Sprawa smoleńska powraca, prawda wychodzi powoli na jaw…Czas Przebudzenia zaprasza!

W kolejnym odcinku Czasu Przebudzenia porozmawiamy o wielu przykładach, jak energie Nowego Świata czyszczą przestrzeń i ujawniają bezlitośnie wszelkie ciemne, niezałatwione sprawki. Sprawa zamachu w Smoleńsku będzie jedną z nich. Czy ta sprawa – tak bliska nam szczególnie – może stać się kolejnym punktem zapalnym wydarzeń na arenie międzynarodowej…?
Przeanalizujemy ponownie przebieg wydarzeń w Smoleńsku, genezę zamachu, kto za nim stoi, dlaczego to się wydarzyło, jakie interesy i siły maczały w tym palce i w końcu – jakie to przyniesie ostateczne konsekwencje.
Prócz tego w audycji – niespodzianka: Pojawi się w niej wróżka Oriana, która towarzyszyła mi w słynnym już chyba programie TVN o roku 2012. Porozmawiamy z nią o jej pracy, wizjach i skuteczności kart zaglądających w przyszłość. Będzie to zapewne ciekawa audycja wpominkowa…:)

Zapraszam serdecznie – czwartek 20.00!
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii *Audycje TV Nowego Świata. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

18 odpowiedzi na „Sprawa smoleńska powraca, prawda wychodzi powoli na jaw…Czas Przebudzenia zaprasza!

 1. Wow, this article is good, my younger sister is analyzing these things, so I am
  going to tell her.

 2. Miranda pisze:

  Dlaczego, wszyscy uważacie Antychrysta, za osobą – istotę, z krwi i kości; może to również złudne… może należałoby przyjrzeć się temu w inny sposób. Antychrystem, mogą być WSZYSTKIE RELIGIE świata ! Myślicie, że chrześcijaństwo ma pierwszeństwo bycia religią PRAWDY ? Ot wszyscy znamy historię inkwizycji itd. szkoda czasu i energii aby się rozpisywać. To, że Jezus Chrystus jest głównym, ‚wyznacznikiem’, religii chrześcijańskiej, a według mnie Mistrzem, nie oznacza, że sama religia jest prawa. To właśnie największe BLUŹNIERSTWO, wykorzystywać Jezusa do swoich praktyk religijnych, stawać w Jego chwale, jak to czynią religie. W ten sposób omamiają społeczeństwo, a wystarczy, spojrzeć na to wszystko oczami Jezusa, który nam mówił: „PO UCZYNKACH ICH POZNACIE !!!” i wszystko jasne.
  Biblia mówi wiele, z pewnością wiele jest nieadekwatnych tłumaczeń, przerobionych na swoją modłę, aby móc sterować masami ludzkimi, i tym właśnie zajmują się WSZYSTKIE RELIGIE – KONTROLA NASZEGO UMYSŁU.
  Jezus nie nawoływał nas do chodzenia do kościoła, mawiał; ‚Zamknij się w swojej izdebce i módl się do Ojca…” , albo „Królestwo boże jest w WAS” !!! a nie w kościele, gdzie serwowane są „prawdy” przez nawiedzonego księdza, który często nie wie co to DUCHOWOŚĆ !!!
  Myślę, że jeszcze wiele rzeczy nas zaskoczy, co wiąże się bezpośrednio z Jezusem Chrystusem, ale na wszystko jest odpowiedni czas… Może okazać się wkrótce, że jednak WIELE, WIELE wątków zostało CELOWO UKRYTYCH, a nastaje właśnie czas odkrywania PRAWDZIWEJ, BOSKIEJ PRAWDY !!!

 3. Void pisze:

  Czy to możliwe żeby kiedyś się to skończyło? Wnioskuje, że się nie skończy. Bo jeśli nadal będziemy myśleć kategoriami zamachu to tego typu historie będą się mnożyć w nieskończoność. To jest tragiedia i się z tym zgadzam ale nie zamach.

 4. killer2012@wp.pl pisze:

  Antychryst stanie się nowym Chrystusem jak pokona Chrystusa jako Antychrysta (: Takich kandydatów, to tyle, że w rządku można postawić (:

 5. Canicula pisze:

  Czytając @kilera2012. mnie naszło coś jeszcze. Załóżmy że to niby dobry trop co napisał.
  do momentu przyjścia Jezusa, Jeśli ja bym była antychrystem to żeby mieć niepodzielną absolutną i wieczną władzę. Musiałabym zjednać absolutnie wszystkich ludzi. Tak żeby nikt nie mógł mnie kwestionować. A żeby tego dokonać to nie mogłabym być tym antychrystem jak go biblia prorokuje (bo on w świetle objawień jest przegrany) . Ale przebrać się za Jezusa (zwycięzca) i zrobić przedstawienie 1000000 lecia. Trzeba sobie strwożyć albo podstawić wroga od początku do końca. Żeby mieć kogo pokonać i się uwierzytelnić. Tak żeby głowa która całym burdelem steruje, w całej tej zagrywce czy też przekręcie na sam koniec ostatecznie i definitywnie zwyciężyła.
  Jeśli chodzi o Jezusa to on istniał bo są dowody historyczne. Ale nie sądzę że był bogiem.
  Za to Jezus jako archetyp jest świetnym narzędziem i przykrywką do wprowadzania własnych celów w życie. Nie tylko to że jest bardzo dobrze znana postać ale ma olbrzymią instytucję religijną za sobą.
  Jak mawiają na religii i naiwności żerują największe mendy.
  Ale oczywiście to jest moje zdanie 😉
  Pozdrawiam.

 6. redmuluc pisze:

  @Kiler2012
  jest wiele opcji w tym wypadku które nie koniecznie trzeba mieszać…kwestia wężowych istot to sprawa dotycząca historii…ekstremalnie skomplikowana, ludzie nawet w ułamku procenta nie ogarniają tematu…w tematyce MILAB masz jeszcze większy horror…i to ten najgorszego rodzaju…jednak warto badać te sprawy inaczej nie będziemy wiedzieć o co kaman.

  Oczywiście twoja uwaga jest słuszna…jakim prawem KTOKOLWIEK mówi jaki mam być
  twój cel do cholery…ktoś każe …i co ? a gdzie twoje osobiste doświadczenie ?
  Napisałem co o tym sadzę już na początku tego roku w artykule „Nasze przesłanie na
  2012 rok” Nie mamy wspólnego celu…każdy ma inny cel…inny umysł inne zadania…a takie baptystyczne religijne brednie to typowa manipulacja strachem. Popatrz mamy wspólnego „wroga” przyłącz się do nas…my wiemy jak go zniszczyć…tzn my nie…ale „Jezus załatwi sprawę”…no….z tym że nie na pewno…

  http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=37&t=8994

  „Wszytko co wam potrzebne było do tego życia zabraliście już dawno ze sobą. Całą wiedzę niezbędną do wykonania waszych zadań. Nie zapomnijcie o swoich własnych wewnętrznych zdaniach które raczej nie polegają na służeniu Iluzjonistom Niosącym Światło. Oni mają w nosie wasze prywatne cele w życiu…każdy kto każe wam się poświęcić dla dobra innych – najprawdopodobniej chce po prostu abyście mu służyli. Nie zaniedbujcie własnego życia i wewnętrznego rozwoju kosztem pracy na rzecz samozwańczych jednostek chcących zostać Zbawicielami Ludzkości, takich osób będzie jeszcze więcej.

  Powinniście skupić swoją uwagę „do wewnątrz” a nie „na zewnątrz”, nauczyć się przebywać w ciszy i wsłuchać się w SIEBIE i w to co wam mówi serce co macie robić. Tylko to co jest realną zmianą ma wpływ na twoje życie, a do tego potrzeba tylko realnych decyzji i realnych działań. Realnym działaniem też jest nie poddawanie się depresji i czarnym myślom. NIKT nie wykona za WAS jakiejkolwiek wewnętrznej pracy, JAKIEJKOLWIEK ZMIANY która sprawi że osiągniecie to co chcecie, owszem sprytny iluzjonista to zrobi. Ale nikt nie uleczy waszego serca, nie sprawi że będziecie lepsi, to trudna i twarda praca którą każdy z was musi wykonać sam. Pomijam pomoc psychologiczną i kwestie zdrowotne bo to inna historia trochę, bądźcie po prostu ostrożni wobec ludzi którzy oferują wam „poszerzenie świadomości” bo pomachają łapkami. Niech to zrobią nad waszym laptopem i zmaterializują dodatkowe dwa rdzenie…wtedy to raczej coś potrafią…Wiesz tyle ile wiesz, robisz to co robisz..ale rób tak aby nikogo nie krzywdzić bo to jest jedyne pojęcie grzechu. Nie krzywdzić.

  Jesteście ludźmi i bądźcie z tego dumni, bo to wcale nie takie głupie być człowiekiem, można całkiem sporo osiągnąć w bardzo krótkim czasie…wystarczy chcieć. Jedyne co potrzebujecie to wiedza ale taka którą można sprawdzić bo nie ma nic gorszego niż eksperymenty w stylu Kaczora Duffy – wlej wszystko co widzisz do jednej menzurki i po wybuchu wypij to… a to nam się oferuje na wielu poziomach. Owszem czasem owocuje to genialnym wynalazkiem bo taka jest ludzka natura aby tak czasem zrobić…gorzej jak eksperyment nie wypali… 🙂

  Pamiętajmy że jesteśmy ludźmi… LUDŹMI !!!

  Jak mówi Tsarion….”Boże chroń nas od RELIGII”

 7. killer2012@wp.pl pisze:

  Kochany REDMULUCU:)
  Wspaniałe informacje, dziękuje:) Pytanie na jakie haczyki robi się te łapanki ]]] Wspólny wróg: NWO, Gady, Komuniści:P Wspólny cel: jedyny zbawiciel, wzniesienie]]] czy coś jeszcze?

 8. redmuluc pisze:

  O podobnych sektach pochodzących z baptystycznych odłamów ewangielicznych już pisałem tutaj…Większość tego typu organizacji jest wspierana przez USA lub Izrael…a dlaczego ? Bo odgórnym nakazem FBI działa w ten sposób wykorzystując religijne organizacje do siania zamętu…odwracania uwagi i dywersji społecznej.

  a to cała prawda o nich…
  http://davidicke.pl/index.php/artykuly/38-nwo/273-chris-white-droga-donikd.html

  powyższy tekst nie zawiera głównej doktryny…

  „Wierzymy , że naród Izraela ma specjalne miejsce w Boskim Planie i że wszystkie obietnice Boga w stosunku do Izraela będą spełnione.”

  i tylko o to chodzi w tych fanatycznych tekstach…po co ma przyjść Jezus?

  a no po to….

  „…Jezus jak Syn Człowieczy powróci by odkupić i przywrócić Naród Izraela.”

  darujcie sobie teksty fanatycznych wielbicieli biblijnych proroctw Armagedonu…
  większość z tych organizacji to zwykłe wylęgarnie pedofilii

  http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=6353
  http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=1997
  http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?t=5932
  http://davidicke.pl/forum/nowa-ameryka-ska-religia-t5931.html

  Przy okazji …skoro już mówimy o Biblii „Księga Objawienia” to kopia zwojów wojennych z Qumran i ma tyle wspólnego z przyszłością co Kaczor Duffy z NWO….

  ogarnijcie się…

 9. Hipokrtaes pisze:

  dziękuje za bardzo ciekawe informacje dające dużo do myślenia i trud który sobie zadałeś aby o tym napisać. Bardzo daje to do myślenia !!!!

 10. dawiddudel pisze:

  Teoria NWO to niebezpieczna pólprawda która na dłuższa mete ma na celu oszukać ludzi.tzw NWO to sztuczny , kontrolowany wróg który ustanowiany jest aby antychryst – człowiek grzechu miał się na czym wykazać.Celowo tworzone sa rózne kłopoty , kryzysy i absurdy systemowe , celowo zaczyna byc uwydatniana niesprawiedliwosc , choroby systemu i pozorna bezradność lub przestepstwa np moznych. Kiedy antychryst nadejdzie i naprawi system i ekonomie ludzie beda widziec w nim geniusza , zbawiciela , boga.Wszystko to działa na prostej zasadzie manipulacji : ten sam który uciska ludzi , posyła nieświadomym ludziom zwodniczą pomoc i ulge przez którą zdobywa ich zaufanie i zwodzi ich do konca kierujac ich tam gdzie chce.

  zadaniem teorii NWO jest właśnie takie pokierowanie ludzi na fałszywe sciezki ale tak aby masy myslały ze poznaja prawde i tajemnice systemu , ten który pokazuje im czesc chorób systemu przez teorie NWO zdobywa zaufanie mas i to zaufanie bedzie chciał wykorzystac w przyszłości na swoja korzysc aby badacze NWO byli wsród tych którzy beda wielbic i podziwiac antychrysta.
  teoria NWO i ruchy pozornie walczące z NWO ukazują tylko te choroby systemu które w przyszłości zniesie antychryst – takie ruchy jak ZEITGEIST MOVEMENT, PROJEKT VENUS czy NESARA to typowe propagandowe i manipulacyjne ruchy których celem jest pokierowanie mas na fałszywe drogi – zeby zdobyc zaufanie ruchy te ukazuje sporo prawdy ale zawsze dodaja dużo kłamliwej trucizne szczegolnie w sprawach duchowych

  PROBLEM – REAKCJA – ROZWIĄZANIE to cała prawda o manipulacyjnej teorii NWO :

  1)PROBLEM – pewna grupa ludzi chce zawładnąć swiatem i zrobic ze wszystkich niewolników

  2)REAKCJA – posyła się pewne organizacje i ruchy jak ZEITGEIST czy ruchy new age który pozornie ukazuja prawde ale tak naprawde przygotowuja ludzi na ROZWIĄZANIE

  3)ROZWIĄZANIE – do władzy nadchodzi antychryst który wprowadza w zycie wiele z nauk propagowanych np przez NESARA , projekt venus , czy ruch ZEITGEIST , czy ruchy new age

  Wszyscy ludzie na ziemi którzy kochają GRZESZENIE , PIENIĄDZE I ŚWIATOWE KORZYSTANIE Z ŻYCIA maja wielbic i podziwiac antychrysta – człowieka grzechu , maja oni z podziwem mówic o antychryscie : Kto jest do niego podobny ? , kto moze z nim walczyc ? – OBJAWIENIE JANA 13:3-8 , te same masy maja mówić : „POKÓJ i BEZPIECZEŃSTWO” – 1 Tesaloniczan 5:3.Wyraznie wiec widac ze NWO dotykajace wszystkich ludzi to w najwyżej tylko okres przejsciowy az nadejdzie antychryst.
  Jesli antychryst gnebiłby i terroryzował masy kochajace grzeszenie i pieniądze to masy te nie podziwiałyby go , nikt by nie szedł za nim w podziwie , nikt by nie mówił „POKÓJ i BEZPIECZEŃSTWO”.
  Ludzie którzy wybiora antychrysta beda sie cieszyc a ci którzy wybiora PANA JEZUSA beda płakac : „Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Wy płakać i narzekać będziecie, a świat się będzie weselił; wy smutni będziecie, ale smutek wasz w radość się zamieni” EWANGELIA JANA 16:20

  Kiedy antychryst zabije proroków Bożych z tej okazji – ludzie beda sie cieszyc i obdarowywac sie : „A mieszkańcy ziemi radować się będą nimi i weselić się, i podarunki sobie nawzajem posyłać ” OBJAWIENIE JANA 11:10

  Tylko osoby zapisane w Księdze Żywota PANA JEZUSA rozpoznaja antychrysta , nie beda sie nim zachwycac ani go wielbic – Objawienie Jana 13:8 , Objawienie Jana 17:8 – cała reszta ludzkości bedzie podległa antychrystowi i nie bedzie widziała w nim nic złego.Ludzie którzy nie widza nic złego w grzechu czyli w łamaniu przykazan BOGA OBJAWIONEGO JEZUSA nie beda tez widziały nic złego w CZŁOWIEKU GRZECHU.
  Antychryst tych którzy go uznaja obdaruje róznymi dobrami materialnymi – Księga Daniela 11:39 , mozliwe ze wszyscy ktorzy go uznaja beda zyc w materialnym dobrobycie a takie propagandowe tytuły jak np : „NESARA Światowy Program Obfitości” – jak pisałem wyżej urabiaja ludzi na rzady antychrysta.

  Tak jak NWO tak też i ci którzy ukazywani sa jako jego twórcy to sztuczni i kontrolowani wrogowie – pozyteczne marionetki w całym tym oszustwie.Marionetki te odciagaja uwage od prawdziwych wrogów i zarządców systemu np Ewangelia Łukasza 4:6 , list do Efezjan 6:12 , 2 Koryntian 4:3-4.Pozorni trórcy NWO zostana obaleni jak NWO i m.in równiez na nich antychryst zdobedzie popularność i bedzie uznawany za sprawiedliwego

  „zniszczy możnych i lud świętych” – DANIELA 8:24 – oprócz nasladowców PANA JEZUSA , antychryst bedzie wytracał MOŻNYCH a wiec prawdopodobnie tych którzy juz teraz i w przyszłości beda uznawani i oskarżani o stworzenie złego systemu i manipulowanie światem.Antychryst aby zdobyc popularnosc i zaufanie zniszczy tych których masy nienawidza a wiec np czesc polityków , przywódców w tym wojskowych , religijnych , bogaczy.Wsród MOZNYCH których bedzie wytracał antychryst znajda sie zapewane osoby uznawane przez swiatowe masy za głównych twórców NWO a wiec np masoni , illuminati , bilderbergowie , rodziny bankierskie , róznych możnych błednie uwazani za Żydów – ze strony ANTYCHRYSTA to bedzie sprytna i zwodnicza pokazówka

  Tworząc trucizne teorii NWO stara sie równiez zeszkalowac i zdyskredytowac Biblie a nawet wiarę w BOGA OJCA i BOGA OBJAWIONEGO JEZUSA – manipulacja polega na tym ze takie ruchy jak Zeitgeist czy new age ujawniaja np czesc fałszywych nauk katolicyzmu takich jak dogmat trójcy czy kult maryjny – porównuja je z wierzeniami pogańskimi i mówia : CHRZESCIJANSTWO i BIBLIA został zaczerpniety z pogaństwa.Ruchy te wykorzystuja ze ludzie nie znaja osobiscie i dogłebnie Biblii bo kto zna Biblie ten wie ze nauki zeitgeist to puste oszczerstwa a Biblia obala katolickie dogmaty.Tak działa własnie teoria NWO ujawnia prawde ale jednoczesnie miesza ja z kłamstwami i tworzy trucizne która zacznie działac na pełna skale gdy objawi sie antychryst.Kto zna Biblie ten wie ze ta Księga obala ten chory świat i organizacje religijne w tym Watykan czy ŚJ

  Antychryst prawdopodobnie zniszczy organizacje religijne – Objawienie Jana rozdział 17 – Wielka Nierządnica to moim zdaniem m.in wielkie organizacje pseudochrześcijańskie takie jak np Kosciół Rzymskokatolicki , ŚJ , organizacje protestanckie.Antychryst ma sie wywyzszac i wynosic ponad wszelkie bóstwo – Księga Daniela 11:36-37 a wiec albo zniszczy on rózne religie albo wmówi ludziom kłamstwo ze wszystkie religie wierza w tego samego boga tylko ze inaczej go nazywały i wyobrazały sobie go oraz róznie oddawały mu czesc – antychryst powie im ze to on jest tym uniwersalnym bogiem i objawił sie w ludzkiej postaci – antychryst ma czcić boga sił – Daniela 11:38 , mozliwe wiec ze bedzie imitował relacje BÓG OBJAWIONY JEZUS – BÓG OJCIEC tylko ze jego bóg sił może byc ukazywany jako bóg nieosobowy.Jesli ludzie maja w zachwycie mówic : „POKÓJ i BEZPIECZEŃSTWO” to mozliwe ze antychryst zniszczy islam lub go zreformuje tak ze skonczy sie walka z niewiernymi.

  Dziwnym trafem ruchy new age i zeitgeist które pokazuja ze walcza z systemem nie walcza z jednym z głównych kłamstw systemu a wiec z kłamstwem ewolucji która jest tak prawdziwa jak „człowiek z Piltdown” 😉 – dlaczego rzady , religie i media z telewizja na czele głosza kłamstwo ewolucji a walczacy z NWO i systemem nie obalaja tego kłamstwa ? odpowiedz jest jasna , ruchu walczace z NWO to kontrolowana opozycja

  CZWARTE KRÓLESTWO – wersja o globalnym rzadzie czy unii światowej która bedzie uciskac ludzkosc prawdopodobnie sie spełni ale bedzie to tylko okres przejściowy.Opis 4 królestwa z Księgi Daniela wygląda jak opis globalnego NWO który bedzie rzadził twarda reka , 4 królestwo ma m.in być :

  – inne niż wszystkie poprzednie państwa czy unie panstw – Księga Daniela 7:7 , Dn 7:19 , Dn 7:23

  – ma pochłonąc cała ziemię – Daniela 7:23

  – mocne jak żelazo , wszystko skruszy i zdruzgocze – Daniela 2:40

  – rozdzielone , po czesci mocne , po czesci kruche – Daniela 2:41-42

  – straszne , grożne i nadzwyczaj silne – Daniela 7:7

  – bedzie pożerać , miażdzyc , deptać – Daniela 7:7

  – bedzie miało żelazne zęby , miedziane pazury

  Z tego tworu który pochłonie całą ziemie ma powstać 10 królów – antychryst obali 3 z nich – Daniela 7:24, wg Objawienie 17:13 i Obj 17:17 tych 10 królów ma mu oddac swoja władze królewska i moc.Powyższy opis 4 królestwa nie wskazuje ze bedzie on łagodne i przyjacielskie w stosunku do ludzkości – wręcz przeciwnie prawdopodobnie przykreci ono mocno ludzkosci przysłowiową „śrubę” a wszelkie formy buntu beda brutalnie tłumione.Jęsli tak bedzie wyglądało 4 królestwo to propagandowe i manipulacyjne ruchu beda jeszcze głosniej i czesciej szerzyc teorie NWO a ludzie to kupią.Jednocześnie bedzie głoszone rychłe wybawienie – różne ruchy i religie beda głosić bliskie nadejście Mesjasza który zreformuje swiat , zniszczy spiskowców NWO i zaprowadzi ere pokoju i dobrobytu – no i objawie się 😉 ten który bedzie podziwiany i wielbiony przez wszystkich ludzi na ziemie oprócz tych którzy nienawidza grzeszenia i nie kochaja swiata i pieniędzy.
  Jesli oprócz wielkich reform ekonomicznych i systemowych dodamy nadejscie poteznej duchowosci która bedzie propagował fałszywy prorok czyniac potezne cuda i znaki to nic dziwnego ze bezbozny swiat oszaleje na ich punkcie.
  Widac wiec ze w krotkim okresie nastapi przejscie z trudnych czasów z okres pokoju i dobrobytu – 4 KRÓLESTWO bedzie miało zadanie uciskac ludzkosc a ANTYCHRYST bedzie skutecznie udawał zbawiciela , sprawiedliwego ktory ratuje świat – to wszystko beda pozory – dla bezbożnych nastanie ZŁOTA ERA GRZESZENIA ale maksymalnie beda sie nia cieszyc ok 3.5 roku

  3.5 roczne rzady antychrysta = np złoty wiek new age

  kto mysli ze diabelski new age przypadkowo lub w dobrych zamiarach mówi ze po NWO nastanie era pokuju i dobrobytu ten jest bardzo naiwny

  Rózne organizacje i ruchy religijne obwołaja czas który nastanie po NWO czyli po dojsciu do włądzy antychrysta jako czas 1000 letniego Królestwa PANA JEZUSA lub 1000 letniego pokoju dlatego m.in rózne ruchy katolickie i nawet media jak Radio Maryja też „walczą” 😉 z NWO – aby kiedy nadejdzie antychryst posłac katolików w jego ręce.Niestety pułapka zastawiona jest nawet na katolików ale mnie to nie dziwi , zdziwiłbym sie gdyby inaczej.Ewentualny dobrobyt , pokój czy wielkie cuda przekonaja wielu np katolików ze antychryst to BÓG OBJAWIONY – JEZUS a fałszywy prorok to np Eliasz bo zobacza ze np sciaga ogien z nieba – OBJAWIENIE JANA 13:13 lub bedzie zamieniał wode w krew jak to robili demonicza moca czarownicy faraona – Księga Wyjścia 7:22 – ORGANIZACJE I RUCHY RELIGIJNE CHCĄ WMÓWIĆ LUDZIOM ŻE NWO obali BÓG OBJAWIONY JEZUS ale wg BIBLII – tzw globalne NWO czyli 4 królestwo OBALI ANTYCHRYST – dlaczego organizacje religijne nie mówia ze za antychrystem cała ziemia pojdzie w podziwie i ze bedzie go czcic, dlaczego nie mówia o fałszywym pokoju i bezpieczeństwie , dlaczego nie mówia o wielkich cudach i znakach i o tym ze ludzie w zachycie beda mówic o antychryscie : Kto jest do niego podobny , kto moze z nim walczyc ? , organizcja i ruchy milcza bo albo nie znaja tych rzeczy albo celowo posla ludzi w łapy antychrysta

  BIOCHIP –

  Jednym z aspektów teorii NWO jest biochip.Prawdopodobnie biochip to też manipulacja , mimo ze w swiecie jest coraz wiecej biometrii to moze byc to celowo robione przez zarządców systemu.Mozliwe ze BIOCHIP ma osmieszyc temat znamienia i zakamuflowac prawdziwe biblijne znamie.Nie moge na 100 % wykluczyc ze biochip to nie znamie ale moge wykazac ze istnieje duze prawdopodobienstwo ze tak jest,Po pierwsze biochip jako znamie ukazywane jest w mass mediach i telewizji a one słuza do manipulacji i zwodzenia ludzi.

  Po drugie wg Biblii , ludzie przyjma znamie za sprawa fałszywego proroka – OBJAWIENIE JANA 13:16 i OBJAWIENIE JANA 19:20 : „fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia”.

  Widac wiec ze BIBLIJNE ZNAMIE poprzedzac beda WIELKIE CUDA i ZNAKI – ludzie przyjma znamie pod wpływem CUDÓW !!!
  Zanim nadejdzie znamie wpierw objawi sie antychryst i fałszywy prorok który sprawi ze ludzie beda oodawac pokłon antychrystowi – wiec prawdziwe znamie poprzedzac bedzie objawienie sie antychrysta i jego reformy które sprawia ze ludzkosc bedzie go podziwiac , nadejda tez wpierw cuda – dopiero pózniej wprowadzone zostanie znamie – najlpiej samemu przesledzic cały 13 rozdział i zobaczyc rzeczy poprzedzajace znamie.
  Teoria o biochipie jako ZNAMIENIU to prawdopodobnie celowe oszustwo – znajac wskaówki z Biblii bedziemy wiedziec po czym poznac znamie.Jesli biochip to oszustwo to nie beda go poprzedzac cuda , nadejscie antychrysta i fałśzywego proroka.

  KTO BĘDZIE OSTATECZNIE PRZESLADOWANY ? – wg Biblii w trakcie 3.5 rocznego panowania antychrysta to uczniowie i nasladowcy PANA JEZUSA maja byc zabijani i przesladowani m.in za to ze beda głosic SŁOWO BOŻE i proroctwa biblijne – Objawienie Jana 20:4. Pozostali ludzie maja sie cieszyc w tym okresie – Ewangelia Jana 16:20.Zanim antychryst nadejdzie to mozliwe ze wszyscy beda miec cięzko , ale gdy objawi sie człowiek grzechu to tylko wyznawcy PANA JEZUSA beda tepieni , bo jedynie oni rozpoznaja antychrysta i beda ostrzegac przed nim innych ludzi.Tylko ci co sa zapisani w Księdzy życia BARANKA nie beda wsród mas zachwyconych antychrystem i tylko oni nie beda go wielbic – przez system i reszte ludzkosci zostana uznani za heretyków , głupców czy fanatyków którzy zagrażaja pokojowi i bezpieczeństwu.Uczniowie PANA JEZUSA beda głosic zniszczenie antychrysta i jego wyznawców a to sie nie bedzie podobało masom – wtedy uczniowie PANA JEZUSA beda wydawani na smierc czy wiezienie przez włąsne dzieci , rodziców czy przyjaciół :

  „będą was wydawać i rodzice, i bracia, i krewni, i przyjaciele, i zabijać niektórych z was i będziecie znienawidzeni przez wszystkich dla imienia mego ” EWANGELIA ŁUKASZA 21:17

  , „nadchodzi godzina, gdy każdy, kto was zabije, będzie mniemał, że spełnia służbę Bożą. (3) A to będą czynić dlatego, że nie poznali Ojca ani mnie ” EWANGELIA JANA 16:2-3 – antychryst bedzie sie obwoływal bogiem – Księga Ezechiela 28:2-9 , 2 Tesaloniczan 2:4 a wiec masy kochajace grzeszenie i pieniadze beda dla antychrysta zabijac uczniów PANA JEZUSA – ten werset moim zdaniem o tym własnie mówi.

  Posmuwowujac – Kto kochać bedze pieniadze , grzeszenie i swiat ten uwierzy wszelkim kłamstwom i wybierze antychrysta – 2 Tesaloniczan 2:9.

  tzw NOWY PORZĄDEK ŚWIATA to niebezpieczna póprawda , teoria NWO to przygotowaywanie mas na 3.5 roczne rzady antychrysta – oczywiscie masy nie uwierza w 3.5 roku 😉 , teoria NWO ma za zadanie zmanipulowac masy i ukazac im ze po NWO nastanie złota era , era pokoju i dobrobytu która zaprowadzi Bóg – NWO to okres przejsciowy pomiedzy TYM CO JEST TERAZ A RZADAMI ANTYCHRYSTA – religie chc ukazac ze NWO obali PAN JEZUS i w ten sposób wpakuja ludzi w łapy antychrysta ,

  prawdziwy pokój i sprawiedliwość zaprowadzi dopiero BÓG OBJAWIONY JEZUS który zniszczy antychrysta i tych którzy swiadomie go wybiora , i tych którzy swiadomie wybiora grzeszenie – dla SPRAWIEDLIWYCH , ziemia zostanie odnowiona i beda zyc na niej na wieki : http://zbawieni.com/showthread.php?tid=139

 11. grassujacy pisze:

  Czekam jak co tydzień na program.

  Dla tych co krytykują Mikołaja polecam sprawdzić ten link

  Pozdrawiam

 12. morfi pisze:

  Zapowiada się świetna audycja z niecierpliwością czekamy na nią.Nie można oceniać ludzi z perspektywy tendencyjnego programu telewizyjnego TVN który szerzy takie wartości a nie inne.Mają opanowane do perfekcji techniki manipulacji informacją ,czego dowodem są ostatnie doniesienia o śladach trotylu wykrytym za pomocą spektometru we wraku wiadomego samolotu.Zaznaczam że wspomniane urządzenie nigdy się nie myli.Idealne kłamstwo to jest mówienie prawdy omijając istotne szczegóły.Jest to bardzo delikatna materia w której wspomniana stacja porusza się po mistrzowsku.Po owocach ich poznacie ,więc warto by było najpierw wysłuchać człowieka co ma do powiedzenia a później go oceniać.
  Mikołaj kiedy będziemy mogli oglądać Anitę?Bardzo jej brakuje w obecnym wydaniu nowej jakości, jaką reprezentuje ten portal.Czekamy .pozdrawiam

 13. Hipokrtaes pisze:

  gdzieś też mi się tak wydaje… napisz jeszcze 🙂

 14. dawiddudel pisze:

  plan jest prosty – stwórz wroga nastrasz nim masy a potem obal tego sztucznego wroga a masy uznają cie za geniusza i zbawiciela – NWO to pułapka – antychryst zniszczy NWO a wtedy ludzie miłujący grzeszenie i pieniadzę bedą go wielbić i podziwiać – OBJAWIENIE JANA 13:3-8 , – ANTYCHRYST I CI CO GO UZNAJĄ ZGINĄ – sprawiedliwi bedą życ na odnowionej ziemi – – – – WYGOOGLUJ : przyszłe życie na odnowionej ziemi , ANTYCHRYST OBALI NWO , katolickię doktryny niezgodne z Biblią. A wy co myślicie na temat Antychrysta

 15. adamnowak pisze:

  Realnym problemem większości społeczeństwa jest nazbieranie takiej ilości kasy żeby w weekend starczyło na wydawanie w galeriach handlowych a po powrocie z nich był czas na taniec z gwiazdami w tv. W tym cyklu można przeżyć całe życie narzekając przy okazji jaki świat jest niedobry razem ze stadem. Ja osobiście dziękuje za takie zejście na ziemię.

 16. killer2012@wp.pl pisze:

  Panowie drodzy (: Za dużo teorii spiskowych! Mam prostszy motyw i dajmy Mikołajowi spokój. Ostatnio Mikołaj zakomunikował, że jest wolny (: A wróżka jest niczego sobie (:

 17. junixy pisze:

  Mikołaj napisał, że porozmawiamy z wróżką o jej pracy …. cóż, na pewno umysł nakazuje podejść do tego z pewną ostrożnością. Co nie oznacza, że nie można rozmawiać.
  To właśnie ci „realnie” zorientowani i materialnie zafiksowani w codzienności nie odróżniają prawdy od fałszu…

 18. Maciej pisze:

  Człowiek w rozmowach w toku ma być wiarygodny ? Mikołaj czy Ciebie do końca przekręciło w nie tą stronę. Ludzie uciekajcie z tej strony to nic innego niż sekciarskie new age ! Mam nadzieje, że potulnie schylisz głowę i odejdziesz do nikąd ( lub wrócisz na swoją planetę ) jak nic się nie stanie po grudniu 2012. Świetnie pogłębiasz swoją świadomość Mikołaj, piętnowałeś meNdia, a teraz jesteś pacynką na tej scenie ( gratuluje ewolucji ). Ludzie zejdźcie na ziemie tutaj są realne problemy, a nie jakie sekciarskie pogadanki z wróżbitami którzy żerują na bezradności ludzi którzy nie ogarniają rzeczywistości która jest taka jaka jest nie z powodu KOSMITÓW …

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s