Twórzmy razem społeczność świadomych ludzi! Niech zabije Twoje Serce Nowego Świata!

Witamy w Twoim Sercu Nowego Świata!

Zapraszamy Cię do uczestniczenia w społeczności ludzi świadomych!

Twoje SNŚ to nowoczesny i funkcjonalny portal społeczności owy dla wszystkich ludzi Nowego Świata pragnących dzielić się swoimi doświadczeniami, wiedzą i informacjami ze swoimi braćmi z całego kraju i świata oraz czerpać z siebie wzajemnie.
Oddajemy Wam Kochani w Wasze ręce wspaniałe narzędzie do komunikacji i współpracy międzyludzkiej, która – o czym jesteśmy głęboko przekonani – i na którą zasłużyliście. Dotychczas to zabawki matrixa musieliśmy dostosowywać do naszych treści, teraz to my wszyscy będziemy nadawać ton i interpretacje wydarzeniom światowym,  teraz to my sami będziemy realnie tworzyć Nowy Świat według naszych planów i marzeń!
Jak ważna jest komunikacja międzyludzka oraz koordynacja współpracy zdążyliśmy się już przekonać nie raz. W obecnym świecie jeszcze wciąż kontrolowanym przez korporacyjne media społeczeństwo organizowane jest według destrukcyjnej zasady „dziel i rządź” oraz trzymane w izolacji od prawdy o prawdziwych wydarzeniach, mających dla nas ogromne znaczenie. Ludzie są wystraszeni, zagubieni i nie znający własnej mocy – mocy organizacji, współpracy i przede wszystkim mocy tworzenia! To moc kreacji świata, którą my ludzie mamy, a o której zapomnieliśmy.
Zapomnieliśmy, że to rządy i urzędnicy powinni służyć nam, a nie odwrotnie.
Zapomnieliśmy, że to ekonomia powinna służyć społeczeństwu, a nie społeczeństwo ekonomii.
Zapomnieliśmy, że to nie zysk jest najważniejszy, ale drugi człowiek.
Czas sobie przypomnieć jaką moc mamy i że to my tworzymy ten system. Możemy zatem go zmienić i zaprojektować nowy. Mamy wszystkie możliwe puzzelki: mamy technologiczne rozwiązania, wiedzę o nowej fizyce i biologii, nowoczesne podejście do wszechświata i kosmosu, wiedzę o przeszłości gatunku ludzkiego o niebo dokładniejszą od oficjalnej, mamy wiedzę o prawach życia i doświadczania, o systemie energetycznym człowieka i planety, a nasza świadomość wciąż niesamowicie szybko się rozwija – każdy z Was ma kawałek rozwiązania!
Brakuje jeszcze tylko zjednoczenia naszych potencjałów, połączenia sieci ludzkich serc w jeden organizm, gdzie każdy pełni swoją naturalną dla siebie rolę wyznaczaną przez indywidualne zdolności, talent, wiedzę i doświadczenie. Oczywiście najważniejszym czynnikiem warunkującym sukces jest tutaj wspieranie indywidualności każdej jednostki i organizacji oraz zachęcanie do wypracowywania skutecznego modelu współpracy opartego na wspólnych działaniach tychże indywidualności. To da efekt synergii – wielokrotne zwiększenie naszego wspólnego potencjału, niżby to wynikało ze zwykłego sumowania.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko współpraca niezależnych ludzi i organizacji jest w stanie zrealizować potencjał Nowego Świat – to dlatego motyw współpracy z innymi ludźmi, podmiotami i organizacjami jest dla nas tak istotny.
 
NIECH ZABIJE RÓWNIEŻ TWOJE SERCE NOWEGO ŚWIATA!

sercenowegoswiata.pl

BANNER NAJ NAJ

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s