Co ujawni Rozbicki? Cisza przed burzą…

banner zapowiedźCZAS PRZEBUDZENIA POWRÓCIŁ! Sebastian Mikołaj R.: ” To będzie wejście Smoka. A jak to zawsze z takimi wejściami bywa, nie wszyscy dadzą radę znieść roztrzaskujące się drzwi Matrixa. Albowiem wielu może jednocześnie zaboleć ich Ego…” – mówi tajemniczo prowadzący najlepszej audycji telewizyjnej „Czas Przebudzenia”. Plotki donoszą, że S.M. Rozbicki ma ujawnić nieznane fakty i ukrywane sekrety dotyczące wielu głównych i prominentnych działaczy i inspiratorów tzw. „Ruchów alternatywnych”, New – Age-owskich sekt i stowarzyszeń, które mogą skierować zupełnie nowe światło na kulisy ich działalności publicznej.

„Wreszcie powiem prawdę. Polacy zasługują wreszcie na fakty, zasługują by wiedzieć jak jest, a nie jak się im wmawia, że jest rysując fikcyjny obraz” – mówi S.M.R. ***  „W moim premierowym programie w nowej formule, ujawnię wreszcie kim tak naprawdę jestem i co rzeczywiście chciałem osiągnąć infiltrując środowiska i grupy mówiące o szeroko pojętych zmianach” *** Jak donoszą agencje prasowe audycja S.M.R może zmienić nie tylko oblicze polskich mediów, ale i pejzaż polityczny naszego kraju. „Wreszcie pojawiła się osoba, która nie tylko nie boi się zadawać trudnych pytań, ale i wykłada wszystko kawa na ławę, co może być w niesmak pewnym elitom, pewnym układom. Do tego rzuca wszystkim wyzwanie i zgłasza się jako jedyny, realnie niezależny kandydat na Prezydenta RP – to musi wywołać burzę” – mówi dziennikarzom TNŚ niezależny analityk polityczny. 

S.M.R: „Tak, zdaję sobie sprawę z tego, że dla wielu będzie to istna Apokalipsa. Ale przecież to dobra nowina! Odsłonięcie wszystkich kart oraz zdjęcie masek może nam tylko posłużyć w budowaniu lepszego jutra” * UWAGA: OGLĄDAJCIE AUYCJĘ LIVE I NAGRYWAJCIE JEŚLI MOŻECIE ZANIM NIE ZOSTANIE „PRZYPADKIEM” OCENZUROWANA PRZEZ YOU TUBE – TYLKO LIVE PEŁNA INFORMACJA! – CZWARTEK, GODZ. 20.00, 5 czerwca14, TYLKO W TNŚ! ***

Link do Telewizji Nowego Świata tutaj:

http://www.livestream.com/telewizjanowegoswiata

Strona na Facebooku: https://www.facebook.com/telewizjanowegoswiata

Kanał You Tube: https://www.youtube.com/user/NowegoSwiataTV

Lubisz nas! – kliknij!

Reklamy