Czy jest miejsce na WIELKĄ DEBATĘ ws. przyszłości altermediów w Polsce…? Propozycja konkretnych rozmów i działań.

Hasło zostało rzucone. W czasach, w których obecnie żyjemy w naszym pięknym kraju o przyszłości Polski i Polaków decydować będzie kształt prawdziwie niezależnych i profesjonalnych mediów. To ich zadaniem bowiem jest dostarczanie rzetelnych informacji o sytuacji wewnętrznej kraju i wydarzeń z zagranicy – jest to fundamentalny warunek narodzin jakiegokolwiek zdrowego ruchu obywatelskiego, narodowego, oddolnego na rzecz uzdrowienia sytuacji Polski w każdym wymiarze naszej egzystencji.
O tym także będę mówił jako gość Konwentu Świadomości Fraktalnej 16 sieprnia br. w Gdańsku:
konwentPotrzebna jest zatem debata wszystkich zainteresowanych mediów niezależnych o przyszłości tego ważnego obszaru komunikacji społecznej oraz o wszystkich możliwości współpracy i koordynacji działań nadawców masowych, by osiągnąć przez to realny sukces dla Polski. Tym sukcesem będzie stworzenie podwalin pod prawdziwie rzetelny, nowoczesny i zróżnicowany system medialny, zapewniający Polaków dostęp do obiektywnych i rzetelnych informacji o tym co się wokół nas dzieje, a przez to także pozwalający wreszcie nam wszystkim dokonywać odpowiednich wyborów w każdej dziedzinie życia.
Rzucam pomysł debaty i zobaczymy, kto ten pomysł poniesie, kogo on realnie zainteresuje…

Ad vocem, w temacie, bo mądrze chłop gada – polać mu!;)

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii *Audycje TV Nowego Świata, *Video komentarze Mikołaja R., Aktualności, Dzialalność publ. i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.