21.12.2012 to dopiero początek! Przed nami 3 lata rewolucyjnych zmian na każdym poziomie – nikt za nas tego nie zrobi!


Już niewiele czasu pozostało do słynnej daty 21 grudnia 2012 roku – wyznaczonej przez Majów jako koniec jednej epoki, a początek drugiej. Czy to znaczy, że 22 grudnia obudzimy się w innym świecie? I tak i nie. Tak – bo energetycznie zupełnie inne siły od tej pory będą dominowały na naszej planecie, co pociągnie za sobą lawinę kolejnych fundamentalnych zmian. Nie – gdyż nic nie stanie się na pstryk palca, nie znajdziemy się od razu u bram raju… Ten raj trzeba wspólnymi siłami zbudować i ten potencjał zrealizować. Zmiana bowiem głownie objawia się właśnie przez nas – ludzi…        
 (Czytaj więcej)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty, Transformacja Świadomości Globalnej, Świadome życie i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „21.12.2012 to dopiero początek! Przed nami 3 lata rewolucyjnych zmian na każdym poziomie – nikt za nas tego nie zrobi!

 1. Anonim pisze:

  MURIN.KAŻDY SIĘ BAŁ DATY 21.12.2012.JEDNAKŻE NIC SIĘ TAKIEGO STRASZNEGO NIE STAŁO.A KIEDY MA NASTĄPIĆ KONIEC ŚWIATA TO TYLKO WIE SAM BÓG.JAK BĘDZIE POPRAWA LUDZI NA ŚWIECIE TO ŻYCIE NA ZIEMI BĘDZIE PRZYDŁUŻONE.JAK ZACZNIE PANOWAĆ ZŁO NA ZIEMI TO ŻYCIE NA ZIEMI ZOSTANIE SKRUCONE PRZEZ BOGA.

 2. max pisze:

  Za kilkadziesiąt lat poumieracie i zobaczycie że te bzdury to tylko kupa z waszych bani. A po was będą inni ludzie, nowe ‚ezo-debilne’ daty i tak przez tysiąclecia.

 3. jas pisze:

  centralna os magnetyczna

 4. wierzewmatrix pisze:

  Warto posłuchać i obejrzeć twórcą jest A.Bagiński rozpoznawalny dzięki animacji pt „Katedra” świetna muzyka zespółu Job Karma http://www.youtube.com/watch?v=WFVjnK6QIP4

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s