„Czas przebudzenia: Od iluzji do wolności” – 27/28 kwiecień, Warszawa – Akademia44 (Warsztaty z Mikołajem Rozbickim)

akademia44.3

CZAS PRZEBUDZENIA: OD ILUZJI DO WOLNOŚCI (1)
TWOJA ROLA W PROCESIE GLOBALNEJ TRANSFORMACJI ŚWIATA

(Warszawa, 27-28.04.2013)

ja5

Prowadzący: Mikołaj Rozbicki

Na naszych oczach realizuje się ogromna transformacja świata obejmująca wszystkie obszary naszego życia – społeczne, ekonomiczne, polityczne i moralne. Jednak te wielkie zmiany zaczynają się przede wszystkim w naszym wnętrzu, gdyż to właśnie indywidualna zmiana świadomości każdego z nas wpływa na to, co dzieje się obecnie na świecie. Majowie i inne starożytne kultury posiadające ogromny wgląd w tajniki czasu i wielkie kosmiczne cykle właśnie o tym mówiły w swych przekazach. Między rokiem 2008 a 2016 widzieli oni wielkie okno zmian dla ludzkości, w którym każdy z nas będzie musiał zmierzyć się z nową energią kreującą nową rzeczywistość.
Stara epoka energetycznie już się skończyła, rozpoczęła się nowa. Co to jednak dla nas oznacza? Jak odnaleźć się w tych nowych czasach? Dokąd prowadzą nas te zmiany i jakie mamy na nie wpływ?
Nasza obecna cywilizacja oparta była na koncepcjach materializmu, zamknięta w logice i umyśle. Dziś na wagę złota leży zrozumienie natury umysłu, jego funkcjonowania oraz programowania w jego prawidłowej relacji z naszym sercem, czyli intuicją oraz świadomością, która jest pierwotna względem wszystkiego. Świat ciała i emocji to kolejne sfery doświadczania, które wymagają dziś zrozumienia i uzdrowienia. Na tych właśnie polach zachodzi w świadomości ogólnoludzkiej ogromna transformacja starych  wzorców funkcjonowania na zupełnie nowe. To jest właśnie zaczątek Nowej Cywilizacji, która wypłynie ze społecznych, globalnych zmian wartości moralnych, zmian postrzegania życia i istnienia, zmian priorytetów życiowych. W pewnym sensie wracamy do spuścizny mądrości i wiedzy naszej pradawnej cywilizacji, a jednocześnie budujemy nowe wzorce już kosmiczne.
Podczas warsztatów – także dzięki materiałom graficznym i video opowiem jak przebiega transformacja świata i zmiany globalne – dokąd one prowadzą, czego się można spodziewać w najbliższym czasie. Opowiem jakie zagrożenia, ale i przede wszystkim szanse i perspektywy niesie dla nas Nowy Czas  – dla każdego indywidualnie oraz dla całej ludzkiej cywilizacji.
Na warsztatach: „Od iluzji do wolności” dowiesz się o tym, jak kreować własne życie, jak programować własny umysł oraz jak usuwać z niego szkodliwe programy, jak odróżnić intuicję od rozumu, jak realizować się w Nowej Epoce, jak zadbać o własną wewnętrzną harmonię i szczęście, jak zadbać o sferę ciała i emocji, jak prawidłowo rozumieć rolę wychowania dzieci w rozwoju każdej istoty, jak przestać się bać życia i je pokochać.

fractal cosmoskonf 1Początek Nowego Świata rodzący się naszej duszy - Aleksander Deyev b

 

Termin:
27-28.04.2013

Czas trwania: Sobota     godz. 11.00 – 18.00 

Niedziela  godz.   9.00 – 15.00
Koszt: 340zł

Miejsce: Akademia44 

Aleja stanów zjednoczonych 53/515, 04-028 Warszawa

Wpłaty proszę dokonywać osobiście lub na konto:

Akademia44
04-028 Warszawa
Bank PKO BP 97 1020 1127 0000 1102 0202 8710
z dopiskiem „Czas przebudzenia 1
(potwierdzenie przelewu proszę przesłać na mail doriank@akademia44.pl)

AKADEMIA44

akademia44.2

akademia i miko

Reklamy