”Dlaczego rypnie się system i co możemy z tym zrobić w dobie Internetu”

2Fragment opracowania naukowego pt. :”Dlaczego rypnie się system i co możemy z tym zrobić w dobie Internetu” będący wstępem do „Teorii transformacji cywilizacyjnej na wyższy poziom fraktalny świadomości”, czy Ziemia i ludzkość LEVEL-UP na poziomie kosmicznym – Mikołaja S. Rozbickiego.

„(…) Obecna struktura piramidalna cywilizacji ludzkiej ulega transformacji do sieciowej, co będzie skutkować daleko idącymi zmianami w sposobie realizacji prawie wszystkich usług cywilizacyjnych dostępnych na planecie (Mowa o nawet tak podstawowych jak dystrybucja i dostęp do żywności, wody pitnej, usług sanitarnych, leczniczych i tym podobne!), obecne bowiem schematy stają się coraz mocniej „niewydolne” i prowadzą jedynie do systematycznego kolapsu całego systemu, jako naczyń połączonych. Dzieje się tak głównie dlatego, że paradygmaty całego systemu w stoją w przeważającej większości w sprzeczności z podstawowymi Prawami Wszechświata, które są dla każdego człowieka obserwowalne, wypływają z rozsądku, są też sprawdzalne i racjonalne.

Można by w tym miejscu tutaj wiele opowiadać i cytować, aby w pełni oddać jaki kierunek grozi tej Cywilizacji, jeśli nie odbierzemy odpowiednio wcześnie sygnałów jakie daje nam Życie i ta planeta, teoretycznie jednym z nieciekawych scenariuszy potencjalnie niby możliwych to całkowity kolaps systemu i scenariusze rodem z filmów „Max Max” albo takich dzieł kultury masowej jak „Fallout” (gra komputerowa)!

Ja oczywiście nie wierzę, że ludzkość była by tak głupia, by do tego doprowadzić!

Dlatego wierzę w pozytywny scenariusz, transformacji cywilizacji na zupełnie inny poziom, wielowymiarowy awans, globalne przebudzenie i technologiczna wolność w jednym, no i oczywiście Epoka Kosmiczna! Kosmos – to nasze przeznaczenie. To przeznaczenie Człowieka!(..)”

 

Reklamy