych walk o przetrwanie wielu ras – o czym świadczą dotychczasowe teorie i odkrycia. BÓG stworzył wszechświat – teraz przygląda się temu i pewnie myśli, ale te istoty są prymitywne. Jeżeli człowiek byłby istotą umiłowaną przez Boga, ten nie dopuściłby do takiego przelewu krwi na ziemi. No chyba, że w Biblii opisano prawdę, o pomocy Żydom w mordowaniu całych ludów i narodów – a to zmienia postać rzeczy i charakter Boga, jako istoty sprawiedliwej, i miłościwej.

 20. alla pisze:

  komentatorzy pokazują tylko swoją ignorancją jaką „oni” mają władzę nad nami i sprowadzili człowieka tylko do poziomu zainteresowań tylko żarciem, sraniem, ruchaniem i iPhonem . DNO. Wstyd być człowiekiem.

 21. jesion pisze:

  nie wiem czy w ogóle ktoś jest świadomy ale podobno w te brednie wierzy czołówka platformy obywatelskiej 😛

 22. pawel pisze:

  Boze widzisz a nie grzmisz……… Ja nie mowie ,ze temat nie jest interesujacy ale te precyzyjne informacje I wszechwiedza autora sa smieszne…. tyle pisania, tyle informacji a na koniec data 2012 byla , minela I jakos nic sie nie stali I nie dzieje……..

 23. Na Ziemi jest wiele znaków odzwierciedlających konstelacje gwiezdne…choćby piramidy w Gizie
  dokładnie położone jak „pas Oriona”.A płaskowyż Nazca? Jest wiele pytań bez spójnych odpowiedzi, raczej one są bardziej spekulacjami. Ten artykuł o innych bytach na Ziemi
  traktuję jako „sajens fiction” ale przyjemnie się czytało.

 24. Tomasz pisze:

  Myślałem, że to jest poważna strona o ciekawych rzeczach, a widzę, że nie warto tu zaglądać, szkoda czasu… :/ Wszyscy tu wiedzą, jak obcy wyglądają, jak się nazywają, skąd pochodzą, czym latają… Większych bzdur nie widziałem. Ja wierzę w UFO, wielokrotnie widziałem, coś, co można zaklasyfikować do UFO ale nie znam nikogo, kto miałby tak dokładne informacje. I wcale nie wierzę, że Wy je macie.

 25. Miałmiał pisze:

  Ci Reptilianie po prostu nie znają dobrego bitu. Trzeba im puścić jakieś elektro z Pier…nięciem. Przylatują tutaj statkami disco, światłami kolorowymi świecą, lasery jakieś jak na dyskotece, tylko muzy nie słychać. Bo oni tam muszą niezłe imprezy robić i o to właśnie jest ten cały raban. Na czwartym poziomie po prostu nie ma dobrego elektro i ci z wyższych poziomów mówią, żeby jaszczury nie robiły wiochy, bo świecą tymi laserami, a nic nie słychać. Trzeba coś zapuścić.
  Mnie odwiedzają czasami szaraki i jak przylecieli, to miałem pod kołdrą pilot do wieży. Jak pierdzielnęło to te Nephilimy się zaczęły pojawiać, bo jeszcze tak dobrego elektro nie słyszeli. Siedzieli u mnie do rana i nie chcieli mi pobierać organów wcale. Teraz myślę, żeby zamiast głowic nuklearnych po prostu dobre głośniki wystawić w USA, Rosji i Europie i jak przylecą to puścić dobry beat i od razu będzie dobrze. Mówię Wam, dobry beat to podstawa sukcesu 🙂

 26. Anonim pisze:

  Mam pytanie: jak obecnie doprowadzić do tego aby genotyp człowieka odzyskał utracone 10 nici DNA zabrane przez jaszczurów???czy informacja o niciach zapisana jest w ciele duchowym? pozdrawiam nara

 27. Bzyk pisze:

  Ale tu kutasy pojebane kurwa bzdury wypisują.

 28. Ziuta pisze:

  Huj i pizda w nocy gwizda.

 29. Helmut pisze:

  A huj mnie to obchodzi

 30. Kutas szczurek pisze:

  A piją one browarki?

 31. Jaszczur Ferdek pisze:

  Karwasz twarz każdy chce być Reptilianinem ale robić ni ma komu.

 32. dextrr pisze:

  a co jezezeli mam przesuniete pasmo widzenia w strone purpury a niebiesko-zielone niebo jest mi obce? kim jestem?bo czuje sie nietutejszo jakos i denerwuje mnie to.

 33. dextrr pisze:

  tralalala przyjaciele .dostaniecie niezly wpierdol za to co sie stalo.cyborgi nienawidza marnotrastwa energii i zwabiliscie cos czego nikt sie nie spodziewal ale powinien sie obawiac.milego instalowania wzmacniaczy bolu hahaha.P A N O W I E hahhahaaha

 34. Panie Wojciechu !

  Bóg to Pełnia Miłości – akceptuje nas w 100 % nawet z wadami i grzechami bo Jego głównym atrybutem jest nieskończone Miłosierdzie – i tak Go obecnie doświadczają Mistycy. I doświadczając już wiedzą, że są z Bogiem JEDNYM ! Jezus też tak doświadczył – i wiedział ! I ten Bóg nie ma nic wspólnego z tym zazdrosnym i zawistnym tworem gorszym od człowieka ze ST ! Raczej jest to jakiś zły Demiurg lub Kosmita ?!

  Nie wierzy Pan w Kosmitów ? OK ! Gdy staną przed nami uwierzą wszyscy ! To tylko kwestia czasu – może i najbliższych lat !? Oby stanęli przed nami Ci dobrzy !!!?

  Niech Pan przemyśli sprawę Boga Prawdziwego – i czy może być On gorszy niż Człowiek !?

  A świątyń Chrześcijańskich bym nie rozburzał – to już było i dobrze wiemy, że żadna lepsza aura z tego się nie zrodziła – jedynie prześladowanie, ucisk, wygnanie, cierpienie i eksterminacja !!!

  Pozdrawiam

  Jacek

  Panie Wojciechu !

  Też mam 3-kę Dzieci. Syn i Córka skończą za kilkanaście dni 20 lat. Młodszy Syn ma 17 skończone. Bywałem surowy – bo taki był mus – i nie biłem [poza 3-ma wyjątkowymi przegięciami z ich strony] ale robiłem im kazania gdy przeginali, czego strasznie nie lubili. Obecnie stali się już co nieco rozsądniejsi. Brak im tylko życiowego doświadczenia.

  Starożytni pisali jak im wiedza ówczesna pozwalała pisać. Trochę jest w tym języka literackiego, trochę filozofii, trochę charakteru piszących, trochę historii, trochę mitów i legend przekazywanych wcześniej ustnie. Schedl Redemptorysta napisał historię powstawania Biblii – okazuje się, że w innych kulturach mity i legendy były podobne. A więc i o stworzeniu i o kataklizmach i zagładzie [to jest znamienne] i o wybrańcach bardziej losu niż boga, którzy przetrwali największe doświadczenia.

  Duch Boży [Nefesz], CHI, Duch Święty, …. Światłość i Miłość czy Pełnia Miłości – to odmienne w słowie ale te same określenia stwórczego Ducha – Boga. Nie ważne jak kto nazywa – ważne, że wiadomo o co chodzi, czyż nie ?! Moim zdaniem na etapie energii czyli Światłości ten proces tworzenia się zaczyna i kończy. Pełnia Miłości już jest w pewnym sensie ponad tym procesem. Pełnia Miłości jedynie wygenerowuje boską stwórczą energię – takie Słowo Boga – OM w Hinduizmie – wygenerowuje energię, która tworzy. Mistycy na Ziemi wg przekazu RA Adonai [Istota, która ewoluowała duchowo, cieleśnie i technologicznie do wyższego wymiaru cielesnego – kiedyś bóg ojciec Egiptu] mogą co najwyżej doświadczyć Boga jako Pełni Miłości ?! Z wyższych wymiarów cielesnych i duchowych Istoty mogą poznać wyższe wymiary Boga. I są nieskończenie ekschatycznie zachwyceni. Patrząc na nieskończone wymiary Boga jest On praktycznie niepoznawalny – choć jednocześnie jest On naszą nagrodą po śmierci – bo Zbawione Dusze się z Nim Jednoczą !!! I to jest fakt !!!

  My dziś tkwimy w bardzo niskim wymiarze – 3 cim. A Bóg Pełnia Miłości to 7 i wyższe. Nasz wymiar ponadto jest zniewolony przez siły Ciemności – Szatana i Imperium Oriona – Gady-Jaszczury-Raptoidy-Chituali-Annunaki [zmiennokształtne Istoty mające oryginalnie wyprostowaną sylwetkę ale wygląd Gadów]. To Oni a nie Bóg wygnali Ludzkość z Raju. 309 tysięcy lat temu podbili Ziemię i Rajskiego Człowieka zamienili w niewolnika zła, cierpienia i szybkiej śmierci. Zrobili to prosto. Z naszego DNA o 12 zwojach wycięli 10 pozostawiając 2, dodali swoje DNA i wiele śmieci, a ponadto dysponując potężną technologią wszczepiają Ludziom implanty do ciał wywołując u Ludzi różne bolesne dolegliwości, złe uczucia i złe myśli – bo Oni żywią się cudzymi złymi emocjami i cudzym cierpieniem jak narkotykiem. I myśli Pan Panie Wojciechu, że w tej sytuacji Bóg miałby nas za to surowo karać ?! To absurd. Jestem Mistykiem – poznałem Światłość/Miłość, Pełnię Miłości oraz Otchłań i Piekło-Ciemność – i zapewniam, że Bóg nie karze – NIGDY !!! Karaniem zajmują się tylko i wyłącznie złe Byty – czy to duchowe czy cielesne !!! Karząc produkują dla siebie żywność – narkotyk. I taka jest prawda o naszym zniewoleniu.

  Biorąc za aksjomat powyższe fakty można łatwo zobaczyć w których miejscach w ST czy w NT ci źli nami manipulują !!!

  Jezus to dla mnie Mistyk znający Boga – ponadto dobry Człowiek, który zjednoczył się z Bogiem po śmierci Ciała – stąd jak wszyscy Zbawieni stał się Bramą do Nieba jak sam Bóg !!! Został normalnie poczęty przez Mężczyznę. Nie wierzę, że dokonywał jakiś magicznych cudów – raczej pomagał potrzebującym !!! Nie wierzę też, że zmasakrowane Ciało może zmartwychwstać ? Bo tak nie tylko Jezus ponoć zmartwychwstał ale i Nomo bóg Dogonów z Syriusza, Ozyrys, Horus w Egipcie, Kryszna w Indiach … ?

  Wiedza rośnie. Nie tylko mistyczna ale i wiedza o świecie i wszechświecie. Już wiadomo, że to nie Bóg dokonywał kolejnych zagład naszej Cywilizacji lecz czynili to Annunaki albo sami albo rękami zwiedzionych przez nich Ludzi.

  Bóg jest nieskończenie DOBRY – wiedząc już co wiem i co doświadczyłem rozgrzeszam Go z wszelkich podejrzeń o okrucieństwo, o surowość, czy o karanie lub potępianie kogokolwiek !!! Byłem w Ciemności gdzie jako mistyk zanosząc miłosierdzie i światło jak Prometeusz dałem podstawy do wyzwolenia wielu Dusz z Ciemności – bo Bóg Ten Prawdziwy – nie chce aby tam tkwili na wieki !!! Prawie zapłaciłem za to śmiercią ?! – a na pewno wielkim cierpieniem i pogorszeniem zdrowia – był to mój wybór i moja zgoda – nikt mnie do tego nie zmusił !!! Wierzę, że Bóg Ostatecznie Zbawi Wszystkich – nawet Annunaki i nawet Lucyfera !!! Jestem o tym przekonany !!! Każdy Idzie ku zjednoczeniu z Bogiem we własnym tempie !!!?

  Wierzę też, że jeśli Ludzkość przetrwa kiedyś staniemy się długowieczni, a ostatecznie być może i nieśmiertelni w Ciałach !!!? Kto wie ??? Tak się może stać z prostej przyczyny – bo Bóg mieszka w nas !!!

  Myślę, że gdy Pan pisze o naszym Boskim podobieństwie – pełni ekspresji jaką możemy, a raczej moglibyśmy, sobą wyrażać – trafia Pan w sedno sprawy. Szkoda tylko, że obecnie zniewolony Świat nakłada na nas tak wiele ograniczeń, że ta ekspresja szybko w wielu gaśnie. Szkoda – bo Świat z taką niezmąconą i czystą oraz pełną entuzjazmu Boską ekspresją byłby o wiele lepszy.

  Pozdrawiam serdecznie

  Jacek

 35. Szanowny Panie Wojciechu !

  Dziękuję za tak szybką odpowiedź i konstruktywne słowa.

  Co do 10 przykazań z mojej strony ? dotyczą Nowej Ziemi – a kto wie może na niej już nie będziemy potrzebować zabijać i jeść lecz będziemy żywić się boską Światłością ? [tak jak było w Raju] Kto wie ? Kto wie ?

  Osobiście nie opieram się kurczowo na Piśmie lecz na osobistym objawieniu. Uważam, że w wielu miejscach zarówno ST jak i NT są sfałszowane przez siły Ciemności – Szatana i okupujące nas Imperium Oriona.

  Poznałem i jasną i ciemną stronę mocy.

  Jasną – Światłość/Miłość i Pełnię Miłości i Miłosierdzia – czyli Boga widzianego z naszego obecnie wymiaru przez Mistyków. Dodam, że według mojego objawienia Bóg choć Nieskończony był Centrum i nagrodą dla mojej Duszy – Pełnią Wszystkiego – naprawdę Jesteśmy JEDNYM z Bogiem. Tak też Bóg jest Centrum i nagrodą w każdej stworzonej Istocie – i Kocha nas Wszystkich Nieskończoną MIŁOŚCIĄ bez osądzania. Stąd mój szacunek dla wszelkiego życia – bo chciałbym się stać takim Dobrym jak Bóg, który mi się objawił.

  Ciemna strona to Otchłań stan całkowitej nieskończonej nienawiści – w moim odczuciu stan śmierci Duszy – przerażający stan !!! oraz Ciemność/nienawiść/udręka/lęk/hierarchia – to stan Duchów w Piekle. To i to jak wyrywałem Dusze Piekłu opisuję na swej stronie. Oberwałem. Że jeszcze żyję po tym wszystkim to pewnie jakiś Cud ?

  Dodam, że są 3 stopnie oświecenia: 1 – jestem w Świetle i Miłości. 2 – Światłość i Miłość są we mnie, 3 – Jestem Światłością i Miłością. Mojżeszowi był dany 1 stopień. Mnie 3-ci. Wiele lat tego pragnąłem i w ekstremalnej sytuacji bardzo gorąco się modliłem aby to poznać. Poskutkowało ! Co zadziwiające Jezus Chrystus przyszedł mi z pomocą zarówno aby to poznać jak i pomógł mi wyjść z Otchłani. To potężny Duch.

  Jezusa tak jak Apostołów, Maryję, Krysznę, Buddę, Sai Babę, Ramalingę, Sri Babaji, ….. i wielu wielu Świętych Mistyków uważam za nauczycieli Ludzkości !!! – mniej lub bardziej słyszanych !? I uważam, że po śmierci ciała Oni właśnie się z Bogiem Zjednoczyli – osiągnęli Zbawienie – Wyzwolenie – Pełnię.

  To tak pokrótce. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam życząc Panu Panie Wojciechu Objawienia Chwały Bożej

  Jacek

 36. Marduk to złe bóstwo – Kosmita ! Zmiennokształtny z Imperium Oriona ! 309 tys. lat temu podbili Ziemię i nas bazpardonowo eksploatują – żywią się naszym cierpieniem i złymi emocjami,  nawet ludzkim mięsem. Manipulują nami duchowo i psychicznie i za pomocą potwornej technologii. Jeśli Federacja Galaktyczna – dobrzy Kosmici – nam nie pomoże będziemy mieć przechlapane gdy Annunaki wylądują na Ziemi !!? Bo dążą do totalnego zniewolenia Ludzkości !!! Stąd teraz elity światowe tak się spieszą aby wprowadzić NWO – New World Order – aby nas totalnie zniewolić i kontrolować, a nawet w dużej większości eksterminować ! http://www.przeslanie.com Ponoć Marduk już wylądował a poddane Mu elity światowe – zdrajcy – się z Nim spotkały w Afryce !???
  Według Alexa Colliera mającego kontakty z Andromedanami [opisuje to m.in. Wojmus w ‚Galaktycznej Rodzinie’] w 1989 roku nastąpiła inwazja Jaszczurów z Imperium Oriona w liczbie 100 tys [ponad 2 tys statków kosmicznych] na liczącą 300 tys Ludzi ziemską bazę na Marsie, o której zupełnie ‚przypadkiem’ nasi władcy nam nic nie powiedzieli … jak nie powiedzieli tego, że Ludzkość czyli oni elity władzy mają od prawie 100 lat dostęp do darmowej energii i nieprawdopodobnych kosmicznych technologii … Kto i jak nas jeszcze w konia robi … ??? A Jaszczurki po podbiciu ludzkiej kolonii podobno zżerają Ludzi ??? Co do Jaszczurów z Imperium Oriona ?! Mają od 2,1 do 6,5 m wysokości, czasami ogony i pozostałości skrzydeł – wytrawni wojownicy o nieprawdopodobnej sile – okrutni – system kastowy. Szaraki to Ich niewolnicy. Nefelin i degeneraci z Plejad to Ich sojusznicy. Służą Szatanowi i jego idei zniszczenia rodzaju Ludzkiego. Takie Ciemne siły Gwiezdnych Wojen. Wyrzucono Ich z innego Wszechświata. Za sprawą potwornych technologii zawojowali i zniewolili ten sektor Galaktyki, w którym my mieszkamy. To tak pokrótce. http://www.przeslanie.com

 37. Według Alexa Colliera mającego kontakty z Andromedanami [opisuje to m.in. Wojmus w ‚Galaktycznej Rodzinie’] w 1989 roku nastąpiła inwazja Jaszczurów z Imperium Oriona w liczbie 100 tys [ponad 2 tys statków kosmicznych] na liczącą 300 tys Ludzi ziemską bazę na Marsie, o której zupełnie ‚przypadkiem’ nasi władcy nam nic nie powiedzieli … jak nie powiedzieli tego, że Ludzkość czyli oni elity władzy mają od prawie 100 lat dostęp do darmowej energii i nieprawdopodobnych kosmicznych technologii … Kto i jak nas jeszcze w konia robi … ??? A Jaszczurki po podbiciu ludzkiej kolonii podobno zżerają Ludzi ??? Co do Jaszczurów z Imperium Oriona ?! Mają od 2,1 do 6,5 m wysokości, czasami ogony i pozostałości skrzydeł – wytrawni wojownicy o nieprawdopodobnej sile – okrutni – system kastowy. Szaraki to Ich niewolnicy. Nefelin i regeneraci z Plejad to Ich sojusznicy. Służą Szatanowi i jego idei zniszczenia rodzaju Ludzkiego. Takie Ciemne siły Gwiezdnych Wojen. Wyrzucono Ich z innego Wszechświata. Za sprawą potwornych technologii zawojowali i zniewolili ten sektor Galaktyki, w którym my mieszkamy. To tak pokrótce. http://www.przeslanie.com

 38. Pingback: SteamShard - nowy projekt postapokaliptycznej gry TGF | Yggdrasil: Tekstowe Gry Fabularne

 39. gość pisze:

  ” Innym znaczącym zdarzeniem, jakie miało miejsce w przeszłości, była destrukcja planety Kantek, która istniała tam, gdzie teraz jest pas asteroidów. Wiele istot z tej planety zostało przeniesionych na Ziemię w ramach eksperymentu genetycznego przeprowadzonego przez Reptoidy ok. 8 000 lat temu. Blond-włosi, niebieskoocy ludzie są ich potomkami. Takie jest pochodzenie rasy Aryjskiej i Celtyckiej, okrutnych i wytrzymałych ludzi.”

  Czy to znaczy, ze wszyscy niebieskoocy blondyni i blondynki są złe i mają takie pochodzenie?

 40. Ktos z kiedyś pisze:

  Ogarnijcie się. Żyjcie i dajcie żyć innym 🙂 , z czasem będziecie widzieć na kazdym progu spisek. Prawda jest taka, że to wszystko i tak nic nie zmienia. MOze najpierw poprawcie się sami, jestem pewny, że i nic „niewidzialnego” Wam nie będzie dokuczało.

 41. Anonim pisze:

  ciekawi mnie ten 20km statek może go jakoś wykurzyć , ale czy tak naprawdę do końca jest prawdą mnie się bardziej wdaje że człowiek jednak jest panem na ziemi i nic tego zmieni ani roboty ani nic innego Jezus by powiedział że wszystko inne to szatańskie zło , matrix to wszystko takie powierzchowne może po prostu ludzie też nie mają duszy no to jaszczury namieszały i są krwiopijcami wszystko można interpretować na swój sposób zając się sobą co nas otacza

 42. Maestro pisze:

  Najlepsze jest to, że ten Irbis, który pisze te komentarze to tak naprawdę Mikołaj Rozbicki 🙂
  A wy dajecie mu się tak nabierać, że jakaś anonimowa osoba spotkała jaszczura na ulicy i napisała mu o tym maila.

 43. Gość pisze:

  Bardzo uproszczony, wręcz ztrywializowany obraz ostatnich 300 000 lat historii rozwoju naszej planety. Ślady tej historii są odzwierciedlone we wszystkich przekazach ustnych i pisemnych wszystkich ludów na Ziemi.

 44. Gościu pisze:

  Ja już sam nie wiem czy to bajki, w bajkach zapewne sporo prawdy jest w to, że są niewidzialne istoty już nie wątpię.

 45. Tomasz pisze:

  Jestem ciekaw, skąd autorzy mają takie informacje ? Czym są poparte ? Bo brzmią pięknie ale ile w tym fikcji literackiej a ile faktów ?? 🙂

 46. ktos z kiedys pisze:

  nie wiem czy to do mnie ja maielm lekki stan psychotyczny jak odpisywalem tutaj czasem stan narkotykowy jest bez uzycia narkotykow na mnie jak thc dziala sama nikotyna bo nie pale i nie pije alkoholu organizm jest calkiem inaczej przystosowany. Tamtego czasu przedawkowalem suplementy diety ziolowe na bazie alkoholowej: mianowicie Amol wzmacniajacy dzialanie lekow oraz lek na koncentracje ktory przy moim zchorzneiu nie jest wskazany. Sam sie zalatwilem chcac sie wyleczyc na wlasna reke.

 47. Paweł pisze:

  Jakich narkotyków halucynogennych Pan używa?

 48. Anonim pisze:

  w którym ZOO można ich zobaczyć?

 49. Anonim pisze:

  Suuuuuuper :p

 50. KAJTEK pisze:

  ludzie taz powagi..NIE MIESZAJ BAJEK Z KOSMOSU..ROZPOWSZECHNIANE PRZEZ ZYDOW…ABY MILIARDAMI RZADZIC W TYM I TOBA…REPTILINIE..ZMILUJ SIE BEZ MOZGU

 51. Letitt pisze:

  Co sie nie zgadza do czego sluzy watroba ?Do trawienia wlasnie miesa bardziej niz innych produktow . A dlaczego maja dwa serca . Dlugo zyja wiec musza miec dobry krwioobieg dlatego maja dwa serca . Tak to wyglada z loicznego prostego analizowania . Nauczylismy sie ze wiedza powinna byc skomplikowana . A tak nie jest . Sa tez ludzie o dwoch sercach . To moga byc anomalie reptalianskiej genetyki

 52. Letitt pisze:

  ” The standard and speed of light is under control of the brain energy beyond ones
  thought frequency. If your brain waves could control the speed of thought, then you
  would see ‚time’ as ‚light years’. It’s where they began. We will try to make this more
  comprehensible. ‚The speed of light is 300,000 kilometers per second’. That is your
  belief. The speed of light within third density is equal to the thought frequency of the
  beings on, and in, your planet. But on your third density, speeds of your thought
  transcend the dimension you are in or creating. Thought travels beyond a speed of a
  billion light years in other dimensions. The speed of thought is equated to brain energy
  when it reaches a certain limit of the speed of light. The cerebral generator in the
  brain is there to transform the light-speed to the light-year, and thus condenses the
  light power to the Soul. The density of light that you ‚see’ is equivalent to the brain
  and light power. When brain energy begins to transcend the light-year, the
  evolutionary potential here takes all the speeds of light under control. Now here the
  brain power can create an entire universe and transform itself into many different
  dimensional levels. All evaluation beyond this present limit are subject to the 11
  densities of universal potentials. This we feel has not been reached yet.-
  kTO ZNA ANGIELSKI – NIECH TO PRZEMYSLI JAK ZROZUMIE TO NIECH LUDZIOM WYJASNIA NA WSZYSTKICH WEB –
  wLASNIE ONI NIE CH ZEBYSMY O TYM WIEDIZELI

 53. tomek pisze:

  nie mam pojęcia na czym wy tu jeździcie chłopaki, ale jak nie zadrogie to świństwo to też bym chciał spróbować 🙂

 54. Yadu pisze:

  To w jaki sposob sa opisywane jaszczury to bzdury.W rzeczywistości nie sa wieksze niż 1 metr,wyglądaja jak coś połonczonego djabelskiego z jaszczurem niekture mają twarz nie gada ale żmiji,niekture maja szpiczaste uszy.Sa bardzo egoistyczne i zazdrosne o Boga.Sa bardzo pożądliwe i kopulują ogonami,ich język jest podobny do sykania.Posiadają wiedze o symbolach ktore urzywają ale bardziej do destrukcji, widzalem ze urzywają przy przemieszczaniu sie cos takiego jakby zaklacia lub mantry.
  Ich ciala mają kolory czarno-czerwone typowe dla demonow ale tez zółto-zielone białe lub ciemno brązowe niektóre mają cialo pkkryte jak by kolcami jak u jeża.Zazwyczaj jeden klan rzywi sie czy tez biesiaduje u jednego czlowieka.Zeby muc kontrolować ludzi pozakładali blokady na kregosłupie ,z czegos takiego jak by silikon bezbarwny ktury blokóje naszą świadomosći i dla tego nie możemy sposzczegać rzeczy takimi jakimi są.Dobra wiadomośc to to że przez zmiany na ziemi te wszystkie blokady sie rozpuszcą.W tedy zobaczymy jaki mamy potencjał duchowy to jest to czego sie boją Tak samo porzestawiali nikture meridiany w ciele żeby mogli kontrolować energie w ciele dla własnych potrzeb.
  Energia Reiki rozwala na jakiś czas ich blokady i przywraca nasz naturalny DNS,dobrze jest modlić sie np Ojcze nasz lub intonować mantry jak OM..HARI,,RAMA,okazywac jak najwiecej miłosci i pomocy bliżnim .Tam gdzie sie ukazuje czysta miłość tracą kontrole

 55. obcy pisze:

  Jan Pospieszalski: Bliżej 08.12.2011 2/3 NA YOU TUBE czas.3.33s reptylian?

 56. noSeti pisze:

  2 i 3 poziom jest fizyczny, >4. -duchowy. Istota na poziomie fizycznym (skupia się na cielesności) nie widzi istot duchowych. Między poziomem 3. i 4. jest olbrzymia różnica.
  Przemiana niedokona się w ciągu jednego dnia.
  „Egzekutorzy” nie będą ewoluować a ich liczba rzeczywiśćie znacząco wzrośnie. W końcowej fazie naszej przemiany „Egzekutorzy” będą dosłownie wybijać wszystkich, którzy jeszcze nie przeszli na poziom 4.
  Na ich twarzach nie będzie widać żadnych emocji, będą bezduszni.
  Warto wspomnieć, że naszą główną zaletą będzie synergia umysłów…

 57. Ori-anna pisze:

  Poprzez „udawane” eksperymenty na ludziach, „ZAMIAREM (jaszczurów) JEST ZADEMONSTROWANIE KONTROLI ISTOT ORIONA NAD MIESZKAŃCAMI ZIEMI”.
  Moje ciało do mnie nie należy, jest tylko pojemnikiem -czy mogą mnie dostać tak na prawdę? :)…czy tylko męczyć moje ciało?? Współczuje im. Mam ochotę modlić się o ich „nawrócenie” jeśli to możliwe …jeśli to potrzebne…

 58. Vega pisze:

  Witam ! Mam pytanie : Co ze zwierzętami podczas naszej przemiany w 2012 ???

 59. alleksa pisze:

  pojawił się ciekawy blog Podróżnicy z Kosmosu
  http://zkosmosu.blogspot.com/2011_05_01_archive.html

 60. Dora pisze:

  Wydawać by się mogło, że w życiu dość często spotykam niby ludzi jednak obserwując, analizując ich zachowania, stosunek do innych czy do zwierząt, dostrzegam, że są oni… bezduszni! Na początku mili i przyjemni, zdobywają naszą przychylność lecz po woli zaczynają zmieniać nasze życie w piekło, wyzwalając każdego dnia negatywne myśli, emocje, strach… prowokują, narzucają a jednocześnie denerwują. Są wśród nas aby wytwarzać złą energię… to by miało sens.
  Zwierzęta widzą inaczej, boją się i uciekają przed tymi niby ludźmi. Gdybyśmy rozwinęli widzenie pozazmysłowe też dostrzeglibyśmy wiszące w powietrzu zagrożenie i świadomie unikali jego konsekwencji.

 61. Irbis pisze:

  Każda z nich jest rozna … Jedna odzywia sie negatywnymi wibrajcami … inna miesem ludzkim, krwią .. (najchętniej)…. z braku ludzkiej – moze byc zwierzęca ..

 62. Irbis pisze:

  To nie jest sprzeczność. Jest po prostu wiele ras i podras reptylian … To rasa bardzo shierarchizowana … Slowo „Reptylianie” objemuje co najmniej kilka ras i wiele podras … To dość skomplikowana sprawa i mogłbym tu co nieco napisac na ten teamt ale może to forum to nie miejsce na to …

 63. markra pisze:

  kulty bogów występowały wszędzie, i bogini Kali-Ma to do zeszłego stulecia żadała ofiar z ludzi…(ten temat został zaczerpniety do filmu z Indiana Jones).

  Teraz mnóstwo „wypadków” tez sa forma ofiar z ludzi dla bogów Reptylian, jak np. księzniczka Diana, także wszystkie wojny, akcje gdzie masowo ludzie giną…
  tam gdzie jest strach, przerażenie, nienawiśc tam zawsze jest i ofiara!
  zobaczcie ile teraz dzieci, nie tylko ludzi dorosłych umiera na nowotwory, i inne choroby cywilizacyjne (czytaj wygenerowane przez Reptylian)…

 64. markra pisze:

  Alex Colier mówi, ze Reptylianie mają 2 serca, i wielka wątrobę, i jak chcemy ich zabić to zściąć im głowę lub w ranić wątrobe by zwolnic ich ruchy…
  i że Reptylianie jedzą ludzkie mięso, najchetniej dzieci, bo najmniej zatrute…

  cos sie tu nie zgadza z tymi sprzecznymi przekazami…

 65. Irbis pisze:

  Wśrod Reptylian jet kilka ras i podras : Drakonianie (lub Drakosi) to rasa królewska z Konstelacji Draco. Sa oni koloru białego i to za ich sprawą (m.inn.) wprowadzono na Ziemi podzialy rasowe – kasty itp. Sprawa jst bardzo zawila i pogmatwana i nie tu miejsce by o tym pisac. Druga wazna grupa : barfzo agresywne i wojownicza : Reptoidy. A trzecia : Gadoidy. Zaprogramowani na klotnie, konflitky i wojny -ciągle podjudzały i sklocaly rozne rasy kosmiczne. Ich wojny (uwiecznione w roznych ziemskicjh eposach, podaniach, przekazach, uwiecznione w legandach i Biblii).

 66. redmuluc pisze:

  Annunaki nie mają nic wspólnego z obcymi w sumie, tłumaczenie jest błędne. annunaki oznacza „Olbrzymów” nie rasę węży, tę nazywano Nephilim lub inaczej Czuwający i nie są przyjaźni ludziom, to bardzo negatywne istoty.

  Co do widzenia to zwierzęta widzą w znacznie szerszym zakresie niż my i to są fakty. Jeżeli chodzi o obcych to są niejako przesunięci w stronę podczerwieni, nasze oczy są bardzo kiepskim wynalazkiem po prostu. Nie nazwał bym tego gęstością” jako taką. Eksperymenty Joese Escamilii i Johna Trevora potwierdziły widoczność wielu dziwnych bytów oraz np UFO w zakresie podczerwieni. Wystarczy dobra kamera. Co do przekazów Ra i innych , nie radzę im ufać, nie zaobserwowano jakiekolwiek aktywności związanej z „ewakuacją” Jeśli chodzi o ilość obcych w bazach to dane są sprzeczne i jakkolwiek by nie były sprzeczne i tak są niepokojące. Ilość hybryd w rasie białej może sięgać 4% populacji.

 67. Charbela pisze:

  @ p może masz do czynienia z elektroniczną kontrola jak Marekjozef55
  a może prześladują Cię tzw. Jaszczury ? Możesz coś więcej napisać w jaki sposób jesteś manipulowany? Spróbuj się skontaktować przez Mikołaja
  Rozbickiego z Markiemjozefem55.Moze on Ci to wyjaśni. Przeczytaj:
  https://czasprzebudzenia.wordpress.com/czas-przebudzenia-w-kazdy-czwartek-20-00-mikolaj-rozbicki-zaprasza/
  Pozdrawiam.Ch.

 68. p pisze:

  W moim pierwszym tekście/komentarzu napisałem między innymi takie zdanie, cytuję:

  „Od dziecka mam opcję moje życie było utrudniane przez kogoś kogo nie widzę, ale wtedy nie wiedziałem, że mam kontakt z kimś kogo nie widzę. …”

  Poniżej poprawię to zdanie, gdyż chodziło mi w tym powyższym zdaniu o następujący sens (poniżej napiszę to poprawione zdanie):

  Od dziecka mam opcję moje życie było utrudniane przez kogoś kogo nie widzę, ale wtedy nie wiedziałem, że mam doczynienia z kimś kogo nie widzę. …

 69. p pisze:

  Poprzednio napisałem między innymi takie zdanie, cytuję:

  „Mam kontakt z kimś kogo nie widzę

  (z góry przyjmuję opcję, że każdy człowiek ma kontakt z kimś kogo nie widzi i z góry przyjmuje opcję, że tym kimś jest bóg lub ktoś kogo ludzie uważają za boga) …”.

  Poniżej poprawię to zdanie, gdyż chodziło mi w tym powyższym zdaniu o następujący sens (poniżej napiszę to poprawione zdanie):

  Mam doczynienia z kimś kogo nie widzę

  (z góry przyjmuję opcję, że każdy człowiek ma doczynienia z kimś kogo nie widzi i z góry przyjmuje opcję, że tym kimś jest bóg lub ktoś kogo ludzie uważają za boga) …

 70. p pisze:

  Mam kontakt z kimś kogo nie widzę

  (z góry przyjmuję opcję, że każdy człowiek ma kontakt z kimś kogo nie widzi i z góry przyjmuje opcję, że tym kimś jest bóg lub ktoś kogo ludzie uważają za boga)

  i jeśli wszystko to robi mi ta istota (lub istoty) co spekuluję, że robi mi ta istota (lub istoty) to informuję, że mam doczynienia z kimś kto działa jak ktoś bestialsko zły i uważam, że prawdopodobnie tym kimś jest bóg lub ktoś kogo ludzie uważają za boga.

  Od dziecka mam opcję moje życie było utrudniane przez kogoś kogo nie widzę, ale wtedy nie wiedziałem, że mam kontakt z kimś kogo nie widzę. Mam teraz 36 lat i dopiero od kilku lat prawie wiem

  (daję 99 procent opcji, że mam doczynienia z kimś kogo nie widzę),

  że mam doczynienia z kimś kogo nie widzę, a od około 10 lat moje życie ogólnie stało się męką psychiczną/cierpieniem psychicznym, mogę wręcz stwierdzić, że od około 10 lat jestem prawdopodobnie psychicznie torturowany przez kogoś kogo nie widzę i nie wiem czy dobrze pamiętam, ale mękę psychiczną/cierpienie psychiczne doświadczam może nawet przez większość czasu przez około 10 ostatnich lat. Mam opcję, że prawdopodobnie ewentualny bóg lub ktoś kogo ludzie uważają za boga to mi wyrządza i mam opcję, że ewentualny bóg lub ktoś kogo ludzie uważają za boga chce swoje działania zwalać na innych, na przykład na szatana, na przykład na demony, na przykład na kosmitów, … .

 71. Bohun pisze:

  Nie rozumiem czegoś… ludzie będący obecnie na trzecim poziomie nie widzą reptilian ponieważ ci są na czwartym tak? Więc czemu zwierzęta z drugiego widzą ludzi z trzeciego? I z jakiej racji generalnie poziom gęstości ma wpływać na WIDZENIE czegokolwiek? Ma wpływ na POSTRZEGANIE, ale że te istoty stały się niewidzialne… nie, to bez sensu. Moim zdaniem ta bajeczka o tym, że są niewidzialni została wymyślona przez illuminati albo podobną pomyłkę genetyczną, by ludzie zamiast stawać do walki z NWO, czekali na przysłowiowe „zbawienie” w 2012 i przejście level wyżej, by ujrzeć reptoidy. Mógłby ktoś to jak rozjaśnić?
  I jeszcze to: na początku artykułu napisano, że na ziemi mamy 36 milionów reptoidów, żyjących w swoich bazach gdzieś pod oceanem. Czemu później więc Ra mówi, że na naszej planecie nie żyją istoty z Oriona?

 72. lukhel pisze:

  a co z rasą Anunaki też podobno są pokryci łuską ,sa bardzo podobni to replitan sa przyjaźni ludziom

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s