Cała nadzieja w grawitacji – inż. Andrzej J. Kraśnicki

Wiele uwagi i słów na różnych zjazdach, sympozjach i kongresach naukowych poświęcono zbliżającemu się wielkimi krokami totalnemu, światowemu kryzysowi energetycznemu. Zasoby węgla, ropy naftowej, gazu wyczerpują się w zastraszającym tempie i ich brak może dopaść ludzi w okresie najbliższych 30 – 50 lat. Nie mówiąc już o tym, że jest zwykłym marnotrawstwem spalanie tych cennych surowców. Można z nich, bowiem produkować tysiące różnych użytecznych rzeczy. Spalanie ich jest zwykłym barbarzyństwem, choćby ze względu na zatruwanie najbliższego, naturalnego środowiska człowieka. Mówi się tam dużo o różnych rodzajach energii ze źródeł odnawialnych /Free Energy/ jak wiatru, słońca, wody rzek i fal morskich oraz energii atomowej.
Ta ostatnia jest bardzo niebezpieczna w eksploatacji a inne są mało wydajne. Jednak nie zdarzyło się, by ktoś profesjonalnie powiedział o niewyczerpalnym źródle, darmowej, krystalicznie czystej i ogólnie dostępnej energii grawitacji. Jest to temat tabu! Może, dlatego, że jest to problem niezmiernie trudny, przekraczający możliwości intelektualne większości współczesnych uczonych.
Nie ma dotychczas spójnej, naukowej teorii grawitacji uwzględniającej jej związek z teorią względności i fizyką kwantową.
Należy tu bliżej określić, czym jest ten fenomen przyrody.Na pewno nie jest tylko tym, co trzyma nasze nogi przy ziemi. Przyciąganie ziemskie jest, bowiem jedynie widomym przejawem istnienia tej siły, tak jak prąd elektryczny jest przejawem istnienia całego systemu pól elektromagnetycznych.
Grawitacja jest wielką, pierwotną siłą przyrody utrzymującą w równowadze cały, istniejący, ogromny Megaświat. Jest parametrem czasoprzestrzeni, a może najważniejszym jej składnikiem. Cała nasza współczesna technika opiera się na elektryczności.
Wyobraźmy sobie, że nagle ktoś wyłączył wszystkie źródła zasilania energii elektrycznej. Pada nasza cywilizacja! Następuje kompletny chaos. Wyłączają się wszystkie silniki elektryczne, gaśnie światło, stają windy, pociągi, tramwaje- wyłączają się komputery, satelity, radio i telewizja. Spadają samoloty, przerywane są operacje szpitalne.
Każdy może sobie więcej dopowiedzieć. Próbkę mieliśmy niedawno w Kanadzie i USA.
A przecież elektryczności używamy niecałe 200 lat. Gdyby Michael Faraday nie odkrył w roku 1831 prądów indukcyjnych, siedzielibyśmy dzisiaj – zamiast przy komputerach i telewizorach – przy świecach, lampach naftowych, a w najlepszym razie przy lampach gazowych. A przecież energia elektryczna tak jak i grawitacja istnieją od zawsze, od momentu powstania świata i materii.
Jednak opanowanie grawitacji będzie miało stokrotnie większe znaczenie niż zastosowanie elektryczności. Mało ludzi, bowiem wie, że nasz widzialny świat ze wszystkimi planetami, miliardami gwiazd i galaktyk to zaledwie niecałe 5% ogromnego Megawszechświata. A czym jest te „pozostałe” 95% ? Najstarsi ludzie we wsi i najwięksi nasi uczeni tego nie wiedzą. To są prawdopodobnie inne światy i inne wymiary. Jest to tzw. ciemna materia i ciemna energia – niewidzialna i niedostępna dla ziemskich przyrządów.
Ale nieliczni też wiedzą, że jedynie grawitacja – spośród wszystkich fizycznych oddziaływań i energii- jest zdolna opuścić nasz trójwymiarowy świat i przeniknąć do tych, innych światów i wymiarów. Jest, więc jedyną /nam znaną/ fenomenalną siłą przyrody, która wiąże te wszystkie światy w jeden cudowny mechanizm.
A jakie są perspektywy dla ludzkiego społeczeństwa związane z opanowaniem grawitacji? Są oszałamiające i trudne do przewidzenia, ale wiele już można wnioskować.
Pojazdy wyposażone w generatory grawitacji nie będą potrzebowały żadnego innego paliwa. Będą wykorzystywały pole grawitacyjne i elektromagnetyczne planety do napędu i przemieszczania się w przestrzeni. Otoczone „bąblem grawitacyjnym” nie będą podlegały prawom fizycznym obowiązującym w naszym świecie. Nie będą miały ciężaru i bezwładności. Pojazd taki może natychmiast przyspieszyć do ogromnej prędkości, może gwałtownie, nagle zatrzymać się, zawisnąć w przestrzeni bez ruchu, skręcać pod kątem prostym lub ostrym. Pasażerowie wewnątrz takiego pojazdu nie będą odczuwać żadnych skutków zmiany toru lotu gdyż wszystkie cząsteczki układu będą jednocześnie przyspieszane i hamowane. Dla takich pojazdów nie będą potrzebne lotniska, autostrady, drogi szybkiego ruchu, tory kolejowe, stacje paliw itp. Każdy może sobie wyobrazić jak zmieni się oblicze naszej planety- Ziemi. Zlikwidowana też, lub znacznie ograniczona będzie wypadkowość takich pojazdów. Statek otoczony polem jest chroniony przed uderzeniami z zewnątrz /meteorytów, pocisków, innych pojazdów/ i również odporny na różnego rodzaju promieniowanie. Prawdopodobnie będą miały możliwość teleportowania się.
Cicho, bezszelestnie, bez huku, dymu i smrodu błyskawicznie przemieszczać się będą na wielkie odległości.
Generatory grawitacyjne mogą też produkować energię elektryczną w nieograniczonych ilościach, bezpłatnie i bez zanieczyszczania środowiska. Można będzie zainstalować je w każdym miejscu naszego globu. Wszystkie pustynie i nieużytki mogą się dzięki temu zamienić w kwitnące ogrody. Koniec dominacji Imperium Zła – Kompleksu Paliwowo-Motoryzacyjnego !
Gdyby przeznaczyć tylko część wydatków, które wydaje się na zbrojenia oraz ogromne kwoty, które marnuje NASA na budowę kosmicznego złomu – już dawno ludzie by mieli generatory grawitacyjne i latające dyski.
Inny, lepszy byłby świat i lepiej by się żyło ludziom mającym dostęp do nieograniczonych  źródeł darmowej, czystej energii.
Dlaczego więc nie produkuje się takich generatorów i takich pojazdów?
Dobre pytanie!
Ale jeszcze bardziej intrygujące jest:, kto potrafi i kto powinien na nie odpowiedzieć.
 
                                                                    inż. Andrzej J. Kraśnicki
 
 
Reklamy

7 odpowiedzi na „Cała nadzieja w grawitacji – inż. Andrzej J. Kraśnicki

 1. szczepan1 pisze:

  Jednolita teoria grawitacji i elektromagnetyzmu została już dawno opracowana w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Z istotą matematyczną tej teorii można zapoznać się w goglach wpisując „istota matematyczna jednolitego opisu grawitacji i elektromagnetyzmu” lub „Wojciech Szczepan Cholewa”.

 2. kaaaj pisze:

  Proszę zajrzeć na blog
  https://grawitodynamika.blogspot.com
  To odkrycie jest drogą do unifikacji grawitacji i elektromagnetyzmu

 3. szczepan1 pisze:

  podstawy teoretycznedo opracowania silnika grawitacyjnego podaje Wojciech Szczepan Cholewa w swym matematycznym opisie jednolitości grawitacji z elektromagnetyzmem

 4. LEO-Z pisze:

  Ciekawe że posługujesz się takimi zwrotami jak fenomen przrod czy zjawiska ntury to sam przyznaj jest podejrzane muwię otobie panie inż super jest ten bombel no ajusz te 5% to jusz przeszłeś samego sibie .
  Robert Jstrow profesor astronomi igeologi . Napisa mało kto mugł przypuszczać że to wydarzenie – nagłe narodziny wszechświata jest faktem do takigo wniosku zmusiły ich obserwacie teleskopowe.
  Świat nauki:[wyjaśnienienie tej początkowej osobliwości].
  Najlepsze wtym jest to że cały wszechświat jest doskonale zorganizowany ,cztery podstawowe odziawływania odgrywajom kluczowom rolę zarówno w bezmiarze kosmosu jak i w maleńkich strukturach atomowych .Cztry podstawowe odziaływania występujom w przyrodzie .1.Oddziaływanie grawitacyjne-bardzo słabena poziomie atomów.Wywiera ogromny wpływ na wielkie planety, gwiazdy i galaktyki.ó
  2.Odziaływanie elektromgnetyczne- wywiera wzajemne przyciąganie
  elektronó iprotnów umożliwia tworzenie pierwiastków cząsteczek chemicznych mplekularnych.
  3.Odziaływanie silne-wiąże protony i neutrony wjądrach atomowych.
  4.Oddzaływanie słabe-wpływa na tempo przebiegu reakci termojądrowych w słońu.gdyby te wszystkie odziaływania nie był tak precyzyjne to nimogły by istnieć pierwiastki.

 5. kopernikus pisze:

  Jurgen-Jerty jak ci obiecałem że sprawdzę to co napisałeś to to zrobiłem.Uważam że wszyscy zainteresowani technologią Keshe powinni wiedzieć kim naprawdę jesteś ty i twoi kolesie o których mówisz jako grupa Jurgena.Jesteś zwykłym kosmicznym pasożytem pochodzącym z planety Geropa /blisko Marsa/ i pochodzicie z tzw.diabelskiego plemienia obciążonego klątwą planet.Satanista i wasz niewolnik który pomaga wam tu na ziemi też zostanie namierzony i podane zostaną jego namiary/kim jest i gdzie mieszka/ ale na to potrzebuję jeszcze trochę czasu.Dam ci wybór ,albo znikniesz ze stron internetu i przestaniesz dalej chenelingować i poddasz się dobrowolnie resocjalizacji ,wraz z twoimi kolesiami ,albo znajdziesz się tam o czym wcześniej ci wspomniałem i wszechświat o was zapomni.Dobrze sprawę przemyśl ,bo dostaniesz tylko jedną szansę.Nie jesteście bogami jak sobie myślicie i dość krzywdy uczyniliście na Maldeku czy Marsie.To że wykorzystywano was w kopalniach na Ziemi nie oznacza że macie ją teraz niszczyć.Ziemia jest dobrem wszystkich i ma wszystkim służyć. Prawdą jest że technologia jaką uruchomił Kesche wykorzystuje energię która jest szkodliwa ale tylko dla istot o niskim rozwoju duchowym i niskich częstotliwościach własnych,takich jak ty czy twoi kolesie.Nie robi ona krzywdy istotom o wysokim rozwoju duchowym które dzięki afirmacji /modlitwie/ mogą je uruchomić.Istoty takie jak wy nie są w stanie ich uruchomić bo jesteście asynchroniczni do tego typu urządzeń. Twoje straszenie że ludzie zostaną zniszczeni przez Kesha i jego technologię ,nic ci nie pomoże bo nie powstrzymasz rozwoju ludzkości ,gdyż ludzie zaczynają się budzić z letargu w którym nas trzymaliście wraz z Alfą Centaurią i Syriuszem C .Wielu ludzi zaczyna to rozumieć że coś jest nie tak i że ktoś za tym stoi żeby mieć niewolników i nie mają ochoty więcej wam służyć. Ukrywanie się przed nami dzięki waszym technologią już wam nie pomoże dłużej utrzymać tego stanu.Nie macie już wyboru!!!…Właśnie tacy ludzie jak Keshe przyczynią się do waszego usunięcia z planety Ziemi…Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy Keshe posiada energię elektromagnetyczną czy Orgonalną niech pomyśli dlaczego Iran nie został zaatakowany, lub poczyta komentarz pani Haliny ..Kopernikus

 6. no-nwo pisze:

  co ty palisz koles?
  zmowa, szajka nie uzywania energii grawitacji bo tępi i przekracza to mozliwosci intelektualne. Jak wiesz to powiedz a nie pierniczysz. No to podziel sie ta wiedza jakes taki madry.
  To co napisales jest bzdura. nikt nie zabrania zajmowac sie grawitacja. nawet wiecej ogromne cyklotrony sa wlasnie do jej badania (inni podobni tobie szalency skladali petycje by nie uruchamiac lhc i pod genewa bo zrobia czarna dziure).

  najbardziej mi zal ludzi, ktorzy wierza w te bzdury ktore tu piszecie o energii itp. mamy tyle ksiazek, tyle programow naukowych, tylko brac sie i uczyc a nie plesc farmazony. Ale rozwiazac jakiegos laplasjana jest duzo trudniej niz gadac o energiach wymiarach i innych swiatach. to intelektualna latwizna.

 7. Jurgen -Jerty pisze:

  Witam Jurgen – Jerzy ziemia nigdy nie dostanie tej energy jakom czlowiek szuka, opanowanie grawitacji nigdy czlowiek na ziemi jej nie dostanie ale dostanie generator dzialajoncy na innym systemie dzialania free energy. Zostalo tylko jak go oglosic on zmieni nasze zycie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s