Cała Polska nagrywa marsz 11.11.12! – Czujne oko nad „władzą!

Inicjatorzy akcji:

Davidicke.pl, Radio Bez Cenzury, Serce Nowego Świata

            

Cel: Nadzór nad pokojowym przebiegiem marszu, niedopuszczenie do prowokacji władz i służb specjalnych, nagranie prawdziwego przebiegu wydarzeń
Opis:
Nauczeni doświadczeniem z poprzednich lat i próbami wykorzystywania przez władze wszelkich okazji, świąt niepodległościowych, zgromadzeń i protestów w celu wywoływania zamieszek, podziałów, wojen, agresji za pomocą prowokatorów oraz nierzetelne i często kłamliwe relacje mediów głównego nurtu – w celu wykorzystania tych zdarzeń do wprowadzania kolejnych ograniczeń, zakazów, odbierania wolności obywatelskiej i wolności słowa:
Zwracamy się za apelem do wszystkich uczestników Marszu Niepodległości 11.11.12 roku, wszystkich mieszkańców Warszawy będących w pobliżu lub mieszkających w okolicy, aby nagrywali telefonami komórkowymi, kamerami cyfrowymi i innym sprzętem video przebieg marszu, zachowania Policji i wszystkie okoliczności tego wydarzenia.
Uwaga:
Celem akcji nie jest prezentowanie jakichkolwiek konkretnych poglądów politycznych, ekonomicznych czy religijnych. Jej celem jest dobro wszystkich obywateli, spokój i bezpieczeństwo oraz merytoryczny przebieg dialogu społecznego.
Akcja na Facebooku: http://www.facebook.com/events/105604679602554/?context=create
Akcja na SNŚ: http://sercenowegoswiata.pl/start/events/viewevent/12-ca%C5%82a-polska-nagrywa-marsz-11-11-12-%E2%80%93-czujne-oko-nad-%E2%80%9Cw%C5%82adz%C4%85.html

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, NWO i tajne projekty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

17 odpowiedzi na „Cała Polska nagrywa marsz 11.11.12! – Czujne oko nad „władzą!

 1. Arkturus pisze:

  Dosadnie powiedziane, ale tak to niestety wygląda.

 2. Arkturus pisze:

  haha haha :). A ty skąd się chłopczyku urwałeś? :)))

 3. WzK pisze:

  I co, nagraliście jak bandy kibolskich prymitywów, pseudo patriotów niszczą naszą Stolicę?

 4. haha pisze:

  Haha, ja pierdole ale jesteście zabawni, rozwijanie świadomości, jak przekroczycie dwudziestke to zaczniecie myśleć racjonalniej.

 5. Arkturus pisze:

  I co z tego że pojęcie nacjonalizmu i nazimu nie do końca się pokrywają. Obydwie te postawy nie prowadzą do rozwoju świadomości, a na tym tu się skupiamy. Skupianie się na własnym narodzie/państwie/kraju, sprawia, że zapominamy, że jako mieszkańcy tej planet jesteśmy jednością. A to tylko początek. Następnym krokiem jest odczuwanie jedności na poziomie galaktycznym, a potem na poziomie Wszechświata.

 6. piesnalewakow pisze:

  O czym ty mówisz pewnie stałes z bandytami pedałami i zbirami z niemiec naprzeciw Polaków . .Zasada wasza jest ,,łapac zlodzieja ” , bo to tacy jak ty są naprawdę faszyzmem

 7. piesnalewakow pisze:

  Rasti bredzisz jak zwykle kup wiecej papieru toaletowego ,do tego co masz zamiast rozumu

 8. Rasti pisze:

  Nie bez powodu narodowców i faszystów wymieniłem osobno. Różnice są, ale nieznaczne. Wszystkie te poglądy są na bardzo niskim poziomie tj. czakry podstawy.

 9. Nacjonalista pisze:

  Nacjonalizm (z łac. natio – naród) – postawa społeczno-polityczna uznająca naród za najwyższe dobro w sferze polityki. Nacjonalizm uznaje sprawy własnego narodu za najważniejsze. Głosi solidarność wszystkich grup i klas społecznych danego narodu.
  Jesli nie widzicie różnicy miedzy faszystami, nazistami a nacjonalistami to życzę dużo zdrowia. Co wy widzicie złego w byciu nacjonalistą i dlaczego porównujecie nacjonalistów do Hitlera itd?

 10. Rasti pisze:

  Też mnie dziwi to wspieranie tak prymitywnych grup, które stoją za Marszem Niepodległości. To przecież przeciwna strona wysoko rozwiniętych istot. Co łączy te dwie grupy? Z pewnością pierwsza chce przejąć, rozbić tę drugą, która może zmienić świat na pełen tolerancji, miłości, zrozumienia, szacunku i pokoju. Nie bez powodu wielu narodowców, faszystów, fundamentalistów religijnych itp. kręci się od samego początku przy Ruchu Wolnych Ludzi, Wolnej Ludzkości, Sercu Nowego Świata, Davidzie Icke’u.

 11. Arkturus pisze:

  Czy napewno wiecie kto jest organizatorem tego marszu – młodzież wszechpolska i obóz narodowo-radyklany (onr). Są to organizacje skrajnie prawicowe, mające wiele wspólnego z nazizmem. Czy napewno takich ludzi chcecie wspierać?, a może to oni mają tworzć nowy świat?
  Znam trochę tego typu ludzi i wiem że oni z rozwojem nie mają wiele wspólnego. Ich działania ograniczają ludzkość, a nie ją rozwijają. Na szczęście wielu ludzi to dostrzega, dlatego pojawiły się w zeszłym roku grupy, który starały sie ten marsz rozbić. Były to grupy związane z lewicą, ruchy anarchistyczne. Ci co organizują marsz są spuścizną subkultury skinheadowskiej, natomiast ci co przeszkadzali w tym marszu, to spuścizna subkultury punkowej. Znałem ludzi z obu tych subkultur i z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że zdecydowanie bliżej ludziom związanych z tematyką tego portalu czy innych trakujących o rozwoju, są punki.
  Sam osobiście zrobiłbym coś, żeby ten marsz się nie odbył a wcale nie jestem agenten nwo. Nie pojadę sie tam bić, bo nie popieram przemocy. Wiem natomiast, że skupianie się na treściach patriotycznych a do tego jeszcze zahaczających o nacjonalizm napewno nie służu rozwojowi świadomości.

 12. kaliope23 pisze:

  LUDZISKA KOCHANE. CZY WY DALEJ NIE ROZUMIENIE SENSU TEGO WSZYSTKIEGO??? Jedynie w ten sposób nic nie będzie fałszowane, zafałszowane, zniekształcone, zakłamane, zniszczone, przejaskrawione itd. Czy mało macie dowodów??? Jeżeli wszyscy uczestnicy Marszu Niepodległości będzie filmować jego przebieg to nic nie da się przekłamać, ukryć, zamaskować…nie okłamie się tysiąca czy kilkutysięcy filmujących osób w jednym momencie…nie da rady..UNIKNIEMY W TEN SPOSÓB PROWOKACJI..Nie da się w jednej chwili wszystkiego zatuszować, ani w Wszystkim zamknąc ust. Niech wiedza, że razem jesteśmy silni i patrzymy im na ręce, usta…nie ma w tym przeciez nic złego…Każdy ma telefon komórkowy i może nagrać prawdę i tylko prawde i to cały CEL tego Przedsięwzięcia. Nic innego. Skoro sa środki techniczne w postaci telefonów to je wykorzystajmy, będzie cisza i spokój, bez prowokacji- jestem tego pewna. PRAWDA TO WIELKA TAJNA BROŃ.

 13. Rasti pisze:

  Skoro celem akcji nie jest prezentowanie jakichkolwiek konkretnych poglądów politycznych, ekonomicznych czy religijnych to skąd apel o nagrywanie tylko tzw. Marszu Niepodległości? W tym dniu będzie wiele innych demonstracji, gdzie również będą miały miejsca prowokacje.

 14. Pingback: Cała Polska nagrywa Marsz Niepodległości « ZYGFRYD GDECZYK

 15. Pingback: Najczęściej piszą bzdury.Tu akurat mają rację.Cała Polska nagrywa marsz 11.11.12! « Zenobiusz's Blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s