Globalna medytacja w TNŚ – 3.30 w nocy!

Moi drodzy, przypominam, że dziś nocy o3.30 nad ranem tj. z niedzieli na poniedziałek odbywa się globalna medytacja, która odbędzie się wspólnie za pośrednictwem livestreama na kanale telewizji nowego świata! Aktualizacja na blogu w linku powyżej. Zapraszam wszystkich chętnych.

http://terazjesttenczas.blogspot.co.uk/2012/10/dzien-decyzji-21102012.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii *Audycje TV Nowego Świata, Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Globalna medytacja w TNŚ – 3.30 w nocy!

 1. Realista pisze:

  + zaczynam sądzić że mikołaj jest jaszczurem bo od ciąga od rzeczy ważnych popiera pełną abstrakcje i jest przeciwny protestom zamiast tego medytacje?

 2. Robert Biesczad pisze:

  Mam nadzieję że Wolne Bieszczady też są bliskie Twojemu Sercu !!!
  W naszej gminie oraz jak się okazało w całych bieszczadach wielu właścicieli przyległych działek do dróg gminnych pozagradzało większość z tych dróg i jeśli turysta wejdzie
  zgodnie z danymi na mapie na taką drogę to niektórzy z nich zabraniają im korzystania z tych dróg !
  Nasz KOMITET ma za zadanie przypomnieć władzy samorządowej o
  jej obowiązkach i przywrócić ład na tych drogach które w wiekszości są szlakami turystycznymi !!!
  https://www.facebook.com/events/227275924066472
  Jeśli możesz nam w pomóc to dołącz do nas !!!
  Do naszego Komitetu dołączyło już ponad 400 osób
  Wczoraj na fb dostaliśmy ten list :
  Joanna Keszka – na Warmii dzieje sie to samo, drogi, które były publiczne jeszcze „za Niemca” teraz nagle robią się prywatne i nie tylko turyści, ale całe wsie odcięte są od dostępu do lasu, do jezior, do szlaków, które były wytyczane przez wieki jako niezbędna część życia w tym miejscu, nagle wieś jest tylko od słupka do słupka i koniec, dzieci wiejskie nawet nie mogą wybrać się do lasu, bo tam już jest pozagradzane i biegają wielkie psy i groźni stróże, gminy hojną ręką oddają swoje tereny, nie wiem czy dyktowana jest ta hojność, ale wiem, ze to jest złe, popieram wasz Komitet Protestacyjny całym sercem,
  P.S. Samorząd w gminach niby przedstawiciele społecznosci lokalnej i działajacy w jej interesie niestety często jego przedstawiciele prowadzą działania we własnym interesie . Dziwne to kombinacje ale powszechne. Należy patrzeć na rece i poczynania samorzadowych urzędników (sic!). Całe łąki do rzeki San są pogrodzone od góry do lustra wody wielu miejscowościach w górach. Od kilku lat zagrodzono w wielu rejonach a drastycznie w gminie Lutowiska , w rejonie Smolnika odwieczne szlaki dzikich zwierząt do wodopojów oraz korytarze wędrówek. Czyli mamy złamane prawo o ochronie przyrody oraz prawo wodne. Kłóci się to z ustawami To prawda ze spuszczonymi psami, są nawet tablice o tym informujące chociaż psy nie biegają wewnątrz ogrodzenia.Na Hulskiem miejscowy , wiadomo , który permanentnie niszczy oznakowania szlaków. Wójtowie sprzedając ziemię nie dołączają aneksów z zastrzeżeniem o ochronie przyrody, dróg i ścieżek od dziesiątków lat używanych prze lokalna społeczność.Ten cały pseudo osadniczy bałagan godzi w rozwój turystyki oraz podstawowe prawa mieszkańców !!!

 3. solan pisze:

  raz jeszcze (strona nie „przyjęła” komentarza)
  czy ktoś jeszcze uważa, że GMO to nic nieznaczący temat?

 4. tak jest, poprawiłem:)

 5. Nebrajeska pisze:

  o 3:30 Mikołaju w naszej strefie czasowej:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s