4 lata Czasu Przebudzenia już za nami. Przed nami eksplozja medialnej kreatywności:)

2015 rok dla Czasu Przebudzenia to rok zupełnie nowych wyzwań medialnych. Oczywiście ostateczny obraz moich propozycji będzie się jeszcze krystalizował, ale poniżej składam na Wasze ręce wstępne Menu audiowizualne, jakim będziecie się Pańtwo posilić w nadchodzącym roku. Będzie ciekawie!

(Poniżej tytuły i wizualizacje, pod którymi znajdziecie Państwo szczegółowe opisy nowych serii)

          RED ALERT USA                Gry Wywiadów                Archiwum X

red2 spygame x files

       Śmiech na Sali               Sprawy Polskie                  Medialny Matrix

smiechpolska-pl-poland-pologneprl

   Gra zwana Życiem              Praktyka Spisku                              III RP

deusex  russia  układ zamknięty

 Ekonomia po prostu

zarówki

***

 W TYM ROKU MIJA JUŻ 4 ROK DZIAŁALNOŚCI POD EGIDĄ „CZASU PRZEBUDZENIA. PROJEKT MÓGŁ PRZETRWAĆ I ROZWIJAĆ SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM DZIĘKI WAM – WIDZOM, SŁUCHACZOM, UCZESTNIKOM WYKŁADÓW I WARSZTATÓW W CAŁEJ POLSCE ORAZ WSZYSTKIM DARCZYŃCOM I SPONSOROM SPOŁECZNYM. DLA WAS WSZYSTKICH WIELKIE UKŁONY I PODZIĘKOWANIA OD SERCA ZA WIELOLETNIE WSPARCIE.

DZIĘKUJĘ I PROSZĘ O WIĘCEJ;)
PS. WSPIERAJĄC CZAS PRZEBUDZENIA WSPIERASZ WŁASNE PRAWO DO INFORMACJI, EDUKACJI I ROZWOJU ORAZ ZYSKUJESZ CIEKAWE PRODUKTY MEDIALNE I SPOŁECZNE.

Wesprzyj Czas Przebudzenia

Zapraszam również do przeczytania mojej książki napisanej już jakiś czas temu na temat przeszłych, obecnych i przyszłych wydarzeń światowych (KUPISZ TUTAJ). Zakupując ją także wspierasz konkretnie autora i ideę Czasu Przebudzenia.