Rozbicki rozkręca medialną rewolucję Internetową 2017 na Facebooku! Audycja LIVE zawsze w niedzielę o 20.00!

Internet to rewolucja informacyjna dla świata mediów. Od jakiegoś już czasu wolność słowa rozkwita  w pełni medialnej różnorodności internetowej. Korzystamy z komunikatorów masowych, by rozpowszechniać kluczowe dla nas wszystkich informacje – informacje czasem niewygodne, czasem bardzo trudne, czasem brutalnie zakazane i niechętnie „notowane” przez mainstreamową telewizornię, czasem nowatorskie, a czasem… kosmiczne. Wolność ekspresji, wielość źródeł informacji, wolny wybór kanałów, portali i komentatorów wszystkiego co się wokół nas dzieje. Zapraszam na Facebook, gdzie znajdziecie nie tylko bieżące informacje co u mnie nowego, ale i newsy z Polski i świata oraz: najciekawsze zjawiska w sieci, komentarze, opinie, produkcje niezależne i wszelakie ciekawostki ze świata mediów!

* Mój profil:

https://www.facebook.com/mikolajrozbicki

* „ALTERMEDIUM – Wiadomości z Polski i Świata” na FB:

https://www.facebook.com/groups/530492140297509/

ALTERMEDIUM: miejsce wymiany informacji alternatywnych, niedocenianych, niedostrzeganych lub pomijanych w mediach głównego nurtu, miejsce swobodnej dyskusji, wymiany myśli i poglądów. ALTERMEDIA, stają się głównym nurtem, zaś korpo-media odchodzą do lamusa w dobie Internetu. Żeby poznać świat i rzeczywistość na tyle obiektywnie, na ile się da – trzeba zaczerpnąć z wielu różnych źródeł różnych opinii, informacji, interpretacji, z różnych punktów widzenia.

Serdecznie zapraszam do komentowania, lajkowania, reagowania i dyskutowania w szacunku do wszystkich uczestników debaty – bądź częścią INTERNETOWEJ REWOLUCJI INFORMACYJNEJ XXI WIEKU!

* Projekt Nowe Media na FB: – czyli nasze zmagania z budową profesjonalnej TV

https://www.facebook.com/projektnowemedia/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii *Audycje TV Nowego Świata, *Video komentarze Mikołaja R.. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.