Forum

Zapraszamy do w pełni funkcjonalnego portalu społecznościowego dla ludzi świadomych:

Zapraszamy także na nasze forum:

Reklamy

93 odpowiedzi na „Forum

 1. Emka pisze:

  Drogi Mikolaju
  Dziwi mnie fakt że można tak po prostu kompilując jakieś internetowe informacje , stać się przewodnikiem … czyż to nie za mało ? czyż nie trzeba większego wglądu niż czytanie o doświadczeniu miast je nabywać ?

 2. jaziomal pisze:

  W pełni zgadzam się z przedmówcą. Wystarczy prześledzić karierę pana Mikołaja, żeby dojść do dosyć niepochlebnych dla niego wniosków. I choć pewnie przykłady te weźmiecie za zbieg okoliczności, to jednak możecie mi uwierzyć, że zbiegów okoliczności nie ma.
  1. Wykształcenie – politolog.
  Wikipedia – Politologia albo nauki polityczne[1] (ang. political science, franc. sciences politiques) – jedna z nauk społecznych, zajmująca się polityką rozumianą jako całokształt działalności związanej ze sprawowaniem władzy politycznej.
  Chyba prawidłowo zakładam, że człowiek wybierający taki kierunek studiów murarzem być nie zamierza. Zresztą Pan Rozbicki nie kryje swoich prezydenckich zapędów.
  Dodam dwa cytaty z wypowiedzi w/w
  „Uważam, że będę zajebistym prezydentem! Dlaczego miałbym się bać konkurencji jakiego Bronka , Jarka czy Donalda. Oni na wszystkim pięknie wyrastają. „Głosujcie na mnie – będzie fajnie!” – to jest moje hasło wyborcze.
  „Jeśli mnożna gdzieś wejść, robić zamieszanie, powiedzieć tym pseudointelektualnym elitom, które „G…” rozumieją, co się dzieje na świecie, to ja uważam, że jestem w stanie to zrobić! Czuję się na to silny! I ktoś to może nazwać ego, ale mnie to nie interesuje”
  2. Nieudana próba wejścia do systemu, który to tak bardzo krytykuje (wcześniejsza praca w policji)
  3. Silnie promuje się się w środowisku ezoterycznym
  Wikipedia – Ezoteryzm, ezoteryka – wiedza dostępna jedynie dla osób uprzywilejowanych, doświadczonych lub takich, które przeszły inicjację. Ezoteryka zajmuje się w szczególności rozwojem duchowym. Jest to tzw. wiedza tajemna (łac. scientia occulta – okultyzm), czyli przeznaczona tylko dla grona osób wtajemniczonych – wybrańców.
  Jak już poprzednik zauważył Mikołaj niewiele ma do czynienia z rozwojem duchowym, gdzie szacunek dla drugiego człowieka jest podstawą. Aby nie być gołosłownym list jego byłych współpracowników :
  https://siecswiadomosci.wordpress.com/2013/07/08/list-otwarty-w-sprawie-wolnej-ludzkosci-i-mikolaja-rozbickiego/
  Natomiast, że jest to wiedza tajemna (czytaj : dająca władzę nad innym człowiekiem, poprzez oddziaływanie energetyczne, narzucająca mu inny wzór zachowania to chyba każdy wie. Inicjacje, czyli podpięcia pod promotora są chyba najlepszym tego przykładem). Niektóre działy ezoteryki uczą również jak manipulować większymi grupami ludzi. (I tutaj Pan Mikołaj zdobywa coraz większe doświadczenie co słyszymy po tonie, oraz treściach jego wypowiedzi)
  4. Pomimo, iż zna zasadę, że to czym człowiek żyje, co myśli tym się staje, cały czas promuje spiskową teorię dziejów w której to rodzaj ludzki jest jedynie bydłem w rzeźni dla iluminatów, ufo i tym podobnych przyjemniaczków. Oczywiście dochodzą jeszcze do tego jego cykliczne audycje, w których programuje ludzi (wiedząc lub bezwiednie – choć ja akurat mam swoje zdanie, ale nie mówimy tu o subiektywnych odczuciach, lecz staram się pokazać całą rzecz bezstronnie) na koszmarną przyszłość wynikającą z pokazywanych negatywnych zdarzeń, polityki i planów. Jeśli ktoś cały czas żyje czymś takim i robi wszystko, aby jak największą ilość ludzi „zarazić” swoimi teoriami i wizjami, wiedząc, że każdy normalny człowiek ma już po dziurki w nosie nieszczęść, zła, oraz negatywnych aspektów tego świata, to myślę, że intencje Pana Rozbickiego są aż nadto czytelne. Pan Mikołaj sam nam tworzy świat, przed którym to tak usilnie nas ostrzega.

  Reasumując : W czasie I wojny światowej był taki kapral w Królewskiej Armii Bawarskiej, który również interesował się okultyzmem (ufo, artefakty, wpływ na ludzką psychikę, itd – ówczesna ezoteryka), bardzo chciał być politykiem i naczelną głową państwa (co mu się później udało), karierę zaczynał jako mundurowy. Również organizował wiece wyborcze, na których to porywał ludzi swoim widzeniem przyszłego, stworzonego przez siebie świata. Podobnie jak Pan Mikołaj napisał książkę w której czytelnie wyłożył swoje teorie i wizję świata. Mało domyślnym podpowiem jeszcze, że ów człowiek, odpowiedzialny był za wybuch drugiej wojny światowej. Czyżby Pan Rozbicki był kolejną reinkarnacją pana z wąsikiem na dwa palce? Odpowiedź dajcie sobie sami.

 3. jan pisze:

  Do Mikołaja Rozbickiego:
  Witaj Mikołaju,
  Na swojej stronie w przemyśleniach piszesz o swojej drodze duchowej i o rozwoju duchowym. Zainspirował Cię m.in. Deniken, Monrowe, David Icke itd..No fajnie…. Tylko co Ci ludzie mają wspólnego z rozwojem duchowym i z oświeceniem?Co wspólnego z rozwojem duchowym ma Twoja apokaliptyczna wizja świata?
  Rozwój duchowy jak powszechnie wiadomo polega na pracy nad sobą, pracy nad emocjami, uzyskaniem wewnętrznej równowagi, spokoju, miłości i szacunku do drugiego człowieka i tego co nas otacza. Ludzi prawdziwie oświeconych było tylko dwóch, jednym był Jezus, drugim Budda.
  Obaj mówili tylko o miłości, szacunku i tolerancji. Ty mówisz o wymachiwaniu mieczem, ścinaniu łbów, niszczeniu i wypalaniu ogniem wszystkiego co wg Ciebie jest złe. Coś Ci się pewnie pomyliło z inkwizycja – to już było! Piszesz, że jesteś kimś wyjątkowym i tylko Ty możesz poprowadzić ludzkość ku świetlanej przyszłości.
  Jezus i Budda byli wyjątkowi, ale żaden z nich nigdy nie wynosił się ponad innych, wprost przeciwnie.
  Chcesz iść ku świetlanej przyszłości, ale swojej własnej! Do tego jest Ci potrzebne poparcie innych ludzi. Za wszelką cenę usiłujesz być w centrum uwagi, na świeczniku, być kimś o kim się mówi i dzięki temu dorwać się do władzy. Gdyby Ci się to udało byłbyś jeszcze gorszy niż Ci, których teraz piętnujesz.
  Robisz dokładnie to samo co system, którym tak pogardzasz. Wykorzystujesz matrix, który tak pięknie opisujesz. Grając na ludzkich emocjach i strasząc wizją jaszczurzego świata próbujesz zakodować w ich mózgach wizję siebie samego jako nowego mesjasza, który ich ocali.
  Czy myślisz, ze ludzie ludzie są aż tak naiwni??? To tylko Twoje wielkie ego każe Ci w to wierzyć.
  Piszesz: „że system niewoli nas i ogłupia poprzez media, na szczęście mamy internet, który jest naszym wybawieniem”. To, że system nas programuje to akurat prawda, ale internet to też media i robi dokładnie to samo. Ty jesteś tego najlepszym przykładem.
  W internecie są wprawdzie cenne informacje, jednak w 80% to jeden wielki śmietnik. Ty nie masz zamiaru zmieniać się, ani pracować nad własna doskonałością by uzyskać prawdziwą wiedzę. Wolisz korzystać ze śmietnika.
  Na kartach historii jako zbawiciel świata raczej się nie zapiszesz i jeżeli nie zechcesz się zmienić to skończysz razem ze swoją wyjątkowością i wielkością tam gdzie zacząłeś – w internetowym śmietniku.
  jan

 4. SWAMI MAYANANDA pisze:

  Kochane dzieci tz. nowej ery entuzjasci orgonitow i innych zbawiennych metod uzdrawiania wszystkiego i wszystkich to kolejna iluzja dana wam przez synagoge szartana dla zajecia was i zabawy , radze zbadac geneze wszystkiego i nie ufac tym co was do tego popychaja !
  Mamy niestety w tym targowisku proznosci wiekszosc szalencow goniacych do nikad ,iluzja goni iluzje i komercja oto geneza wszystkiego !
  Wiem ,ze nie spodoba sie to co pisze wielu entuzjasta tz. nowej ery kochani wszystko to wymyslili ludzie jak i chore dogmaty nie aby wyzwalac ale aby petac ,popatrzcie w kolo co Was otacza to jest suma Was wszystkich ! Prawda jest prosta i nie potrzebuje tomow opisow i wielkich filozoficznych traktatow i jest wszedzie widoczna ale trzeba miec oczy szeroko otwarte !
  Nie dajcie sie zwodzic pieknym strona na ktorych jest wszystko wytlumaczone i tak naprawde nic nie ma ! Czas przebudzenia zlota era nowa era itd. to wszystko pobozne zyczenia ludzi i nie ma tak to naprawde nic wspolnego z tym co dzieje sie w uniwersum bo werbalny jezyk i nasz biologiczny instrument poznawczy nie jest wstanie ani poznac ani realnie opisac tz. duchowych poziomow i podstawy bytu nas wszystko to imaginacja !

 5. Meg pisze:

  „Czy ludzie się budzą? Budzą się, ale nie na taką skalę jak bym sobie tego życzył.” Spełniają się słowa Jezusa o wąskiej drodze i że „niewielu jest takich, którzy ją znajdują” oraz iż „rozumni będą mieli poznanie”. Dziwne to, ale prawdziwe. „Po owocach ich poznacie”.
  Będą nas ośmieszać, bo to jest też ich broń.
  Prawda boli, ale na dłuższą metę jest lepsza niż kłamstwo. Także Rasputin przepowiedział oszustwo, które obejmie cały świat, ale jakoś mało się o tym mówi …
  Dzisiaj jak nigdy przedtem ważna jest umiejętność filtrowania informacji – oddzielenia ziaren od plew w tej całej papce informacyjnej.
  Ostrzegam przed wróżbiarstwem i okultyzmem, yogą itp. Pozdrawiam wszystkich.

 6. global news pisze:

  ..ostatni CZAS PRZEBUDZENIA to przebudzenie naprawde.. bo zobaczylem jaki glupi bylem sluchajac NAWIEDZONEGO GURU MIKOLAJA MIKOLAJOWICZA.. lapie sie juz wszystkiego aby uczymac sie na tz.topie..nawet wywiadu z niedorozwinietym gosciem w okularach clowna.. istne nakrecanie zla..

 7. marek pisze:

  a o kogo chodzi w poście poniżej??? o Mikołaja!!!

 8. marek pisze:

  Normalnie JEZUS… Albo NEO ;-D

  Teraz doznałem faktycznego przebudzenia duchowego  uświadomiłem sobie moje własne zdolności. Chcę je teraz wykorzystywać dla dobra ludzi i swojego. Przeprowadzam się do Wrocławia i tam zaczynam działać po nowemu. Chcę uczyć ludzi nie tylko o tym jaki jest świat – ten na zewnątrz, ale właśnie chcę im pokazać, że tylko oni sami mogą zmienić swe życie. Chcę i potrafię dać im narzędzia i mapę drogową, by się przebudzili z iluzji, że ktoś ma moc nad ich życiem. Chcę pokazać im co to jest Ego, jak działa umysł i jak uporządkować jego działanie wyższym sferom ich własnego bytu.
  Mam też zdolność rozwiązywania ludzkich indywidualnych problemów, potrafię przeanalizować to na bazie programów umysłu, w pewnym sensie je widzę i namierzam ich źródła, by ludzie mogli je przepracować. Potrafię doradzić w życiowych decyzjach, zawodowych, prywatnych, osobistych, emocjonalnych. To wszystko wraz z wiedzą jaką zbierałem przez te 30 lat daje mi możliwość wielopłaszczyznowego działania z ludźmi, by właśnie wstali na własne nogi i dalej zmieniali świat. Ale to wymaga zmiany działania, zatem mniej audycji, więcej warsztatów, wykładów i indywidualnych sesji.

 9. Stefan pisze:

  Jotra I słusznie ostrzegasz!

  Bo przed brakiem umiejętności czytania należy to robić
  Ale mam nadzieję, że inni umiejący czytać dojdą do końca pierwszej strony http://www.drogadowolnosci.org
  i doczytają do kogo ona należy i z jakim ruchem jest związana.

  Odwagi i do dzieła – ci co ją mają :))

  Bez dalszych komentarzy …

  Stefan

 10. Jotra pisze:

  Ostrzegam przed ponozej polecanymi stronami, ktöre sa przynalezne sekcie Scientology!
  Sprawdzajcie kazde zrödlo informacji!
  ***
  Stefan pisze:
  18 Grudzień 2012 o 13:01

  Witam,
  Bez dwóch zdań wspieram wypowiedz użytkownika gawes22 (z 17/12/12)
  Dlatego, zapraszam jako administrator strony drogadowolnosci.org do ściągnięcia „prostej” książeczki – „Droga do Szczęścia” która może nie traktuje o wielce wysokich zagadnieniach ale właśnie skierowuje uwagę na ty by zacząć od siebie. Wskazuje również na wybrane sfery życia które, dobrze jak są uporządkowane. Mam nadzieję, że okaże się ona przydatna i pomoże we właściwych wyborach.
  Link do strony z plikami: http://www.drogadowolnosci.org/?Do_poczytania:E-books:Polskie%26nbsp%3B – 3 pozycja
  Lub bezpośrednio do pliku: http://www.drogadowolnosci.org/downloads/DrogaA5.pdf

  Pozdrawiam
  Stefan

 11. JESTEM pisze:

  Przeczytałam tytuł artykułu:
  „Rewolucja jest teraz i jest w Was!”
  https://czasprzebudzenia.wordpress.com/2012/12/24/po-21-12-2012-co-teraz-rewolucja-jest-teraz-i-jest-w-was/

  Pytanie:
  Dlaczego „w Was”, a nie w nas”?

  Dodam od siebie: MAMY TEŻ WYBÓR… i
  możemy dokonać także wyboru między „REWOLUCJĄ W WAS”, która jest związana z WALKĄ czyli z jednym z podstawowych wzorców obecnego ŚWIATA a TRANSFORMACJĄ.

  Dodam, że osobiście dokonałam wyboru. Jestem w procesie TRANSFORMACJI.
  Z WALKI i rewolucji zrezygnowałam.
  Ale wiem też, że każdy dokonuje wyboru indywidualnie 🙂

 12. Stefan pisze:

  Witam,
  Bez dwóch zdań wspieram wypowiedz użytkownika gawes22 (z 17/12/12)
  Dlatego, zapraszam jako administrator strony drogadowolnosci.org do ściągnięcia „prostej” książeczki – „Droga do Szczęścia” która może nie traktuje o wielce wysokich zagadnieniach ale właśnie skierowuje uwagę na ty by zacząć od siebie. Wskazuje również na wybrane sfery życia które, dobrze jak są uporządkowane. Mam nadzieję, że okaże się ona przydatna i pomoże we właściwych wyborach.
  Link do strony z plikami: http://www.drogadowolnosci.org/?Do_poczytania:E-books:Polskie%26nbsp%3B – 3 pozycja
  Lub bezpośrednio do pliku: http://www.drogadowolnosci.org/downloads/DrogaA5.pdf

  Pozdrawiam
  Stefan

 13. gawes22 pisze:

  Cały czas zwracam uwagę chcecie zmieniać świat zacznijcie od siebie !!!!!!!!!!!!! 🙂

 14. wrazliwa_perla pisze:

  Syrenko…jak pięknie to nazwałaś: „lenistwo umysłowe”.Ja osobiście od pewnego czasu przekraczam wszelkie poziomy świadomości.Nie powiem, że mi z tym dobrze…bo odkąd zaczęło się tak dziać czuję się jakbym była umysłowo chora….brakuje mi w otoczeniu osób, które są na podobnym poziomie świadomości!Nie uważam, że zjadłam wszystkie rozumy, ale….nie mam z kim pogadać o prawdzie;) No i przez to także robię się drażliwa;)Szkoda, że mamy do siebie tak daleko…ja mieszkam w północnej wielkopolsce, ale wierzę, że spotkasz osoby, które są równie mądre jak Ty….
  Pozdrawiam Cię serdecznie

 15. Drogi nazzi (tfu, co za nick?), jeśli chcesz coś dla normalnych jak Ty ludzi, to włącz sobie telewizor.

 16. allQaab pisze:

  dostałem bana na WL i w dodatku nie wiem za co??? :/

 17. Jotra pisze:

  Wazna informacja dla wszystkich:
  wyszukiwarka internetowa STARPAGE chroni Twoją Prywatność!
  Wyszukiwarka Startpage korzysta z mechanizmu Ixquick.
  Jedyna wyszukiwarka, która nie rejestruje adresu IP użytkownika. Wiecej:
  https://startpage.com/pol/

 18. bogdan pisze:

  Dokładnie mam tak samo.Ignorancja w około wręcz poraża. Jestem z Jeleniej Góry.Jak masz ochotę to się odezwij.
  Pozdrawiam .Bogdan .
  boguslaw.wojtas@wp.eu

 19. syrenka pisze:

  Hej a spotykacie sie gdzieś czasem..? Można kogoś poznać? Bo ja sie czuje czasem taka osamotniona na tym świecie… Troche sie już przyzwyczailam, że nie mam z kim rozmawiac o tym co myśle.. ale ostatnio tych ktorych tolerowałam jako znajoych juz nie moge zniesc.. Jakaś sie drażliwa robie i nie moge zniesc takiego lenistwa umysłowego u innych… Od zawsze duO czasu spedzam sama.. Aczkolwiek jestem wesoła i kontaktowa, bardzo lubie ludzi..ale czesto sie czuje ze to znajomosci jednostronne ja ich slucham i wspieram i bardzo to lubie bo mam sila potrzebe pomagania innym… ale ja tez czasem czciałabym pogadać o tym co mi w duszy gra… Ja wiem moglabym na necie wiecej spedzac czasu.. i tu rozmawiac z ludzmi.. ale ja nie przepadam za siedzeniem przy komputerze..tyle co musze.. ale swiat wirtualny to nie to samo co prawdziwi ludzie.. Ja mam 27 lat, woj. Dolnośląskie. Pozdrawiam 🙂

 20. Letitt pisze:

  Kobra
  Fenix
  Nie to nie jest dobry web . Uwazac na programowanie jak sie tam wchodzi .Beda robic wszystko zeby zwabic lecz juz jest za pozno nikt sie nie da nabrac na te bajki .
  krystal28-zostawic nie czytac.
  patrzec na symbole i kolory . Materila ktory beda pisac bedzie niby troska o to co sie dzieje ale w rezultacie bawia sie energia tych , ktorzy cierpia . Bedzie jeszcze wiecej takich niebianskich stron . Raczej sie trzymac z daleka od tego typu programowania . Wystarczy , ze w Polsce wszyscy zostali skazeni katolicyzmem jako religia najswietrza , wystarczy ze wszyscy na szeszynce maja swoj krzyz.

 21. Letitt pisze:

  Uwagi
  Odnosnie podanych wydarzen na waszym web -nie polskich
  Uwazajcie na Ufologow moga byc poddani programowaniu .
  Drunvalo Melchizedek moze byc przewala.Wlasciwie to jestm pewna ze on zyje w swiecie mu nadanym .
  UFO moga byc rzadowe i holograficzne .
  Krzysztof Jackowski bo tylko jego slyszalm z polskich wizjonerow Jest FINE i OK .
  Grupa Bilderberg jest to zespol bardzo niskich energii , tak niskich ze sobie tego nawet ni wyobrazacie jest to grupa ritualna . Kreuja masakry na swiecie . Maja wyzsze poziomy , ktore nimi manipuluja ale nie sa one na planecie Ziemi
  David Wilkock jest wprowadzany czesto w blad ale jest to kochany chlopak z ogromna pasja przekazania)
  Polakow i informacje od polskich znawcow przeanalizujcie sami .
  Ja powiedzialam o moich .
  Powodzenia

 22. Letitt pisze:

  Nie bylo ono zupelnie naturalne . Tylko dlatego ze Japonia nie chciala byc w lapach Federal Reserve troche nia potrzesiono .
  W 2004 roku bylo Tsuniami w Indonezji zginelo 230000 ludzi tez bylo spowodowane ,
  Jest plan Elity eliminowac nie tysiace ludzi ale miliony . Wiec powoli realizuja swoj plan .
  Po przez wojny , Tsunami , trzesienia i epidemie Jak SARS i inne jak tornado i ograniczenie spokoju i srodkow do zycia
  Oczywiscie wykorzystuja warunki geograficzne i przeludnione miejsca a takze brak swiadomosci u ludzi i misliding oraz oprogramowania po przez edukacje i masowe przekazy informacji . Czyli wyjawnianie prawdy jest bardzo wskazane . Choroba tak naprawde jest wyleczona jak jej zrodlo jest expose

 23. Letitt pisze:

  Bruce Lipton jest po polsku . wiec jest dostepny dla was na tym kanale . Grate stuff.
  Michael Monk udawadnia ze mozna robid demterializacje ciala i nie tylko on .

 24. Letitt pisze:

  Obecnie moim zdaniem jest powazna sprawa z Collierem Alex . On potrzebuje pomocy . Jest bezdomny obecnie . Dostal oferte zatrzymania sie w paru miejscach . ale nie ma forsy na przemieszczenie sie . Martwie sie ta sytuacja poniewaz to jest jedna z niewielu osob ,ktora przekazuje z tamtad to znaczy ze space prawde . Wierzcie mi ze jest tych osob niewiele . Mozna je policzyc na Palcach . Jestem na razie pewna David Icke i Alex Collier , Soni Barrett i Michael Tsarion . Jordan Maxwell nie w 100% ., interesuje sie tym od 20 lat
  Podaje ;
  Sovereign Mind Radio hosted by Sonia Barrett.
  http://www.alexcollier.org/

 25. sowa pisze:

  Różo ja bym uważała na te światła i takie tam istoty…reptilianie taż się umieją ładnie świecić:) lepiej polegać na sobie a nie podążać za guru, obcymi czy czekać na ratunek świetlistych istot, i uwaga na teksty o miłości oddaniu i takie tam za szczytnymi świetlanymi hasełkami nie zawsze stoją takie jasne intencje, retoryką miłości posługują się też tzw ciemni(np podobno przed wyborami Tusek nawet;))

 26. Zofia pisze:

  Oczywiście jakieś miłe spotkanko jak najbardziej::)

 27. Bronisława pisze:

  Zofio nie poddawaj się tej „oklepanej” wierze, dołącz do nas. Spotkajmy się,porozmawiamy. Może dzięki temu,że poznasz nasze poglądy zmienisz swoje zdanie?!

 28. Bronisława pisze:

  My już znalzałyśmy swój szlak i swoja drogę w życiu. Śmiało mogę wypowiedzieć się za moja znajomą Róże…mamy takie same poglądy i odnalazłyśmy ten sam sens życia dzięki ludziom z WL.a Tobie droga Zofio dziękujemy ale nic z tego…nie przekonasz nas.

 29. Zofia pisze:

  Drogie Panie:-D zapraszam Was obie na niezapomnianą przygodę szlakiem sióstr zakonnych dobrej nadziei:-D gwarantuje, ze zobaczycie kosmos…

 30. Bronisława pisze:

  Zofio,proszę Cię daj nam spokój…My z Różą wiemy co dla nas jest najważniejsze.Wybieramy się w lipcu do Żywca aby móc łączyć się z Naszymi braćmi w Wolnej Ludzkości.Nie potrzebujemy kościoła,boga ani tym bardziej wina mszalnego.

 31. Zofia pisze:

  Róża przyjedź do mnie…zapraszam Cie… pójdziemy do kościoła się pomodlić…może nawet napijemy się wina mszalnego…

 32. Róża pisze:

  To nie jest sekta. Mylisz. A poza tym nie chce być w kółku różańcowym. wole koło gospodyń wiejskich. Czas i nadzieja są zawsze. powinniśmy być bliżej natury. ona rodzi nam plony dzięki, którym żyjemy. A boga nie ma. on nas opuścił. pozostali nam bracia z kosmosu. WIERZE W NICH. ta wiara mnie umacnia.

 33. Zofia pisze:

  Bronisławo i Różo błagam Was nie wchodźcie do tej sekty!!! Zapraszam Was do mojego kółka różańcowego!! Razem odnajdziemy drogę prawdy!!! jeszcze jest czas i nadzieja!!!

 34. Róża pisze:

  Droga Bronisławo, zgadzam się z Tobą. Nie powinniśmy się bać obcych cywilizacji. one nam pomogą… parę dni temu śniło mi się, że doznałam spotkania. nie wiem czy to byli obcy. zobaczyłam bardzo mocne światło, które mnie ogarnęło. poczułam się błogo a za razem wyjątkowo silnie emocjonalnie i fizycznie. może dzięki obcym staniemy się silniejsi? pozdrawiam

 35. Bronisława pisze:

  Cześć Wszystkim!!! Chciałam bardzo podziękować osobom tworzącym ten portal. Dzięki Wam uzmysłowiłam, sobie kilka ważnych rzeczy i zrozumiałam, że musimy zmienić podejście do życia i siebie nawzajem. Kiedy pierwszy raz weszłam na tę stronę byłam bardzo sceptyczna. Pomyślałam, że osoby piszące to „banda wariatów”, ale widzę teraz sens tych wypowiedzi. Piszecie o ważnych sprawach: życiu, przyszłości, naszych obawach. Opisy wizji na początku napawały mnie lękiem. Już wiem że powinniśmy się bać nas samych. sądzę, że obce cywilizacje są w stanie nam pomóc dlatego, że są bardziej od nas rozwinięte (tak sądzę). Pewnie część z Was pomyśli, że to nie jest najlepsze rozwiązanie, bo powinniśmy się ich bać. Takie myślenie to błąd. Czy podzielacie moją opinie? Czekam na komentarze. Gorąco pozdrawiam. Niech blask słońca rozświetli nasze dusze, serca i umysły…

 36. Kalina pisze:

  Drogi czytelniku .”” Szukacie wszędzie spisków może i są ale ta planeta ziemia się nazywa i życie na niej ma tu taką strukturę potrzebną dla takich ludzi jak my wszyscy co tu żyją aby przerobili swoje lekcję ( swoją a nie innych) i nie trzeba niczego ratować taki klimat jest dany i potrzebny do tych lekcji. Inny będzie na innych planetach w innych systemach “edukacyjnych”””””TAKIE MYSLENIE TO JEST PROGRAM WPOJONY PRZEZ NEW AGE.
  Co jest wskazane szukanie programow w sobie , Jezeli sie wystraszyles to twoja sprawa . Ale jak bys tego doswiadczyl i widzial a nawet jak bys to badal latami to bys inaczej spiewal .Agresja Jest i reptalianie sa ET,s kontroluja i stymuluja nasze zycie na ziemi po przez religie i technologie znana i holograficzna , ULTRA jest ale trzeba siedziec w tym i znac dobrze angielski i ta terminologie sluchac wielu ludzi , ktorzy besposrednio w tym byli i pracowali . To nie jest straszenie ale od tysiecy lat drogi czytelniku jestes programowany zeby byc takim co to nic nie wie i wszystkiego sie boi i odrzuca.
  Energia pozytywna i negatywna sa enrgia syntetyczna stworzona dla nas zebysmy zyli w ciaglej rosterce dobra i zla .Powiedziano nam ze jest to sila motywacyjna – z moich badan moge powiedziec ze tak nie jest. . Energia ORGANICZNA jest DUSZA . Zostawmy wszelkie religie w starej rzeczywistosci wyrzadzily juz tyle zla ze sa nam niepotrzebne . Swiecenia POPA wywoluja u mnie odruch wymiotny bo wiem jakim bogactwem Katolickie krolestwo dysponuje .Zloto nalezy do ZIEMI wiec powinno do niej splynac . Prawda jest ze nie mozna odchodzic w iluzoryczny swiat metafizyki i przyszlosci jak sie dobrze nie poznalo .symbolicznego systemu istnienia na Ziemi . Wiec proponuje zabrac sie do roboty i badac symbole egzystencji i co sie za nimi kryje.
  Sa one na kazdym kroku i na kazdej ulicy.Kazdy BANK ma symbol , ktory wibruje specyficzna energia dajac mu wladze nad innymi.
  W Polsce zauwazylam ze obecnie Materializm dosiega apogeum .
  Jezeli za reklame drugow w TV sie placi miliony zloty popularnym aktorom .
  Trzeba sie zastanowic nad tym zeby poprostu wylaczyc pudla i nie dac im zarabiac tyle a zwlaszcza wtedy jak emrytury i zarobki wasze sa tak niskie.
  Przeprasza za bledy ale troche mi sie zapomnialo polski

 37. Kalina pisze:

  Ja nie mam komentarze na temat Dvd wyzej ale mam inne obserwacje co mnie poruszaja .
  Zobaczcie obrazek
  Premierzy Tusk i Harper spotkali się z Polonią – Nowy Dziennik – Polish Daily News – wydarzenia, informacje, wiadomości .Premierzy Tusk i Harper spotkali się z Polonią – Nowy Dziennik – Polish Daily News
  Zobaczcie to zdjecie nie warto czytac artykulu , bo wolny jest czlowiek , ktory nie zna zadnego polityka zadnego aktora i zadnej reklamy .
  Gotyckie tlo .Cos mi to przypomina z obrzedow koscielnych.
  Ach te symbole nie moga sie ich pozbyc .

 38. rebo3 pisze:

  Pamiętajcie jednak,że najważniejszym jest pokój i jedność w nim.Nic innego nie poprowadzi nas w prawdziwą nie reżyserowaną rzeczywistość jak jedność i umiejętność zrozumienia tego co drugi ma do powiedzenia. Spodobała mi się wypowiedź Irbisa…łapka w górę od „Ruchu Obywatelskiego manifesto…” Nawiązałeś do kurtyny…tak naprawdę sam ją widzę, gdzie po jednej stronię są Ci, którzy pociągają za sznury władzy,a po drugiej stronie zwykli-niezwykli obywatele narodów. Dlaczego zwykli-niezwykli…? Ponieważ potrafimy zjednoczyć się i wierzę głęboko że potrafimy wszyscy wystąpić pod jednym sztandarem w imię normalności egzystencji w świecie. Cieszy nas bardzo, że wstaje z życiowego letargu coraz więcej ludzi.Dotykacie tej świadomości i zaczynacie wszyscy zauważać problem z jakim ludzkość borykała się od tysięcy lat. Droga naszej cywilizacji nigdy nie prowadziła i nie powinna prowadzić przez tak ogromne wyboje. Władza świata zawsze wskazywała na mapie złe kierunki, abyśmy podążali w labiryncie i nigdy nie znaleźli w nim wyjścia z kolejnego zakrętu. Mikołaju…moi drodzy!
  Należę do jednych z założycieli ogólnopolskiego Ruchu Obywatelskiego manifesto…
  Nasza działalność jest krótka, ale staramy się jak możemy, aby ludzie przyłączali się do tego ruchu. Braliśmy udział w demonstracji przeciwko ACTA, jak również przeciwko wydłużeniu wieku emerytalnego. Uważamy, że jest to gra warta zachodu, ponieważ musi się ktoś w końcu ruszyć, aby ludzie przestali tylko pisać komentarze i wzięli się w garść. Bierność jaką się ludzie wykazują jest nie do zniesienia. Zamknięci w czterech ścianach przed monitorem kończą swoją działalność na czytaniu i komentarzach. Potrzeba nam Takiego Ruchu, aby pokazać jak silni jesteśmy. Możemy w pokojowy sposób usunąć dekadenckich polityków, ale potrzebujemy pomocy. Poprzez nasz wzrost dodamy otuchy i siły tym, którzy nie mają odwagi i boją się być wytykanymi i wyśmiewanymi.
  Brak tolerancji i szufladkowanie innych w odgórnie określonych granicach jest na porządku dziennym. Wyniszczanie więzi rodzinnych, a ostatecznie odizolowanie jednostek już następuje. Jeśli nie ruszymy nic się nie zmieni mimo rosnącej świadomości ogólnoświatowego problemu.
  Ruszmy Polskę, a odezwą się inni.
  Proponuję połączenie sił pod jednym sztandarem dla dobra narodu i świata oraz wolności przyszłych pokoleń. Nie jesteśmy ludźmi, którzy dbają tylko o siebie. Propaganda jaką nas karmią o egoizmie i zachłanności indywidualistów to bzdura. Jest grono ludzi, którym zależy na dobru ogółu. Jak by to naiwnie nie brzmiało tak jest.
  Jeśli będzie nas na tyle dużo, że będziemy mogli działać formalnie i rzeczowo chcielibyśmy wspomóc gospodarkę poprzez bezpośredni handel lokalny z rolnikami danego terenu. Omijając pośredników zwiększylibyśmy zarobek rolnika i obniżyli koszt zdrowej żywności, która byłaby alternatywą chemii z supermarketów.Wszystko zależy od świadomości ludzkiej i chęci zmian. Zmian, które możemy dokonać My zwykli obywatele.

  Nasz e-mail: redakcjamanifesto@wp.pl
  Prosimy o kilka słów o sobie, abyśmy mogli Ciebie poznać.
  Pozdrawiam
  Ruch Obywatelski manifesto…
  Robert Krzysztof Rus

 39. soovall pisze:

  Przedyskutujcie to zagadnienie… uwaga! jest bardzo deep….

 40. soovall pisze:

 41. Jolanta pisze:

  Kochani!
  Slowo ” matrix” pochodzi od slowa “macierz” albo “matka” jest wiec rodzaju zenskiego. Bardzo dziwnie mi sie slucha lub czyta uzycia jego (tego slowa, lub jego znaczenia) w formie meskiej…
  Dlaczego zmodyfikowaliscie? czy istnieje jakis specjalny powöd?

  a wiec zeby nie bylo zadnych watpliwasci jak uzywac:

  to jest ta “matrix” !!!

  i sie nie odmienia! (slowo obce)
  i w zadnym wypadku ten matrixa! uszy wiedna…

 42. Szymon Koliński pisze:

  Są dwa wyjścia : albo coś się wydarzy albo nic , narazie zanosi się na to że coś się wydarzy , a wy jak sądzicie ?? . Narazie to jedna wielka niewiadoma (:?.

 43. Szymon Koliński pisze:

  Zgadzam się z tobą całkowicie ten świat jest całkowicie zakłamany , i niewiadomo do czego to prowadzi … Ja wierzę , że są rzeczy dziwne nie wyjaśnione i ciekawe , ale czasami to tylko (iluzja!) ale zasłona powoli opada na dno , tylko jestem ciekaw co będzie dalej .
  Szymon pozdrawiam serdecznie.

 44. nazzi pisze:

  Gdzie jest Pan WERES i gdzie są audycje Pani z czwartku ??????? Zamiast chorych teorii o ufo i kłótni o swoje racje dalibyście coś dla normalnych ludzi co chcą się rozwijać o nie straszycie piątymi wymiarami słuchacie jakiś istot z astrala które podają się za wysłanników innych cywilizacji lub tego co tam chcecie. Szukacie wszędzie spisków może i są ale ta planeta ziemia się nazywa i życie na niej ma tu taką strukturę potrzebną dla takich ludzi jak my wszyscy co tu żyją aby przerobili swoje lekcję ( swoją a nie innych) i nie trzeba niczego ratować taki klimat jest dany i potrzebny do tych lekcji. Inny będzie na innych planetach w innych systemach „edukacyjnych”

 45. Monia pisze:

  Witam ponownie 🙂
  Wiadomość z Facebook’a z profilu Nie dla ACTA w Polsce: http://www.facebook.com/nieACTA
  dobra! koncepcja jest taka! spotykamy się o 18 pod urzędem wojewódzkim na wałach chrobrego, tam pikieta, przemówienia, czy inne pierdoły, po czym przejście dosłownie 500, 600m na plac solidarności, pod pomnik „Anioła Wolności”! tam dalsze przemowy, może jakiś symboliczny znicz dla naszej wolności. jakieś koncepcje, pomysły, to walić do mnie jak w dym! ja w poniedziałek idę do UM rejestrować pikietę! no i zapraszać ludzi do wydarzenia!

 46. Monia pisze:

  Witam, a co myślicie o ACTA?? jak długo zajmie Im zablokowanie wszystkich wolnych stron w Internecie? Trzeba będzie znaleźć inny sposób na przekazywanie sobie informacji, bo zostaniemy totalnie odcięci i myślę, że o to w tym wszystkim chodzi.
  Pozdrawiam

 47. oski pisze:

  ej mam pytanie wiecie a może znacie jakieś sposoby na nawiązanie kontaktu z hathorami ?

 48. Herr pisze:

  Działalnośc Jonesa jest bardzo podejrzana. I radziłbym nie iść za nim za daleko. Mówi wiele prawdy, ale należy się przyjrzeć uważnie gościom, któych zaprasza oraz emocjom i energiom jakie wytwarza. Nie ufałbym mu.

 49. x pisze:

  Brakuje tu trochę muzyki więc pozwolę sobie zatrollować :)…posłuchajcie

 50. adelina pisze:

  przeczytajcie tą książkę koniecznie http://www.sm.fki.pl/Michel_Desmarquet/Michel_Desmarquet.php?nr=misja_1
  chciałabym usłyszeć wywiad z bohaterem

 51. on13 pisze:

  Dlaczego wolna ludzkość nie działa?????????????????????????????????????????????

 52. Kral pisze:

  I jeszcze jedno ten cały projekt Cheops o który odbywa się ta cała walka , to prawdopodobnie niezła lipa ale gdyby tak nie było to czemu nie spróbować czegoś nowego , być _może_lepszego , lepszego od tego popapranego ŚWIATA w którym musimy żyć ????
  Wszyscy nas okłamują od wielu lat i w imię czego ? w imię mamony !
  Taki jest scenariusz ??? Może ktoś to wie ???

 53. Kral pisze:

  Czy wy naprawdę chcecie takiego Świata i w takiej formie w jakiej on istnieje ?!?!? Przecież sami widzicie z kim i z czym mamy do czynienia.Wystarczy tylko przytoczyć ostatnie działania tej wspaniałej społeczności ziemskiej w sprawie Libii . Mordowanie innych jest piękną ideą !!!!! życzę powodzenia .

 54. piotr pisze:

  nie każdy ma czas na przesiadywanie przy komputerze, a przechwytywanie streeamingu przyprawia o wymioty, no dobrze wolna wola 🙂
  pozdrawiam

 55. Kinga pisze:

  „Ty też jesteś Bogiem… uświadom to sobie” dobre…. naprawdę dobre, tak się cieszę, że na to wszystko trafiłam :]

 56. przecież można na żądanie wszystko obejrzeć, na dole na naszym kanale każdy odcinek można kliknąć i obejrzeć!:)

 57. piotr pisze:

  witam
  przydałby się dział na forum lub stronie, gdzie możnaby archiwizować programy i udostępniać do ściągnięcia np. skompresowanych zip, nie każdy ma czas na siedzenie przy kompie w czasie trwania programu, a tak możnaby sobie ściągnąć oglądać np. na fonie
  pozdro. i tak trzymajcie :))

 58. m3 pisze:

  Pod napis :
  ” Nowe forum: ”
  masz podlinkowane forum radiobc.

 59. Co nie co jest, w zakładce Zakłamana historia, ale w sieci jest tego sporo więcej

  pozdrawiam:)

 60. Antek pisze:

  Witam
  Ciekawa strona..,obejrzałem „What The Bleep Do We Know” oraz Grega Bradena – „Nauka Cudów”..,no i nie wiem co mam powiedzieć..,bo po obejrzeniu już choćby już tych filmów(a stronę odnalazłem wczoraj wieczorem), stwierdzam(nieskromnie, ale trudno) że odpowiadają one w 99,9% mojemu postrzeganiu świata – zanim długo jeszcze zacząłem interesować się ,,tego typu tematyką”
  Panie Mikołaju Rozbicki czy na stronie jest coś na temat ,,zakazanych cywilizacji”,budowli megalitycznych i tego typu spraw?..,bo zanim wszystko obejrzę i przeczytam to trochę mi zajmie czasu, którego, wiadomo u nikogo nie ma pod dostatkiem…
  z góry dzięki za odp.
  Pozdrawiam

 61. olek pisze:

  Do zakładki z ciekawymi filmami proponowałbym dodać „Świt księżyca” Jose Escamilli, „Nową biologię” Bruce’a Liptona, może coś z wykładów Dana Wintera…Bashar wymiata na maxa :):)…orgonity, chemtrails, freeenergy…
  Pozdrawiam i 3mam kciuki byśmy w tym wszystkim wytrwale trwali
  Pozdrawiam
  tatuator

 62. Stefan pisze:

  Free Energy, Free People, Free Money
  Witam,
  Myślę, że jest to właściwe miejsce do publikacje tej informacji.
  Free Energy – Ecat – zima fuzja.
  Professor Focardi i Andrea Rossi z Włoch opracowali metodę wytwarzania energii cieplnej w oparciu o zimną fuzję. System już działa! W październiku ok 20 (ciekawa zbieżność dat) ma być zaprezentowany system generujący ok 1MW w Grecji i USA. Wyobraź sobie ze nie musisz już płacić za energię. Link: http://www.ecatnews.com, http://rossi-ecat.blogspot.com/ oraz wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: ecat rossi .
  Free People- Gdy masz wolną energię to może czas na wolną demokrację – bezpośrednia demokracja. To może być kolejnym krokiem! Hiszpania i Grecja zaczynają się jej już domagać. http://www.demokracjabezposrednia.org/ . http://realdirectdemocracynow.blogspot.com/.
  I kolejny krok…
  Free Money – ten temat nie wymaga rozwinięcia. Pieniądze bez odsetek i bez kreowania debetu.
  Z wolną energią, wolnymi ludzmi i pienędzmi można wiele … 🙂
  Powodzenia dla nas wszystkich.
  Stef

 63. gawes22 pisze:

  Witam
  na jesień szykują duże zamieszki,strajki w celu obalenia rządu ale im to się nie uda.PO wygra wybory ale samodzielnie nie będzie rządzić. U nas w Polsce będzie spotkanie głów państw na jesieni.
  Pozdrawiam

 64. gawes22 pisze:

  Witam
  Fajna strona ale bardzo mało osób na forum ?
  Pozdrawiam

 65. Dorisel pisze:

  Piekna muzyka uspokaja i koi…nastraja pozytywnie …miło jej się słucha na poprawę humoru…i przy medytacji…zawsze chetnie sluchamy czegos nowego…
  Dlatego szukam ciekawej i pieknej muzy…jezeli ktos moze cos zaproponowac chętnie skorzystam…z góry dziękuję i pozdrawiam:)

 66. Po prostu słuchaj serca ono zawsze ci prawdę powie, nie ważne jaka by była.
  A o to chodzi teraz, by słuchać swojego serca.

  Pozdrawiam serdecznie kochani.

 67. Irbis pisze:

  Przeczytajcie to koniecznie, autor zebrał mnóstwo wiadomości o kontroli umysłu w tym artykule.
  http://tergiwersacja.wordpress.com/haarp-kontrolowana-apokalipsa/haarp-i-wladcy-umyslu/
  Jest tam napisane:” Zwyciężca wyścigu zbrojeń w zakresie kontroli umysłu zyska
  władzę nad ŚWIATEM (!) .

 68. Iemand pisze:

  No proszę i faktycznie doszło!!!! Kilka dni temu. Jestem pod wrażeniem

 69. Sabrina pisze:

  Powiem szczerze, że mnie też od jakiegoś czasu wydaje to dziwne.

 70. naprawdę, nie przesadzajmy… zatem ktokolwiek coś pisze i robi ma zamiar wszczynać zamieszki i służy NWO? Równie dobrze, mnie tez mozna o to oskarżyć. Naprawdę – trzeba w jakiś sposób powiedzieć systemowi NIE, pokojowo ale stanowczo. NIe szukajmy już spisku w spiskach ponad miarę bo się zagubimy. NWO sieje dezionformacje by oczerniać słuszne nurty i ludzi – to jest w ich interesie – „dziel i rządź” się kłania. Więc ze spokojem – obserować, czerpać, kibicować, ale ufaj i sprawdzaj. Pozdrawiam

 71. Irbis pisze:

  Proponuję przecyztanie tekstu :
  http://wolnemedia.net/media/alex-jones-druga-strona-medalu/

  ktory dotyczy drugiej strony medalu działalności Alexa Jonesa i Davida Icke…. których działalność jet takż obliczona na spowodowanie zameiszek i jeszcze większego chaosu – co ma sluzyc za pretekst dla rzadu USA do wprowadzenia totalnej kontroli i totalitarnych rzadów.. co przeciez JUZ ma meijsce ! Nie chodzi tu o wyrzucanie dziecka z kąpielą (z jednej strony to co oni mówi jest prawdą, ale dodają także do tego jeszcze wiecej od siebie – co juz nie jet prawda i co igdy sie nie sprawdziło) … ale o zrozumienie że czasem można działac na dwa frony a dana sprawa czy zjawisko może okazac sie nożem o podwójnym ostrzu …

 72. lechukosz pisze:

  Do kiedy ludzmi będzie rządzić ego do puty n świecie nie zapanuje pokój. Ego jest bardzo przebiegłe i potrafi ubrać się w każdy strój. Trzeba być bardzo uważnym, by wiedzieć kiedy trzyma nad nami władzę. Kiedy ludzie zacznął pracować nad sobą, a nie tępo żyć życiem innyh ludzi, kiedy uzmyslowią sobie, że stali się niewolnikami systemu wtedy zapanuje niebo na ziemi. Nie mamy prawa budzić innych. Mamy prawo poprawiać tylko siebie. Inni są tylko lustrem nas samych. Miłość jest wszędzie we wszystkim i we wszystkich. Jeżeli szukasz miłości wiedz że to ona Cię też szuka. Więcej na http://www.sportiduch.blogspot.pl zapraszam.

 73. janusz pisze:

  ok

 74. janusz pisze:

  Dlaczego przy otwieraniu forum widać mój e-mail?

 75. gawes22 pisze:

  Czas pokaże ?
  Pozdrawiam

 76. Sabrina pisze:

  A skąd o tym wiesz, gawes 22?

 77. gawes22 pisze:

  Witam
  w Japonii trzęsienie było naturalnym ruchem płyt tektonicznych ,dojdzie teraz do wybuchu i dużego SKAŻENIA radioaktywnego,powinni teraz ewakułować jak najwięcej ludzi z terenów zagrożonych.Elektrownie zostaną całkowicie zniszczone i znilowane.W najblyszym czasie dojdzie do dużego trzęsienia ziemi w Chile,ale słabszego niż w Japonii.
  pozdrawiam Jacek

 78. tak…? nie pamiętam…

 79. gawes22 pisze:

  Przecież wiesz …

 80. kogo jestem wcieleniem..? Fajnie by było wiedzieć coś więcej he he:)

 81. Irbis pisze:

  To nie Świat wymusza na nas cokolwiek ale ci ktorzy tym światem zza kurtyny rzadzą … i robią wszysko by sie utzymac przy żłobie czyli władzy. Dlatego nie pozwolą na o by wiekszosc ludzi sie przebudzila! Ale to MY musimy do tego dązyc. NIKT za nas tego nie zrobi. ONI rzadzą strachem i pieniedzmi wzbudzając w ludiach chciwosc, gniew, nienawisc .. bo to są najnizsze wibracje ktorymi sie oni odzywiają…
  Najwieksza bolączką ludzkosci jest chciwosc ! Ale także ciemnota i strach.
  Nie mozna wyzwolic sie z tego zniewolenia dopoki nie bedziemy wiedzieli ze JESTESMY niewolnikami … bo najpierw tzba zdac sobie z tego sprawe. A potem zadecydować : Czego bardziej chcemy …

 82. Irbis pisze:

  Myślę ze tu nie chodzi o tę miłosc zwykłą w sensie ludzkim (ktora zawsze jest mniej lub bardziej egoistyczna) ale o miłosc BEZWARUNKOWĄ.

 83. Irbis pisze:

  Myslę, że Mikołaj ma rację twierdząc że trzeba sie kierowac intuicją i nie wierzyć we wszystko co pani Krystal tam sobie napsize, przekaże czy powie…
  Intuicja jest bardzo ważan ale wieda także.. Kazdy ja ma w sobie i jesli sie wyciszymy i zaufamy sobie i swojej intuicji – wszystko bezie dla nas jasne i niedamy sie omotać dezinformacji : prawdom wymeiszanym zpółprawdami i nieprawdami … a także ludziom ktorzy wmawiają ze pracują dla jasnosci choci ich działania i taktyka wskazuje ze jest dokladnie odwrotnie …

 84. Irbis pisze:

  Całkowicie sie z Tobą zgadzam, gdyż moje wypowiedzi takze zablokowała. Jej wiedza ezoteyczna jet wybiórcza i nie zna ona wiele rzeczy, ktore są bardzo ważne i ktore sie zazębiają, lączą – bo nic niejest oddzielnie … Ona boi się takich pytań i tekstow ktore postawilyby ją w pozycji „niewiedzącej” i dlatego blokuje je. Kreuje sie na „pracownika jasnosci” choc to co robi jest tego przciwienstwem i dla mnie – to ona raczej pracuję po stronie ciemnosci … typu STS a nie STO. Jej taktyka „usypiania miloscią” to ładna kołysanka ale gdy ją spytać : „Dlaczego wiec Obcy ktorzy mają taka mozliwosc techniczną i taktyczną do pzyjscia pomocy Ziemi – nie robią tego?” – to ona nie odpowiada ale blokuje takie pytania. Żadne pytanie nie jest głupie ani niepotrzebne – skoro ktos je stawia a jesli nie zna odpwoeidzi – trzeba uczciwie to powiedziec.

 85. gawes22 pisze:

  Mikołaj
  jesteś wcieleniem braci z….?
  pozdrawiam

 86. Co do channelingów generalnie – jest tam wiele bajeczek faktycznie, i wiele z nich trzeba traktować z wielką ostrożnością, ale jest też wiele cennych. Cóż, to tylko informacja – zbieram je, czytam i czas pokaże jakie z nich były prawdziwe. Mnie też raz kiedyś dotknęła cenzura na portalu Pani Krystal – bo śmiałem krytykować i wątpić w Obamę:) ale oddzielmy dwie kwestie – strategię i politykę Krystal od channelingów – bo wiele z nich jest bardzo ciekawych i wartościowych. Jakkolwiek dezinformacji jest również wiele – ale tu już musi odegrać rolę nasz własny rozum i intuicja.

 87. gawes22 pisze:

  Witam
  Wielu zachwyca się krystal28 ale nie wiem czym żadnych informacji i przekazów nie sprawdza a uważa że są prawdziwe ? Nie jest obiektywna wystarczy że ktoś ma inne zdanie lub pisze prawdę nie pasującą do jej blogu od razu usuwa i blokuje .Większość przekazów u Niej umieszczonych to bajki dla dzieci .Ona też nie posiada żadnych zdolności,manipuluje i wykorzystuje innych pod płaszczykiem dobroci i miłości.
  Pozdrawiam

 88. Sabrina pisze:

  I ono powinno być bezwarunkowe, a przecież tak nie jest. My nauczyliśmy się kochać za coś, np. chcemy być z kimś ponieważ mamy dość samotności, albo ktoś daje nam poczucie bezpieczeństwa itd. Powodów możemy wymieniać wiele.

 89. Mirekowski pisze:

  Zależy od czlowieka, czy kocha warunkowo, czy nie. Są przecież ludzie nie zdolni do kochania drugiego człowieka, nawet warunkowo. Z resztą, kochać można wszystko, pieniądzę, władzę, seks, nowy samochód. Ale nie o taką miłość powinno chodzić, tylko o uczucie jakie rodzi się między chłopakiem i dziewczyną, mężem i żoną, przjaciółmi.

 90. Sabrina pisze:

  My mamy za zadanie nauczyć się kochać bezinteresownie. Jeśli chodzi o miłość warunkową to mamy ją opanowaną w jednym paluszku:-)

 91. Mirekowski pisze:

  Czas przebudzenia. O tym się mówi, o tym się słyszy, o tym się czyta na stronach internetowych poświęconych tematyce NWO. A jak jest w rzeczywistości? Czy ludzie ię budzą? Budzą się, ale nie na taką skalę jak bym sobie tego życzył. Dlaczego tak się dzieje? Bo świat w którym żyjemy wymusza na nas oderwanie się od prawdziwej rzeczywistości i tkwienie w miejscu ktorym nazywamy Matrixem. Praca, Zakupy, Podatki. To są priorytety jakimi muszą podlegać ludzie na tej ziemi. Tak umyślili sobie ludzie stojący za kurtyną kłamst i manipulacji świadomością mas. Czy mnie to denerwuje, złości? Już nie. Stałem się obojętny na uczucie jake ma w nas to wywoływać, a stałem się otwarty na miłość drugiego człowieka. Bo wiem, że na dziesięc osób którym ukażę prawdę, czterech się przebudzi i będzie mnie kochać za to, co dla nich zrobiłem, a ja będę ich kochać za to, że otworzyli swe umysły na prawdę, odrzucając jednocześnie kłamstwo jakie okrywa ten świat.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s