Czego media nie mówią o zamachach w Norwegii

Rozsyłajcie ten artykuł gdzie się da. Należy powstrzymać antyludzką propagandę w kryminalnych mediach, które uzurpują sobie prawo do władzy nad naszymi umysłami.Fakty podane poniżej na podstawie linków mogą zostać podważone, czekam na wyjaśnienia i jestem gotów je zamieścić. Jak na razie wnioski są jednoznaczne – masakra w Norwegii nie była dziełem „białych ekstremistów prawicowych” lecz satanistycznych agentów nienawidzących cywilizacji łacińskiej opartej na Nowym Testamencie.
syjonistyczny mason dostał amoku?
W sposób skandaliczny wczorajsze tragiczne wydarzenia w Norwegii są komentowane w kryminalnych mediach. Wystarczy włożyć niewiele wysiłku by dotrzeć w internecie do szczegółowych informacji o tym wydarzeniu. Po pierwsze, starannie omija się fakt, że Anders Behring Breivik, którego podejrzewa się o przeprowadzenie obu akcji, jest masonem. W syjo-mediach powtarza się w kółko, że ma poglądy nacjonalistyczne i skrajnie prawicowe, jakby to miało oznaczać, że każdy prawicowiec od tej pory jest potencjalnym ludobójcą. Fakty są jednak nieco inne – oto kilka danych z linkami na temat tej tragedii i człowieka, który rzekomo był jedynym sprawcą:
 • Data 22.07.11 – symboliczna dla Illuminati.
Możliwość ataku terrorystycznego w tym dniu została przewidziana przynajmniej przez jedną osobę. Na YouTube adam3176 21 lipca przewidział, że następnego dnia musi się coś wydarzyć (http://www.youtube.com/watch?v=eVwG3Lv8m1I).
„Jest kilka dat, których się obawiam. Jedną z nich jest jutro (22.07!), czy może się coś wydarzyć – nie wiem, ale to są daty okultystyczne, a jutro jest 7-22-2011, a 7 + 2 + 2 = 11, może zbyt wielki nacisk kładę na 11-tki, ale właśnie ważne są 9-tki i 11-tki (…) tak było w przypadku strzelaniny 8-01-2011 (strzelanina w Tucson), 8+1=9 – wtedy rzekomo postrzelono w głowę Gabrielle Gifford, a potem cudownie tydzień później już była w stanie latać samolotem. Mam dowody na to, że ta strzelanina była oszustwem, a zdjęcia zrobione w Photoshopie (…) Na mojej stronie jest cała masa podobnych dat (http://www.goroadachi.com/etemenanki/lucifers_destiny.htm)”.
Mowa tu jeszcze o innych datach, jak 1 i 3 sierpnia, ale na razie zajmijmy się wydarzeniami w Norwegii.
 • Ćwiczenia antyterrorystyczne w Oslo na 2 dni przed zamachem.
Jak pisze Paul Joseph Watson (http://www.infowars.com/oslo-police-conducted-bombing-exercise-days-before-terrorist-blast/)
„Jest to kolejny przykład tego, że niemalże każdemu wielkiemu zamachowi terrorystycznemu towarzyszą wcześniejsze ćwiczenia o podobnym scenariuszu. Policja w Oslo przeprowadzała ćwiczenia w pobliżu budynku Opery na 48 godzin przed tym jak nastąpił wybuch terrorystyczny w budynku rządowym w norweskiej stolicy.  (…) Policja antyterrorystyczna detonowała ładunki w centrum treningowym, dwieście metrów od Opery, zapominając poinformować o tym społeczeństwo”.
W artykule są zamieszczone nagrania wideo z tego wydarzenia – czy ktoś z was widział je w naszej telewizji?
„…efektem tych ćwiczeń będzie to, że władze będą mogły ukryć jakikolwiek dowód na udział w zamachu, co się właśnie działo po zamachach 7-7 (Londyn) i 9-11 (WTC)”.
W obu przypadkach tych wielkich zamachów były prowadzone ćwiczenia antyterrorystyczne o dokładnie takim samym profilu jak zamachy.
 • Zamachowiec Anders Behring Breivik jest masonem i ultra-syjonistą
Na stronie http://www.nationell.nu znajdują się szokujące informacje na temat zamachowca (http://www.nationell.nu/2011/07/23/extra-sionistisk-frimurare-gripen-for-terrordadet-i-oslo/). Opieram się na >tłumaczeniu na angielski w google:
– jest on aktywnym syjonistą i blogerem o nastawieniu antymuzułmańskim
– prowadzi ekstremistyczny blog syjonistyczny Fjordman gdzie pisze m.in., że „Europa zginęła w Auschwitz”. Pisze też w nacjonalistycznym Realisten.se, jego publikacje mają charakter antymuzułmański, wzoruje się na Żydach – Winstonie Churchillu, Franzu Kafce oraz niemieckim partyzancie antynazistowskim działającym na terenie Norwegii, Max Manusie.
– jest masonem, członkiem loży „Søilene”.
– W dniu stworzenia swojej strony na Facebooku, 17 lipca napisał na Twitterze „jeden człowiek z wiarą jest równoważny 100,000 tych, którzy mają tylko interesy”.
 • Norwegia poparła niezależne państwo palestyńskie
Na pods. http://www.jpost.com/DiplomacyAndPolitics/Article.aspx?id=229906
Norwegia, gdzie w 1993 roku doszło do rozmów izraelsko-palestyńskich, oficjalnie oświadczyła, że „całkowicie zgodne z prawem” jest przez Palestyńczyków staranie się o uznanie ich suwerennego państwa w ONZ. Na konferencji prasowej, która odbyła się 18 lipca, norweski Minister Spraw Zagranicznych Jonas Gahr Stoere w obecności palestyńskiego prezydenta Mahmoud Abbasa oświadczył, że w najbliższych tygodniach rozważony zostanie dokładnie proponowany przez Palestyńczyków tekst. Norwescy dyplomaci uważają, że rezolucja może ominąć kontrolowaną przez USA Radę Bezpieczeństwa i znaleźć się na Zgromadzeniu Głównym. Tego typu decyzje rządu norweskiego na pewno nie były na rękę pro-syjonistycznemu zamachowcowi. Ale to nie wszystko…
 • Norwescy socjaliści mogą chcieć zbombardować Izrael
Na pods: http://europenews.dk/en/node/41655. O tym na pewno nie dowiemy się z mediów kryminalnych. Radykalne posunięcia Norwegów nie ograniczają się do krytyki Izraela. Lewicowa Sosialistisk Venstreparti pod przewodnictwem Kristin Halvorsen, planowała głosowanie za akcją militarną przeciwko Izraelowi, w przypadku gdy ten zaatakuje Hamas w Gazie. Głosowanie miałoby nastąpić podczas corocznej konwencji. Socjaliści są zbulwersowani bombardowaniami Libii, aby to wyrównać proponują bombardowanie Izraela. Partia była za bombardowaniem Serbii przez NATO w 1999 roku, co spowodowało to, że Norwegia stała się obiektem dochodzenia w sprawie zbrodni przeciwko ludzkości.
Kristin Halvorsen, obecna Minister Edukacji, podczas gdy była Ministrem Finansów Norwegii, demonstrowała przeciwko Izraelowi wołając „zabić Żydów”.
Obecnie w Norwegii rozpatrywane są też inne rodzaje restrykcji wobec Izraela – naciski dyplomatyczne, ograniczenie w sprzedaży broni, itd.
Wczorajszy zamachowiec, zapewne w reakcji na radykalną, antysyjonistyczną postawę norweskich polityków, pisał na swoim blogu:
„Czy nie byłoby dobrze, teraz gdy wycofano izraelskie wojska pokojowe z Gazy, skierować je do Norwegii? Benjamin Netanyahu mógłby wysłać wysłanników by stworzyć granicę i przeznaczyć południową Szwecję dla Muzułmanów” (!)
To tylko mały przykład jego radykalnych, syjonistycznych poglądów, o których się nie dowiemy z kontrolowanej przez syjonistów prasy.
 • Na wyspie Utoya odbyła się pro-palestyńska, anty-izraelska manifestacja
Minister Jonas Gahr Store i Eskil Pedersen
W czwartek, który był drugim dniem zlotu na wyspie Utoya, gdzie doszło do masakry młodych Norwegów, wyspę odwiedził Minister Spraw Zagranicznych Norwegii, Jonas Gahr Store. Został przywitany przez grupę demonstrantów z hasłami nawołującymi do bojkotu Izraela, do zakończenia okupacji Palestyny i zburzenia niesławnego muru rasizmu dzielącego Izrael na część palestyńską i żydowską. Store’a przywitał lider Ligi Młodych Robotników (AUF) Eskil Pedersen. Spotkanie relacjonowała telewizja publiczna Norwegian Broadcasting Corporation. Reporter Sidsel Wold,  Kirsten Belck-Olsen z Norwegian People’s Aid, dyskutowali z ministrem sprawę impasu w rozmowach pomiędzy Izraele, a Palestyńczykami. Zażądano od rządu norweskiego uznania państwa palestyńskiego. Do masakry doszło nazajutrz…
 • Kampania przeciwko „białym terrorystom” rozpoczęta
po co podkreślenia, że zamachowiec był „blondynem”?
Wszędzie w kryminalnych mediach podkreśla się, że zamachowiec był blondynem, Chrześcijaninem i nacjonalistą. O dziwo, dzień wcześniej w USA Departament of Homeland Security opublikował nowe >nagranie wideo na temat zagrożenia terroryzmem ze strony białych, niebieskookich zamachowców, wywodzących się z klasy średniej. Propaganda nie ustępująca nazistowskiej i sowieckiej ukazuje dotąd nie mających nic wspólnego z terroryzmem białych ludzi jako główne zagrożenie bezpieczeństwa USA. W nagraniu społeczeństwo amerykańskie ukazane jest jako wielokulturowe – złożone głównie z przedstawicieli innych ras niż biała, choć ci ostatni nadal stanowią większość. Dobry Murzyn, policjant, jest na tropie złoczyńcy – niebieskookiego białego mężczyzny lub też niebieskookiej białej kobiety, którzy notorycznie łamią prawo, robią zdjęcia obiektów kamerą i przygotowują zamachy.

Wszystko to w nawiązaniu do terroryzmu islamskiego!  Słowo „jihad” i białe twarze z niebieskimi oczami mają uwarunkować ludzi na zło dominujące u białych ludzi.
Alex Jones ostrzegał już dawno, że działania rządu amerykańskiego, który wcale nie działa w interesie narodu, pójdą właśnie w tym kierunku – zlikwidowania głównego zagrożenia dla satanistów – klasy średniej, zdominowanej przez białych wykształconych ludzi. Wizerunki białego zamachowca z Oklahomy, Timothy McVeigha (który jak wiadomo działał na zlecenie różnych agencji), są już wyeksploatowane, zatem akcja w Norwegii może się stać świetną okazją do wprowadzenia nagonki na nacjonalistów i działaczy prawicowych.  Jak niepopularna jest propaganda DHS, pokazują np. oceny nagrania na YouTube.
Zródło Monitor Polski
Reklamy

4 odpowiedzi na „Czego media nie mówią o zamachach w Norwegii

 1. Bardzo ciekaw! Ma Pani ogromną wiedzę więc proszę o dzielenie się nią:) Zachęcam do napisania jakiegoś artykułu. tematyka interpretacji przyszłości wg majów może nam sporo powiedzieć…

 2. Anka Antoniewska pisze:

  Witam Wszystkich Państwa na Forum. Nie jestem wybitnym ekspertem w dziedzinie kalendarza Majów, ale od dwóch lat analizuje jego działanie i wpływ na ludzi, świat i zdarzenia.
  Spójrzmy na dzień ataku 22 lipiec 2011 r. (abstrahuje od symboliki liczb), z pełnym opisem kinu możemy zapoznać się na stronie http://www.maya-net.pl. Ogólnie opis kinu dnia, moim skromnym zdaniem, wskazuje jakiego rodzaju energię wydarzenia musimy zrozumieć, i że tak napiszę, przepracować, aby poznać siebie i kierować się tym przesłaniem w życiu, Kin 22 lipca; oto jego istotne wątki: „Dziś przyjrzę się swoim wrogom… Odkryje zalety wrogów i pozornie nieżyczliwych mi osób”. Przesłanie wskazuje, że ten dzień powinien być dniem przebaczenia i wybaczenia, dniem pojednania z energiami pozornie niedobrymi. Zamachowiec uderzył więc całkowicie nie rozumiejąc działających na niego sił. I to sił nie tylko tego dnia, ale i przeszłości. Tak naprawdę miał szanse na odkupienie win, (że tak górnolotnie napiszę). Znamienny jest kształt wyspy Utoya – jest zbliżony do serca. Nawiasem mówiąc, nazwa kojarzy się ze słowem Utopia, a czy zajmował się ABB w życiu, jak nie utopią ? Przesłanie kinu dnia zamachu mówi, że „siła energii dnia powinna przemówić, przede wszystkim do serca”. Spójrzmy, jak przewrotnie zadziałały tego dnia siły ciemności. Działanie tego człowieka możemy poznać analizując kin urodzeniowy Andersa Behringa Breivika. Oto przesłanie dnia urodzenia ABB tj, 13.02.1979 r. (mam nadzieję, że data jest autentyczna), a więc tego jak powinien postępować, co jest jego zadaniem: „Dziś nie dam się wciągnąć w żadne intrygi ani podstępne knowania. Dziś zamiast płakać będę się śmiać, Zakładam strój klauna i idę przez życie. Jest to najlepsza recepta na przetrwanie kryzysu”. Ten nieszczęsny człowiek dał się jednak zauroczyć różnym ugrupowaniom antyludzkim i spójrzmy: przybierał przez czas swojej ekstremalnej działalności strój klauna. Mason, żołnierz, rolnik, strzelec, wreszcie na wyspie Utoya mordował w stroju policjanta. Można pokusić się o stwierdzenie ryzykowne, że zamordował swoją Utopię. Jak dowiedziałam się z mediów nawet w sądzie zamierza wystąpić w kolejnym przebraniu !
  Pragnę zwrócić także uwagę na inne dwa fakty: Oto 17 lipca nastąpiła olbrzymia emanacja promieniowania ze Słońca, która dotarła do Ziemi około 20 lipca i wygasła 21 lipca. Być może aktywowała działanie tego człowieka. 22 lipca i 23 lipca otworzyły się także, galaktyczne portale Majów. Ich znaczenie jest do końca niejasne, ale generalnie przekazywana jest w tych dniach otwarcia portali, potężna transformująca energia kosmiczna, nieuchronnie zmieniająca nasza świadomość. Spójrzmy ile wydarzeń w skali kosmicznej i duchowej zadziałało w tym smutnym dniu ! Jakie jest jednak prawdziwe znaczenie zamachów w Norwegii ? Kto za nimi naprawdę stoi ? Tego nie poznamy. Jednak ja, wszystkie zdarzenia już od lat analizuje w skali tylko duchowej. Zdarzenia się przydarzają 🙂 . Po prostu zachodzą. Ich przesłania są jednak niezwykle istotne w skali karmicznej. Rzuciłam 22 lipca karty anielskie, z pytaniem : Co się wydarzyło ?
  i otrzymałam odpowiedź w postaci wyciagnięcia karty Anioł Uriel. O tym Aniele możecie znaleźć mnóstwo informacji. Wskaże tylko następujące: Uriel nazywany jest światłem, ogniem Bożym. Jest strażnikiem karmy ! i tajemnic ! W legendach stoi u bram Raju ze swoim świetlistym mieczem. Został wybrany, aby obwieścić ludzkości apokalipsę jaką był potop, czyli zagłada ludzkości na skutek jej rozwiązłości i postępowaniu wbrew woli Boga. Uriel jest także strażnikiem Ziemi jako planety.
  Kościół wyrzucił Uriela z panteonu Archaniołów. Dlaczego ? Moim zdaniem światłość Uriela, za bardzo przypominała władzom kościelnym złudną światłość Lucyfera, upadłego Anioła.
  Być może tym dniu lipcowym rzeczywiście zajaśniało boskie światło. Nie odważę się jednak spekulować w jakim celu i co miało nam ludziom uświadomić.
  Ta moja wypowiedź może wydać się śmieszną i nieskładną. Ale ja opieram się na mojej intuicji. Zapraszam do pisania komentarzy i dyskusji internatów, aby wraz ze mną dochodzili do prawdy. Warto.

 3. Możesz napisąć więcej?:) Proszę!!!:)

 4. Anka Antoniewska pisze:

  Witam Wszystkich i pozdrawiam. W dniu zamachu zapytałam karty anielskie: Kto naprawdę stoi za zamachami w Norwegii. Wylosowałam kartę „Anioł Uriel”. Prosze, poczytajcie o znaczeniu tego Anioła. Daje wiele do myślenia. Przeczytajcie także znaczeniu kinu urodzeniowego zamachowcy i dnia, w którym dokonał zamachu. Także sporo do zastanowienia.
  Anna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s