Doradztwo życiowe

ja6Depresje, niska samoocena, brak poczucia spełnienia i szczęścia, notoryczne problemy finansowe i materialne, niemożność znalezienia partnera i spełnienia w szczęśliwym związku pełnym miłości, ból i cierpienie egzystencjalne, strach i agresja, uświadomione i nieuświadomione lęki, problemy zawodowe i rodzinne..?

Ludzi z powyższymi problemami osobistymi powodującymi brak szczęścia, miłości i harmonii wewnętrznej – jest całe mnóstwo w ówczesnym świecie. To są „ofiary” matrixa, a więc systemu fałszywej rzeczywistości i fałszywych przekonań jakie są nam wprogramowywane od dziecka przez system edukacji, socjalizacji, normy społeczne podtrzymywane przez media i inne źródła oficjalnej informacji. To programowanie odcina nas od naszej naturalnej ścieżki życia, od serca i intuicji, które powinny nas prowadzić i powoduje, że zapominamy i nie wykorzystujemy naszych naturalnych darów, umiejętności i talentów danych od Stwórcy.
Dzięki mojemu sercu i intuicji natomiast odkryłem w sobie zdolność pomagania ludziom poprzez pracę z nimi w namierzeniu ich ograniczających programów, zdolność pomocy im w zrozumieniu ich własnych talentów i zdolności oraz umiejętność pomocy w odzyskiwaniu ich wewnętrznej mocy życiowej i osiągnięciu kontroli nad własnym losem.
Jesteśmy bowiem kreatorami naszej rzeczywistości i tylko my sami odpowiadamy za nasz los! Wzięcie pełnej odpowiedzialności za nasze życie, odzyskanie wewnętrznej  mocy i kontroli nad nim oraz wsłuchanie się we własne serce i odnalezienie własnej ścieżki życiowej – oto moje cele w pracy z ludźmi, jakie Wam oferuję.
Moje doradztwo życiowe obejmuje:
– diagnoza prawdziwych źródeł problemów życiowych
 – Pomoc w namierzaniu, uświadamianiu sobie i  w ten sposób „rozpuszczanie” błędnych, szkodliwych i ograniczających programów naszego umysłu
– Wyjaśnienie mechanizmów działania naszego umysłem oraz nauczenie zasad pracy z nim
– Nauczenie zasad pracy w własnym sercem, intuicją, by zwiększyć kontakt i współpracę z własną duszą (życie w przestrzeni serca)
– Pomaganie uświadomić ludziom ich własne potencjały, zdolności i talenty dane im od Stwórcy, które potem mogą oni rozwijać i realizować w życiu
–  Nauka w pełni świadomej kreacji własnego życia
Jeśli chcesz skorzystać z mych zdolności i pracować ze mną opisz najpierw swój problem w mailu i prześlij na poniższy adres, potem umówimy się na sesję rozmowy przez Skype (ewentualnie przez telefon komórkowy, jeśli ktoś ma niskie koszty lub darmowe). Oczywiście najlepsze efekty daje bezpośrednia rozmowa na żywo, ale nie zawsze jest to możliwe dla wszystkich, a mieszkam we Wrocławiu. Szczegóły wspólnej pracy ustalane są w bezpośredniej rozmowie.

Mail: mikolajrozbicki@vp.pl

Skype: mikolajr1982

Więcej informacji poniżej:

Więcej o mnie, mym doświadczeniu i mej ścieżce

Umysł, serce, dusza i źródła naszych problemów

Reklamy