Wampiryzm starego świata a energia miłości Nowego. Lata 2013 – 2016 w mych wizjach oraz kilka słów jeszcze o mojej własnej transformacji

432
O wampirach i wampiryzmie napisano wiele książek oraz nakręcono wiele filmów. Niektórym wydaje się, że to tylko fikcja, ale nic bardziej mylnego. Na poziomie energetycznym ludzkość w przeważającej niestety większości została przemieniona właśnie w wampirów energetycznych okradających się wzajemnie z siły życiowej, co oczywiście z samego szczytu zarządzane jest (jeszcze trochę tylko) przez kastę – nazwijmy to – nad wampirów, którzy z kolei wysysali siłę energ. z całości matrixowej populacji. Czynili to od wieków z ukrycia z użyciem dokładnej wiedzy o naturze rzeczywistości (okultyzm, satanizm, czarna magia) oraz za pomocą struktury sekt fraktalnie wbudowanej w najważniejsze instytucje kreujące nasze życie. Ta sekta nad sektami była zawsze mózgiem operacji i kierowała najważniejszymi wydarzeniami na świecie, by zwyczajnie się najeść. Tylko, że teraz zasoby „jedzonka” oraz czas na „strawę” powoli się kończą, a wiara naszych pradawnych „Draculów” (Draco – dziwna zbieżność…), że w Nowej Epoce dalej można będzie się obiadać bezkarnie była na szczęście tylko pustym marzeniem wygłodniałych istot chorych na władzę i kontrolę… (Czytaj więcej). 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Channelingi, Natura rzeczywistości, NWO i tajne projekty, Transformacja Świadomości Globalnej, Świadome życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.