9.Bohaterowie tych czasów

To są osoby światłe albowiem zadają trudne pytania, stale dążą do poznania prawdy i nigdy nie zadowalają się oficjalnymi i stereotypowymi wyjaśnieniami.Prawdziwi wojownicy o wolność i pomyślność ludzkości. Nie ujrzycie ich w ekranie telewizora, czy na łamach oficjalnych gazet, ale oni są, żyją i pracują, aby obudzić ludzkość ze snu. Całe swoje życie poświęcają obalaniu kłamstw i informowaniu ludzi o tym, co się tak naprawdę dzieje. Powoli coraz większa liczba ludzi dzięki nim właśnie otwiera oczy i ludzkość się budzi.

UWAGA: Dodawajcie swoje propozycje i opisy wedle uznania!

——————————————————————————————–

David Icke


David Icke, ur. 29.04.1952 to były piłkarz ligi angielskiej, później popularny komentator sportowy, rzecznik prasowy Partii Zielonych, po wycofaniu się z polityki zajął się ezoterycznymi teoriami spisku. Kiedy ogłosił swoje poglądy w jednym z programów telewizyjnych stał się pośmiewiskiem całej Anglii. Dziś uchodzi on za najbardziej kontrowersyjnego pisarza, głosiciela wyjątkowo ekstremalnych tez wprawiających w zdumienie najśmielszych zwolenników literatury New Age.
To właśnie David  Icke ogłosił, że znaczna część cywilizacji ziemskiej jest kontrolowana przez gadoidalną mniejszość, zmutowaną z gatunkiem ludzkim celem przetrwania oraz ukrycia swego pochodzenia i intencji pod postacią skafandra genetycznego, jakim jest ciało ludzkie. Od lat pisze książki o gadoidach planujących zniewolić ludzkość poprzez odpowiednio dobrane programy, implantowanie chipów, manipulacje genetyczne, bez inwazyjne operacje na mózgu, okupowanie dwóch czakramów celem zablokowania następnych.
David Icke wielokrotnie podkreśla, że rozpoczęło się odliczanie wielkiej zmiany na naszej planecie i choć David docenia wagę i znaczenie daty 2012, to uważa, że sam proces transformacji już teraz przebiega i przebiegać będzie również po tej dacie. Obecnie uznaje, że system   rozpadnie się w ciągu kilku lat – najprawdopodobniej do roku 2016-2018. Mniej więcej wówczas Ziemia ma przejść (jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli) w inny wymiar istnienia, a ludzkość ma się przebudzić  całkowicie i wówczas mamy ostatecznie pozbyć się naszych najeźdźców.  W zasadzie wystarczy wg. niego obudzić większą część ludzkości i powiedzieć iluminatom i reptlianom NIE, a wtedy oni nie będą mieli racji bytu. Jednak ciemna strona nie zamierza się poddawać i będzie czynić coraz większe spustoszenie, siać strach i negatywne emocje oraz zwiększą totalną kontrolę nad jednostką, by utrzymać się przy władzy. Tak więc Icke przed 2012 rokiem zapowiada nasilenie się kryzysu gospodarczego, wojen, zamachów terrorystycznych (oczywiście inicjowanych przez iluminatów) ale i katastrof naturalnych. Po zmianach i transformacji wejdziemy w zupełnie inny wymiar istnienia, bo gdy ludzkość odrzuci swoich gadzich ciemiężycieli, pozna swoje korzenie, możliwości duchowe i moc miłości, a wówczas nasz świat zmieni się nie do poznania – staniemy się prawdziwie wolnymi i szczęśliwymi istotami.

Alex Jones

Alexander Emerick Jones (ur. 11 luty 1974 w Dallas) –  amerykański dziennikarz, , prezenter radiowy oraz twórca filmów opowiadających o globalnym spisku iluminatów, planach utworzenia Nowego Porządku Świata, oznaczającego totalną dyktaturę garstki szaleńców sterujących narzuconym rządem światowym. Jones stworzył prężne przedsięwzięcie mające na celu walkę o prawa obywatelskie obywateli USA w duchu konstytucji i „Bill of Rights”, prowadząc swoje radio-show i produkując filmy dokumentalne. Stworzył ruch na rzecz prawdy i wznowienia śledztwa w sprawie zamachów z 11 września.
Latem 2000 roku Alexowi udało się przeniknąć do tajemniczego Bohemian Grove – miejsca spotkań elity bogaczy i polityków mieszczącego się wśród lasów północnej Kalifornii. Dzięki ukrytej kamerze możemy zobaczyć jak stado szaleńców odprawia dziwne rytuały okultystyczne przed gigantycznym posągiem sowy.
Twórca kontrowersyjnych wywiadów, np. z Charlie Sheenem, gdzie aktor opowiedział o swoich wątpliwościach dotyczących zamachów z 11 września 2001, lub z dziennikarzem BBC – Gregiem Palastem, w którym poruszono tematykę spekulacji podażą ropy naftowej przez kartel naftowy OPEC.
Jones był wielokrotnie zatrzymywany i przesłuchiwany, na przykład w drodze na spotkanie Grupy Bilderberg w Ottawie lub w Nowym Jorku podczas protestu związanego z wydarzeniami 11 września.
Alex Jones to prawdziwy twardziel podobny do strażnika teksasu, ale nie to jest najważniejsze – on po prostu z olbrzymią pasją i dociekliwością śledzi i ujawnia wszystkie sekrety działań spiskowców, demaskuje ich prawdziwe cele i obnaża ich podłe traktowanie zwykłych ludzi. To wielki wojownik, o może nieco przesadzonej ekspresji i temperamencie, ale naprawdę człowiek godny podziwu, ze względu na kawał dobrej roboty jaką wykonał do tej pory zwalczając Nowy Porządek świata i iluminatów.
Filmy wyprodukowane przez Alexa Jonesa:
 • America: Destroyed By Design (1997)
 • America: Wake Up (Or Waco) (2000)
 • Comprehensive Annual Financial Reports Exposed (2000)
 • Dark Secrets: Inside Bohemian Grove (2000)
 • Police State 2000 (2000)
 • Police State 2: The Takeover (2000)
 • 9-11: The Road to Tyranny (2002)
 • The Masters of Terror (2002)
 • Police State 3: Total Enslavement (2003)
 • The Matrix of Evil (2003)
 • American Dictators: Documenting The Staged 2004 Election (2004)
 • Martial Law 9/11: Rise of the Police State (2005)
 • The Order of Death (2005)
 • TerrorStorm: A History of Government-Sponsored Terrorism (2006)
 • Endgame: Blueprint for Global Enslavement (2007)
 • The 9/11 Chronicles: Truth Rising (2008)
 • The Obama Deception (2009)

Jordan Maxwell


Jordan Maxwell jest badaczem i wykładowcą tematyki tajnych stowarzyszeń, filozofii okultyzmu oraz ufologii już od 1959 roku. Wynik jego pracy jest nie tylko fascynujący, ale i bardzo ważny, zbyt ważny, by go zignorować. Przez kilka lat pracował w najstarszym amerykańskim magazynie wolnomyślicielskim – „Truth Seeker Magazine”. Jego praca obejmuje badanie ukrytych założycieli zachodnich religii i sekretnych stowarzyszeń, o których wykładał na tysiącach seminariów, mówił w kilkuset audycjach radiowych będąc gościem oraz we własnym radio show. Występował także w wielu telewizyjnych programach dokumentalnych
Jordan Maxwell o wielu lat z wielką pasją badał strukturę, symbolikę raz zwyczaje wszelkich tajnych stowarzyszeń, zarówno tych w starożytności, jak obecnie istniejących. Zdobył sobie wielką popularność w społeczności zgłębiającej tajemnice tych organizacji oraz śledzące ich wpływ na nasze obecne życie.
Każdy, kto widział na You Tube choć jeden film Jordana Maxwella, wie doskonale, że to niezwykle inteligentny człowiek o przeogromnej wiedzy, z której warto czerpać. I robi wiele dobrego dla ludzkości ujawniając prawdę.


Gregg Braden

Gregg Braden to rzadki przypadek naukowca o niezwykle otwartym umyśle , rodzaj wizjonera oraz wspaniałego mówcy z niesamowitymi zdolnościami do przekazywania wielkich mądrości w prosty i poruszający jednocześnie sposób.
Gregg Braden jest pionierem w łączeniu osiągnięć nauki wraz z duchowością. Jego zdolność do innowacyjnych rozwiązań skomplikowanych problemów  zaprowadziła go do niezwykle udanej kariery zawodowej. Przez ponad 22 lata Braden prowadził badania w najwyższych górskich wioskach na świecie, w najbardziej tajemniczych świątyniach studiując zapomniane teksty oraz ich nieodkryte tajemnice i przesłania.
Gregg Braden wniósł do naszego świata niezwykle wiele cennej wiedzy na temat natury naszej rzeczywistości, fraktalnej struktury świata i czasu, mocy modlitwy i potęgi myśli w kreowaniu naszego życia oraz tajemnicy słynnej daty 2012 roku wyznaczonej przez Majów.

Aaron Russo

Aaron Russo był amerykańskim biznesmenem z branży rozrywkowej, twórcą filmowym, libertariańskim aktywistą politycznym oraz członkiem ruchu na rzecz prawdy o 11 września (9/11 Truth Movement).
Jego najbardziej znanym filmem jest „America: Freedom to Fascism” (Ameryka: Od wolności do faszyzmu), w którym ujawnia zbrodnicze działania i plany globalnej elity, tajnych stowarzyszeń i bankierów, którzy prowadzą Amerykę oraz cały świat w kierunku totalnej dyktatury i całkowitego zniewolenia ludzkości.
Russo jest szczególnie mocno znany w świecie alternatywnych informacji głównie z powodu ujawnienia przez niego jego rozmów z jednym z Rockefellerów, który zachęcał go do współpracy z globalną elitą oraz ujawnił mu nawet wiele ciekawych informacji – m.in. o wielkim oszustwie „wojny z terroryzmem,”, planach rządu światowego oraz zaczopowania ludzkości.
Aaron Russo jest jednym z tych bohaterów, który oparł się pokusie władzy, pieniędzy i wpływów i wolał pozostać człowiekiem ujawniając szczegóły ponurych planów elit ryzykując całą swoją karierę oraz życie. Zmarł w 2007 roku po 6 letniej walce z rakiem. Cześć jego pamięci.

Alex Collier

Alex Collier to Amerykanin, który twierdzi, że od ósmego do 16 roku życia wielokrotnie kontaktowały się z nim istoty z Andromedy. Kiedy dorósł zrozumiał, że był przygotowywany specjalnie do tego, by przekazać wszystkie  zdobyte przez niego informacje z całej ludzkości. I tak od początku lat 90 –tych Alex brał udział w wielu wywiadach i wykładach, w których opisywał jak według Andromedan wygląda nasz świat, co się obecnie dzieje, kto nami rządzi. Zapowiadał także, że nadchodzą ważne wydarzenia dla naszej planety.
Alex Collier nigdy nie przedstawiał żadnych zdjęć pozaziemskich pojazdów ani metali z innych planet, tylko przekazywał przesłanie dla Ziemian. Według niego Andromedanie są wysocy, ich skóra ma odcień lekko niebieski, w ich społeczeństwie osoby rudowłose to jednostki szczególnie wrażliwe na mądrość kosmosu i o zwiększonych mocach psychicznych. Andromedanie opisują naszą planetę jako swego rodzaju eksperyment, w którym zaklęta została nadzieja pokoju. Ten konflikt jest problemem dla całej galaktyki od setek tysięcy lat. Ziemię umyślnie zasiedlono różnorodnymi formami życia z niezliczonych światów, mieliśmy być swoistą „biblioteką wszechświata”.
Bardzo dokładne przekazy Alexa oraz jego niezwykle pozytywne i mądre przesłanie dla Ziemian od Andromedan staje się obecnie nie tylko zwykłym źródłem wiedzy, o tym co obecnie dzieje się na naszej planecie, ale przede wszystkim wspaniałą inspiracją do wzięcia odpowiedzialności za los Ziemi i wykreowanie zupełnie nowej rzeczywistości opartej na miłości i harmonii. Dziękujemy Alex za wspaniałą pracę i wielkie poświęcenie.

Michael Tsarion

Michael Tsarion urodził się w Belfaście, w Północnej Irlandii. Jest autorem wielu książek, mówcą, badaczem tzw. teorii spiskowych, lub jak sam woli określać tę dziedzinę – badaczem teorii alternatywnych. Zajmuje się także tematyką astrologii, religii, symboliką, mitologią oraz okultyzmem.
Michael Tsarion dla establishmentu naukowego jest kontrowersyjnym historykiem związanym z Fundacją Paula Salomona w Wirginii i uczy dzieci Indygo w New Age Academy w Berkeley w Kalifornii. Jest przyjacielem znanego badacza okultyzmu Jordana Maxwella, który chwali go, za „prawdziwe duchowe zrozumienie”.

Anthony J. Hilder

Anthony J. Hilder jest twórcą ruchu I strony internetowej The Free World Alliance. Jest ogromnie zdeterminowanym “wojownikiem” o nową, lepszą planetę Ziemię, przez zniszczenie iluminatów, ujawnienie opinii publicznej ich zbrodniczych czynów i ukaranie tych szaleńców. Uznaje ich za wampirycznych krwiopijców żerujących na całej ludzkości.
Anthony J. Hilder jest dziennikarzem śledczym, dokumentalistą. Przez ponad 30 – letni okres swej działalności udzielił ponad 17.000 wywiadów i komentarzy w walce o spełnienie jego wielkiego marzenia – Wolnego Świata pozbawionego wojny, biedy i nienawiści. Wie, że nie uda się tego nigdy osiągnąć, jeśli nie pozbawi się władzy i wpływów obecnie rządzących światem – jak ich często nazywa – „bractwa śmierci”.
Na samym początku pracując w branży medialnej Anthony J. Hilder wyprodukował kilka filmów oraz programów telewizyjnych, jednak po latach doszedł do wniosku, że cały Hollywood jest „rakiem toczącym tyłek dziwki – Ameryki”. Zaczął badać wszystko to co działo się za kurtyną oficjalnych wydarzeń.
Jako jeden z pierwszych producentów nakręcił dokument ujawniający całą prawdę o 11 września – „Illuminazi 9-11” ukazał się już pod koniec 2001 roku. Jest też autorem kilku filmów o słynnej strefie 51, oraz wielu, wielu innych.
Anthony J. Hilder poświęcił spory kawał swego życia na walkę z iluminatami, na walkę o jego wielkie marzenie – wolny świat. Tacy właśnie ludzie zmienią oblicze tej ziemi.

David Wilcock

David Wilcock jest badaczem ufologii, starożytnych cywilizacji, nauki o świadomości oraz poszukiwaczem nowego paradygmatu materii i energii. Jest autorem wielu książek, w których dowodzi swej teorii mówiącej o tym, że na Ziemi oraz w całym Układzie Słonecznym obecnie zachodzi powolna i głęboka zmiana w materii, energii i świadomości.
Wilcock brał udział w wielu programach telewizyjnych i audycjach radiowych, wykładach na terenie całych Stanów Zjednoczonych i Japoni, opublikował mnóstwo artykułów w różnego rodzaju magazynach. Jest także współautorem książki: „The Reincarnation of Edgar Cayce,” (Reinkarnacja Edgara Cayce). Według jego teorii na przełomie 2012 roku nastąpi głęboka transformacja ludzkiego DNA, transformacja, która da człowiekowi zupełnie nowe możliwości duchowe i intelektualne – dziś uznawane za zupełnie wyjątkowe i niezwykłe.
Z powodu jego niezwykłego podobieństwa do słynnego jasnowidza Edgara Cayce wielu twierdzi, że jest on jego inkarnacją.
David Wilcock ma nieoceniony wkład w uświadamianiu ludzkości, że człowiek jest czymś znacznie więcej niż „kupą mięcha” uwięzioną w świecie materii. Ukazuje nam zupełnie nowe spojrzenie na wszechświat, energię i duchowość człowieka, która ma się teraz w nas obudzić i zmienić oblicze naszej planety.


16 odpowiedzi na „9.Bohaterowie tych czasów

 1. Alchemist pisze:

  Hmmm… Minelo sporo czasu. A moze i nie? :)) W kazdym badz razie Oxycort wypowiem sie o Twoim komentarzu.

  Mianowicie… Potrzebujemy funckjonowac jakos w tym swiecie, wszyscy. Ci Bohaterowie tez sa ludzmi i potrzebuja jesc. Rzucili konwencjonalna prace. Niektorzy nie. Podroze kosztuja. Stworzenie seminarium tez nie jest darmowe, wynajecie sali etc. Dopoki system finansowy jako taki, nie upadnie, jestesmy skazani na meczenie sie w takim trybie. Nie umniejszalbym czyjegos autorytetu tylko z powodu robienia platnych wykladow. Nawet jesli powyzsi bohaterowie zdaja sie mylic w swoich teoriach zderzajac sie z innymi swiatopogladami. To nie umniejsza statusu bohatera, dlaczego? Otoz dlatego, ze ” pchaja ” informacje do przodu, tworza, kreuja. Posluze sie przykladem ze swiata biznesu. Chcesz zbudowac firme… Pracujesz nad wizja, biznes planem, etc. Na poczatku zdarzaja Ci sie ” zle pomysly ” denerwujesz sie, ze nie idzie jak nalezy… ale to nie prawda, pozory. Gdyz nawet te zle pomysly, sa pasmem zblizajacym Cie ku dobrym pomyslom. To czesc procesu rozwoju, ewolucji. Bledne zalozenia? Nie. Informacje zwrotne.

  I tak tytulem konca… Nikogo tu nie brakuje, gdyz Ci bohaterowie… Sa tam gdzie byc powinni. Lista miala na celu przyblizenie sylwetki bohatera. Dziekuje.

  Niech swiatlo bedzie z wami.

 2. Anonim pisze:

  bohaterowie naszych czasow to: edward snowden, julian assange i „private” manning

 3. oxycort pisze:

  Patrzac na ta liste nie widze ani jednego bohatera- wszyscy wymienieni powyzej traktuja to jako jazda na fali i robia kase na swoich wystapieniach – sposob na zycie, ale to tylko powtarzanie mniej lub bardziej znanych wersji pogladowych, nazywam ich dobrze platnymi klapaczami… W/g mnie bohaterem jest Jurek Zieba- przypomina on stare metody lecznicze- i nadstawia niezle karku,…za nic. Drugi czlowiek na liscie to Romek Nacht. jest skromny- oszczedny w opiniowaniu i bardzo trzezwy a jednoczesnie swietnie osadzony w obecnych realiach.

 4. dextrr pisze:

  vonnegutt , nietzche ,asimov , the prodigy 🙂

 5. s pisze:

  lool, David Icke? przecież to tuba propagandowa New Age.

 6. relatysta pisze:

  Dlaczego nie Michael Moore?

 7. Dorota pisze:

  A gdzie Nassim Haramein ?

 8. PiKey pisze:

  Alex Collier to Ralph Amagran, cała jego historia została utkana na kanwie opowieści Billy’ego Meiera. Jedna z istot, z którymi kontaktuje się Collier przekazuje mu wzruszające przesłanie – „Miłość, którą wstrzymujesz to ból, który nosisz w sobie” („The love that you withhold is the pain that you carry”). Niestety, są to słowa zapożyczone od jak najbardziej ziemskiej istoty, Ralpha Waldo Emersona. Takich zapożyczeń można odnotować u Colliera znacznie więcej, wystarczy trochę dociekliwości.

 9. brt pisze:

  Mikołaj, naprawde za 2 miesiace możesz sie tu też wpisać. Piękne zestawienie. Jedyne w necie.

 10. Nirlaway pisze:

  Tak zabrakło Schneidera ale dowiedziałam się także o istnieniu 3 innych „przebudzonych” a to bardzo dożo. Proponowałabym jeszcze skromnie kandydaturę Harameina, Wintera oraz wspaniałego Pana Emoto.

 11. Karmel pisze:

  Brakuje mi tu Williama Coopera. Kulkę nawet dostał za swoją pracę.

 12. Majkel pisze:

  Tworząc takie strony Ty też zaliczasz się do tego grona!
  Dziękuje

 13. Karmel pisze:

  A gdzie Philip Schneider? 🙂

 14. Przemeck pisze:

  Bardzo ciekawa strona, szkoda, że nie trafiłem na nią wcześniej.
  Wracając do tematu, proponuję kandydaturę Philla Schneidera do listy. Warto by wspomnieć też o twórcach Projektu Camelot.
  Pozdrawiam

 15. Wielu osób tu nie ma, a powinno, bo… muszę uzupełnić w wolnej chwili a tych brakuje:) Chciałbym w ogóle, żeby ludzie przysyłali propozycje wraz z krótką sylwetką bohatera bo trzeba w sieci jakieś info o tej osobie powyszukiwać…Zapraszam do współpracy! Napisz mi o Russo

 16. Balu pisze:

  Arron Russo jest bohaterem numer 1 bez dwóch zdań, na liscie nie ma go wcale…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s