Idea Telewizji Nowego Świata:

tnś_awatar8TNŚ to w założeniach motor dla rodzącej się nowoczesnej platformy medialnej XXI wieku. Prace nad nią rozpoczęła grupa niezależnych ludzi z całego kraju, a także z zagranicy.

Ta grupa inicjatywna roboczo nazwała się „Drużyną A” – jej skład wzbogaca się każdego dnia o kolejnych zaangażowanych ludzi i ekspertów z różnych dziedzin. Do tej pory wyróżniły się działy: Informatyczny, Graficzny, Dźwiękowy, Montażu oraz Zespół Prasowy. Kolejne będą powstawać wraz z rozbudową inicjatywy z następnymi wyzwaniami i zapotrzebowaniami.
a1 etap naszej działalności to aktywność non-profit, podczas której zaprezentujemy naszą ideę oraz poprzez maksymalne wykorzystanie wszelakich możliwości medialnych i promocyjnych w Internecie napiszemy własne CV. 2 etapem będzie już utworzenie biznesowej Grupy Medialno-Inwestycyjnej kontynuującej swą działalność w zgodzie z ideą, tym razem także jednak w warunkach gry rynkowej.

Całość naszych działań spaja jedna, wspólna dla nas wszystkich idea, która jest jasna, prosta i bardzo treściwa. Poniżej znajdziecie Państwo jej opis, zawierający wszystko co przyświeca naszej działalności:

IDEA: Wolność, oddolna i lokalna inicjatywa, kreatywność, świadomość i aktywność społeczna, przedsiębiorczość, innowacyjność, współpraca, pokojowy dialog, kultura i sztuka, wytwórczość regionalna, ochrona środowiska, zdrowie, samowystarczalność/alternatywne technologie, ochrona praw człowieka, zwierząt, rozwój osobisty. 

Cel: Numer 1 na rynku medialnym, POLSKIM i ŚWIATOWYM, samowystarczalność i niezależność finansowa.
Zasady grupy: wzajemny szacunek, tolerancja, dialog, jawność i transparentność wszelakiej aktywności.
Realizacja: Telewizja Nowego Świata prócz własnego wkładu informacyjnego ma za zadanie pokazywania i promowania wszystkiego co najlepsze w sieci. Obejmuje to wszelakiego rodzaju audycje i materiały edukacyjne, informacyjne, polityczne, społeczne itp. itd. (radiowe, telewizyjne, a także pisane – poprzez własne portale). Będziemy zatem pokazywać to co najlepsze oraz syntezować we własnych audycjach wszystko co cenne i wartościowe w świecie mediów.
Poprzez naszą TV oraz sieć tematycznych portali chcemy zatem uporządkować świat mediów internetowych dla milionów użytkowników, którzy do tej pory po omacku poruszali się w zalewie często sprzecznych informacji. Od tej pory będą mogli swobodnie serfować po sieci odnajdując zawsze to czego szukają.
Dodatkowo poprzez wszelkie nasze kanały informacji (TV, powiązane portale inf., portale społ. i tematyczne) będziemy promować wszelką aktywność społeczną oraz produkty i usługi (szczególnie z nastawieniem na lokalne) będące w pełnej zgodzie z Ideą naszej grupy medialnej.
Zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia tego projektu!
Kontakt pod adresem mailowym Głównego Koordynatora projektu
M. Rozbickiego: mikolajrozbicki@vp.pl

 

Link do Telewizji Nowego Świata tutaj:

http://www.livestream.com/telewizjanowegoswiata

Strona na Facebooku: https://www.facebook.com/telewizjanowegoswiata

Kanał You Tube: https://www.youtube.com/user/NowegoSwiataTV

Lubisz nas! – kliknij!

tnś FB

Reklamy