Znaj siebie – klucz do spełnionego życia w czasie transformacji. Kontakt z naszą duszą, serce oraz gierki Ego

ego3

Ostatnie trzy miesiące nie wiele pisałem. Był to czas podróży w mój świat wewnętrzny, czas poznawania samego siebie, odzyskiwania kontaktu z własną duszą oraz rozpoznawania gierek ego. Teraz nadszedł czas, by parę ważnych rzeczy przekazać. Jest to bowiem wiedza niezmiernie ważna szczególnie teraz – w procesie wielkich zmian energetycznych, które zachodzą coraz szybciej. A tutaj najistotniejsze jest znać prawidłową odpowiedź na pytanie: Kim jestem i czego tak naprawdę chcę w tym życiu…?
W mojej poprzedniej audycji (poniżej zamieszczonej) dość sporo po raz kolejny mówiliśmy o zmianach energetycznych na planecie, co oczywiście konkretnie wpływa na ludzi i ich  funkcjonowanie. Jest to bardzo ważna informacja, bo wiedząc na czym ten proces polega możemy też zrozumieć jak to na nas wpływa i co jest w tym momencie kluczowe dla naszego indywidualnego życia. Chodzi tu o określone podpowiedzi na ten szalony czas wielkich zmian i przełomów. (Czytaj więcej).
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Natura rzeczywistości, Transformacja Świadomości Globalnej, Świadome życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.