Szykuje nam się drugi okrągły stół w Polsce…

Marsz prezia Komorowskiego: sceny żałosne niczym z filmu”Miś”, przypominające największe absurdy i tanią propagandę PRL-u, no i u jego boku ciekawe postacie: Roman Giertych oraz Michał Kamiński – jeszcze nie tak dawni patrioci i krytycy systemu… Drogie Panie i Panowie: szykuje nam się drugi okrągły stół, a przynajmniej są czynione ku temu starania.
Zauważyłem już ten trend kilka tygodni temu. Momentem przełomowym stał się czas po Euro, gdy nagle okazało się, że PiS ma coraz większe poparcie, nawet większe niż PO. Wówczas media nagle lekko zmieniły front, co mocno zwróciło mą uwagę. Po pierwsze zaczęły krytykować lekko rząd i Tuska, przypominać mu obietnice i pokazywać, że nie wiele się dzieje. Po drugie, nagle w studiach telewizyjnych i radiowych zaczęły pokazywać się dawno nie widziane twarze – ludzi z prawicy i innych krytycznych publicystów, którzy wcześniej byli jednak wypychani. Kluczem była tu tzw. „rozsądek” i umiarkowanie tychże postaci względem obecnego systemu…
A więc co to oznacza?
Ni mniej ni więcej tylko to, że rząd Platformy i Tuska się zużył jako formuła wprowadzania w Polsce NWO, ludzie masowo już odwracają się od tego nurtu, więć żeby utrzymać jakąś tam jeszcze wiarygodność mediów i syst. politycznego trzeba jest zmienić marionetki. podstawić inne – stare (Tusk and company – nawet będzie można poświęcić, to i tak marionetki, ciepłą posadkę za granicą za pewne otrzymają). Tu miał zapewne odegrać swą rolę Palikot, ale jak widać, ludzie nie kupują go masowo i większość od razu zorientowała się o co chodzi. No i powstał problem, więc szuka się teraz na tyle umiarkowanych i sprzedajnych przedstawicieli polityki, mediów, kultury, rozrywki i religii, aby można było dogadać się z nimi jako „front jedności narodu” ratujący Polskę w trudnych czasach kryzysu przed szaleństwem „narodowo-faszystowskiego radykalizmu”…
Grunt się Panowie wali pod nogami, nieprawdaż…? Smoleńsk wypływa, kłamstwa mediów wypływają, służalczość aparatu bezpieczeństwa i prokuratury ujawnia się, antyludzkie działania rządu są coraz jawniejsze, a ludzie coraz mniej kupują ten kit.
Więc trza zrobić myk, i kolejny okrągły stół, by swe dupska ratować. Patrzcie teraz uważnie, zwróćcie uwagę na detale. Giertych i Kamiński już pokochali III RP, już kochają najbardziej żałosnego i sprzedajnego Prezia jakiego chyba historia widziała.
Bądźcie czujni i nie dajcie się nabrać po raz kolejny na inscenizowaną „niby zmianę” jaka się ewidentnie szykuje.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty, Zamach w Smoleńsku i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Szykuje nam się drugi okrągły stół w Polsce…

 1. „Boga prawdopodobnie nie ma”

  (…) Małe dziecko mówi: „Proszę, nie szufladkuj mnie. Pozwól mi dorosnąć i wybrać samodzielnie”. Czyli: nie dawaj swoim dzieciom żadnego wychowania religijnego; same dokonają wyboru, gdy będą starsze. To sugeruje, że religijne wychowanie, posyłanie dzieci na katechezę, może im odebrać wolność wyboru, co przeczy faktom…

  Ale nie w tym rzecz. Mimo usilnych starań nie znalazłem żadnego plakatu z zaleceniem: „Nie mów do swoich dzieci, niech wybiorą swój ojczysty język, gdy dorosną”.

  Ani takiego: „Nie karm swoich dzieci, niech same zdecydują, co chcą jeść, gdy dorosną”. W końcu poszukałem takiego: „Nie ródź dzieci. Poczekaj, aż same poproszą, by się narodzić”. Spotkał mnie, niestety, zawód. Ciekawe dlaczego, skoro logika jest w zasadzie taka sama (…)
  Całość http://katonnajmlodszy.wordpress.com/2012/11/16/boga-prawdopodobnie-nie-ma/

 2. klaudia pisze:

  http://www.youtube.com/watch?v=iOcjLridx74 – Chwilowe zaćmienie umysłu? Wyrafinowany żart? Obaj panowie nie wyglądają na gości tryskających na co dzień choć krztyną poczucia humoru, wręcz przeciwnie, to panowie raczej smutni.

  Pewnie w swoim gronie na co dzień już tak rozkminiają – a tu nagle ich chwilowo zaćmiło (ponoć skutki zaćmienia Słońca są już zauważalne tydzień wcześniej), że są jednak na żywo…

  Dla niedowiarków całość nagrania (trzeba kliknąć na ‚Rozmowa Jacka Żakowskiego z Radosławem Sikorskim, szefem MSZ’):

  http://www.tok.fm/TOKFM/0,88789.html – 7/8 minuta

  Rozmowa miała miejsce w ubiegły piątek 9 listopada rano.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s