Cała nadzieja w grawitacji – inż. Andrzej J. Kraśnicki

Wiele uwagi i słów na różnych zjazdach, sympozjach i kongresach naukowych poświęcono zbliżającemu się wielkimi krokami totalnemu, światowemu kryzysowi energetycznemu. Zasoby węgla, ropy naftowej, gazu wyczerpują się w zastraszającym tempie i ich brak może dopaść ludzi w okresie najbliższych 30 – 50 lat. Nie mówiąc już o tym, że jest zwykłym marnotrawstwem spalanie tych cennych surowców. Można z nich, bowiem produkować tysiące różnych użytecznych rzeczy. Spalanie ich jest zwykłym barbarzyństwem, choćby ze względu na zatruwanie najbliższego, naturalnego środowiska człowieka. Mówi się tam dużo o różnych rodzajach energii ze źródeł odnawialnych /Free Energy/ jak wiatru, słońca, wody rzek i fal morskich oraz energii atomowej. (Czytaj więcej)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Natura rzeczywistości, NWO i tajne projekty i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Cała nadzieja w grawitacji – inż. Andrzej J. Kraśnicki

  1. szczepan1 pisze:

    Podstawy teoretyczne silnika grawitacyjnego opracował polak Wojciech Szczepan Cholewa w swej jednolitej teorii grawitacji i elektromagnetyzmu zgodnej ze STW. ( dostępna google: „Wojciech Szczepan Cholewa)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s