Rozmowa z Marianem Kowalskim – liderem ONR-u

Och, już doskonale wiem, że dla wielu będzie to kontrowersja, że człowiek piszący o Nowym Świecie, transformacji i globalnej świadomości rozmawia z liderem ruchu narodowego… Ale właśnie o to mi chodzi – o łamanie barier, rozmawianie z ludźmi, przełamywanie sztucznych granic. Jako ludzie jesteśmy tak naprawdę tacy sami, choć w różnych momentach rozwoju i świadomości tego co się dzieje.
Wszyscy jednak szukamy drogi, wszyscy – tak jak podczas spotkania w Gdańsku „Platformy Oburzonych” – szukamy tego co wspólne, by wreszcie jako społeczeństwo stanowić jedność. Czy globalna świadomość jest sprzeczna idei narodu? Z całą pewnością nie. Jeśli podejdziemy do tego, jako wspólnotowej więzi historyczno-kulturowej, która ukształtowała nasz charakter i zrozumiemy, że narody to mniejsze rodziny znacznie większego rodu/rasy ludzkiej… To system NWO chce zabić indywidualizm we wszelkich przejawach, chce ujednolicić, ustandaryzować – masmix kulturowo społeczny – oto świat Orwella. Niech każdy zachowuje indywidualność, niech każdy rozwija swą unikalność, która poprzez poczucie globalnej ludzkiej jedności nabiera jeszcze większego piękna. Jedność w różnorodności, różnorodność w jedności – a wszystko to na bazie wolności i tolerancji. Oto Nowy Świat, ale jeszcze nieco drogi przed nami i pracy. Pracy głownie nad samymi sobą. A poniższa rozmowa jest jednym z procesów temu służącym. Bo wszyscy szukamy wspólnego. Wszyscy chcemy innego świata.  
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ciekawe wywiady, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.