Fundacja Wolna Ludzkość

Fundacja Wolna Ludzkość

KRS: 0000418305

Sąd Rejonowy Nowe Miasto i Wilda
w Poznaniu VIII WG KRS

nr konta Bank Millennium:
61 1160 2202 0000 0002 1534 4265

os. Mielżyńskiego 113/16
62-020 Swarzędz

Zadaniem Fundacji Wolna Ludzkość jest stworzenie bazy informacyjno – logistycznej pod działania wspierające budowę nowej rzeczywistości.

Wspieramy projekty bezpośrednio zakotwiczone w portalu wolnaludzkosc.pl- jednocześnie będąc otwarci na współpracę z wszystkimi innymi inicjatywami, które za cel stawiają  sobie rozwój świadomości- a co za tym idzie- realne podnoszenie jakości życia na planecie.

Jeśli to co robimy jest dla Ciebie ważne i utożsamiasz się z tym- wesprzyj nas!  Wsparcie to polegać może zarówno na zasileniu nas możliwą dla Ciebie kwotą pieniędzy, jak również na Twoim czynnym zaangażowaniu w prowadzone przez nas projekty.

Nasze działania mają charakter pro publico bono, a na celu mamy budowę lepszej rzeczywistości dla nas wszystkich.  Wszystko co do tej pory wykonaliśmy opierało się na naszej pasji, zaangażowaniu, pracy na zasadzie wolontariatu, często będącej dla nas „drugim etatem”.

Pamiętaj proszę jednak- że każde, nawet najbardziej szczytne i światłe idee rozbijają się w drobny mak w zetknięciu z materialistycznymi realiami, w których obecnie żyjemy. Aby mieć możliwość wykreowania czegoś nowego- musimy skorzystać z zasobów i środków składających się na obecny system.

Zadaniem Fundacji Wolna Ludzkość jest stworzenie kanałów  umożliwiających  materialnej tkance obecnego świata zasilanie nowych struktur, opartych na wartościach pozwalających nam funkcjonować i rozwijać się w oparciu o naturalne prawa Wszechświata.

 
Dlatego pomóż nam i wesprzyj tą ideę – tylko wspólnymi siłami faktycznie uda nam się zmienić tą rzeczywistość!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s