Alef Stern przewidział zamach w Norwegii

Wydawać by się mogło, że to sen, ale fakty są porażające, bo jak się okazuje po dokładnej analizie powieści Alefa Sterna „Ostatni Lot. Operacja K.” autor przewidział i opisał te wydarzenie w książce. Oczywiście nie byłby sobą gdyby tego nie zakodował.
Wielbiciele twórczości Sterna, analizujący jego książki od 10 kwietnia 2011 roku, odkryli juz wiele faktów, które potwierdziły się w śledztwie blogerów i ustaleniach dziennikarzy w sprawie zamachu smoleńskiego. Alef Stern w wywiadach których nam udzielił na przestrzeni ostatniego pół roku przewidział i zapowiedział też takie wydarzenia:
– śmierć Biskupa Życińskiego,,
http://blogi.newsweek.pl/Tekst/polityka-polska/542771,Kaczynscy-byli-bici-a-olbrychski-kocha-sex-analny.html
– zamach w Moskwie na lotnisku Domodiedowo,
http://blogi.newsweek.pl/Tekst/polityka-polska/542491,Alef-stern-byla-cena-za-glowe-prezydenta.html
– zamieszki w Afryce Egipt, Libia,
http://blogi.newsweek.pl/Tekst/polityka-polska/542771,Kaczynscy-byli-bici-a-olbrychski-kocha-sex-analny.html
– zamieszki Francja i Hiszpania,
– śmierć Osamy Bin Ladena
http://ostatnilot-operacjak.nowyekran.pl/post/12901,alef-stern-o-osamie-bin-ladenie
– lodówka SLD
– deratyzacja PO
http://blogi.newsweek.pl/Tekst/polityka-polska/542975,Alef-stern-powiedzial-w-wywiadzie-ze-po-czeka-deratyzacja.html
– jako pierwszy przewidział, ze szef MFW Straus Khan został wrobiony przez służby w gwałt i tworzenie europejskich sił zbrojnych czyli NATO bis przy trójkącie Wajmarskim,
http://blogi.newsweek.pl/Tekst/swiat/566253,alef-stern-deska-to-poczatek-wiekszego-rzniecia%E2%80%9D.html
A dodatkowo w swojej pierwszej powieści pt. „Pola Laska” przewidział wszystkie wydarzenie smoleńskie i śmierć prezydenta Polski. Mało tego zapowiedział jako przyszłego Prezydenta RP obecnego „Chama” przywiezionego w teczce z daczy mazurskiej. Czyli wszystko się zgadza, a napisał o tym rozdziale  pt. „Miasteczko”.
http://www.pluszaczek.com/2010/07/06/alef-stern-pola-laska-prezydent-miasteczka/ Na dodatek przewidział ubiegłoroczne powodzie i zapowiada, że w tym oku będzie podobnie.
http://blogersek.nowyekran.pl/post/19312,macierewicz-oparl-swoj-raport-na-ksiazkach-alefa-sterna
Tym razem sprawa jest jednak gorąca, bo dotyczy zamachu w Norwegii z 22 lipca 2011 roku. Czy to jakiś zbieg przypadków? Paradoks, a może wizjonerstwo Sterna? Trudno dzisiaj powiedzieć, ale jak ustalili internauci  siedzący mocno w książce „Ostatni Lot. Operacja K.”, tam zostało wszystko opisane ze szczegółami już 9 miesięcy temu. Zastanawiają się nawet, czy nie jest to okres wykluwania się mocy słów tego pisarza?

Przechodząc do konkretów, w powieści opisano dokładnie zamach w Oslo i na wyspie Utoya! Mało tego, nawet zostały podano współrzędne geograficzne, liczba ofiar oraz zamachowców! Jak ustalili ludzie analizujący książkę, z treści można też wyczytać datę oraz godzinę zamachu! Wiem, że  w tym momencie staje włos na głowie, ale żeby nie być gołosłownym przywołam ustalenia poczynione na podstawie tekstu „Ostatniego Lotu” Alefa Sterna.

A więc tak, w książce dziennikarka Ewa Gebron ginie w zamachu, gdy jedzie na spotkanie z niejakim Kovacem. Warto też zauważyć, że Ewa Gebron podróżuje z Ajutaji do Chiang Mai i do Granic Laosu. A granice Chaosu powstają na wyspie Utoya, a Ewa Gebron czytana wspak to Norbegawe B-W czyli NORWEG AB.
Internauta Szymonek dogłębnie analizując powieść zobrazował te wyliczenia następująco:
– 1 kwietnia 2010 – cyfrowo to 1 04 2010 w tej dacie mamy zapisaną datę zamachu w Oslo,
–  daje nam ona dwie jedynki czyli rok 2011,
– 5 i 2 czyli dzień miesiąca 22,
– 5 i 2 czyli 7 miesiąc w kalendarzu lipiec.

 

Ale się pomylił gdyż ten rozdział jest datowany na 1 kwietnia 2010 roku, a więc:
1 kwietnia 2010 czyli 01042010
Daje nam dwie jedynki czyli rok 2011
4 dzielone na dwa daje nam dwie dwójki czyli 22 – dzień
A 1 + 4 + 2 czyli suma cyfr daje nam 7 czyli miesiąc.

 

Szymonek twierdzi iż godzinę zamachu w Oslo da się również odczytać z „Ostatniego Lotu” i w tej kwestii juz się ie myli! W powieści Ewa Gebron – miała wypadek o 15:20, a o tej godzinie, czyli o 15:20 był wybuch w OSLO. A teraz trzymajcie się mocno foteli będzie najlepsze! Wypadek Ewy to był jej OStatni LOt czyli OSLO!

Co więcej można dodać? Choćby wpis internauty Acastusa ze strony http://www.alefstern.pl/tablica.html OStatni LOt – i tak to 22 lipca w ważną dla Alefa datę – wystarczy zajrzeć do książki, do rozdziału datowanego na 22 lipca, który można znaleźć np. tutaj http://ostatnilot-operacjak.nowyekran.pl/post/17225,rozdzial-siedemnasty-warszawa-kawiarnia-e-wedel-21-lipca-2008 Co więcej jest to ostatni opublikowany na NE rozdział książki tak jakby celowo wisiał!
Dla okultystów 22 lipca 2011 to bardzo ważna data składania ofiar. 2011 czyli 2 razy 11 tzn. 22 i 7 czyli kosa – żniwa kości – jak mawia Alef Stern.
Wydarzyło się to co miało się wydarzyć w miejscu które Alef zawarł w tytule OStatni LOt czyli OSLO! OSLO jest kontynuacja zamachów opisanych przez Alefa w książce „Ostatni Lot. Operacja K”.

Wyspa na, której dokonano zamachu po norwesku nazywa sie Utoya AS, a wymawia się OTO JA AS! W powieści można też znaleźć współrzędne wyspy na stronie 399 są podane nawet współrzędne miejsca wypadku 60 i 10. Ewa jechała 60 na godzinę, głowa rozpadła jej się na tysiąc kawałków. Czyli 1000 więc mamy długość i szerokość 60 i 10, a oto współrzędne wyspy 60.023568,10.247154 – zgadza się, bingo wg. mapy gogle.

Mało tego w książce Alefa Sterna Szymonek znalazł nawet inicjały zamachowca AB. Doszedł do tego, bo często w omawianym rozdziale występuje konstrukcja, że zdania zaczynają się od A, a kolejnym słowem jest słowo na duże B. Mamy więc: „A Bangkok, A Budda”. A teraz finał – Alef polecił Ewie Gebron odwiedzić Białą świątynię! Co to oznacza?

To jest najciekawsze  Ewa tam się czuła jak mała dziewczynka zabrana do krainy Królowej Śniegu! Kraina Królowej Śniegu i Ewa Gebron – ewidentnie chodzi o Norwegie. Na dodatek ten milion lustereczek – to jest pętla z początkiem książki i nawiązanie do Królowej Śniegu i do „Poli Laski”.

A wracając do rozdziału o zamachu w Norwegii – ZŁOTY TRÓJKĄT!!!!
W tym rozdziale Alef zawarł wszystkie symbole masonerii. O czym napisał na nE w swoim artykule Ewidentny Oszust. Alef przewidział, że kierunek śledztwa i obciążeń za zamach zostanie sprowadzony na masonerie. W powieści Na stronie 396 mamy Złoty Trójkąt, a na stronie 397 mamy Wat Rong Khun – mamy atak na WTC i Wilekie OKo Opatrznośći!!!

Najświeższa informacja ze strony Alefa Sterna gdzie badania internautów wywołały gorącą dyskusje na tablicy. Ludzie prześcigają się w wyszukiwaniu i doszukiwaniu tego w powieści czego tam nawet nie ma. To tylko maleńka próbka dyskusji ze strony Sterna:
„Rozdział Siedemnasty Warszawa …”
Obrazek opakowania czekolady z datą/nazwą zakładu (dawny Wedel)
22 LIPCA
„NA ROGU ULICY SZPITALNEJ…”
reszta małymi czyli mało istotna. Czyli mamy:
22 LIPCA NA ROGU ULICY SZPITALNEJ
„…
– Wiesz dlaczego dziś się tu spotykamy? – nagle zmienił temat.
– Nie.
– Z okazji urodzin i śmierci.

– On miał 23 lata i jak dioda LED przestała odbijać światło w jego oczach, a ja będę miał 32 jak wszystko się wypełni i diodami LED rozpieprzy wszystkim łeb.
…”
Rozmawia EWA GEBRON i ktoś – ALEF?
Ktoś mówi, że spotykają się z okazji śmierci oraz, że jak będzie miał 32 lata jak wszystko się wypełni i diodami LED rozpieprzy wszystkim łeb.
Reasumując:
22 LIPCA NA ROGU ULICY SZPITALNEJ
NORWEG AB LAT 32
OKAZJA/EVENT ŚMIERCI
WYPEŁNIA SIĘ/NASTĘPUJE I ROZPIEPRZA WSZYSTKIM ŁEB
Sprawdźcie przy jakiej ulicy nastąpił zamach. Dla ułatwienia:
http://bi.gazeta.pl/im/6/9995/z9995136X,Obszar-wybuchu.jpg
skrzyżowanie Grubbegata i Hospitalsgata
Na razie tyle czytam i analizuję dalej…

Ktoś pozdrawia.

Oczywiście, by nie być gołosłownym po takich szokujących ustaleniach internautów poprosiłem Alefa Sterna o komentarz w tej sprawie. Pisarz zgodził się wyjaśnić mi te wszystkie kwestie w kolejnym wywiadzie, który ukaże się po niedzieli.
Fiatowiec
Dziękuję za pomoc w napisaniu  tego opracowania Blogerowi Sekowi.
Alef Stern jest autorem książki – Pola Laska – która ukazała się w 2009 roku opisywała zamach na Prezydenta i delegację oraz książki – Ostatni Lot. Operacja K. – która ukazała się w 2010 roku i opisuje przyczyny zamachu. Kolejny tom Operacji K. już wkrótce.
Reklamy

2 odpowiedzi na „Alef Stern przewidział zamach w Norwegii

  1. franc pisze:

    Dziś 7 września, no i co? A jakie powodzie były w 2011! A.S. zawsze przewidzi wszystko … po czasie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s