RED ALERT – USA 2015: Czy amerykanom grozi Stan Wojenny i zapaść ekonomiczno-społeczna?

red2Zajawka nowego cyklu „RED ALERT w USA”, w którym zobaczycie najnowsze raporty i analizy sytuacji w kraju naszego obecnego sojusznika politycznego, mocarstwa światowego – czyli Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Kulisy wydarzeń politycznych, ekonomicznych, społecznych, kulturowych, militarnych – a więc USA jakich nigdy nie znałeś. Jest to jednocześnie także inicjatywa kooperacji medialnej polskich Internautów nt. dynamicznej sytuacji w USA (wymiana informacji, komentarze, analizy, dyskusje).

Raporty z USA stanowią ważny punkt w ocenie pozycji strategicznej nie tylko Polski, ale i całego świata zachodniego, opartego na systemie sojuszy i umów gosp. z USA jako Hegemonem. A co dzieje się, jak imperium stanowiące dotąd „Strażnika zasad” i odgrywające „policjanta światowego” upada na kolana i słabnie…? Jak poradzi sobie świat, jak poradzi sobie Europa i jak poradzi sobie Polska? Ale równie ważne, co wojna domowa oznacza dla przeciętnego Amerykanina…?
Niebawem więcej informacji.
Ten wpis został opublikowany w kategorii *Audycje TV Nowego Świata, *Video komentarze Mikołaja R., Aktualności, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.